Ousmane Dembélé

Ki hogy teljesített legutóbb? Ki milyen formát mutat, kik a kedvenceid? Mondd el itt! - Az első csapat játékosai, a La Masia, a vezetőedző és a régmúlt csillagai kapnak itt helyet.
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21099
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2021.12.22. 10:49:15

Én örülnék, ha lenne mégfordulat az ügyében, és végül mégis maradna. Tegnap is a legveszélyesebb támadónk volt. Végig lehet futni a szokásos köröket, hogy milyen sokba került, mennyit volt sérült és hogy eddig nem hálálta meg a bizalmat. Ezek mind igazak. De nem változtatnak azon, hogy jelenleg mégis nagy szükségünk van rá, és úgy tűnik, Xavi is fontos szerepet szánna neki a csapatban.
Avatar
grgly50
Capitá del Barça
Hozzászólások: 767
Csatlakozott: 2018.02.07. 21:37:09

2021.12.18. 10:10:55

LG írta:
2021.12.17. 22:37:29
grgly50 írta:
2021.12.17. 20:17:33
LG írta:
2021.12.17. 16:40:26



Az élet összes területén bizonyítva van, hogy nagyfokú dilettantimuz úgy frissíteni, váltani korosztályt, hogy kisöpörni a régit, s egyből újakra váltani.
SOHA NEM LEHET KIMÁSZNI A GÖDÖRBŐL ILYEN GONDOLKODÁSSAL!
Már sokan leírták, hogy csak ésszerű, fokozatos megújolással lehet kiseb nagyobb töréssel korosztályt váltani.
MINDENHOL!! Gyárban, üzemben, vállalatnál.
Van a mondás: "Új seprű jól söpör, a régi tudja, hol a szemét" Ez érvényes a csapatsportra is.
S mégegy: Umtiti kinyilatkozta újfent, hogy nem hajlandó elhagyni a Barcát!
Csak azt söprést időben kellett volna elkezdeni, ami nem történt meg. Meg eleve a fizetéseket nem kellett volna az egekbe emelni, meg nem kellett volna a klub számára ennyire előnytelen szerződéseket kötni a játékosokkal. A túlértékelt katalánokba pedig éppúgy a fiatalokat ibeleértem, akikből szerintem max. 1-2 lesz az, aki hosszútávon is megüti majd a szintet. Arra akartam csak utalni, hogy rossz döntések sorozata vezetett ideáig, nem csupán 3 rossz igazolás.
Ezzel így tökéletesen egyetértek!
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6721
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2021.12.18. 07:33:58

LG írta:
2021.12.17. 16:40:26
Feast4 írta:
2021.12.15. 14:22:55
Csak úgy tudunk egyenesbe jönni, ha a fizetési ballasztot elengedjük.

Aki gáz az jelenleg, Demeble, Coutinho és Umtiti. Az utóbbi kettő többet keres, mint a piaci értéke.

Dembelére nem lehet számítani. Ha formába is lendül megsérül.

Az ilyen játékosok mint ők hárman juttattak oda ahol vagyunk.
Meg a túlfizetett, túlértékelt és/vagy már kiöregedett katalánok miatt.
Még csak megközelítőleg sem.

Én mindig is bírtam a srác játékát, a sérüléseken kívül mára bele is szürkült abba a közegbe, ami minket jellemez. Sajnos ő sem megoldás hosszútávon, pedig én is sokat kardoskodtam mellette.
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 7094
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2021.12.17. 23:45:58

Leon írta:
2021.12.17. 23:14:03
Kb 200 misijébe fájt a klubnak összesen ez az utolsó kókler. Nagyon remélem eltakarodik innen majd fél évtized (még leírni is szörnyű) tingli-tangli után és máshol xboxozgat meg meg tetriszezik az orvosi szobán... :twisted:
A Barca történelmének legkártékonyabb igazolás Kutinnyóval együtt. :evil:
Hát igen. Ráadásul Cou ugyan drágább volt, de legalább akart, tepert, ment, egyszerűen csak kevés volt. Ő nemigen hibás ebben, csak a vezetőség, akik kinézték, mint egy gyerek a kedvencét a játékboltban, és megvették bármi áron, "mer' jóvan" és "because I can" alapon. Dembélénél meg a rahedli lóvéért jött egy ilyen kissé kelekótya alak. Nyilván itt is a vezetőség a fő bűnös, de ilyen fizuért Dembélé is kicsit jobban törhette volna magát. Mármint nem szó szerint, mert az sajnos pechünkre sikerült.
ter Stegen; Cancelo - Cubarsí - Araujo - Koundé; Gündogan - Christensen - Pedri; Felix - Lewy - Raphinha
Avatar
Leon
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2579
Csatlakozott: 2014.02.17. 16:20:26
Tartózkodási hely: Balkán sarkán

2021.12.17. 23:14:03

Kb 200 misijébe fájt a klubnak összesen ez az utolsó kókler. Nagyon remélem eltakarodik innen majd fél évtized (még leírni is szörnyű) tingli-tangli után és máshol xboxozgat meg meg tetriszezik az orvosi szobán... :twisted:
A Barca történelmének legkártékonyabb igazolás Kutinnyóval együtt. :evil:
Messi campion del Mundo 2022. G.O.A.T.

Gianluigi Buffon (a Messivel való találkozásról 2013-ban): Meg kellett érintenem Messit, hogy megbizonyosodjak róla, olyan ember, mint mi.

L4wandowski

Tito per sempre etern.Infinite Iniesta Grácies Xavi, Grácies Piqué!

Grácies Messi!
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21099
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2021.12.17. 22:37:29

grgly50 írta:
2021.12.17. 20:17:33
LG írta:
2021.12.17. 16:40:26


Meg a túlfizetett, túlértékelt és/vagy már kiöregedett katalánok miatt.
Csak szólok!
Ez a " túlfizetett, túlértékelt és/vagy már kiöregedett katalánok" az ellenség hangja. Az ellenség hangja volt Suarez utcázása, a Messi fóbia emlegetése is.
Szét lehet nézni, hol tartunk most, s elgondolkodni, hogy ha csak a fiatalok alkotnák holnaptól a csapatot, hányadik helyen állnánk.
Az élet összes területén bizonyítva van, hogy nagyfokú dilettantimuz úgy frissíteni, váltani korosztályt, hogy kisöpörni a régit, s egyből újakra váltani.
SOHA NEM LEHET KIMÁSZNI A GÖDÖRBŐL ILYEN GONDOLKODÁSSAL!
Már sokan leírták, hogy csak ésszerű, fokozatos megújolással lehet kiseb nagyobb töréssel korosztályt váltani.
MINDENHOL!! Gyárban, üzemben, vállalatnál.
Van a mondás: "Új seprű jól söpör, a régi tudja, hol a szemét" Ez érvényes a csapatsportra is.
S mégegy: Umtiti kinyilatkozta újfent, hogy nem hajlandó elhagyni a Barcát!
Csak azt söprést időben kellett volna elkezdeni, ami nem történt meg. Meg eleve a fizetéseket nem kellett volna az egekbe emelni, meg nem kellett volna a klub számára ennyire előnytelen szerződéseket kötni a játékosokkal. A túlértékelt katalánokba pedig éppúgy a fiatalokat is beleértem, akikből szerintem max. 1-2 lesz az, aki hosszútávon is megüti majd a szintet. Arra akartam csak utalni, hogy rossz döntések sorozata vezetett ideáig, nem csupán 3 rossz igazolás.
Avatar
grgly50
Capitá del Barça
Hozzászólások: 767
Csatlakozott: 2018.02.07. 21:37:09

2021.12.17. 20:17:33

LG írta:
2021.12.17. 16:40:26
Feast4 írta:
2021.12.15. 14:22:55
Csak úgy tudunk egyenesbe jönni, ha a fizetési ballasztot elengedjük.

Aki gáz az jelenleg, Demeble, Coutinho és Umtiti. Az utóbbi kettő többet keres, mint a piaci értéke.

Dembelére nem lehet számítani. Ha formába is lendül megsérül.

Az ilyen játékosok mint ők hárman juttattak oda ahol vagyunk.
Meg a túlfizetett, túlértékelt és/vagy már kiöregedett katalánok miatt.
Csak szólok!
Ez a " túlfizetett, túlértékelt és/vagy már kiöregedett katalánok" az ellenség hangja. Az ellenség hangja volt Suarez utcázása, a Messi fóbia emlegetése is.
Szét lehet nézni, hol tartunk most, s elgondolkodni, hogy ha csak a fiatalok alkotnák holnaptól a csapatot, hányadik helyen állnánk.
Az élet összes területén bizonyítva van, hogy nagyfokú dilettantimuz úgy frissíteni, váltani korosztályt, hogy kisöpörni a régit, s egyből újakra váltani.
SOHA NEM LEHET KIMÁSZNI A GÖDÖRBŐL ILYEN GONDOLKODÁSSAL!
Már sokan leírták, hogy csak ésszerű, fokozatos megújolással lehet kiseb nagyobb töréssel korosztályt váltani.
MINDENHOL!! Gyárban, üzemben, vállalatnál.
Van a mondás: "Új seprű jól söpör, a régi tudja, hol a szemét" Ez érvényes a csapatsportra is.
S mégegy: Umtiti kinyilatkozta újfent, hogy nem hajlandó elhagyni a Barcát!
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21099
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2021.12.17. 16:40:26

Feast4 írta:
2021.12.15. 14:22:55
Csak úgy tudunk egyenesbe jönni, ha a fizetési ballasztot elengedjük.

Aki gáz az jelenleg, Demeble, Coutinho és Umtiti. Az utóbbi kettő többet keres, mint a piaci értéke.

Dembelére nem lehet számítani. Ha formába is lendül megsérül.

Az ilyen játékosok mint ők hárman juttattak oda ahol vagyunk.
Meg a túlfizetett, túlértékelt és/vagy már kiöregedett katalánok miatt.
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15415
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2021.12.15. 16:59:47

Sajnálom, mert ilyen-olyan okokból (nem részletezem) de nem tudott sokat hozzátenni a játékhoz mióta itt van.
Szélsőségeket elhagynám, valakik szerint önmaga miatt, valakik szerint a klub miatt nem sikerült ez, valahol van egy közös metszet, és ott lehet talán az igazság.
Sose tudjuk meg.

Én kedveltem egyébként, mert amikor leigazoltuk egy új kaliber jött a csapatba, nem a teszetosza alibi szaga volt a játékának. De nem tudta kihozni, ami szerintem benne van.
Remélem máshol (nem a mi kárunkra), de sikeresebb lesz.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7402
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2021.12.15. 16:02:28

Xavier Hernandez írta:
2021.12.15. 15:28:07
Vigyék bármi áron, ha adnak érte némi aprót, annak örülnünk kell! Epizodista volt, remélhetőleg pár év múlva már rossz emlék sem lesz.
Nem fognak érte semmi aprót adni. Nyárig itt lesz, aztán a viszi valaki.
Tavaly lehetett volna utoljára belőle pénzt csinálni, a MU még érdeklődött is aztán ő is maradni akart, a klub sem akart mindenáron megválni tőle, aztán itt kötöttünk ki.

Én azt remélem, hogy azért tavasszal még nyújt valamit, mondhat bárki-bármit de baromi nagy szükségünk van még rá.
Forca Barca!!!!
Avatar
Xavier Hernandez
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 265
Csatlakozott: 2018.01.04. 22:42:42
Tartózkodási hely: Barcelona

2021.12.15. 15:28:07

Vigyék bármi áron, ha adnak érte némi aprót, annak örülnünk kell! Epizodista volt, remélhetőleg pár év múlva már rossz emlék sem lesz.
Avatar
Feast4
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3536
Csatlakozott: 2014.05.01. 21:54:54

2021.12.15. 14:22:55

Csak úgy tudunk egyenesbe jönni, ha a fizetési ballasztot elengedjük.

Aki gáz az jelenleg, Demeble, Coutinho és Umtiti. Az utóbbi kettő többet keres, mint a piaci értéke.

Dembelére nem lehet számítani. Ha formába is lendül megsérül.

Az ilyen játékosok mint ők hárman juttattak oda ahol vagyunk.
Kép
drobika
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1412
Csatlakozott: 2017.10.12. 11:54:08
Tartózkodási hely: Pécs

2021.12.15. 13:08:10

Annyit mindenképpen hozzátennék, hogy nem csak rajta múlt az ezeddig való szereplése. A sérülések , amik sajnos olyan fokúak, amik őt már ilyen szintű élsportra tartósan sérülés mentesen nem engedik. Ez tény, kár volna tagadni, ezt minden anatómiai ismerettel rendelkező tudja.
Nagy pénzt ezért senki sem fog adni neki, ez szinte garantált. A vérét nem lehet kicserélni, fut, terhel, nem vigyázz, és ezt nehéz számon kérni tőle. Egy Gepárdtól sem kérhteted, hogy ne fusson annyira...
A szomorú az, hogy rajta kívül senki, de tényleg senki nincs a jobb oldalon, aki tudna játszani támadót. Alvessel talán ki lehetne próbálni januártól, de ahhoz maradnia kell. A következő sérülés, pedig csak idő kérdése, és annak mértéke.
Avatar
Saviola
Júdás 2, az áruló
Hozzászólások: 4948
Csatlakozott: 2004.10.08. 20:00:31
Tartózkodási hely: Tolna

2021.12.15. 12:58:44

mehet Isten hírével, bohóc

arra leszek kíváncsi, máshol is percenként sérül-e meg
,,Azt hitted, hogy mi történt."
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7402
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2021.12.15. 12:15:26

Kalapos írta:
2021.12.15. 11:31:40

Szóval megerősíted hogy neki nem annyira, de az ügynökének fontos a pénz, ahogy én is írtam. Most akkor döntsön: jobb projekt több pénz, talán normális stáb és kevesebb sérülés mint ezen az átkozott helyen, VAGY kevesebb pénz, jelenleg kifejezetten az elején járó gyenge projekt, egy átkozott helyen ahol nem képes normálisan 2 meccset játszani egymás után már évek óta.
Ha így nézem, megértem azt hogy azt mondja ő és az ügynöke hogy ok, ha tényleg nagyon szeretné a klub és Xavi, akkor maradok, de csak azzal a feltétellel hogy akkor tömjetek ki, vagy köszi, de inkább lépek, mert van jó ajánlatom máshol ahol talán jobb teljesítményem is lesz. Nincs ebben semmi rossz, ezek körülmények és menjen minél előbb. Sajnos a pénzről ugyanúgy lecsúsztunk mint más távozóknál.

Akkor lehet félreértettük egymást, mert én nem írtam, sőt több hsz-ben ki is emeltem ha visszaolvasol, hogy számomra úgy tűnik, nem neki a legfontosabb a pénz,(mondjuk, ha közel a dupláját kapná egy top csapatban ő is elgondolkodna.) A Newcastle-t azonnal ki is zárta, pedig ott dőzsölhetett volna.
Ebben a sérülés dologban nem nagyon hiszek. Ha ez neki ilyen vízválasztó lenne, szerintem kőkeményen csinálta volna a fizioterápiát, amit elég lazán vett, az étrendjét sem tartotta be. Ezek pedig nagyon fontosak.
Sajnos elég sűrűn előfordul, hogy komolyabb sérülés után tényleg porcelánlábú lesz valaki.
A klub pedig addig nyújtózkodott ameddig a takarója ért. Ha nincs miből adni, akkor nem teszi, szerintem már így is tovább mentek ami a tárgyalássorozatot illeti. Elég hosszú szappanopera kerekedett belőle.
Forca Barca!!!!
Avatar
Titinho
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2927
Csatlakozott: 2006.11.17. 11:29:46
Tartózkodási hely: Nyíregyháza, lélekben Camp Nou

2021.12.15. 11:48:06

Én úgy hiszem mindenkinek szíve joga szeretni vagy nem szeretni őt, ezért vagy azért, én pl. utóbbi közè tartozom, szerintem többet tett azért itt, hogy inkább nem szeretem és nem is akarom a csapatban látni. De ezt én már párszor kifejtettem, nem is kicsit, nem fogom újra megtenni. Az itt eltöltött 4,5 éve alatt semmi változást nem látok a palin.

Vissza is olvasgattam, aztán látom, hogy le is maradtam az itteni korábbi eszmefuttatásokról a hosszabbításával kapcsolatban. Egy dolgot azért tisztáznék, mert úgy néz ki sokan nem tudják. Jelenleg nem emelnénk a fizetésén! Ezt nem is tudtam kivenni ez honnan jött.

Eddig 12 milliót (most is) keres NETTÓBAN ami durván 20 milla a klubnak évente bruttóban. Ha ez a 12 a bruttó lenne, akkor 6,5 milla körül keresne most nettóban, ami kb vicc kategória, mert kb ennyi a világban egy átlagfizetés/játékos. A 6,5 millát akkor nem akarnák felezni, mert az nem olyan összeg ami ki veri a klub büdzséjét. Egy Lenglet keres 5,7-et jelenleg.

Tehát akkor a számok nyelvén tegyük tisztába:
Jelenlegi bér: 12 millió euró nettó, kb 20 milla bruttó.
A jelenleg ajánlott utolsó bér amit még nem fogadott el: 7,5 millió euró nettó + 4 millió bónuszként nettóban! A fix fizetése 4,5 millával lenne kevesebb a mostaninál, viszont ha eléri a bónuszokat akkor kb ott lenne mint most (11,5).

Amikor jött múlt héten az utolsó ajánlat a Barcától, hogy emelünk akkor nem a jelenlegi fizetésére vonatkozott az emelés, hanem az eddigi ajánlatra ami 6,5 millió volt. Ezt dobták meg további 1 millióval, így a Barca utolsó ajánlata 7,5 milla + 4 milla bónusz. Ez függ csapat és egyéni sikerektől.

Az ügynökének nem tetszik egyébként, mert angol csapatok simán megadnák a mostani fizetését is, plusz 15-20 milla aláírási pénzeket kapnának, amiből ugye az ügynök elég szép %-ot tehetne zsebre.

És akkor még egyszer: kevesebb lenne a jövőbeli fizuja, de így is a támadók között a legtöbbet kapná pl.

Az én véleményem ezzel kapcsolatban, hogy nem fogom bánni ha elmegy, sőt aki tudja az igazi véleményem róla az tudja, hogy még örülni is fogok neki. Én már 2020 nyarán eladtam volna a francba, de kapott még esélyt. Ezzel meg szintén nem értek egyet, hogy a klub ne lett volna türelmes vele. Egyet mondok: Csak az volt! A 4,5 éve alatt! Csak az! Szerintem nem élt vele.
Més que un club :!:

"Az akarás egyenlő a tudással, s aki akar, az tud is!"- Johan Cruyff
Avatar
Feast4
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3536
Csatlakozott: 2014.05.01. 21:54:54

2021.12.15. 11:42:31

Én szerintem mind jobban járunk ha megy.

Ő is mi is.

Baromi nagyot fogunk rajta bukni (mint az összes igazoláson az utóbbi 5 évben. Lehet ez valami új rekord egyébként), de nézzük tárgyilagosan.

Baromira sokat keres és nem lehet rá számítani. Mire formába lendül, borítékolhatóan elesik egy fűszálban és eddig tartott.

Erre nem lehet karriert építeni és mi sem mondhatjuk azt, hogy majd jön Dembi és megoldja a szélső támadásokat. Sajnálom, de szerintem el kéne engedni ezt a dolgot mindkét félnek.
Kép
Kalapos
Capitá del Barça
Hozzászólások: 712
Csatlakozott: 2020.12.10. 09:48:11

2021.12.15. 11:31:40

Chino írta:
2021.12.15. 10:33:48

Ezt több szempontból is kétlem. Nyár elején például többször is találkozott Laportával, Alemany-val, együtt ebédeltek ami láthatóan nagyon jó hangulatban , minden nyilatkozatában a klubot dicsérte illetve hogy maradni akar. (nyilván utóbbiban volt egy kis pr, de nem ködösített, hogy pl. majd meglátjuk mi lesz stb.)
Messi, Griezmann, Suarez, Neymar bárki, talán úgy távoztak hogy tök egyértelmű volt végig hogy mi lesz? A kommunikáció mindig az hogy "marad", hogy minden ok, hogy boldog. Sose volt hogy ne így lett volna, és még is sokan távoztak. Ez nem kis pr, hanem NAGY, és mindig így van.
Chino írta:
2021.12.15. 10:33:48
Az, hogy nem kapna komoly szerepet, pedig Xavi miatt kétlem. Nem gondolom, hogy teljesen a levegőbe beszélt, amikor Dembélé fontosságáról beszélt.
Nem mondtam hogy ne kapna szerepet, pont hogy túl sokat is kapna, mert inkább vissza kerül a pályára mielőtt teljesen jól lenne. Fontos lenne, ezt is írtam. De ha sérült folyton akkor nem fog játszani.
Chino írta:
2021.12.15. 10:33:48
A szurkolók pedig inkább itt voltak ilyen megosztottak és küldték volna legtöbben el. Emlékezzünk pl. idén, talán a Benfica ellen volt, amikor beállt úgy éltették mint keveseket.
A tárgyalások akkor akadtak meg amikor Sissoko beszállt a dologba és leginkább a fix fizetésben nem tudtak megállapodni. Amellett a legjobban fizetett játékos akart lenni, de túl sok volt a változó/bónusz a a fix bér mellett, emi nem tetszett Sissokonak, közben jöttek a hangok több helyről is. A MU is noszogatta, hogy ne írjon alá, több csapattól a PL-ben is kb. dupla fizut remélhet, az ügynöke, pedig sokmillió eurós bónuszt.
Azért nem mindegy, hogy egy top csapattól kapsz kétszer több fizut annál, amit egy csak most alakuló klub kínál. Nem mellesleg az ügynök, aki a tárgyalásokat vezeti is nagyon jól jár.
Sajnos pénzt nem fogunk látni belőle, mert nem lesz olyan hülye klub aki mostz pénzt adjon érte.
Szóval megerősíted hogy neki nem annyira, de az ügynökének fontos a pénz, ahogy én is írtam. Most akkor döntsön: jobb projekt több pénz, talán normális stáb és kevesebb sérülés mint ezen az átkozott helyen, VAGY kevesebb pénz, jelenleg kifejezetten az elején járó gyenge projekt, egy átkozott helyen ahol nem képes normálisan 2 meccset játszani egymás után már évek óta.
Ha így nézem, megértem azt hogy azt mondja ő és az ügynöke hogy ok, ha tényleg nagyon szeretné a klub és Xavi, akkor maradok, de csak azzal a feltétellel hogy akkor tömjetek ki, vagy köszi, de inkább lépek, mert van jó ajánlatom máshol ahol talán jobb teljesítményem is lesz. Nincs ebben semmi rossz, ezek körülmények és menjen minél előbb. Sajnos a pénzről ugyanúgy lecsúsztunk mint más távozóknál.
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7402
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2021.12.15. 10:33:48

Kalapos írta:
2021.12.15. 09:33:54
Mi van akkor, ha nem több fizuért akar elmenni, hanem azért mert itt !szerinte! a szakmai stáb képtelen őt normálisan felkészíteni és az orvosok is képtelenek normálisan rendbe hozni, továbbá mindig siettetve van a visszatérése mert nincs a keretben elég támadó, továbbá nem tartja úgy, hogy a közel jövőben jók lehetünk, és bár ő, szerinte legalább is, mindent megtesz, még is mindenki utálja és piszkálja az ára, a fizuja, és úgy alapból a létezése miatt.

Ezek, az ő szemszögéből tények. Ki akarna maradni így??
Ezt több szempontból is kétlem. Nyár elején például többször is találkozott Laportával, Alemany-val, együtt ebédeltek ami láthatóan nagyon jó hangulatban , minden nyilatkozatában a klubot dicsérte illetve hogy maradni akar. (nyilván utóbbiban volt egy kis pr, de nem ködösített, hogy pl. majd meglátjuk mi lesz stb.)
Az, hogy nem kapna komoly szerepet, pedig Xavi miatt kétlem. Nem gondolom, hogy teljesen a levegőbe beszélt, amikor Dembélé fontosságáról beszélt.
A szurkolók pedig inkább itt voltak ilyen megosztottak és küldték volna legtöbben el. Emlékezzünk pl. idén, talán a Benfica ellen volt, amikor beállt úgy éltették mint keveseket.
A tárgyalások akkor akadtak meg amikor Sissoko beszállt a dologba és leginkább a fix fizetésben nem tudtak megállapodni. Amellett a legjobban fizetett játékos akart lenni, de túl sok volt a változó/bónusz a a fix bér mellett, emi nem tetszett Sissokonak, közben jöttek a hangok több helyről is. A MU is noszogatta, hogy ne írjon alá, több csapattól a PL-ben is kb. dupla fizut remélhet, az ügynöke, pedig sokmillió eurós bónuszt.
Azért nem mindegy, hogy egy top csapattól kapsz kétszer több fizut annál, amit egy csak most alakuló klub kínál. Nem mellesleg az ügynök, aki a tárgyalásokat vezeti is nagyon jól jár.

Sajnos pénzt nem fogunk látni belőle, mert nem lesz olyan hülye klub aki mostz pénzt adjon érte.
Forca Barca!!!!
Avatar
brazilfan
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1033
Csatlakozott: 2018.02.26. 09:49:51

2021.12.15. 09:50:58

Kalapos írta:
2021.12.15. 09:33:54
Ő is érzi hogy itt utálják, persze hogy menekülne.
Nemcsak a sérülékenysége és a hullámzó teljesítménye miatt nem tudott kedvenccé válni, hanem a hozzáállásbeli furcsaságai miatt sem, pl. videojátékozás miatt megfeledkezett az edzésről (közben azt mondta, hogy beteg), vagy fel kellett világosítani, hogy kerülje az egészségtelen kajákat. Erre is értettem azt, hogy a Barcelona eléggé türelmes volt vele.
Troym
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2516
Csatlakozott: 2009.08.15. 12:12:47

2021.12.15. 09:39:50

Ha nem hosszabbít, remélem már télen elhúz. Az ő bére és sajnálatosan Agüero bére felszabadul, az ad már eleve némi mozgásteret.
Kalapos
Capitá del Barça
Hozzászólások: 712
Csatlakozott: 2020.12.10. 09:48:11

2021.12.15. 09:33:54

Mi van akkor, ha nem több fizuért akar elmenni, hanem azért mert itt !szerinte! a szakmai stáb képtelen őt normálisan felkészíteni és az orvosok is képtelenek normálisan rendbe hozni, továbbá mindig siettetve van a visszatérése mert nincs a keretben elég támadó, továbbá nem tartja úgy, hogy a közel jövőben jók lehetünk, és bár ő, szerinte legalább is, mindent megtesz, még is mindenki utálja és piszkálja az ára, a fizuja, és úgy alapból a létezése miatt.

Ezek, az ő szemszögéből tények. Ki akarna maradni így??

A valóság persze az hogy neki is van ehhez köze a rossz morállal, de hogy mennyi azt nem tudjuk mert erről csak a blikknek köszönhetően tudunk.
Az ő realitásában könnyen lehet hogy mindenért a klub a hibás, és ahelyett hogy ő egy sztár klub sztár igazolása lett volna, amivel hitegették, egy épülő projekt, amiben csak rá van szükség, pozi a kezdőben, epic társak és háttér, küzdelem a trófeákért stb. Ehelyett ő is egy nagy semmit kapott.

Ez a szerződés se neki, se a klubnak nem volt jó. Innen már nem is lesz jó, ő is jobban jár ha megy és mi is. Valahonnan még lehet megváltást összehozni, de ő ahhoz a jelenlegi körülmények között túl messze van. Igazából a lehetőség adott lenne, ha most a hátán vinné a csapatot a kritikus időkben. De ez nyilván nem megy neki. Ez a játékos Fati lesz ha szerencsénk van. Ő meg örökre a vesztes marad aki drága is volt. Máshol még lehet belőle valaki. A pénz szerintem teljesen másodlagos neki, max az ügynökének nem. Játszani, egészségesnek lenni, nyerni. Itt egyik se ment az utóbbi sok évben, minek erőltesse tovább, mi alapján sikerülne bármelyik a jövőben? Így hosszabbítani akár 1 évet is öngyilkosság.
A szurkolók jelentős része is el akarta üldözni már mióta itt van, a szavazás is egyértelmű, szóval innen rosszat mondani rá hogy nem hosszabbít.. elég értelmetlen :D Ő is érzi hogy itt utálják, persze hogy menekülne.
Avatar
brazilfan
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1033
Csatlakozott: 2018.02.26. 09:49:51

2021.12.15. 09:08:36

Szerintem a Barcelona mindent megtett, amit megtehetett, türelmes sőt elnéző volt vele, bérelt helye volt (lett volna) a kezdőben. Moribához hasonlóan, ha valaki nem óhajt Barca-játékos lenni, akkor menjen, viszlát. Nem szabad megengedni, hogy egy játékos az aláírása halogatásával zsarolja a klubját.
Ha viszont maradni akarna, de nem ő dönt, hanem az ügynöke, az megint csak Dembélére nézve gáz.
Avatar
Barcaforever
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3973
Csatlakozott: 2004.10.13. 19:17:18
Tartózkodási hely: Barcelona/Budapest

2021.12.15. 07:45:37

Mivel sehol semmi a megállapodásról, kiszáll a madárka. Megmondom őszintén, h nagyon kíváncsi leszek, hogy azért a komolytalan edzésmorálljáért és üveglábaiért ki fog majd nálunk több fizetést adni. Anglia remélem eszébe se jutott. :lol:
Kép
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21099
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2021.12.14. 16:03:21

MQuCsabi írta:
2021.12.14. 15:46:58
Szomorú, hogy nincs nála jobb a posztján a keretben, de csak ezért sajnálnám, hogy elmegy.
Adom. Jelenleg annyira rossz a helyzet, hogy veszteség a távozása, de valószínűleg nem ezen fog a trófeák sorsa múlni a elkövetkezendő években. Ha pedig sikerül végre gazdaságilag egy kicsit megerősödni, könnyen tudjuk majd pótolni.

Viszont az ilyen esetekből meg kellene tanulni, hogy nem szabad az utolsó pillanatokra hagyni a szerződéshosszabítást. Messit is sikerült ingyen elherdálni, Dembeléért sokan nem remélhettünk volna, de most még az kevés is számítana. Ha valakinek két év van még hátra a szerződéséből, akkor le kell vele ülni tárgyalni, ha nincs egyesség, el kell adni, ha nem kell senkinek vagy nem hajlandó elmenni, akkor a lelátóra kell rakni. Förtelem, hogy a klub mennyire erélytelen a játékosokkal szemben, és ezen bizony Laporta érkezése sem tudott idáig segíteni.
Válasz küldése