Ousmane Dembélé

Ki hogy teljesített legutóbb? Ki milyen formát mutat, kik a kedvenceid? Mondd el itt! - Az első csapat játékosai, a La Masia, a vezetőedző és a régmúlt csillagai kapnak itt helyet.
Sanama
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8028
Csatlakozott: 2008.08.16. 11:49:04

2018.07.25. 20:00:57

visca el barca írta:
egész ősszel meg tavasszal pihent. nyugodtam mehetett volna usába, de neki fontosabb h kanci*ányokkal szelfizgessen bárokban. teljesen amatőr a gyerek. agyilag vhol neymar alatt van 3 szinttel.
Igen, felépülni egy sérülésből úgy működik, hogy otthon pihensz a kanapén.
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2018.07.25. 18:19:21

Cestus írta:
MatyiG írta:
Nem is értem miért nem utazott a kerettel az USA-ba..
Pedig nem bonyolult. 10 napja még Oroszországban volt, ahol ha nem is sokat játszott, de ugyanúgy edzett, ahogy a többiek.
Így-így. Sok helyen fikázzák a gyereket, hogy nem ment amerikába, de hadd pihenje már ki magát. :D
egész ősszel meg tavasszal pihent. nyugodtam mehetett volna usába, de neki fontosabb h kanci*ányokkal szelfizgessen bárokban. teljesen amatőr a gyerek. agyilag vhol neymar alatt van 3 szinttel.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
Cestus
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3423
Csatlakozott: 2017.03.10. 19:23:04

2018.07.25. 18:10:47

MatyiG írta:
Nem is értem miért nem utazott a kerettel az USA-ba..
Pedig nem bonyolult. 10 napja még Oroszországban volt, ahol ha nem is sokat játszott, de ugyanúgy edzett, ahogy a többiek.
Így-így. Sok helyen fikázzák a gyereket, hogy nem ment amerikába, de hadd pihenje már ki magát. :D
"It is what it is."

- Ernesto Valverde, 2019, közvetlenül az anfieldi vereség után.
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18359
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2018.07.25. 17:56:43

Nem is értem miért nem utazott a kerettel az USA-ba..
Pedig nem bonyolult. 10 napja még Oroszországban volt, ahol ha nem is sokat játszott, de ugyanúgy edzett, ahogy a többiek.
Avatar
westerngom
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1527
Csatlakozott: 2007.12.15. 21:33:00
Tartózkodási hely: West Side

2018.07.25. 17:45:35

vamosrobi írta:Dembélé values a departure from Barça. He thinks Malcolm's signing shows he's not betting on him. Valverde did not congratulate him for winning the World Cup and is hurt. Expected to clarify his role in the team, Dembélé wants prominence to exploit. [@HelenaCondis]

Kezdődik...
nem gondolom, hogy Dembele-t kölcsön vagy eladnák a csapatból, mert egy kölcsönadással pont a csapatba való integrálódást vesztené, amire pillanatnyilag a legnagyobb szüksége van. Eladás tekintetében erősen veszteséges lenne a szitu, mert tőlünk aprópénzért mennek a "bukott" játékosok.
Dembele-nak jelen pillanat sok játék percre lenne szüksége a kerettel, hogy mielőbb felvegye a ritmust, szokja a társakat, a mozgást, a taktikai elemeket.
Nem is értem miért nem utazott a kerettel az USA-ba.. :? (Stéga elbeszélgethetne vele a profizmus és az akarat fogalmáról!)
A tehetsége, a képességei elvitathatatlanok, fejben még gyenge lehet a Barca kezdő szinthez, talán ezért is nem bízik benne EV, de csak 21 éves, csiszolatlan gyémánt, akiből egy jó alapozással és bizalommal sokkal több kihozható.

Egyébként nagyon kíváncsi vagyok a keret alakulására, mert Malcom esetében sem értem teljesen a helyét, főleg, hogy neki is folyamatos játékra lenne szüksége a fejlődéshez, nem pedig arra h. a padot koptassa.
Jelen pillanat elképzelni sem tudom mi járhat a vezetőség és Valverede fejében.
A félek, hogy a vezetőség csak ismét a jó piaci lehetőséget látta Malcomban, nem pedig azt amire a csapatnak (klasszis középpályásra) lenne szüksége.
Arra lennék a legkíváncsibb, hogy EV mennyire szólhat bele, illetve érvényesítheti elképzeléseit az igazolások kapcsán, mert a tudatos csapatépítéshez elengedhetetlen lenne.
Avatar
Cestus
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3423
Csatlakozott: 2017.03.10. 19:23:04

2018.07.25. 17:02:04

Ronaldinho&Barca írta:Ha esélyt sem adunk a gyereknek, aki rohadt fiatal, hogy normálisan a csapattal felkészüljön az előszezonban és végre becsülettel megkezdhesse a szezont akkor jobb is lenne szélnek ereszteni.
Adnak neki esélyt.

Még általánosságban ehhez a hírmorzsához:

1. Dembélé lenyilatkozta, hogy nem akar elmenni.
2. Bartomeu lenyilatkozta, hogy nem eladható. Ehhez társul egy 400-500 milliós kivásárlási ár.
3. Dembélének sehol máshol nem fognak 12 M-tól adott esetben 20 M-ig terjedő éves fizut adni.
4. Dembélé sehol máshol komoly csapatban nem lesz kezdő, ha nem tanul meg védekezni (vagy többet melózni, vagy bármi is az, ami Valverdének nem tetszik esetleg), és ha nem tanulja meg az adott csapat hivatalos nyelvét.
5. A forrás, ahonnan ez jön, nem megbízható.
"It is what it is."

- Ernesto Valverde, 2019, közvetlenül az anfieldi vereség után.
Avatar
Ronaldinho&Barca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4461
Csatlakozott: 2007.10.02. 19:49:32

2018.07.25. 16:57:49

Ha esélyt sem adunk a gyereknek, aki rohadt fiatal, hogy normálisan a csapattal felkészüljön az előszezonban és végre becsülettel megkezdhesse a szezont akkor jobb is lenne szélnek ereszteni.
Visca El Barca!
Kép
Més que un club
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18359
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2018.07.25. 16:55:04

Pedig akkor lenne zse igazolni a helyere egy hozzank joban beillo tamadot.
100-ból milyen jobbszélsőt hoznál, aki jobb Dembélénél?

Bernardo Silva esetleg, más nem jut eszembe, de őt sem adná el Pep szerintem.
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2018.07.25. 16:41:47

100ert eladnam, es akkor megusztuk ezt a sztorit 40-50 millio bukoval de erosen ketlem hogy jelenleg barki is adna erte ennyit, a csillagaszati fizeteset meg plane nem valllaja be mas.
Pedig akkor lenne zse igazolni a helyere egy hozzank joban beillo tamadot.
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
Avatar
Cestus
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3423
Csatlakozott: 2017.03.10. 19:23:04

2018.07.25. 16:29:16

vamosrobi írta:Dembélé values a departure from Barça. He thinks Malcolm's signing shows he's not betting on him. Valverde did not congratulate him for winning the World Cup and is hurt. Expected to clarify his role in the team, Dembélé wants prominence to exploit. [@HelenaCondis]

Kezdődik...
Ennek a forrásnak a hitelessége megkérdőjelezhető. Tavaly nyáron azt is írta, hogy Semedot a játékostársak Douglas-szintűnek tartják.
"It is what it is."

- Ernesto Valverde, 2019, közvetlenül az anfieldi vereség után.
vamosrobi
Barça B
Hozzászólások: 44
Csatlakozott: 2017.02.14. 21:27:24

2018.07.25. 16:17:32

Dembélé values a departure from Barça. He thinks Malcolm's signing shows he's not betting on him. Valverde did not congratulate him for winning the World Cup and is hurt. Expected to clarify his role in the team, Dembélé wants prominence to exploit. [@HelenaCondis]

Kezdődik...
Avatar
Cestus
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3423
Csatlakozott: 2017.03.10. 19:23:04

2018.07.25. 13:01:57

Nem hiszem, hogy azért igazolnak technikás, agilis "Barca DNS-sel" rendelkező játékosokat, mert ugyanazt a fost akarják játszatni. A 4-4-2 lehet, hogy marad, de ha nem Gomes-Rakitic-Paula-Vidal középpályával állunk ki, az is nézhet ki jobban.
"It is what it is."

- Ernesto Valverde, 2019, közvetlenül az anfieldi vereség után.
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10071
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2018.07.25. 12:41:29

LG írta: Remélem nem. A tavalyi játék is nagyon méltatlan volt a csapathoz, de akkor még védhető volt, hogy ez az első éve, hagyni kell kibontakozni, meg amúgy is eredményesek vagyunk stb. Na, idén már nem. Ha megint a tavalyi biztonsági fos fog menni, azzal nálam elássa magát, nem érdekel milyen eredményeket és rekordokat érünk el vele. Ez nem Bilbao, nem francia válogatott, nem Chelsea, nem olasz csapat, itt ezt nem lehet! Vagy ha igen, akkor én ismertem félre a klubot.

Azt se akarja bemagyarázni senki, hogy ma már csak így lehet eredményesnek lenni. Az utóbbi évek kudarcainál véletlenül sem a szépségbe haltunk be, hanem pont a szemét, lélektelen alibizésbe. :evil:
+1. Tavaly védhető volt hogy új közeg, új játékosok, és erősen hiányos keret, vészmegoldásokkal, Neymar lelépésével, de idén már kedvére alakíthatja a keretet(papíron), és megismerhette a játékosokat.
Az meg nagy igazság hogy nem a szépségbe haltunk bele, BL-ből sem úgy estünk ki hogy szépen játszottunk de nem ment be semmi cserébe benyeltünk 2 kontrát, hanem úgy hogy egyenesen 0-k voltunk játékban, mert fásult, enervált volt a társaság.

Roma ellen is hiába voltunk gyengék, azt kellett volna játszani mint Luchoval a Bayern elleni visszavágón: Nagy az előnyünk, kit érdekel ha kapunk 2 gólt, visszább állva szanaszét kontrázva úgy is szerzünk mi is kettőt és akkor senkit sem érdekel a 2 bekapott gól, el is megy a kedve az ellenfélnek a próbálkozásnál
Be kellett volna rakni Dembelét hogy szétfussa, cselezze magát amire bőven lett volna hely, és legalább 1-et bekotortunk volna, ehhez képest ment a betojt, biztonsági játék és örültünk ha egyáltalán labdát láttunk, akkor is rátekeredtünk hogy aztán eladjuk és megint jöjjön az ellenfél durrogtatása.

Pedig a tavalyi csapatba is bőven meglehetett volna a BL cím megnyerése, nem véletlen hogy sokan már minket kiáltottak ki előzetesen a legnagyobb esélyesnek, de nagyon el lett taktikázva az a párharc, remélem örök tanulópénz volt Valverdének és a csapatnak is.
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21051
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2018.07.25. 12:23:50

pep71 írta:
Yokozuna írta:Most hogy itt van Malcom, megint nem fog játék lehetőséget kapni Valverdétől. Nem véletlen, mert nem sok meggyőző fellépése volt az elmúlt idényben.
Az eladás nyilván szóba sem jöhet, de a kölcsönadás egy olyan helyre, ahol állandó kezdő lehetne, megmutatná, hogy mit is ér valójában.
Szvsz sem Dembelé sem Malcom nem fogat sokat játszani, mert inkább egy 4-4-2 féle játékot fog erőltetni Valverde(remélem nem így lesz :D ) és Arthur meg SR(ha tényleg lehet hinni annak, hogy kp-n számolnak vele) fogja megkapni inkább a bizalmat és a játékperceket negyedik középpályásként a kezdőben. Sokkal melósabb csapat lett a Barca, főleg a kp-n, Valverdénél nem fér bele, hogy Messi-n és Suarez-en kívül kiessen még valaki a védekezésből ezért inkább betesz még 1 melóst, Dembi vagy Malcom helyett szerintem, plusz elvileg érkezik még egy középpályás is a nyáron..
Remélem nem. A tavalyi játék is nagyon méltatlan volt a csapathoz, de akkor még védhető volt, hogy ez az első éve, hagyni kell kibontakozni, meg amúgy is eredményesek vagyunk stb. Na, idén már nem. Ha megint a tavalyi biztonsági fos fog menni, azzal nálam elássa magát, nem érdekel milyen eredményeket és rekordokat érünk el vele. Ez nem Bilbao, nem francia válogatott, nem Chelsea, nem olasz csapat, itt ezt nem lehet! Vagy ha igen, akkor én ismertem félre a klubot.

Azt se akarja bemagyarázni senki, hogy ma már csak így lehet eredményesnek lenni. Az utóbbi évek kudarcainál véletlenül sem a szépségbe haltunk be, hanem pont a szemét, lélektelen alibizésbe. :evil:
pep71
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1092
Csatlakozott: 2011.08.30. 00:28:51

2018.07.25. 12:00:36

Yokozuna írta:Most hogy itt van Malcom, megint nem fog játék lehetőséget kapni Valverdétől. Nem véletlen, mert nem sok meggyőző fellépése volt az elmúlt idényben.
Az eladás nyilván szóba sem jöhet, de a kölcsönadás egy olyan helyre, ahol állandó kezdő lehetne, megmutatná, hogy mit is ér valójában.
Szvsz sem Dembelé sem Malcom nem fogat sokat játszani, mert inkább egy 4-4-2 féle játékot fog erőltetni Valverde(remélem nem így lesz :D ) és Arthur meg SR(ha tényleg lehet hinni annak, hogy kp-n számolnak vele) fogja megkapni inkább a bizalmat és a játékperceket negyedik középpályásként a kezdőben. Sokkal melósabb csapat lett a Barca, főleg a kp-n, Valverdénél nem fér bele, hogy Messi-n és Suarez-en kívül kiessen még valaki a védekezésből ezért inkább betesz még 1 melóst, Dembi vagy Malcom helyett szerintem, plusz elvileg érkezik még egy középpályás is a nyáron..
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10071
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2018.07.25. 11:57:34

Yokozuna írta:Most hogy itt van Malcom, megint nem fog játék lehetőséget kapni Valverdétől. Nem véletlen, mert nem sok meggyőző fellépése volt az elmúlt idényben.
Az eladás nyilván szóba sem jöhet, de a kölcsönadás egy olyan helyre, ahol állandó kezdő lehetne, megmutatná, hogy mit is ér valójában.
Malcom érkezésével kiválóan adná magát az hogy Dembele átkerül a balosra Neymar helyére, ahol amúgy jól is tud játszani, szerintem ez lenne a legjobb megoldás, és rotációtól, felállástól függően játszana a baloson vagy a jobboson.
Yokozuna
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1635
Csatlakozott: 2008.11.22. 18:54:18

2018.07.25. 11:47:40

Most hogy itt van Malcom, megint nem fog játék lehetőséget kapni Valverdétől. Nem véletlen, mert nem sok meggyőző fellépése volt az elmúlt idényben.
Az eladás nyilván szóba sem jöhet, de a kölcsönadás egy olyan helyre, ahol állandó kezdő lehetne, megmutatná, hogy mit is ér valójában.
Zozzy 5
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8563
Csatlakozott: 2006.11.04. 10:20:50
Tartózkodási hely: Debrecen

2018.07.25. 11:21:33

Feast4 írta:Szerintem fullra túlagyaljátok.

Nem a kora, a nyelvtudása, az akarat, vagy az hogy az edző pikkel rá itt a baj. Sima pech.

Van egy fiatal srác Európa egyik elitklubjában akit hív Európa egyik top 1-es csapata akik az elitben is elit. Nyilván jönni akar.

Gondolom már lélekben látta magát 4-3-3-ban Neymar helyén. Igen ám, de új közeg nálunk azért senki nem egyből szokja meg, puff erre rá is sérül. Aztán nincs emberünk a posztra, az edző megoldja felállásváltással.

Nem edz a többiekkel, nem ismerkedik, nem barátkozik, nem szokja a közeget. Valószínűleg nem is egy agytröszt, mert a rehabja alatt legalább kicsit kupálta volna magát, de nem sikerült. Mire vissza jön, van egy full szokatlan játékrendszer játszik két meccset, rá is sérül. Puff. Mire visszajön a szezon érdemi része kb. lement, nem is kezdő, mert egyrészt féltik, meg nem is úgy megy, mire belendül hopp. Pause szezon vége. Jön a VB elviszik, mert el kell, óriási potenciál van benne de marha nagy meccshiánnyal ott sem kezd.

Ennyi a story szerintem. Semmit nem láttunk kb. belőle, ez részben talán az ő hibája részben a szitué. A következő szezonban hátha...
ez szerintem is egy jó összefoglalója az eddigi ittlétének. abból a lehetőségből, ami megadatott neki az előző szezonban, kihozta a maxot, ami tényleg nem sok, de azért az látszott, hogy több van benne. a mostani idény sokkal informatívabb lesz azzal kapcsolatban, hogy milyen jövője van nálunk.

az viszont igaz, hogy muszáj lesz egy kicsit jobban nyitni a többiek felé, és ennek első lépéseként megtanulni a nyelvet, mert ha nem sikerül integrálódnia a közösségbe, akkor megette a fene az egészet, alapjaiban vérezne a dolog. a sérülésekről, játékrendszer váltásról és egyebekről nem tehet, de a nyitásra való törekvés lehetne az ő része, amit megtehetne az ügy érdekében, a többi meg majd jön magától, mert az adottságai megvannak. már ha igazak a hírek, miszerint kb. kimerül a társaságkeresése abban h lóg a franciák sggébe.
Avatar
Feast4
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3531
Csatlakozott: 2014.05.01. 21:54:54

2018.07.25. 11:05:00

Szerintem fullra túlagyaljátok.

Nem a kora, a nyelvtudása, az akarat, vagy az hogy az edző pikkel rá itt a baj. Sima pech.

Van egy fiatal srác Európa egyik elitklubjában akit hív Európa egyik top 1-es csapata akik az elitben is elit. Nyilván jönni akar.

Gondolom már lélekben látta magát 4-3-3-ban Neymar helyén. Igen ám, de új közeg nálunk azért senki nem egyből szokja meg, puff erre rá is sérül. Aztán nincs emberünk a posztra, az edző megoldja felállásváltással.

Nem edz a többiekkel, nem ismerkedik, nem barátkozik, nem szokja a közeget. Valószínűleg nem is egy agytröszt, mert a rehabja alatt legalább kicsit kupálta volna magát, de nem sikerült. Mire vissza jön, van egy full szokatlan játékrendszer játszik két meccset, rá is sérül. Puff. Mire visszajön a szezon érdemi része kb. lement, nem is kezdő, mert egyrészt féltik, meg nem is úgy megy, mire belendül hopp. Pause szezon vége. Jön a VB elviszik, mert el kell, óriási potenciál van benne de marha nagy meccshiánnyal ott sem kezd.

Ennyi a story szerintem. Semmit nem láttunk kb. belőle, ez részben talán az ő hibája részben a szitué. A következő szezonban hátha...
Kép
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2018.07.23. 13:39:55

Samper írta:Dembelé tehetségét nem vitatja senki. De lehet, hogy van a történetének egy függöny mögötti része is. Valamiért Deschampsnál is, Valverdenél is kihúzta a gyufát. Attól, amennyit a VB-n játszott, már munkára jelentkezhetett volna és utazhatna a túrára. Tanulhatott volna a sérülése alatt spanyolul is. Szeretném sztárként látni a Barcaban, de el tudom képzelni, hogy másképp alakul a sorsa.
Ebben egyetértünk. Ugye voltak még olyan sztorik is hogy a diétát se hajlando tartani, plusz házat sem talált magának hónapokig.

Selejtezőkön meg felkészülési meccseken még kezdo is volt néha, simán eltudom képzelni hogy osszeugrottak Deschampal.
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7360
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2018.07.23. 13:28:11

Samper írta:Dembelé tehetségét nem vitatja senki. De lehet, hogy van a történetének egy függöny mögötti része is. Valamiért Deschampsnál is, Valverdenél is kihúzta a gyufát.
Attól, amennyit a VB-n játszott, már munkára jelentkezhetett volna és utazhatna a túrára. Tanulhatott volna a sérülése alatt spanyolul is. Szeretném sztárként látni a Barcaban, de el tudom képzelni, hogy másképp alakul a sorsa.
Miért húzta volna ki a gyufát? Olyan játékosokat, akik egy fél szezont kihagynak sérülés miatt, sokszor be se válogatnak, mellesleg Umtitivel és Rakitic-e egyetemben ő voltt kint legtovább a VB-n és az hogy valaki 200 vagy 500 percet játszik ennyi idő alatt szinte mindegy. Ott kellett lennie, edzeni, bármikor bevetésre várni, nem véletlen hogy nekik aug. 15-ig tolták ki a szabit. Ezek nem indokok.
Másrészt meg kell várni még a köv. szezont, hogy el lehessen dönteni Valverdenek mi az elképzelése vele.
Forca Barca!!!!
Samper
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3846
Csatlakozott: 2014.10.22. 16:22:27

2018.07.23. 12:46:21

Dembelé tehetségét nem vitatja senki. De lehet, hogy van a történetének egy függöny mögötti része is. Valamiért Deschampsnál is, Valverdenél is kihúzta a gyufát. Attól, amennyit a VB-n játszott, már munkára jelentkezhetett volna és utazhatna a túrára. Tanulhatott volna a sérülése alatt spanyolul is. Szeretném sztárként látni a Barcaban, de el tudom képzelni, hogy másképp alakul a sorsa.
lesliejr12
Jugador del Barça
Hozzászólások: 229
Csatlakozott: 2009.03.01. 21:53:00

2018.07.23. 10:17:46

Dembi a legnagyobb fiatal kincsünk jelenleg. Rengeteg pénzt fektettünk bele, adjunk már időt neki, hogy megtérüljön. Kicsit felnő fejben, pici rutin és komoly játékos válhat belőle.
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10071
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2018.07.23. 09:57:03

Chino írta: Közel sem biztos, hogy, ha mi is annyit ajánlunk, mint a PSG meg is szerezzük, ez nem így megy. A PSG ráígér 10-20 milliót (az FFP-t simán kijátszák, ahogy meg is tették), amivel már nem tudunk versenyezni, meg a fizetése is a simán a harmadik lett volna egy addig egyszezonos 18 éves játékosnak. Ha marad Monacoban közel sem biztos, hogy ilyen horror ára lenne, nem lenne annyira szem előtt.
Azt túlzásnak tartom, hogy teljesen túlfújt és csak a sebességéből él, de tény, hogy bőven nincs azon a szinten, amire jelenleg taksálják és amekkora hype van körülötte. Ráadásul baromi könnyen elszállhat az agya, már a VB-n is voltak felesleges sztárallűrtjei.

Dembelét meg rohadtul nem értem miért temetik itt sokan. A gyereknek volt minden alapozás, társas edzés nélkül kb. egy egészséges/félegészséges fél szezonja, amiben közel sem mutatott olyan játékot, ami olyan csalódást jelentene és mindezt 20 évesen. Plusz számokban is elég erős volt. Lerí róla, hogy rohadt tehetséges, a védelmeket is kb. csak Messi, esetleg Ini tudta addig megbontani. Alig töltötte be a 21-et nagyon sokat tud még fejlődni, más játékosok ennyi idősen kanyarba sincsenek hozzá képest.
Az, hogy ennyibe került meg nem az ő sara, sőt ő mindent megtett, hogy elengedje a Dortmund. Ha mondjuk 70-80-ért jött volna, senkinek nem lenne egy szava sem. Nagyon sokat számít ez az aspektus a megítélésén és nem könnyű ezt a nyomást elviselni, főleg ilyen fiatalon.

+1 szerintem is. Amúgy az eléggé óvatosan értékelő Transfermarkt szerint is megér a fiú 80 millió eurót, szóval ha a Barca felárat hozzáadjuk, nem olyan vészes.

Amúgy Dembelénél se felejtsük el hogy eszméletlenül gyors, és azért már nem egy olyan villanása volt ami mutatja hogy ő benne lehet az a bizonyos extra.
Avatar
Fecooo
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7851
Csatlakozott: 2008.07.15. 18:30:53

2018.07.23. 09:44:35

Chino írta:
Dembelét meg rohadtul nem értem miért temetik itt sokan. A gyereknek volt minden alapozás, társas edzés nélkül kb. egy egészséges/félegészséges fél szezonja, amiben közel sem mutatott olyan játékot, ami olyan csalódást jelentene és mindezt 20 évesen. Plusz számokban is elég erős volt. Lerí róla, hogy rohadt tehetséges, a védelmeket is kb. csak Messi, esetleg Ini tudta addig megbontani. Alig töltötte be a 21-et nagyon sokat tud még fejlődni, más játékosok ennyi idősen kanyarba sincsenek hozzá képest.
Ez így egyben az én véleményem is :)
Ha 2 év múlva még itt tart, akkor kezdhetjük a temetési szertartást, de idén már 10+ szezont várok tőle gólokban és GP-okban is...
Válasz küldése