Ousmane Dembélé

Ki hogy teljesített legutóbb? Ki milyen formát mutat, kik a kedvenceid? Mondd el itt! - Az első csapat játékosai, a La Masia, a vezetőedző és a régmúlt csillagai kapnak itt helyet.
Nagybarcelona
Capitá del Barça
Hozzászólások: 777
Csatlakozott: 2021.02.19. 17:41:31

2023.08.12. 13:22:26

davi10 írta:
2023.08.12. 13:04:46
FC Barcelona and the player Ousmane Dembélé have severed ties by virtue of the unilateral exercise by the player of a right included in his employment contract. The club, in strict compliance with the agreement, has not negotiated or agreed with third parties the terms of this severance.
Hivatalos közlemény, jelentsen ez bármit is.
Sport szerint 35,4 a vège a Barcának.
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6589
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2023.08.12. 13:04:46

FC Barcelona and the player Ousmane Dembélé have severed ties by virtue of the unilateral exercise by the player of a right included in his employment contract. The club, in strict compliance with the agreement, has not negotiated or agreed with third parties the terms of this severance.
Hivatalos közlemény, jelentsen ez bármit is.
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
Avatar
Sinya22
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3186
Csatlakozott: 2017.08.21. 17:40:25

2023.08.12. 11:58:18

Az hogy valakinek az a helyzet ugrik be Dembeléről, az adott emberről mond el sokmindent, nem a játékosról. Ha nekem 1 pillanat ugrik be róla, az inkább a Spursnek lőtt szóló gólja. Csak ugye könnyebb a negatívat megjegyezni, meg ezzel a kihagyott helyzettel ki is lett a visszavágó összes bal..sz védője mosdatva szokás szerint :D

Sok sikert Párizsban.
Avatar
Subinho
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4183
Csatlakozott: 2005.03.17. 14:44:52
Tartózkodási hely: Budapest

2023.08.12. 11:53:04

MessiNeymarSuarez írta:
2023.08.12. 11:05:04
Mostmár hivatalos.

Köszönünk mindent, különösen az alábbi mozzanatot:
https://pbs.twimg.com/media/F3UV0ERWsAA ... ame=medium

Najó, azért törlesztett valamennyit a világfutballnak azzal hogy összehozott egy tizit Messiéknek :D
Hálistennek! Lehet, voltak jó meccsei, de alapvetően egy probléma forrás, állandó sérülések, úgy általában egy kihagyott lehetőség Dembelé. Itt volt meddig, 6 évig, lőtt vagy 40 gólt ez alatt és a szezonok felében (2/3-ában) jellemzően sérült volt. Senki ne hullajtsuk érte könnyeket, megszabadultunk egy problémától. Remélem nem Neckar jön vissza helyette egy még nagyobb probléma forrásnak.
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 6887
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2023.08.12. 11:36:07

Oké, ha ilyen kontextusban nézem, hogy közben mennyire nem volt emlékezetes pillanata nagyobb szitukban, akkor végülis telejsen jogos. :) Sajnos.

Kb a legnagyobb meccs, ahol előlépett valamennyire, az egy tavalyi Soci elleni volt a kupában. Ha így nézem, tényleg kiviláglik a Pool elleni pillanat.
ter Stegen; Cancelo - Cubarsí - Araujo - Koundé; Gündogan - Christensen - Pedri; Felix - Lewy - Raphinha
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6589
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2023.08.12. 11:26:32

bence0330 írta:
2023.08.12. 11:14:03
MessiNeymarSuarez írta:
2023.08.12. 11:05:04
Mostmár hivatalos.

Köszönünk mindent, különösen az alábbi mozzanatot:
https://pbs.twimg.com/media/F3UV0ERWsAA ... ame=medium

Najó, azért törlesztett valamennyit a világfutballnak azzal hogy összehozott egy tizit Messiéknek :D
Általában egyetértek veled, de szerintem ez a legeslegrosszabb érv Dembélé ellen pedig sokszor látom feljönni. :) Bárkiről lehetne egy ilyet találni. Ha egy mozzanat alapján kéne megítélni, Messit is fel lehetne tüntetni kutyaütőként.
Okés, de ha Messi nevét meghallják a Barca szurkolók valószínűleg nem egy kihagyott helyzet ugrik be először. Dembele-nél meg igen, ez sok mindent elmond.
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 6887
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2023.08.12. 11:14:03

MessiNeymarSuarez írta:
2023.08.12. 11:05:04
Mostmár hivatalos.

Köszönünk mindent, különösen az alábbi mozzanatot:
https://pbs.twimg.com/media/F3UV0ERWsAA ... ame=medium

Najó, azért törlesztett valamennyit a világfutballnak azzal hogy összehozott egy tizit Messiéknek :D
Általában egyetértek veled, de szerintem ez a legeslegrosszabb érv Dembélé ellen pedig sokszor látom feljönni. :) Bárkiről lehetne egy ilyet találni. Ha egy mozzanat alapján kéne megítélni, Messit is fel lehetne tüntetni kutyaütőként. Emlékeim szerint ő is kihagyott pár helyzetet, főleg a visszavágón.
A VB-n szerencsére tényleg kb mélyponton volt, én még olyan topaságot nem nagyon láttam a pályán, folyamat nem tudta átvenni a labdát, stb, a tizivel meg megkoronázta tényleg .:D

Én nehezen tudok állást foglalni, hogy örülök-e, hogy elmegy sportszakmai okokból, annyira sok a pro és kontra. Viszont pontosan az a legnagyobb ok, amiért mégiscsak örülök, hogy sosem éreztem, hogy ő itt akar játszani, hogy lelkesedik, vagy bármi, ezért tartottam óriási hibának, hogy Xavi elkezdett ráépíteni egy projektet kb. Az első adandó alkalommal távozott, mikor az egyetlen klub, aki hajlandó volt pénzt adni érte, végre szükségét érezte a leigazolásának. De a másik, szakmaibb ok, amiért örülök, hogy minél nagyobb volt a meccs, annál nagyobb 0 volt ő kb egyenesen arányosan. Ebben mindenki jobb, aki pótlásnak maradt, és most idén ez lesz a fontos. Plusz ugye a sérülései, az más tészta.
ter Stegen; Cancelo - Cubarsí - Araujo - Koundé; Gündogan - Christensen - Pedri; Felix - Lewy - Raphinha
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10071
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2023.08.12. 11:05:04

Mostmár hivatalos.

Köszönünk mindent, különösen az alábbi mozzanatot:
https://pbs.twimg.com/media/F3UV0ERWsAA ... ame=medium

Najó, azért törlesztett valamennyit a világfutballnak azzal hogy összehozott egy tizit Messiéknek :D
Avatar
Varatrix
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4857
Csatlakozott: 2007.12.26. 14:18:11
Tartózkodási hely: Böpö

2023.08.04. 10:37:04

vg99 írta:
2023.08.03. 20:56:48
A Dortmunddal is megcsinálta. Velünk is. Semmit nem jelentett neki a Barca.
Griezmann, Coutinho, Dembele. Szerintem ne igazoljunk +100as játékosokat.
Mit csinált velünk? Eligazolt? Nem értem a sértődést.

Nem bojkottált edzést, vagy meccset. Nem tett kellemetlen nyilatkozatot. Nem rúgott semmilyen formában a klubba. Vagy lemaradtam valamiről?

Nem tisztem védeni, szerintem az tényszerű, hogy marha jó képességei vannak, amikor fejben is ott van, akkor az a fajta játékos aki különbséget tud jelenteni egy kiélezett pillanatban. A sérülékenysége szerintem nem predesztinálja egy hatalmas karrirerre. Nagyon nagy rizikó a PSG-nek is a leigazolása. Főleg ha már Bappé pótlás párhuzamban jött az ötlet.

Én nem értek egyet Xavival, mert ezekszerint piacképes játékos volt, el kellett engedni. A többiek többet adhatnak a csapatnak, mert játsznak sokat.

Ezzel szerintem az is eldőlt, hogy nem nagyon lesz klasszikus 4-3-3 ebben a szeonban. Ehhez túl foghíjasak vagyunk elől. Baldé tudja adni a szélességet bal oldalon. Raphi a jobbon, így mehetünk 4 középpályással, arra van keret.
Kép
"Gavi egy porszívó hangja egy másnapos reggelen. Egy sirály, aki ellopja a halat, amikor már a zsinóron tekered. A villám, amit nem lehet megállítani. Egy vuvuzela a nagymamád temetésén. "- Javier Aznar
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 6887
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2023.08.04. 09:33:57

Guille írta:
2023.08.04. 08:40:52
Amúgy nehéz lehet megmondani Dembiről, mi jár a fejében. Nagyon introvertáltnak tűnik, és folyamatosan pókerarca van. Xavi meg elég impulzív, nyitott típus, simán lehet, hogy kicsit rávetítette, hogy nyilván marad, miután elkezdte helyrepofozni a srácot, de ő meg vagy a pénz vagy az ügynöke után megy inkább, úgy néz ki.

szerk.: Amit Nova ír, azt tök fontos és sokan nem veszik figyelembe, mikor csodálkoznak 1-1 nyilatkozaton: Ezek kb. grammra ki vannak számolva szerintem is. Mindig pedagógiai céllal mondanak valamit, vagy épp üzennek a sorok között, esetleg épp nem mondhatnak ki dolgokat, mert nagyon meg van kötve a kezük, hogy mit mondhatnak, mit nem.
Aztán ott van a gazdasági oldal is. Olyat sem mondhatnak, hogy nulla pénzünk van, senkit sem fogunk tudni igazolni, mert az meg a befektetőkre, meg ki tudja még kire lesz hatással.
Sokszor szerintem Laporta is ezért játssza el a kiskirályt, hogy Bl, meg Haaland, hogy kifelé ne egy másfél lábbal a csődben dagonyázó klub képét mutassa, hanem bizalmat építsen a támogatókban. Aztán persze néha vannak bakik, de alapvetően ezek PR események, nem őszinteségi vetélkedők.
Szerintem valami ilyesmi lehet. A nyilatkozataik is lehet, hogy centire ki voltak számolva, de nekem ez nagyon ilyen őszinte atyai lelkesedésnek tűnt, és szerintem most ez tényleg nagyon letaglózta.

Azt nyilván nehéz kitalálni, mi jár a fejében, pláne fotelból. De nekem mindig az volt az érzésem, hogy valahogy sosem volt őszinte érzelme. Attól még,hogy valaki introvertált, látszik rajta a lelkesedés, stb. Dembélén ilyet kb sosem láttam, vagy mac 1-2 nagyon ihletett meccsén. Nagyon sokszor lesunyt szemmel fogadta a gratulációkat, dicséreteket, stb, ez is lehet vagy pusztán az introveráltsága miatt, de akkor annak nagyon extrémnek kell lennie, vagy azért is, mert nem tudta őszintén fogadni őket, mert egyszerűen nem olyan lelkes a klub iránt, vagy mert tudta, hogy túl sokáig nem lesz itt. Nekem kicsit ilyesmi benyomásom volt mindig, és talán ezért sem tudtam soha szimpatizálni vele különösebben.
ter Stegen; Cancelo - Cubarsí - Araujo - Koundé; Gündogan - Christensen - Pedri; Felix - Lewy - Raphinha
Avatar
Guille
Capitá del Barça
Hozzászólások: 802
Csatlakozott: 2018.01.29. 08:34:40
Tartózkodási hely: Hungría

2023.08.04. 08:40:52

bence0330 írta:
2023.08.03. 22:17:27
Én meg egy dolgot tennék hozzá: ezért tartottam furcsának, hogy Xavi pont őt isteníti ennyire. Ő az akit minden nyilatkozatában kiemelt, ha sérült volt, ha nem, ha tök béna volt épp, mindegy. Van pár játékosunk, akik Barcelona-szívűek, a belüket kihajtják, meghalnak a pályán, és volt egy Dembélé, aki 10 meccsből 9-szer 35 éves Messit tolt a félpályánál álldogállva, és még ha jól is játszott épp, azt csak a labdával volt hajlandó. ... Mert ha egy Raphinha lehozza a ő számait úgy, hogy közben fel-le sprintel megállás nélkül (félpályánál álldogálva, csak ezzel foglalkozva lehet, hogy több gólpontja lenne), akkor az így már ciki.
Azért ezzel tudnék vitatkozni. Dembi egész korrektül visszazárt az utóbbi időben Xavi alatt. Nyilván sok köze sosem volt a védekezéshez, de rendszeresen egész jól jött az emberével, ritkán láttam a félpályánál ácsorogni üresben, amikor az ellenfél támadott.
Raphinha meg bár tényleg többet melózik, ez vitathatatlan, és folyamatosan olyan az arca, mint akit most rángattak ki a Mad Max forgatásáról, de azért neki sem erőssége a védekezés, van pár emlékem, mikor az ő átfűzéséből kaptunk gólt. Ettől persze valószínűleg tényleg hasznosabb a védőmunkája, csak kicsit árnyalni szerettem volna a képet. :D

Amúgy nehéz lehet megmondani Dembiről, mi jár a fejében. Nagyon introvertáltnak tűnik, és folyamatosan pókerarca van. Xavi meg elég impulzív, nyitott típus, simán lehet, hogy kicsit rávetítette, hogy nyilván marad, miután elkezdte helyrepofozni a srácot, de ő meg vagy a pénz vagy az ügynöke után megy inkább, úgy néz ki.

szerk.: Amit Nova ír, azt tök fontos és sokan nem veszik figyelembe, mikor csodálkoznak 1-1 nyilatkozaton: Ezek kb. grammra ki vannak számolva szerintem is. Mindig pedagógiai céllal mondanak valamit, vagy épp üzennek a sorok között, esetleg épp nem mondhatnak ki dolgokat, mert nagyon meg van kötve a kezük, hogy mit mondhatnak, mit nem.
Aztán ott van a gazdasági oldal is. Olyat sem mondhatnak, hogy nulla pénzünk van, senkit sem fogunk tudni igazolni, mert az meg a befektetőkre, meg ki tudja még kire lesz hatással.
Sokszor szerintem Laporta is ezért játssza el a kiskirályt, hogy Bl, meg Haaland, hogy kifelé ne egy másfél lábbal a csődben dagonyázó klub képét mutassa, hanem bizalmat építsen a támogatókban. Aztán persze néha vannak bakik, de alapvetően ezek PR események, nem őszinteségi vetélkedők.
Avatar
NovaProspekt
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1912
Csatlakozott: 2019.11.26. 14:17:19

2023.08.04. 08:40:21

Azért rajongta körül Xavi meg Laporta is, mert leeshetett nekik, hogy a srác egy nagyra nőtt gyerek, és ha megkapja itt a szeretetet (vagy legalábbis azt hiszi, hogy megkapja), meg ki van nyalva a feneke, akkor majd itt marad, meg neadjisten belemegy a kevesebb fizuba, stb., éppen mi a klub célja. Ez puszta manipuláció volt sztem, Dembélével szemben ez volt a stratégia. Ez ilyen, nagy pénzek forognak kockán, így nehogy azt higgyük, hogy Laporta meg Xavi majd csak úgy nyilatkozgat ezt-azt, éppen ami a fejükben jár. Okkal és céllal mondanak mindent, amit a nyilvánosság elé tárnak.
drobika
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1412
Csatlakozott: 2017.10.12. 11:54:08
Tartózkodási hely: Pécs

2023.08.04. 07:55:08

bence0330 írta:
2023.08.03. 22:17:27
Én meg egy dolgot tennék hozzá: ezért tartottam furcsának, hogy Xavi pont őt isteníti ennyire. Ő az akit minden nyilatkozatában kiemelt, ha sérült volt, ha nem, ha tök béna volt épp, mindegy. Van pár játékosunk, akik Barcelona-szívűek, a belüket kihajtják, meghalnak a pályán, és volt egy Dembélé, aki 10 meccsből 9-szer 35 éves Messit tolt a félpályánál álldogállva, és még ha jól is játszott épp, azt csak a labdával volt hajlandó. És ha 20+20-as szezont hozna, még hagyján, Salah-ban is kicsit benne van ez, még ha ennyire nem is, de Dembélé messze nem hozza azokat a számokat, amik ezt igazolnák. Főleg úgy, hogy ha már semmit nem melózik, akkor legyen penge tényleg a támadásban, mert csak arra kell fordítania az energiáját. Mert ha egy Raphinha lehozza a ő számait úgy, hogy közben fel-le sprintel megállás nélkül (félpályánál álldogálva, csak ezzel foglalkozva lehet, hogy több gólpontja lenne), akkor az így már ciki. És nekem fura, hogy pont egy ilyen játékost rajongott körül Xavi, aki a csapatért a kisujját sem mozdította. Eléggé előre látható volt, hogy ha nem is idén, hamar távozik, és nem lehet köré projektet építeni, még akkor sem, ha letolna egy full szezont egészségesen, hát még úgy, hogy ez nincs így. Engem amúgy nem érdekel, hogy nem Barca-szívű, nem bűn, csak ezt látni kellett volna, és eszerint kezelni a helyzetet. Most meg egy óriási koppanás van, nagyon sok energiát fércölt bele Xavi feleslegesen. Ez sajna valamiféle emberismereti hiányosságra utal kicsit, legalábbis abból, amennyit én látok az egészből.
Ez a Dembele vs Raphinha állandó matek összehasonlítás egyszerűen nem fedi a valóságot abból a szempontból, amit a játék képe hoz egy -egyek alkalmával, indítások alkalmával, játék intenzitásával. Ez világosan látható mindenféle elfogultság nélkül. Xavi is ezért látta benne ezt a potenciált, és a pluszt amit a csapatnak jelentett. Kíváncsi leszek majd a jobb oldalunk, vagy akár a bal szél lendületére, az egy egyek sikerére , a helyzetbehozásra mindebből fakadóan. Most majd itt a bizonyítási lehetőség, nem kell majd állandóan a sértődöttet játszani cserekor. Hab a tortán a 25M-es kinéző összeg.
Andras Inieszta
Barça B
Hozzászólások: 41
Csatlakozott: 2021.07.26. 13:09:45

2023.08.04. 02:35:10

Szerintem a PSG egy "temető", megpróbálták a francia "galaktikus" - at összehozni, aztán megint kiderült, hogy nem minden a pénz...
Most a kiábrándulás időszaka jön Párizsban, ahol max egy Dembouz tud nagy fogás lenni. Ha megy MBappe, akkor ennyi volt, nem lesz a PSG Európában tényező. (lehet, ha marad Kylian, akkor sem lesz már tényező EU-ban)
Ide megy Dembi. Miért? Mert haza megy, meg mert rengeteg pénzért megy. Onnan majd egy év után irány Szaúd-Arábia. Tökéletes.

Én láttam benne a jót, akartam is látni. De ha menni akar, menjen, ne is lássam. Nem haragszom. Itt volt, Xavinak köszönhetően volt egy jó szezonja. Szerintem ha tényleg csapatot építünk, meg a jövőt, akkor neki is mennie kellett. Jól van ez így. Így kellett lennie. VISZLÁT Dembi, legyél még gazdagabb, nem kívánok mást,mert a csúcsra itt érhettél volna fel.

Most már csak ezt az picike apró problémát kell megoldani, hogy a helyén ki legyen a kezdő.

Továbbra sem egyszerű az élet a Barcelona háza táján.
mvik
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 301
Csatlakozott: 2009.06.05. 22:43:57

2023.08.03. 23:02:38

Nem tudom miért, de nekem full az az érzésem vele kapcsolatban hogy jövő ilyenkor már lehet ő is a teve ligába lesz mert nem válik be (kb. mint a Bayernnél Mané), párizsba annyira rá vannak görcsölve arra hogy BL-t nyerjenek, hogy őt is gyorsan ki fogják utálni a szurkolók miután nem megy neki úgy a játék meg kidől újra hónapokra, Messit is rendszeresen kifütyülték pedig nem játszott rosszul párizsban.
mvik
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 6887
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2023.08.03. 22:17:27

Én meg egy dolgot tennék hozzá: ezért tartottam furcsának, hogy Xavi pont őt isteníti ennyire. Ő az akit minden nyilatkozatában kiemelt, ha sérült volt, ha nem, ha tök béna volt épp, mindegy. Van pár játékosunk, akik Barcelona-szívűek, a belüket kihajtják, meghalnak a pályán, és volt egy Dembélé, aki 10 meccsből 9-szer 35 éves Messit tolt a félpályánál álldogállva, és még ha jól is játszott épp, azt csak a labdával volt hajlandó. És ha 20+20-as szezont hozna, még hagyján, Salah-ban is kicsit benne van ez, még ha ennyire nem is, de Dembélé messze nem hozza azokat a számokat, amik ezt igazolnák. Főleg úgy, hogy ha már semmit nem melózik, akkor legyen penge tényleg a támadásban, mert csak arra kell fordítania az energiáját. Mert ha egy Raphinha lehozza a ő számait úgy, hogy közben fel-le sprintel megállás nélkül (félpályánál álldogálva, csak ezzel foglalkozva lehet, hogy több gólpontja lenne), akkor az így már ciki. És nekem fura, hogy pont egy ilyen játékost rajongott körül Xavi, aki a csapatért a kisujját sem mozdította. Eléggé előre látható volt, hogy ha nem is idén, hamar távozik, és nem lehet köré projektet építeni, még akkor sem, ha letolna egy full szezont egészségesen, hát még úgy, hogy ez nincs így. Engem amúgy nem érdekel, hogy nem Barca-szívű, nem bűn, csak ezt látni kellett volna, és eszerint kezelni a helyzetet. Most meg egy óriási koppanás van, nagyon sok energiát fércölt bele Xavi feleslegesen. Ez sajna valamiféle emberismereti hiányosságra utal kicsit, legalábbis abból, amennyit én látok az egészből.
ter Stegen; Cancelo - Cubarsí - Araujo - Koundé; Gündogan - Christensen - Pedri; Felix - Lewy - Raphinha
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6714
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2023.08.03. 21:35:57

1) hálátlan görény
2) orbitális anyagi bukta
Avatar
NovaProspekt
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1912
Csatlakozott: 2019.11.26. 14:17:19

2023.08.03. 21:23:18

bence0330 írta:
2023.08.03. 21:08:09
Alapvetően minden szóval egyetértek, de ne tegyük Rashforddal egy polcra, azért ő feljebb van párral, és a nemzetközi megítélése is magas. Bárcsak olyan lenne, mint Rashford... :D Hajtós, gólerős, meccsdöntő faktor...
Ok, akkor Rashfordot vegyük ki :D Nálam beakadt az vele kapcsolatban, hogy ki volt kiáltva nagy tehetségnek éveken át, de úgy istenigazából nem láttam tőle produktumot azon kívül, hogy ígéretes. Ha ez azóta változott, akkor sorry.

Dembélé ellen sokat beszéltem itt. Valójában irritált ez a pali mindig is, de nehezen tudtam megfogalmazni magamnak, hogy miért. Talán most már értem. Egyszerűen ha látom a pályán, van vele kapcsolatban egy olyan érzésem, hogy a legjobbak közé tartozhatna akár, de aztán jön egy agyfing nála, és olyan hibát vét, amit max a grundon látni.

Mintha Messi miután lecselezi a fél Bilbao-t a CdR döntőben, elesne a saját lábában góllövés helyett, és végül nem lenne az egészből semmi. Vagy mint amikor a kedvenc számodat kikapcsolják, pedig akkor jönne a legjobb rész. Folyamatosan egy ilyen beteljesületlen ígéret érzésem van/volt vele kapcsolatban.

Erre még ráerősít az, h kb. minden szezonban vártuk, h visszajöjjön a féléves sérüléséből, és végre befusson itt. Rohadt irritáló. :D Én remélem, Párizsban összejön neki az, ami itt nem jött. Talán az otthoni közeg segít neki.
Zoldbela írta:
2023.08.03. 21:00:53
Nekem valahogy nincs hiányérzetem amiatt, hogy elmegy, sőt egyenesen örülök.
Véleményem szerint: Busi és Alba százszor értékesebb tagjai voltak a csapatnak.
Hasznosabbak voltak összességében a hibáikkal együtt is, a karrierjük végén is. A teljes Barcás pályafutásukat összevetni Dembéléével meg egyenesen méltatlan lenne.
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 6887
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2023.08.03. 21:08:09

NovaProspekt írta:
2023.08.03. 17:42:22
davi10 írta:
2023.08.03. 17:06:42
, nagyon sokan védték, szerintem olyat is beleláttak, ami soha nem volt benne..
Egyetértek. Mi itt hajlamosak vagyunk azt gondolni, h hatalmas király a pali, de a nemzetközi megítélése ugyanott van, mint a Martial, Rashford, Lemar stb. tucatfekáknak. Más rajongótáborokban a kutyát nem érdekli Dembi. Most nem elvitatva mindazt, amiben jó. A PSG ad érte 50-et, hát oké. Mi Ferranért adtunk többet :D egyedül minket tudtak bepalizni érte 140+ misivel.
Alapvetően minden szóval egyetértek, de ne tegyük Rashforddal egy polcra, azért ő feljebb van párral, és a nemzetközi megítélése is magas. Bárcsak olyan lenne, mint Rashford... :D Hajtós, gólerős, meccsdöntő faktor...
ter Stegen; Cancelo - Cubarsí - Araujo - Koundé; Gündogan - Christensen - Pedri; Felix - Lewy - Raphinha
Zoldbela
Barça B
Hozzászólások: 33
Csatlakozott: 2023.06.28. 18:39:58

2023.08.03. 21:00:53

NovaProspekt írta:
2023.08.03. 17:42:22
davi10 írta:
2023.08.03. 17:06:42
, nagyon sokan védték, szerintem olyat is beleláttak, ami soha nem volt benne..
Egyetértek. Mi itt hajlamosak vagyunk azt gondolni, h hatalmas király a pali, de a nemzetközi megítélése ugyanott van, mint a Martial, Rashford, Lemar stb. tucatfekáknak. Más rajongótáborokban a kutyát nem érdekli Dembi. Most nem elvitatva mindazt, amiben jó. A PSG ad érte 50-et, hát oké. Mi Ferranért adtunk többet :D egyedül minket tudtak bepalizni érte 140+ misivel.
Nekem valahogy nincs hiányérzetem amiatt, hogy elmegy, sőt egyenesen örülök.
Véleményem szerint: Busi és Alba százszor értékesebb tagjai voltak a csapatnak.
vg99
Capitá del Barça
Hozzászólások: 539
Csatlakozott: 2019.04.15. 18:07:51

2023.08.03. 20:56:48

A Dortmunddal is megcsinálta. Velünk is. Semmit nem jelentett neki a Barca.
Griezmann, Coutinho, Dembele. Szerintem ne igazoljunk +100as játékosokat.
Avatar
Messithebest
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3308
Csatlakozott: 2010.05.15. 20:34:35

2023.08.03. 20:05:58

Menjen Isten hírével. A legkomolyabb teljesítménye az elmúlt 6 évben amit a csapatért tett, hogy Messiéknek összehozott egy 11-est a VB döntőben...
Kép
"I don't know, why the man above gives me the hardest road, but... the man above don't put you in situations that you can't handle." - LeBron James
Magnus
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 269
Csatlakozott: 2022.08.04. 20:16:17

2023.08.03. 18:42:22

Messit néztem a psgben és az a benyomásom, hogy az ottani védők jóval keményebbek a la ligásoknál. Nincs finomkodás, kőkeményen odavernek. Ez nem előny egy ilyen üveg játékosnál.
Luchot meg kár előszedni, a fodball kőkemény üzlet.
Pepet sem vette elő senki, pedig thiagot vitte el tőlünk apróért aki komolyabb kaliber a franciától.
Kovbal88
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2165
Csatlakozott: 2013.07.17. 16:50:38

2023.08.03. 18:21:25

mes írta:
2023.08.03. 12:37:17
Semmi ujdonsag vele kapcsolatban?
Valahogy ugy erzem, olyan lesz ez is, mint a tavalyi mese. Itt fog maradni , aztan jovore elhuz ingyen...

Bedobtak ezt a "jaj ajanlatunk van Parizsbol, megyunk haza", hatha jobb fizut tud igy kialkudni, aztan annyi...
A PSG iszonyatosan jól is jár vele ennyi pénzért.
Avatar
NovaProspekt
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1912
Csatlakozott: 2019.11.26. 14:17:19

2023.08.03. 17:42:22

davi10 írta:
2023.08.03. 17:06:42
, nagyon sokan védték, szerintem olyat is beleláttak, ami soha nem volt benne..
Egyetértek. Mi itt hajlamosak vagyunk azt gondolni, h hatalmas király a pali, de a nemzetközi megítélése ugyanott van, mint a Martial, Rashford, Lemar stb. tucatfekáknak. Más rajongótáborokban a kutyát nem érdekli Dembi. Most nem elvitatva mindazt, amiben jó. A PSG ad érte 50-et, hát oké. Mi Ferranért adtunk többet :D egyedül minket tudtak bepalizni érte 140+ misivel.
Válasz küldése