Ousmane Dembélé

Ki hogy teljesített legutóbb? Ki milyen formát mutat, kik a kedvenceid? Mondd el itt! - Az első csapat játékosai, a La Masia, a vezetőedző és a régmúlt csillagai kapnak itt helyet.
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7360
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2021.12.07. 15:52:58

recrea írta:
2021.12.07. 14:51:45

Szerintem a nettója 12 M Dembelenek, nem a bruttója. Ezért jött ide, a horribilis fizu miatt.
A 12 a bruttó bár nem tudom pontosan, hogy mennyire akarják vagy ez már a jelenlegi ajánlat. Azt hiszem Coutinhonak 9,5, ő a legjobban kereső a csapatban.

Elvileg nem annyira az összegen megy a vita, hanem a Barca kevesebb fixet akar adni és több változót/bónuszt, Sissoko viszont magas fixet akar. Lehet, hogy csak én képzelem bele, de hogy ilyen hosszadalmas ez a folyamat benne lehet, hogy Dembélé tényleg maradni akar. Simán mondhatná, hogy figyu ezt az összeget kérem, ha nem kapom meg nincs aláírás. Nyáron meg megválaszthatja, hogy hová megy két-háromszoros pénzért. (kicsit sarkítva persze, de a lényegre próbáltam utalni) Főleg, hogy más csapatok már súgdosnak a fülébe, hogy ne hosszabbítson, hanem ingyen menjen. Akkor még a bérére is mehet egy licitháború.
Az egésszel az a gond, hogy nem egy évvel korábban ültek le tárgyalni. Többek között ezért nem szokták a klubok utolsó évre hagyni a hosszabbítást. Ha lenne még egy szezonja más lenne a leányzó fekvése, a klub is jóval kedvezőbb helyzetben lenne. (főleg hogy akkor még pénzt is lehet belőle csinálni).
Így az ügynökének is komoly érdeke, hogy nyáron ingyen elmenjen. Ha valahová ingyen aláír milliókat kaszál vele, emiatt pedig nem teljes mértékben az ügyfele érdekeit nézi.
Forca Barca!!!!
Rohamcsiga
Jugador del Barça
Hozzászólások: 122
Csatlakozott: 2010.04.28. 23:11:52
Tartózkodási hely: Percenként változó

2021.12.07. 15:37:15

Az a gond a fizetésekkel,hogy senki sem tudja pontosan mi az igazság.
Egyedül Messi 5 évre 555milliós szerződése szivárgott ki ami hivatalosnak mondható.A klub kimutatása szerint ez 140m euró per év volt bruttóban.
Pique,Alba,Busi,Frenki pl bele ment a csökkentésbe idén, de nem hivatalos,hogy pontosan mennyit és mikor kell majd abból megkapniuk később.
S.Roberto mostanáig nem ment bele a többiekről is volt szó de semmi hivatalos hír sincs azóta.
A tavalyi 285millióról 97millióra csökkentek a fizetések,az eladások,kölcsönadások és a Messi+Griezmann horror bérek felszabadulásával.
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6714
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2021.12.07. 14:51:45

Rohamcsiga írta:
2021.12.07. 14:34:35
Tavasszal tudtommal senki fizetése nem lett csökkentve,csak átütemezték a kifizetést.
Csak idén csökkentek a fizetések pár játékosnál,de ez is csalóka mert a zsé kevesebb lett de hosszabb lett a szerződés kifutása.
Piqué pl 2024.06.30.-ig a miénk, így innen fog egyenesen nyugdíjba menni.
Értem, ezt mondjuk nem tudtam, nem tiszta az egész. Szerintem Piqué most a legkevesebb gondunk, jelenleg a jobbak között is van.

A játékosok visszavonulása után is a fizetéseket fogjuk utalni nekik :D Nevetség tárgya ez a klub.

Szerintem a nettója 12 M Dembelenek, nem a bruttója. Ezért jött ide, a horribilis fizu miatt.
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6590
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2021.12.07. 14:40:33

Rohamcsiga írta:
2021.12.07. 14:00:41
Most 12m plusz bónuszok a fizuja,ez lenne 7,5m plusz maximum 4m a bónuszokból.
Ha jól tudom a bruttója 12 jelenleg, ez a 7,5 pedig nettó.
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
Rohamcsiga
Jugador del Barça
Hozzászólások: 122
Csatlakozott: 2010.04.28. 23:11:52
Tartózkodási hely: Percenként változó

2021.12.07. 14:34:35

Tavasszal tudtommal senki fizetése nem lett csökkentve,csak átütemezték a kifizetést.
Csak idén csökkentek a fizetések pár játékosnál,de ez is csalóka mert a zsé kevesebb lett de hosszabb lett a szerződés kifutása.
Piqué pl 2024.06.30.-ig a miénk, így innen fog egyenesen nyugdíjba menni.
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6714
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2021.12.07. 14:21:09

Rohamcsiga írta:
2021.12.07. 14:00:41
Nem tudom megint kitől jött ez a butaság,hogy emelnék a bérét.
Ilyenről szó sincs,az ajánlaton emeltek 1milliót ami a következő szezontól lenne érvényes.
Most 12m plusz bónuszok a fizuja,ez lenne 7,5m plusz maximum 4m a bónuszokból.
Ettől függetlenül én nem adnék neki több esélyt ha ezt nem fogadja el,lelátóra vele ha nem ír alá vagy játszon de menjen januárban pénzért.
A pletykák szerint Xavival közölte,hogy megy ingyen a nyáron.Erre a klubtól kapott egy ultimátumot, a bayern elleni meccs után döntenie kell vagy "szankciók" jönnek.
De az ő fizuja nem lett csökkentve tavasszal, ahogy elvileg másoké is?

Mivel ingyen mehet, biztosan izmos pénzt tud máshonnan szakítani, a többi lényegtelen dolog (foci, kupák, edzés) úgysem érdekli.
Rohamcsiga
Jugador del Barça
Hozzászólások: 122
Csatlakozott: 2010.04.28. 23:11:52
Tartózkodási hely: Percenként változó

2021.12.07. 14:00:41

Nem tudom megint kitől jött ez a butaság,hogy emelnék a bérét.
Ilyenről szó sincs,az ajánlaton emeltek 1milliót ami a következő szezontól lenne érvényes.
Most 12m plusz bónuszok a fizuja,ez lenne 7,5m plusz maximum 4m a bónuszokból.
Ettől függetlenül én nem adnék neki több esélyt ha ezt nem fogadja el,lelátóra vele ha nem ír alá vagy játszon de menjen januárban pénzért.
A pletykák szerint Xavival közölte,hogy megy ingyen a nyáron.Erre a klubtól kapott egy ultimátumot, a bayern elleni meccs után döntenie kell vagy "szankciók" jönnek.
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7360
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2021.12.07. 11:44:09

LG írta:
2021.12.07. 11:08:50
Subinho írta:
2021.12.07. 06:37:16
Megemelni egy olyan ember fizetését, aki 5 év alat kb 2 évnyit játszott. És ebből is sokszor csak csereként. Ezen meccsek kb.felén (vagy 2/3-án) meg értékelhetetlen volt. Nem bánnám ha maradna, mondjuk fele ennyiért, vagy teljesítmény arányos fizuért, de így??? Volt vagy 10 jó meccse 5 év alatt :D Menjen isten hírével. Majd Torres megoldja a jobb oldalt.
Sztem emeljük meg Coutinho és Umtiti fizuját is.... :evil:
És miből vesszük meg Torrest? Persze, eladjuk a felesleges embereket. Csak az nem olyan egyszerű, láttuk már az előző átigazolási időszakokban is. Dembelé viszont az a játékos, akiből még valóban láthatunk pénzt. Nyilván a töredékét annak, amennyiért leigazoltuk, de még mindig jobb, mintha ingyen menne, nem?
Ha most kap új szerződést fizetésemeléssel, nyáron pedig eladjuk, mégha csak egy 30 millióért is, akkor is jobban jártunk, nem?
Dembéléből pénzt már nem láthatunk, maximum úgy ha hosszabbítunk vele és 2-3 éven belül eladjuk.
Télen nem fogja senki elvinni, főleg nem 30 millióért, jó esetben akkor kaphatnánk annyit ha lenne még 2 év a szerződéséből. Minden csapat (leginkább a MU, NC és Spurs) most arra buzdítja, hogy ne hosszabbítson hanem nyáron menjen ingyen, Sissokonak pláne nem az az érdeke, akkor kap nagy bónuszt ha ingyen igazol el.
Ezt a Torres dolgot én sem értem. Minimum 50, ha nem több lenne és a City felől is az a szándék, hogy nem akarnak játékost bevonni, nekik pénz kell. Egyedül Pep nyilatkozatában lehet bízni, miszerint ha valaki nem teljesen boldog ott és máshol szeretne játszani ő nem tartóztatja.

Plusz Adeyemi is kezd a Torres saga miatt távolodni.
Ez a Doku tényleg ilyen jó, én személy szerint nem láttam játszani.
Forca Barca!!!!
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 6888
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2021.12.07. 11:31:23

dani87 írta:
2021.12.07. 11:15:28
Őszintén szólva én semmi tudatosságot nem látok Abde-ban.
Nála is azt látom, hogy néha megindul, gyors, cselezni is tud, és ennyiben megáll a tudomány. Vagy elveszti a labdát, vagy belövi ahogy tudja, azt se tudja kinek, fel se néz. Lehet csak rutintalanság, de én nem nézek ki belőle sokat, max egy Tello szint ő is.

Dembelének én nem emelnék a fizuján, sőt csökkentenék rajta egy szerződéshosszabbítással. Nem tett le semmit itt az asztalra, hogy kiérdemelje.
Erkölcsileg egy borzasztó lépés lenne, és nagyon rossz üzenete lenne a csapat többi tagja számára (ha Dembelé ennyi fizut érdemel, akkor egy Araujo mennyit, évi 25 milliót?).
Ha nem megy bele, engedjük el télen apróért vagy nyáron ingyen, legalább a fizuja felszabadul.
A klub erkölcsi válságban volt hosszú ideig, ha ki akarunk belőle mászni, nem adhatunk egy ilyen sérülékeny, fegyelmezetlen játékosnak nagy bért.
Ja, bocsi, nem azt akartam kihozni, hogy Abde zseniális lenne, (bár szerintem ügyes nagyon, és nem tudni mi lehet még belőle), csak nála látom azt, hogy tudja, hogy ki akarja vinni mondjuk az adott pillanatban az alapvonal felé, és onnan visszagurítani, és ebben van tudatosság. Szerintem Dembélének fogalma sincs róla a csel megkezdésekor, hogy lövő lábára cselez vagy ki alapvonal felé. Nem Abdéra akartam kihegyezni, hanem úgy általában bármelyik kompaktabb, ügyes szélsőre. Ilyenkor rossz belegondolni, mennyire megcsappantunk elöl... például a tavaly a belelendülése után szerepet sem kapó Trincao most mennyire sima kezdő lehetne... de alighanem még egy Collado is.

Nyilván a többivel egyetértek. Ha el akarunk kezdeni kikavarodni valahogy a kátyúból, akkor ott morálisan is rendben kell lenni, és megfelelő üzeneteket küldeni a játékosok és persze a nézők felé is. Ebbe az egészbe nem fér bele Dembélé. Nem csak a sérülései miatt, mert arra az egyre azt mondom, hogy nem tehet róla, vagy csak kis mértékben max. Az inkább csak pech. De a szeleburdisága, a keresete nagyon nem hiányzik itt, főleg ha tényleg rendet akarunk tartani, és szerintem lennének számunkra megfelelőbb szélsők helyette akár még a piacon is.
Ennek ellenére tetszik, amiket nyilatkozunk róla, strófoljuk csak fel az árát valami olajmágnás irányába, hátha pár plusz milliót jelent majd, hogy látszólag vele tervezzük a jövőt.
Nekem erről mindig a volt edzőm (más sport) elbeszélése ugrik be. A legfelső osztályban játszottak, és ingyen lehetett jönni nézni a meccseket, egy lélek sem jött, max rokonok. Meghirdették valami 1-2000 ft-os belépővel, megtelt kb a csarnok... nagyon nem mindegy, milyen értéket vetítünk valamiről/valakiről kifelé, meghatározza bizonyos szinten a keresletet is.
ter Stegen; Cancelo - Cubarsí - Araujo - Koundé; Gündogan - Christensen - Pedri; Felix - Lewy - Raphinha
dani87
Jugador del Barça
Hozzászólások: 124
Csatlakozott: 2021.05.31. 11:15:35

2021.12.07. 11:15:28

bence0330 írta:
2021.12.07. 09:47:43

Ezzel szemben mondjuk egy suhanc Abde, aki még csak nem is magas polc, kevesebb lendületet hoz, nem fog átlövésből gólt lőni, főleg ugye jobblábasként jobboson, de amikor betör, akkor abban van tudatosság és gólveszély, mint ahogy lett is belőle már ziccer és gól is. Ha jönne valami nála azért jobb, lehetőség szerint ballábas figura, szerintem előrébb lennénk, mint Dembélével, akkor is, ha a plafonja alacsonyabban van, mint a franciának.
Őszintén szólva én semmi tudatosságot nem látok Abde-ban.
Nála is azt látom, hogy néha megindul, gyors, cselezni is tud, és ennyiben megáll a tudomány. Vagy elveszti a labdát, vagy belövi ahogy tudja, azt se tudja kinek, fel se néz. Lehet csak rutintalanság, de én nem nézek ki belőle sokat, max egy Tello szint ő is.

Dembelének én nem emelnék a fizuján, sőt csökkentenék rajta egy szerződéshosszabbítással. Nem tett le semmit itt az asztalra, hogy kiérdemelje.
Erkölcsileg egy borzasztó lépés lenne, és nagyon rossz üzenete lenne a csapat többi tagja számára (ha Dembelé ennyi fizut érdemel, akkor egy Araujo mennyit, évi 25 milliót?).
Ha nem megy bele, engedjük el télen apróért vagy nyáron ingyen, legalább a fizuja felszabadul.
A klub erkölcsi válságban volt hosszú ideig, ha ki akarunk belőle mászni, nem adhatunk egy ilyen sérülékeny, fegyelmezetlen játékosnak nagy bért.
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21052
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2021.12.07. 11:08:50

Subinho írta:
2021.12.07. 06:37:16
Megemelni egy olyan ember fizetését, aki 5 év alat kb 2 évnyit játszott. És ebből is sokszor csak csereként. Ezen meccsek kb.felén (vagy 2/3-án) meg értékelhetetlen volt. Nem bánnám ha maradna, mondjuk fele ennyiért, vagy teljesítmény arányos fizuért, de így??? Volt vagy 10 jó meccse 5 év alatt :D Menjen isten hírével. Majd Torres megoldja a jobb oldalt.
Sztem emeljük meg Coutinho és Umtiti fizuját is.... :evil:
És miből vesszük meg Torrest? Persze, eladjuk a felesleges embereket. Csak az nem olyan egyszerű, láttuk már az előző átigazolási időszakokban is. Dembelé viszont az a játékos, akiből még valóban láthatunk pénzt. Nyilván a töredékét annak, amennyiért leigazoltuk, de még mindig jobb, mintha ingyen menne, nem?
Ha most kap új szerződést fizetésemeléssel, nyáron pedig eladjuk, mégha csak egy 30 millióért is, akkor is jobban jártunk, nem?
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 6888
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2021.12.07. 09:47:43

Rivaldo11 írta:
2021.12.07. 09:31:28
Ha tényleg sikerül rendbe tenni Prunáéknak majd, akkor mindenképpen megtartanám, mert az ostoba hozzáállása ellenére sokat tud adni elöl, talán a legtöbbet. Ha körbenézek a piacon, max Adeyemi, esetleg Doku az, aki hasonló profil és elérhető , ráadásul nem helyette, hanem mellé kellene még minimum 2, váratlan húzásra képes támadó.
Nálam Doku nagy kedvenc lett idén. Kb bármit kifizenék érte. Mármint én nem, de na. :D
D-vel az a baj, hogy megint hozott lendületet a meccsbe, igen, és ott van benne az x, de valahogy általában ez a vége. Amikor odaér az ember elé és elkezd jobbra-balra testcselezni, aztán megtolja balra és már elindul jobbra, mert ő maga sem tudja már, mit csinál, az annyira szomorú látvány. Apukám növendékvizslájára emlékeztet, akinek még túl hosszú a lába, és még agyilag sincs a topon, és nem tud magával mit kezdeni, annak ellenére, mennyi energia van ugye benne. Benne is ezt érzem, rengeteg energia van benne, de legalábbis nálunk ezt nem tudja kihozni magából.
Kb mindenki kompaktabb és összeszedettebb játékos, mint ő, mozgásilag, tudatosságilag is. Pedig nagyon nagy potenciál lenne benne elvileg, magas a plafonja. Van benne lövőerő - de nem tudja igazán kontrollálni. Ráadásul igazi kétlábas. Van benne cselkészség - nem is jön össze rosszul de mivel nem túl tudatos, rengeteg esetben megy bele a védőbe, meg hosszan tolja meg, és hasonlók. Sebesség nyilván van benne, de nálunk ennek nem sok jelentősége van, legalábbis kevesebb, mint máshol.
Szóval úgy van benne minden, ami jó támadóvá tehetné, és a lendületet mindig meg fogja hozni a csapatba, de szerintem itt 1-2 jó átlövésen kívül megáll a tudomány az összeszedetlensége miatt. És akkor még az egészséges állapotáról beszélünk...
Ezzel szemben mondjuk egy suhanc Abde, aki még csak nem is magas polc, kevesebb lendületet hoz, nem fog átlövésből gólt lőni, főleg ugye jobblábasként jobboson, de amikor betör, akkor abban van tudatosság és gólveszély, mint ahogy lett is belőle már ziccer és gól is. Ha jönne valami nála azért jobb, lehetőség szerint ballábas figura, szerintem előrébb lennénk, mint Dembélével, akkor is, ha a plafonja alacsonyabban van, mint a franciának.
ter Stegen; Cancelo - Cubarsí - Araujo - Koundé; Gündogan - Christensen - Pedri; Felix - Lewy - Raphinha
Avatar
Rivaldo11
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8005
Csatlakozott: 2006.08.22. 11:44:15
Tartózkodási hely: Budapest

2021.12.07. 09:31:28

Ha tényleg sikerül rendbe tenni Prunáéknak majd, akkor mindenképpen megtartanám, mert az ostoba hozzáállása ellenére sokat tud adni elöl, talán a legtöbbet. Ha körbenézek a piacon, max Adeyemi, esetleg Doku az, aki hasonló profil és elérhető , ráadásul nem helyette, hanem mellé kellene még minimum 2, váratlan húzásra képes támadó.
Rivaldo-A Legnagyobb.
Avatar
Subinho
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4183
Csatlakozott: 2005.03.17. 14:44:52
Tartózkodási hely: Budapest

2021.12.07. 06:37:16

Megemelni egy olyan ember fizetését, aki 5 év alat kb 2 évnyit játszott. És ebből is sokszor csak csereként. Ezen meccsek kb.felén (vagy 2/3-án) meg értékelhetetlen volt. Nem bánnám ha maradna, mondjuk fele ennyiért, vagy teljesítmény arányos fizuért, de így??? Volt vagy 10 jó meccse 5 év alatt :D Menjen isten hírével. Majd Torres megoldja a jobb oldalt.
Sztem emeljük meg Coutinho és Umtiti fizuját is.... :evil:
Avatar
Leon
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2578
Csatlakozott: 2014.02.17. 16:20:26
Tartózkodási hely: Balkán sarkán

2021.12.07. 00:08:46

Félelmetes és szánalmas, hogy a Barca könyörög egy hadirokkant kóklernek, minden idők egyik legelbaltázottabb igazolásának. Soha nem gondoltam volna, hogy a klub ilyen mélységekbe képes süllyedni.... :evil:
Messi campion del Mundo 2022. G.O.A.T.

Gianluigi Buffon (a Messivel való találkozásról 2013-ban): Meg kellett érintenem Messit, hogy megbizonyosodjak róla, olyan ember, mint mi.

L4wandowski

Tito per sempre etern.Infinite Iniesta Grácies Xavi, Grácies Piqué!

Grácies Messi!
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21052
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2021.12.06. 20:54:59

davi10 írta:
2021.12.06. 19:24:11
Chino írta:
2021.12.06. 16:20:52
A héten elvileg befejeződik a Dembélé-saga. Gerard Romerotól származó info alapján a klub 1 millióval emelné a fizetését (nettó fix. 7,5) és Xavi bevallása szerint a csapat legfontosabb játékosa lehetne.
GR szerint Dembélé ettől nem nagyon zárkózik el, viszont Sissoko ezzel egy nagyon szép summától esne el, ami megnehezíti a dolgokat. A lényeg, hogy a héten mindenképp le akarják zárni az ügyet vagy így vagy úgy.
Hova az anyámba emeljük ennek a csávónak a fizuját? Ha van valaki, aki nem érdemli meg az emelést az ő. A profizmus halvány jelét nem lehetett rajta látni az elmúlt években.

Kinn egy szavazás.
Nem érdemli meg, nem vitás. De az ő esetében is nagyon rossz alkupozícióban van a klub. Vagy ez, vagy elviszik ingyen. Még az utóbbi sem lenne akkora tragédia, ha lenne pénz igazolni, de a jelenlegi helyzetünkben csak akkor tudnánk minőségi erősítést hozni előre, ha valamelyik értékes fiatalt beáldoznánk. Szóval nagyon más választás nincs. Xavi is látja, hogy Fatin kívül még benne van veszély elől, szóval még erre a sérülékeny, tróger Dembelére is szükségünk van. Ez a szomorú valóság.
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6590
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2021.12.06. 19:24:11

Chino írta:
2021.12.06. 16:20:52
A héten elvileg befejeződik a Dembélé-saga. Gerard Romerotól származó info alapján a klub 1 millióval emelné a fizetését (nettó fix. 7,5) és Xavi bevallása szerint a csapat legfontosabb játékosa lehetne.
GR szerint Dembélé ettől nem nagyon zárkózik el, viszont Sissoko ezzel egy nagyon szép summától esne el, ami megnehezíti a dolgokat. A lényeg, hogy a héten mindenképp le akarják zárni az ügyet vagy így vagy úgy.
Hova az anyámba emeljük ennek a csávónak a fizuját? Ha van valaki, aki nem érdemli meg az emelést az ő. A profizmus halvány jelét nem lehetett rajta látni az elmúlt években.

Kinn egy szavazás.
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
Avatar
Camp Nou99
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 355
Csatlakozott: 2020.05.31. 14:32:47
Tartózkodási hely: Surány

2021.12.06. 17:52:58

Chino írta:
2021.11.26. 15:45:40
A Newcastle is belépett a képbe. Egybehangzó sajtóértesülések szerint (AS, Sport, Mundo) évi 15 milliós bért, és az átigazolási jutalékon felül Sissokonak további 15 milliót ajánlanak, Dembélé viszont nem akar oda menni.
Nem hiszem, hogy sikerülne megtartani, az ügynöke alapból mindent visszadob. Ha hosszabbítana nem kapná meg azt bónuszt, amit egy ingyenes klubváltással leszurkolnának neki.
Az a baj hogy a NC túlságosan kicsi brand ahhoz hogy Dembelé odamenjen . Még az is lehet hogy kiesnek a PL-ből, nem csodálom hogy nem akar oda igazolni .
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7360
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2021.12.06. 16:20:52

A héten elvileg befejeződik a Dembélé-saga. Gerard Romerotól származó info alapján a klub 1 millióval emelné a fizetését (nettó fix. 7,5) és Xavi bevallása szerint a csapat legfontosabb játékosa lehetne.
GR szerint Dembélé ettől nem nagyon zárkózik el, viszont Sissoko ezzel egy nagyon szép summától esne el, ami megnehezíti a dolgokat. A lényeg, hogy a héten mindenképp le akarják zárni az ügyet vagy így vagy úgy.
Forca Barca!!!!
dani87
Jugador del Barça
Hozzászólások: 124
Csatlakozott: 2021.05.31. 11:15:35

2021.11.29. 09:46:00

Vakmacska írta:
2021.11.26. 23:33:50

Az a baj, hogy akkor mindenki tudta, hogy tele vagyunk lével. Ha Neymar akkor nem megy el, 30 milláért jöhetett volna. De akkor még egy Szalai Ádámot is ennyiért hozhattunk volna el.
Bartoéknak lehetett volna annyi agyuk, hogy inkább kivárnak egy évet, addig meg keresgetnek
Ekkora hülyeséget azért ne írjunk :)
Az egyik legnagyobb tehetségnek volt kikiáltva, ha mi nem visszük, valamelyik angol vitte volna 100 millióért...
Most, amikor ezerszer jobban meggondolja mindenki, kit és mennyiért vegyen, egy Sanchot is 85 millióért tudtak elpasszolni.
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 6888
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2021.11.27. 14:55:28

Guille írta:
2021.11.27. 14:45:39
Ide is beírom, hogy feltételezem elviszik és a helyére hozná a vezetés F. Torrest, remélhetőleg Xavival teljes egyetértésben. Én nem is bánnám, bár bírtam Dembit mindig is, gyakran színt vitt a csapatba, de ennyi idő után nem lehet már benne bízni, túl hektikus, mind fejben, mind fizikálisan.
Én is bírtam, igaz gamechanger a csávó, de a sérülésein túl maga az a mozgás, játék amit csinál, nem tartozik a kedvenceim közé. Olyan egészen furcsa, kezei lábai külön életet élő nagykamasz kinézete van a dolognak, és mintha még ő sem tudná soha a csel elején, hogy merre akar menni, és ennek tudom be a sok túl hosszú szöktetést meg hasonlókat. Persze pont ez teszi kiszámíthatatlanná, de én jobban szeretnék oda egy kompaktabb játékost, aki tudja, mi a dolga, tudja, mit akar, és együtt mozog a csapattal (védekezéskor is). Nem érezném azt, hogy mennyire kilóg a csapatból az egész játékstílusa.
ter Stegen; Cancelo - Cubarsí - Araujo - Koundé; Gündogan - Christensen - Pedri; Felix - Lewy - Raphinha
Avatar
Guille
Capitá del Barça
Hozzászólások: 802
Csatlakozott: 2018.01.29. 08:34:40
Tartózkodási hely: Hungría

2021.11.27. 14:45:39

Ide is beírom, hogy feltételezem elviszik és a helyére hozná a vezetés F. Torrest, remélhetőleg Xavival teljes egyetértésben. Én nem is bánnám, bár bírtam Dembit mindig is, gyakran színt vitt a csapatba, de ennyi idő után nem lehet már benne bízni, túl hektikus, mind fejben, mind fizikálisan.
Troym
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2456
Csatlakozott: 2009.08.15. 12:12:47

2021.11.27. 12:45:08

Szerintem egy baja van, hogy a Newcastle a 20. Helyen áll. Gondolom ki akarja várni hogy erösítenek a télen és elindulnak e felfelé. Más ajánlat szerintem nincs is. Én felajánlanám a newcastlenek hogy most télen vihetik 15 m euróért, várniuk sem kell.
Ter Stegen - Kounde - Araujo - Christensen - Balde - De Jong - Pedri - Gündogan - Raphinha - Yamal - Lewandowski
Avatar
Stalkyard
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3161
Csatlakozott: 2010.05.19. 19:10:30

2021.11.27. 10:17:06

Remélem elviszi a Newcastle. Semmi hasznunk nem volt belőle eddig sem, ezután sem lesz. El kell engedni. Top 2 legrosszabb igazolás a klub történelmében.
Az éjjel soha nem érhet véget!

Klopp on Coutinho bid: "I think tomorrow they (Barcelona) will offer a McDonald's Happy Meal and we get the toy as well!?"
Vakmacska
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6345
Csatlakozott: 2012.08.26. 23:23:55

2021.11.26. 23:33:50

Barcaforever írta:
2021.11.24. 09:32:00

Eddig bármikor, de tegnap is én úgy néztem Dembelét, mint egy 120 milliós igazolást.
Az a baj, hogy akkor mindenki tudta, hogy tele vagyunk lével. Ha Neymar akkor nem megy el, 30 milláért jöhetett volna. De akkor még egy Szalai Ádámot is ennyiért hozhattunk volna el.
Bartoéknak lehetett volna annyi agyuk, hogy inkább kivárnak egy évet, addig meg keresgetnek
Válasz küldése