Ousmane Dembélé

Ki hogy teljesített legutóbb? Ki milyen formát mutat, kik a kedvenceid? Mondd el itt! - Az első csapat játékosai, a La Masia, a vezetőedző és a régmúlt csillagai kapnak itt helyet.
Avatar
westerngom
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1527
Csatlakozott: 2007.12.15. 21:33:00
Tartózkodási hely: West Side

2019.05.04. 23:49:14

Amennyire vissza tudtam keresni, a srácról nem találtam nagyon sérüléssel kapcsolatos híreket az előző klubjaiból.
Ma Tobido is húzódásra utaló sérüléssel bicegett le a pályáról....
Minden rendben van a csapat körül a fizikoterápia tekintetében?, vagy csak a francia (Umtiti, Dembi, Todibo) vonal defektes.? :cry:

Örömmel olvasnák a fórumon, vagy honlapon egy hozzáértő(bb) ember véleményét erről a jelenségről, illetve hogy-hogy a sokat dicsért orvosi stáb (dr. Cougat), valamint Európában és világ viszonylatban az egyik legmodernebb és legfejlettebb diagnosztikai centrum támogatásával sem tudunk izomsérüléseket hatásosan regenerálni, esetleg megelőzni.
Nagyon sajnálom a gyereket, remélem, hogy ez csak egy sajnálatos pech sorozat,melynek hosszabb gyógyulási és regenerálódási idő szükséges az Ő esetében. De félő, olvasva, hogy az előző (műtött) izomsérülés a bal lábán volt, most pedig a jobb lábát tapogatva bicegett le, ez másról szól az Ő esetében.
Avatar
Subinho
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4183
Csatlakozott: 2005.03.17. 14:44:52
Tartózkodási hely: Budapest

2019.05.04. 23:17:32

Akkor gondolom megint 2 hónap mínusz. Írtam nemrég, hogy bármennyire ügyes, van vagy 5-10 jó meccse/szezon... A többi idő sajnos kuka. Gondolom a szezonja így ennyi volt.
Tomix354
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1054
Csatlakozott: 2018.03.09. 21:22:40

2019.05.04. 21:45:10

Én is úgy vagyok vele, hogy ha ez a sérülékenység a következő szezonban is kitart akkor mehet. Hiába van 2-3 jó meccse, ha azután lesérül hónapokra. Nagy kár lenne érte
Avatar
crixus
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1390
Csatlakozott: 2014.03.14. 14:43:58

2019.05.04. 21:40:18

Akarmennyire is szidom Coutinho-t, de Dembele miatt igenis kell a csapatba, mert a francia sajnos ugy tünik akarmekkora tehetseg is, de porcelan. Ha Cou kepes lenne hosszabb tavon feljavulni, meg lehetne gondolni hogy talan megis a franciatol valjunk meg. Persze mindezt nem a következö szezonban.
Avatar
Cestus
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3423
Csatlakozott: 2017.03.10. 19:23:04

2019.05.04. 21:30:42

Másik combhajlítója sérült tavaly sztem
"It is what it is."

- Ernesto Valverde, 2019, közvetlenül az anfieldi vereség után.
Avatar
hajnesz
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1561
Csatlakozott: 2009.05.04. 19:45:30
Tartózkodási hely: Szeged

2019.05.04. 21:26:22

recrea írta: Megoldás?
Nem csak ide tartozik, de remélem a nyáron megszabadulunk az örök sántáktól.
Rafinha, Vermalen. Ha az a testrész nem gyógyítható végre rendesen, akkor Dembélé is.
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6714
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2019.05.04. 21:11:30

visca el barca írta:
Fecooo írta:ez szerinted 5 jó meccset jelent?
igen, kb annyit.

amúgy se sok értelme erőltetni, 2 meccsenként kidől 2 hónapra... lásd ma is...
Megoldás?
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2019.05.04. 21:10:19

Fecooo írta:ez szerinted 5 jó meccset jelent?
igen, kb annyit.

amúgy se sok értelme erőltetni, 2 meccsenként kidől 2 hónapra... lásd ma is...
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
drobika
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1412
Csatlakozott: 2017.10.12. 11:54:08
Tartózkodási hely: Pécs

2019.05.04. 21:03:53

Ha ez újból szakadás, akkor sajnos elég nagy valószínűséggel az egyik kedvencem többé már nem lesz a régi.
Ezek a szakadáaok hegesedéssel gyógyulnak.De nem úgy hogy 30-40 km órás terhelésű futás,megállást birjanak.
Remélem hogy most nem erről van szó
Nagyon sajnálom a srácot
adaml182
Barça B
Hozzászólások: 30
Csatlakozott: 2016.08.08. 20:34:45

2019.05.04. 21:00:29

hajnesz írta:Hihetetlen ez az ember...
Ez már egyszerűen idegölő... Ez jóval alacsonyabb szinten is elfogadhatatlan, hogy ilyen gyakran lesérüljön valaki. Nem melegít be rendesen? Vagy csak simán rendbe kéne tenni egyéb területeken is, mint táplálkozás, edzésmódszerek, stb.?

Az ő szezonjának gyakorlatilag vége, most is borítékolok 2 hónap kihagyást...
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6714
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2019.05.04. 20:58:58

Újabb combizom húzódás/szakadás.
Avatar
hajnesz
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1561
Csatlakozott: 2009.05.04. 19:45:30
Tartózkodási hely: Szeged

2019.05.04. 20:55:18

Hihetetlen ez az ember...
Avatar
Fecooo
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7851
Csatlakozott: 2008.07.15. 18:30:53

2019.05.04. 14:45:11

visca el barca írta:
azt ki is kellene hozni belőle. itt van 2 éve, eddig volt 5 kiemelkedő meccse és ennyi.
Messi után a második legtöbb pontot szerezte a csapatnak idén, ez szerinted 5 jó meccset jelent?
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6714
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2019.05.04. 14:42:12

visca el barca írta:
davi10 írta:Nagy potenciál van benne
azt ki is kellene hozni belőle. itt van 2 éve, eddig volt 5 kiemelkedő meccse és ennyi. ezért fizettünk ki 150 milliót? :roll:
Adjuk el 80-ért, esetleg felezzük meg a fizuját vagy szted mint kéne csinálni, komolyan kérdezem?! Sztem igenis foglalkozni kell a sráccal, sokat.

Kb. 20-25 jó meccse volt, kupát eldöntő meccse is, a 2 évből 1 évet volt sérült, és mindig akkor, amikor rohadt jó formában volt, de tényleg mindháromszor akkor sikerült megsérülnie.

Cou 160 milliója ennél sokkal nagyobb gond.
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2019.05.04. 14:11:26

davi10 írta:Nagy potenciál van benne
azt ki is kellene hozni belőle. itt van 2 éve, eddig volt 5 kiemelkedő meccse és ennyi. ezért fizettünk ki 150 milliót? :roll:
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Zozzy 5
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8563
Csatlakozott: 2006.11.04. 10:20:50
Tartózkodási hely: Debrecen

2019.05.04. 12:12:25

sztem meg arra való a fórum, hogy mindenki leírja, ami benne van. komolyan, néha már úgy féltjük ettől a szidástól, mintha olvasná a csávó az eurobarcát és álmatlan éjszakákat okoznánk neki. valverdét is lehet szidni, mindenkit, aki meg nem ért egyet vele, az leírja az ellenvéleményét, ettől van tartalom a fórumon. engem meg sokszor az idegesít, amikor EV-vel kapcsolatban megy a nyafogás, de senkit nem kell, hogy érdekeljen, hogy ez engem idegesít, erre van a fórum, hogy emberek kiírják, ami bennük van. ha akarok, akkor reagálok rá, ha meg nem bírom olvasni, akkor ne olvassam, ezt tudom mondani magamnak.

én a magam részéről úgy vagyok vele, hogy amikor csinál egy olyat, mint a pool ellen, akkor az agyvérzés kerülget, és jól esik leírni, hogy úristen ez mi a büdös franc volt, és hogy lehet ekkora falábúnak lenni? engem speciel attól idegesít ez baromira, hogy máskor meg tud klasszis lenni, és ezt a kontrasztot nagyon nehezen viseli el az idegrendszerem. aztán persze lehiggadok és nem akarom ettől eladni meg mittudomén, de akkor, abban a percben, amikor felcseszett, akkor jól volt kiírni magamból, ennyi. én hülyének nem tartom a focihoz, de ha meg más igen, hát istenem. ettől még nem fog elmenni a csávó, meg a lelkét se bántottuk meg.
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6589
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2019.05.04. 11:48:41

Kovbal88 írta: Nekem nagy kedvencem Dembelé, már a Dortmundban is élmény volt nézni a játékát. Viszont nem biztos, hogy jövőre megtartanám, érkezik de Jong, neki is kell a játéklehetőség.
Lehet bennem van a hiba, de nem látom az összefüggést. Teljesen más poszt a két játékos.

Dembélé hiába nem egy agysebész, semmiképp nem adnám el. Teljesen kiszámíthatatlan, ha elkapja a fonalat, és ha M'Bappé marad a PSG-ben jó sansz van rá, hogy elkallódik, simán lehet Oszmán a francia válogatott húzóembere pár éven belül.

Nagy potenciál van benne, teljesen kétlábas, mindkét szélen tud játszani és el tud dönteni meccseket. És még mindig csak 21 éves.
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
Kovbal88
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2165
Csatlakozott: 2013.07.17. 16:50:38

2019.05.04. 11:27:00

barca0417 írta:Szerintem meg ne bántsuk egyiket se, nem kell eladni se mindenképpen valamelyiket, szükség van rájuk, mindketten klasszisok, több poszton bevethetoek, nem kell túlzásba esni velük kapcsolatban negativ iranyba. Cou nincs formában, ez a szezonja gyenge, de az sem igaz hogy egy nagy nulla lenne, azért Messihez nem könnyű felnőni. De a sok hibája ellenére azért részt vesz a támadás építésében, az összjáték is megy neki , csak fog még jobban is.
Dembi pedig nincs játékban, gyakran rossz döntést hoz, de olyan döntő tényező is tud lenni sokszor, ami csak Messirol mondható el, vagy ter Stegenrol. Es csak 20 eves.
Szóval Suarez lassan megy kifele, Messi még nem ,de a több pihenő neki sem fog ártani, kell ide Dembi és Coutinho is. Fontosak mindketten.
Nekem nagy kedvencem Dembelé, már a Dortmundban is élmény volt nézni a játékát. Viszont nem biztos, hogy jövőre megtartanám, érkezik de Jong, neki is kell a játéklehetőség. Egy olasz csapatban Napoli, Roma hatalmas játékos lenne, de kérdés, hogy megfizetik-e. Azt hogy nem lenne esze a focihoz cáfolnám, de nyilván nem olyan okos hozzá, mint Messi, Xavi vagy Ronaldinho volt.

Coutinho-t viszont meg kell tartani, de ez nem az ő topic-ja.
Avatar
Subinho
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4183
Csatlakozott: 2005.03.17. 14:44:52
Tartózkodási hely: Budapest

2019.05.03. 22:01:58

Asszem mindannyian kicsit túlzásba estünk, mindenkinek megvan a saját véleménye és szurkol az általa szimpatikusabb játékosért, azonban ez a hsz. barca0417 tökéletesen igaz. Így legyen. Peace...
Avatar
barca0417
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2034
Csatlakozott: 2006.10.27. 18:06:27
Tartózkodási hely: erre-arra

2019.05.03. 20:57:03

Szerintem meg ne bántsuk egyiket se, nem kell eladni se mindenképpen valamelyiket, szükség van rájuk, mindketten klasszisok, több poszton bevethetoek, nem kell túlzásba esni velük kapcsolatban negativ iranyba. Cou nincs formában, ez a szezonja gyenge, de az sem igaz hogy egy nagy nulla lenne, azért Messihez nem könnyű felnőni. De a sok hibája ellenére azért részt vesz a támadás építésében, az összjáték is megy neki , csak fog még jobban is.
Dembi pedig nincs játékban, gyakran rossz döntést hoz, de olyan döntő tényező is tud lenni sokszor, ami csak Messirol mondható el, vagy ter Stegenrol. Es csak 20 eves.
Szóval Suarez lassan megy kifele, Messi még nem ,de a több pihenő neki sem fog ártani, kell ide Dembi és Coutinho is. Fontosak mindketten.
Kép
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7360
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2019.05.03. 14:50:55

Subinho írta: . Dembelé tartom, hogy ügyes, gyors, de nem képes kiegyensúlyozott jó teljesítményre, ráadásul sérülékeny és nincs esze a focihoz. Idén volt pár jó meccse, de ez az év is néhány meccs kivételével kuka. Coutinho ellentétben ha megkapja a bizalmat és megfelelő helyen játszatják, sokkal több kihozható, ráadásul nem olyan sérülékeny, mint "BalotelliNo2." Jelenleg ez a helyzet nagyon hasonlít a Bravo-TerStegen esetre. Egyiket meg kell tartani és megadni neki a bizalmat, másikat el kell engedni. Jelenleg nem látom, hogy ez Dembelé lenne. Arra az évi 5-10 meccsre, amikor jó formában van... azokat Malcom is lehozza, Cou meg megkapná a bizalmat, visszatérne az önbizalma és a tavalyi Cou-t láthatnánk. Persze tudom, Cou már 26 éves, öreg, Demb meg még fiatal, 10 évre megoldja a posztot...
A sérülései előtt igenis kiegyensúlyozott jó formát hozott. Ha szerinted pedig van néhány jó meccse a többi meg kuka akkor egyáltalán nincs miről beszélni.
Coutinhonak az idei 51 (!) meccséből hányra lehetett azt mondani, hogy akárcsak minimálisan az átlag felett hozott? A kiegyensúlyozottságról meg annyit, hogy nem volt két jó meccse egymás után.
Ez a nincs esze a focihoz szöveg. #-o #-o Fejtsd már ki légyszi, mert nem igazán értem. A brazil kb. annyiból áll, hogy rátekeredik a labdára, normális passzai nincsenek, sajnos az egyetlen pozitívum amit ki lehet emelni azok a távoli lövései, de abból is már sajnos egyre kevesebb van. Dembélétől látni cseleket, hogy képes megverni az embereket, a passzai is jobban ülnek. Ha pedig a teherbírást/védekezést nézzük szintén ég és föld, pedig Alba oldalán elég fontos szempont.
És egy 21 éves játékosról beszélünk, aki még rengeteget fejlődhet. A pénzt meg felejtsük el, arról egyikük sem tehet.
De lehet, hogy az a 90+ezer ember a hülye hétről-hétre, bár a kifütyülést elég elvetendőnek tartom.
De ha az objektivitást is vesszük alapul, Cou: 11 gól/5 assist 51 meccs alatt (3126 perc); Dembélé: 14 gól/9 assist 41 meccs (2497 perc).

Félreértés ne essék, nem akarom bántani a brazilt, szimpatikus és jó játékos is, de ebben a csapatban és azon a poszton látszik, hogy megfőtt, hiába kapja meg újra és újra a lehetőséget.
Forca Barca!!!!
johdepp
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 273
Csatlakozott: 2009.10.02. 18:23:01

2019.05.03. 14:46:09

Subinho írta:Szerintem meg nem! Tavaly fél év alatt végig kimagasló teljesítményt hozott, mindenki meg volt vele elégedve. Idén feltolta őt EV bal támadó posztba, ami nem az ő helye. A Brazil válogatottban láthattuk, mennyire jól tolta és nem bal támadóban, mivel ott Neymar szaladgált. Mi lett a vége, betette oda EV Dembelét, aki akkor pont elkapta a fonalat pár meccsre, Cou meg - aki nagy tervekkel jött Barcelonába - ment a padra, meg Dembelé cseréjének utolsó 10 percekre... Láttunk már ilyet, egy bizonyos Rivaldo-val. Az ő képességeit senki nem kérdőjelezheti meg! Elment a Milanba, ahol más közeg, más stílus, bele kellett (volna) szoknia, de hamar kikerült a kezdőből egy bizonyos Kaká miatt, aki akkor kb. 20 éves volt. Nehezen viselte, kiesett a formából, láttuk mi lett vele, aztán eligazolt és újból vezére lett későbbi csapatainak. Dembelé tartom, hogy ügyes, gyors, de nem képes kiegyensúlyozott jó teljesítményre, ráadásul sérülékeny és nincs esze a focihoz. Idén volt pár jó meccse, de ez az év is néhány meccs kivételével kuka. Coutinho ellentétben ha megkapja a bizalmat és megfelelő helyen játszatják, sokkal több kihozható, ráadásul nem olyan sérülékeny, mint "BalotelliNo2." Jelenleg ez a helyzet nagyon hasonlít a Bravo-TerStegen esetre. Egyiket meg kell tartani és megadni neki a bizalmat, másikat el kell engedni. Jelenleg nem látom, hogy ez Dembelé lenne. Arra az évi 5-10 meccsre, amikor jó formában van... azokat Malcom is lehozza, Cou meg megkapná a bizalmat, visszatérne az önbizalma és a tavalyi Cou-t láthatnánk. Persze tudom, Cou már 26 éves, öreg, Demb meg még fiatal, 10 évre megoldja a posztot...
Általában egyezni szokott a véleményünk, bírni szoktam, amiket írsz, de ez most NAGYON mellément nálam.
Az a kimagasló fél év abból állt, hogy lőtt négy darab bombagólt, kis túlzással. Amióta a Barcában van Cou, úgy mászkál a pályán, mint akinek fogalma sincs róla, mit csinál, miért csinálja, mit kéne csinálnia. A csávó se nem gyors, se nem erős, labdát nem tud megtartani. Kábé egy kézen meg lehet számolni, hány sikeres csele volt idén. Az meg, ne is haragudj, hogy Dembélének nincs esze a focihoz... Cou semmivel sem mutatott többet, mióta itt vannak. Sőt... Ezen logika alapján neki még kevesebb agya van a focihoz, mivel idősebb, beérett, nagy játékosként igazolt át, egy európai top csapat húzóembereként. Ahhoz képest amit itt mutat, édes kevés. Nem is édes kevés, hanem egy óriási nagy nulla.
De légyszíves, fejtsd ki, hogy miért nincs esze a focihoz a franciának! Annyira felkapott lett itt puffogtatni ezt a frázist. Miben mutatkozik ez meg? Miben mutatkozik meg, hogy Cou-nak vagy Messi kivételével bárki másnak több agya lenne a focihoz a Barca játékosai közül?
Az meg, hogy Balotelli 2-zöd, azért nálam bizonyos határokat feszeget, vagy inkább át is lépett. Azért az ordas nagy túlzás, hogy az agyatlan olasz csávóhoz méred.
Ja, és ha Cou-nál lehet kifogás, hogy más posztra lett áttéve, ezért nem tud lekezelni egy 5 méteres passzt, akkor Dembélénél miért nem lehet kifogás, hogy a csávónak minden meccsen más oldalon kell játszania? Egyik meccsen baltámadó, másikon jobb támadó, amikor nem volt Messi és Suárez, akkor meg csatár-féle volt. Persze Dembélének nem kell ilyen kifogás, nem azt mondom. A csávónak van hova fejlődni, és szerintem látszik is rajta, hogy tud még hova fejlődni. Mutatott már olyat, amit várnánk tőle. Cou viszont még semmit nem mutatott abból, amit igazából tud, vagy amit tudott a Poolban. És másfél éve folyamatosan játszik a csávó, mégsem tud formába jönni.
Ja, de persze hétvégén amikor három ziccert rontott a brazil, akkor meg volt dícsérődve, hogy igen jól helyzetbe került legalább, meg minden, milyen jól játszott. Dembélének a Pool ellen volt egy ziccere, amit elszabott, meg volt egy maga által megteremtett lövési kísérlete (amit óriási túlzás ziccernek nevezni), amit fölévágott, aztán máris agyatlan, falábú, semmire sem jó, hasztalan kis Balotelli kettő mitugrász, aki elveszi Cou elől a levegőt és a helyet.
Jézus, WTF...
Avatar
Subinho
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4183
Csatlakozott: 2005.03.17. 14:44:52
Tartózkodási hely: Budapest

2019.05.03. 13:21:55

P.U.Y.O.L. írta:
recrea írta:
Subinho írta:Cout divat szidni, de benne sztem még mindig több van. Dembelé meg ennyi.
Sztem meg pont fordítva.
Én is így gondolom. Cou, amióta itt van, nem hátráltatták sérülések, kapta a lehetőséget folyamatosan és több pozícióban is ki lett próbálva. Messivel és Messi nélkül is, stb...
Full ugyan azt a nem túl magas szintet hozza az elejétől kezdve.
Dembélé pedig megmutatta már többször is, hogy tud ő ennél sokkal jobb is lenni. Ráadásul nagy meccseken is hozta már a magas szintet és még mindig egy kölyök. A legutóbbi sérülése előtt például konstans hozta a jó meccseket és többször is döntő faktor volt.

Szerintem nem kérdés, hogy melyikükben van több. (legalábbis nálunk, mert természetesen Coutinhot se tartom falábúnak, de egyszerűen itt ennyi van benne)
Szerintem meg nem! Tavaly fél év alatt végig kimagasló teljesítményt hozott, mindenki meg volt vele elégedve. Idén feltolta őt EV bal támadó posztba, ami nem az ő helye. A Brazil válogatottban láthattuk, mennyire jól tolta és nem bal támadóban, mivel ott Neymar szaladgált. Mi lett a vége, betette oda EV Dembelét, aki akkor pont elkapta a fonalat pár meccsre, Cou meg - aki nagy tervekkel jött Barcelonába - ment a padra, meg Dembelé cseréjének utolsó 10 percekre... Láttunk már ilyet, egy bizonyos Rivaldo-val. Az ő képességeit senki nem kérdőjelezheti meg! Elment a Milanba, ahol más közeg, más stílus, bele kellett (volna) szoknia, de hamar kikerült a kezdőből egy bizonyos Kaká miatt, aki akkor kb. 20 éves volt. Nehezen viselte, kiesett a formából, láttuk mi lett vele, aztán eligazolt és újból vezére lett későbbi csapatainak. Dembelé tartom, hogy ügyes, gyors, de nem képes kiegyensúlyozott jó teljesítményre, ráadásul sérülékeny és nincs esze a focihoz. Idén volt pár jó meccse, de ez az év is néhány meccs kivételével kuka. Coutinho ellentétben ha megkapja a bizalmat és megfelelő helyen játszatják, sokkal több kihozható, ráadásul nem olyan sérülékeny, mint "BalotelliNo2." Jelenleg ez a helyzet nagyon hasonlít a Bravo-TerStegen esetre. Egyiket meg kell tartani és megadni neki a bizalmat, másikat el kell engedni. Jelenleg nem látom, hogy ez Dembelé lenne. Arra az évi 5-10 meccsre, amikor jó formában van... azokat Malcom is lehozza, Cou meg megkapná a bizalmat, visszatérne az önbizalma és a tavalyi Cou-t láthatnánk. Persze tudom, Cou már 26 éves, öreg, Demb meg még fiatal, 10 évre megoldja a posztot...
El Pistolero
Jugador del Barça
Hozzászólások: 206
Csatlakozott: 2015.08.14. 22:36:58

2019.05.03. 12:32:07

Na igen. Olyan téren senkinek nem tesznek jót, hogy a klub szurkolói teljesítményt várnak el a világ negyedik(?) legdrágább játékosától, ez pedig rá helyezhet nyomást. Viszont azért érdemes helyén kezelni ezt az összeget. Már akkor volt róla szó, hogy érdeklődünk felőle, amikor még szó se volt Neymar átigazolásáról. 2017 nyár elején arról szóltak a hírek, hogy 50-70 millió tájékán válna meg tőle a Dortmund - ami ma már nevetséges összegnek hat. Aztán a németek felismerték, hogy mekkora pánikigazolás ez a vezetőség részéről és nyilván bőven felárazva adták csak oda.

Összességében kétségtelenül jó játékosnak tartom és a szezonban mutatott klasszis formát. Borzasztó nagy kérdés, hogy tud-e szintet lépni és állandósítani decemberi-januári teljesítményét. Ha igen, kirobbanthatatlan lesz.

Örülnék, ha már végigjátszaná a liga minden meccsét. Bármennyire is sokoldalú támadóról van szó, lehet az is jót tenne neki, ha csak egy poszton lenne nyomatva. Tudom, hogy sokan nem szeretik a Neymarral való összehasonlítást, de ennyi idősen ő sem volt jobb. A következő idényben viszont hoznia kell legalább 15+ de inkább 20 gólt csak a bajnokságban.
Avatar
Rinku
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2549
Csatlakozott: 2009.08.02. 14:28:48

2019.05.03. 08:48:41

Csak nehogy egy Krkic féle örök ígéret maradjon, rajta kívül is láttunk már néhány példát, szurkolok, hogy ne így legyen. Mondjuk amíg teszi a dolgát csendben, és dolgozik azon, hogy ne remegjen bele a lába, addig rendben van, ha már ide kellett rángatni vagy 20 évesen. Nem is értem az egésznek a hátterét még most sem, külön személyiségnek kell lenned, hogy 20 évesen, a világ egyik legdrágább játékosaként úgy menjen neked, mint a fifában. Ezt csak egy félig hülye vagy félig pszichopata képes megcsinálni. Vagy sok ezerből egy, akinek ezt dobta össze az agya a semmiből. Rühellem az ilyen igazolásokat, nem használnak senkinek. A klubnak sem, de a játékosnak meg főleg. 105+40 millió valakiért, akinek még csak most érett be a szavazójoga, vagy a szőr az állára, tökömet már..
Football, bloody hell. /SAF/
Válasz küldése