Ousmane Dembélé

Ki hogy teljesített legutóbb? Ki milyen formát mutat, kik a kedvenceid? Mondd el itt! - Az első csapat játékosai, a La Masia, a vezetőedző és a régmúlt csillagai kapnak itt helyet.
Avatar
MichaaBee
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5725
Csatlakozott: 2007.11.09. 15:12:26

2018.11.05. 20:00:49

drobika írta:Elképesztő hasonlat az afrikai,meg a Balotelis.
Samuel Eto.Emlékeztek rá?Hülye volt a focihoz? Messit meg kellene kérdezni...Henry...Ő sem teljesen fehér hiába francia,Mbappé... Szóval eléggé buta ez az afrikai hasonlat.
Szerintem is szörnyű. Lehet én vagyok túl píszí, de ez nekem erős. Lentebb meg lett említve Eto'o, Henry, Drogba, Mbappé, Thuram, Essien, Gallas, mint ellenpélda, de órákig lehetne még sorolni a neveket, Desailly, Makélélé, Umtiti, a Touré testvérek, Matuidi, Nzonzi, Keita, Abidal, hogy csak azokat mondjam, akik hirtelen eszembe jutottak.
LG írta:Általánosságban szerintem is igaz, amit az afrikaiakról mond.
Fent elhangzott tizenvalahány ellenpélda. Tudsz ennyi "buta afrikait" felsorolni, hogy általánosítani lehessen? Szerintem nem. :)

Nem akarok belemenni ebbe a vitába, mert nem ebbe a topicba tartozik, de nagyon erőset talált mondani Suárez...
H a t t r i c k
NBA Fantasy: EuroBarca League 2013: #1
EuroBarca Keeper League 2014, 2018, 2020: #2
Avatar
westerngom
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1527
Csatlakozott: 2007.12.15. 21:33:00
Tartózkodási hely: West Side

2018.11.05. 19:25:21

MatyiG írta:Ezt nem a mostani Lajosunk mondta. :)
:oops: :oops: :oops:

ezt nagyon benéztem!!! :lol:

Ebben a kontextusban "kicsit" erősnek is éreztem Lajosunktól... :lol:
drobika
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1412
Csatlakozott: 2017.10.12. 11:54:08
Tartózkodási hely: Pécs

2018.11.05. 19:05:29

Elképesztő hasonlat az afrikai,meg a Balotelis.
Samuel Eto.Emlékeztek rá?Hülye volt a focihoz? Messit meg kellene kérdezni...Henry...Ő sem teljesen fehér hiába francia,Mbappé... Szóval eléggé buta ez az afrikai hasonlat.
Dembelének nincs italélva a helye. Valverde baloson játszatja,az összes gólját meg jobbról szerzi Semedoval.Nem kéne már belátni,hogy nem a bal oldalra való?
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21125
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2018.11.05. 17:21:28

Általánosságban szerintem is igaz, amit az afrikaiakról mond. A konkrét esetben nem tudom. Mennyire lehet rálátása, hogy Valverde mit kér tőle? Valószínűleg tényleg nem ő a legokosabb és a legfegyelmezettebb játékos, de a Balotellis hasonlatot hatalmas túlzásnak érzem.
Barca_10
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1489
Csatlakozott: 2009.06.27. 15:50:43

2018.11.05. 15:21:14

Van benne igazsag amit Suarez mond, en egyetertek vele. Dembele udito volt augusztusban es szeptemberben, a finom testcselek es a dinamika nagyon hianyzott a csapatbol. Ez valahogy eltűnt, egyenlore azt latjuk hogy meghuzza es beleveri a vedobe, netan egy lovocsel de utana ugyanugy rossz megoldast valaszt. O szerintem akkor lenne a legjobb ha hagynank osztonbol jatszani.

Ez off, viszont Mbappe aki szinten afrikai es valoszinuleg o fogja atvenni a stafetat Messitol mint a vilag legjobbja altalaban jo dontest hoz, egyre inkabb letisztul a jateka-ha az amugy egyre gyakoribb fetrengeseit nem nezzuk. Illetve Drogba szinten klasszis volt a maga idejeben, es mas poszt ugyan de Thuram, Gallas es Essien szinten es Henry sem a buta jatekosok koze tartozott.
Azt halkan jegyzem meg, hogy SZERINTEM Mbappe inkabb 22-23 mint 19..
“...I like the idea of a black sun; like a black hole is space, sucking everything into darkness, where we came from and where we’re heading...”
Potroh
Barça C
Hozzászólások: 4
Csatlakozott: 2018.10.10. 00:26:14

2018.11.05. 15:11:58

westerngom írta:Egyébként ezt pont az IQ bajnok (harapós) Lajos mondja, aki komoly mentális problémákkal küzd(ött), és a mai napig úszik a sárga lapokban szezononként, mert annyira jól kezeli minden meccsen a (necces) szituációkat. Gondolom, neki sem mondja el naponta az edző, a pszichológus, hogy engedje el ezeket a dolgokat a pályán.
Nagyokos barátom, ez NEM AZ a Luis Suarez, hanem egy majdnem hatvanéves...
A barcás Luis sosem mondana ilyeneket, mert azonnal kivágnák...
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15435
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2018.11.05. 15:09:36

westerngom írta:
+1

Egyébként ezt pont az IQ bajnok (harapós) Lajos mondja,
kapufa.

ez egy másik Lajos.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2018.11.05. 15:08:59

Ezt nem a mostani Lajosunk mondta. :)
Avatar
westerngom
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1527
Csatlakozott: 2007.12.15. 21:33:00
Tartózkodási hely: West Side

2018.11.05. 15:06:30

geridoss írta:Csodálom, hogy ez a nyilatkozat a mai világban megjelent róla :D Biztosan szét fogják szedni az öreg Suarezt, hogy mekkora embergyűlölő rasszista (főoldali cikk).

Bár van némi igazság abban, amit mond. A Balotellis hasonlatot azért kicsit túlzásnak érzem.
+1

Egyébként ezt pont az IQ bajnok (harapós) Lajos mondja, aki komoly mentális problémákkal küzd(ött), és a mai napig úszik a sárga lapokban szezononként, mert annyira jól kezeli minden meccsen a (necces) szituációkat. Gondolom, neki sem mondja el naponta az edző, a pszichológus, hogy engedje el ezeket a dolgokat a pályán.
:mrgreen:

Egyébként, szerintem is biztos, hogy van igazságtartalma. Nem kérdés, hogy ha Lajos ezt így kimeri mondani, akkor az edzéseken, taktikai megbeszéléseken, öltözőben ez gyakran előjöhet.
Ennek tükrében részben érthető, hogy EV. miért padoztatja a gyereket, DE! abban nem vagyok biztos, hogy ez a legjobb módja annak, hogy helyére tegye Dembélé fejében ezeket a dolgokat.
Avatar
geridoss
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2785
Csatlakozott: 2008.11.30. 23:00:46
Tartózkodási hely: Eger

2018.11.05. 13:44:16

Én is így gondolom egyébként. Meg lehet azt is nézni, hány színesbőrű sikeres edző van a mai vagy a közelmúltbéli futballban. Inkább a fizikai, mint mentális erő jellemzi őket. Viszont abban összességében verhetetlenek. És egy jó csapatban szerintem a kettő keveréke az ideális. De ez már itt off.
"Látta a Real Madrid Villareal elleni 6-2-es győzelmét?" " Nem láttam, viszont emlékszek egy 6-2-re a Bernabeuból..." /Joan Laporta/

Visca el Barca!
Avatar
Varatrix
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4857
Csatlakozott: 2007.12.26. 14:18:11
Tartózkodási hely: Böpö

2018.11.05. 13:40:49

geridoss írta:Biztosan szét fogják szedni az öreg Suarezt, hogy mekkora embergyűlölő rasszista (főoldali cikk)..
Rasszista vagy sem, hallgatólagosan úgyis sokan gondolkodnak így, szakemberek, nem szurkolók.

Nem akarok belemenni ilyen "unokaöcsém nagybátyjának a régi szobatársától" halottam leírásába, de ez az ember nekem beszélt arról, hogy Angliában az akadémiákon, ez simán kimerik mondani.

Töltik fel a keretet rengeteg afrikai játékossal, mert gyorsabbak, és erősebbek, viszont hiány van az európai stílusú jó játékosból. Tehát afrikai, és európai stílusként hivatkoznak. Tehát az mondja, oké van két emberünk a középpályán, aki nagy, erős, és gyors, de kell valaki aki gondolkodik, és így kerülhetnek, magyar, bosnyák, szerb fiatalok is akadémiára.

Ez csak egy anekdota, persze ettől mindenki gondolhatja úgy ahogy.
Kép
"Gavi egy porszívó hangja egy másnapos reggelen. Egy sirály, aki ellopja a halat, amikor már a zsinóron tekered. A villám, amit nem lehet megállítani. Egy vuvuzela a nagymamád temetésén. "- Javier Aznar
Avatar
Fecooo
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7852
Csatlakozott: 2008.07.15. 18:30:53

2018.11.05. 13:21:48

geridoss írta:Csodálom, hogy ez a nyilatkozat a mai világban megjelent róla :D Biztosan szét fogják szedni az öreg Suarezt, hogy mekkora embergyűlölő rasszista (főoldali cikk).

Bár van némi igazság abban, amit mond. A Balotellis hasonlatot azért kicsit túlzásnak érzem.
Nem kicsit túlzás... Banántelli és Oszmán annyira hasonlít egymáshoz, mint Cunci és Messi...
Avatar
geridoss
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2785
Csatlakozott: 2008.11.30. 23:00:46
Tartózkodási hely: Eger

2018.11.05. 13:12:46

Csodálom, hogy ez a nyilatkozat a mai világban megjelent róla :D Biztosan szét fogják szedni az öreg Suarezt, hogy mekkora embergyűlölő rasszista (főoldali cikk).

Bár van némi igazság abban, amit mond. A Balotellis hasonlatot azért kicsit túlzásnak érzem.
"Látta a Real Madrid Villareal elleni 6-2-es győzelmét?" " Nem láttam, viszont emlékszek egy 6-2-re a Bernabeuból..." /Joan Laporta/

Visca el Barca!
Avatar
Cestus
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3423
Csatlakozott: 2017.03.10. 19:23:04

2018.11.04. 09:50:35

Dembélé és Suárez is arcpirító bénázásokra képes, de azt nem lehet tőlük elvitatni, hogy igazi clutch playerek. Ha nem is megy nekik, de erőltetik a dolgot, és általában villannak, ha a csapatnak szüksége van rájuk. Szerintem már a franciáról is kijelenthető, hogy ilyen játékos, mivel elég sok meccsen képes volt erre.
westerngom írta:Félre értetted, nem az a problémám, hogy szidják (jogosan).... mert a gólja ellenére finoman szólva sem tett le kiemelkedőt a gyepre. Nekem azokkal a "papírkutyákkal" van problémám akik CSAK! ócsárolni járnak a fórumra, beböfögnek mindenféle idióta, elvakult hsz.-t, aztán eltűnnek a következő meccs kezdési időpontjáig.
Ez ilyen sajnos, ha a kezdősípszó után öt perccel még nem vezetünk 2-0-ra, egyből megjelennek a jellemzően avatar nélküli kommentelők, akik mindenkit el akarnak zavarni a csapattól. :D
Én csak azt tudom javasolni, hogy a saját lelki békéd érdekében kerüld el messzire az élő topikot. Én is ezt teszem már egy ideje, bár elsősorban azért, mert késik a stream, és elspoilereznék az eseményeket.
"It is what it is."

- Ernesto Valverde, 2019, közvetlenül az anfieldi vereség után.
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21125
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2018.11.04. 09:46:51

nzxtpo írta:
westerngom írta:Nem keresem az összetűzést senkivel, de most, hogy fontos egyenlítő gólt lőtt Dembélé, érdekes módon, feltűnően nagy csönd lett a topikjában.
Éppenséggel, ha nem lehet fröcsögni az alábbi emberek nagyban hallgatnak, mert építő hozzászólást, vagy észrevételt nem lehet tőlük olvasni a fórumon. Jellemzően a Élő közvetítések alatt szemetelik tele a fórumot.


Szerintem sem játszott jól Dembelé, sőt ismét vesztett labdát és több ízben pontatlan is volt abban a cirka 35 percben amit a pályán töltött, De! ismét lőtt egy gólt amivel egalizáltunk.
Egyébként Lalyoson kívül lehet értékelhetőt játékost említeni a mérkőzés kapcsán? Persze, hogy megint a 100 millás 21 éves néger gyereket köpködi minden fika huszár.
Én nem szoktam szidni, de csak azért mert gólt lőtt, még miért ne lehetne szidni bárkit? Semmi elképzelés nem volt a játékában, nem is értettem, hogy miért nem próbált meg egy darab 1v1-et sem, csak a beadásokat nyomatta, amelyek embert nem találtak. Az eladott labdáiban legalább annyi pozitívum volt, hogy többször is a támadó harmadban, egy kulcspassz kísérlet közben adta el, nem pedig a mi térfelünkön egy alibi passz közben.
Épp ez az, ő legalább próbálkozott, mégha 80 százalékban ronott is. De mi volt előtte, amíg nem volt a pályán? Abszolút 0 volt a támadójátékuk, volt a gólunk, meg Suarez lőtt távolról egy kapufát, amúgy semmi. A franciával pedig csak megélénkült a jobboldal. :roll:

Szerintem senki sem mondta, hogy jól játszott. Meg is érteném a padoztatását, ha aki a helyén játszana jobb lenne, de nagyon nem ez a helyzet.
Avatar
westerngom
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1527
Csatlakozott: 2007.12.15. 21:33:00
Tartózkodási hely: West Side

2018.11.04. 09:46:19

nzxtpo írta:
westerngom írta:Nem keresem az összetűzést senkivel, de most, hogy fontos egyenlítő gólt lőtt Dembélé, érdekes módon, feltűnően nagy csönd lett a topikjában.
Éppenséggel, ha nem lehet fröcsögni az alábbi emberek nagyban hallgatnak, mert építő hozzászólást, vagy észrevételt nem lehet tőlük olvasni a fórumon. Jellemzően a Élő közvetítések alatt szemetelik tele a fórumot.


Szerintem sem játszott jól Dembelé, sőt ismét vesztett labdát és több ízben pontatlan is volt abban a cirka 35 percben amit a pályán töltött, De! ismét lőtt egy gólt amivel egalizáltunk.
Egyébként Lalyoson kívül lehet értékelhetőt játékost említeni a mérkőzés kapcsán? Persze, hogy megint a 100 millás 21 éves néger gyereket köpködi minden fika huszár.
Én nem szoktam szidni, de csak azért mert gólt lőtt, még miért ne lehetne szidni bárkit? Semmi elképzelés nem volt a játékában, nem is értettem, hogy miért nem próbált meg egy darab 1v1-et sem, csak a beadásokat nyomatta, amelyek embert nem találtak. Az eladott labdáiban legalább annyi pozitívum volt, hogy többször is a támadó harmadban, egy kulcspassz kísérlet közben adta el, nem pedig a mi térfelünkön egy alibi passz közben.
Félre értetted, nem az a problémám, hogy szidják (jogosan).... mert a gólja ellenére finoman szólva sem tett le kiemelkedőt a gyepre. Nekem azokkal a "papírkutyákkal" van problémám akik CSAK! ócsárolni járnak a fórumra, beböfögnek mindenféle idióta, elvakult hsz.-t, aztán eltűnnek a következő meccs kezdési időpontjáig.
Avatar
nzxtpo
Capitá del Barça
Hozzászólások: 913
Csatlakozott: 2012.08.20. 18:12:58
Tartózkodási hely: Zalaegerszeg, Győr

2018.11.04. 09:19:30

westerngom írta:Nem keresem az összetűzést senkivel, de most, hogy fontos egyenlítő gólt lőtt Dembélé, érdekes módon, feltűnően nagy csönd lett a topikjában.
Éppenséggel, ha nem lehet fröcsögni az alábbi emberek nagyban hallgatnak, mert építő hozzászólást, vagy észrevételt nem lehet tőlük olvasni a fórumon. Jellemzően a Élő közvetítések alatt szemetelik tele a fórumot.


Szerintem sem játszott jól Dembelé, sőt ismét vesztett labdát és több ízben pontatlan is volt abban a cirka 35 percben amit a pályán töltött, De! ismét lőtt egy gólt amivel egalizáltunk.
Egyébként Lalyoson kívül lehet értékelhetőt játékost említeni a mérkőzés kapcsán? Persze, hogy megint a 100 millás 21 éves néger gyereket köpködi minden fika huszár.
Én nem szoktam szidni, de csak azért mert gólt lőtt, még miért ne lehetne szidni bárkit? Semmi elképzelés nem volt a játékában, nem is értettem, hogy miért nem próbált meg egy darab 1v1-et sem, csak a beadásokat nyomatta, amelyek embert nem találtak. Az eladott labdáiban legalább annyi pozitívum volt, hogy többször is a támadó harmadban, egy kulcspassz kísérlet közben adta el, nem pedig a mi térfelünkön egy alibi passz közben.
Kép
"I learned all about life with a ball on my feet." - Ronaldinho
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21125
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2018.11.04. 08:48:05

Jó, a meccs alatti hozzászólásokat szerintem engedjük el, elég egy gyenge 20 perces periódus, és néhányan megállapítják, hogy az edző alkalmatlan, a keret fele meg mb2-es szintű. :mrgreen:
Avatar
westerngom
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1527
Csatlakozott: 2007.12.15. 21:33:00
Tartózkodási hely: West Side

2018.11.04. 00:33:10

Nem keresem az összetűzést senkivel, de most, hogy fontos egyenlítő gólt lőtt Dembélé, érdekes módon, feltűnően nagy csönd lett a topikjában.
Éppenséggel, ha nem lehet fröcsögni az alábbi emberek nagyban hallgatnak, mert építő hozzászólást, vagy észrevételt nem lehet tőlük olvasni a fórumon. Jellemzően a Élő közvetítések alatt szemetelik tele a fórumot.
Driftwood írta:
Atalanta írta:Szerintetek ez a Dembélé fogyatékos? Minden egyes passza, mintha direkt szabotálná a támadásainkat.... Bár sajnos, ennyire gyenge.
Sajnos a játékintelligenciája mélyen átlag alatti , a tehetségéhez képest pedig még mélyebben.Szerintem ezért tűnik valóban fogyatékosnak a pályán...
Közben meg rugott egy góóóólt !!! :D
Bertold74 írta:Dembi nem ide való. Ezt latva Valverde is, ezért nem rakja be.

Emberek, erre mi szükség? Őszintén kíváncsi vagyok...
Ennyire el vagytok keseredve?, megbántva?, vagy mi bajotok van a világgal, mert azt nem hiszem el, hogy a meccs alatt, ahelyett, hogy néznétek, szurkolnátok, jobb érzés ilyen dolgokat beböfögni. Ugyan akkor, semmi mögöttes mélyre szántó gondolat, tartalom, okfejtés.

Szerintem sem játszott jól Dembelé, sőt ismét vesztett labdát és több ízben pontatlan is volt abban a cirka 35 percben amit a pályán töltött, De! ismét lőtt egy gólt amivel egalizáltunk.
Egyébként Lalyoson kívül lehet értékelhetőt játékost említeni a mérkőzés kapcsán? Persze, hogy megint a 100 millás 21 éves néger gyereket köpködi minden fika huszár.

Amennyiben, ha a papírformát nézzük, egy támadót nagyban a gól/ gólpassz mutatója alapján minősítenek. Ez esetben végképp nem értem az élve temetést a gyereknek, mert szinte minden meccsen gól, vagy gólpassz kerül a neve mellé.

Messze nem örültem annak amikor, és főként ahogy ide került!!
Számomra egy meggondolatlan pót vásárlás, lépés volt Neymar elvesztésére az egyesület (Bartóék) részéről!, De most már itt van, és nagyon szorítok neki, hogy bizonyítson annak a sok negatív embernek aki a bukását akarja. Aki nem elvakult az irányában, az látja, hogy milyen értékeket képvisel, a kérdés csak az a számomra, hogy Valvelrde ezt (jó) edzőként és tanárként ki tudja-e hozni belőle.

Jó éjt mindenkinek!
Avatar
Sinya22
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3278
Csatlakozott: 2017.08.21. 17:40:25

2018.11.03. 22:58:00

LG írta:Rengeteg rossz megoldása volt, de vitathatatlan, hogy felélénkült vele a jobboldal, és lőtt egy nagyon fontos gólt. Meccset eldöntő megmozdulások mindig benne vannak, akkor is, ha nem megy neki. Akármennyire rossz napot fogjon ki, akkor is jobb, mint Rafinha.
Kár,hogy sosem lesz belőle kezdő EV alatt. Legalább ha tényleg itt lenne Willian,és őt nyomatná,mert stabilitás meg stb... Rafinha abból az egy góljából megért 3 meccset a kezdőbe,és szerintem kedden is ő fog kezdeni. Mindig olvasom,hogy még fiatal,hosszú távú befektetés. Ez mind igaz,de attól még ki lehet használni ezt most is,mert láthatóan a folyamatos játéklehetőset meghálálja,lőtte a gólokat a szezon elején. A játékbeli hibáit meg biztosan nem úgy fogja kijavítani,hogy ül a padon,aztán mikor égünk a 19. ellen akkor bedobja hogy na tessék,váltsd meg a világot.Ja amúgy rontott passzok ide-oda,ő volt a egyik megmentő.
Először azt hittem tényleg Dembelével van baja,de Semedo és Malcom is hasonló helyzetben van. Most már nem hogy a Masia-t nem használjuk,hanem a drága fiatal igazolásainkat sem.
zknym
Jugador del Barça
Hozzászólások: 195
Csatlakozott: 2017.06.13. 15:56:37

2018.11.03. 22:48:34

LG írta:Rengeteg rossz megoldása volt, de vitathatatlan, hogy felélénkült vele a jobboldal, és lőtt egy nagyon fontos gólt. Meccset eldöntő megmozdulások mindig benne vannak, akkor is, ha nem megy neki. Akármennyire rossz napot fogjon ki, akkor is jobb, mint Rafinha.
Az utolsó gondolatot valahogy juttassátok el EV-hez is, mert Ő nem látja =D> (ezt sem)
Avatar
Cestus
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3423
Csatlakozott: 2017.03.10. 19:23:04

2018.11.03. 22:47:35

Samper írta:Brahim és Foden a százmilliókért hozott sztárok. Ugye?
Nem, de ezt te is tudod.
"It is what it is."

- Ernesto Valverde, 2019, közvetlenül az anfieldi vereség után.
Samper
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3846
Csatlakozott: 2014.10.22. 16:22:27

2018.11.03. 22:42:30

Cestus írta:
Kovbal88 írta: Pep esete szerintem hasonló, nálunk anno sok embert beépített, de a Citybe más miatt hozták. Azóta ő is több száz milliókat költ játékosokra az angoloknál, mert az utánpótlás ott sem érdekel senkit.
Brahim és Foden a százmilliókért hozott sztárok. Ugye?
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21125
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2018.11.03. 22:38:16

Rengeteg rossz megoldása volt, de vitathatatlan, hogy felélénkült vele a jobboldal, és lőtt egy nagyon fontos gólt. Meccset eldöntő megmozdulások mindig benne vannak, akkor is, ha nem megy neki. Akármennyire rossz napot fogjon ki, akkor is jobb, mint Rafinha.
Avatar
Cestus
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3423
Csatlakozott: 2017.03.10. 19:23:04

2018.11.01. 19:31:40

Kovbal88 írta:Ilyenkor jön ki igazán mekkora edző is volt Pep, mert az eredmény az egy dolog, de az egy másik,hogy képes játékosokat felfedezni, és Dembelét pl nem is kellett, de hogy a B ből mégcsak lehetőséget se kap senki, na az már beszédes.
Szerintem ez inkább a vezetőség sara, nekik merőben más a fiatalokhoz való hozzáállásuk a régi felfogáshoz képest. Ehhez hoztak edzőt ide, és Valverdétől szerintem eredményeket várnak el, és nem azt, hogy bárkit beépítsen ide. Persze gondolom azért azt nem bánnák, ha Dembouzt felépítené az edző, ha már 140 milliót adtak érte. Valverde a Bilbaoban képes volt szűkös játékosállományból kihozni a maximumot, itt szerintem azért mutatott be ekkora pálfordulást, mert egyszerűen ezt adták ki neki ukázba.
Pep esete szerintem hasonló, nálunk anno sok embert beépített, de a Citybe más miatt hozták. Azóta ő is több száz milliókat költ játékosokra az angoloknál, mert az utánpótlás ott sem érdekel senkit.
"It is what it is."

- Ernesto Valverde, 2019, közvetlenül az anfieldi vereség után.
Válasz küldése