Ousmane Dembélé

Ki hogy teljesített legutóbb? Ki milyen formát mutat, kik a kedvenceid? Mondd el itt! - Az első csapat játékosai, a La Masia, a vezetőedző és a régmúlt csillagai kapnak itt helyet.
Avatar
westerngom
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1527
Csatlakozott: 2007.12.15. 21:33:00
Tartózkodási hely: West Side

2022.01.23. 15:43:39

visca el barca írta:
2022.01.23. 14:20:17
Titinho írta:
2022.01.23. 14:06:43
[MEDICAL UPDATE]
Expected at Ciutat Esportiva Joan Gamper this morning, first-team player, Ousmane Dembélé, was a no-show due to a stomach upset
https://t.co/gHFQRkw0po


Apa kezdődik! :lol: =D> Gyomorrontás... :lol: :lol: :lol:
Csak magunkat egetjuk ezekkel a kamukkal.
Már előtte Xavi nem nevezte az utazó keretbe sem....
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21099
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2022.01.23. 15:19:17

Ronaldinho&Barca írta:
2022.01.23. 15:10:55
Mundo arról ír, hogy jövő héten érkezik Dembele ügynöke hogy megvitassák a klubbal a helyzetet, és nem kizárt a hosszabbítás. Engem ez nagyon meglepne, szerintem annyira elmérgesedett a helyzet, békésebb lenne elválni.
Én még mindig nem bánnám, ha összejönne, persze szigorúan csak olyan feltételekkel, ami a klubnak az előnyös. Sőt szerintem ez lenne a legjobb opció. Ha át lenne ütemezve a fizuja, az ugye az ugye a fizetési sapka szempontjából jó. Xavi keze alatt azért ígéretes volt. Ha mégsem lenne jó, vagy a többi a támadónk felszívja magát és kiszorítják, akkor pedig nyáron el lehet adni. Sok pénzt nem remélhetünk belőle, de 0-nál minden jobb.
Avatar
Ronaldinho&Barca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4473
Csatlakozott: 2007.10.02. 19:49:32

2022.01.23. 15:10:55

Mundo arról ír, hogy jövő héten érkezik Dembele ügynöke hogy megvitassák a klubbal a helyzetet, és nem kizárt a hosszabbítás. Engem ez nagyon meglepne, szerintem annyira elmérgesedett a helyzet, békésebb lenne elválni.
Visca El Barca!
Kép
Més que un club
Avatar
Makanaki
Jugador del Barça
Hozzászólások: 107
Csatlakozott: 2017.12.13. 21:26:49

2022.01.23. 15:02:41

Szomorúan olvastam (főleg máshol) a sok rosszindulatú kritikát vele kapcsolatban, információk hiányában. Valószínűleg az információim még hiányosabbak, de annak ellenére tartom, hogy Messi hiányában az egyetlen olyan játékos aki kapu felé játszik és nem oldalra (ha néha fejjel a falnak is), mégha számokban ez nem is derült ki (szerintem a sok sérülés miatt). Akik szerint táppénz-csaló, azok hamarosan Fatira is ezt fogják mondani. Jó esélyjel ő sohasem akart megsérülni, inkább a túlzott akarás vezetett a sérülésekhez. Volt olyan hír is, hogy külön edző, külön étrend, a pályán is látszott, hogy akart ... Az tény, hogy nem minden kerek vele kapcsolatban, már akkor sem volt, amikor még ide akart szerződni, de ahogy Suáreznél, nála is bevállalták. Azt sem hinném, hogy ezek a szigorú szabályok fekszenek a stílusának, ő inkább a lazább elvek híve és ezt nekünk rossz látni ebben a nehéz időszakban, de nem hiszem, hogy Ronaldinho-t sokan szidták volna emiatt.
Én úgy látom, hogy a sokat ekézett és a kiutált Piqué, Busi és még Pedri, talán Araujo akikre most számítani lehet; TS, de Jong, Depay, Alba annyira formán kívül, mintha elfelejtett volna focizni, Ferran lutri, Luuk és Eric Garcia hatalmas talány, Puig és Gavi soha nem lesz kedvencem és alig maradt 11 aki játsszon. (Nehogy azt higgye valaki, hogy eddig nem voltak fiatal tehetségek és most hirtelen lett 6-8). Szegény Xavi!
Dembelé és az ügynöke jól látják, hogy egészségesen nagy hasznára lenne ennek a csapatnak, és olyan szerződést akarnak kicsikarni, amit csak 2-3-4 éve lehetett, most rossz az időzítés. 19-re lapot húztak, amikor mindenki fizetés csökkentésre "kényszerül", akkor ők szinte lehetetlent kérnek. Ez más "szakmákban" is INKÁBB NEM-et jelent, de ha mégis ráfizetnek, akkor mehet a buli. Ez Dembelé karrierjének sem jó, senkinek sem jó, csak az ügynökének hírnév. Ilyet csak akkor lehetett volna megtenni, ha lett volna egy jó B-terve, de az angol bajnokság nem hinném, hogy a sérüléseinek jó lenne, a többi pedig felejtős, nem fogják Mbappé helyére megvenni, de nyáron okosabbak leszünk.
A csapat egysége miatt mégis úgy gondolom, hogy 10M-ért el lehetne/kellene adni, anélkül, hogy tudnám miként viszonyulnak a helyzethez a csapattársak.
Talán egy esélye van még visszatáncolni, ha kirúgja az ügynökét és az eddigi fizetése 90%-ért aláír még 1-2 évet, de azért egy titkos szavazáson én megkérdezném erről a csapattársak egy részét, persze nem azokat akiket kényszerből felhoztak a B-ből.
„Ne bízz meg semmiben, ami gondolkodik, de nem látni, hogy hol tartja az eszét!”
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2022.01.23. 14:20:17

Titinho írta:
2022.01.23. 14:06:43
[MEDICAL UPDATE]
Expected at Ciutat Esportiva Joan Gamper this morning, first-team player, Ousmane Dembélé, was a no-show due to a stomach upset
https://t.co/gHFQRkw0po


Apa kezdődik! :lol: =D> Gyomorrontás... :lol: :lol: :lol:
Csak magunkat egetjuk ezekkel a kamukkal.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
Titinho
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2927
Csatlakozott: 2006.11.17. 11:29:46
Tartózkodási hely: Nyíregyháza, lélekben Camp Nou

2022.01.23. 14:06:43

[MEDICAL UPDATE]
Expected at Ciutat Esportiva Joan Gamper this morning, first-team player, Ousmane Dembélé, was a no-show due to a stomach upset
https://t.co/gHFQRkw0po


Apa kezdődik! :lol: =D> Gyomorrontás... :lol: :lol: :lol:
Més que un club :!:

"Az akarás egyenlő a tudással, s aki akar, az tud is!"- Johan Cruyff
Grimaldo
Capitá del Barça
Hozzászólások: 550
Csatlakozott: 2013.01.20. 19:26:59

2022.01.23. 13:32:43

Troym írta:
2022.01.23. 13:26:38
Ma még az edzőközpontban sem jelent meg a sport szerint, amikor keretet hirdettek. Persze ilyenek még nyalni kéne a hátsóját. Ha ez igaz, akkor konkrétan megtagadta a munkát. Az edzéseken megjelenés a munkakörük alapja.
Beteget jelentet ami nyilván kamu, de azert nem az történt, hogy se szó, se beszéd nem jelent meg.
Amúgy meg úgyse használhatja Xavi, tehát mindegy.
Troym
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2516
Csatlakozott: 2009.08.15. 12:12:47

2022.01.23. 13:26:38

Ma még az edzőközpontban sem jelent meg a sport szerint, amikor keretet hirdettek. Persze ilyenek még nyalni kéne a hátsóját. Ha ez igaz, akkor konkrétan megtagadta a munkát. Az edzéseken megjelenés a munkakörük alapja.
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 7092
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2022.01.23. 13:05:01

Ha marad, szerintem is nagy baromság volna lelátóra küldeni. A visszatérése óta csak a brutálrossz lövései voltak, amibe bele lehet kötni, de szerintem lassan azok is elkezdenének beakadgatni. Én is kőkeményen játszatnám, legalább nem kell a sérülésein aggódni, ha bekövetkezik, ez van, addig is kimaxoltuk.

Első indulatból Barca-drukkerként én is elküldeném nézőnek, de egy klub nem működhet így. Hiába hosszútávú projekt, ha 5. helyünk lesz meg, és mondjuuk pont Dembélé miatt, akkor a hosszúrávú projektnek még többet ártottunk a dologgal. Ha marad, szerintem is szolgáljon rá a fizujára, és képráztassa el a következő klubját.
ter Stegen; Cancelo - Cubarsí - Araujo - Koundé; Gündogan - Christensen - Pedri; Felix - Lewy - Raphinha
Avatar
westerngom
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1527
Csatlakozott: 2007.12.15. 21:33:00
Tartózkodási hely: West Side

2022.01.23. 12:56:48

Troym írta:
2022.01.23. 11:48:28
Elfelejtettem, hogy neki bezzeg van 20 gólja és 28 gólpassza idén. Ja nem felejtettem el, mert egész 5 éves karrierje alatt jó ha összejött ennyi. Itt egy fickó aki gólt lőni nem tud, gólpasszt nem ad és maradni nem akar. Szentségtörés, hogy az edző kihagyja egy fiatal épülő csapatból.
Szerintem néha a TV elé is leülhetnél és megnézhetnéd, hogy Dembele milyen hatást gyakorol a csapat támadó játékára.
Ha a fiatal épülő csapaton Luuk DeJongot, Martin Braithwaite-et érted, illetve a fűzöld Jutglà-t , Abdessamad Ezzalzouli-t el kell, hogy szomorítsalak. Valószínűleg jelen pillanat rájuk is csak ebben az ínséges helyzetben támaszkodnak, nem gondolom, hogy rájuk fog épülni a jövő Barca-ja. Sajnos Fati most fekszik kés alá 4 hónapra, vagy kitudja mennyi idő után fog visszatérni, de idén már ebben a szezonban nem látjuk. A 28 éves "fiatal" támadónk, Memphis Depay úgy néz ki, hogy kegyvesztett lett, illetve Kúman menesztésével neki is elment a kedve itt a focitól, arról nem is beszélve, hogy sérülés után tér vissza. Szóval maradt egy friss harmatos igazolásként, szintén sérülésből visszatérő, jelenleg - itt még - szintén kérdőjel Ferran Torres, akire hosszútávra gondolhatott a vezetés.
Szóval, én személy szerint simán csapágyasra játszatnám Dembelét, ha akár egy fikarcnyival is többet tenne a játékhoz mint az általad említett fiatal csapatból bárki. Már csak azért is, mert még mindig kapja a fizetését és dolgozzon meg érte.

DE!, én már nem kínálnék neki újabb kontraktust ezek után, mert aki nem tiszteli a klub értékeit és nem akar itt játszani, az ne kapjon további lehetőséget, de a jelen helyzetben érvényes még a szerződése és nem nélkülözhetetlen a céljaink eléréséhez.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára westerngom 2022.01.23. 13:11:38-kor.
jclayton
Jugador del Barça
Hozzászólások: 225
Csatlakozott: 2021.08.11. 10:49:30

2022.01.23. 12:55:45

Sonoma írta:
2022.01.23. 11:39:32
2. A történet nyáron indult azzal, hogy Dembelével leültek tárgyalni, miként gondolja a folytatást. Mivel ő kijelentette, hogy a Barcában kívánja folytatni, nem tették a kivásárolható játékosok közé. Mert a nyári átigazolási időszak volt az utolsó, amikor pénzt remélhetnek volna belőle. Erre most benyújtott egy irreális összegű fizetési igényt, amit a Barca természetesen nem fogadott el ( jogosan).
Egy szóval átverte rendesen a klubbot. Ha a fizetési igényét már nyáron bejelenti, valószínű már akkor megvált volna Laporta tőle.

3. Ha ezek után is játszatná a klubbot, saját magát égetné le. Bármennyire is rá vagyunk szorulva a sérültek miatt, egyszerűen nem teheti meg.

4. Lásd a 2 pontot. Mivel ő sem volt korrekt, ne is várja el ezt a klubból.
Ez a sztori kezd jobb lenni, mint az 1984, Óceánia mindig is Keletázsia ellen viselt háborút. Két dolog.
1., Ha valaki olvasta a régi híreket, tudja, hogy a Barcelona már tavaly nyáron is szívfájdalom nélkül túladott volna Dembélén, rajta volt a képzeletbeli nélkülözhető személyek listáján. Az, hogy ez nem történt meg, két dolognak köszönhető: egyrészt biztosan nem érkezett érte olyan nagy ajánlat, amit elfogadhatónak tartott volna az elnökség, másrészt pedig Dembélé az Eb-n a magyarok ellen hosszú hónapokra megsérült, ezzel teljesen elhalt az összes tárgyalás a transzferidőszakban, mielőtt rendesen elkezdődött volna. Semmiféle lojalitás nem volt a Barcelonában a játékos felé és ősszel is nyilvánvaló volt, hogy könyvelési okokból érdemes vele hosszabbítani, hiszen (esetleg kisebb) bérrel, az érdeklődés fenntartásával viszonylag könnyen értékesíthető - legalábbis az életkorából és az aktuális teljesítményéből adódóan könnyebben, mint például Umtiti vagy Coutinho, esetleg az öregek.

2., Egyáltalán nem emlékszem olyan hírre, hogy Dembélé megígérte volna a Barcelonának a folytatást, vagy ha történt is ilyen, az egy minden kötelezettség nélküli szóbeli visszajelzés. Továbbra is áll, hogy fogalmunk sincs, mennyit ajánl neki a csapat, csak azt tudjuk, hogy sokkal kevesebbet, mint Dembélé szeretné és mint amennyit szerinte a piacon kaphat (ami nyilván nem húszmillió évente). Megfordítva az érvelésed simán lehetne azt mondani, hogy ha a csapat már nyáron bejelenti neki, mennyit akarna adni és nem többet, Dembélé is mondhatta volna, "ki van zárva, hogy ennyiért aláírok" - de minden bizonnyal nem történt ilyen. A legtöbb, amit el tudok képzelni, az egy hasonló párbeszéd:
"Akkor a folytatásról majd egyeztetünk, szeretünk, megbecsülünk, hívjuk majd az ügynököd (mormogás: banyek, nem tudtuk eladni, remélem, nem faragok rá erre nagyon)"
"Oké, akkor szóljatok, szeretlek titeket, számíthattok a játékomra, öröm veletek üzletelni (mormogás: fene a zsugori nénikédet, biztos nem akarsz most fizetni, de elhiszem, hogy épp nem tudsz)"
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21099
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2022.01.23. 12:50:20

Troym írta:
2022.01.23. 11:48:28


Elfelejtettem, hogy neki bezzeg van 20 gólja és 28 gólpassza idén. Ja nem felejtettem el, mert egész 5 éves karrierje alatt jó ha összejött ennyi. Itt egy fickó aki gólt lőni nem tud, gólpasszt nem ad és maradni nem akar. Szentségtörés, hogy az edző kihagyja egy fiatal épülő csapatból.
Mégis jobb vele a támadójátékunk, mint nélküle, ez a szomorú valóság. Ha ez változni fog, akkor nem nagyon fog Dembelé hiányozni, de ha szenvedés lesz elől meccseken keresztül, akkor bizony ezt a döntést sokan meg fogják kérdőjelezni.

Ha valóban túl sokat akar, ne hosszabbítsunk vele, jogos. De erre a maradék fél évre fizetni fogjuk úgyis. Akkor pedig miért ne használnánk? Mint ha kivennél egy lakást fél évre, de megharagudnál a főbérlődre, ezért nem laknál benne, csak fizetnéd a lakbért. Közben pedig örülnél magadnak, hogy jaj de kitoltál vele. :lol:
Ha meg ezzel akarják rávenni, hogy menjen télen, azt mondom meg lehet próbálni, de ha jön be a dolog, akkor nem kellene csak azért is ragaszkodni a dologhoz. Hanem azt kellene mondani, megpróbáltuk, nem jött be a blöff, de visszajöhet játszani a gyerek, mert elsősorban nem őt, hanem magunkat szivatnánk meg.
Grimaldo
Capitá del Barça
Hozzászólások: 550
Csatlakozott: 2013.01.20. 19:26:59

2022.01.23. 11:58:23

westerngom írta:
2022.01.23. 11:30:58


így van!! majd nézzük a "C" keretes támadósort és zakó után magyarázzuk a bizonyítványt. Kész röhej ami itt megy megint. Nem most kellene a klub filozófiát véres kardként körbe hordozni, mikor ezer sebből vérzik a játékoskeret és a klub!!
Jelen pillanat a túlélés a cél, vagyis a 4. pozíció megszerzése, a BL indulás kiharcolásáért kell küzdenünk.
Majd legfeljebb akkor keménykedhetünk az elveinkkel, ha rendbe raktuk ezt a nagy kupac sz@rt magunk körül és minden posztra jut két épkézláb poszt azonos minőségi játékos!! Addig mit akarunk itt az eszmékkel, amíg kivan a fehér valagunk is a gatyából!??
A legröhejesebb meg, hogy sokan várják a nyári sztárigazolasokat, majd nyilván jönnek Halaandek Európa Ligaba vagy Konferencia Ligába bohóckodni velünk egy marék szotyiért.
Troym
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2516
Csatlakozott: 2009.08.15. 12:12:47

2022.01.23. 11:48:28

westerngom írta:
2022.01.23. 11:30:58
Troym írta:
2022.01.23. 10:57:31
Ma sem tagja a keretnek (én mondjuk egyetértek ezzel) nincs itt semmi látnivaló.
így van!! majd nézzük a "C" keretes támadósort és zakó után magyarázzuk a bizonyítványt. Kész röhej ami itt megy megint. Nem most kellene a klub filozófiát véres kardként körbe hordozni, mikor ezer sebből vérzik a játékoskeret és a klub!!
Jelen pillanat a túlélés a cél, vagyis a 4. pozíció megszerzése, a BL indulás kiharcolásáért kell küzdenünk.
Elfelejtettem, hogy neki bezzeg van 20 gólja és 28 gólpassza idén. Ja nem felejtettem el, mert egész 5 éves karrierje alatt jó ha összejött ennyi. Itt egy fickó aki gólt lőni nem tud, gólpasszt nem ad és maradni nem akar. Szentségtörés, hogy az edző kihagyja egy fiatal épülő csapatból.
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13507
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2022.01.23. 11:47:01

Én azt mondom, hogy most már várjuk ki a további vitákkal a Február elsejét. Addigra eldől, hogy nem tudtunk megválni tőle, és neki se lesz más move, mint hosszabbítani, vagy kiülni fél évet. Lehet, hogy megoldódik majd a helyzet magától.

Egyébként csak annyit jegyeznék még meg, hogy továbbra sincs szerintem rendes információnk a fizetési igényeiről. Persze, ha úgy döntesz, hogy elhiszed pár twitterhuszárnak vagy a Mundonak, amit megírnak, szíved joga. De ezeket érvként és tényként kezelni nem lehet.

Ha annyit elfogadunk kiindulási alapnak, hogy jelenleg kb évi 17 millió a fizetése, akkor nem vagyok benne biztos, hogy ennél sokkal többet kért. Vagy inkább úgy mondanám, hogy nem vagyok benne biztos, hogy a klub nem sokkal kevesebbet ajánlott. És különösen, hogy sokkal nagyobb részét függőként.
Lehet hogy soha nem leszünk okosabbak.
Dembelé nyilván egy buta tök, az ügynöke se tűnik szimpinek, ugyanakkor nekem Laportárol is az a véleményem, hogy egy arcátlan hazudozó, egy minden hájjal megkent politikus.

Szóval én csak várom most már, hogy mi hogy alakul, próbálok nem ítélkezni, és mellesleg úgy gondolom, hogy Dembelé szigorúan csak a sportszakmai szempontok alapján létfontosságú lenne nekünk a kövi fél évben, de szeritnem Xavinak hosszabb távon is.
dinnyesz írta:
2022.01.23. 11:45:15
Itt az idő, hogy rajojjon mindenki, hogy nem a penzehesek csapata vagyunk, olyan mentalitasra van szükség mint Alvese pl, a mez miatt kell itt játszani elsősorban.
Ezt te sem gondoltad komolyan, remélem. Ennyire nem lehetsz naív, a világ nem így működik. A Barca sem így működik. Nem is működött soha, és nem is fog.
A mez talán tényező, jobban mint bármely más csapatnál, de attól még versenyképes fizetéseket kell tudnunk adni, már középtávon is, ebből a jelenlegi helyzetből kiindulva is. Még hogy a mez miatt kell itt játszani elsősorban :D :D
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
dinnyesz
Jugador del Barça
Hozzászólások: 173
Csatlakozott: 2017.12.26. 17:46:41

2022.01.23. 11:45:15

Szerintem nagy különbség van hosszabbítás és hosszabbítás között. Ott van mondjuk Mbappe esete. Mióta a Psg-Ben játszik lehet tudni, hogy a Real az álma és mindenképp ott szeretne játszani. Rá szerintem nem lehet haragudni, évek óta várható volt. És akkor ott van Dembi. 4,5 év alatt nem sokat tett le az asztalra, Xavi ennek ellenére sokszor elmondta, hogy nagyon bízik benne és alapember lesz. Dembi ígért fűt fát, aztán végül csak oda lyukadtunk ki, hogy több pénz kell.(ennel pofatlanabb dolog kevés van szerintem) Azért nem hiszem hogy ez Laporta kampánya, mert nem akarhat Xavinak teljesen keresztbetenni ilyen helyzetben. Ha Moribaval megleptuk azt amit, és jogosan, akkor most is meg kell. Itt az idő, hogy rajojjon mindenki, hogy nem a penzehesek csapata vagyunk, olyan mentalitasra van szükség mint Alvese pl, a mez miatt kell itt játszani elsősorban.
Sonoma
Capitá del Barça
Hozzászólások: 599
Csatlakozott: 2021.05.25. 10:00:54

2022.01.23. 11:39:32

sansz írta:
2022.01.23. 00:56:15

Az égvilágon nincs semmi infónk,hogy Dembelé mit szeretne.


Ahogy írtam már, mindkét félnek bőven van oka nem bíznia a másikban, azaz valószínűleg olyat várnának egymástól egy új szerződésben,amit a másik fél nem akar. Felesleges egyik felet elővenni ezért,mert mindenkinek igaza van.
Adja magát,hogy akkor nem lesz új szerződés és mivel egyik fél nem mozdulna azonnal, ez nyáron jönne el.

Szóval sértődés nélkül, Dembelét használhatná az edző,amíg rendelkezésre áll. Rotációban, vagy akárhogy.

Amit kér, az csak annyi,hogy maradjon a klub a törvényesség medrében. Amilyen feltételek mellett hosszabbítana, azt csak ő és az ügynöke tudja.
De ahogy mondtam, valószínűleg, igazából egyik fél sem akarja a hosszabbítást. Az árulózás és a többi dolog csak azért robbant ki,mert nem akarna év közben kapkodva eligazolni és ezen indult el a sértődés és nyílt zsarolás.
1. De van. Sokkal több pénzt akar, mint amit eddig kapott. Ez azért vicces, mert még csak nem is húzóembere a csapatnak. Értem ezalatt a meccseket eldöntő góljaival nagyon adós.

2. A történet nyáron indult azzal, hogy Dembelével leültek tárgyalni, miként gondolja a folytatást. Mivel ő kijelentette, hogy a Barcában kívánja folytatni, nem tették a kivásárolható játékosok közé. Mert a nyári átigazolási időszak volt az utolsó, amikor pénzt remélhetnek volna belőle. Erre most benyújtott egy irreális összegű fizetési igényt, amit a Barca természetesen nem fogadott el ( jogosan).
Egy szóval átverte rendesen a klubbot. Ha a fizetési igényét már nyáron bejelenti, valószínű már akkor megvált volna Laporta tőle.

3. Ha ezek után is játszatná a klubbot, saját magát égetné le. Bármennyire is rá vagyunk szorulva a sérültek miatt, egyszerűen nem teheti meg.

4. Lásd a 2 pontot. Mivel ő sem volt korrekt, ne is várja el ezt a klubból.
Avatar
westerngom
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1527
Csatlakozott: 2007.12.15. 21:33:00
Tartózkodási hely: West Side

2022.01.23. 11:30:58

Troym írta:
2022.01.23. 10:57:31
Ma sem tagja a keretnek (én mondjuk egyetértek ezzel) nincs itt semmi látnivaló.
így van!! majd nézzük a "C" keretes támadósort és zakó után magyarázzuk a bizonyítványt. Kész röhej ami itt megy megint. Nem most kellene a klub filozófiát véres kardként körbe hordozni, mikor ezer sebből vérzik a játékoskeret és a klub!!
Jelen pillanat a túlélés a cél, vagyis a 4. pozíció megszerzése, a BL indulás kiharcolásáért kell küzdenünk.
Majd legfeljebb akkor keménykedhetünk az elveinkkel, ha rendbe raktuk ezt a nagy kupac sz@rt magunk körül és minden posztra jut két épkézláb poszt azonos minőségi játékos!! Addig mit akarunk itt az eszmékkel, amíg kivan a fehér valagunk is a gatyából!??

Jelen pillanat nem vagyunk abban a helyzetben, hogy Dembit a lelátóra ültessük "fenyítési" szándékkal. (Ami már magában kész röhej, mert érvényes aláírt szerződése van és jogában áll a kontraktust hosszabbítás nélkül kitölteni, bármennyire is fájó!)
Ezt akkor tehetnénk meg legfeljebb, ha lenne egy ép/ egészséges "prime" támadó sorunk, DE NINCS!!, sőt szinte B / C keretből fölhozott, sérülésből visszatérő, vagy a zenitjükön rég túllévő játékosok alkotják a támadó szekciónkat. Minden összeszokottság, összhang és begyakorolt támadójáték nélkül, egy most érkezett edző (pedig imádom) vezényletével.

Szóval, teljes mértékben igazad van nem lesz itt semmi látnivaló!
Troym
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2516
Csatlakozott: 2009.08.15. 12:12:47

2022.01.23. 10:57:31

Ma sem tagja a keretnek (én mondjuk egyetértek ezzel) nincs itt semmi látnivaló. Xavi amikor azt nyilatkozta nem akarja használni, ahhoz szíve joga. Ő nem 5 hónapos sportprojektben gondolkodik. Amúgy meg eredménytelenség esetén őt rúgják ki hadd döntse el mi a hasznosabb ebben a helyzetben.
Avatar
grgly50
Capitá del Barça
Hozzászólások: 767
Csatlakozott: 2018.02.07. 21:37:09

2022.01.23. 10:42:23

sansz írta:
2022.01.23. 00:56:15
andra írta:
2022.01.21. 15:01:27


Könyörgöm, mondogatjátok ezt többen, de mire alapozzátok? Laporta gyűlöletkampányára?
Az égvilágon nincs semmi infónk,hogy Dembelé mit szeretne.

Ez nem atomfizika. Van egy szerződés,amiben benne van,hogy meddig érvényes. Ha mindkét fél úgyakarja, bármikor meg lehet hosszabbítani és meg is lehet szüntetni.

Ahogy írtam már, mindkét félnek bőven van oka nem bíznia a másikban, azaz valószínűleg olyat várnának egymástól egy új szerződésben,amit a másik fél nem akar. Felesleges egyik felet elővenni ezért,mert mindenkinek igaza van.
Adja magát,hogy akkor nem lesz új szerződés és mivel egyik fél nem mozdulna azonnal, ez nyáron jönne el.

Szóval sértődés nélkül, Dembelét használhatná az edző,amíg rendelkezésre áll. Rotációban, vagy akárhogy.

Ehelyett Laportáék szembe menve a józan ésszel, kiszivárogtatnak részleteket a szerződésből, majd nyíltan szabnak egy határidőt és elmondják,hogyha ezt nem fogadja el(akármi miatt is), akkor azonnal el kell mennie, mert a csapat közelébe sem engedik. Ami amellett,hogy értelmetlen, még törvénytelen is. Ez valami maffiatárgyalás?
És Dembelére mondjátok,hogy követel? Amit kér, az csak annyi,hogy maradjon a klub a törvényesség medrében. Amilyen feltételek mellett hosszabbítana, azt csak ő és az ügynöke tudja.
De ahogy mondtam, valószínűleg, igazából egyik fél sem akarja a hosszabbítást. Az árulózás és a többi dolog csak azért robbant ki,mert nem akarna év közben kapkodva eligazolni és ezen indult el a sértődés és nyílt zsarolás.
Ez kb olyan, mint mikor nekem van egy beosztottam, aki felmondott és egy hónapos a felmondási ideje. Én meg megkérem, hogy maradjon még egy hónapot,hogy legyen időm felvenni és betanítani valakit. A kérésemet elutasítja, mondván az új helyén már megvan a kezdési ideje és ciki lenne átvariálni, nem is akarna ezzel kezdeni. Én meg ezekután elveszem a projektjeit azonnal és világgá kürtölöm,hogy micsoda aljas szemét, áruló, aki semmibe veszi a barátságot és a bajtársiasságot. Még az új cégéhez is eljuttatom közösségi oldalon keresztül. Ez amúgy egy igaz story volt, egy bizonyos pontig, hogy meddig, azt a fantáziára bízom, de annyit elárulok, hogy sajnos nem vagyok Laporta.
Szerintem nagyon téves gondolat menet, a végén torz példával.
Próbáld a kész tényeket nézni!
Van a Barca, aminek van egy pénzügyi és játékos helyzete, s van egy felülről, mások által meghatározott szabály. Ebben a helyzetben próbálnak lavírozni. Nem zsarolás, egyszerűen nincs több pénz! Stimm! (Hogy a tárgyalásokon mi hangzott el, senki nem tudja)
A hosszabbítást nem betanulási idő miatt kérik, hanem mert szüksége lenne rá a csapatnak! (De egyenlőre ennyi az anyagi keret)
Rohamcsiga
Jugador del Barça
Hozzászólások: 122
Csatlakozott: 2010.04.28. 23:11:52
Tartózkodási hely: Percenként változó

2022.01.23. 09:54:54

A tényekre alapozzák az emberek az elfogultságukat.
Ez az ember úton útfélen lenyilatkozza,hogy szeretne maradni és ő csak a focihoz ért a többi a menedzser dolga...
Csakhogy a felajánlott fizetés nem elég neki és több pénzt akar mint amit Messi kap a PSG-ben...
Mit is tud nyújtani a klubnak ennyi pénzért? Spoiler : közel sem annyit mint amit gondol magáról.
Kompromisszumot kellene kötnie de erre nem hajlandó mert ő egy "világklasszis".
A taktikájuk nyilvánvaló,addig húzni a tárgyalásokat amig a klubnak nem lesz választása és ők diktálhatnak.
A 90-es évek eleje óta vagyok barcás de nem emlékszem még egy ilyen rossz szappanoperára!
sansz
Capitá del Barça
Hozzászólások: 845
Csatlakozott: 2019.09.23. 11:54:39

2022.01.23. 00:56:15

andra írta:
2022.01.21. 15:01:27


A követelődzése viszont a saját elhatározásából fakad, irritáló és tisztességtelen! Ez vele a probléma.
Könyörgöm, mondogatjátok ezt többen, de mire alapozzátok? Laporta gyűlöletkampányára?
Az égvilágon nincs semmi infónk,hogy Dembelé mit szeretne.

Ez nem atomfizika. Van egy szerződés,amiben benne van,hogy meddig érvényes. Ha mindkét fél úgyakarja, bármikor meg lehet hosszabbítani és meg is lehet szüntetni.

Ahogy írtam már, mindkét félnek bőven van oka nem bíznia a másikban, azaz valószínűleg olyat várnának egymástól egy új szerződésben,amit a másik fél nem akar. Felesleges egyik felet elővenni ezért,mert mindenkinek igaza van.
Adja magát,hogy akkor nem lesz új szerződés és mivel egyik fél nem mozdulna azonnal, ez nyáron jönne el.

Szóval sértődés nélkül, Dembelét használhatná az edző,amíg rendelkezésre áll. Rotációban, vagy akárhogy.

Ehelyett Laportáék szembe menve a józan ésszel, kiszivárogtatnak részleteket a szerződésből, majd nyíltan szabnak egy határidőt és elmondják,hogyha ezt nem fogadja el(akármi miatt is), akkor azonnal el kell mennie, mert a csapat közelébe sem engedik. Ami amellett,hogy értelmetlen, még törvénytelen is. Ez valami maffiatárgyalás?
És Dembelére mondjátok,hogy követel? Amit kér, az csak annyi,hogy maradjon a klub a törvényesség medrében. Amilyen feltételek mellett hosszabbítana, azt csak ő és az ügynöke tudja.
De ahogy mondtam, valószínűleg, igazából egyik fél sem akarja a hosszabbítást. Az árulózás és a többi dolog csak azért robbant ki,mert nem akarna év közben kapkodva eligazolni és ezen indult el a sértődés és nyílt zsarolás.
Ez kb olyan, mint mikor nekem van egy beosztottam, aki felmondott és egy hónapos a felmondási ideje. Én meg megkérem, hogy maradjon még egy hónapot,hogy legyen időm felvenni és betanítani valakit. A kérésemet elutasítja, mondván az új helyén már megvan a kezdési ideje és ciki lenne átvariálni, nem is akarna ezzel kezdeni. Én meg ezekután elveszem a projektjeit azonnal és világgá kürtölöm,hogy micsoda aljas szemét, áruló, aki semmibe veszi a barátságot és a bajtársiasságot. Még az új cégéhez is eljuttatom közösségi oldalon keresztül. Ez amúgy egy igaz story volt, egy bizonyos pontig, hogy meddig, azt a fantáziára bízom, de annyit elárulok, hogy sajnos nem vagyok Laporta.
Mascherano14
Capitá del Barça
Hozzászólások: 636
Csatlakozott: 2018.01.04. 00:19:27

2022.01.22. 18:14:13

Nem látom benne azt, hogy versenyzésre alkalmas lenne. Három év alatt nem sikerült beilleszkednie, nem látszik, hogy tanult volna bármit, és alig küzd jobban, mint érkezésekor. Rajta egy CR7 oktatótábor sem segítene.
Avatar
Leon
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2579
Csatlakozott: 2014.02.17. 16:20:26
Tartózkodási hely: Balkán sarkán

2022.01.22. 16:06:54

Nyilván ha letett volna valamit az asztalra az más. Amúgy a múzeumtúrán van olyan hogy az orvosi szoba legendái?
Oda bekerülhet egy képpel xboxal a kezében. :mrgreen:
Messi campion del Mundo 2022. G.O.A.T.

Gianluigi Buffon (a Messivel való találkozásról 2013-ban): Meg kellett érintenem Messit, hogy megbizonyosodjak róla, olyan ember, mint mi.

L4wandowski

Tito per sempre etern.Infinite Iniesta Grácies Xavi, Grácies Piqué!

Grácies Messi!
Avatar
MQuCsabi
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6340
Csatlakozott: 2007.07.12. 14:50:03
Tartózkodási hely: Budapest

2022.01.22. 16:03:29

Ezen felröhögtem. Tegyük fel csinált volna valami maradandót a csapattal, mèsz a múzeum túrán ès mindenhol ki van photoshoppolva az arca🤣🤣😅
Kép
Válasz küldése