Ousmane Dembélé

Ki hogy teljesített legutóbb? Ki milyen formát mutat, kik a kedvenceid? Mondd el itt! - Az első csapat játékosai, a La Masia, a vezetőedző és a régmúlt csillagai kapnak itt helyet.
Avatar
Messias2
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2860
Csatlakozott: 2015.06.25. 16:10:25

2019.08.16. 23:56:06

geridoss írta:
drobika írta:Tényleg nem rasszizmus..

De, ez az.

Te meg egy ostoba fehér vagy, hogy ilyen neveket a buták közé sorolsz.
maxira reagált ironikusan szerintem
TS-Alba-Araujo-Koundé-Azpi-Busi-De Jong-Pedri-Dembélé-Lewa-Fati
Avatar
geridoss
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2785
Csatlakozott: 2008.11.30. 23:00:46
Tartózkodási hely: Eger

2019.08.16. 23:44:50

drobika írta:Tényleg nem rasszizmus..

De, ez az.

Te meg egy ostoba fehér vagy, hogy ilyen neveket a buták közé sorolsz.
"Látta a Real Madrid Villareal elleni 6-2-es győzelmét?" " Nem láttam, viszont emlékszek egy 6-2-re a Bernabeuból..." /Joan Laporta/

Visca el Barca!
drobika
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1412
Csatlakozott: 2017.10.12. 11:54:08
Tartózkodási hely: Pécs

2019.08.16. 23:26:24

Tényleg nem rasszizmus..
Buta fekete, gratulálok.
Van egy pár fekete klasszis játékos a topligákban.
Vinicius,Kanté, Pogba,Mbappe mind buta fekete...
Borzasztó szomorú
Maxi
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1933
Csatlakozott: 2005.03.20. 15:49:59
Tartózkodási hely: Szolnok

2019.08.16. 22:59:27

Nem azért mert kikaptunk, és nem azért mert rajta múlt...DE

Titkon reménykedek, hogy ha jön Neymar ő lesz az egyik része az üzletnek.
1 jó megoldására jut 10 olyan, amit megye 1-ben is kinevetnek.
Nem tudom, Ti akik láttok benne valamit, az mi lehet!

Még most kell eladni amíg pénzt ér, bár én úgy gondolom a kutyának nem kell!

Valaki említette a másik topikban, nem, nem lesz az ő éve, neki talán sose lesz éve, bocsánat a kifejezésért és no rasszizmus, de látszik rajta, hogy buta fekete...
Forca Barca
Res
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 386
Csatlakozott: 2014.08.06. 15:39:22

2019.07.31. 15:13:55

Szerintem nagy hülyeség lenne eladni. Kivételesen ügyes gyerek. Egy-két szezon és elválik, hogy lesz-e belőle világklasszis...
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6589
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2019.07.30. 18:57:08

Fecooo a Barca vs. Real topicban írta:Nem mi vagyunk az elfogultak, hanem te...
Mondjuk te meg a másik véglet vagy, aki kikérte magának és megmagyarázta, amikor a Liverpool ellen elbénázott helyzetére húztuk a szánkat. Merthogy hideg lábbal épp akkor állt be vagy mi :D

Óriási ígéret a srác, vannak jó húzásai és nem vitatom, hogy tud döntő faktor lenni, de azért nem véletlen, hogy kb. fele-fele arányban vannak azok akik megtartanák meg akik szerint óriási kudarc a srác és el kell adni. Azért Ő se megy a szomszédba egy kis bénázásért. Nagyon nagy potenciál van benne, de tartok tőle, hogy megmarad örök ígéretnek.

Én is egyértelműen megtartanám, de ha jövőre is késik meg sokat lesz sérült, akkor kicsit fájószívvel, de megválnék tőle.
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
Barca_10
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1489
Csatlakozott: 2009.06.27. 15:50:43

2019.07.30. 13:28:52

Hogy legyen nélkülözhetetlen játékos mikor az edzőnk például kontrafocit akart játszatni a Liverpool ellen úgy hogy a keret két leggyorsabb játékosa a padon ült, miközben busquetsék lesétáltak 180 percet? De ez nem csak a Liverpool ellen volt így, 17/18-as szezonban mentünk 1-0-ra az Atletico ellen otthon, kitámadtak a madridiak, erre kit hoz be? Andregomest..

Nincs bizalom a gyerek iránt nemhogy az edzőtől de a hangadóktól sem, direkt figyeltem suarez és cou inkább választották a rosszabb megoldást hiába állt üresen a gyerek akkor sem passzoltak neki. Így nehéz.
“...I like the idea of a black sun; like a black hole is space, sucking everything into darkness, where we came from and where we’re heading...”
Rabiot
Barça C
Hozzászólások: 18
Csatlakozott: 2019.05.25. 09:37:00

2019.07.30. 13:12:44

Olvasva a hozzászólásokat sok mindent egy formán látunk. Néha könnyen elveszik a játékszert tőle, van amikor élményszámba mennek a cselei, labdakezelésben ,gyorsaságban, beadásokban, rövid passzos játékban elegáns, kiváló. A csapatnak és neki kell fejlődni, az összeszokottságra gondolok. Néha fáj amikor a szélsőink beindulnak, a középpályásnak adni kellene de gondjai vannak. A Japán túrán nagyon jók voltak a fiatalokkal együtt. Néha megleptek az ötletes gyors passzokkal.
lics
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 433
Csatlakozott: 2017.08.21. 22:12:42

2019.07.30. 10:39:27

Chino írta:
lics írta: Ebbe a Dembele témádában nem fogunk eggyet érteni az biztos, én amire emlékszem, hogy fontos gól volt az a Sevilla elleni szuperkupa.
Mondjuk A Valladolid vagy a Soci ellen is az ő gólja döntött, a Rayo ellen sem biztos, hogy behúzzuk, ha az utolsó percekben nem talál be. De ott az Atma elleni meccs, amikor az utolsó percben mentette X-re a rangadót. De a Real ellen is jól jött azért a 2 assistja.
lics írta: Annyira nem értettem a le igazolását, mert nekünk nem az volt a játékunk mint a Dortmundnak, hogy előrúgják a labdát aztán Aubameyang vagy Dembele utoléri és megoldja, de örültem amikor idejött, mert bíztam bennt, hogy hozza amit Dortmundba. Számomra egy csalódás, persze valószínűleg az az oka, hogy nem megfelelően használja Valverde, mint ahogy Coutinhot sem. De azt egy kicsit erősnek gondolom, hogy Albán meg Messin kívül az ő játékát élmény volt nézni. Mikor? Voltak jó megmozdulásai valóban, Busquetsnek is Suareznek is, de szerintem több volt a rossz mint a jó. Értem én, hogy pl a te szíved Dembele felé húz, mert valamiért. Az enyém Malcom felé és mérges is voltam, hogy nem kapta meg a neki járó lehetőséget, de attól még nem alélok el attól a pár jó megoldásától amit csinált. Alapvetően egyet értek azzal amit írtál, csak a Dembeles rész kicsit elfogultnak tűnik.
Ezt inkább áthozom ide.
Teljesen logikus volt a leigazolása. Neymar elment, nem volt szélsőnk és a piacon ő volt talán az egyetlen aki megszerezhető és minőséget képvisel.
Lehet hogy voltak rossz megoldásai, de egy 20-21 éves kölyökről beszélünk. Nyilvánvaló, hogy még sok rossz döntést hoz, nem hiszem hogy sok jelenlegi sztárjátékos kevesebbet követett volna el ilyen idősen. (a jelenleg felsztárolt Griezmannra, Salahra, Manéra kíváncsi lettem volna, mennyivel voltak jobbak a jelenlegi Dembélénél) Rengeteget tud még fejlődni és még számos erénye van. Ennyire kétlábas játékost iszonyatosan ritkán látni, mindkét oldalon bevethető, a védekezése minden támadónknál hatékonyabb, még ha Neymart idevesszük is, a gyorsasága pedig szintén jóval az átlag felett van. A jobb oldalon Semedoval pl. láttuk mire képes, de mondj már egy játékost a csapatból Messin kívül, aki képes volt így megverni 1 vagy 2 védőt. Malcom ügyes gyerek, de legalább ennyi, ha nem több rossz döntést hoz, pedig idősebb is talán nála. Ráadásul,nem bántani akarom, de ha jobbal kell a labdához érnie jó ha nem esik át rajta, szóval vele ne említsük egy lapon.
Az emberek túlnyomó részének azzal van gondja és a teljesítményébe tudat alatt is belekeveri, hogy mennyibe került, erről viszont nem ő tehet.
Szimpatikus a játékstílusa, tud színt vinni a sokszor dögunalmas támadójátékba, ami leginkább abból állt, hogy odaadták Messinek, hogy ő majd oldja meg négy emberrel szemben vagy Suarez megpróbált megkerülni/lecselezni egy védőt, ami kb. 20-ból egyszer sikerült is.

Szóval lehet hogy kicsit szubjektív a véleményem vele szemben, de azért vannak tények amik ezt elfogadhatóvá teszik.
Arról ne is beszéljünk, hogy két-három év múlva ki lesz az aki segítséget nyújthatna. Egy 30-31 éves Griezmann vagy Coutinho, egy 34-35 éves Suarez, de Messi is a végét fogja már sajnos rúgni, ha még itt lesz. Vagy egy 24-25 éves Dembélé, aki jó eséllyel sokat fejlődött a mostani önmagához képest is.
Talán Sané az akit ennyire vagy jobban el tudnék itt képzelni, de rá még a minimálisnál is kevesebb esély van.

Én sokat agyalok ezen, de ez a Todibo-De Jong-Arthur-Puig-Dembélé vonal azért ad némi bizakodásra okot, amiben a franciának hatalmas szerepe lehet.
Hát nem győztél meg az az igazsgás. Tény, hogy voltak jó megmozdulásai, de számomra nem tűnik egy nélkülözhetetlen játékosnak. Nekem az ugrik be amikor a cselezéseiről beszélünk, hogy szuperjó megtud csinálni egy cselt, de utána elfelejt passzolni vagy bele megy még egybe amikor elveszíti, mert nagyrészt mindig ez volt. Gyors kétlábas, Semedoval jól el vannak a jobbon ez igaz, kár, hogy semmit nem ér amíg az Messi oldala. Az ára nem igazán érdekel meg a fizetése sem, ha klubnak jó, hogy vékony jégen táncol azzal, hogy ilyen összegeket dobálnak akkor hajrá. Meg sem közelíti azt a teljesítményt amit én személy szerint elvárnék tőle. Nem tudott vezér lenni sokszor amikor kellett volna neki. Elég sokszor meg botlott a labdába ő is, helyzet kihasználása megint elég komoly. Kiváncsi leszek, hogy fog teljesíteni a szezonban, főleg ha jön Neymar és kap majd 10 meccset összesen.
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7360
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2019.07.29. 12:53:08

lics írta: Ebbe a Dembele témádában nem fogunk eggyet érteni az biztos, én amire emlékszem, hogy fontos gól volt az a Sevilla elleni szuperkupa.
Mondjuk A Valladolid vagy a Soci ellen is az ő gólja döntött, a Rayo ellen sem biztos, hogy behúzzuk, ha az utolsó percekben nem talál be. De ott az Atma elleni meccs, amikor az utolsó percben mentette X-re a rangadót. De a Real ellen is jól jött azért a 2 assistja.
lics írta: Annyira nem értettem a le igazolását, mert nekünk nem az volt a játékunk mint a Dortmundnak, hogy előrúgják a labdát aztán Aubameyang vagy Dembele utoléri és megoldja, de örültem amikor idejött, mert bíztam bennt, hogy hozza amit Dortmundba. Számomra egy csalódás, persze valószínűleg az az oka, hogy nem megfelelően használja Valverde, mint ahogy Coutinhot sem. De azt egy kicsit erősnek gondolom, hogy Albán meg Messin kívül az ő játékát élmény volt nézni. Mikor? Voltak jó megmozdulásai valóban, Busquetsnek is Suareznek is, de szerintem több volt a rossz mint a jó. Értem én, hogy pl a te szíved Dembele felé húz, mert valamiért. Az enyém Malcom felé és mérges is voltam, hogy nem kapta meg a neki járó lehetőséget, de attól még nem alélok el attól a pár jó megoldásától amit csinált. Alapvetően egyet értek azzal amit írtál, csak a Dembeles rész kicsit elfogultnak tűnik.
Ezt inkább áthozom ide.
Teljesen logikus volt a leigazolása. Neymar elment, nem volt szélsőnk és a piacon ő volt talán az egyetlen aki megszerezhető és minőséget képvisel.
Lehet hogy voltak rossz megoldásai, de egy 20-21 éves kölyökről beszélünk. Nyilvánvaló, hogy még sok rossz döntést hoz, nem hiszem hogy sok jelenlegi sztárjátékos kevesebbet követett volna el ilyen idősen. (a jelenleg felsztárolt Griezmannra, Salahra, Manéra kíváncsi lettem volna, mennyivel voltak jobbak a jelenlegi Dembélénél) Rengeteget tud még fejlődni és még számos erénye van. Ennyire kétlábas játékost iszonyatosan ritkán látni, mindkét oldalon bevethető, a védekezése minden támadónknál hatékonyabb, még ha Neymart idevesszük is, a gyorsasága pedig szintén jóval az átlag felett van. A jobb oldalon Semedoval pl. láttuk mire képes, de mondj már egy játékost a csapatból Messin kívül, aki képes volt így megverni 1 vagy 2 védőt. Malcom ügyes gyerek, de legalább ennyi, ha nem több rossz döntést hoz, pedig idősebb is talán nála. Ráadásul,nem bántani akarom, de ha jobbal kell a labdához érnie jó ha nem esik át rajta, szóval vele ne említsük egy lapon.
Az emberek túlnyomó részének azzal van gondja és a teljesítményébe tudat alatt is belekeveri, hogy mennyibe került, erről viszont nem ő tehet.
Szimpatikus a játékstílusa, tud színt vinni a sokszor dögunalmas támadójátékba, ami leginkább abból állt, hogy odaadták Messinek, hogy ő majd oldja meg négy emberrel szemben vagy Suarez megpróbált megkerülni/lecselezni egy védőt, ami kb. 20-ból egyszer sikerült is.

Szóval lehet hogy kicsit szubjektív a véleményem vele szemben, de azért vannak tények amik ezt elfogadhatóvá teszik.
Arról ne is beszéljünk, hogy két-három év múlva ki lesz az aki segítséget nyújthatna. Egy 30-31 éves Griezmann vagy Coutinho, egy 34-35 éves Suarez, de Messi is a végét fogja már sajnos rúgni, ha még itt lesz. Vagy egy 24-25 éves Dembélé, aki jó eséllyel sokat fejlődött a mostani önmagához képest is.
Talán Sané az akit ennyire vagy jobban el tudnék itt képzelni, de rá még a minimálisnál is kevesebb esély van.

Én sokat agyalok ezen, de ez a Todibo-De Jong-Arthur-Puig-Dembélé vonal azért ad némi bizakodásra okot, amiben a franciának hatalmas szerepe lehet.
Forca Barca!!!!
Zozzy 5
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8563
Csatlakozott: 2006.11.04. 10:20:50
Tartózkodási hely: Debrecen

2019.05.08. 07:16:31

Nyilván nem azon múlt, de attól még vállalhatatlan volt. Azóta meg ez a sérülése megint. Nehéz őt mostanában komolyan venni, sajnos.
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15406
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2019.05.07. 23:49:35

johdepp írta:Bezzeg ha berúgta volna múlt héten, ma 5-0-ra nyerünk.
akkor ma kikapunk 6-0ra.

nem azon múlt, könnyű most abba belelátni a kiesésünk okát, én is hibáztattam az odavágó végén.
de láthattuk, hogy ma elszórakoztunk hasonlókat, meg volt a lehetőség, nem éltünk vele, pont.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
johdepp
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 273
Csatlakozott: 2009.10.02. 18:23:01

2019.05.07. 23:44:24

Bezzeg ha berúgta volna múlt héten, ma 5-0-ra nyerünk.
Avatar
Cestus
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3423
Csatlakozott: 2017.03.10. 19:23:04

2019.05.06. 10:58:37

Annyi tényleg kijelenthető, hogy kb. 2 év után sem Coutinho, sem Dembélé nem alappillére, húzóembere a csapatnak, hiába kerültek 120+40 és 105+40 millióba. Eddig nem jött ki nekik itt a lépés, ilyen-olyan okokból. Jó lenne, ha ez a jövőben változna, mert a mostani kemény mag nem lesz képes örökké meghatározó lenni.
"It is what it is."

- Ernesto Valverde, 2019, közvetlenül az anfieldi vereség után.
drobika
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1412
Csatlakozott: 2017.10.12. 11:54:08
Tartózkodási hely: Pécs

2019.05.06. 10:24:02

[quote="recrea"]az, hogy mennyire sikerült (így is)sértőre,fene tudja. Subinho összefoglalása mindenesetre nagyon közel van az igazsághoz. amit szóvá tennék: nem ugyanaz az elvárás Dembélé és Malcom esetében! nem ugyanaz az elbánás sem (kapott lehetőség) nyilván így a teljesítmény sem lehet azonos. ami nekem igazán fáj, hogy a klub két legnagyobb összegű, legfontosabbnak szánt befektetése -egyelőre- enyhén szólva nem egy sikertörténet.

Egyet lehet érteni ezzel a véleménnyel. Mégis, Cou és Dembi közötti értékelésnél nem szabad elfelejteni, hogy Dembi mennyit volt sérült,és azt sem,hogy ezek a sérülések sajnos ki kell mondani, súlyosak voltak.Emellett azonban sok pontot érő találata volt. A baj nem is az csak most már, hogy mi lesz a mostani kiírásban Dembivel, hanem az, hogy a továbbiakban mi lesz vele. Mérvadó orvosi leletünk nincs,de némi traumatológiai tapasztalattal mondom ismét:A combizom szakadások hegesedéssel gyógyulnak.Törvényszerű.Az extrém terhelést később ugyanazon a szinten kockázatos megcsinálni,mert megint ugyanaz lesz a vége. Sajnos vastagon benne van a pakliban,hogy itt bizony nagy a baj. Ne legyen igazam,nagyon szeretném ha ez a csávó itt nálunk és jól játszana.Ez a pályafutás se neki, se nekünk nem jó semmilyen szemszögből.
mess2009
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4285
Csatlakozott: 2009.01.30. 11:58:28

2019.05.06. 08:43:26

recrea írta:Próbálom nem bántóan írni, de aki szerint Malcom idén lehozta azt, amit Dembele, vagy valaha is le fogja hozni, az fordítva ül a tévének.
az, hogy mennyire sikerült (így is)sértőre,fene tudja. Subinho összefoglalása mindenesetre nagyon közel van az igazsághoz. amit szóvá tennék: nem ugyanaz az elvárás Dembélé és Malcom esetében! nem ugyanaz az elbánás sem (kapott lehetőség) nyilván így a teljesítmény sem lehet azonos. ami nekem igazán fáj, hogy a klub két legnagyobb összegű, legfontosabbnak szánt befektetése -egyelőre- enyhén szólva nem egy sikertörténet.
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6714
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2019.05.06. 08:25:48

Próbálom nem bántóan írni, de aki szerint Malcom idén lehozta azt, amit Dembele, vagy valaha is le fogja hozni, az fordítva ül a tévének.
Avatar
Subinho
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4183
Csatlakozott: 2005.03.17. 14:44:52
Tartózkodási hely: Budapest

2019.05.06. 07:27:03

Sokan istenítik Dembelét, sokan szidják, eléggé megosztja a fórumot, azt azonban látni, hogy kb. a szezon harmadában sérült, másik harmadéban nulla, és egyharmad arányban hoz le jó meccseket. Ez kb az a szezon/10 meccs. Ezért mondják sokan, hogy ezt - bár az ő képességei gyengébbek - de Malcom is lehozza... Sajnos van benne igazság. Következő szezonban meglátjuk.
drobika
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1412
Csatlakozott: 2017.10.12. 11:54:08
Tartózkodási hely: Pécs

2019.05.05. 21:05:34

Dembele tegnap egy vélemény szerint, ami a meccs alatt született szimulált.Visszaolvasható.
Ma már láthatjuk mennyire igaztalan volt ez a vélemény.Épeszű ember miért szimulalna,ha egy BL elődöntőben reális esélye lenne, főleg azután hogy Cou nagyon halvány volt a meccseen és egy Dembele adta volna magát a Pool ellen, hiszen jönni kell nekik ezerrel.
Nagyon fog nekünk hiányozni ez a szimulans, játékhoz hülye gyerek!
Csak annyit tudok neki kívánni hogy sikerüljön neki tartósan rendbe jönni, és a sportpályafutásának ne legyen vége.
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18359
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2019.05.05. 16:23:54

Majd a BL-döntőt eldönti a végén. :D
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6714
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2019.05.05. 14:25:12

MatyiG írta:
recrea írta:Róla van update?
Mundo szerint 3-4 hét.
Akkor ő is integet a szezonnak =D>
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18359
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2019.05.05. 14:21:01

recrea írta:Róla van update?
Mundo szerint 3-4 hét.
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6714
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2019.05.05. 13:52:40

Róla van update?
mess2009
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4285
Csatlakozott: 2009.01.30. 11:58:28

2019.05.05. 08:57:01

azt ki is kellene hozni belőle. itt van 2 éve, eddig volt 5 kiemelkedő meccse és ennyi. [/quote]

Messi után a második legtöbb pontot szerezte a csapatnak idén, ez szerinted 5 jó meccset jelent?[/quote]



ezt hogyan is kell érteni? (egy csapat sportnál?!) és akkor tedd mellé, hogy hány pontot nem szerzett meg? -ár/érték arányban.
a sérülés sajnos egy kellemetlen velejárója ennek a sportnak de a sorozatos azonos karakterű izom problémák túl mutatnak ezen. mint embert sajnálom, mint szurkoló ...? hát , bosszant.
Kovbal88
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2165
Csatlakozott: 2013.07.17. 16:50:38

2019.05.05. 07:30:36

davi10 írta:
Kovbal88 írta: Nekem nagy kedvencem Dembelé, már a Dortmundban is élmény volt nézni a játékát. Viszont nem biztos, hogy jövőre megtartanám, érkezik de Jong, neki is kell a játéklehetőség.
Lehet bennem van a hiba, de nem látom az összefüggést. Teljesen más poszt a két játékos.
Nagy potenciál van benne, teljesen kétlábas, mindkét szélen tud játszani és el tud dönteni meccseket. És még mindig csak 21 éves.
Persze, hogy nem egy poszt, de egyszerre 11 játékos van a pályán, és hamarabb fog ő a kispadon ülni, mint Busquets, lévén, hogy senki se ragaszokodik a 4-3-3-hoz.
drobika írta:Ha ez újból szakadás, akkor sajnos elég nagy valószínűséggel az egyik kedvencem többé már nem lesz a régi.
Ezek a szakadáaok hegesedéssel gyógyulnak.De nem úgy hogy 30-40 km órás terhelésű futás,megállást birjanak.
Remélem hogy most nem erről v
Nem tűnt annyira komolynak a sérülése, simán lesétált, bár nem értek ezekhez annyira, legalábbis bizakodom.
itt van 2 éve, eddig volt 5 kiemelkedő meccse
Azért több volt, de tény így rá nem lehet csapatot építeni kiegészítő embernek meg baromi drága. Sebesség egyébként Malcomban is benne van, én neki adnék bizalmat helyette.
Válasz küldése