Ousmane Dembélé

Ki hogy teljesített legutóbb? Ki milyen formát mutat, kik a kedvenceid? Mondd el itt! - Az első csapat játékosai, a La Masia, a vezetőedző és a régmúlt csillagai kapnak itt helyet.
johdepp
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 273
Csatlakozott: 2009.10.02. 18:23:01

2019.09.29. 20:22:26

davi10 írta:
andreas írta: Az az ember aki ezért felelős, Ő mit csinál?
Fortnite-ozik, nem szól az orvosoknak és nem jelenik meg a kivizsgálásokon.
Nem akarok mindenbe belekötni, de mutasd meg, kérlek, hogy melyik cikkben olvastad most, hogy azért sérült meg, mert fortnájtozott! Mutasd meg azt is, kérlek, hogy melyik cikkben írták azt, hogy nem szólt az orvosoknak! (A hírek szerint éppen azért nem játszott, mert szólt pénteken az edzés után, hogy fájdalmat érzett a lábában.)
Ezen felül mutass más olyan sportolót, aki soha életében nem játszott videójátékkal! Ahány sporteseményt nézek, mindenhol szóba szokott kerülni a kommentátoroknál, hogy fifázik, fortnájtozik, nba 2k-zik a gyerekek többsége. Kicsit baromi unalmas folyamatosan ezt hallgatni/olvasni, hogy csak Dembélé fortnájtozik, meg kólát iszik, meg hamburgert zabál, és nem szól, ha fáj a valamije, meg ellógja az edzést és a kivizsgálást, meg a tököm tudja, mi szokott még lenni a sláger körülötte.
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6589
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2019.09.29. 19:56:19

andreas írta: Az az ember aki ezért felelős, Ő mit csinál?
Fortnite-ozik, nem szól az orvosoknak és nem jelenik meg a kivizsgálásokon.

Senki más nem sérült annyit, mint Ő, ezért nem lehet az orvosi stábra kenni. Van benne egy nagy adag balszerencse is, de a gyerek is felelős.
Csak remélni tudom, hogy a hanyagságával nem okozott olyan sérüléseket, amelyeket már nem fog tudni kiheverni.
Fecooo írta:Szoktam védeni a srácot, most is azt teszem, mert az nem véletlen, hogy olyanok is megsérülnek mostanában, akiknek előtte semmi bajuk nem volt (pl Alba...)
Ki kéne rúgni a fizikai staffot a 3,14csába!
Alba-ért összetehetjük a két kezünket, 2 éven át végigrobotolt minden meccset, csoda, hogy eddig bírta.
Elvileg híresen jó az orvosi csapatunk, csomóan korábban is szoktak felépülni, baromság lenne mindenkit elküldeni 1 amatőr gyerek miatt.

Én is sokáig védtem, de szerintem vége a sztorinak, legkésőbb nyáron túladunk rajta, ha addig kihúzza egészségesen, akkor még sajnálnám is, de semmi értelme megtartani.

Nagyon sajnálom, mert tényleg hatalmas tehetség a srác, hihetetlen gyors és én még nem láttam ennyire kétlábas focistát. De úgy néz ki, hogy megmarad örök ígéretnek.
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
andreas
Jugador del Barça
Hozzászólások: 184
Csatlakozott: 2019.05.11. 21:25:03

2019.09.29. 18:29:14

Tényleg érthetetlen a dolog.
150 milla értékről beszélünk és folyamatosan a sérülések vannak..
Az az ember aki ezért felelős, Ő mit csinál?

A cikk alapján túlterhelt, akkor ne terheld túl!
Avatar
Fecooo
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7851
Csatlakozott: 2008.07.15. 18:30:53

2019.09.29. 16:15:49

A cikk alapján nekem egyértelmű a staff felelőssége... Nem a játékosnak kellene tudni, mennyit szabad terhelni a testrészeit, hanem a személyzetnek... Sok az izomsérülés, túl sok! Normális háttér esetén Dembelé se lenne ennyit sérült... Szoktam védeni a srácot, most is azt teszem, mert az nem véletlen, hogy olyanok is megsérülnek mostanában, akiknek előtte semmi bajuk nem volt (pl Alba...)
Ki kéne rúgni a fizikai staffot a 3,14csába!
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18359
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2019.09.28. 21:13:41

ikajli írta:Csak megjegyzem, hogy Valverde csak elővigyázatosságból nem játszatta.
Megsérült, nincs mit szépíteni ezen.

https://www.fcbarcelona.com/en/football ... le-problem" target="_blank
ikajli
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 448
Csatlakozott: 2019.03.30. 20:40:04
Tartózkodási hely: Pécs

2019.09.28. 21:11:35

Csak megjegyzem, hogy Valverde csak elővigyázatosságból nem játszatta.
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2019.09.28. 21:00:32

Én speciel nagyon örülök, hogy Coutinho nem maradt, jobb így mindenkinek. Középpályára egyértelműen nem volt jó - Arthurék mutatják most milyen az, aki nálunk KK-t játszik -, amíg meg Messi a csapatban van, szélsőnek se jó. Meg lehet nézni a mai gólpasszát is, de a Poolban is, hogy mikor ment neki leginkább. Ha ő tolja Messi szerepkörében, a társak meg mozognak körülötte. Csak nálunk erre itt van Leo, aki vagy 6 szinttel jobban tolja ezt.

Az, hogy OD nem képes lefutni egy kúpert sérülés nélkül, még nem javítja fel Coutinhot sajna. Ha meg a brazil maradt volna, és OD megy el, lenne most egy szenvedő brazilunk akiért nem kapnánk pénzt jövőre, cserébe Fati és Pérez fele ennyit se játszottak volna. Ansu miatt már megérte szerintem kölcsönadni a brazilt, úgyhog, én nem bánkódok. Nyilván egy 17 éves kölyökre nem lehet építeni, meg komoly dolgokat várni tőle rögtön, de én inkább nézem azt hogy egy potenciális kezdőjátékos hibázgat és fejlődik, minthogy egy 160 milliós brazil hétről-hétre keresi önmagát miközben számoljuk vissza a napokat mikor megy el.

Nem azt mondom, hogy így jó a keret ahogy van, de Coutinho pont nem az a játékos, akit most visszavárnék, hogy javítson a csapaton.
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7360
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2019.09.28. 17:06:49

davi10 írta:
Arra céloztam, hogy Coutinho-val legalább lehetett számolni a szakmai stábnak, szerintem már az orvosok is gyomorgörcsbe vannak, ha játszik a srác.

A teljesítménye olyan volt, amilyen, de szerintem a stáb is inkább dolgozna Coutinho-val, mint egy Dembele-Vermaelen-féle időzített bombával.
Nyilván egyik se ideális.

A kettő között azért van különbség Vermaelen világ életében sérülékeny volt, míg Dembelének se a Remmes-ben se a Dortmundban nem volt sérülés miatt kihagyott meccse. Ez azért elmond vallamit a szakmai stábról úgy pláne hogy folyamatosan jönnek az izomsérülések, húzódások.
Forca Barca!!!!
Avatar
Rivaldo11
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8005
Csatlakozott: 2006.08.22. 11:44:15
Tartózkodási hely: Budapest

2019.09.28. 16:52:19

A kutyának nem fog így kelleni, az az igazán nagy baj. Merthogy azzal leszámolhatunk lassan, hogy itt majd befut.
Rivaldo-A Legnagyobb.
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6589
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2019.09.28. 16:48:59

csababarca írta: Coutinhonál meg most mivel driblizett 2-t egy random bundás meccsen, beindult a nosztalgiavonat többeknél.
Ilyenkor javaslom kapcsoljatok be random egy tavalyi meccset, ahol játszott a brazil, rögtön fejen csap a felismerés, hogy mekkora nulla volt.
Arra céloztam, hogy Coutinho-val legalább lehetett számolni a szakmai stábnak, szerintem már az orvosok is gyomorgörcsbe vannak, ha játszik a srác.

A teljesítménye olyan volt, amilyen, de szerintem a stáb is inkább dolgozna Coutinho-val, mint egy Dembele-Vermaelen-féle időzített bombával.
Nyilván egyik se ideális.

Amúgy nem nézem a Bayern-meccset csak a mix miatt jött az értesítés, Coutinho eddig gól, gólpassz, azt hiszem az előző meccsen is a büntető mellett kiosztott egy gólpasszt is.

Mivel Dembele-vel nem lehet számolni, én nagyon remélem, hogy Coutinho kap egy esélyt az új edzőtől, remélhetőleg már a következő szezonban.
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15406
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2019.09.28. 16:44:13

pep71 írta:
Nem Coutinho-t védve, de Valverde alatt Messi-n és TS-en, esetleg Alba-n kívül van valaki aki folyamatosan jó teljesítményt hozott volna??
Dembélé és Cou is sokkal jobb lenne egy gyorsan focizó csapatban, ahogy Griezmann is, aki ugyanúgy megbukni látszik, mint az előbb említett két galaktikus rekordigazolás is..
nem, de azért olyanok voltak, akiknek volt egy egy jobb periódusa. Busi, Rakitic, Lajos pl.

a második gondolatoddal meg teljesen egyetértek, EV sok játékost visszafog ezzel a "taktikával".
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
pep71
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1092
Csatlakozott: 2011.08.30. 00:28:51

2019.09.28. 16:38:33

csababarca írta:Ez így van, de nyilván látszik hogy nem változtat, azt meg nem tudjuk min kéne. bocsi de én a bulvárnak, hogy hamburgert eszik nem hiszek. attól még senkinek nem szakad el hetente a szalagja, vagy van izomsérülése.
na mindegy.

Coutinhonál meg most mivel driblizett 2-t egy random bundás meccsen, beindult a nosztalgiavonat többeknél.
Ilyenkor javaslom kapcsoljatok be random egy tavalyi meccset, ahol játszott a brazil, rögtön fejen csap a felismerés, hogy mekkora nulla volt.
Nem Coutinho-t védve, de Valverde alatt Messi-n és TS-en, esetleg Alba-n kívül van valaki aki folyamatosan jó teljesítményt hozott volna??
Dembélé és Cou is sokkal jobb lenne egy gyorsan focizó csapatban, ahogy Griezmann is, aki ugyanúgy megbukni látszik, mint az előbb említett két galaktikus rekordigazolás is..
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15406
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2019.09.28. 16:15:07

Ez így van, de nyilván látszik hogy nem változtat, azt meg nem tudjuk min kéne. bocsi de én a bulvárnak, hogy hamburgert eszik nem hiszek. attól még senkinek nem szakad el hetente a szalagja, vagy van izomsérülése.
na mindegy.

Coutinhonál meg most mivel driblizett 2-t egy random bundás meccsen, beindult a nosztalgiavonat többeknél.
Ilyenkor javaslom kapcsoljatok be random egy tavalyi meccset, ahol játszott a brazil, rögtön fejen csap a felismerés, hogy mekkora nulla volt.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6589
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2019.09.28. 16:10:47

csababarca írta: nyilván kirívó, de nem biztos, hogy ez olyan 1szer 1, mint ahogy látszik. elég sok az izomsérülés az utóbbi időben, ő nála extrán jelentkezik,tehát extrán kellene figyelni rá.
de mondjuk valószínűleg üveg, és menthetetlen a gyerek.
Magára is extrémen kéne figyelnie, nagyon rezeg alatta a léc, szerintem ez az utolsó esélye, hogy nagy csapatnál legyen. Ha innen továbbáll, akkor már nem fog szerintem ilyen magas szinten játszani (vagy éppen nem játszani).

Valahogy ebből épüljön fel, december végéig maradjon egészséges, játsszon néhány kupameccsen, aztán felőlem már a télen túladhatunk rajta.
Ennél még az is jobb lenne, ha Coutinho lenne a keretben helyette...
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15406
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2019.09.28. 15:40:21

MatyiG írta:Azért az ő esete kirívó, ennyit senki nem sérült, mint ő.

Miért lenne szemétláda azért, mert maradni akart a klubnál?
nyilván kirívó, de nem biztos, hogy ez olyan 1szer 1, mint ahogy látszik. elég sok az izomsérülés az utóbbi időben, ő nála extrán jelentkezik,tehát extrán kellene figyelni rá.
de mondjuk valószínűleg üveg, és menthetetlen a gyerek.


egyébként mióta van megengedve a fórumon, hogy szemétládázzunk egy játékost? ez nekem új.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18359
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2019.09.28. 15:36:06

Azért az ő esete kirívó, ennyit senki nem sérült, mint ő.

Miért lenne szemétláda azért, mert maradni akart a klubnál?
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15406
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2019.09.28. 15:35:46

Nero. írta:
Szemétláda, világosan meg volt mondva neki hogy irány Párizs, de még erre se volt hajlandó. Most nálunk lehetne a világ 2 legjobb játékosa egyszerre. :evil: :evil:
:lol: :lol: :lol:

MBappéért ajánlottuk fel?
Rakitic se ment el, ő is szemétláda? Mert amit most leírtál, aszerint igen, közben Messi,ALba, TS mellett a legjobbunk volt az elmúlt szezonokban, és triplán gürizett a kp-n pl Busquets miatt, akinek derogált ez.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2019.09.28. 15:29:11

Mondtam hogy 40ért viszi majd el Arsenal. Többet nem ér.

Pedro > Tello > dembele

Szemétláda, világosan meg volt mondva neki hogy irány Párizs, de még erre se volt hajlandó. Most nálunk lehetne a világ 2 legjobb játékosa egyszerre. :evil: :evil:
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15406
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2019.09.28. 15:26:28

meg mellé az erőnléti, orvosi stáb is.
nem csak miatta, de Pep-Rijkaard idejét idézi ez a sérüléshullám, ami jóideje tart.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18359
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2019.09.28. 15:18:32

Nevetséges ez a gyerek. Minél hamarabb túl kell adni rajta.
Tomix354
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1054
Csatlakozott: 2018.03.09. 21:22:40

2019.09.28. 15:04:32

Télen mehetne is, ha már nyáron nem adtuk el pedig a Bayern vihette volna.
johdepp
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 273
Csatlakozott: 2009.10.02. 18:23:01

2019.09.28. 15:02:36

Erre komolyan nincsenek már szavak... Mi a franc?!
Probléma a bal combizommal. Hihetetlen.
Nem Ede72
Jugador del Barça
Hozzászólások: 159
Csatlakozott: 2011.11.24. 15:04:14

2019.09.26. 19:39:11

Petr írta:
Barca_10 írta:Mekkora fegyver lehetne ő nekünk ha nem lenne ekkora barom és rendszer lenne körülötte.. belegondolni is szörnyű.
Ezt honnan szedi mindenki? Legalabb egy eve volt hir, azota csak cafolt morzsak jottek szembe.
Bojan....ő pontosan ilyen megosztó volt.
johdepp
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 273
Csatlakozott: 2009.10.02. 18:23:01

2019.09.26. 01:19:00

Petr írta:Ezt honnan szedi mindenki? Legalabb egy eve volt hir, azota csak cafolt morzsak jottek szembe.
Én is felszabom magam ezen, de megpróbálom nem észrevenni már az ilyen hozzászólásokat. Ez olyan, mint hogy Busi még mindig oszkárdíjas színész, mert 19 évesen fetrengett egyet az inter ellen. Nem érdekes, hogy 7-8-9 éve kinőtte ezeket, attól még ő a színész és kész. Dembélé meg az agyatlan néger, aki késik (és egyedül ő késik, senki más!) edzésről és csak a PS4-et nyomja, meg a kólát issza. Bezzeg az nem volt itt téma, hogy Todiboval egy héttel előbb jelentkeztek edzésre a nyáron.

Egyébként egészen elképesztő, ami itt szokott folyni ebben a topikban. Én őszintén nem emlékszem, hogy valaha lett volna még egy játékos a csapatban, aki ennyire megosztó lett volna, és ennyi fikaáradatot kapott volna a szurkerektől többnyire vélt vagy feltételezett dolgokért. A legkisebb pletyka is úgy fel van itt róla nagyítva sokszor, hogy az valami döbbenet.

Én még mindig bízom benne. Remélem, most már elkerülik a sérülések, és játszik is eleget, és remélem, élni is tud a lehetőséggel. Valverde mellett nem lesz egyszerű...
Petr
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2144
Csatlakozott: 2013.10.31. 15:46:41
Tartózkodási hely: Az ország legszebb városának a legszebb utcája

2019.09.26. 00:10:23

Barca_10 írta:Mekkora fegyver lehetne ő nekünk ha nem lenne ekkora barom és rendszer lenne körülötte.. belegondolni is szörnyű.
Ezt honnan szedi mindenki? Legalabb egy eve volt hir, azota csak cafolt morzsak jottek szembe.
Válasz küldése