Ousmane Dembélé

Ki hogy teljesített legutóbb? Ki milyen formát mutat, kik a kedvenceid? Mondd el itt! - Az első csapat játékosai, a La Masia, a vezetőedző és a régmúlt csillagai kapnak itt helyet.
hdavid

2018.02.23. 14:14:29

Ha a hétvégén sem kezd, akkor kuka.
Avatar
BarcafanTomee
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2574
Csatlakozott: 2006.09.16. 14:48:58

2018.02.23. 13:45:45

A Klub kirendelt mellé egy privát szakácsot is, hogy az étrenddel is minden rendben legyen. Ha fejben jól dolgozza fel a történteket nem lesz itt semmi baj.

Kíváncsi vagyok Deschamps kiviszi-e majd a VB-re. Lelkileg jót tenne Dembélének, de nulla km-rel a lábában a csapatnak nem biztos. Jó lenne addig belerakni a lábaiba 900-1000 percet, ami csak akkor lehetne meg, ha a maradék bajnokik nagy részén kezdene. Szóval nem reális, de jó lenne.
beremend
Barça C
Hozzászólások: 5
Csatlakozott: 2010.04.01. 17:08:10

2018.02.23. 13:25:26

davi10 írta:
beremend írta:
Rinku írta:.

Fogsz te még itt ömlengeni, hogy Dembusz a király..... :D
A vezetőség jól döntött Dembusszal és Coutinhoval, ők voltak a piacon a 2 elérhető Barca szintű játékosok, akik nem kértek 20 millás fizut mint Pappé......
Az idő igazolni fogja őket, emlékezz csak Ney és Lajos kezdésére, azk sem voltak zökkenőmentesek.
Szerintem neked nem igazán ment ez át.

Rinkuval egyetértek. Nekem nem úgy tűnik a srác, mint aki profin kezelné a helyzetet.
Nagyon remélem, hogy holnap kezdeni fog, jót tenne végre neki is, meg az aktuális játékosnak is, aki miatta pihenhetne.

Coutinhoval mindenképp jól döntött a vezetőség, még szerintem ennyiért is. Dembele nagyon más tészta. Tényleg nagyon szurkolok a srácnak, de akárhogy próbálkozom, nem tudom meggyőzni magam az eddigi teljesítménye alapján, hogy megváltja majd nálunk a világot.
A képességei megvannak, gyors, kétlábas, minden adott lenne, de szerintem tényleg nem nagyon tudja egyelőre feldolgozni a nyomást, pedig azon a kevés meccsen amit játszott már kiosztott 2 asszisztot, erre lehetne építkezni.

Nem akarom túldramatizálni, meg nem látok a színfalak mögé, de ha hétvégén nem kezd, vagy nem is játszik, akkor tényleg lehet, hogy valami nincs rendben.

Átjött hidd el, csak nem értem sokan mit vártok egy ifistától aki a történelem 2. legdrágább igazolásaként került egy olyan csapatba, amit szegény srác fel sem tud fogni, hogy megvalósult.
Erre lesérül (ezért szerintem mert rágörcsölt a fentiekre, és 3 hetet nem edzett a dortmundi sztrájkja alatt) és amiben egyet értek veled, nem kezelte profin a szitut és pl. nem nyelvtanulással töltötte az idejét a sérülése alatt. Ettől függetlenül szerintem sokkal nagyobb tehetség mint pl Pappé, viszont fejben gyengébb. Szerintem 1 olyan meccsre van szüksége, ahol összejönnek neki a dolgok és ezért a társai megsüvegelik, és utána a Dortmundi Dembuszt fogjuk újra látni.
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6588
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2018.02.23. 11:46:49

beremend írta:
Rinku írta:.

Fogsz te még itt ömlengeni, hogy Dembusz a király..... :D
A vezetőség jól döntött Dembusszal és Coutinhoval, ők voltak a piacon a 2 elérhető Barca szintű játékosok, akik nem kértek 20 millás fizut mint Pappé......
Az idő igazolni fogja őket, emlékezz csak Ney és Lajos kezdésére, azk sem voltak zökkenőmentesek.
Szerintem neked nem igazán ment ez át.

Rinkuval egyetértek. Nekem nem úgy tűnik a srác, mint aki profin kezelné a helyzetet.
Nagyon remélem, hogy holnap kezdeni fog, jót tenne végre neki is, meg az aktuális játékosnak is, aki miatta pihenhetne.

Coutinhoval mindenképp jól döntött a vezetőség, még szerintem ennyiért is. Dembele nagyon más tészta. Tényleg nagyon szurkolok a srácnak, de akárhogy próbálkozom, nem tudom meggyőzni magam az eddigi teljesítménye alapján, hogy megváltja majd nálunk a világot.
A képességei megvannak, gyors, kétlábas, minden adott lenne, de szerintem tényleg nem nagyon tudja egyelőre feldolgozni a nyomást, pedig azon a kevés meccsen amit játszott már kiosztott 2 asszisztot, erre lehetne építkezni.

Nem akarom túldramatizálni, meg nem látok a színfalak mögé, de ha hétvégén nem kezd, vagy nem is játszik, akkor tényleg lehet, hogy valami nincs rendben.
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
beremend
Barça C
Hozzászólások: 5
Csatlakozott: 2010.04.01. 17:08:10

2018.02.23. 11:23:36

Rinku írta:Amit nem tudnak sokan itt megbocsájtani az az, hogy a vezetőség ennyire sok pénzt költött rá. Amit ő nem kért valójában (tudtommal), nem hangoztatta, hogy ennyi pénz legyen lerakva érte, vagy nem jön. Bartoék halál ironikus módon pénzemberekként egyedül a játékos bizniszhez nem értenek, amúgy mindenhez, kiárulják a teljes klubot, de tárgyalni nem tudnak más klubokkal. Semmi renoméjuk nincs, pisis óvodások, akik kezéből könnyen ki lehet csalogatni a fagyit, mert nincs tekintélyük, nincs karizmájuk. A költségvetés több száz milliós mínuszban van az ilyen léggömbökért elengedett játékosoktól és a nettó piaci ár 1,5x értékén megvettektől... Dembelé ezért lett ennyi. Síkhülyék voltak, hogy nem vették meg 19 évesen és adták tovább a Dortmundnak 2 évre. Nem, nekik el kellett engedniük ezt is. Ezt ne Dembelén verjétek le, hanem a vezetőségen.

Nagyon remélem, hogy a srác végül be fog futni. Érettnek tűnik a korához képest, nem fafejű, nagyszájú paraszt, mint Neymar volt. Egyedül attól tartok, hogy megrokkan a teher alatt, amit a Barca jelent egy 20 évesnek. Krkicből is ezért nem lett semmi, mert nem bírta azt agyilag elviselni, hogy még két kapufa után is mindenki lehordja, képességileg amúgy minden megvolt benne. És ezért marha nagy felelőtlenség ennyiért venni félkész játékost. Mert bármi lehet belőle, és ebben a cumi is benne van. Az, hogy fél szezonig sérült volt, na ez aztán meg bőven aláás mindent, most aztán borul a nyakába a zsáknyi szr, amit tudni kell kezelni. 20 évesen nagyon komoly aggyal vagy pont nagyon gázossal kell rendelkezni, hogy ezt ne vedd úgy a szívedre, hogy egy nagy kínlódás legyen belőle. Véleményem szerint az elsőről van inkább szó és remélem, hogy nyugodtan kezeli majd ezt. Ez a szezon elmenni látszik a számára, de a végére még odaérhet és oda is kell érnie. Ha a következő 2-2,5 idényben nem hoz semmit, akkor mondjátok azt, hogy egy nulla volt. Addig minden "balfsz", "a jó anyád" Bartonak és becstelen brigantikjának legyen címezve.

+1: az sem segít a beilleszkedésén, hogy a "félünk mindenkitől, ezért inkább fantáziátlanul és görcsösen tökölünk 25 méteren másfél óráig, mint hogy valaki ráverje, hátha" taktika Valverdénél is ugyanaz. Kontrajáték és kreatív játék most sincs = gyors szélsőt így mire használunk? Az egész játékunk legnagyobb problémája, hogy olyan tetűlassúak vagyunk, hogy háromszor körbefutnak minket... Ha lenne dinamika, Dembelé a királya lehetne. De nincs, így pedig nem értem, hogy miért hozták. Túl sok pénz ez egy rövid passzos, tüzelni gátlásos, limonádé rabszolga-kialakításához - remélem Coutinhoval együtt egyik sem végzi így. Jó ez a tikitaka, csak már vagy 10 éve nem ér semmit a buszozás ellen, meg néha más ellen sem, mert magában kevés.

Fogsz te még itt ömlengeni, hogy Dembusz a király..... :D
A vezetőség jól döntött Dembusszal és Coutinhoval, ők voltak a piacon a 2 elérhető Barca szintű játékosok, akik nem kértek 20 millás fizut mint Pappé......
Az idő igazolni fogja őket, emlékezz csak Ney és Lajos kezdésére, azk sem voltak zökkenőmentesek.
Samper
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3846
Csatlakozott: 2014.10.22. 16:22:27

2018.02.22. 16:30:05

Nagyon szelektív egyesek agya. Amikor Dembelé megsérült,. Valverde Deut játszatta helyette. Ő ellene aztán közhangulat volt, a gólerős Arnaiz meg megsérült - akkor találta ki a 4-4-2-t és Paulinho góllövő cipőjét. Minthogy azonban P. egy idő óta nem tud gólt lőni, a hátravont Messi és a feljavult Lajos kettesben nem támadójáték. Lesz változás.
hau30
Capitá del Barça
Hozzászólások: 839
Csatlakozott: 2008.05.19. 19:31:35
Tartózkodási hely: Pécs

2018.02.22. 15:59:20

Ronaldinho&Barca írta:Megy a labdázgatás edzésen, Albának pedig a kötény. :D

https://youtu.be/BNTieKh6IBQ?t=115

Javítsatok ki, de én úgy látom minden felvételen hogy tök jó kijön a társakkal.
Ez csak a kameráknak szól! Messi már el is intézte, hogy átrakják az öltözőszekrényét a gyúrószobába. Sőt mintha olvastam volna valahol, hogy Lajossal együtt vitték át! :lol:
Avatar
Rinku
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2549
Csatlakozott: 2009.08.02. 14:28:48

2018.02.22. 15:46:39

Amit nem tudnak sokan itt megbocsájtani az az, hogy a vezetőség ennyire sok pénzt költött rá. Amit ő nem kért valójában (tudtommal), nem hangoztatta, hogy ennyi pénz legyen lerakva érte, vagy nem jön. Bartoék halál ironikus módon pénzemberekként egyedül a játékos bizniszhez nem értenek, amúgy mindenhez, kiárulják a teljes klubot, de tárgyalni nem tudnak más klubokkal. Semmi renoméjuk nincs, pisis óvodások, akik kezéből könnyen ki lehet csalogatni a fagyit, mert nincs tekintélyük, nincs karizmájuk. A költségvetés több száz milliós mínuszban van az ilyen léggömbökért elengedett játékosoktól és a nettó piaci ár 1,5x értékén megvettektől... Dembelé ezért lett ennyi. Síkhülyék voltak, hogy nem vették meg 19 évesen és adták tovább a Dortmundnak 2 évre. Nem, nekik el kellett engedniük ezt is. Ezt ne Dembelén verjétek le, hanem a vezetőségen.

Nagyon remélem, hogy a srác végül be fog futni. Érettnek tűnik a korához képest, nem fafejű, nagyszájú paraszt, mint Neymar volt. Egyedül attól tartok, hogy megrokkan a teher alatt, amit a Barca jelent egy 20 évesnek. Krkicből is ezért nem lett semmi, mert nem bírta azt agyilag elviselni, hogy még két kapufa után is mindenki lehordja, képességileg amúgy minden megvolt benne. És ezért marha nagy felelőtlenség ennyiért venni félkész játékost. Mert bármi lehet belőle, és ebben a cumi is benne van. Az, hogy fél szezonig sérült volt, na ez aztán meg bőven aláás mindent, most aztán borul a nyakába a zsáknyi szr, amit tudni kell kezelni. 20 évesen nagyon komoly aggyal vagy pont nagyon gázossal kell rendelkezni, hogy ezt ne vedd úgy a szívedre, hogy egy nagy kínlódás legyen belőle. Véleményem szerint az elsőről van inkább szó és remélem, hogy nyugodtan kezeli majd ezt. Ez a szezon elmenni látszik a számára, de a végére még odaérhet és oda is kell érnie. Ha a következő 2-2,5 idényben nem hoz semmit, akkor mondjátok azt, hogy egy nulla volt. Addig minden "balfsz", "a jó anyád" Bartonak és becstelen brigantikjának legyen címezve.

+1: az sem segít a beilleszkedésén, hogy a "félünk mindenkitől, ezért inkább fantáziátlanul és görcsösen tökölünk 25 méteren másfél óráig, mint hogy valaki ráverje, hátha" taktika Valverdénél is ugyanaz. Kontrajáték és kreatív játék most sincs = gyors szélsőt így mire használunk? Az egész játékunk legnagyobb problémája, hogy olyan tetűlassúak vagyunk, hogy háromszor körbefutnak minket... Ha lenne dinamika, Dembelé a királya lehetne. De nincs, így pedig nem értem, hogy miért hozták. Túl sok pénz ez egy rövid passzos, tüzelni gátlásos, limonádé rabszolga-kialakításához - remélem Coutinhoval együtt egyik sem végzi így. Jó ez a tikitaka, csak már vagy 10 éve nem ér semmit a buszozás ellen, meg néha más ellen sem, mert magában kevés.
Football, bloody hell. /SAF/
Avatar
Ronaldinho&Barca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4461
Csatlakozott: 2007.10.02. 19:49:32

2018.02.22. 14:32:57

Megy a labdázgatás edzésen, Albának pedig a kötény. :D

https://youtu.be/BNTieKh6IBQ?t=115

Javítsatok ki, de én úgy látom minden felvételen hogy tök jó kijön a társakkal.
Visca El Barca!
Kép
Més que un club
Avatar
Cestus
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3423
Csatlakozott: 2017.03.10. 19:23:04

2018.02.21. 22:12:20

adaml182 írta:Azt se felejtsétek, hogy Messi is haragszik rá.
Meg hogy úgy is elcseréljük Griezmannra. :D
"It is what it is."

- Ernesto Valverde, 2019, közvetlenül az anfieldi vereség után.
Avatar
hajnesz
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1561
Csatlakozott: 2009.05.04. 19:45:30
Tartózkodási hely: Szeged

2018.02.21. 21:45:59

Kovbal88 írta:
Hát nyilván nem ide tartozik, de Gomes mitől lenne erős? mégcsak nem is olyan a testfelépítése be van horpadva, magasnak magas, de hogy egy fejpárbajt se nyert még az is biztos, futni kb ha kétszer láttam, pedig lassan két éve itt van. Rossz nézni, ahogy lézeng a pályán.

Vidal sokkal jobb nála.
Paulinho is kezdetben pozitív csalódás volt, de hogy idén még nem sok haszna volt két hónap alatt az is biztos.

Ezeket a teljesítményeket Dembi simán képes hozni, drukkolok neki, mert szükségünk van egy új színfoltra, különben nagyon szürke idényünk lesz.
Lehet, hogy képes lesz hozni ezeket a teljesitményeket, de egyelőre nem hozza/hozta, amit eddig láttunk tőle, szóval nem egy Chelsea elleni meccsen kell tesztelni, hogy mire képes élesben.

"...mert szükségünk van egy új színfoltra, különben nagyon szürke idényünk lesz."
Mármint a csapatnak, vagy neked lesz szürke idényed?
Vezetjük a bajnokságot, +pár apróság azért csak összejött már idén, hogy ha igy folytatunk mindent, akkor ne legyen szürke idényünk.
johdepp
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 273
Csatlakozott: 2009.10.02. 18:23:01

2018.02.21. 21:39:52

Kovbal88 írta:Hát nyilván nem ide tartozik, de Gomes mitől lenne erős? mégcsak nem is olyan a testfelépítése be van horpadva, magasnak magas, de hogy egy fejpárbajt se nyert még az is biztos, futni kb ha kétszer láttam, pedig lassan két éve itt van. Rossz nézni, ahogy lézeng a pályán.

Vidal sokkal jobb nála.
Paulinho is kezdetben pozitív csalódás volt, de hogy idén még nem sok haszna volt két hónap alatt az is biztos.

Ezeket a teljesítményeket Dembi simán képes hozni, drukkolok neki, mert szükségünk van egy új színfoltra, különben nagyon szürke idényünk lesz.
Félre ne érts, egyetértek veled. Csak igen poénos és intellektuális akartam lenni, mert az divatos és menő manapság.
(Gomesnél a fizikalitását szokták felhozni pozitívumnak itt a fórumon, azért mondtam csak. Szerintem is nulla fizikailag amúgy. Ahogy Mathieu is azért volt itt ajnározva, aztán valahogy mégsem volt olyan meggyőző a levegőben. És most ne jöjjön itt senki a Reál elleni fejessel. Messi szó szerint fejberúgta a csávót. Kábé az egyetlen értelmes megmozdulás volt barcás karrierje során, hogy jókor volt akkor jó helyen. Umtiti, na ő meggyőző a levegőben. Pattognak le róla az ürgék, ahogy elvárná az ember egy fizikálisan erős embertől. De ez itt már annyira, de annyira off...)

Dembélé... Én nagyon bírom a gyereket, nagyon szimatikus srácnak tűnik. Sok meccsét nem láttam, itt ugye mindet, Dortmundban csak egyet-kettőt, szóval sokat nem tudok róla mondani, de a sebessége meggyőző, a technikai tudása szintén annak tűnik. Fejben kell rendbe rakni a csávót, de azt nagyon, szerintem. Remélem, hogy a hétvégén kezd, aztán kapja a perceket szépen a későbbiekben is. Jó lesz itt ő nagyon. Legalábbis remélem. Ami viszont nem tetszett, az a Getafe elleni produkciója volt. Oké, hogy mindenki bűn rossz volt, de nekem ott az jött le, hogy maximálisan telibesz--ja az egészet amellett, hogy nem is ment neki. Szóval ha ilyen lesz a későbbiekben is, az nem fog beleférni. Most az kéne tőle mentalitásban, amit Dulifuli csinált a szezon elején. Hajtani, mint az ökör. A különbség annyi, hogy Dembélé enyhén szólva több potenciállal rendelkezik ránézésre, szóval neki jönni is fog a hajtás eredménye, remélhetőleg.
Én nagyon szurkolok neki. Remélem, a szezon végére alapkezdő lesz, aztán akár, talán a BL döntőben gólt is rúghat. Azt sem bánnám, ha az lenne az első barcás gólja, addig meg csak a gólpasszokat szórná Lalinak és Leónak. :D
adaml182 írta:Azt se felejtsétek, hogy Messi is haragszik rá.
Úúú, valóban, ez is jó lett volna a felsorolásba, kár, hogy nem jutott eszembe. :lol:
hajnesz írta:Lehet, hogy képes lesz hozni ezeket a teljesitményeket, de egyelőre nem hozza/hozta, amit eddig láttunk tőle, szóval nem egy Chelsea elleni meccsen kell tesztelni, hogy mire képes élesben.
Nem tudom, pontosan mire gondolsz, de szerintem Dembélé eddig bármelyik meccsén jobb volt, mint DS vagy Gomes a legjobb meccsén idén.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára johdepp 2018.02.21. 21:54:49-kor.
Tivadar6
Capitá del Barça
Hozzászólások: 550
Csatlakozott: 2017.06.07. 17:29:11

2018.02.21. 21:30:26

Gyakran azt érzem, hogy az itteni userek többségében megegyeznek azokkal, akik pl az nso cíkkek alatt netharcolnak, hogy ki a jobb, messi, vagy ronaldo.

Jöhet a ban...
Kovbal88
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2165
Csatlakozott: 2013.07.17. 16:50:38

2018.02.21. 20:53:30

johdepp írta:
Kovbal88 írta:Hétvégén remélem meg tudja mutatni, hogy mire képes. Olyan adottságai vannak, hogy nagyon rossz nem lehet, legfeljebb nem lesz kiemelkedő. Denis, Gomes rosszabb opciók nála.
De Denis saját nevelés, Gomes meg magas, erős és fegyelmezett taktikailag, így jobb opciók, mint ez a túlárazott kisgyerek, aki amúgy is mindig sérült és Valverde sem bízik benne, mert már kétszer sem cserélte be! #kidobottpénz #neymarjobbvolt
Hát nyilván nem ide tartozik, de Gomes mitől lenne erős? mégcsak nem is olyan a testfelépítése be van horpadva, magasnak magas, de hogy egy fejpárbajt se nyert még az is biztos, futni kb ha kétszer láttam, pedig lassan két éve itt van. Rossz nézni, ahogy lézeng a pályán.

Vidal sokkal jobb nála.
Paulinho is kezdetben pozitív csalódás volt, de hogy idén még nem sok haszna volt két hónap alatt az is biztos.

Ezeket a teljesítményeket Dembi simán képes hozni, drukkolok neki, mert szükségünk van egy új színfoltra, különben nagyon szürke idényünk lesz.
adaml182
Barça B
Hozzászólások: 30
Csatlakozott: 2016.08.08. 20:34:45

2018.02.21. 20:47:53

johdepp írta:
Kovbal88 írta:Hétvégén remélem meg tudja mutatni, hogy mire képes. Olyan adottságai vannak, hogy nagyon rossz nem lehet, legfeljebb nem lesz kiemelkedő. Denis, Gomes rosszabb opciók nála.
De Denis saját nevelés, Gomes meg magas, erős és fegyelmezett taktikailag, így jobb opciók, mint ez a túlárazott kisgyerek, aki amúgy is mindig sérült és Valverde sem bízik benne, mert már kétszer sem cserélte be! #kidobottpénz #neymarjobbvolt

recrea: Hagyjad, el se olvassák, amit írsz...neki hely kell :D
Azt se felejtsétek, hogy Messi is haragszik rá.
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6714
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2018.02.21. 20:42:28

palesz77 írta:Mert Tuchel Dortmundja az a bekkelős, kontrából elmegyünk csapat volt? Egyedül a München birtokolt több labdát mint ők, nem újdonság neki, hogy felállt védelme ellen kell játszania. Pont ez az egyik legjobb benne, hogy kis területen robbanékony, és állóhelyből is képes egy jobb napján megverni a védőt. Nem egy Diego Capel vagy Jesus Navas a gyerek azért, ne állítsuk már be annak.
Hagyjad, el se olvassák, amit írsz...neki hely kell :D
johdepp
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 273
Csatlakozott: 2009.10.02. 18:23:01

2018.02.21. 20:07:46

Kovbal88 írta:Hétvégén remélem meg tudja mutatni, hogy mire képes. Olyan adottságai vannak, hogy nagyon rossz nem lehet, legfeljebb nem lesz kiemelkedő. Denis, Gomes rosszabb opciók nála.
De Denis saját nevelés, Gomes meg magas, erős és fegyelmezett taktikailag, így jobb opciók, mint ez a túlárazott kisgyerek, aki amúgy is mindig sérült és Valverde sem bízik benne, mert már kétszer sem cserélte be! #kidobottpénz #neymarjobbvolt
Kovbal88
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2165
Csatlakozott: 2013.07.17. 16:50:38

2018.02.21. 19:10:22

Cooltiszo írta:Nem értem mi ez a türelmetlenkedés és most vagy soha mentalitás.

Én betettem volna tegnap 60-65. perc környékén eredménytől függetlenül, mert Vidal semmire se jó, de EV nem így döntött. Ettől még nem kérdőjeleződik meg a tehetsége, hogy van-e posztja stb.

Ennyi sérülés után játékba kell lendülnie és a legfontosabb h az önbizalmát kell visszaépítenie. Meggyőződésem hogy pár gól után teljesen más lenne a gyerek. Jönni fog az is.

Az alap játéka igenis illik egy ilyen csapatba, sőt, minden csapatba illik. Szélvész gyors, kétlábas és jó technikájú srác. Mind 4-4-2-be szélen, mind 4-3-3ban szélen tökéletesen alkalmas játszani. Majd az idő eldönti be tud-e válni, de én bízik benne továbbra is. Az hogy mennyibe került már annyira de annyira mindegy.
Hétvégén remélem meg tudja mutatni, hogy mire képes. Olyan adottságai vannak, hogy nagyon rossz nem lehet, legfeljebb nem lesz kiemelkedő. Denis, Gomes rosszabb opciók nála.
Avatar
Cooltiszo
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1949
Csatlakozott: 2004.10.08. 06:57:08
Tartózkodási hely: Bp

2018.02.21. 18:01:08

Nem értem mi ez a türelmetlenkedés és most vagy soha mentalitás.

Én betettem volna tegnap 60-65. perc környékén eredménytől függetlenül, mert Vidal semmire se jó, de EV nem így döntött. Ettől még nem kérdőjeleződik meg a tehetsége, hogy van-e posztja stb.

Ennyi sérülés után játékba kell lendülnie és a legfontosabb h az önbizalmát kell visszaépítenie. Meggyőződésem hogy pár gól után teljesen más lenne a gyerek. Jönni fog az is.

Az alap játéka igenis illik egy ilyen csapatba, sőt, minden csapatba illik. Szélvész gyors, kétlábas és jó technikájú srác. Mind 4-4-2-be szélen, mind 4-3-3ban szélen tökéletesen alkalmas játszani. Majd az idő eldönti be tud-e válni, de én bízik benne továbbra is. Az hogy mennyibe került már annyira de annyira mindegy.
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2018.02.21. 17:50:23

Mert Tuchel Dortmundja az a bekkelős, kontrából elmegyünk csapat volt? Egyedül a München birtokolt több labdát mint ők, nem újdonság neki, hogy felállt védelme ellen kell játszania. Pont ez az egyik legjobb benne, hogy kis területen robbanékony, és állóhelyből is képes egy jobb napján megverni a védőt. Nem egy Diego Capel vagy Jesus Navas a gyerek azért, ne állítsuk már be annak.
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2018.02.21. 17:28:34

Gauchomester írta:Az ő játékához terület kell, és hát tegnap minden volt a pályán, csak az nem.
akkor nyáron eladhatjuk, mert ellenünk a csapatok 99.9%-a ezt játssza. minek hozták akkor egyáltalán ide, ha nem is illik bele a rendszerbe? :roll:
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Alcantara
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3881
Csatlakozott: 2011.08.30. 09:31:30

2018.02.21. 17:06:44

adaml182 írta:
A többi részét nem kommentálom, ez viszont egyszerűen nem igaz. Tisztán emlékszem, hogy a Barcelona 2016 nyarán is megkörnyékezte Dembelét, még talán ajánlatot is tett érte a csapatának, de akkor úgy döntött, hogy a több játéklehetőség reményében nem jön ide padozni az MSN mögé, ezért ment el Dortmundba. Ami amúgy egy baromi jó döntés volt, de az igazán ideális az lett volna, ha még 1, vagy 2 évet marad, és utána kell idejönnie - mivel viszont Neymar lépett, kellett egy szélső támadó profilú játékos.
Ő volt az egyetlen, nagy potenciállal rendelkező, és mozdítható játékos.

Idő kell neki, nagyon sok, ez az év már megy a levesbe. És persze az is lehet, hogy óriási bukta lesz, simán benne van. De gondoljatok vissza, mit csinált mondjuk Neymar 20 évesen. Azt a szintet hozná Dembelé is simán, ha sérült volna meg; lehet, hogy többet is.
Neymar 18 évesen az év játékosa, Brazíliában, lőtt egy rakat gólt.18 évesen már válogatott volt és gólt nyomott. 20 évesen már elég sok gólt szerzett a válogatottban és az egyik vezér bika. Mi 21 évesen vettük, kész játékosként. Tehát ez a része nem igaz.

A többivel egyetértek.
Avatar
Gauchomester
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1400
Csatlakozott: 2006.04.19. 14:02:27
Tartózkodási hely: Székesfehérvár

2018.02.21. 17:01:26

Sok-sok gondolat fordul meg az ember fejében egy ilyen meccs után, de sokakkal ellentétben annyiban igazat adok Valverdének, hogy hazai vezetés mellett tényleg felesleges lett volna beküldenie a franciát. Az ő játékához terület kell, és hát tegnap minden volt a pályán, csak az nem. Nem sokra ment volna a szélen a 10 mezőnyjátékossal védekező ellenféllel szemben. Ma pedig azzal lennének tele a fórumok és az újságok, hogy Dembélé ismét lehozott egy értékelhetetlen meccset. Ez meg ugye jót tett volna neki, amúgy is egy merő önbizalom szerencsétlen srác.
A visszavágó más tészta. A Chelsea-nek támadni kell majd, a Camp Nou széles játékterén szépen szét lehet majd húzni a védelmet, főleg ha ott is a 3-4-2-1-et erőlteti Conte. Ebben az esetben simán az első perctől fent lehetne a pályán, csak vigyenek végig két kontrát Messivel és nincs miről beszélni.
adaml182
Barça B
Hozzászólások: 30
Csatlakozott: 2016.08.08. 20:34:45

2018.02.21. 16:40:42

visca el barca írta:
adaml182 írta:Tisztán emlékszem, hogy a Barcelona 2016 nyarán is megkörnyékezte Dembelét
ez egy urban legend, semmi több. megvettük mert a neymar bukta után kellett egy "sztár" és ő rá esett a választás. egyelőre bukta, de majd elválik.
De ez nem urban legend, mert kristálytisztán emlékszem, hogy több cikk is volt Dembeléről 2016-ban - nyilván, ami az újságokban van, nem feltétlen igaz, de alapja csak volt neki.

Szerk: Tessék, az átigazolási topikban is bőven volt már róla szó 16-ban, mint potenciális igazolás. Most ezt volt a legkönnyebb előkeresni.
http://www.eurobarca.hu/forum/search.ph ... 1&start=50" target="_blank

Legelső említés, 2016.03.07:
Barcelona have started talks with French club Rennes on forward Ousmane Dembele (18). They have been following him for two years. [sport]
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2018.02.21. 16:18:25

Chino írta:egyszerűen át lehet állni 4-3-3-ra.
hol? valverdénél? neki mániája lett a "stabilitás" meg az "uraljuk a játékot" c. mese. tegnap is égett a háza és posztra cserélt.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Válasz küldése