Ousmane Dembélé

Ki hogy teljesített legutóbb? Ki milyen formát mutat, kik a kedvenceid? Mondd el itt! - Az első csapat játékosai, a La Masia, a vezetőedző és a régmúlt csillagai kapnak itt helyet.
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15449
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2021.12.30. 11:20:00

Most a vagdalkozást félretéve, amiket ugye félinformációkra hagyatkozva teszünk, azért jegyezzük meg, hogy ezt a hosszabbítást már régen nyélbe lehetett volna ütni, vagy éppen nem ütni.
Az meg azért valahol érthető, hogy mindenhol megy a csődbe megyünk, meg kell húzni a nadrágszíjat, fizetéscsökkenést erőltetünk mindenkire, majd igazolunk azért mint ha nem lenne holnap, és ez mondjuk nem tetszik 1-2 embernek. (igen tudom, nem most kell kifizetni, de üzenet a lényeges)
Amit szintén elfelejtetek, hogy ez egy játszma, minden szerződéshosszabbítás ilyen, csak itt a klub se határozott a játékos/ügynökség meg pláne.


De azért megint megmosolyogtató olvasni a húzzon innen a rákba féle megnyilvánulásokat, mintha ő ülne ott Laportával és tárgyalna :lol: Ezt még komolyan így képzeljük, hogy Dembelé edzés után letusol, majd bekopog Laportához, hogy "szia uram, mizu a szerződésemmel?"
Ez maximum egy krimóban megy így, amikor a csapos bértárgyal, nem egy profi klubnál.

El kéne a klubnak dönteni, hogy mit akar.
Hosszabbít, ezek a feltételek és pont. És megtenni mindent, hogy megteremtsük a feltételeket.
Nem hosszabbítunk vele, viszlát, pont. Itt pedig megtenni mindent, hogy találjunk egy klubot aki átveszi.
És ezt egyenesen lekommunikálva esetleg, de nem is szükséges.

btw, én sem marasztalnám, ha nem fogadja el a szerződést, akkor köszönjük, viszlát. nem kell ezt túlgondolni, meg alkudozni.
de itt megint ami megy, hogy Torres már igazából ingyen van jelenleg, meg fizucsökkenéssel jött ide. Kit érdekel ez amúgy, hogy a Citybe mennyit keresett? Az ő fizuja itt tegnap 0 euró volt, most 0 plusz 1 euró, tehát nyomja a kasszát.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2021.12.30. 11:12:33

en csak azert banom h nem marad, mert jelenleg igy is kevesen vagyunk elore. amugy mehet a rákba, 1 forintot, nem ér. itt van, nem is tudom 4 éve, abból 3at el ps-ezgegett evi 20 millert, azon kivul volt kb 3 jo meccse. menjen a télen egy 20asért ahova akar es hozzunk a penzbol egy normalis ballábas belső védőt.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7417
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2021.12.30. 11:01:07

Gaillard írta:
2021.12.30. 10:50:54

Úgy gondolom, hogy a Barca szempontjából az lenne a fair, ha kötnének egy rövidebb időtávú szerződést (2 év) alacsonyabb igényekkel és olyan opcióval, amely később nagyobb fizetést és hosszabb szerződést is garantálhatna a feleknek, ha bizonyos feltételek teljesülnek, megfelelő szabadságot meghagyva mindkét szerződő félnek.
Ebben a szerződésben meg lehetne hagyni a játékosnak is a kiutat, hogy mondjuk 26 évesen a csúcséveire tovább tudjon lépni, ha itt nem találja meg mégsem a számításait (a csapat nem éri el azt a szintet, Dembélé pedig végre "berobban" - lehet, hogy fordítva valószínűbb:) és legyen ideje még egy zsíros szerződést kötni az életében, vagy mindkét fél megelégedettségére újabb 2 évvel meghosszabbításra kerülhet a szerződés jobb kondíciókkal a játékos kapcsán.
A baj az, hogy Dembélé és főleg a menedzsere nincs tekintettel az előzményekre, a kialakult helyzetre, így a fentiekre nem látok túl sok esélyt.
Ez az ajánlat volt az utolsó, ami után úgy tűnt rendben lesz a dolog. Ha jól emlékszem 2+3 évre lett volna lebontva a bér. Ez a klubnak is jó lett volna, mivel akkor a jelenlegi problémák (Umtiti....) nincsenek, így a magasabb fizetés is kalkulálható.
Úgy tűnt, hogy ez rendben lesz, de Sissoko újra megkavarta a dolgokat. Mondjuk megértem, ha Dembélé elmegy nyáron a MU-ba vagy a PSG-be ő elég zsíros bónuszt kap a zsebébe.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Chino 2021.12.30. 11:12:36-kor.
Forca Barca!!!!
Troym
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2608
Csatlakozott: 2009.08.15. 12:12:47

2021.12.30. 10:51:27

Ott a helye a psgben a mu- an vagy q bayernben a cserepadon. Kérjünk érte 5 milliót és már szombaton mehet. Kb egy másodosztályból nyáron szerzett Abde szintjén van, vagy talan ott se. A bérezésében is ehhez igazodnék.

Az egyetlen fegyver az lenne, ha innentől egy percet sem játszana, mivel jovőre VB és gondolom szeretne ott lenni.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Troym 2021.12.30. 11:10:52-kor.
Gaillard
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 303
Csatlakozott: 2019.04.03. 06:01:56

2021.12.30. 10:50:54

Kb. 250-300 millióba "fájhatott" (különböző átigazoláshoz kapcsolódó díjak, költségek, bruttó fizetés, egyéb személyi jellegű költségek, stb.) a srác és 4,5 év alatt minden versenysorozatot illetően annyi gólt sem lőtt, mint Messi egy gyengébb szezonjában (gólpasszok esetében sem lehet más a helyzet), a kimaradt ziccerekről (pld.: BL-döntő elbukását elősegítő bénázás az otthoni mérkőzés végén) már nem is beszélve.

Ehhez képest bruttó 40 milliós fizetést és 20 milliós aláírási pénzt kér, ami totál irreális az előzmények és a kialakult helyzet tükrében, legalább is, ami a Barcat illeti.
Az a baj, hogy lesz olyan egylet, amely ha nem is ennyit, de egy jó részét meg fogja adni számára, mert őket nem fogja érinteni az előzmény és ennyit megkockáztatnak majd, mert még mindig fiatal és ha végre elkerülik a sérülések, akkor még igazán jól is járhatnak vele, mert bizonyos (fizikai) szempontból hatalmas potenciál van a gyerekben, bár elég nagy a rizikó is vele, csak az új szerződő félnek nem kell 100 millió feletti tételről (rossz szájízzel) indulnia az együttműködésben.
Megjegyzem, az utolsó mérkőzésein szokatlan ügyes passzai is voltak, csodálkoztam is, hogy jelentkeztek ilyen kvalitások is nála.

Úgy gondolom, hogy a Barca szempontjából az lenne a fair, ha kötnének egy rövidebb időtávú szerződést (2 év) alacsonyabb igényekkel és olyan opcióval, amely később nagyobb fizetést és hosszabb szerződést is garantálhatna a feleknek, ha bizonyos feltételek teljesülnek, megfelelő szabadságot meghagyva mindkét szerződő félnek.
Ebben a szerződésben meg lehetne hagyni a játékosnak is a kiutat, hogy mondjuk 26 évesen a csúcséveire tovább tudjon lépni, ha itt nem találja meg mégsem a számításait (a csapat nem éri el azt a szintet, Dembélé pedig végre "berobban" - lehet, hogy fordítva valószínűbb:) és legyen ideje még egy zsíros szerződést kötni az életében, vagy mindkét fél megelégedettségére újabb 2 évvel meghosszabbításra kerülhet a szerződés jobb kondíciókkal a játékos kapcsán.
A baj az, hogy Dembélé és főleg a menedzsere nincs tekintettel az előzményekre, a kialakult helyzetre, így a fentiekre nem látok túl sok esélyt.
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 7270
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2021.12.30. 10:47:19

davi10 írta:
2021.12.30. 10:40:57
Hihetetlen, hogy senki nem tudja elmagyarázni a gyereknek, hogy ezt az 50 milliót nem most fizeti ki a klub, sőt, idén semennyit nem utalunk a City-nek. Ha nem Romano lenne a forrás azt mondanám, hogy kacsa, mert még a leghülyébb focistával is meg lehet ezt értetni.

Hiába vannak jó megmozdulásai, menjen innen el rákba, fájjon másnak a feje a hülyeségei miatt. Nem egy ilyen Balotelli-féle rossz fiú, de mégis kb. annyi gond van vele.
Sőt, olvasatam olyan pletykákat, hogy nem is Torres a fő gondjuk, hanem Haaland. Merthogy ugye mi állítólag komolyan érdeklődünk még mindig, és nála ilyen 60-70 millás bruttó fizukról szólnak a hírek, és állítólag azon problémáznak, hogy ha Haalandra költenének ennyi fizut, akkor neki is csöppenhetne egy 40 millás jövedelem helyette. :D
Mintha megközelítőleg is egy kategória lenne a két játékos.
Persze ezek alighanem tényleg pletykák, de még csak nem is zárnám ki a valóságalapját az esetében...
Egyébként gondolom itt jól jött most nekünk Pep jelenléte, meg a City anyagi helyzete. Nyilván nem fognak ajándékokat osztogatni, de az nekik tényleg hóttmindegy, mikor kapnak érte lóvét, nem sürgős, és akkor már Pep mentalitása érvényesül, aki többször kifejtette, hogy ha egy játékos boldogtalan (Ferran állítólag nagyon hiányolta a családját), akkor mennie kell. És ez elé nem görgetnek akadályokat.
ter Stegen; Cancelo - Cubarsí - Araujo - Koundé; Gündogan - Christensen - Pedri; Felix - Lewy - Raphinha
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6664
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2021.12.30. 10:40:57

Hihetetlen, hogy senki nem tudja elmagyarázni a gyereknek, hogy ezt az 50 milliót nem most fizeti ki a klub, sőt, idén semennyit nem utalunk a City-nek. Ha nem Romano lenne a forrás azt mondanám, hogy kacsa, mert még a leghülyébb focistával is meg lehet ezt értetni.

Hiába vannak jó megmozdulásai, menjen innen el rákba, fájjon másnak a feje a hülyeségei miatt. Nem egy ilyen Balotelli-féle rossz fiú, de mégis kb. annyi gond van vele.
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7417
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2021.12.30. 10:36:56

Ronaldinho&Barca írta:
2021.12.30. 10:25:35
Itt két óriási balek van a képletben:
- Dembele ügynökei akik csak a pénzre harapnak, úgy hogy a játékos úton útfélen lenyilatkozta hogy maradni szeretne, bizonyítani, Xavi pedig hisz benne. Utóbbi hónapokban-hetekben rengeteg változáson esett át.
- Másik pedig a vezetőség, aki minthogy letudta volna fél év alatt ezt a hosszabbítást, nehéz anyagi helyzetben hoz egy 50 milliós játékost, teljesen joggal merül fel a kérdés, ha erre van pénz...
Ezért az 50 milliós játékosért egy centet se kellett egyelőre kiadni és törleszteni is csak nyártól kell 4 részletben. a következő nyártól pedig már az ilyen pénztemetők, mint Cou, Umtiti vagy Neto így vagy úgy, de távoznak. Ráadásul Torres nem tudom pontosan mennyi bért igényel, de van egy olyan halvány gyanúm, hogy jóval a Sissoko által várt összeg alatt.
Forca Barca!!!!
Avatar
Ronaldinho&Barca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4509
Csatlakozott: 2007.10.02. 19:49:32

2021.12.30. 10:25:35

Itt két óriási balek van a képletben:
- Dembele ügynökei akik csak a pénzre harapnak, úgy hogy a játékos úton útfélen lenyilatkozta hogy maradni szeretne, bizonyítani, Xavi pedig hisz benne. Utóbbi hónapokban-hetekben rengeteg változáson esett át.
- Másik pedig a vezetőség, aki minthogy letudta volna fél év alatt ezt a hosszabbítást, nehéz anyagi helyzetben hoz egy 50 milliós játékost, teljesen joggal merül fel a kérdés, ha erre van pénz...
Visca El Barca!
Kép
Més que un club
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7417
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2021.12.30. 09:58:35

Nem hiszem, hogy a vezetőség ne akarná itt tartani, plusz a játékos sem szeretne feltétlenül távozni, ahogy Xavi is számol vele. És paradox módon a hosszabbítása még az FFP szempontjából is jól jönne, mivel a fizetését akkor több évre el lehetne osztani, ami az amortizáció szempontjából kedvező.
Viszont a PSG már úgy tűnik lecsapott rá, fel is vették Sissokoval a kapcsolatot.
Bár arra hogy télen elvigye valaki vajmi kevés esély van, max a franciák lehetnek, akik ilyen "kihaénnem" stílusból fizetnének érte.
Forca Barca!!!!
Avatar
jangamen
Jugador del Barça
Hozzászólások: 193
Csatlakozott: 2013.06.23. 18:11:42

2021.12.30. 09:52:44

LG írta:
2021.12.30. 09:40:21

De azért ajánlottak neki egy elfogandhatatlan szezrődést...
Tudom hogy ez nem az FM, hanem a való élet, de én valahogy úgy vagyok ezzel, hogy dembele irányába nincs olyan hogy elfogadhatatlan szerződés. Előre megkereste már rég a fizujat az elmúlt években a nulla teljesítményével. Ha a következő két évben 1 euró lenne a fizetése, átlagban meg akkor is százszor annyit keresett, mint amennyit megert.

És nem gyarimelos szemmel nézve, hanem élvonalbeli sportolói szemmel nézve.
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21163
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2021.12.30. 09:40:21

Zozzy 5 írta:
2021.12.30. 07:52:34
remélem eladjuk végre, semmi értelme ennek a kínlódásnak. jó lett volna, ha a klub igényei szerint tud maradni, de annyira nem nagy durranás az ember, hogy áldozatokat hozzunk miatta.
Nem tudjuk, milyenek a klub igényei jelenleg. Annyit viszont igen, hogy Torres regisztrálásához csökkenteni kell a fizetési keretet. Az igazolások topicban már utaltam rá, hogy komoly felelőtlenségnek tartok egy ilyen igazolást, de most ebbe bővebben nem mennék bele.

A franciára visszatérve, lehet, a klub érdeke most eleve az, hogy télen el legyen adva, mert sürgősen pénzre van szükség. De azért ajánlottak neki egy elfogandhatatlan szezrődést, hogy a klub úgy tudja lekommunikálni, hogy mi megpróbáltuk, de a játékos túlságosan pénzéhes volt. Persze ez csak találgatás, de valahol meg a másik oldal elégedetensége is jogos. Hiszen eddig tényleg az volt a kommunikáció, hogy nagyon rossz a klub anyagi helyzete, a játékosoknak is áldozatot kell hozni. Ezt viszont ez az igazolás bizony hiteltelenné teszi. Dembelé pedig nem a legnépszerűbb játékos, és sokan azt mondjátok majd, hogy nem kár érte. De könnyen lehet, hogy lesznek még mások is, akiknél ezek után nehezebben fog menni a hosszabbítás.
Troym
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2608
Csatlakozott: 2009.08.15. 12:12:47

2021.12.30. 08:52:49

Válasszon már a kieső Newcastle kezdö és a 10 perces Bayern csere szerep között és zárjuk már le ezeket a Bartomeu féle szupersztár igazolásokat.
Zozzy 5
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8567
Csatlakozott: 2006.11.04. 10:20:50
Tartózkodási hely: Debrecen

2021.12.30. 07:52:34

remélem eladjuk végre, semmi értelme ennek a kínlódásnak. jó lett volna, ha a klub igényei szerint tud maradni, de annyira nem nagy durranás az ember, hogy áldozatokat hozzunk miatta.
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 7270
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2021.12.30. 00:18:42

Torres pont hogy fizucsökkentést vállalt be, hogy idejöhessen. :D Ami fiatal, feltörekvő játékosként igencsak komoly érték. Arról meg nem ő tehet, hogy mennyi az értéke, és mennyiért adja el a csapata, befolyása csak a fizujára van.
Ráadásul franciánkért ugye 100+ került kifizetésre, akkor az nem zavarta.

A jobb meccseinél is az a bajom, hogy benne van a váratlan, meg ha belejön, akkor majd a gól is, csak még akkor is idegen test. Nem az a fajta kompakt játékos, aki együtt mozog a csapattal előre-hátra - főleg utóbbira nem képes, de elöl is azt érzem, hogy ilyen társas magány effektus van, akkor is "egyedül van", amikor lenne társ, mert valahogy nem úgy, nem arra megy, mint a többiek, nem lehet egy jót kényszerítőzni vele, stb.
És valahogy azt érzem, hogy ez egy komoly hiba lenne mindig is a gépezetben, a csapategységben. Szívesebben látnék ott mást, még akkor is, ha esetleg kicsivel gyengébb képességű lenne. Kicsit mint ahogy Jutglá is pont emiatt többet tudott adni centerként, mint Depay (nem a hollandot akarom szidni, nem a posztja, meg fáradt is lett). Kompaktabb, bruszstolósabb játékos, és felélénkült a centerjáték vele, hiába gyengébb képességű, mint Memphis.

Persze az a Fati-Torres-Dembélé-Depay baromi jól hangzana előre, Abdé-Jutglá-BW tartalékokkal, és a kiesése natúr támadóerőben visszaesést jelentene, de nem tudom, hogy csapatszinten nem kompenzálja-e ezt ki a helyettese...

Letámadásoknál például egyenesen rossz nézni, elveszti a labdát, és aztán lép párat ímmel-ámmal a labdás játékos felé, és ennyi. Ezek sokat jelenthetnek, főleg egy Xavi-féle csapatban...

És persze itt még az egészséges Dembéléről volt szó. Én nem bánom ha marad fizucsökkentéssel, de azt sem, ha elmenne/kegyvesztetté válna. Utóbbit padoztatással együtt persze nemigen tehetjük meg, de akkor is.
ter Stegen; Cancelo - Cubarsí - Araujo - Koundé; Gündogan - Christensen - Pedri; Felix - Lewy - Raphinha
adam.poor
Barça B
Hozzászólások: 33
Csatlakozott: 2011.12.11. 15:24:55

2021.12.30. 00:11:06

Legfrissebb hír, hogy nem akarja elfogadni a klub ajánlatát, és a saját bérigényét akarja érvényesíteni arra hivatkozva, hogy amennyiben van 50m Ferran Torresre meg nyáron majd pénz egyéb más igazolásokra, akkor legyen már az ő igényeire is. =D>

Én eddig drukkoltam, hogy legyen megállapodás a felek között, de ilyen hozzáállással eltakarodhat ahova csak szeretne. Közel sem mutatott annyit, hogy kivívja magának az alku pozíciót.

Remélem lesz a klubnak esze, és nem forgatják tovább a rulettkereket… [-X
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21163
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2021.12.24. 19:11:10

Tomix354 írta:
2021.12.24. 16:33:48
Chino írta:
2021.12.24. 16:18:01
Tavaly össz-vissz egy rövidebb sérülése volt, szóval bőven benne van, hogy újra le tud hozni egy jó szezont.
Nem hittem el, meg kellett néznem és valóban csak 6 meccset hagyott ki előző szezonban sérülés miatt. Így viszont rosszabb, mert abszolút egy momentumot nem tudok felidézni róla mit alkotott tavaly, eddig legalább azt hittem sérült volt. Mindegy, gazdaságilag valóban jobban megéri most hosszabbítani vele, van most egy fél szezonja Xavi-val, hátha elkapja a fonalat, ha nem nyáron mehet megfelelő ajánlat esetében.
Nem volt túl jó szezonja valóban tavaly, de pl. a Sevillának így is vert nagyon fontos gólokat, az egyik a bajnoki rangadó megnyeréséhez kellett, a másik a fordításhoz a kupában. Az igaz, hogy konstans jó teljesítmény nem volt, csak néhány jó meccs tőle. De Koeman alatt ez a legtöbb játékosunkra igaz volt. Xavinál nem egy játékos teljesítménye javult fel jelentősen, és eddig Dembi játéka is bíztatóbb, mint valaha.
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 7270
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2021.12.24. 16:55:26

Tomix354 írta:
2021.12.24. 16:33:48
Chino írta:
2021.12.24. 16:18:01
Tavaly össz-vissz egy rövidebb sérülése volt, szóval bőven benne van, hogy újra le tud hozni egy jó szezont.
Nem hittem el, meg kellett néznem és valóban csak 6 meccset hagyott ki előző szezonban sérülés miatt. Így viszont rosszabb, mert abszolút egy momentumot nem tudok felidézni róla mit alkotott tavaly, eddig legalább azt hittem sérült volt. Mindegy, gazdaságilag valóban jobban megéri most hosszabbítani vele, van most egy fél szezonja Xavi-val, hátha elkapja a fonalat, ha nem nyáron mehet megfelelő ajánlat esetében.
Én is hasonlóan jártam. :D De azért szerintem az se mindegy, ki alatt játszott, lehet, hogy Xavi alatt szép lassan belerázódik, és egyre több momentuma lesz, mint ahogy az elmúlt 2-3 meccsen jó is volt, csak a gól nem jött össze. Kicsit pontosabban kezd el lövöldözni, és már máshogy nézne ki a dolog...

A főoldali cikkben meg azt írták róla, hogy alaposan életmódot váltott, ki tudja, lehet, hogy ez is beérik még koncentrációban plusz a sérülések elkerülésében is.
ter Stegen; Cancelo - Cubarsí - Araujo - Koundé; Gündogan - Christensen - Pedri; Felix - Lewy - Raphinha
Tomix354
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1054
Csatlakozott: 2018.03.09. 21:22:40

2021.12.24. 16:33:48

Chino írta:
2021.12.24. 16:18:01
Tavaly össz-vissz egy rövidebb sérülése volt, szóval bőven benne van, hogy újra le tud hozni egy jó szezont.
Nem hittem el, meg kellett néznem és valóban csak 6 meccset hagyott ki előző szezonban sérülés miatt. Így viszont rosszabb, mert abszolút egy momentumot nem tudok felidézni róla mit alkotott tavaly, eddig legalább azt hittem sérült volt. Mindegy, gazdaságilag valóban jobban megéri most hosszabbítani vele, van most egy fél szezonja Xavi-val, hátha elkapja a fonalat, ha nem nyáron mehet megfelelő ajánlat esetében.
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7417
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2021.12.24. 16:18:01

Subinho írta:
2021.12.24. 09:52:18
Utóbbi 2 meccsen valóban mutatott végre valamit, voltak biztató jelek, de.... volt már, láttuk már korábban, 5 jó meccs, aztán félév sérülés... Emiatt remélem nem marad. 5 éve küzdünk vele. Öt éve!
Tavaly össz-vissz egy rövidebb sérülése volt, szóval bőven benne van, hogy újra le tud hozni egy jó szezont.
Ahogy Fatira sem mondanám, hogy sérülékeny. Kapott egy brutális belépőt, ha rendben csinálják a műtétet minden bizonnyal már a szezon kezdete óta játszik. Az újabb sérülés azon múlt, hogy túl korán engedték vissza, pont emiatt hagyta már ki az utolsó két-három meccset. Már az Osasuna ellen is be lehetett volna vetni, de nem akartak semmit kockáztatni és Xavi Prunát is meg akarta várni, hogy ő mit mond Fatiról.
Prunára visszatérve pedig Dembélé is sokat profitálhat belőle.
Ha hosszabbít már egy nagyon komoly támadósorunk lenne, ami ráadásul hosszútávra megoldás lehet. Emellett bőven lehet rotálni és sérülések esetén sem gyengülnénk sokat.
Forca Barca!!!!
Avatar
MichaaBee
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5726
Csatlakozott: 2007.11.09. 15:12:26

2021.12.24. 11:44:08

Subinho írta:
2021.12.24. 09:52:18
Utóbbi 2 meccsen valóban mutatott végre valamit, voltak biztató jelek, de.... volt már, láttuk már korábban, 5 jó meccs, aztán félév sérülés... Emiatt remélem nem marad. 5 éve küzdünk vele. Öt éve!
Ez a hosszabbítás jó döntés szerintem jelen helyzetben. Nyilván nem kockázatmentes (bármikor újra megsérülhet), de így van rá esély, hogy pénzt látunk belőle nyáron, illetve bármeddig is marad, alacsonyabb fizetéssel lesz itt. Ha mégis beválik, akkor nem lesz akkora teher a költségvetésnek már. Ha ingyen elment volna, akkor se jó játékra nem számíthattunk volna tőle, se pénzre, úgyhogy várható értékben ez volt a legjobb, hogy ilyen feltételekkel hosszabbítottunk.
H a t t r i c k
NBA Fantasy: EuroBarca League 2013: #1
EuroBarca Keeper League 2014, 2018, 2020: #2
Avatar
Subinho
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4184
Csatlakozott: 2005.03.17. 14:44:52
Tartózkodási hely: Budapest

2021.12.24. 09:52:18

Utóbbi 2 meccsen valóban mutatott végre valamit, voltak biztató jelek, de.... volt már, láttuk már korábban, 5 jó meccs, aztán félév sérülés... Emiatt remélem nem marad. 5 éve küzdünk vele. Öt éve!
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6664
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2021.12.24. 09:04:58

Oszmánunk tegnap megházasodott :shock:
(Nem megerősített pletykák szerint onnan is késett)

Valamiért előbb néztem volna ki a 17 éves Gavi-ból, hogy holnap megházasodik, mint Dembele-ből.
Hát sok sikert az asszonynak, szerintem lesz ott meló... :D
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7417
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2021.12.22. 17:11:36

Peter írta:
2021.12.22. 15:40:05
Rivaldo11 írta:
2021.12.22. 12:35:50
(Noha jelenleg erre nincs sansz, de a gondolattal eljátszani, hogy mondjuk egy Fati-Haaland-Dembouz hármassal rohamoznánk...)
Két hónappal ezelőtt csak azért nem reagáltam volna ilyen tartalmú posztra, mert néhány hetes kitiltást kockáztattam volna.... :roll:
Ma az a véleményem, hogy ez a gondolat már nem teljesen ördögtől való.
Az igazolások topicban picit bővebben ki is fejtettem ezt néhány órával ezelőtt, felesleges ismételni önmagam.

Hogy Dembiről is ejtsek szót, szerintem a tegnapi sevillai meccsen már látszott, hogy próbálja figyelembe venni azt, amit Xavitól tanulhat edzésen.
Nekem az tűnt fel leginkább, hogy nem azt csinálta mit korábban, hogy meghúzza az alapvonal felé, aztán fut utána, hanem szinte mindig befelé indult, és ott kezdett cselezni vagy passzolt középre/oldalvonal felé.
Forca Barca!!!!
Peter
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3289
Csatlakozott: 2019.09.04. 02:22:17

2021.12.22. 15:40:05

Rivaldo11 írta:
2021.12.22. 12:35:50
(Noha jelenleg erre nincs sansz, de a gondolattal eljátszani, hogy mondjuk egy Fati-Haaland-Dembouz hármassal rohamoznánk...)
Két hónappal ezelőtt csak azért nem reagáltam volna ilyen tartalmú posztra, mert néhány hetes kitiltást kockáztattam volna.... :roll:
Ma az a véleményem, hogy ez a gondolat már nem teljesen ördögtől való.
Az igazolások topicban picit bővebben ki is fejtettem ezt néhány órával ezelőtt, felesleges ismételni önmagam.

Hogy Dembiről is ejtsek szót, szerintem a tegnapi sevillai meccsen már látszott, hogy próbálja figyelembe venni azt, amit Xavitól tanulhat edzésen.
Válasz küldése