Ousmane Dembélé

Ki hogy teljesített legutóbb? Ki milyen formát mutat, kik a kedvenceid? Mondd el itt! - Az első csapat játékosai, a La Masia, a vezetőedző és a régmúlt csillagai kapnak itt helyet.
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7333
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2022.10.10. 10:18:31

Azért azt se felejtsük el, hogy ő mikor szállt be és Raphinha mikor volt bent.
De elmondhatnánk ezt a Torres-Fati cseréről is. Egy olyan időszakban léptek pályára, amikor a Celta már vérszemet kapott és a csapat en bloc meghülyült.
Nyilván ez csak hipotézis, de ha kezdőként lépnek pályára jó eséllyel már a félidőben 2-3-mal mehettünk volna. A brazilról kb. annyi maradt meg, hogy egy tizenegyest kaphattunk volna róla, meg volt egy brutális lövése. Torres pedig újra alulmúlta magát. Tiszta ziccerben luftot rúg, a helyzeteit képtelen értékesíteni. Érdemes volt Alba fejét nézni, amikor egy tökéletes labdát adott neki ő meg teljesen vakon volt.
A második félidőben is egyedül Dembélé veszélyeztette a kaput, még ha könnyű zsákmány is volt a kapusnak. Szóval a tegnapiért őt pont nem venném elő.
Forca Barca!!!!
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15406
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2022.10.10. 09:28:53

davi10 írta:
2022.10.10. 08:32:28

Mindenki elő van véve, de Dembele-nél a leglátványosabb a visszaesés meccsek óta.
FT, EG szerintem amúgy többet van pofozva.
Csak a tegnapi alapján nem értem miért rá ugrott a fórum, hogy "meg kellett nyitni" a topikját.
Megint full vakon volt az egész kp meg támadósor, (persze tudom, Gavi mennyei volt megint :lol: ) bejött Dembelé meg Fati, ugyanolyan rémgyengék voltak, mint akik helyett jöttek.

Ilyen produktumoknál felesleges egy-két játékost elővenni, most olyan mint ha a védelmet ekéznék, mikor egy ilyen random összeállított kényszervédelem volt a pályán. Persze, hogy csináltak hajmeresztő dolgokat.

Komplett csapatszintű problémáink vannak, és csapatrészek képtelenek működni együtt, messze túlmutat ez már azon, hogy Busquets játszik, vagy Dembelé melyik oldalon van, stb. Bárcsak ez lenne a problémánk, de itt ennél sokkal komolyabb bajok vannak, de egyszerűbb egy-egy játékosra rászállni.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6572
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2022.10.10. 08:32:28

csababarca írta:
2022.10.10. 07:55:15
Állandó pofozógép a fórumon, röhejes.
Kiábrándítóan gyenge pár meccse, de ez elmondható kb bárkiről ha az utolsó 3 meccset vesszük mintának.
Lewandowski labdához sem ér jóformán, Raphinha szintén nullás liszt, de szálljunk bele Dembelébe a tegnapi után.
Ráadásul csere volt, de őt kell elővenni :lol:
Mindenki elő van véve, de Dembele-nél a leglátványosabb a visszaesés meccsek óta.
FT, EG szerintem amúgy többet van pofozva.
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
herlius
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1428
Csatlakozott: 2008.11.10. 11:55:35
Kapcsolat:

2022.10.10. 08:30:15

csababarca írta:
2022.10.10. 07:55:15
Állandó pofozógép a fórumon, röhejes.
Kiábrándítóan gyenge pár meccse, de ez elmondható kb bárkiről ha az utolsó 3 meccset vesszük mintának.
Lewandowski labdához sem ér jóformán, Raphinha szintén nullás liszt, de szálljunk bele Dembelébe a tegnapi után.
Ráadásul csere volt, de őt kell elővenni :lol:
Azért azt tegyük hozzá, hogy Lewandowski a szezon elején jött, Dembélé pedig hány éve is? Ehhez képest Lewy "csak" a meccset döntötte el a legutóbbi bajnokin. Tehát az összehasonlítás igencsak sántít. Az elõzõ évek sumákolásait, rém gyenge produkcióit nem fogja feledtetni pár jobb meccsel. Neki itt kõkeményen bizonyítania kell és nem olyan trehány lazasággal beszállni a meccsbe, mint tegnap este is tette.
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15406
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2022.10.10. 07:55:15

Állandó pofozógép a fórumon, röhejes.
Kiábrándítóan gyenge pár meccse, de ez elmondható kb bárkiről ha az utolsó 3 meccset vesszük mintának.
Lewandowski labdához sem ér jóformán, Raphinha szintén nullás liszt, de szálljunk bele Dembelébe a tegnapi után.
Ráadásul csere volt, de őt kell elővenni :lol:
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6572
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2022.10.10. 07:45:03

Nem értem mi lett vele, a gyerek születése óta nem tud aludni vagy nem tudom, de elég kínos amiket az utóbbi meccseken produkált.
Lewy is kicsit gyengébb, de Dembele-nél a legnagyobb a visszaesés szerintem.
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 6840
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2022.10.09. 23:28:14

Volt két gyengébb meccse... Raphinha, de főleg Lewy még gyengébben tértek vissza a szünetből, szerintem még a francia a legjobb jelenleg, sajnos. Nem temetném, a gólokat nyilván nem várom tőle, főleg jobboson, csak játsszon hatékonyabban kicsit.
ter Stegen; Baldé - Christensen - Araujo - Koundé; De Jong - Pedri - Gavi; Dembélé - Lewy - Raphinha
Avatar
Xavier Hernandez
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 263
Csatlakozott: 2018.01.04. 22:42:42
Tartózkodási hely: Barcelona

2022.10.09. 23:23:09

Dembélé kb. azt hozza, amit vártam tőle. Bár én is belelkesedtem kicsit, mikor hirtelen veszélyesen kezdett játszani, de ez nem tudta feledtetni velem a korábbi bénázásait, én végig reménykedtem abban, hogy hagyják végre elmenni. Az a baj vele, hogy néha villan egyet-egyet, és akkor elhisszük, hogy van benne potenciál. Pedig nincs, csak ezt nehéz elfogadni, hisz nagy ritkán néha zseniális pillanatai is vannak, de aztán mindig jön egy tartós bénázós széria, nevetséges beadásokkal, pontatlan lövésekkel, buta labdaeladásokkal. Nem lehet rá számítani, sose lesz belőle meccset eldöntő tényező, az agyvelő hiányát nem lehet mindig gyors futással kiváltani.
herlius
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1428
Csatlakozott: 2008.11.10. 11:55:35
Kapcsolat:

2022.10.09. 23:22:21

vinszentvega írta:
2022.10.09. 22:58:27
Szàmomra èrthetetlen a forma hanyatlàsa… visszakaptuk a korabbi trehàny es pontatlan Dembit, pont akkor amikor piszkosul nagy szuksegunk volna rà…
Nincs ebben semmi meglepõ. A szezon eleji sörmeccseken, meg a gyengébb csapatok elleni bajnokikon futott a szekér, mert volt elég helye és ideje megcsinálni a cseleit. Ahogy élesedik a szezon és keményebben odalépnek neki, egybõl el is megy a kedve a játéktól. A gyermeteg hibái korábban is megvoltak, csak 2 gólpassz után nemigen tūnik már fel, illetve nem meccset befolyásoló mozzanat. Ma viszont volt legalább 2 életveszélyesen eladott labdája, amibõl kis híján kivégeztek minket. Én továbbra sem látom benne azt a zsenialitást, amit Xavi lát benne. És elsõsorban nem a képességei miatt, hanem mert mintha agyilag lenne túl kevés ehhez a sporthoz.
Avatar
vinszentvega
Capitá del Barça
Hozzászólások: 831
Csatlakozott: 2016.09.13. 10:17:08

2022.10.09. 22:58:27

Szàmomra èrthetetlen a forma hanyatlàsa… visszakaptuk a korabbi trehàny es pontatlan Dembit, pont akkor amikor piszkosul nagy szuksegunk volna rà…
It's the little differences. I mean, they got the same shit over there that we got here, but it's just...it's just, there it's a little different
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 6840
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2022.10.05. 10:18:52

csababarca írta:
2022.10.05. 09:51:20
Nem fogok ezen vitatkozni, mert felesleges.
Jobboldalról szemre veszélyesebb, és több lehetőséget teremt.
Lehet akkor balról meg gólerősebb, bár a gólerős kifejezés eleve kérdéses nála, hogy használható-e :D

Mindenesetre azt tudom mondani, amit írtam reggel.
Legjobban az működött eddig, ha forgatva volt a meccsen belül többször.
Védők se tanulják le a sémát 20 perc alatt, váltaniuk kell, mert mást csinálnak a két oldalon mindketten. Ez lehetne hatékony.

Mondjuk Raphinha meg eleve sehonnan se gólerős, szóval nem tudom.
Azért illene elkezdenie termelnie mindkettejüknek lassan. Nem 30 gólos szezonokat várok tőlük, de ketten egy 25-30 gólt el kellene tenniük. Helyzeteik sokszor meg is vannak ehhez.
Ezt nem tudom hol lehetne megnézni, érdekelne pl. kulcspasszok számában, helyzetkialakításban, hol veszélyesebb. Szemre egy hajszállal nekem is jobboson tűnik veszélyesebbnek, de ez még mindig nem írja felül azt, hogy Raphinha nagyon jó a jobboson és hullagyenge a baloson, ergó még ha egy picit veszélyesebb is lenne jobboson, akkor is balra kéne kerülnie. Váltogatni onnan is lehetne... de az alapnak ennek kéne lennie. De ha kétszer annyi gólt lő valahonnan, akkor hiába veszélyesebb szemre, mindenki hócipője a szemre tetszetős játékkal van tele a gólok és eredmények kárára. :D
Azért szélsőként 197 percenként gólt lőni elég komoly ám, ha nem Messihez akarjuk viszonyítani, ami igazságtalan is lenne. Szóval baloson kifejezetten gólerősnek hívnám, de ez szemre is feltűnik, ahogy átmegy, gólveszély van rendre.

Raphinha alapból nyilván szélsőhöz képest egy közepesen erős góltermelő játékos, kb az általad megadott éves góltartományban, egyelőre itt nem, bár ordas peche is volt hozzá ennyi a kapufával meg 5 centis mellével. És ha jól rémlik mindkét kapufa a kapus mögött pattant ki, ergó kb fél centi elég lett volna. Nem kell félteni, ha beindul idén a lassú indulás miatt meglesz neki a 10, jövőre meg már 15 akár, én kb ennyit vártam tőle. Gondolom látod, hogy milyen lövőtechnikája van, nem ezen múlik. A Leedsben 10 gól körülig jutott el szélsőként a bajnokságban, ami azért viszonylag erős teljesítmény, és ott kevesebb lehetősége is van rá, mint itt. A válogatottban is kb úgy termel.

Dembélétől én nem sok gólt vártam, de aztán jött az előszezon, ahol mindenkinek szétszaggatta a hálóját, és sajnálom, hogy az a tétmeccsekre teljesen eltűnt.

Plusz egy memgfigyelés a jobb-bal témához: talán pont az a gond, hogy jobboson kicsit komfortosabb. Ott nekiáll a 4. embert is kicselezni, amikor már rég lőni kéne, vagy utolsó passzt bepréselni. Mert jól érzi magát, főleg kicsit jobb lábra cselezve. Baloson meg valahogy sokkal ösztönösebben, letisztultabban viselkedik, ha megkapja, lő, és pontosabban is teszi.
ter Stegen; Baldé - Christensen - Araujo - Koundé; De Jong - Pedri - Gavi; Dembélé - Lewy - Raphinha
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15406
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2022.10.05. 09:51:20

Nem fogok ezen vitatkozni, mert felesleges.
Jobboldalról szemre veszélyesebb, és több lehetőséget teremt.
Lehet akkor balról meg gólerősebb, bár a gólerős kifejezés eleve kérdéses nála, hogy használható-e :D

Mindenesetre azt tudom mondani, amit írtam reggel.
Legjobban az működött eddig, ha forgatva volt a meccsen belül többször.
Védők se tanulják le a sémát 20 perc alatt, váltaniuk kell, mert mást csinálnak a két oldalon mindketten. Ez lehetne hatékony.

Mondjuk Raphinha meg eleve sehonnan se gólerős, szóval nem tudom.
Azért illene elkezdenie termelnie mindkettejüknek lassan. Nem 30 gólos szezonokat várok tőlük, de ketten egy 25-30 gólt el kellene tenniük. Helyzeteik sokszor meg is vannak ehhez.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 6840
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2022.10.05. 09:40:19

csababarca írta:
2022.10.04. 21:45:43
nem, nem gólerősebb, maxumum szubjektív alapon veszélyesebb.
2-2 gól/asszisztja van jobboldalról, 2 assziszt a balosról.
tavaly 11 assziszt a jobbosról, 1-1 gól-assziszt a balosról.
Bocs, tegnap volt egy hsz-ed, amire inkább itt reagálnék, tegnap sajna nem maradt hozzá elég életkedvem a meccs utánra. :D

A TM idénre csal, mert speckó eset van, és cserélgetnek. A 2 gólból az egyiket a balosról lőtte, pont mikor cseréltek. Csak a TM a kezdőt nézi ugyebár. Pont azért volt poén, mert ahogy átkerült az oldalra, a brazil megbontotta a saját oldalát, Dembélé meg gólt lőtt. Az egyetlen gólja idén meg egy szokásosan rosszul eltalált lövés, ami megpattanva esett be a kapuba (Cádiz asszem). Nem potyagólt jobbról a 20/21-es szezonban lőtt kb másfél éve. Nem csalás, nem ámítás. :D Másfél éve nem tudott onnan önerőből gólt lőni, csak abból a végtelen mennyiségű (másfél év alatt szerintem akár 100-hoz is közelítő) rossz kísérletből egy törvényszerűen bepattant valakiről. Ez azért elképesztő, és hihetetlen adat.

Szóval idén a statja 1/2 jobbról és 1/2 balról. És baloson azért kevesebbet volt, a statok szerint 410/315 perc, kb stimmelhet, mert mindkét oldalról át lett cserélve néha meccs közben, de nem egzakt. Persze tegnap is eltöltött ott 3 kemény percet, majdnem gólt lőtt, és nem is stadionból ki lett a vége, azokat jobbról nyomja.

De ez kis minta, nézzük meg az ittöltött idejét, mert bő 4 év alatt azért már elég nagy számok vannak a dologban, hogy komolyan vehetőek legyenek.

Jobbszélsőként: 6024 perc alatt 16/28 - 376 percenként lő gólt 215 percenként ad gólpasszt
Balszélsőként: 2565 perc alatt 13/10 - 197 percenként lő gólt 256 percenként ad gólpasszt

Ennyire egyértelmű statokkal nehezen lehet vitatkozni, majdnem kétszer olyan hatékony a baloldalról úgy, hogy az asszisztjaiban nagyon kicsi az eltérés még a tavalyi kiugró féléve után is. És ez 4,5 év, szóval komolyan vehető bőven, nyilván az idei még nem lenne perdöntő. Dembélé SOKKAL gólerősebb a baloldalról.
ter Stegen; Baldé - Christensen - Araujo - Koundé; De Jong - Pedri - Gavi; Dembélé - Lewy - Raphinha
Avatar
Sinya22
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3184
Csatlakozott: 2017.08.21. 17:40:25

2022.09.26. 10:17:55

Chino írta:
2022.09.26. 09:30:41


Ugyanaz a hír kering napok óta. Úgy tűnik nem olyan súlyos a sérülés, de Dechampes elengedte a válogatottól, hogy a klub felügyelete alatt regenerálódjon.
?

Tegnap ott ült a padon, be volt nevezve a meccsre. Mivel nincs több meccs a franciáknak, így mindenki visszament a klubjához, nem volt sehova elengedve.
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7333
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2022.09.26. 09:30:41

bence0330 írta:
2022.09.25. 18:44:04
Talált valaki hivatalos/komolyan vehető hírt a sérüléséről? Csak ellentmondó hírmorzsákat találtam, hol vádlisérülést emlegetnek, hol csak enyhe kellemetlenséget. Eszerint nem komoly?

Elvileg ő maga kérvényezte DD-től a távozását.
Ugyanaz a hír kering napok óta. Úgy tűnik nem olyan súlyos a sérülés, de Dechampes elengedte a válogatottól, hogy a klub felügyelete alatt regenerálódjon.
Hogy ez mit jelent az elég kétséges. A Mallorca ellen még nem valószínű, hogy a keretben, de legalább ki tudunk állítani egy Raphinha-Lewa-Torres/Fati triót, amivel azért illene behúzni a meccset.
Remélem Lucho Gavit és Pedrit nem fogja nagyon erőltetni, ha közülük kiesik valaki, az már nagy érvágás lenne.
Forca Barca!!!!
Avatar
Leon
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2577
Csatlakozott: 2014.02.17. 16:20:26
Tartózkodási hely: Balkán sarkán

2022.09.25. 19:54:27

Nagyon nem örülnék ha lesérülne mert már egy ideje a csapat egyik legjobbja. :evil:
Nem gondoltam volna hogy 5 év kínlódás után még ember lesz belőle. :)
Messi campion del Mundo 2022. G.O.A.T.

Gianluigi Buffon (a Messivel való találkozásról 2013-ban): Meg kellett érintenem Messit, hogy megbizonyosodjak róla, olyan ember, mint mi.

L4wandowski

Tito per sempre etern.Infinite Iniesta Grácies Xavi, Grácies Piqué!

Grácies Messi!
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 6840
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2022.09.25. 18:44:04

Talált valaki hivatalos/komolyan vehető hírt a sérüléséről? Csak ellentmondó hírmorzsákat találtam, hol vádlisérülést emlegetnek, hol csak enyhe kellemetlenséget. Eszerint nem komoly?

Elvileg ő maga kérvényezte DD-től a távozását.
ter Stegen; Baldé - Christensen - Araujo - Koundé; De Jong - Pedri - Gavi; Dembélé - Lewy - Raphinha
Avatar
MichaaBee
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5717
Csatlakozott: 2007.11.09. 15:12:26

2022.09.22. 22:05:10

Sinya22 írta:
2022.09.22. 13:54:21
Kassandra írta:
2022.09.22. 13:37:42
A L'Equipe szerint azzal sikerült meggyőzni Dembelét a hosszabbításról, hogy a szerződésébe került egy 50 milliós kivásárlási ár, aminek a fele őt illeti, ha valamelyik csapat aktiválja. Ha igaz, akkor addig-addig csak bevitt egy cselt az ügynöke. :)
Abbahagyhatnád ezeknek a kamu cikkeknek a spammelését a fórumon. Baromi unalmas, hogy ezt kell látni mindenhol.
Ez miért kamu? Több helyen is le volt hozva, amikor aláírta az új szerződését. Annyival pontosítanám, hogy a kivásárlási ár nem 50 millió, hanem 100 millió, aminek az 50%-a a játékosé, ha valaki kivásárolja a szerződéséből.

Egyébként ez mindkét félnek okos megoldás. Dembélének óriási ösztönző, hogy ha esetleg valaki elvinné, akkor 50 millió üti a markát, nekünk pedig az volt az alternatívánk, hogy lelép idén nyáron és egy garast sem látunk belőle.
H a t t r i c k
NBA Fantasy: EuroBarca League 2013: #1
EuroBarca Keeper League 2014, 2018, 2020: #2
Avatar
Sinya22
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3184
Csatlakozott: 2017.08.21. 17:40:25

2022.09.22. 17:52:09

Kassandra írta:
2022.09.22. 16:42:43

Őőőő, nem, nem figyelmet akarok, nem látsz bele a fejembe. De ha mégis így lenne, akkor pont ezzel adnád meg nekem. Igyekszem nem reagálni ezekre az offjaitokra, mert úgyis én ütöm meg a bokám, de egyszer írok, hátha sikerül megértenünk egymást.

Messinél gyakorlatilag El Mundo cikket linkeltem "magyar (indexes) fordítással", amire fel is hívtam a figyelmet, de nyilván nem akarjátok/tudjátok érteni. Ebből tanulva a L'Eqiupe cikket (amit amúgy szintén a magyar sajtóban olvastam) megkerestem, és az eredetit linkeltem, mert biztos sokan beszélnek itt franciául. De persze ez sem jó. Kezdem azt hinni, hogy bármit csinálok, az nem lesz jó. :)

Szóval mivel leszólsz mindent, legyen az Mundo, L'Equipe, bármi, ezért az eredeti kérdésemre válaszolj kérlek, hogyan kell eldönteni, hogy melyik cikk kamu, és melyik nem?
Köszönöm, ha érdemben válaszolsz!
Attól hogy az eredeti marhaságot keresed meg a magyar helyett, nem lesz több értelme a cikknek. Ezzel gondolom te is tisztában vagy. Hogy melyik nem kamu? Ami megjelenik hivatalos oldalon is. Elég a nyári időszakban olvasni az idióta elméleteket, ha meg szerinted a Messi cikkben leírtaknak bármi köze is van az igazsághoz, az a te dolgod, csak ne rakd tele ezekkel a fórumot, ott az El Classico topic, azt úgy is viszed mostanában, ha meg bármiről értelmesen szeretnél beszélni a fórumon, akkor ne olyan cikkeket dobj be szerintem, ami direkt azért készül, hogy bevegye bárki, aki értő olvasásból 2-es volt.

A Dembelés dologra is kaptál választ, milyen meglepő hogy a cikk nem az igazat írta :)
Avatar
Sinya22
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3184
Csatlakozott: 2017.08.21. 17:40:25

2022.09.22. 16:16:18

Kassandra írta:
2022.09.22. 14:42:05
Sinya22 írta:
2022.09.22. 13:54:21
Abbahagyhatnád ezeknek a kamu cikkeknek a spammelését a fórumon. Baromi unalmas, hogy ezt kell látni mindenhol.
Hogyan kell eldönteni, hogy melyik cikk kamu, és melyik nem? Nem azért van a fórum, hogy a felmerülő témákat kibeszéljük?
Ugyan, nem kibeszélni akarod, csak figyelmet magadnak. A cikkekről meg ránézésre látszik mennyi valóság alapja van, mit kell kibeszélni róla?Indexes cikkeket pakolsz ki. Ne légy nevetséges.
Kassandra
Jugador del Barça
Hozzászólások: 179
Csatlakozott: 2020.07.14. 22:13:30

2022.09.22. 14:42:05

Sinya22 írta:
2022.09.22. 13:54:21
Abbahagyhatnád ezeknek a kamu cikkeknek a spammelését a fórumon. Baromi unalmas, hogy ezt kell látni mindenhol.
Hogyan kell eldönteni, hogy melyik cikk kamu, és melyik nem? Nem azért van a fórum, hogy a felmerülő témákat kibeszéljük?
davi10 írta:
2022.09.22. 13:59:40
Alemany mondta a hosszabbítását követő sajtótájékoztatón, hogy 100 misi lett a kivásárlási ára.
Akkor valamelyik hazudott. Nem először fordul elő.
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6572
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2022.09.22. 13:59:40

Alemany mondta a hosszabbítását követő sajtótájékoztatón, hogy 100 misi lett a kivásárlási ára.
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
Avatar
Sinya22
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3184
Csatlakozott: 2017.08.21. 17:40:25

2022.09.22. 13:54:21

Kassandra írta:
2022.09.22. 13:37:42
A L'Equipe szerint azzal sikerült meggyőzni Dembelét a hosszabbításról, hogy a szerződésébe került egy 50 milliós kivásárlási ár, aminek a fele őt illeti, ha valamelyik csapat aktiválja. Ha igaz, akkor addig-addig csak bevitt egy cselt az ügynöke. :)
Abbahagyhatnád ezeknek a kamu cikkeknek a spammelését a fórumon. Baromi unalmas, hogy ezt kell látni mindenhol.
Kassandra
Jugador del Barça
Hozzászólások: 179
Csatlakozott: 2020.07.14. 22:13:30

2022.09.22. 13:37:42

A L'Equipe szerint azzal sikerült meggyőzni Dembelét a hosszabbításról, hogy a szerződésébe került egy 50 milliós kivásárlási ár, aminek a fele őt illeti, ha valamelyik csapat aktiválja. Ha igaz, akkor addig-addig csak bevitt egy cselt az ügynöke. :)
Oscar
Barça C
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2022.09.21. 06:43:02

2022.09.21. 06:53:45

Azt azért nem mondanám, hogy egy-két dolgot tud... szerintem nagyon színes, amit a pályán csinál. Remek cselekkel tud az alapvonal felé, de akár a tengely felé is cselezni. Nagyon jók a beadásai és lőni is elég jól tud. Ha valami hibát kellene megtalálni benne, valóban sokat volt sérült, és nagyon kell tudni motiválni őt, de ebben eddig Xavi elég jó! Örülök, hogy maradt.
Válasz küldése