Ousmane Dembélé

Ki hogy teljesített legutóbb? Ki milyen formát mutat, kik a kedvenceid? Mondd el itt! - Az első csapat játékosai, a La Masia, a vezetőedző és a régmúlt csillagai kapnak itt helyet.
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15406
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2019.11.28. 13:02:13

MatyiG írta:Már nem azért, de ahogy olvasom már a moderátorokat szidjátok, hogy sok a niggerezés és a rasszizmus a fórumon. Direkt visszaolvastam a tegnapi meccs alatt íródott hozzászólásokat, de egyikben sincs niggerezés/négerezés. Szóval nem tudom, hogy miről beszéltek. És olyat szintén nem olvastam, hogy valaki örült volna a tegnapi sérülésnek.

Ha elsiklottam felettük, sorry, de így gyorsan átfutva egyet sem találtam.
törölték a hozzászólást, vagy szerkesztették.
feketézés ott van, mintha releváns lenne.

nyilván nem légbőlkapott volt, hogy felemeltük a hangukat ellene.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18359
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2019.11.28. 12:55:18

Már nem azért, de ahogy olvasom már a moderátorokat szidjátok, hogy sok a niggerezés és a rasszizmus a fórumon. Direkt visszaolvastam a tegnapi meccs alatt íródott hozzászólásokat, de egyikben sincs niggerezés/négerezés. Szóval nem tudom, hogy miről beszéltek. És olyat szintén nem olvastam, hogy valaki örült volna a tegnapi sérülésnek.

Ha elsiklottam felettük, sorry, de így gyorsan átfutva egyet sem találtam.
corol
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1203
Csatlakozott: 2011.04.06. 20:08:57

2019.11.28. 12:13:22

Nem vagyok szakember, de ha ezt-azt olvasunk a neten, kiderül, hogy a mai élsportolók esetében számos összetevője van a "fitt állapotnak". Lehet alkati probléma, ami nagyon következetes és szakértő, speciális edzés módszerekkel orvosolható, amennyiben mégsem akkor felejtős a karrier. Rendkívül fontos a táplálkozás már-már tudományos alapon. Kihat a teljesítményre az átlagembernél is, de egy élsportolónál hatványozottan az életmód, a szabadidő hasznos eltöltése, a károsnak minősített tényezők kiktatása, tudatos hanyagolása.
Az alkati és táplálkozási tényezőkre pozitív példa Messi, aki esetében egy alacsony, vézna gyerekből, egy gyors, erőteljes izomzattal trendelkező, 15 éve a top-on lévő sportember lett, aki 32 éves korában is rövid távon olyan gyors és robbanékony, hogy csak szabálytalanul tudják megállítani és ahhoz képest amennyit faragják, elenyésző a sérüléseinek száma.
Sajnos Dembi az ellenkezőre példa, nem tudom a korábbi egyesületeiben mennyit volt sérült, de a Barcánál ha "megfújja a szél" már kiesik - ha jól tudom nyolcadszor két és fél év alatt. Irtak róla sok mindent, nem táplálkozik megfelelően, nem tartja be az ajánlott étrendet, nem pihen eleget stb. Amikor kiderült a video játék függősége, akkor már itt a fórumon is megfogalmaztam, ha az információ igaz, mármint, hogy éjszakákon át nyomja, akkor a srác menthetetlen. Ezzel a véleményemmel többen nem azonosultak, de én a környezetemből vettem a tapasztalatokat, azok a fiatalok, akik egyébként messze vannak az élsporttól, mégis szinte zombik lesznek egy-egy hosszabb játék etap után.
Akinek 3 naponta komoly fizikai és mentális kihívásoknak kell megfelelnie, az ezt az életmódot nem követheti.
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15406
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2019.11.28. 12:05:33

Barca_10 írta:@csababarca:
Ha rám célzol ezzel nem niggereztem le, megjegyeztem hogy a feketék jobban bírják az élsportot, erre itt van nekünk a Sámánnal gyógyuló Umtiti és Dembele aki 2 hónapot nem tud játszani egyhuzamban.
Egyébként a klubban sem ártana szétnézni, ott volt Robben, a Chelseaben és Madridban állandóan sérült volt aztán Münchenben helyretették, kulcsember lett.
Nekem nagy kedvencem volt Ousmane, de mostmár menjen máshova szenvedni, ezért kár itt lenni.
volt ott nigger szó, és nem csak tőled.
lehet aztán szerkesztetted.

így van a játékos mellett a klub is felelős a történtekért, ezt nem szabad letagadni.
Robben jó példa, állandó húzódások, szakadások jellemezték, aztán kinőtte.

Lehet Dembelé is kifogja idővel, de ezt ha a mi klubunk nem tudja megoldani, akkor nem itt kéne kivárnia.
mondjuk Robben azért klasszisokal jobb játékos volt, tehát érthető a nagyobb türelem felé.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Barca_10
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1489
Csatlakozott: 2009.06.27. 15:50:43

2019.11.28. 11:44:22

@csababarca:
Ha rám célzol ezzel nem niggereztem le, megjegyeztem hogy a feketék jobban bírják az élsportot, erre itt van nekünk a Sámánnal gyógyuló Umtiti és Dembele aki 2 hónapot nem tud játszani egyhuzamban.
Egyébként a klubban sem ártana szétnézni, ott volt Robben, a Chelseaben és Madridban állandóan sérült volt aztán Münchenben helyretették, kulcsember lett.
Nekem nagy kedvencem volt Ousmane, de mostmár menjen máshova szenvedni, ezért kár itt lenni.
“...I like the idea of a black sun; like a black hole is space, sucking everything into darkness, where we came from and where we’re heading...”
Zozzy 5
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8563
Csatlakozott: 2006.11.04. 10:20:50
Tartózkodási hely: Debrecen

2019.11.28. 09:45:10

én tegnap már fel sem húztam magam, amikor láttam, hogy megint ül a földön.. teljesen komolyan vehetetlen, inkább már csak közöny van bennem iránta. mondjuk tegnap kicsit sajnáltam is, látszott, hogy nagyon kivan már ő is ettől. a sérülései hátterében gőzöm sincs mi áll, csak találgatni lehet. mindenesetre semmi értelme annak, hogy itt van.
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6589
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2019.11.28. 09:00:47

Fecooo írta:Nah jó, lehet ismét szapulni, de ideje lenne már kib.ni a fizikai felkészítésért alkalmas staffot a 3,14ába...
Senki más nem sérült ennyit, hozhatnak bármilyen orvost/gyógytornászt ide, veszett fejsze nyele a srác.
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15406
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2019.11.28. 08:53:43

optimus írta: Ha itt rám gondolsz niggerezésben akkor az igen erősen félrement. Az zavarja a kilátásban azt akarja jelenteni hogy a gyerek védőmunkája annyiból áll hogy megáll a védekezendő terület közepén és forog. Nem védi a passzsávokat, nem megy az emberével, csak álldogál, esetleg fel-alá lépked. Azaz nem csinál semmi hasznosat, annyit max hogy az ellenfél játékosa amennyiben felnéz akkor egy GRÁNÁTVÖRÖS-KÉK ( nem nigger ) folt zavarja a kilátásban, lehet hogy nem látja a mögötte lévő embert.

Ha neked ebbe sikerült niggerezést belelátni akkor itt nem én vagyok a rasszista.

És nem tesz boldoggá hogy megsérült az emberünk, az tenne boldoggá ha mondjuk féláron eltudnák adni, mert az is látszik hogy ő is egy tipik bundás / ligön szélső, semmi több. Ugyanaz mint Pepe akit megvett az Arsenal nagypénzért, aztán annyit tud hogy fut cselez 1-2t majd eladja a labdát. Ja, topfoci...

Ha pedig érdekel hogy mit is kéne csinálnia védekezésben, akkor nézd meg Griz mit művel Sancho góljánál. Amint a Dortmund megfordítja a széleket, a jobbhátvéd rohan üres területbe, Griz meg instant ott van a nyakában. Ugyanazt megnézheted Dembele esetében is abban a 20 percben amíg játszogatott, ő hogy védekezte le azt a területet : ))
niggerezni nem te niggereztél, ezt nem mondtam, a meccs alatti kommentek egy jó része szólt erről.
mondjuk jó példát felhoztál, Sanchó gólját amit leasszisztált Griezman :lol:
egyik csapat sem védekezik ilyen ostoba módon mint mi, hogy a szélsőhátvédek rárohannak a khv-dek nyakára. ilyet máshol nem látsz. kapott góljaink harmada ebből jön, hogy a szélsőhátvédek feladják a védekezést. amit meg lehetne tenni, ha Juve lennénk, és a szélsőink visszazárnának rendesen, de nem ez a helyzet. tök mindegy, hogy Dembelé vagy Griez van fent.

Dembelé teljesítményében még egyszer mondom, egyetértek, hogy nulla.
Nem ezen ment a vita, hanem az, hogy még beleállnak a sérülések miatt is, meg megy a buta niggerezés, olvasd vissza a meccs alatti kommenteket, fele ez volt.
Azért sérül meg mert néger, buta agyatlan néger, stb.

Nem tudom erre mi szükség van.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
optimus
Jugador del Barça
Hozzászólások: 186
Csatlakozott: 2017.01.09. 16:04:31

2019.11.28. 08:43:25

csababarca írta: De undorító, hogy alig várjátok hogy megsérüljön, és jöttök megmondó emberkedni, meg ekézni a játékosunkat. Ezt várjátok páran, meg hogy niggerezhessetek egy jót végre.
Nézzetek magatokba inkább, ha ennyi az agyi szintetek, hogy ez tesz titeket boldoggá, hogy megsérül az emberünk.

Aki nulla amit hozzátesz, de durva túlzásokba estek, hogy ziccerben ugrat ki ellenfelet MILLIÁRDSZOR. Hát hogyne.
Ha itt rám gondolsz niggerezésben akkor az igen erősen félrement. Az zavarja a kilátásban azt akarja jelenteni hogy a gyerek védőmunkája annyiból áll hogy megáll a védekezendő terület közepén és forog. Nem védi a passzsávokat, nem megy az emberével, csak álldogál, esetleg fel-alá lépked. Azaz nem csinál semmi hasznosat, annyit max hogy az ellenfél játékosa amennyiben felnéz akkor egy GRÁNÁTVÖRÖS-KÉK ( nem nigger ) folt zavarja a kilátásban, lehet hogy nem látja a mögötte lévő embert.

Ha neked ebbe sikerült niggerezést belelátni akkor itt nem én vagyok a rasszista.

És nem tesz boldoggá hogy megsérült az emberünk, az tenne boldoggá ha mondjuk féláron eltudnák adni, mert az is látszik hogy ő is egy tipik bundás / ligön szélső, semmi több. Ugyanaz mint Pepe akit megvett az Arsenal nagypénzért, aztán annyit tud hogy fut cselez 1-2t majd eladja a labdát. Ja, topfoci...

Ha pedig érdekel hogy mit is kéne csinálnia védekezésben, akkor nézd meg Griz mit művel Sancho góljánál. Amint a Dortmund megfordítja a széleket, a jobbhátvéd rohan üres területbe, Griz meg instant ott van a nyakában. Ugyanazt megnézheted Dembele esetében is abban a 20 percben amíg játszogatott, ő hogy védekezte le azt a területet : ))
drobika
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1412
Csatlakozott: 2017.10.12. 11:54:08
Tartózkodási hely: Pécs

2019.11.28. 08:05:08

Igaz, hogy ezt ígértem, hogy nem írok már erre a fórumra a rasszizmus miatt, de a tegnapi Dembi sérüléssel kapcsolatban született hozzászólások erre késztettek. Nagyon örülök, hogy végre sokan nemtetszésüket fejezték ki a buta niggerezéssel kapcsolatban, és el is mondják, hogy ezt itt nem szabadna hagyni. Nagyon örvendetes dolog.
Persze nem azokra a negatív véleményekre gondolok, amiket Dembi nem jó, vagy hasznos játékával kapcsolatban írnak, mert az lehet jogos, és egy vélemény. Más kérdés, hogy ennyi sérüléssel valyon lehet-e egy Barcelonában kezdő helyed jó játékkal.
Viszont, hogy annak örülünk, hogy végre megint valaki megsérül, aztán leniggerezzük ez nagyon helytelen dolog, és igaza van a hozzászólónak, ez sajnálatos, hogy mehet itt.
Fel vannak sorolva a moderátorok...Ez az ő felelősségük.
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15406
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2019.11.28. 07:40:34

NovaProspekt írta:
Ugyanezt csinálod, csak mondjuk Busquets-cel. A különbség annyi, hogy neked Dembélé a líblinged, teszemazt MatyiG-nek meg éppen Busquets. Ugyanúgy megkapja a többi játékos is a sarat az ügyeletes haterektől, csak a nagy különbség az, hogy míg Busquets, Rakitic, Suárez, Piqué, akiket szintén ér kritika, a klub modern érájának nagy játékosai, köztük több legendával, addig Dembélének éppen most kellene 200%-ot beleadva bizonyítania, hogy helye van a csapatnál. Ehhez képest borzasztóan alulteljesít, és itt nem a sérüléseiről van szó, hanem hogy a várható produktuma a pályán nulla, maximum fellángolásai vannak 1-2 meccsre. És ez nem 110, hanem 120+20 millióért, ami ment a levesbe. A sérülései meg piszok idegesítőek, legfőképp azért, mert valahol legbelül mindenki drukkol a gyereknek, hogy végre váltsa már be a reményeket.
Akkor olvass vissza hányszor írtam a Busquets topikba az utóbbi 5-6 évben.
Pláne ha valami sérülés érte.

A produktumára én is azt írtam, hogy nulla, de az hogy jövünk hepajkodni egy sérülés után, meg niggerezni, azt nem tudom értelmezni.
Az a baj, hogy ezt is hagyják ezen a fórumon, hogy niggerezzünk.

Az ára miatt meg a Barto topikba kellene menni panaszkodni, a leigazolása pillanatában egyértelmű volt, hogy nem ér annyit. De nem is magát árazta be a gyerek anno, hanem mi voltunk az ügyeletes bohócok, akiket levettek pénzzel.
Götze, Hummels, fillérekért váltott klubot anno, Pulisic 70 M euróért.
Ezt mi rontottuk el alapjaiban, amellett hogy a játékos felelőssége is megvan a helyzetben, mióta itt van.

De én elengedem a témát, mert 1-2 havonta lemegy ez a kör, egyik fülön be másikon ki, szóval nem érdekel már.

nyertünk tegnap, szórakoztató játékkal végre, ennek kell örülni.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
Ronaldinho&Barca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4461
Csatlakozott: 2007.10.02. 19:49:32

2019.11.28. 00:10:35

Mióta az eszemet tudom Barca a mindenem, ha fociról van szó. Láttam sok korszakot és megvannak a nagy kedvencek. DE, egyet nem értek. A srác füle mögött vaj van, egyértelmű, bajos hozzáállás, előélet, de egyet nem értek... mielőtt kígyót békát ráküldenénk, dortmundban negyed ennyi sérülése volt.. nyilván ezer és egy összetevő, de itt miért sérült 2-3 havonta huzamosabb ideid? Ha a srác letol 10 meccset egyhuzamban, a vak is látja, mindene megvan ahhoz hogy egy pazar, talán korszakos tehetség, alak legyen, itt mi a baj? Őszintén kérdezem. Mert a vak azt is látja, hogy klub, menedzsment szinten is óriási a baj... és senki sem lép. Inkább mindenkit elküldünk az anyjába, 21. század, éljen?!
Visca El Barca!
Kép
Més que un club
Avatar
NovaProspekt
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1912
Csatlakozott: 2019.11.26. 14:17:19

2019.11.28. 00:09:21

csababarca írta:De undorító, hogy alig várjátok hogy megsérüljön, és jöttök megmondó emberkedni, meg ekézni a játékosunkat. Ezt várjátok páran, meg hogy niggerezhessetek egy jót végre.
Nézzetek magatokba inkább, ha ennyi az agyi szintetek, hogy ez tesz titeket boldoggá, hogy megsérül az emberünk.

Aki nulla amit hozzátesz, de durva túlzásokba estek, hogy ziccerben ugrat ki ellenfelet MILLIÁRDSZOR. Hát hogyne.
Ugyanezt csinálod, csak mondjuk Busquets-cel. A különbség annyi, hogy neked Dembélé a líblinged, teszemazt MatyiG-nek meg éppen Busquets. Ugyanúgy megkapja a többi játékos is a sarat az ügyeletes haterektől, csak a nagy különbség az, hogy míg Busquets, Rakitic, Suárez, Piqué, akiket szintén ér kritika, a klub modern érájának nagy játékosai, köztük több legendával, addig Dembélének éppen most kellene 200%-ot beleadva bizonyítania, hogy helye van a csapatnál. Ehhez képest borzasztóan alulteljesít, és itt nem a sérüléseiről van szó, hanem hogy a várható produktuma a pályán nulla, maximum fellángolásai vannak 1-2 meccsre. És ez nem 110, hanem 120+20 millióért, ami ment a levesbe. A sérülései meg piszok idegesítőek, legfőképp azért, mert valahol legbelül mindenki drukkol a gyereknek, hogy végre váltsa már be a reményeket.

Mégegyszer a fő gondolat: egy Busquets a klub legendája, még ha arcpirítóan is balfék a pályán manapság. Bizonyított, és öregszik kifele. Egy Dembélének meg éppen most kellene bizonyítania. Ha most nem tud letenni semmit az asztalra a próbaidejében, mi lesz vele akkor, ha ő is egy jóllakott veterán lesz?
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15406
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2019.11.27. 23:54:32

optimus írta:
recrea írta:
valaki itt röhög azon hogy Nero szerint Dulifulival a keretben fixen jobban járnánk ( úgy hogy azt sem tudja mit csinál most a spanyol ), aztán fixen igaza van Neronak, ő is annyit csinált támadásban hogy addig rohant amíg elnem fogyott a pálya, de ellentétben vele ő nem volt totál súlytakan bója védekezésben, aki kb azért van ott hogy zavarja a kilátásban az ellenfelet
Az a valaki én voltam, de ahhoz nincs gerinced hogy beidézd amit írtam, megszólítva.
Deulofeu egy bohóc volt, az hogy mit hol csinál most, totál irreleváns a megítélésében mint barca játékos.
Semmit nem csinált a gyerek amíg itt volt, egy előnye volt, hogy érte nem dobott ki az ablakon egy valag pénzt a vezetőség, mint Dembeléért.

De undorító, hogy alig várjátok hogy megsérüljön, és jöttök megmondó emberkedni, meg ekézni a játékosunkat. Ezt várjátok páran, meg hogy niggerezhessetek egy jót végre.
Nézzetek magatokba inkább, ha ennyi az agyi szintetek, hogy ez tesz titeket boldoggá, hogy megsérül az emberünk.

Aki nulla amit hozzátesz, de durva túlzásokba estek, hogy ziccerben ugrat ki ellenfelet MILLIÁRDSZOR. Hát hogyne.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
optimus
Jugador del Barça
Hozzászólások: 186
Csatlakozott: 2017.01.09. 16:04:31

2019.11.27. 23:43:40

recrea írta:Kívánom, h egyszer legyetek egy focista helyében, amikor sorozatban szenvedi a sérüléseket :D akkor is ilyen nagy szátok lenne...szidni azt tudtok, semmi mást.
A gyereket kb a sérülései tartják a keretben. Így nem olyan feltünő hogy ha 250 percet tud egyhuzamban lejétszani abból kb 150ben teljesen haszontalan 50be meg szó szerint kártékony. Az egyhuzamban nyújtott teljesítménye polcokkal Coutinho alatt van, de így simán okosan rálehet fogni hogy azért van mert nincs ideje belelendülni :D:D:D:D:D
letudna játszani egyhuzamban 10 meccset jobban fütyülnék mint Cout.

Suarezt kikell dobni a csapatból mert "SOK TÁMADÁST MEGAKASZT HÁT EZ ELKÉPESZTŐ CSAK MESSI HAVERJA :evil: :evil: :^o " aztán ehhez képest Dembele kétszer annyi támadást akaszt meg, csak éppenséggel nem a támadóharmadban úgy hogy 8 csapattársa mögötte van biztosítani, hanem pl a félpályánál ziccerbe adja az ellenfélnek. Azt meg tegyük hozzá hogy Suarez a megakasztások mellett 10/10es klasszis gólokat lövöldöz a semmiből, ellentétben azzal hogy Dembele kicselez 1 embert lerohan az alapvonalhoz és vakon belövi a labdát.

valaki itt röhög azon hogy Nero szerint Dulifulival a keretben fixen jobban járnánk ( úgy hogy azt sem tudja mit csinál most a spanyol ), aztán fixen igaza van Neronak, ő is annyit csinált támadásban hogy addig rohant amíg elnem fogyott a pálya, de ellentétben vele ő nem volt totál súlytakan bója védekezésben, aki kb azért van ott hogy zavarja a kilátásban az ellenfelet
Tomix354
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1054
Csatlakozott: 2018.03.09. 21:22:40

2019.11.27. 22:48:05

Lassan el lehet fogadni azt a tényt, hogy egy újabb 100+-os igazolásunk bukik meg itt.
Lehet azzal jönni, hogy tehetséges, benne van a klasszis teljesítmény de lássuk be a szezon nagy részében -1 ember. 2 havonta lesérül kisebb-nagyobb időkre, majd miután felépül többnyire értékelhetetlen teljesítményt nyújt.
Avatar
NovaProspekt
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1912
Csatlakozott: 2019.11.26. 14:17:19

2019.11.27. 22:17:06

Fecooo írta:Nah jó, lehet ismét szapulni, de ideje lenne már kib.ni a fizikai felkészítésért alkalmas staffot a 3,14ába...
annyi lenne itt a kérdés, hogy lehet-e Dembélére számítani, tervezni vele, vagy sem? erre kell válaszolni, nem másra.

szapulni meg azért szapulja mindenki, mert tehetségre benne van egy Neymar-kaliber, csak épp a valóságban már borzasztóan messze van tőle, hogy bármi haszna legyen bárki számára.
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18359
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2019.11.27. 21:32:47

És miért O az, aki állandóan ugyanarra sérül rá?
Avatar
Fecooo
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7851
Csatlakozott: 2008.07.15. 18:30:53

2019.11.27. 21:27:58

Nah jó, lehet ismét szapulni, de ideje lenne már kib.ni a fizikai felkészítésért alkalmas staffot a 3,14ába...
Sanama
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8028
Csatlakozott: 2008.08.16. 11:49:04

2019.11.24. 19:53:54

johdepp írta:Nem tudom, hol, milyen statokat néztek, de én 33 elszórt labdát nem látok sehol.
Amit én látok, az az, hogy 97 labdaérintése volt, toronymagasan a legtöbb a támadók között (Messi 76, Suárez 36, Griez 34). 65 passzkísérletből 49 volt sikeres, az 75%-os pontosság. Nem a legjobb, de nem is középpályás/védő, hanem támadó a kisgyerek. (Messinél 47/54 - 87%, Suáreznél 20/26 - 77%, Grieznél 23/29 - 79%). 9-szer próbált cselezni, abból 5 volt sikeres. (Messi 6/7, Suárez 0/1, Griez 0/0.)

Ha összeadom, hogy 16 rossz passza volt, és 4 sikertelen csele, az 20 eladott labda. Ami soknak tűnik, de ha azt nézzük, hogy 97-szer ért labdába, máris nem olyan vészes, szerintem. Főleg, hogy rajta kívül a statok alapján (nem láttam a meccset) csak Messi próbált támadást építeni, kábé.

Én is egyetértek azzal, hogy egy normális edzővel, egy normális rendszerben sokkal jobb lehetne. Mint ahogy mindenki a csapatból. Mindenki. Messi is.
Ezért nem szabad csak a statisztikát nézni. Nem lenne halálos ez az eladott labda szám, ha nem olyan hibákat csinálna, ami miatt u14-be is ciki. (vakon berúgja 2 ember közé, stb.) Olyan benyomást kelt az ember, mintha nem ezzel a kerettel edzene már 3. éve. Jöhet ide akármilyen edző, meg kell tőle szabadulni amilyen gyorsan csak lehet.
johdepp
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 273
Csatlakozott: 2009.10.02. 18:23:01

2019.11.24. 17:17:34

Nem tudom, hol, milyen statokat néztek, de én 33 elszórt labdát nem látok sehol.
Amit én látok, az az, hogy 97 labdaérintése volt, toronymagasan a legtöbb a támadók között (Messi 76, Suárez 36, Griez 34). 65 passzkísérletből 49 volt sikeres, az 75%-os pontosság. Nem a legjobb, de nem is középpályás/védő, hanem támadó a kisgyerek. (Messinél 47/54 - 87%, Suáreznél 20/26 - 77%, Grieznél 23/29 - 79%). 9-szer próbált cselezni, abból 5 volt sikeres. (Messi 6/7, Suárez 0/1, Griez 0/0.)

Ha összeadom, hogy 16 rossz passza volt, és 4 sikertelen csele, az 20 eladott labda. Ami soknak tűnik, de ha azt nézzük, hogy 97-szer ért labdába, máris nem olyan vészes, szerintem. Főleg, hogy rajta kívül a statok alapján (nem láttam a meccset) csak Messi próbált támadást építeni, kábé.

Én is egyetértek azzal, hogy egy normális edzővel, egy normális rendszerben sokkal jobb lehetne. Mint ahogy mindenki a csapatból. Mindenki. Messi is.
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18359
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2019.11.24. 16:21:51

Nem az a legnagyobb baj, hogy öt lövés kell a gólhoz, hanem az, hogy 33 labdát veszít el. Ezt egy Ten Hag sem tudná megoldani szerintem.
El Pistolero
Jugador del Barça
Hozzászólások: 206
Csatlakozott: 2015.08.14. 22:36:58

2019.11.24. 16:06:37

33 labdát vesztett tegnap, ezen kívül a hőtérképe alapján ő is a középre betömörülést választotta. Mindenkinek jót tenne az edzőváltás de rá ez hatványozottan érvényes. A nála gyengébb játékosok az Ajaxban, mint Promes és Neres 10 gólra és 3 gólpasszra, valamint 6 gólra és 1 gólpasszra - mindkét játékos 106 percenként talál be - volt képes eddig idén Ten Hag alatt. A képességei alapján pedig vele megegyező Sterling pedig lenyűgöző amióta Pep átvette a Cityt: 17 gólt és 12 gólpasszt termelt tavaly a bajnokságban.

Rendkívül erős párhuzamot lehetne vonni közte és Sterling között. Mindketten nagy hypeal indultak el és fizettek ki kettejükért az akkori időszakban óriási pénzt. Remekül cselez mindkettő, abszolút ösztönösen játszanak, kiváló előkészítők és ugyanaz a hátrányuk is: 5 lövés kell nekik 1 gólhoz. Nincs még semmi sem veszve Dembouz számára, mert az angol is karrierjének ezen fázisán kezdett el világklasszis lenni, csak erre szüksége volt egy olyan karakteres edzőre, mint Guardiola. A videójátékfüggőnknek is rá vagy a holland prototípusára lenne szüksége, mellettük olyan karriert tudna befutni amilyenre hivatott.
Kovbal88
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2165
Csatlakozott: 2013.07.17. 16:50:38

2019.10.10. 20:59:55

Samper írta:Nem kedvemre való a folyamatos kampány Dembelé ellen. De az, hogy ennyi idő alatt ennyire nem tartotta szükségesnek a spanyol nyelvű kommunikációt, arra vall, hogy nem komoly dolog számára szerődése a FC Barcelonához.
Vicces, hogy pont reklamálásért állították ki. Egyébként meg csak elboldogul valahogy.
Túlságosan is sokat foglalkozik mindenki vele, pedig teszi a dolgát, nekem szimpatikusabb, mint Neymar vagy egyik másik játékos a jelenlegi keretből.
Samper
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3846
Csatlakozott: 2014.10.22. 16:22:27

2019.10.09. 19:22:06

Nem kedvemre való a folyamatos kampány Dembelé ellen. De az, hogy ennyi idő alatt ennyire nem tartotta szükségesnek a spanyol nyelvű kommunikációt, arra vall, hogy nem komoly dolog számára szerődése a FC Barcelonához.
Válasz küldése