Ousmane Dembélé

Ki hogy teljesített legutóbb? Ki milyen formát mutat, kik a kedvenceid? Mondd el itt! - Az első csapat játékosai, a La Masia, a vezetőedző és a régmúlt csillagai kapnak itt helyet.
Barca_10
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1489
Csatlakozott: 2009.06.27. 15:50:43

2019.09.25. 19:19:47

Jól láttam tegnap hogy “megemberesedett”? Gondolom felpakoltak rá némi izmot, nekem feltünő volt a széles válla, és feszült rajta a mez is ami eddig “lógott”. Ennek ellenére még gyorsabb is lett.

Mekkora fegyver lehetne ő nekünk ha nem lenne ekkora barom és rendszer lenne körülötte.. belegondolni is szörnyű.
“...I like the idea of a black sun; like a black hole is space, sucking everything into darkness, where we came from and where we’re heading...”
Samper
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3846
Csatlakozott: 2014.10.22. 16:22:27

2019.08.29. 21:56:37

Baromira bírom, hogy a magyar kommentelők mennyivel jobban tudják, hogy milyen jó neki Párizsban a régi edzőjével, mint ő maga.
RipTikitaka
Barça B
Hozzászólások: 32
Csatlakozott: 2019.05.19. 20:33:11

2019.08.22. 16:42:34

Baltazar írta:Ha jól emlékszem, amikor a klub megvásárolta a vételár nem került egy összegben kifizetésre függővé tették a lejátszott meccsek számától, BL győzelemtől, stb. (bónuszok)
Minden idők legfiatalabb játékosa aki elérte a 10 gólt a francia bajnokságban.
Az idén előbb érkezett vissza az alapozásra.
Szerintem a "szakvezetés" egyszerűen nem tudja kihasználni az előnyeit, vagy nem is akarja lehet, hogy a bónuszok miatt. Azt is eltudom képzelni, hogy közel sem sérült annyit mint ami kommunikálva van.
Ha nem játszik és nem lendül formába lényegében haszontalan, nem beszélve arról, hogy egy transfernél az ára drasztikusan csökken, dupla veszteség, sőt már-már négyzetes . :mrgreen:
Avatar
fanbarca
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2162
Csatlakozott: 2010.05.15. 09:11:15
Tartózkodási hely: Szatmárnémeti

2019.08.22. 14:31:43

Baltazar írta:Azt is eltudom képzelni, hogy közel sem sérült annyit mint ami kommunikálva van.
Azért ez extrém lenne. Ezt nem tudom elképzelni.
més que un club
Baltazar
Barça B
Hozzászólások: 37
Csatlakozott: 2018.04.18. 13:24:13

2019.08.22. 13:59:23

Ha jól emlékszem, amikor a klub megvásárolta a vételár nem került egy összegben kifizetésre függővé tették a lejátszott meccsek számától, BL győzelemtől, stb. (bónuszok)
Minden idők legfiatalabb játékosa aki elérte a 10 gólt a francia bajnokságban.
Az idén előbb érkezett vissza az alapozásra.
Szerintem a "szakvezetés" egyszerűen nem tudja kihasználni az előnyeit, vagy nem is akarja lehet, hogy a bónuszok miatt. Azt is eltudom képzelni, hogy közel sem sérült annyit mint ami kommunikálva van.
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6588
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2019.08.22. 12:49:44

Andris írta: Szerintem a profi mentalitás hiányzik nála, de 20? 21? éves, egyelőre simán elnézem neki.
1. Nem biztos hogy megfelelően eszik
2. Nem biztos hogy megfelelő intenzitással edz
3. Nem hinném, hogy lustaságból nem ment el két napig vizsgálatra (ha egyáltalán igaz), inkább csak reménykedett, hogy elmúlik, halogatta a kellemetlent.
22...

Most komolyan, lassan 2 éve van a világ egyik legnagyobb klubjánál, profi körülmények között. Hogy a francba nem tudott még alkalmazkodni?

Reménykedett... Az előző sérülése is ugyanez volt, fájt neki, 'mit is' ? bele, majd a következő edzésen/meccsen már kidőlt.

Hiába tehetség a srác, fejben mint valami idióta 12 éves.
Komolyan kéne neki valami ultimátumot adni, vagy lezavarni a B-be mert ez nevetséges.
Teszek rá, ha nagy égés, hogy a Neymar pénzből vett játékosokból 2/2 bukta, büszkeségből ne tartsuk meg.
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13507
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2019.08.22. 12:04:52

Forcabarca73 írta:Én simán kinézem belőle, hogy rájátszik.
Sok évtizedes sportorvosi tapasztalat és MR felvételek mellett már nem annyira lehet olyat szvsz.

Szerintem a profi mentalitás hiányzik nála, de 20? 21? éves, egyelőre simán elnézem neki.
1. Nem biztos hogy megfelelően eszik
2. Nem biztos hogy megfelelő intenzitással edz
3. Nem hinném, hogy lustaságból nem ment el két napig vizsgálatra (ha egyáltalán igaz), inkább csak reménykedett, hogy elmúlik, halogatta a kellemetlent.

Idén nem fogjuk eladni, úgyhogy akár el is halkíthatjuk most a puffogást. Nekem sem tetszik, sőt ultragáz ez a sok sérülés, de mostmár várjuk ki az 5 hetet aztán meglátjuk, hogy játszik.
Griezman, Neymar és Messi majd intézkednek addig.
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Avatar
Forcabarca73
Barça B
Hozzászólások: 46
Csatlakozott: 2019.07.16. 22:59:57

2019.08.22. 12:02:01

Én simán kinézem belőle, hogy rájátszik.
Zozzy 5
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8563
Csatlakozott: 2006.11.04. 10:20:50
Tartózkodási hely: Debrecen

2019.08.22. 08:58:00

Full elegem van belőle, és akármennyire is támadható Neymar visszahozatala, akkor is ezerszer jobban örülnék neki a keretben, mint a hasznavehetetlen Dembelének. Még úgy is, hogy Ney is sokat sérült mostanában, de Dembelé már rendesen irritál.
ikajli
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 448
Csatlakozott: 2019.03.30. 20:40:04
Tartózkodási hely: Pécs

2019.08.21. 20:33:53

Lehet, hogy ha felépül vissza kéne dobni az utánpótlás csapatba, hogy lássa hogy küzd sok fiatal, hogy felkerüljön a nagy csapatba. Mondjuk nem reális, hogy megtegyék sajnos. Valahogy meg kellene értetni az ilyen játékosokkal, hogy mekkora nagy szó az, hogy ott lehetnek, és hogy mindent annak rendeljenek alá, hogy a legjobbak lehessenek. Hogy mennyire meg kéne becsülniük magukat. Mondjuk szerintem egyáltalán nem ebbe az irányba megy az egész világ. A hatalmas pénzek azért furcsa hatással vannak az emberekre.
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6588
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2019.08.21. 20:19:59

„Soha nem láttam alkoholt fogyasztani, viszont egyáltalán nem becsüli meg a pihenőidejét. Nincs körülötte profi közeg. Megpróbáltam rendszerezni az étkezését a mérkőzések előtt, és felügyelni a regenerációs idejét, minden jól is ment, ám attól fogva, hogy a barátaival van, teljesen megváltozik. Egyébként egy érdeklődő, nyitott és udvarias személyiség”

Dembele korábbi szakácsa, NSO
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
Avatar
MQuCsabi
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6340
Csatlakozott: 2007.07.12. 14:50:03
Tartózkodási hely: Budapest

2019.08.21. 19:57:13

A helytelen taplalkozas nem jar egyutt minden esetben a koverseggel. Az izuleteknek, izmoknak viszont nem adja meg a szukseges tapanyagot, igy serules lesz az eredmeny.
Kép
Kovbal88
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2165
Csatlakozott: 2013.07.17. 16:50:38

2019.08.21. 19:50:26

recrea írta:Pocsékul táplálkozik vagy lógja az edzést, más ötletem nincs.

Nem arról volt szó, hogy hamarabb munkába állt? Fizikálisan meg nem látszik rajta, hogy kövér lenne. Viszont ez a sérülés megint nem jó senkinek se.
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6714
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2019.08.21. 18:59:56

Pocsékul táplálkozik vagy lógja az edzést, más ötletem nincs.
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7360
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2019.08.21. 16:15:39

Nem Ede72 írta:Az összes Spanyol sportlap arról ír, hogy a szerencsétlen baromja, már a meccs után jelezte, hogy fáj a lába. Másnapra behívták az orvosok vizsgálatra, de cseszett elmenni...2 napig, senkinek, még a csapattársaknak sem vette fel a telefont. Ezután a hétfői edzésen benyögte, hogy mégis fáj a lába.
Először is jól fel kellene pofozni, hogy az a Barca...nem a Mezőkövesd. Másodszor soha többet nem volna szabad, hogy felvegye a mezt, harmadszor, azonnal szabad-listára kellene tenni. Sajnos csak mi voltunk olyan idióták, hogy leigazoltuk agy rakás pénzért. Se foci, se tisztelet csak a sérülések...sajnos még csak pénzt sem fogunk érte kapni.... :evil:
Én nem igazán értem ezt a sok sérülést. A Dortmundban 2 év alatt egy meccset sem hagyott ki sérülés miatt, itt meg folyton az. Nem is idős, hogy azt lehessen mondani, hogy már sérülékony.
Egyik szezonról a másikra azért érdekes.

Umtiti speciel legalább ennyire felidegelt, mint most Dembélé. Az orvosi tanácsok ellenére inkább egy sámánhoz ment, aztán amikor látványosan nem segített újra megtagadta az operációt.
Annyi minden van a szerződésükben, bele lehetne foglalni, hogy a klub orvosai ( egyéb külsős sportorvosokkal konzultálva) határozzák meg a kezelések formáját, kötelezővé tételét.
Forca Barca!!!!
ikajli
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 448
Csatlakozott: 2019.03.30. 20:40:04
Tartózkodási hely: Pécs

2019.08.21. 16:04:52

Mindig védtem a srácot, bár már nem nagyon értem, hogy miért. Szerintem most kellene a klubnak leültetni, és tisztázni vele, hogy akkor mostantól kezdve szigorú felügyelet alatt van, és az első pici hiba után kivágják, mint a taknyot. Üzenet értéke lenne a dolognak.
Avatar
Rinku
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2549
Csatlakozott: 2009.08.02. 14:28:48

2019.08.21. 15:40:46

A skacc az iskolapélda, hogy milyen kockázatai vannak nevenincs, egyszezonos kis hülyegyerekeket sokszorosan túlárazva venni. Még a Rennes-ből el kellett volna hozni bizony néhány millióért. Akkor felfoghatnánk kisebb kockázatnak, befektetésnek, ami mellément. "Ez van, srácok." - kicsit más kávéház 100+ pénzért. Vinícius Jr. pl dettó ugyanez, a sor pedig még végtelen hosszú. Csak valahogy senkinek nem sikerül tanulnia semmiből.
Football, bloody hell. /SAF/
Avatar
Sinya22
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3186
Csatlakozott: 2017.08.21. 17:40:25

2019.08.21. 12:35:11

Így ennek tényleg nem sok értelme. Szezon végén távozni fog szerintem,vagy kölcsöndobjuk őt is,elég fiatal még mindig. Amúgy azzal nem értek egyet,hogy új Vermaelent vettünk,tudtommal a Dortmundban negyed ennyit se volt sérült,és igen is tehetséges,csak így hogy nincs 2 egészséges hónapja zsinórban semmit nem fog kihozni ebből. Kár érte,tényleg elherdáltuk a Neymar pénzt,de ezt senki se tudta előre. Így hogy elment Malcom meg Cou,ő meg hol sérült lesz,hol nem,még nehogy támadó hiány legyen.
Nem Ede72
Jugador del Barça
Hozzászólások: 159
Csatlakozott: 2011.11.24. 15:04:14

2019.08.21. 12:00:28

Én a Marca-n olvastam és ott írtak valami olyat, hogy több forrás szerint.
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13507
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2019.08.21. 10:48:09

Nem Ede72 írta:Az összes Spanyol sportlap arról ír, hogy a szerencsétlen baromja, már a meccs után jelezte, hogy fáj a lába. Másnapra behívták az orvosok vizsgálatra, de cseszett elmenni...2 napig, senkinek, még a csapattársaknak sem vette fel a telefont. Ezután a hétfői edzésen benyögte, hogy mégis fáj a lába.
Először is jól fel kellene pofozni, hogy az a Barca...nem a Mezőkövesd. Másodszor soha többet nem volna szabad, hogy felvegye a mezt, harmadszor, azonnal szabad-listára kellene tenni. Sajnos csak mi voltunk olyan idióták, hogy leigazoltuk agy rakás pénzért. Se foci, se tisztelet csak a sérülések...sajnos még csak pénzt sem fogunk érte kapni.... :evil:
Sehol sem látom ezt a Mundo Deportivon, belinkelnéd? Ez elég bulvár hír ahhoz, hogy a sportnak és a madridi lapoknak ne lehessen hitelt adni.
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Nem Ede72
Jugador del Barça
Hozzászólások: 159
Csatlakozott: 2011.11.24. 15:04:14

2019.08.21. 09:36:55

Az összes Spanyol sportlap arról ír, hogy a szerencsétlen baromja, már a meccs után jelezte, hogy fáj a lába. Másnapra behívták az orvosok vizsgálatra, de cseszett elmenni...2 napig, senkinek, még a csapattársaknak sem vette fel a telefont. Ezután a hétfői edzésen benyögte, hogy mégis fáj a lába.
Először is jól fel kellene pofozni, hogy az a Barca...nem a Mezőkövesd. Másodszor soha többet nem volna szabad, hogy felvegye a mezt, harmadszor, azonnal szabad-listára kellene tenni. Sajnos csak mi voltunk olyan idióták, hogy leigazoltuk agy rakás pénzért. Se foci, se tisztelet csak a sérülések...sajnos még csak pénzt sem fogunk érte kapni.... :evil:
Avatar
Stalkyard
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3161
Csatlakozott: 2010.05.19. 19:10:30

2019.08.20. 17:23:41

Kár is innentől számolni a gyerekkel. Nyáron meg el kell adni, annyiért, amennyiért tudjuk. Ezt így nem lehet.
Az éjjel soha nem érhet véget!

Klopp on Coutinho bid: "I think tomorrow they (Barcelona) will offer a McDonald's Happy Meal and we get the toy as well!?"
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6588
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2019.08.20. 16:54:32

vg99 írta:Valverde és a mostani vezetés elképesztő károkat és rombolást végez.
És ezt miért ide írod? Valverde hibája, hogy Dembele állandóan megsérül?
Ronaldinho&Barca írta:Sajnálatos ez a sérülès, de én valahol a szakmai csapatban keresném az okot, dortmundban tized ennyi baja nem volt, nálunk pedig sorozatosan, nyilván lehet a balszerencsére is fogni, de na könyörgöm.
Valószínűleg nem fogjuk megtudni a teljes igazságot, de nem lennék meglepődve, ha az aktuális 2. világlegdrágábbjátékosa cím és a vb-győzelem után elszállt volna. Volt aki azt mondta, hogy szerinte ellógja a bemelegítést, ez sincs kizárva.
Alapból nem tűnik egy agysebésznek vagy egy könnyű esetnek (már ahogy a dortmundi házát állítólag otthagyta).
Érdekes, hogy kb. csak róla lehetett hallani, hogy késik vagy meg se jelenik az edzésen (biztos előfordul egyszer-egyszer mással is), illetve ha jól emlékszem nem ez a első sérülése, amikor azt lehet olvasni, hogy a meccs utáni kisebb fájdalmat figyelmen kívül hagyja, aztán megint kidől.
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15406
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2019.08.20. 16:18:26

Nero. írta:
A brutális fizetése miatt (amibol nyilván nem akar majd leadni) még ez is elképzelhető.
Lehet nevetni a 60 millión, de hogy nem ér többet annál még a mai piacon se az biztos.

Abszolút túlértékelt, és akkor arról még nem beszéltünk hogy mennyire sérülékeny + magatartás beli problémák.
most ezt minden nap ideírod, amíg a csapat tagja?
érti mindenki az álláspontodat, igazad is van benne, de unalmas ezt minden nap 2-3szor olvasni.

túlértékelt, lusta, sérülékeny, buta, nem ide való, egydimenziós.
szerintem ezeket a jelzőket már ismerjük, tudatosult mindenkiben.

nem jött be az üzlet vele kapcsolatban, de az árát ideböfögni minden alkalommal nevetséges. nem magáért fizetett ennyit, hanem az agyonistenített Bartoék fizették érte a pénzt. ezt felhozni ellene elég kicsinyes, mintha ez lenne az oka hogy nem illeszkedett be, vagy sérülékeny.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
Ronaldinho&Barca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4461
Csatlakozott: 2007.10.02. 19:49:32

2019.08.20. 16:10:30

Sajnálatos ez a sérülès, de én valahol a szakmai csapatban keresném az okot, dortmundban tized ennyi baja nem volt, nálunk pedig sorozatosan, nyilván lehet a balszerencsére is fogni, de na könyörgöm. Max a 20 köp. egyike gondolom megoldja a támadó alakzat hiányzóit. Ez is mindent elmond az idei szezonról, barcáról.
Visca El Barca!
Kép
Més que un club
Válasz küldése