Ousmane Dembélé

Ki hogy teljesített legutóbb? Ki milyen formát mutat, kik a kedvenceid? Mondd el itt! - Az első csapat játékosai, a La Masia, a vezetőedző és a régmúlt csillagai kapnak itt helyet.
dinnyesz
Jugador del Barça
Hozzászólások: 173
Csatlakozott: 2017.12.26. 17:46:41

2021.12.30. 18:40:51

Imádtam, szerettem, szorítottam neki, kiálltam érte, de most már húzzon a pi...ba.
Grimaldo
Capitá del Barça
Hozzászólások: 550
Csatlakozott: 2013.01.20. 19:26:59

2021.12.30. 18:05:32

Troym írta:
2021.12.30. 17:22:04

Amúgy pont ez az a szezon ahol ilyeneket neg lehet tenni. A fickó azért nem egy 40 gólos csatár, jó ha lesz 3 gólja és 8 gólpassza.
Pont nem ez az a szezon, azon a 3 gólon meg 8 gólpasszon a bl is múlhat.
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21160
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2021.12.30. 17:51:37

A PSG megtette Rabiot-tal, de nem hiszem, hogy róluk kellene példát venni. Az utóbbi meccseken ő volt a legveszélyesebb támadónk, az utóbbi 4 gólunkban 3-ból vette ki a részét. Amellett, hogy tényleg kicsinyes bosszú lenne lelátóra rakni, magunkat is megszivatnánk vele. Ha esetleg mindenki bevethető lesz, és nélküle is veszélyesek leszünk, akkor azt mondom én is, hogy azok élvezzenek vele szemben elsőbbséget, akikkel hosszú távra tervezünk, de amíg nem ez a helyzet, addig játsszon.
Troym
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2592
Csatlakozott: 2009.08.15. 12:12:47

2021.12.30. 17:22:04

visca el barca írta:
2021.12.30. 16:32:04
Troym írta:
2021.12.30. 16:10:23
Már most jelezni kéne, hogy 1 percet sem játszhat tavasszal. Akkor a kérők télen fognak némi pénzt kínálni. A játékos meg így lemarad a vbröl, neki is érdeke vagy hosszabbítani, vagy télen elhúzni.
Jelenleg nem allunk olyan jol, h dedos modjara padoztassuk.
Ez sima nyomásgyakorlás. Amúgy pont ez az a szezon ahol ilyeneket neg lehet tenni. A fickó azért nem egy 40 gólos csatár, jó ha lesz 3 gólja és 8 gólpassza.
ikajli
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 456
Csatlakozott: 2019.03.30. 20:40:04
Tartózkodási hely: Pécs

2021.12.30. 17:08:38

Chino írta:
2021.12.30. 13:22:07

Ha minden igaz Sissoko brutto 40 millió eurós fizetést és 20 milliós aláírási bónuszt kért. Ez szerintem nagyon távol áll a realitástól.

Pontosan nem tudom milyen az ügynök-játékos viszony, de abban biztos vagyok hogy az előbbit az anyagiak motiválják és csak másodsorban érdeklik az ügyfeleik "egyéb" érdekei. Milyen országban, milyen edzővel/csapattársakkal dolgozhat, milyen távol kerül a szüleitől, mennyire ismeri a nyelvet, mit kell "hátrahagynia" és még sorolhatnám.
Ezek a számok olyan durván irreálisak, hogy sehogy sem áll össze a kép nekem. Itt szerintem több a mese, mint az igazság. Igazából ez az egész Dembélé szerződés hosszabbítás ügy már egy szappanopera lesz lassan. Ráadásul úgy, hogy sajnos a játékos nem mutatta meg eddig, hogy megéri végig nézni ezt a szappanoperát. Nem mondom, hogy rossz játékos, de egyszerűen nem érdemel ennyi figyelmet.
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2021.12.30. 16:32:04

Troym írta:
2021.12.30. 16:10:23
Már most jelezni kéne, hogy 1 percet sem játszhat tavasszal. Akkor a kérők télen fognak némi pénzt kínálni. A játékos meg így lemarad a vbröl, neki is érdeke vagy hosszabbítani, vagy télen elhúzni.
Jelenleg nem allunk olyan jol, h dedos modjara padoztassuk.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Troym
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2592
Csatlakozott: 2009.08.15. 12:12:47

2021.12.30. 16:10:23

Már most jelezni kéne, hogy 1 percet sem játszhat tavasszal. Akkor a kérők télen fognak némi pénzt kínálni. A játékos meg így lemarad a vbröl, neki is érdeke vagy hosszabbítani, vagy télen elhúzni.
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7416
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2021.12.30. 14:37:54

Andris írta:
2021.12.30. 14:25:42
Chino írta:
2021.12.30. 13:22:07


Ha minden igaz Sissoko brutto 40 millió eurós fizetést és 20 milliós aláírási bónuszt kért. Ez szerintem nagyon távol áll a realitástól.

Pontosan nem tudom milyen az ügynök-játékos viszony, de abban biztos vagyok hogy az előbbit az anyagiak motiválják és csak másodsorban érdeklik az ügyfeleik "egyéb" érdekei. Milyen országban, milyen edzővel/csapattársakkal dolgozhat, milyen távol kerül a szüleitől, mennyire ismeri a nyelvet, mit kell "hátrahagynia" és még sorolhatnám.
Erre valami forrás(ok)at tudsz adni? ezt szívesen elolvasnám, de perpill nincs időm keresgélni nagyon. Mármint az összegekre gondolok, bármilyen szerződés részletre igazából.
Ezt speciel az NSO-n olvastam, Gerard Romero-ra hivatkozik. (habár az számomra nem egyértelmű, hogy az összeg is)

https://www.nemzetisport.hu/spanyol_lab ... ir-2868075
Forca Barca!!!!
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13507
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2021.12.30. 14:25:42

Chino írta:
2021.12.30. 13:22:07


Ha minden igaz Sissoko brutto 40 millió eurós fizetést és 20 milliós aláírási bónuszt kért. Ez szerintem nagyon távol áll a realitástól.

Pontosan nem tudom milyen az ügynök-játékos viszony, de abban biztos vagyok hogy az előbbit az anyagiak motiválják és csak másodsorban érdeklik az ügyfeleik "egyéb" érdekei. Milyen országban, milyen edzővel/csapattársakkal dolgozhat, milyen távol kerül a szüleitől, mennyire ismeri a nyelvet, mit kell "hátrahagynia" és még sorolhatnám.
Erre valami forrás(ok)at tudsz adni? ezt szívesen elolvasnám, de perpill nincs időm keresgélni nagyon. Mármint az összegekre gondolok, bármilyen szerződés részletre igazából.
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21160
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2021.12.30. 13:35:47

davi10 írta:
2021.12.30. 13:11:08


Neymar szerintem nem jó példa, Ő lépni akart, "ki akarok lépni Messi árnyékából" szöveggel. Dembele elvileg nem akar lépni.
Nem emlékszem, hogy ezt maga Neymar lenyilatkozta volna. De ha volt is ilyen, a pályán nem úgy tűnt, mint aki tényleg ki akar lépni az árnyékából, pontosabban nem abban az értelemben, hogy nagyobb játékos legyen belőle. Inkább élvezi a helyzetet, hogy ott nem kell megszakadni, belefér a bulikázás is, és így is ő a király, + rengeteg pénzt is keres mellette.
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7416
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2021.12.30. 13:22:07

LG írta:
2021.12.30. 12:55:30
csababarca írta:
2021.12.30. 12:01:23

Nekem is ez a véleményem, de a focisták 90%nál nem ők tárgyalnak.
Duruzsol az ügynök, tudjuk milyenek.
Minél többet akar a klubtól, mivel nem hülye az ügynöke, tudja hogy máshol se lenne jobb alkupozícióban.
Én is ezt a tendenciát látom. Az ügynökök feladata a játékosok érdekének védelme lenne, de ma már egyre több az élősködő közöttük, és lassan már inkább tőlük kellene megvédeni a játékosokat.
Szerintem, ha csak Dembelén múlna a dolog, akkor már lehet rég hosszabbított volna, de az ügynökei miatt -akik sajnos úgy néz ki arra törekszenek, hogy ők maguk a legnagyobb haszonnal jöjjenek ki a huzavonából-könnyen lehet, hogy ebből nem lesz semmi.
Érdekes, valahogy a többi játékos ügynöke el tudja intézni, hogy ha a játékos valamit akar, akkor belemenjen a fizucsükkentésbe. Lásd Pique, Busi, vagy most éppen Ferran.
Nyilván van ellenpélda is, de pl. ott van Neymar esete, nála is a pénzéhes fater hatalmas szerepet játszott a PSG-be igazoláshoz szvsz.
Ha minden igaz Sissoko brutto 40 millió eurós fizetést és 20 milliós aláírási bónuszt kért. Ez szerintem nagyon távol áll a realitástól.

Pontosan nem tudom milyen az ügynök-játékos viszony, de abban biztos vagyok hogy az előbbit az anyagiak motiválják és csak másodsorban érdeklik az ügyfeleik "egyéb" érdekei. Milyen országban, milyen edzővel/csapattársakkal dolgozhat, milyen távol kerül a szüleitől, mennyire ismeri a nyelvet, mit kell "hátrahagynia" és még sorolhatnám.
Forca Barca!!!!
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6659
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2021.12.30. 13:11:08

LG írta:
2021.12.30. 12:55:30
Érdekes, valahogy a többi játékos ügynöke el tudja intézni, hogy ha a játékos valamit akar, akkor belemenjen a fizucsükkentésbe. Lásd Pique, Busi, vagy most éppen Ferran.
Nyilván van ellenpélda is, de pl. ott van Neymar esete, nála is a pénzéhes fater hatalmas szerepet játszott a PSG-be igazoláshoz szvsz.
Neymar szerintem nem jó példa, Ő lépni akart, "ki akarok lépni Messi árnyékából" szöveggel. Dembele elvileg nem akar lépni.
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21160
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2021.12.30. 12:55:30

csababarca írta:
2021.12.30. 12:01:23
visca el barca írta:
2021.12.30. 11:53:48

Ha már megszolitottal, sztem meg az a megmosolygtato, hogy felnott ferfit egy ugynok iranyit. Ha akarni marad, tudja mi az ára, mondja meg sissokonak h csikarjon ki minel tobbet aztan az utolso utani ajanlatra rabolint es kesz.
Nekem is ez a véleményem, de a focisták 90%nál nem ők tárgyalnak.
Duruzsol az ügynök, tudjuk milyenek.
Minél többet akar a klubtól, mivel nem hülye az ügynöke, tudja hogy máshol se lenne jobb alkupozícióban.
Én is ezt a tendenciát látom. Az ügynökök feladata a játékosok érdekének védelme lenne, de ma már egyre több az élősködő közöttük, és lassan már inkább tőlük kellene megvédeni a játékosokat.
Szerintem, ha csak Dembelén múlna a dolog, akkor már lehet rég hosszabbított volna, de az ügynökei miatt -akik sajnos úgy néz ki arra törekszenek, hogy ők maguk a legnagyobb haszonnal jöjjenek ki a huzavonából-könnyen lehet, hogy ebből nem lesz semmi.
Érdekes, valahogy a többi játékos ügynöke el tudja intézni, hogy ha a játékos valamit akar, akkor belemenjen a fizucsükkentésbe. Lásd Pique, Busi, vagy most éppen Ferran.
Nyilván van ellenpélda is, de pl. ott van Neymar esete, nála is a pénzéhes fater hatalmas szerepet játszott a PSG-be igazoláshoz szvsz.
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13507
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2021.12.30. 12:44:20

Nem tudom, hogy milyen szerződést ajánlottak neki, így elég nehéz lenne ítélkezni. Ti se tudjátok. Vagy volt bármi konkrétum? Szerintem semmi.

Az, hogy sérült volt, legalább annyira rossz nyilván neki is, mint nekünk volt. Más kérdés, hogy mennyire volt érte felelős az életmódja, vagy az edzésen a hozzáállása.
Nem hiszem, hogy ezekről is bármelyikőnknek bármi normális infoja lenne, tudtommal mindannyian a sajtóból tájékozódunk.

Mindenesetre ha már nem volt elég a fizu, amit ajánlottak, akkor szerintem el kéne engedni a Dembelé témát most. És ezt szó szerint értem: nem is kéne próbálkozni az eladásával, mert úgyse kapnánk sokat, de amúgy meg Dembeléék se fognak belemenni. Fél évet még simán ellébecol itt, és majd annyival több fizut kap nyáron valakitől, mert ingyen ment.
Inkább mondanám neki, hogy oké, többet nem tudunk adni, ez fér bele anyagilag, de akkor lássuk meg a maradék fél évedet. Tedd ki a lelked, és vagy adunk mi jobb szerződést nyáron, vagy lehet ingyen igazolni.
Szerintem így jár a legjobban mindenki, ha nincs szerződés hosszabbítás. Minden más forgatókönyvnél a Barca jár legrosszabbul.

Mert azt nem szabad figyelmen kívül hagyni, hogy jelenleg egészséges, és kapura a legveszélyesebb tagja a keretnek. Egyelőre toronymagasan, pedig így is meccsenként van 20 hülye húzása.
Amúgy kivagyok tőle, szerintem tényleg a legallja a gyerek inteligencia terén. Nem csak az életben, a pályán is. De őrületes képességei vannak a támadójátékhoz. Ha csak a veleszületett skilleket nézem, mint sebesség, gyorsulás, lövések, lábhasználat, tempóérzék passzokhoz, akkor szerintem valahol Neymarék szintjén van. Sajnos még annyira se tud profi lenni ő, és hát sokszor az ész sem ártana egy-egy döntésnél a pályán (is).

Nem fogok sírni, ha elmegy, de amíg itt van, jó lenne, ha lehetne számítani rá, hogy a maxot adja, és ez szerintem a klubbal való viszony függvénye, amekkora hülyegyerek.
A játéka jelenleg kell, mint egy falat kenyér.
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15446
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2021.12.30. 12:41:43

davi10 írta:
2021.12.30. 12:23:57

Érdekes, valahogy a többi játékos ügynöke el tudja intézni, hogy ha a játékos valamit akar, akkor belemenjen a fizucsükkentésbe. Lásd Pique, Busi, vagy most éppen Ferran.
De ha Demble-ről van szó, akkor csak az ügynök lehet a hibás, a játékosnak véletlenül sincs beleszólása a saját karrierjébe...

Csaba szerintem te is jól tudod, hogy ha Dembele maradni akarna, megmondaná az ügynöknek, hogy vagy elintézed, vagy keresek más ügynököt, volt már erre példa. Nem Ő ül ott, de Ő delegálja az ügynököt, az Ő érdekeit képviseli, ez se hiszem, hogy újdonság bárkinek... De örülök, ha sikerült megmosolyogtatnom téged, csak ne tegyünk már úgy, mintha Dembele-nek semmiféle beleszólása ne lenne.
De vannak akik Dembele-t akkor is mentegetnék, ha 10 öngólt lőne egy meccsen. Emlékszem én, amikor a klub volt a hibás, mert nem vett neki ébresztőórát és nem íratta be nyelviskolába.
Ilyen Piqué, Busi azért rossz példa, mert ők hova mennének? 33 évesek, kidolgozták a belüket a klubért, megkeresték a magukét a 11-12 év alatt, persze hogy könnyebben belementek. (persze hosszú évekre bebetonozva magukat, ezt se felejtsük el.)
Távol álljon tőlem, hogy mentegessem Dembelét, de érthetőnek gondolom az ő álláspontját is. Nagyon rossz helyzetben van a sérülései miatt, meg mert bukó volt neki az itteni kaland elég masszívan. Gondolom úgy érzik (akkor többes számban írom, hogy ő és az ügynöke), hogy megpróbálják a maxot kisajtolni a klubból, azon gondolatmeneten haladva, hogy úgyse tudunk igazolni, mert nincs pénz. Akkor meg tartsuk meg akik eleve itt vannak. Érthető.

Ez egy játszma, minket próbálnak "beszorítani" az előbb leírt okok miatt. Azt is bőven elképzelhetőnek tartom, hogy nem kapkodnak érte a topklubok, pláne akik meg is dobják dobni a jelenlegi fizujával. Miről szólt Dembelé itt léte? Sérülések (tény), balhék, késések, fegyelmezetlenség, stb. Nem túl jó ajánlólevél sehova.

Én mondtam már, a klub kezében a gyeplő, ha amit ajánlottak legutóbb volt a final offer, akkor ennyi volt, köszönjük.
Ha meg igazak a hírek, hogy Torresen hisztizett be, az egyrészt gyerekes, másrészt valahol én pl megértem. Nekem azt mondaná a főnököm, hogy bocsi nincs keret fizuemelést adni neked, majd utána beállít egy új kollégával akit felvettek közel annyiért mint engem, akkor én is pipa lennék.
Én csak azt várom, hogy vége legyen a kálváriának. A klubnak kéne erélyesnek lenni, és megmondani, hogy akkor köszi, szia. De a klub meg szintén érthető okokból nem teszi ezt, mert ha nem is marad, akarnának belőle valami aprót látni. Szerintem itt a hiba.

A Torreses fizucsökkenés meg a játékos szempontjából respect, a klub szempontjából teljesen lényegtelen. Leírtam, hogy miért, nem bonyolult.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
Guille
Capitá del Barça
Hozzászólások: 803
Csatlakozott: 2018.01.29. 08:34:40
Tartózkodási hely: Hungría

2021.12.30. 12:30:38

Igazából tök lényegtelen, hogy az ügynőke bábja, ő kavarja a sz*rt vagy magától nincs annyi esze, hogy átlássa a szituációt. A mi szemszögünkből nézve, ha nem vállalja a (korrektnek mondott) feltételeket úgy, hogy tényleg nem tett le eddig semmi maradandót az asztalra, akkor mennie kell.

Azért halkan megjegyzem, lehet, hogy az egész csak műbalhé és így próbál mindkét fél jobb pozíciót kiharcolni, de az is lehet, hogy már rég le van zsírozva a távozása, nem tudhatjuk.
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6659
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2021.12.30. 12:23:57

csababarca írta:
2021.12.30. 11:20:00

De azért megint megmosolyogtató olvasni a húzzon innen a rákba féle megnyilvánulásokat, mintha ő ülne ott Laportával és tárgyalna :lol: Ezt még komolyan így képzeljük, hogy Dembelé edzés után letusol, majd bekopog Laportához, hogy "szia uram, mizu a szerződésemmel?"
Ez maximum egy krimóban megy így, amikor a csapos bértárgyal, nem egy profi klubnál.
Érdekes, valahogy a többi játékos ügynöke el tudja intézni, hogy ha a játékos valamit akar, akkor belemenjen a fizucsükkentésbe. Lásd Pique, Busi, vagy most éppen Ferran.
De ha Demble-ről van szó, akkor csak az ügynök lehet a hibás, a játékosnak véletlenül sincs beleszólása a saját karrierjébe...

Csaba szerintem te is jól tudod, hogy ha Dembele maradni akarna, megmondaná az ügynöknek, hogy vagy elintézed, vagy keresek más ügynököt, volt már erre példa. Nem Ő ül ott, de Ő delegálja az ügynököt, az Ő érdekeit képviseli, ez se hiszem, hogy újdonság bárkinek... De örülök, ha sikerült megmosolyogtatnom téged, csak ne tegyünk már úgy, mintha Dembele-nek semmiféle beleszólása ne lenne.
De vannak akik Dembele-t akkor is mentegetnék, ha 10 öngólt lőne egy meccsen. Emlékszem én, amikor a klub volt a hibás, mert nem vett neki ébresztőórát és nem íratta be nyelviskolába.
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
Avatar
Ronaldinho&Barca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4507
Csatlakozott: 2007.10.02. 19:49:32

2021.12.30. 12:03:21

csababarca írta:
2021.12.30. 11:20:00
Abszolút egyetértek a véleményeddel, én speciel sport területén dolgozok, így valamelyest van erre rálátásom hogyan működnek a dolgok. Óriási harc ez az ügynökökkel, és itt a játékosnak kb hangyányi beleszólása van.

Két dolgot nem értek, de lehet lesz az három is. Egyik hogy Dembele 2 napja posztolt egy Barca címert a közösségi médiába, mindenki azt vélte ebből következtetni, hogy hosszabbított.
Xavi hisz benne és látja azt a potenciált, amit az utóbbi évek botrányos rendszere nem tudott kihozni belőle, képességei megvannak a srácnak, és mielőtt kígyót békát kiabálunk rá, nézzük meg mi a helyzet a mennyei tehetség Fatival, annak félrekezelésével ra hogy 1 hónapja nincs hír róla.. csakúgy mint Pedriről sincs.

Álmodozunk Haalandról, közben egy hosszabbítást nem tudunk fél éve megejteni, és a felesleges Umtiti-Coutinho párostól képtelenek vagyunk megszabadulni. Ja és a normális hadra fogható támadónk Luuk de Jong… mindent elmondd a jelenlegi Barcaról.
Visca El Barca!
Kép
Més que un club
Troym
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2592
Csatlakozott: 2009.08.15. 12:12:47

2021.12.30. 12:03:12

Az éves bére most olyan 20 millió ugye? A PSG, Man utd, Newcastle még érthető, de hogy engedheti meg a juve vagy a Bayern? Söt talán a PSG is eladási kényszerben van.
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15446
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2021.12.30. 12:01:23

visca el barca írta:
2021.12.30. 11:53:48

Ha már megszolitottal, sztem meg az a megmosolygtato, hogy felnott ferfit egy ugynok iranyit. Ha akarni marad, tudja mi az ára, mondja meg sissokonak h csikarjon ki minel tobbet aztan az utolso utani ajanlatra rabolint es kesz.
Nekem is ez a véleményem, de a focisták 90%nál nem ők tárgyalnak.
Duruzsol az ügynök, tudjuk milyenek.
Minél többet akar a klubtól, mivel nem hülye az ügynöke, tudja hogy máshol se lenne jobb alkupozícióban.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2021.12.30. 11:53:48

csababarca írta:
2021.12.30. 11:20:00

De azért megint megmosolyogtató olvasni a húzzon innen a rákba féle megnyilvánulásokat, mintha ő ülne ott Laportával és tárgyalna :lol
Ha már megszolitottal, sztem meg az a megmosolygtato, hogy felnott ferfit egy ugynok iranyit. Ha akarni marad, tudja mi az ára, mondja meg sissokonak h csikarjon ki minel tobbet aztan az utolso utani ajanlatra rabolint es kesz.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Alcantara
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3948
Csatlakozott: 2011.08.30. 09:31:30

2021.12.30. 11:52:01

Nem fog télen eligazolni. Csak úgy kap nagy lóvét, ha ingyen igazolható lesz és így jelentős aláírási pénzt tud kicsikarni ő is és az ügynöke is. Egyetlen dologgal lehetne távozásra bírni idő előtt: A VB miatt játékban kell lenni minél többet, hogy beférjen a francia keretbe. Közölni vele, mai naptól csak a lelátó szerződése végéig. Ez érvényes opció lenne Coutinho idő előtti távozására is. Nagy veszteség nem lenne egyik sem, ez a szezon úgyis kuka.
Avatar
Barcaforever
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3973
Csatlakozott: 2004.10.13. 19:17:18
Tartózkodási hely: Barcelona/Budapest

2021.12.30. 11:45:00

Ahhoz képest, hogy vmelyik nap az volt, h tuti hosszabbít, erre a sport már arról ír, hogy az ügynöke egyeztetett a Juveval, h nyáron megy hozzájuk, de a PSG lenne az igazi cél. Istenem, menjen már innen.
Kép
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15446
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2021.12.30. 11:35:22

Troym írta:
2021.12.30. 11:31:00
Nekem ez a huzavona 2 dolog miatt dühitő. Egyrészt sokszor kiderult, hogy nem is idevaló sem szakmailag sem emberileg, másrészt emiatt nem haladnak Gavi és Araujo szerződésével pedig mindkettő nagyságrendekkel fontosabb játékos.
Akkor ezért kéne kijelenti a klubnak, hogy rendben, ez volt az utolsó deal, és akkor ennyi.
Arra felesleges várni, hogy ide majd beesik egy ajánlat érte, ami nagy, kicsit mintha a klub ezt várná, de hülye lenne bárki is fizetni érte, iszonyat kockázat, másrészt nyáron ingyen van.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Troym
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2592
Csatlakozott: 2009.08.15. 12:12:47

2021.12.30. 11:31:00

Nekem ez a huzavona 2 dolog miatt dühitő. Egyrészt sokszor kiderult, hogy nem is idevaló sem szakmailag sem emberileg, másrészt emiatt nem haladnak Gavi és Araujo szerződésével pedig mindkettő nagyságrendekkel fontosabb játékos.
Válasz küldése