Ousmane Dembélé

Ki hogy teljesített legutóbb? Ki milyen formát mutat, kik a kedvenceid? Mondd el itt! - Az első csapat játékosai, a La Masia, a vezetőedző és a régmúlt csillagai kapnak itt helyet.
Troym
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2455
Csatlakozott: 2009.08.15. 12:12:47

2022.01.18. 18:04:36

A bohócbanda helyett most már Gavival és Araujoval kéne foglalkozni.
Ter Stegen - Kounde - Araujo - Christensen - Balde - De Jong - Pedri - Gündogan - Raphinha - Yamal - Lewandowski
Avatar
Olcha
Jugador del Barça
Hozzászólások: 205
Csatlakozott: 2018.06.28. 19:31:15

2022.01.18. 17:58:47

..és ennyi ésszel keresnek ennyi pénzt (Dembouz és ügynöke). Kő buták - kivéve, ha nem a Futball a céljuk.
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21051
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2022.01.18. 17:41:32

Troym írta:
2022.01.18. 15:18:24
Kinek a "kárára" játszatnátok Dembelét? Fati, Torres, vagy Depay? Esetleg Luuk? Előbbi 3 kéne az alap kezdő legyen, utóbbi meg kb. az egyetlen, akinek vannak még góljai. Tényleg nem látom miért kéne valakit közülük padra a pali miatt. 5. számú támadó meg inkább Abde legyen, hogy fejlődjön, hátha valami frankó kis szélsőt lehet belőle nevelni.
Nem azt mondtam, hogy alapkezdő legyen, nálam is előtte lennének a sorba, akikkel hosszútávon számolunk. De azért rotációban használnám, mégis csak többet érünk vele, mintha lelátózna.
Camp Nou99 írta:
2022.01.18. 16:00:57
Már így is messze túllépte a csapat azt határt amíg az ő esetében indokolt lenne.
Innentől nincs számára visszaút ,edzés ,lelátó ,edzés lelátó ,aztán viszlát, szabadulni tőle mindenáron.
Ahogy mondták ,egy játékos se lehet nagyobb a csapatnál ,ő meg pláne nem.
De ha játszana, azzal miért is lenne nagyobb, mint a klub? Ha van egy munkásod, akiről tudod, hogy fél év múlva elmegy, nem mondod azt neki, hogy okés, innentől nem kell semmit csinálnod, de a fizetésedet ugyanúgy megkapod. Mert ezzel elsősorban csak magadat szivatod meg. Az okés, hogy onnantól a legfontosabb feladatokat nem neki fogod adni.
Avatar
Titinho
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2927
Csatlakozott: 2006.11.17. 11:29:46
Tartózkodási hely: Nyíregyháza, lélekben Camp Nou

2022.01.18. 17:20:06

🗣 | Sissoko, Dembele’s agent: "Yes, we are demanding a lot for Ousmane. If the club had sat down and talked we could’ve reached an agreement. Instead they are threatening that he won’t play anymore and that’s unacceptable, we will work to make sure Dembele is respected." [RMC]


Biztosak lehetünk benne, hogy amint véget ér az átigazolási időszak januárban és marad a csapatnál, jön majd egyből a betegszoba meg a Fortnite.

A tökömet rá, hogy valami "sérülés" miatt nem lesz bevethető.
Més que un club :!:

"Az akarás egyenlő a tudással, s aki akar, az tud is!"- Johan Cruyff
Troym
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2455
Csatlakozott: 2009.08.15. 12:12:47

2022.01.18. 17:09:20

szilva írta:
2022.01.18. 16:47:23
MessiNeymarSuarez írta:
2022.01.18. 16:40:06
"Sissoko: “They can not swing the threat that Dembele will not play for 6 months if he does not renew. This is a pressure blow that does not work with people like us. Maybe it can work with other agents, but that’s not my case, I’m defending my player’s interests.”
Szóljon már valaki neki, hogy a játékosának az az érdeke, hogy ne játszon, mert úgy nem sérül meg.
Pont, hogy úgy néz ki célt érnek Laportáek a lelátózással. Akkor fordulsz sajtóhoz, meg fenyegetözöl ha megijedtél, hogy tényleg kidobnak a csapatból. Gondolom Dembi nyomasztja az ügynökeit, hogy persze marha sok pénz kell, de a vb szereplés is legyen meg. Ha még kicsit rátesznek a nyomásra, szerintem el lehet adni januárban. (A hosszabbítás szerintem már nagyon nem várható)
Ter Stegen - Kounde - Araujo - Christensen - Balde - De Jong - Pedri - Gündogan - Raphinha - Yamal - Lewandowski
szilva
Barça B
Hozzászólások: 43
Csatlakozott: 2021.09.29. 22:46:05

2022.01.18. 16:47:23

MessiNeymarSuarez írta:
2022.01.18. 16:40:06
"Sissoko: “They can not swing the threat that Dembele will not play for 6 months if he does not renew. This is a pressure blow that does not work with people like us. Maybe it can work with other agents, but that’s not my case, I’m defending my player’s interests.”
Szóljon már valaki neki, hogy a játékosának az az érdeke, hogy ne játszon, mert úgy nem sérül meg.
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10071
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2022.01.18. 16:40:06

bence0330 írta:
2022.01.18. 15:24:34
Troym írta:
2022.01.18. 15:18:24
Kinek a "kárára" játszatnátok Dembelét? Fati, Torres, vagy Depay? Esetleg Luuk? Előbbi 3 kéne az alap kezdő legyen, utóbbi meg kb. az egyetlen, akinek vannak még góljai. Tényleg nem látom miért kéne valakit közülük padra a pali miatt. 5. számú támadó meg inkább Abde legyen, hogy fejlődjön, hátha valami frankó kis szélsőt lehet belőle nevelni.
Annyi, hogy elkezdtünk jól állni elöl, de jobbra mégiscsak egyedül Torres van. Abde is elszórakozik ott jobb meccsein, de nem jobbszélső. Balra nyilván bőven megvagyunk, Fati-Depay-Abde-Jutglá, középen is megvagyunk, ha nem is minőségben (Jutglá, LDJ, BW, Depay, Fati, Torres), de jobbra egy szem Torresünk van, akinek lehet, hogy kell még pár hét, hogy játékba jöjjön/beilleszkedjen.

Ha marad, kijelenteni szerintem nem kéne, hogy mostantól fél év pad, mert abból nem lehet visszajönni. Inkább játsszon, ha kell, építsük le, játszanak helyette, de bőven kelleni fog ő még... a padoztatásnál szerintem minden jobb, küldjük el ingyé', játsszon, mindegy. Ez olyan hímtagméregetés lenne, ahol a sajátunkat méregetnénk a sajátunkhoz, tök felesleges.

Félreértés ne essék, ha a hírek fele is igaz, akkor én is odaküldeném szívem szerint, de szerintem nem értelmes megoldás. Umtiti más kérdés (lett volna, de megoldotta magától).
A lelátózással egy célt lehet elérni: Ha már ő beleköpött a Barca levesébe, akkor a klub is beleköt az ő levesébe. Ha fél évet lelátózik akkor még olyan ajánlatokat sem fog kapni mint amiket most kapott. Hogy ez mennyire korrekt az más kérdés, viszont ha Moribával meg lett lépve akkor úgy lenne célszerű ha Dembele esetén is meglépnék.
Ennek feltétele az, ha tényleg igazak a hírek hogy Xavi nagyot csalódott Dembelében.
De már az se volt semmi hogy az ügynöke bele kötött Xaviba hogy miért állította be a múltkor.
Az lett volna a korrekt ha fű alatt megegyeznek egy jelképes hosszabbításban hogy a klub egyik legdrágább igazolását ne kelljen ingyen elengedni, aztán a nyáron lécel.

Közben már az ügynöke fenyegetőzik:
"Sissoko: “They can not swing the threat that Dembele will not play for 6 months if he does not renew. This is a pressure blow that does not work with people like us. Maybe it can work with other agents, but that’s not my case, I’m defending my player’s interests.”
Troym
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2455
Csatlakozott: 2009.08.15. 12:12:47

2022.01.18. 16:30:06

A legviccesebb, hogy lassan az is kiderül, hogy másnak se kell ez az "extraklasszis". Ha kéne, aláírt volna valahova. Szerintem összesen egy Newcastle ajánlatuk lehet júliustól. (vagy most januártól akár) Szakmailag se nagyon illik sehova, (csak PL klubbok kerültek eddig is szóba, és max a Newcastle venne ekkora zsákbamacskát) és ekkora pénzekért szezonként 30 feletti gól+gólpassz az elvárás.
Ma Sissoko nekitámadt a Barca vezetőknek. (mundo) Ha lenne kivel tárgyalniuk, minek foglalkozik még azzal, mit csinálnak, vagy mondanak a Barca vezetői?
Én Alemany helyében a 48 órás határidő után harmadolnám az ajánlatot és adnék még 24 órát, majd azt is harmadolnám és így tovább.
Ter Stegen - Kounde - Araujo - Christensen - Balde - De Jong - Pedri - Gündogan - Raphinha - Yamal - Lewandowski
Avatar
Camp Nou99
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 355
Csatlakozott: 2020.05.31. 14:32:47
Tartózkodási hely: Surány

2022.01.18. 16:00:57

Már így is messze túllépte a csapat azt határt amíg az ő esetében indokolt lenne.
Innentől nincs számára visszaút ,edzés ,lelátó ,edzés lelátó ,aztán viszlát, szabadulni tőle mindenáron.
Ahogy mondták ,egy játékos se lehet nagyobb a csapatnál ,ő meg pláne nem.
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 6886
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2022.01.18. 15:24:34

Troym írta:
2022.01.18. 15:18:24
Kinek a "kárára" játszatnátok Dembelét? Fati, Torres, vagy Depay? Esetleg Luuk? Előbbi 3 kéne az alap kezdő legyen, utóbbi meg kb. az egyetlen, akinek vannak még góljai. Tényleg nem látom miért kéne valakit közülük padra a pali miatt. 5. számú támadó meg inkább Abde legyen, hogy fejlődjön, hátha valami frankó kis szélsőt lehet belőle nevelni.
Annyi, hogy elkezdtünk jól állni elöl, de jobbra mégiscsak egyedül Torres van. Abde is elszórakozik ott jobb meccsein, de nem jobbszélső. Balra nyilván bőven megvagyunk, Fati-Depay-Abde-Jutglá, középen is megvagyunk, ha nem is minőségben (Jutglá, LDJ, BW, Depay, Fati, Torres), de jobbra egy szem Torresünk van, akinek lehet, hogy kell még pár hét, hogy játékba jöjjön/beilleszkedjen.

Ha marad, kijelenteni szerintem nem kéne, hogy mostantól fél év pad, mert abból nem lehet visszajönni. Inkább játsszon, ha kell, építsük le, játszanak helyette, de bőven kelleni fog ő még... a padoztatásnál szerintem minden jobb, küldjük el ingyé', játsszon, mindegy. Ez olyan hímtagméregetés lenne, ahol a sajátunkat méregetnénk a sajátunkhoz, tök felesleges.

Félreértés ne essék, ha a hírek fele is igaz, akkor én is odaküldeném szívem szerint, de szerintem nem értelmes megoldás. Umtiti más kérdés (lett volna, de megoldotta magától).
ter Stegen; Cancelo - Cubarsí - Araujo - Koundé; Gündogan - Christensen - Pedri; Felix - Lewy - Raphinha
Troym
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2455
Csatlakozott: 2009.08.15. 12:12:47

2022.01.18. 15:18:24

Kinek a "kárára" játszatnátok Dembelét? Fati, Torres, vagy Depay? Esetleg Luuk? Előbbi 3 kéne az alap kezdő legyen, utóbbi meg kb. az egyetlen, akinek vannak még góljai. Tényleg nem látom miért kéne valakit közülük padra a pali miatt. 5. számú támadó meg inkább Abde legyen, hogy fejlődjön, hátha valami frankó kis szélsőt lehet belőle nevelni.
Ter Stegen - Kounde - Araujo - Christensen - Balde - De Jong - Pedri - Gündogan - Raphinha - Yamal - Lewandowski
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21051
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2022.01.18. 14:59:58

Mindig jöttök azzal az egy góllal, de nemcsak abban az egy lőtt gólban vállalt szerepet, hanem az utóbbi meccseken a góljaink nagy részéből kivette a részét. Csak pl. volt amikor nem az utolsó passzt adta, hanem az utolsó előttit, és ez már így nem jelenik meg gólpasszként a statisztikában. Lehetőségeket puskás el, ez valóban jogos kritika, de ő is alakít ki helyzeteket, amit meg a társak puskáznak el. Látni kell azt is, hogy jobb vele a támadójátékunk, az ellenfélnek jobban kell figyelni, mikor ő is a pályán van.

Mielőtt még nekem esnétek, nem mondom, hogy supersztár lenne, azt sem, hogy hosszabbítani kellene vele. De ilyenek, hogy nem veszítünk vele semmit, a teljesítményét Abde is lehozza, egyszerűen nem igazak! Aki a meccseket is nézi, nem csak a statisztikákat, illetve nem túlzotta elfogult Dembelével szemben, az belátja.

Nem azért kellene játszatni, hogy a kedvére tegyünk, hanem azért, hogy segítse a csapatot, mert minden pont fontos lehet a végén.Ahhoz, hogy ne érezzük meg jelenleg a hiányát, a többieknek igencsak össze kellene magát kapnia!
Avatar
barcami
Jugador del Barça
Hozzászólások: 237
Csatlakozott: 2008.07.25. 12:09:18

2022.01.18. 14:59:25

Mindenképp lelátó neki.
A csapat sínyli meg morálisan, ha nem így lesz.
Egy perc játékidőt sem szabad kapnia. Távol kell tartani a csapattól.

Ráadásul akkor bónuszokat kapna, ha a kupa vagy egy bajnoki helyezés becsúszna.

A játékát inkább hagyjuk is, mert tulajdonképpen az elvárásokhoz képest, értékelhetetlen.

Ha játszik, az inkább csökkenti értékét, megítélését.
A legjobb az, ha nevezni lehet a helyére valakit.

Ki kell mondani: ő egy zsoldos (volt) abból is az ostobább.
szilva
Barça B
Hozzászólások: 43
Csatlakozott: 2021.09.29. 22:46:05

2022.01.18. 13:18:23

Chino írta:
2022.01.18. 13:02:11
Én nem hiszek igazán ebben a lelátózásban.
Most akkor járjunk a kedvében? Olyan sokat tett ezért a klubért!
Kapura lövések száma: 34
Kaput találó lövések száma: 6
Gólok: 1
Biztos, hogy sokat veszítünk vele? Ha helyette Abde játszik, legalább értékesebb játékos lesz...
Chino írta:
2022.01.18. 13:02:11
Nekem inkább az a félelmem, hogy hogy ez a sok huza-vona fejben megviselte és a szurkolók sem lesznek túl könyörületesek, ami ki fog hatni a teljesítményére. Nem egy olyan játékosnak képzelem, aki hideg fejjel, el tud mindentől vonatkoztatni és nyomás alatt a legjobbját nyújtani.
Ezért most már fájjon az ő anyukájának/ügynökének a feje!
Troym
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2455
Csatlakozott: 2009.08.15. 12:12:47

2022.01.18. 13:17:05

Chino írta:
2022.01.18. 13:02:11
Nekem inkább az a félelmem, hogy hogy ez a sok huza-vona fejben megviselte és a szurkolók sem lesznek túl könyörületesek, ami ki fog hatni a teljesítményére. Nem egy olyan játékosnak képzelem, aki hideg fejjel, el tud mindentől vonatkoztatni és nyomás alatt a legjobbját nyújtani.
Nem 3 méterrel lő fölé, hanem 8-al? :D
Hazai pályán szerintem nem lehet pályára küldeni, az fix. Jobban ki fogják fütyülni, mint Ramost, vagy Pepét fénykorukban. Olyan Figo szerű hatása lesz a srácnak. Ráadásul Xavi és a csapat is veszíthet a szurkolói támogatásból emiatt a félnótás miatt. Idegenben be lehetne küldeni, de nem éri meg. Szerezzenek a fiatalok perceket, tapasztalatot és a következő szezonra hasznosabban járunk. Amúgy ő meg félni fog a sérüléstől, és nem akar majd játszani előbb-utóbb. Ezek után a nyilatkozatok, bérigények, stb után a csere szerepet nem hiszem, hogy elfogadná.
Amúgy neki a pályára lépési pénze is lehet 50-100k euró meccsenként. Ha ezt 20 meccsel számoljuk 1.5 - 2 millió euró az is. Abból meg lehetne hosszabbítani pl. Nico szerződését.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Troym 2022.01.18. 13:18:33-kor.
Ter Stegen - Kounde - Araujo - Christensen - Balde - De Jong - Pedri - Gündogan - Raphinha - Yamal - Lewandowski
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7360
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2022.01.18. 13:02:11

nagyatyesz írta:
2022.01.18. 11:33:47
A Newcastle szép és jó, van pénz, akár most is megvehetik, vagy kölcsön vehetik. De valahogy azt gondolom, hogy oda meg nem menne el, hiába fizetik meg. Most pl jól hangzik, hogy adjuk kölcsön, de ha azt mondja, hogy nem megy, akkor nem tudjuk erőszakkal odaküldeni. A srác meg van annyira agyhalott, hogy ellesz a lelátón, meg edz külön.
Newcastle-t már felhozták korábban, de azt nyilatkozatban utasította el Sissoko, ahogy Coutinho is. Attól, hogy egy klub kőgazdag még nem fog nagy hirtelen sztárjátékosok gyűjtőhelye lenni. Meg kell nézni a Chelsea, City, PSG fogatot. Azért egyikük sem volt egy kiesőjelölt csapat. Jó a szarkáknak is van múltjuk, de jelenleg max. a második ligában rúghatnak labdába. Azt sem tudom Trippiert hogy tudták megszerezni.
A PSG lehet egy állomás, de ott is gáz van jelenleg. Nem tudnak olyan hatalmas fizut adni. Jelenleg muszáj eladniuk, mert nem férnek be az FFP-be. Mbappé nyilván ezen segíteni fog, de nem biztos, hogy egy Dembélé belefér majd nekik. Legalábbis muszáj lesz eladniuk.

Én nem hiszek igazán ebben a lelátózásban. Nem egy Moriba vagy Umtiti a gyerek, Xavi sem hiszem hogy ilyen eszközhöz nyúlna. Nekem inkább az a félelmem, hogy hogy ez a sok huza-vona fejben megviselte és a szurkolók sem lesznek túl könyörületesek, ami ki fog hatni a teljesítményére. Nem egy olyan játékosnak képzelem, aki hideg fejjel, el tud mindentől vonatkoztatni és nyomás alatt a legjobbját nyújtani.
Forca Barca!!!!
nagyatyesz
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1020
Csatlakozott: 2009.06.02. 16:51:33

2022.01.18. 11:33:47

A Newcastle szép és jó, van pénz, akár most is megvehetik, vagy kölcsön vehetik. De valahogy azt gondolom, hogy oda meg nem menne el, hiába fizetik meg. Most pl jól hangzik, hogy adjuk kölcsön, de ha azt mondja, hogy nem megy, akkor nem tudjuk erőszakkal odaküldeni. A srác meg van annyira agyhalott, hogy ellesz a lelátón, meg edz külön.
Én valahogy csak a PSG-t látom, mint potenciális következő klubját. Onnan lelép Mbappé, a helyére menne. Pénz van, megfizetik. Viszont ott ezt a hisztit nem tudja majd lenyomni, mint amit itt és a Dortmundban lenyomott.
Én pl sosem értettem ezt az ügynököknek kialkudott horror pénzt. Ha jól végzi a dolgát, és kiharcol egy jó szerződést, azt az ügyfelével kellene rendezni. A játékos gondolom úgy van vele, hogy nekem ennyi kell, meg kérj magadnak is....így nem az ő lóvéját viszi el. Ennek viszont véget kellene vetni, mert ez a legidegesítőbb. Na meg az apukák... :-)
Én el tudom képzelni, hogy a gyerek tényleg maradni akart, csak az ügynökére bízta magát, aki azt mondta, hogy figyelj, ennyit kiharcolok neked és magamnak. Demb meg mondta, hogy oké csináld. Csak ugye nem jött össze. Innen csak úgy lehetne visszatáncolni, ha kirúgná az ügynökét, amin meg ő bukna sokat, szóval ez sem fog megtörténni.
Avatar
Sinya22
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3186
Csatlakozott: 2017.08.21. 17:40:25

2022.01.18. 09:54:16

Nem látok bele a dolgokba, de ha valóban igazak a feltételek, amit kért az ügynökével, ezek után nem tudom milyen lehet bemenni az öltözőbe, vagy edzésre. Mivel az elmúlt évei nem sikerültek túl jól, az lett volna a megoldás, ha ő is szépen lemond egy 30%-ról és az mondja, gyerekek eddig kitartottatok mellettem, én is beszállok kicsit a költségekbe.. És ha ugyan úgy sérülgetett volna a következő 2-3 évben akkor se utálták volna ki a szurkolók ennyire.

Nem tudom lesz-e valós kérője. Szép hogy írjátok itt hogy Newcastle vigye el de attól hogy van pénz, nem fognak odavinni valakit aki ekkora összeget kér és a teljesítménye meg vagy jobb lesz vagy nem. Mu-t láttam még, hogy felhoztátok, ők is vettek tavaly egy Sanchot, ott van nekik Greenwood meg Rashford, meg a két idősebb, Cavani és Cr. Azt a keretet legalább annyira lehetne alakítani, mint a miénket, ha nem jobban. De kötve hiszem, hogy Dembelét akarják, és úgy kapaszkodni jövőre a City,Chelsea,Pool hármasra.

Ugyanazt tudom írni, mint Umtiti esetében (aki szintén nem mondott le semmilyen fizuról, és Bl csapatba szeretne menni). Jó teljesítmény nélkül, úgy hogy nem mond le a feltételekről (pénzről főleg) itt fog maradni. Dembelé esetében ez max fél év, Umtiti-nél meg ki tudja mennyi.
Sonoma
Capitá del Barça
Hozzászólások: 596
Csatlakozott: 2021.05.25. 10:00:54

2022.01.17. 23:50:36

Peter írta:
2022.01.16. 23:52:40
Sonoma írta:
2022.01.16. 22:04:48
Amikor megvettük egy csiszolatlan gyémántnak tűnt, de sajnos az is maradt.
A mostani igényéből nekem az jön le, hogy el akar menni, nem akar ő itt tovább tartózkodni. Aki pedig el akar menni, azt hagyni kell elmenni.
Ha csiszolható is a srác, itt már nem hiszem, hogy lenne értelme ezzel próbálkozni. Menjen, ha akar, szabaduljon fel a bére most.
Nem hiszem, hogy ezt a döntést kizárólag a saját elhatározásából hozta meg.
Lehet agyilag annyira zokni, annak hisz (arra hallgat), aki utoljára beszél vele. Mivel nem egy észlény könnyen befolyásolható.
Az ügynöke meg abból lát jó pénzt, ha eligazol, így olyan igényekkel állt elő, amiről tudta, biztosan elutasít a Barca.
Mint kifejtettem, komoly pénzt nem szabad belefektetni a srácba, mert valószínűleg újra csak bukó lenne.
Egyetértek azzal hagyni kell elmenni.
Lehet Xavi sokkal többet tudna kihozni belőle idővel, mint amit eddig nyújtott nálunk, de csak a mostani fizetésének töredékéért+ bónuszokért szabadna megtartani.

Szerk.:
zsoltfree: "Nem tudom ez lehetséges, vagy sem, de az lett volna a legjobb megoldás, ha a Neymar transzfer előtt intézik az utánpótlását..."

Mivel Neymar eligazolása hirtelen történt, nem lehetett felkészülni rá. Utána meg mindenki felnyomta az árát a játékosainak, ha a Barca érdeklődött.
Dembélé piaci ára sem volt 50m-nál több a Neymar tranzakció előtt.
zsoltfree
Capitá del Barça
Hozzászólások: 970
Csatlakozott: 2006.01.10. 11:45:38
Tartózkodási hely: Budapest

2022.01.17. 23:32:34

recrea írta:
2022.01.17. 15:47:42
A sporttörténelem legnagyobb ráfizetése. 250-300 millió euró költség a semmire #-o

Hol van Bob? Ritkán van igaza :mrgreen: , de teljesen egyetértek vele, Neymart ennyi pénzért el kellett adni (na jó, én akkor és azóta is elhibázott lépésnek gondolom), de teljesen felesleges 100 milliókat költeni egy játékosra. Minek? Ez még mindig csapatsport.
Nem tudom ez lehetséges, vagy sem, de az lett volna a legjobb megoldás, ha a Neymar transzfer előtt intézik az utánpótlását. Ha tudja minden klub hogy van pénz lóvéra, akkor minden tárgyaláson erős hendikeppel indulunk. Bár jobban belegondolva, ha előtte megegyeznek Dembelevel meg Coutinhoval, és elhozzuk fél áron - amit irreálisnak tartok -, még akkor is a végére mind a kettő bukó lett volna. Sajnos erre nem igazán számítasz, hogy 2 ilyen formában lévő játékos majd ilyen k*ki 4 évet tesz le az asztalra.

Umtiti egyébként legalább nem volt drága, de szerintem mire felépül az újabb sérüléséből, addigra a transferkarkton olyan ára lesz, hogy ő is sima bukó lesz. Persze csak a vételárat nézve írom ezt. Ha beleszámítjuk ezeknél a játékosoknál a fizujukat az elmúlt években, akkor ez nem bukó, hanem anyagi csőd. Zárójelben pedig: a klub eddigi legnagyobb ikonjának, a valaha volt eddigi legjobb játékosnak, egy 20 éve itt jatszó istennek pedig az ilyen ingyenélő golddiggerek miatt kellett elmennie ilyen méltatlan és megalázó körülmények között.
sansz
Capitá del Barça
Hozzászólások: 843
Csatlakozott: 2019.09.23. 11:54:39

2022.01.17. 23:25:40

Troym írta:
2022.01.16. 14:34:04
Napokkal ezelőtt többen kritizálták azokat (köztük engem is), akik a lelátón hagynák a srácot fél évre. Csak érdeklődnék, hogy most is játszatnátok-e, vagy mit kezdenétek vele? A nézők pl. biztos nem díjazzák, ha még egyszer meglátják.
Ennek a dolognak három oldala van.

1: Gyűlöletből,indulatból semmit nem lehet vezetni. Se céget, se autót, se sportklubbot. Az egyik félnek sem sül el jól.

2: Laportáék remekül manipulálják a népet, ez nem először derül ki. Véletlenül pont csak olyan részlet szivárog ki, ami a játékosra nézve rossz. Elérik,hogy a játékos se akarjon maradni és a nézők se akarják őt látni. Egyébként meg fogalmunk sincs az egészről. Az a biztos,hogy eltávolodtak a felek, ennyi. Laportáék túl sokszor voltak hazugok, hogy most annyira hinni kéne nekik.

3: a következő hónapokban minden egyes gól fontos lesz. Most elég sok sérült tér vissza, szerinten lesz emiatt egy olyan feltámadásunk,mint tavaly Koemanékkal, de nem vagyunk abban a helyzetben, hogy egy pontot is elveszítsünk,mert duzzogunk. Ugyanakkor egészséges Fati, Depay, Ferran mellett (+MB,LDJ) eleve nem biztos,hogy Xavi olyan nagyon sok játékpercet adott volna Dembelének, de ezt döntse el ő.
Én nem örültem,mikor Dembelét megvettük, de most örülnék,ha még fél évet maradna. Végre nem kell rettegni,hogy mikor sérül le, talán ő is felszabadultabb lehetne. És ha nem lesz jó, nem lesz rá szükség,akkor nyáron hátradőlhetünk, hogy megszabadulunk tőle. Ha két meccs után viszont megint lesérül a fél csapat, vagy éppen brillírozik Dembelé,akkor legalább megdolgozik a pénzéért. És ki tudja, tán még akkor lenne esély megegyezni vele. Azért, ha visszanézünk,hogy Valverde óta mi történt a csapattal, azt látjuk,hogy folyamatosan, váratlanul húzták ki a játékosokat az edzők alól. Most Xavinak megvették Ferrant, de őt is jobb lenne úgy beépíteni,hogy nem tőle várunk mindent. Az csak az egyik baj volt,hogy a keretet folyamatosan gyengítették. Az időzítés volt a másik rossz. Az elmúlt két nyár konkrétan egy Messi van-Messi nincs dráma volt, amit a csapat se lenyelni, se kiköpni nem tudott nyilván. Aztán Grizest is az első jó éve után szórtuk el, kb így: szia edzőbácsi, itt ez a két ember, együtt lőttek 30+gólt, izé akkor most eldobjuk ezt a pakkot, jövőhéten kezdődik a bajnokság, sok sikert! Egyébként minden elmenőnket szépen előre gondolkodva ki lehetett volna vezetni a megfelelő pillanatban. Dráma és hazudozás nélkül.
Most is kicsit hasonlót érzek Dembelével kapcsolatban. Oké,hogy elmegy és oké, hogy rossz üzlet volt, de legalább adjunk időt az edzőnek,hogy szép lassan kivezesse Dembelét. Nem ez a fél évnyi fizetés dönti romba a csapatot.
Avatar
Barcaforever
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3973
Csatlakozott: 2004.10.13. 19:17:18
Tartózkodási hely: Barcelona/Budapest

2022.01.17. 20:43:04

visca el barca írta:
2022.01.16. 19:05:13
Titinho írta:
2022.01.16. 13:49:14
Morataval egy mondatban se lehet említeni a palit, ne is tegyük, bár sajnos nem sok esély van rá szerintem
morata legalabb letett mar vmit az asztalra, ez a szerencsetlen meg evek ota abbol el, hogy a dortmundban elkapott egy jo felevet.

pont olyan mint a vbken, ebken feltunt sztarok (pl. james), volt ket jo meccsuk eletukben, aztan abbol elnek 10 evig.
Így van, Dembele semmit, de komolyan semmit nem tett azért, hogy elismert játékos legyen, se nem mutatott. Egyszerűen lécelni akar innen minden áron, ezért lett a klub felé egy egyértelműen megadhatatlan fizetés, vicc sajnos az egész.

Azt meg sokszor leírtam már, hogy egy 130 millás játékosnak láthatóan még mindig alapvető dolgokat kéne megtanítani nem 18-19 évesen, nagyon gáz ezen a szinten, ilyen horribil fizetés mellett.

Benéztük csúnyán.
Kép
Avatar
fanbarca
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2162
Csatlakozott: 2010.05.15. 09:11:15
Tartózkodási hely: Szatmárnémeti

2022.01.17. 17:52:38

grgly50 írta:
2022.01.17. 16:57:19
Andris írta:
2022.01.17. 15:21:02
Én se értem, miért nem adjuk le ingyen, már most Januárban. A fizetését meg lehetne spórolni. Hülye lenne bárki megvenni akár 1 millióért is erre a fél évre..
Így igaz!
Azért kétlem, hogy amennyit kérnek a Barcától azt még a Newcastle sem fogja megadni neki. Főleg, ha nézik a kortörténetét.
Simán kölcsön kéne vegye a Newcastle fél évre 5 millió euróért s kész. Állja a fizuját s a többi nem érdekel.
més que un club
Avatar
grgly50
Capitá del Barça
Hozzászólások: 760
Csatlakozott: 2018.02.07. 21:37:09

2022.01.17. 16:57:19

Andris írta:
2022.01.17. 15:21:02
Én se értem, miért nem adjuk le ingyen, már most Januárban. A fizetését meg lehetne spórolni. Hülye lenne bárki megvenni akár 1 millióért is erre a fél évre..
Így igaz!
Azért kétlem, hogy amennyit kérnek a Barcától azt még a Newcastle sem fogja megadni neki. Főleg, ha nézik a kortörténetét.
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7360
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2022.01.17. 16:33:42

Subinho írta:
2022.01.17. 15:06:13
Troym írta:
2022.01.17. 14:30:40
A sport szerint felajánlották a 2 unitednek 20 m euróért. Szerintem a felét nem adná érte senki.
Felét??? Mirefel? Mármint miért is adna bárki bármit érte, amikor nyáron ingyen leszerződtetheti. Azért ő nem egy Mbappé, hogy izgulni kell nyáron kik állnak majd dorban érte! :D
Sztem január 31-ig ingyen el kell engedni, így nem kapunk érte pénzt ugyan (nyáron sem kapnánk), de nem is kell kifizetni a bérét és felszabadul egy hely.
A vezetőségtől már megkapta az engedélyt az ingyen távozásra, de kicsi az esély hogy bárki elvigye. Anyagi szempontból bármi történik az bukó a klubnak. Ha marad fizetni kell a fizuját nyárig, ha egyoldalúan felbontják a szerződését egyben ki kell tejelni, ha bíróság elé viszik az ügyet, az valószínűleg még nagyobb szívás. Most Sissoko szép nagyot beint Laportáéknak. Neki aztán oly mindegy mi történik, még az is lehet, hogy jobban jár ha nem játszik, egy sérült játékost nehezebb eladni. Ugyanakkor nem lennék meglepve, ha a MU-val lenne már valami megegyezés. Legalábbis ha minden igaz már noszogatták év elején az ügynököt, hogy ne hosszabbítson.
Forca Barca!!!!
Válasz küldése