Ousmane Dembélé

Ki hogy teljesített legutóbb? Ki milyen formát mutat, kik a kedvenceid? Mondd el itt! - Az első csapat játékosai, a La Masia, a vezetőedző és a régmúlt csillagai kapnak itt helyet.
menczel
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1618
Csatlakozott: 2006.04.11. 14:16:25

2023.07.31. 23:46:21

peton02 írta:
2023.07.31. 22:40:57
Dembélé úgy akar távozni a Barcelonától, hogy jó szívvel gondoljanak rá, ezért nem lesz aktiválva a kivásárlási záradék mely éjfélig 50 millió euró, ha nem a PSG és Barcelona tárgyal egymással a pénzügyi feltételeken. Eddig úgy néz ki, hogy a Barcelona több mint 50 milliót fog keresni az üzleten tisztán.
25m csak!! 25m a jatekose és az ugynoke
peton02
Barça B
Hozzászólások: 29
Csatlakozott: 2023.07.09. 10:50:19

2023.07.31. 22:40:57

Dembélé úgy akar távozni a Barcelonától, hogy jó szívvel gondoljanak rá, ezért nem lesz aktiválva a kivásárlási záradék mely éjfélig 50 millió euró, ha nem a PSG és Barcelona tárgyal egymással a pénzügyi feltételeken. Eddig úgy néz ki, hogy a Barcelona több mint 50 milliót fog keresni az üzleten tisztán.
Avatar
Xavier Hernandez
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 265
Csatlakozott: 2018.01.04. 22:42:42
Tartózkodási hely: Barcelona

2023.07.31. 21:53:02

Az itt töltött 5-6 évéből minimum négyet a padon ült, Xavi alatt "feljavult", hisz a 22/23-as szezonban összesen egy, azaz 1db gólt szerzett... Igazi közönségkedvenc volt, nagyon fog hiányozni, kb. annyira, mint a korábbi csodálatos középpályásunk, a híres André Gomes. A Dembelé mezeket most aranyáron adják-veszik a könnyező Barca-fanok... ja, nem.
Vigyék minél messzebb, ha becsorog a kasszába a tisztán 25 millió €, akkor csak alig 200millió €-t buktunk rajta összesen (105m+a fizetése).
Legyen örökké átkozott, aki leigazolta ezt a kutyaütőt!
La Masia1
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 269
Csatlakozott: 2022.09.23. 18:42:36

2023.07.31. 21:05:31

Atlantis írta:
2023.07.31. 16:40:07
Sajnálnám ha távozna, mert az utóbbi időben úgy érzem sokat fejlődött fejben, és egyre inkább szerethető játékossá vált.
Gondolom érzed, hogy amikor egy 105 millióért érkezett, 20 milliót kereső, 26 éves játékost ezekkel a jelzőkkel próbálunk megvédeni, akkor már alapból hatalmas gondok vannak. :lol:
La Masia1
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 269
Csatlakozott: 2022.09.23. 18:42:36

2023.07.31. 20:59:42

Troym írta:
2023.07.31. 20:54:29

Szerintem adózási kérdés, de ez csak tipp. Nem mindegy, hogy a vételár egy része landol a zsebében neki és Sissokonak, vagy aláírási bónusz, vagy akármi más. Gondolom a vételár spanyol, az aláírási pénz francia adózás alá esik.
Ez is egy fontos szempont, igen; az aláírási pénz és az ügynöki jutalék így nem is francia, hanem "PSG/katari adózás" alá esik, ami 0% =D>
La Masia1
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 269
Csatlakozott: 2022.09.23. 18:42:36

2023.07.31. 20:55:43

ikajli írta:
2023.07.31. 18:14:58
Két dolgot nem értek.

Ha a PSG meg akarta szerezni Dembélét, akkor nyilván tudtak a mai határidőről. Azért nekik sem mindegy, hogy 50 v 100 millió a kivásárlási ár. De akkor miért az utolsó pillanatban kezdik a dolgot? Miért nem kezdeményeztek két hete?

A másik meg az, hogy megteheti-e a Barca, hogy egy kicsit húzza az időt, és ezzel az 50 millió 100-ra ugrik? Ez azért elég furán hangzik.

(az már csak hab a tortán, hogy mi ez, hogy a pénz fele a játékosé? ilyen megállapodást azért nem szabadott volna kötni.)

A Barca nincsen döntési helyzetben, ha ma éjfélig kifizetik az 50-et az ő játékosuk és kész, vége. És a megállapodás szerint ennek a fele az ügynöké.
A klub legutóbb azért ment ebbe bele, mert így tudtak csak vele hosszabbítani, zsarolták a klubot.
Vagy így maradt, egy alacsony kivásárlási árért, amiről mindenki tudta, hogy sok nagy klub ki tudja fizetni majd és amiből sokat megkapnának, vagy elment volna következő évben ingyen.
Tehát rosszul néz ki az egész, de valójában mindkét oldal jól járt. A semmi helyett a Barca így is kapna legrosszabb esetben 25-öt.

A PSG azért nem kezdte előbb a dolgot, mert Dembele valójában nem akart elmenni és a klub sem akarta elengedni.
De egy 30 fős pénzéhes horda 0-24-ben rágja a fülét. Ennyi ember él belőle király módjára.

Most már mindenki azt akarja, hogy menjen, de még így is lehet megoldás, hogy a végén mindenki elégedett legyen.
Troym
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2598
Csatlakozott: 2009.08.15. 12:12:47

2023.07.31. 20:54:29

Andris írta:
2023.07.31. 19:51:29

Iszonyatos hézagokat érzek megint az egész történetben, vagy valami nekem nem áll csak össze. Valaki el tudja nekem magyarázni, hogy Dembelé és a PSG szempontjából hogy logikus ez az egész?
Szerintem adózási kérdés, de ez csak tipp. Nem mindegy, hogy a vételár egy része landol a zsebében neki és Sissokonak, vagy aláírási bónusz, vagy akármi más. Gondolom a vételár spanyol, az aláírási pénz francia adózás alá esik.
Avatar
geridoss
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2785
Csatlakozott: 2008.11.30. 23:00:46
Tartózkodási hely: Eger

2023.07.31. 20:49:10

Andris írta:
2023.07.31. 19:51:29

Iszonyatos hézagokat érzek megint az egész történetben, vagy valami nekem nem áll csak össze. Valaki el tudja nekem magyarázni, hogy Dembelé és a PSG szempontjából hogy logikus ez az egész?
Az lehet a háttérben, hogy 6 éve van a klubnál, és volt eddig 1 jó fél éve, pedig esélyt azt annyit kapott, mint tíz másik. A klub bízott benne, segítettek rendbejönni neki (diéta, kirendelt szakács, gondolom elmagyarázták neki a profi életmódot is, fizikálisan rendberakták), aztán miután megnősült tényleg benőtt a feje lágya, és benne van a pakliban, hogy szeretne törleszteni valamit a tetemes árából.

Én nem bánkódnék akkor sem, ha végül elmegy. Ő nem egy pótolhatatlan játékos a szememben.

Igazából ha lelép, akkor FT játszhatna az eredeti posztján, ott nem szokott emberhátrány lenni, csak hát ketten is vannak jelenleg azon a poszton. Raphinhával szerintem megoldaná a spanyol a jobb szélt, balra Fati és Abde (Yamal) és középre érkezhetne Roque Lewa mögé.

Kedvelem a franciát, de valahogy nem érint meg most ez a saga, legyen akármi a kimenetele.
"Látta a Real Madrid Villareal elleni 6-2-es győzelmét?" " Nem láttam, viszont emlékszek egy 6-2-re a Bernabeuból..." /Joan Laporta/

Visca el Barca!
La Masia1
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 269
Csatlakozott: 2022.09.23. 18:42:36

2023.07.31. 20:43:57

Andris írta:
2023.07.31. 19:51:29

Valaki el tudja nekem magyarázni, hogy Dembelé és a PSG szempontjából hogy logikus ez az egész?
Senki nem akar összeveszni senkivel, és ez így is van jól, van megoldás, amivel mindenki elégedett lehet a végén.

Az egyetlen gond, hogy a klub - érthető módon - nem szeretné az 50 felét leadni az ügynöknek.

Ha abban megállapodnak, hogy a klub megkapja a teljes 50-et (vagy akár csak 35-40-et), és a PSG majd lerendezi házon belül az ügynökkel a többit, akkor mindenki elégedett lesz a végén.

A Barca megkapja a teljes 50-et a világ egyik legsérülékenyebb játékosáért és megszabadul a horror fizetésétől. A klub történetének egyik legszarabb igazolása.
A PSG elégedett lesz, mert az ő szempontjukból 50-ért (pláne, ha 40-ért) nagyon jó áron veszik. Az ügynököt kifizetik "okosba".
Az ügynök elégedett lesz, mert valójában az adók miatt az 50-nek nem a felét kapta volna, hanem kevesebb mint negyedét. Ha a PSG-től kapja más módon, biztos jobban jár.
Dembele és az egész agyatlan, pénzéhes sleppje is elégedett lesz. Visszamennek Párizsba és jön a magasabb fizu, aláírási pénz, és lehet ismét franciául beszélni.

Ilyen lenne egy igazán jó üzlet, ahol mindenki mosolyog a végén.
Avatar
vinszentvega
Capitá del Barça
Hozzászólások: 831
Csatlakozott: 2016.09.13. 10:17:08

2023.07.31. 20:39:42

Ha akar menjen, csak akkor legyen vége már az egésznek 1 napon belül.
Szerintem szívatott már minket eleget.....
It's the little differences. I mean, they got the same shit over there that we got here, but it's just...it's just, there it's a little different
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13507
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2023.07.31. 19:51:29

A Mundon a legfrissebb dolgok, kicsit számomra összefüggéstelenül:
- a PSGnek 5 órája maradt letenni a zsét, aztán emelkedik az ár
- Dembelé azt preferálná, hogy ne kivásárlási záradékkal, hanem tárgyalás útján, tisztességes módon kerüljön terítékre a távozása
- a francia személyes csapata (gondolom az ügynök, család, manager, kutya, macska) még mindig nem értesítette hivatalosan a Barcát távozási szándékról
- ugyanakkor elvileg engedélyt kért hivatalosan is, hogy tárgyalhasson a franciákkal (ez ugye nem egyenlő a távozási szándékkal)
- Dembelé felszáll a csapat gépére Dallasból Vegasba

Ezek alapján én most megint valami mást érzek, leginkább azt, hogy a hosszabbítás előtt ez is tágyalási stratégia, próbálják esetleg felfele nyomni a fizetését. Máskülönben kissé logikátlan, ellentmondásokkal ékesített a sztori eddig, bár tény, hogy még egyáltalán nem érzem magam tájékozottnak, messze nem olvastam el minden elérhető infot.

Írják, hogy Dembi szépen akar távozni, és lemondana a 25 millióról, ami az 50es kivásárlásiból járna neki (és az ügynökének), cserébe azt kéri, h a Barca és a PSG tárgyaljon rendesen. Igazán ebben sem látom a logikát az ő szemszögükből.

A Sport készpénznek veszi a távozását.

Iszonyatos hézagokat érzek megint az egész történetben, vagy valami nekem nem áll csak össze. Valaki el tudja nekem magyarázni, hogy Dembelé és a PSG szempontjából hogy logikus ez az egész?
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Peter
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3287
Csatlakozott: 2019.09.04. 02:22:17

2023.07.31. 18:39:23

Atlantis írta:
2023.07.31. 17:55:57
Nem hiszem, hogy itt a klubbnál erre most jönnek rá, hanem inkább csak ez volt az egyik ára annak, hogy hosszabbított.
Ez a része teljesen érthető, amennyiben nem lenne ott, hogy augusztus 31. viszont 100 millió.
Szóval nekem együtt a kettő furcsa. Persze azt sem tudjuk, abból a százból mi mennyi, illetve én biztosan nem tudom.
Ha azonban ez volt az ára és nem volt választása a klubnak a szerződés megkötésekor, miközben valós komoly szándék lett volna megtartani őt, akkor szezon közben is lehetőség lett volna módosítást kezdeményezni valami kedvező pillanatban, hogy legalább azt a júl.31. időpontot és 50 milliót töröljük, olyan áron is, hogy 70-30 vagy akár 60-40 az augusztusi, avagy az augusztus 31.-et és 100-at előrehozni.
Mégsem 50 millió ami 25-25.
Nem rosszindulatot feltételezek, pusztán nem értem :oops:

Nálam a fő probléma az, hogy júl.31. 50 illetve aug.31.100.....egy hónap és ekkora különbség?
Ez nem tűnik kristálytiszta normális alkunak. Legalábbis kívülről....

Ebben nekem garantált a dobbantási vagy/és elengedési szándék.
Avatar
gránit
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2467
Csatlakozott: 2010.06.12. 08:55:53

2023.07.31. 18:31:34

Atlantis írta:
2023.07.31. 17:55:57


Mivel az összes hír szerint jelenleg a meglévő játékosok hosszabbítása és a már leigazoltak bejegyzéséhez is megint vagyonértékesítésekhez kell nyúlni.
Ez nekem nem azt mutatja, hogy ha eligazolna Dembelé akkor hirtelen egyből lenne pénzünk hasonló kaliberű játékost vásárolni hasonló fizetéssel. Leginkább pont a meglévő dolgokat tudnánk lezárni belőle.
Plusz gyanús az is, hogy az eddigi legnagyobb igazolásunk július végén Romeu 4 milláért. :D

Ekkora plusz bevétel esetén ez elég durva lenne, még a Ligától is. Ha még ekkora plusz bevétellel sem igazolhatunk, akkor tényleg vagy fel kell tennünk a kezünket és fehér zászlót lengetve letenni a fegyvert, vagy másik bajnokságot kell keresni.
ikajli
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 456
Csatlakozott: 2019.03.30. 20:40:04
Tartózkodási hely: Pécs

2023.07.31. 18:14:58

Két dolgot nem értek.

Ha a PSG meg akarta szerezni Dembélét, akkor nyilván tudtak a mai határidőről. Azért nekik sem mindegy, hogy 50 v 100 millió a kivásárlási ár. De akkor miért az utolsó pillanatban kezdik a dolgot? Miért nem kezdeményeztek két hete?

A másik meg az, hogy megteheti-e a Barca, hogy egy kicsit húzza az időt, és ezzel az 50 millió 100-ra ugrik? Ez azért elég furán hangzik.

(az már csak hab a tortán, hogy mi ez, hogy a pénz fele a játékosé? ilyen megállapodást azért nem szabadott volna kötni.)
Atlantis
Capitá del Barça
Hozzászólások: 886
Csatlakozott: 2008.08.29. 13:25:29
Tartózkodási hely: Budapest

2023.07.31. 17:55:57

gránit írta:
2023.07.31. 16:44:48
Atlantis írta:
2023.07.31. 16:40:07
pótolni igazolással biztos nem fogjuk tudni.
Miért ne tudnánk?
Mivel az összes hír szerint jelenleg a meglévő játékosok hosszabbítása és a már leigazoltak bejegyzéséhez is megint vagyonértékesítésekhez kell nyúlni.
Ez nekem nem azt mutatja, hogy ha eligazolna Dembelé akkor hirtelen egyből lenne pénzünk hasonló kaliberű játékost vásárolni hasonló fizetéssel. Leginkább pont a meglévő dolgokat tudnánk lezárni belőle.
Plusz gyanús az is, hogy az eddigi legnagyobb igazolásunk július végén Romeu 4 milláért. :D

Peter írta:
2023.07.31. 17:15:11
Andris írta:
2023.07.31. 16:03:59
Alapvetően ha el is kéne adnunk, 100 millióról kéne elkezdeni alkudozni a rohadék olajosokkal.
Osztom a véleményedet.
Ugyanakkor ha van egy szerződésben meghatározott határidő - júli 31. éjfél és 50 - akkor nem az utolsó pillanatban kellene rájönni a székházban, hogy "hoppá, ezzel bukhatunk nem keveset".

(...)

Aki megállapodott abban, hogy 50 millió a kivásárlási ár és ebből 25 a játékosé, az már akkor sem gondolta komolyan megtartani őt, ha a játékost illető 25 millió valami hókuszpókusz átütemezés vagy bármi hasonló.

Ez csak gyarapítja az érthetetlen dolgaink esetszámát.
Azért ne felejtsük el, hogy a legutóbbi "hosszabbításakor" nem igazán voltunk túl jó alkupozícióban. Teljesen biztos vagyok benne, hogy ezt nem a Barca szerette volna a szerződésbe beletenni, aki minden játékosnak 200-400 milliós kivásárlási árakat tesz a szerződésébe. :D Egy Oriol Romeu elvileg 400 millió eurós kivásárlási záradékkal írt alá....

Nem hiszem, hogy itt a klubbnál erre most jönnek rá, hanem inkább csak ez volt az egyik ára annak, hogy hosszabbított. Sok olyan játékos van, főleg fiatalok akik szándékosan csak reális kivásárlási árral hajlandóak aláírni valahova, pontosan azért hogy tudjanak váltani ha akarnak és a klub nem akarja elengedni őket.

Illetve ha most van egy 50 milliós kivásárlási záradéka, akkor az nem alku kérdése. :D
Valóban ahogy elhangzott, holnap estére már okosabbak leszünk mi a helyzet, mennyi volt igaz a mai pletykákból.
Peter
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3287
Csatlakozott: 2019.09.04. 02:22:17

2023.07.31. 17:15:11

Andris írta:
2023.07.31. 16:03:59
Alapvetően ha el is kéne adnunk, 100 millióról kéne elkezdeni alkudozni a rohadék olajosokkal.
Osztom a véleményedet.
Ugyanakkor ha van egy szerződésben meghatározott határidő - júli 31. éjfél és 50 - akkor nem az utolsó pillanatban kellene rájönni a székházban, hogy "hoppá, ezzel bukhatunk nem keveset".

Mbappé lába már tavaly az utolsó pillanatig kilógott Párizsból. Azt is erősen sejteni lehetett, hogy amennyiben pótolni kell, legkézenfekvőbb opciójuk Dembelé (bárki is legyen az edzőjük).

Aki megállapodott abban, hogy 50 millió a kivásárlási ár és ebből 25 a játékosé, az már akkor sem gondolta komolyan megtartani őt, ha a játékost illető 25 millió valami hókuszpókusz átütemezés vagy bármi hasonló.

Ez csak gyarapítja az érthetetlen dolgaink esetszámát.
gránit írta:
2023.07.31. 15:36:17
100 millió euró alatt szóba sem szabad állni a PSG-vel. Annyiból viszont bőven tudnánk pótolni, sőt.
Egyetértek. Valamilyen formában vagy ilyen-olyan kisebb átgondolással, variálással egészen biztosan könnyebben pótolható lenne, mint abból a 25-ből.
Minél többet "rágom", ez annál gázosabb sztori.... :mrgreen:
Avatar
Fernando
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8673
Csatlakozott: 2005.09.30. 16:11:15
Tartózkodási hely: U.S.S. Enterprise

2023.07.31. 16:46:35

Adama Traore free agent. 😀 csak szólok. Beraknam jobbhatvednek, hagy szóljon. (Nyilván vicc).
„Teljesen tehetetlenül érzed magad, ahogy látod, milyen kényelmesen, és élvezettel játszanak.” Raúl a Real-Barca után (2-6)
Avatar
gránit
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2467
Csatlakozott: 2010.06.12. 08:55:53

2023.07.31. 16:44:48

Atlantis írta:
2023.07.31. 16:40:07
pótolni igazolással biztos nem fogjuk tudni.
Miért ne tudnánk?
Atlantis
Capitá del Barça
Hozzászólások: 886
Csatlakozott: 2008.08.29. 13:25:29
Tartózkodási hely: Budapest

2023.07.31. 16:40:07

Sajnálnám ha távozna, mert az utóbbi időben úgy érzem sokat fejlődött fejben, és egyre inkább szerethető játékossá vált. Ráadásul amiket már mások is lentebb felhoztak: a játékában mindig benne van a váratlan, amire egy alapvetően támadó szellemű csapatnak aki betömörült ellenfelekkel játszik legtöbbször, nagy szüksége van.

A támadó szekció egyértelműen erősen megérezné a hiányát, és pótolni igazolással biztos nem fogjuk tudni. Bár ezzel Abdénak nagy lehetőség nyílhatna.

A Neymar párhuzamot pedig egyáltalán nem értem. Az eligazolása nem először merül fel, mint egy villámcsapás a semmiből. :D Az 50 millió érte nem sok egyáltalán, egy teljesen reális kivásárlási árat fizetnének ki. A csapat sem rá tervezett épülni a következő években.

Az egyedüli párhuzam az, hogy PSG és kivásárlás. :D


Mindettől függetlenül amúgy engem meglepne ha elmenne. Főleg a friss interjú után amit épp a pletyka előtt tettek ki ide. :D
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13507
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2023.07.31. 16:03:59

Annyira kellemetlen amúgy ez a szituáció: már javában benne vagyunk az előszezonban, a felkészülésben, ráadásul a támadósorunk egyáltalán nem túl izmos még Dembelével sem. Még az is megfordult a fejemben, hogy a PSG szándékosan így alakítja.

Az időzítés meg végképp nonszensz: minek szórakoztak idáig, ha előre is lehetett tudni, hogy 31.én lejár az 50 milliós kivásárlási záradék?
Én azt mondom, mostmár várjuk ki az éjfélt (a mi éjfélünket kell szerintem, nem az amerikait), aztán eldől, hogy mégis mi van.

Lehet hogy a PSG lerakott valami nagy összeget fizetésnek, amire egyből ráharaptak Dembeléék. Most azért nem keres túl sokat, és jövőre se keresne.
Viszont ha éjfélig nincs megegyezés, nemtom van-e elég idejük befejezni a formális dolgokat a kivásárlási záradékhoz. Alapvetően ha el is kéne adnunk, 100 millióról kéne elkezdeni alkudozni a rohadék olajosokkal.

Dembelé amúgy tényleg érvágás lesz nekünk, de ha ilyen könnyedén le lehet őt kenyerezni, akkor úgysem érdemes rá hosszabb távon építeni. Csupán azért, mert túl magas fizut mi úgyse adhatunk neki egyelőre, és akkor meg egy bizonytalan elem lenne. Várjuk ki a végét viszont.

Azt továbbra se tudom felfogni, hogy miért sértődnek meg egyesek azon, ha valakinek csak egy munkahely a Barca, és nem élete klubja. Ha máshol jobb fizetést kap, vagy úgy gondolja, jobb lesz neki, hát menjen csak. Ez bárkire érvényes, alapvetően ez a dolgok rendje. Augusztus 30.ig bárkinek lerakhatnak bármilyen ajánlatot, amitől átgondolja az életét.
Olyan nincs, hogy mindenből a Barca jöjjön ki jól. És olyan sincs, hogy bármely egyén majd aláveti magát a klub érdekeinek, ez egyáltalán nem a normális hozzáállás. Ez az extra. A rendkívüli. Ne normalizáljuk azt, amit egyes katalánok, illetve saját nevelések hoznak hozzáállás terén. Legalábbis szerintem ne, mert több irányból megközelítve is nagyon gáz.
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Avatar
NovaProspekt
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1981
Csatlakozott: 2019.11.26. 14:17:19

2023.07.31. 15:58:09

Itt van már a pali vagy 5-6 éve, a világot nem váltotta meg összességében. A hiányát fogjuk érezni, mert a támadósorunkból hiányzik a váratlan nélküle, de a La Ligát behúzhatjuk nélküle is akár, a BL-t ööö bocsi EL-t meg vele se nyerünk, és nélküle sem. Ha menni akar, menjen.
Nagybarcelona
Capitá del Barça
Hozzászólások: 777
Csatlakozott: 2021.02.19. 17:41:31

2023.07.31. 15:51:10

Valaki zárja be Dembelèt èjfèlig a WC-be :)
Ha valahogy meg tudnának állapodni, hogy mindenki jól járjon, ès kapnánk 50 milliót tisztán, akkor 85 milliónál járunk eladásban+ apróval elèrhetjük a 100-at, amivel az 1-az 1-es szabályt is (el kellene)egyben. Ennyi pènzből simán tudni kell hozni 2-3 minősègi játèkost, amivel jobban is járhatnánk, mint egy fèlszezonos Dembelevel. Remèljük a legjobbakat, az már off, ès egy jó kèrdès, Xavi kikre kőltenè az összeget
Avatar
gránit
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2467
Csatlakozott: 2010.06.12. 08:55:53

2023.07.31. 15:36:17

100 millió euró alatt szóba sem szabad állni a PSG-vel. Annyiból viszont bőven tudnánk pótolni, sőt.
menczel
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1618
Csatlakozott: 2006.04.11. 14:16:25

2023.07.31. 15:30:44

"Na itt van az utolsó lehetőség, hogy... " legalább a minimális elfogadható, emberi hangnemet üsd meg a csapat játékosaival, meg úgy általában bárkivel kapcsolatban.
Avatar
soadroli
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5178
Csatlakozott: 2008.05.17. 19:50:58

2023.07.31. 15:07:19

CONFIRMED: Ousmane Dembélé has just asked FC Barcelona for ‘formal permission’ to start talks with PSG!
There's a feeling that his €50M release clause cannot be activated in time today. Ousmane wants to do everything the correct way. @FabrizioRomano
Kép
Válasz küldése