Ousmane Dembélé

Ki hogy teljesített legutóbb? Ki milyen formát mutat, kik a kedvenceid? Mondd el itt! - Az első csapat játékosai, a La Masia, a vezetőedző és a régmúlt csillagai kapnak itt helyet.
Pepp
Barça B
Hozzászólások: 82
Csatlakozott: 2021.08.11. 15:35:40

2022.07.14. 15:10:44

visca el barca írta:
2022.07.14. 14:36:16
Arra kivancsi lennek h ő vagy mi ragaszkodtunk ehhez a 2 evhez? Jovore megint kezdodhet elolrol a hosszabbitasos mizeria...
Viszont teljesen más helyzetben.
Lesz egy teljes év, ami alatt vagy bizonyít, vagy nem, miközben most lesz is alternatívája.
Amúgy nem lesz mizéria. Vagy meg tudnak egyezni, vagy nem. Nem lesz ilyen saga mégegyszer.
Ha nem tudnak megegyezni, akkor kitölti a két évet és simán el fogja engedni a Barca, mivel most már nem kell majd óriási bónuszokat, meg igazolási díjat amortizálni.
Addigra Abde is beleérik a pozícióba, ő az, aki leginkább emlékeztet Dembelére a kiszámíthatatlanságával.
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2022.07.14. 14:36:16

Arra kivancsi lennek h ő vagy mi ragaszkodtunk ehhez a 2 evhez? Jovore megint kezdodhet elolrol a hosszabbitasos mizeria...
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6589
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2022.07.14. 12:06:45

Közben hivatalos, 2024, a buli folytatódik :D
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13507
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2022.07.14. 10:13:08

Subinho írta:
2022.07.14. 08:07:24
Raphinha érkezésével, tekintve a kiadott magas összeget és Dembelé fizucsökkentését, 2 éves ajánlattal, sanszos, hogy csere opciónak szánják. Ami alapból nem is rossz ötlet a sérülékenysége miatt nem.lehet ráépíteni a szezont, de beállósként hozzá tehet a játékhoz 2. embernek jobbra jó választás lehet, bár én nem sírtam volna akkor sem ha lelép.
Szerintem sehogyan sem "szánják". Majd a teljesítménye (és másoké) alapján vagy fix kezdő lesz, vagy rotálják, vagy csere. Ha úgy játszik, legalább, mint tavaly Xavi alatt, és körülötte a csapat meg stabilabb lesz (kiegyensúlyozottabb, talán jobb szó), akkor nem nagyon fogják kihagyni a kezdőből sz.ros párszázezer euró megspórolásáért. Ha ennek ellenére kihagyják, az azt fogja jelenteni, hogy Raphinna és Ferran (vagy Depay) jobban telejsítenek nála. Erre kevés esélyt látok.
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Avatar
Subinho
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4183
Csatlakozott: 2005.03.17. 14:44:52
Tartózkodási hely: Budapest

2022.07.14. 08:07:24

Raphinha érkezésével, tekintve a kiadott magas összeget és Dembelé fizucsökkentését, 2 éves ajánlattal, sanszos, hogy csere opciónak szánják. Ami alapból nem is rossz ötlet a sérülékenysége miatt nem.lehet ráépíteni a szezont, de beállósként hozzá tehet a játékhoz 2. embernek jobbra jó választás lehet, bár én nem sírtam volna akkor sem ha lelép.
FCBsteve
Capitá del Barça
Hozzászólások: 607
Csatlakozott: 2022.05.30. 16:19:05

2022.07.13. 18:10:45

Zsoma írta:
2022.07.13. 11:30:13

Hát, ha igazak a hírek, akkor a szerződése szerint a változókkal nettó €10m lehet a fizetése, amit nem neveznék olcsónak (mondjuk ehhez a kaput is el kellene találnia meg nem lesérülnie minden harmadik meccsen).

"Ousmane Dembélé stays at FC Barcelona until 2024. His salary will be around €10M/season, if he is able to achieve all the bonuses/variables. @lequipe."
6,5m körül mondják az alapfizuját... pl Fati szintje...
Az, hogy kap teljesítmény bónuszokat, az nem a 13. havi fizetés, azért meg kell dolgozni... Nem tudom, mi mindent raktak bele, de pl ha minden 10 gól/assist-ért kap extra pénzt, vagy a BL 4 közé jutásért van prémium, én nem sajnálnám tőle...
(Look de Jong-nak ha lett volna "pontot érő gól" prémiuma, biztos jól járt volna, de egyben a csapat is)
Zsoma
Jugador del Barça
Hozzászólások: 205
Csatlakozott: 2004.10.08. 07:45:27

2022.07.13. 11:30:13

FCBsteve írta:
2022.07.13. 11:08:07
Dembélé Xavi alatt, érettebben, jó eséllyel fejlődni fog (hozza második féléves szintjét)... Ha véletlenül nem, két év, relatív olcsón...
Hát, ha igazak a hírek, akkor a szerződése szerint a változókkal nettó €10m lehet a fizetése, amit nem neveznék olcsónak (mondjuk ehhez a kaput is el kellene találnia meg nem lesérülnie minden harmadik meccsen).

"Ousmane Dembélé stays at FC Barcelona until 2024. His salary will be around €10M/season, if he is able to achieve all the bonuses/variables. @lequipe."
FCBsteve
Capitá del Barça
Hozzászólások: 607
Csatlakozott: 2022.05.30. 16:19:05

2022.07.13. 11:08:07

Chino írta:
2022.07.11. 19:41:03

Mondjuk mi a valószínűbb, hogy Araujo végigbír egy egész szezont vagy hogy Dembélé egészséges marad.
De rendben, Araujo nem sérül le végignyomja a szezont, jön Alonso és Azpi is, lesz gyakorlatilag 3 minőségi ember 1 posztra és most is volt egy jó szezonja Dembélének, ingyen se vitte senki még csak egy csapathoz sem állt közel.
Koundéért pedig komoly verseny van, amiért nehéz lesz tartanunk a versenyt. amellett így regisztrálni sem lesz könnyű.
De még a centerposzt is sokkal fontosabb lenne.
De legyen úgy hogy ennek ellenére tudunk egy klasszis belső védőt hozni, középcsatár poszton is legyyünk meg, plusz kp-n is vagy maradjon FDJ vagy jöjjön helyette egy Silva. Én lennék a legboldogabb.
Dembélé Xavi alatt, érettebben, jó eséllyel fejlődni fog (hozza második féléves szintjét)... Ha véletlenül nem, két év, relatív olcsón... Ezerszer jobb, mint pl Pjanic vagy Umtiti...

Nem tartozik ebbe a topic-ba, de így, hogy Koulibaly-t vitte a Chelsea, pont hogy mi járunk jól a Kounde versenyben - máris lehet szó játékos bevonásról, tárgyalásokról... Sevilla engedékenyebb (míg be nem lép a képbe még valaki, habár Kounde sokkal lelkesen akar a Barca-ba jönni, mint ahogy Koulibaly akart)
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6589
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2022.07.13. 09:28:44

Aubameyang instasztorijában feltűnt az öltözőben a háttérben, valószínűleg a csapattal is edzett.

Kicsit overkill már, ami elöl megy, főleg a jobbosra (a hírek szerint Collado is marad, Abde megy kölcsönbe).
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7360
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2022.07.11. 19:41:03

FCBsteve írta:
2022.07.11. 15:21:47
Chino írta:
2022.07.11. 11:51:26

Ez egyrészt egy nagyon nagy HA, ...

Ha Koundét elviszi a Chelsea...
Koulibaly pedig úgy néz ki maradni fog, a Nápoly fűt-fát megígért neki.
És igen, hosszú a szezon, pont ezért kellene egy normális belső védő. Ha ne adj' Isten Araujo kidől...
Azért Nálad is volt elég sok a "nagy HA"... ;)
Ha Koundét elviszik, ha Koulibaly marad Napoliban, ha Araujo lesérül, ha 2 szélső védő nem jön, ...
Mondjuk mi a valószínűbb, hogy Araujo végigbír egy egész szezont vagy hogy Dembélé egészséges marad.
De rendben, Araujo nem sérül le végignyomja a szezont, jön Alonso és Azpi is, lesz gyakorlatilag 3 minőségi ember 1 posztra és most is volt egy jó szezonja Dembélének, ingyen se vitte senki még csak egy csapathoz sem állt közel.
Koundéért pedig komoly verseny van, amiért nehéz lesz tartanunk a versenyt. amellett így regisztrálni sem lesz könnyű.
De még a centerposzt is sokkal fontosabb lenne.
De legyen úgy hogy ennek ellenére tudunk egy klasszis belső védőt hozni, középcsatár poszton is legyyünk meg, plusz kp-n is vagy maradjon FDJ vagy jöjjön helyette egy Silva. Én lennék a legboldogabb.
Forca Barca!!!!
FCBsteve
Capitá del Barça
Hozzászólások: 607
Csatlakozott: 2022.05.30. 16:19:05

2022.07.11. 15:21:47

Chino írta:
2022.07.11. 11:51:26

Ez egyrészt egy nagyon nagy HA, ...

Ha Koundét elviszi a Chelsea...
Koulibaly pedig úgy néz ki maradni fog, a Nápoly fűt-fát megígért neki.
És igen, hosszú a szezon, pont ezért kellene egy normális belső védő. Ha ne adj' Isten Araujo kidől...
Azért Nálad is volt elég sok a "nagy HA"... ;)
Ha Koundét elviszik, ha Koulibaly marad Napoliban, ha Araujo lesérül, ha 2 szélső védő nem jön, ...
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7360
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2022.07.11. 11:51:26

FCBsteve írta:
2022.07.11. 11:30:48
Chino írta:
2022.07.11. 10:16:42

De így én semmi szükségét nem látom Dembélének, sőt így hogy elment felszabadult fizetés és hely is, ami az FFP-hez nagyon jól jött volna, mert a regisztráció így még nehézkesebbé válik. Most gyakorlatilag oda lesz Raphinha, Dembélé, Torres. Az egy dolog hogy utóbbi kettő játszhat a baloson is, de az igazi posztjuk mégis a jobbszél. Így viszont Depaynakm sztem mindenképp mennie kellene. A kétszélre így lenne egy Dembélé, Raphinha, Torres, Fati négyes. Ez több, mint elég.
És így sanszosnak tűnik Lewa 50 millióért, mert egy szem Auba-val, úgy hogy be lehet kényszerinteni Torrest és Fatit középre nem hiszem, hogy elegek vagyunk középre.
Ha Dembi Xavi alatt egy fele olyan jó szezont játszik, mint a legutolsó féléve, nem szerepel rosszul a franciákkal a vb-n, jövőre mennyiért tudnánk eladni?!?
Ha CSAK 20m € bejönne érte, bőven fedezve van szezonbeli fizuja... És ennél többet kéne érjen...

Rotáció: Ne feledjük a hosszú szezont, a szezonközi VB-t, BL, spanyol kupák...
Ez egyrészt egy nagyon nagy HA, másrészt nem tudom, hogy eladnánk-e, ott lesz Raphinha, Torres a posztján, ha átküldik a másik oldalra ott van Fat, ki tudja mi lesz Depay-al, egészséges lesz-e. Most ingyen vihette volna bárki, egy jó szezon után mégsem kellett a kutyának sem, inkább fülét-farkát behúzva visszajött 40 %-os fizucsökkentéssel, nekünk pedig az FFP miatt egy újabb nehézséget jelent. Iszonyatosan orrnehéz csapat lesz. Főleg, ha nem sikerül egy klasszis kh-t venni.
Ha Koundét elviszi a Chelsea, akik nagyon rá vannak kattanva és ránk tudnak licitálni, főleg, hogy úgy kell nekik egy kh mint egy falat kenyér, a Sevillanak meg a pénz, akkor ugrott. Koulibaly pedig úgy néz ki maradni fog, a Nápoly fűt-fát megígért neki.
És igen, hosszú a szezon, pont ezért kellene egy normális belső védő. Ha ne adj' Isten Araujo kidől ott maradunk egy Piqué-EG-Christensen-Azpiliciueta kvartettel. De ha az Uruval nem történik semmi, akkor sincs egy normális párja. Egy féllábú, aggastyán Piqué, a dán inkább egy 3. számú játékos egy top csapatban, EG pedig EG.
És még Azpi+Alonso zsebben sincs. De Jong kérdőjel, Gavi-Pedri-Kessié-Busquets-Nico, aki biztosnak tűnik.

Ezt levetítve olyan 55 meccsre nem a legjobb kilátás.
Forca Barca!!!!
FCBsteve
Capitá del Barça
Hozzászólások: 607
Csatlakozott: 2022.05.30. 16:19:05

2022.07.11. 11:30:48

Chino írta:
2022.07.11. 10:16:42

De így én semmi szükségét nem látom Dembélének, sőt így hogy elment felszabadult fizetés és hely is, ami az FFP-hez nagyon jól jött volna, mert a regisztráció így még nehézkesebbé válik. Most gyakorlatilag oda lesz Raphinha, Dembélé, Torres. Az egy dolog hogy utóbbi kettő játszhat a baloson is, de az igazi posztjuk mégis a jobbszél. Így viszont Depaynakm sztem mindenképp mennie kellene. A kétszélre így lenne egy Dembélé, Raphinha, Torres, Fati négyes. Ez több, mint elég.
És így sanszosnak tűnik Lewa 50 millióért, mert egy szem Auba-val, úgy hogy be lehet kényszerinteni Torrest és Fatit középre nem hiszem, hogy elegek vagyunk középre.
Ha Dembi Xavi alatt egy fele olyan jó szezont játszik, mint a legutolsó féléve, nem szerepel rosszul a franciákkal a vb-n, jövőre mennyiért tudnánk eladni?!?
Ha CSAK 20m € bejönne érte, bőven fedezve van szezonbeli fizuja... És ennél többet kéne érjen...

Rotáció: Ne feledjük a hosszú szezont, a szezonközi VB-t, BL, spanyol kupák...
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 6887
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2022.07.11. 11:11:30

Chino írta:
2022.07.11. 10:16:42
De így én semmi szükségét nem látom Dembélének, sőt így hogy elment felszabadult fizetés és hely is, ami az FFP-hez nagyon jól
Így én sem. Nem követem, szóval nem tudom, mivan Colladoval, de tartaléknak egy ilyen kaliber is itt lehetne 0 pénzért, főleg úgy, hogy nem is feltétlen ő lenne az első csere oda, hanem Torres.
ter Stegen; Cancelo - Cubarsí - Araujo - Koundé; Gündogan - Christensen - Pedri; Felix - Lewy - Raphinha
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7360
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2022.07.11. 10:16:42

Subinho írta:
2022.07.11. 09:47:20
FCBsteve írta:
2022.07.11. 07:21:29
Xavi mindig is nagyra tartotta:
"Xavi has pushed hard for the Dembele’s renewal to be approved in the past 48 hours. [cbs]"

Közben, úgy tűnik, a Raphinha transfer vége 75m € lett, bónuszokkal együtt, gondolom több részletben...
Sok CFC rajongó sír Twitter-en, angol források is most már elfogadták, szóval... 😎
Hogy lett ez 75M €??? A Chelsea 60M ajánlott úgy emlékszem. Vagy az £ volt? Honnan van rá pénz???
Először az Arsenal ajánlott azt hiszem 65-öt, aztán 70-et, de visszadobták, erre megvették Gabriel Jesust. A Chelsea 70 millióját nem fogadták el, helyesebben Raphinha nem akart oda menni, ő kizárólag a Barcát akarta, amit -ahogy Bence írta- a Leeds "tiszteletben tartott", már meg is vették az "utódját", szombaton már le is vették a brazilt a listájukról. Ez 75 millió viszont egy maximális összeg lehet, alapvetően 55 millió az ára, a maradék az különböző változókhoz és teljesítményhez kötött, ami legkorábban csak jövőre kerülhet kifizetésre, de az sem biztos. Pontosan nem tudni mit is foglal magában annyit árultak el, hogy teljesítményből adódó. Ha úgy járunk vele mint Pedrivel, akkor szerintem senki sem fogja sajnálni.

De így én semmi szükségét nem látom Dembélének, sőt így hogy elment felszabadult fizetés és hely is, ami az FFP-hez nagyon jól jött volna, mert a regisztráció így még nehézkesebbé válik. Most gyakorlatilag oda lesz Raphinha, Dembélé, Torres. Az egy dolog hogy utóbbi kettő játszhat a baloson is, de az igazi posztjuk mégis a jobbszél. Így viszont Depaynakm sztem mindenképp mennie kellene. A kétszélre így lenne egy Dembélé, Raphinha, Torres, Fati négyes. Ez több, mint elég.
És így sanszosnak tűnik Lewa 50 millióért, mert egy szem Auba-val, úgy hogy be lehet kényszerinteni Torrest és Fatit középre nem hiszem, hogy elegek vagyunk középre.
Forca Barca!!!!
Avatar
Subinho
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4183
Csatlakozott: 2005.03.17. 14:44:52
Tartózkodási hely: Budapest

2022.07.11. 09:47:20

FCBsteve írta:
2022.07.11. 07:21:29
Xavi mindig is nagyra tartotta:
"Xavi has pushed hard for the Dembele’s renewal to be approved in the past 48 hours. [cbs]"

Közben, úgy tűnik, a Raphinha transfer vége 75m € lett, bónuszokkal együtt, gondolom több részletben...
Sok CFC rajongó sír Twitter-en, angol források is most már elfogadták, szóval... 😎
Hogy lett ez 75M €??? A Chelsea 60M ajánlott úgy emlékszem. Vagy az £ volt? Honnan van rá pénz???
drobika
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1412
Csatlakozott: 2017.10.12. 11:54:08
Tartózkodási hely: Pécs

2022.07.11. 08:15:43

FCBsteve írta:
2022.07.11. 07:21:29
Xavi mindig is nagyra tartotta:
"Xavi has pushed hard for the Dembele’s renewal to be approved in the past 48 hours. [cbs]"

Közben, úgy tűnik, a Raphinha transfer vége 75m € lett, bónuszokkal együtt, gondolom több részletben...
Sok CFC rajongó sír Twitter-en, angol források is most már elfogadták, szóval... 😎
75 Milla ?? Te jó isten! Ez már tuti? És emellett képben Lewa majdnem 60-as összegért? Basszus, kezdem a dolgokat nem érteni. Gondolom, ha ez végleges, akkor FDJ már eladva valami hasonlóan magas összegért, csak még nem tudjuk, mert nagy hirtelen honnan ez a pénz?
Dembinél meg semmi ajánlat? Szerintem maradni fog a végén csökkentett fizu mellett is.
FCBsteve
Capitá del Barça
Hozzászólások: 607
Csatlakozott: 2022.05.30. 16:19:05

2022.07.11. 07:21:29

Xavi mindig is nagyra tartotta:
"Xavi has pushed hard for the Dembele’s renewal to be approved in the past 48 hours. [cbs]"

Közben, úgy tűnik, a Raphinha transfer vége 75m € lett, bónuszokkal együtt, gondolom több részletben...
Sok CFC rajongó sír Twitter-en, angol források is most már elfogadták, szóval... 😎
Troym
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2455
Csatlakozott: 2009.08.15. 12:12:47

2022.07.10. 21:45:04

A piac beárazta. senki nem vonja kétségbe, hogy ügyes, de azt igen, hogy egészséges marad, lehet rá építeni évekig és hogy nagy téttel rendelkező meccseket el tud dönteni. Ezek nekem is kérdésesek. Pl Fati esetén is kérdéses, hogy meddig marad egészséges, de az nem hogy lelkileg elbírja -e a terhet egy nagyobb meccsen.
Ter Stegen - Kounde - Araujo - Christensen - Balde - De Jong - Pedri - Gündogan - Raphinha - Yamal - Lewandowski
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7360
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2022.07.10. 20:49:06

Andris írta:
2022.07.10. 02:20:15
Chino írta:
2022.07.10. 00:09:16
Úgy tűnik a felek már mindenben megállapodtak és már csak a részleteket kell tisztázni, jövő hét közepére már hivatalos is lehet Dembelé "leigazolása" újabb két évre.

Őszintén szólva nem igazán értem ezt az egészet. Idehozzuk Raphinhát 55 millióért, Lewát 50-ért, plusz Dembélé, Depay maradni akar. Csinálunk egy orrnehéz szerkezetet. Lesz kb. 8-9 csatárunk, akikből azért 6 minőségi, hátul meg van gyakorlatilag egy darab klasszis védő, a többi inkább csak a 3. számú szintjén van.
A kp-n meg szintén csehül vagyunk van Busi kb. egyedül van, esetleg Kessié, eggyel feljebb meg tinik.

Nem értem miért kell Dembélé is, ha a brazilt is ennyire akarják, főeg, hogy a gazdaságilag sincs enyhén szólva jó helyzetben a klub. Éss arról nem beszélve, hogy regisztrálni is kellene őket. Ha most Dembélé ment volna ez is kis könnyebbséget jelenthetne.
1. Dembelé bő fél évnyi Xavi kezei alatti jatekkal szerintem ujra bizonyitotta, hogy mire kepes, ha osszeallnak a dolgok. Ingyen van, es alacsony lesz a fizetese. Raadasul ket evre a mienk, ugyhogy nem veszitettunk el nulla pengőért egy egesz komoly piaci erteku jatekost, pedig igy nezett ki sokaig. Ha ezzel szemben elment volna/elmenne, az nem konnyebseg lenne hanem ujabb anyagi es sportszakmai katasztrofa a klub szamara.

2. Értem hogy csucsszezonja van az atigazolasi hireknek, de nem tudom mi olyat olvastal barhol, ami arra engedett kovetkeztetni, hogy majd akár több 50+ millios jatekjogot is megvasarolunk majd. A klub tovabbra is a csod szelen tancol, hiaba ertekesitettek 10 %nyi tvs jogdijat. Szerintem egyetlen jatekost se fogunk venni 30 millional dragabban, mert nem lesz annyi elkoltheto penz. A vilagon semmi nem torten a gyakorlatban, eddig, ami arra engedne kovetkeztetni hogy ez maskent lesz. Kikohogjuk az elso reszletet Torresert, megadjuk Gavinak a tinisztáros minimalbert, Kessienek es Christensennek a topcsaptos fizut, es ezzel nagyjabol be is rekeszthetjuk a dolgokat. Ha minden jobban alakulna, mint ahogy szokott, meg mint amire (Lapporta ide vagy oda) lehet szamitani, akkor talan tudunk majd venni 1-2 tartalek szelso vedot fillerekert.

3. Jelen allas szerint az van, hogy van 6-7 kozeppalyasunk is, mindannyian lehetnenek kezdok. Harom posztra. Busquets es Kessie tobb mint eleg minosegi opcio egy posztra, az “egyel feljebbi tinik” alatt meg gondolom Gavit, Frenkiet es Pedrit erted. Na most tolem gondolhatod ugy, hogy veluk még “csehül” van a középpálya, de tulajdonkeppen (minimalis tulzassal) a vilag harom legertekesebb es legkeresettebb kozeppalyasarol beszelunk.

No offense, de ehelyett a hsz helyett inkabb aludni kellett vna mar… :D peace!
1. Én is amellett kardoskodtam, hogy jöjjön Dembélé és Raaphinhat felejtsük el, de a jelek nem erre mutatnak.

2. A Bayernnek ment már 3 ajánlat Lewáért 30, 35, 40+10 változókkal.
Az eddigi értékesítés egy az egyben az adósságokra ment, most folyik a televíziós jogok újabb 15 %-nyi értékesítés, amiből már az igazolásokra is folyik be pénz, mert ezzel a jövedelemmel tartani lehet az FFP-t. Raphinhaért is nyújtott be a klub hivatalos ajánlatot 55 millió + teljesítményarányos bónusz, amit úgy tűnik a Leeds végül el is fogad.
Most kettőt írtam le ami hivatalos, elvileg Koundéért is volt egy 45 millió, de az nem tudom hogy officionális.

3. Puig megy, Pjanicnak csapatot keresnek kölcsönre. Van Busquets, Kessié és a 3 tini: Pedri, Gavi, Nico, FDJ pedig jelenleg kérdőjel. Aztán hogy Kessié fog-e Busi helyén játszani hatalmas kérdőjel, lehet, hogy továbbra is Busquets lesz csapágyasra hajtva. Az elefántcsontparti pedig hatalmas kérdőjel még. Szerintem ez minden, csak nem egy stabil csapatrész, ha megnézzük mi megy a támadósorban.
Azért ez a világ 3 légértékesebb és legkeresettebb középpályása azért gondolom Te is érzed mekkora túlzás még elfogult szurkolóként is.

De lehetne még bővebben is boncolgatni, amihez jelenleg nncs kedvem.

No offense.. :D peace

Azzal jó játszani, hogy majd Braithwaithe meg a többi "selejt" menni fog, jelenleg nem akarnak, jól érzik magukat felveszik a milliós fizukat, jobb esetben is majd úgy mennek mint Lenglet.
Forca Barca!!!!
Avatar
NovaProspekt
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1912
Csatlakozott: 2019.11.26. 14:17:19

2022.07.10. 19:22:09

Andris írta:
2022.07.10. 02:20:15
1. Dembelé bő fél évnyi Xavi kezei alatti jatekkal szerintem ujra bizonyitotta, hogy mire kepes, ha osszeallnak a dolgok. Ingyen van, es alacsony lesz a fizetese. Raadasul ket evre a mienk, ugyhogy nem veszitettunk el nulla pengőért egy egesz komoly piaci erteku jatekost, pedig igy nezett ki sokaig. Ha ezzel szemben elment volna/elmenne, az nem konnyebseg lenne hanem ujabb anyagi es sportszakmai katasztrofa a klub szamara.
Azért ne túlozz már. Persze ügyes gyerek, maradjon, ha van rá mód. De azért marad csak, mert más helyre nem kellett, a legjobb ajánlatot a Barcától kapta. Ami nem csoda, mivel mióta itt van, azóta sérült volt. Ha meg a kutyának nem kellett, akkor olyan hatamas katasztrófa nem lett volna az elvesztése sem.
FCBsteve
Capitá del Barça
Hozzászólások: 607
Csatlakozott: 2022.05.30. 16:19:05

2022.07.10. 08:00:54

Chino írta:
2022.07.10. 00:09:16
Úgy tűnik a felek már mindenben megállapodtak és már csak a részleteket kell tisztázni, jövő hét közepére már hivatalos is lehet Dembelé "leigazolása" újabb két évre.

Őszintén szólva nem igazán értem ezt az egészet. Idehozzuk Raphinhát 55 millióért, Lewát 50-ért, plusz Dembélé, Depay maradni akar. Csinálunk egy orrnehéz szerkezetet. Lesz kb. 8-9 csatárunk, akikből azért 6 minőségi, hátul meg van gyakorlatilag egy darab klasszis védő, a többi inkább csak a 3. számú szintjén van.
A kp-n meg szintén csehül vagyunk van Busi kb. egyedül van, esetleg Kessié, eggyel feljebb meg tinik.

Nem értem miért kell Dembélé is, ha a brazilt is ennyire akarják, főeg, hogy a gazdaságilag sincs enyhén szólva jó helyzetben a klub. Éss arról nem beszélve, hogy regisztrálni is kellene őket. Ha most Dembélé ment volna ez is kis könnyebbséget jelenthetne.
Én 6 emberig jutottam (ha minden tervezett igazolás összejön): Fati/Torres (Dembi), Lewa/Auba, Dembi/Raphinha (Torres)
Depay menne, Braithw menne, Depay-on keresnénk is...

Kp-n Busi helyettesítése a kérdés, meglátjuk, Xavi hogyan-kivel képzeli - amúgy nem állunk rosszul nevekkel, mégha FdJ menne is...

A tervek alapján Alba/Alonso és Azpi/Dest a széleken, középre most van 4 ember (Araujo, Chr., Pique, EG), plusz Azpi be tud segíteni és tervben van még egy hátvéd, aki sztem inkább Koulibaly lesz - Kounde vagy nem fogja kívárni, vagy nem fogunk még egy árharcba belemenni...

Dembihez meg 2 gondolat! Egyrészt ingyen jönne és a bére is a sztár tini szinten lesz - ennyi egy "a posztján a világon a legjobb" (by Xavi) játékosért nagyon baráti, másrészt egy év múlva (1) vagy el tudjuk jó pénzért adni (2) vagy tudunk vele hosszabbítani... A hosszabbítás meg azért lesz könnyebb (vagy akár az eligazolás is), mert egy 6,5m bér helyett kapna 9m-t, vagy többet másutt... Most, ugye, pont fordítva volt, nagy fizu helyett kellett volna alacsonyabbra hosszabbítani - nem csoda, hogy nem ment...
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13507
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2022.07.10. 02:20:15

Chino írta:
2022.07.10. 00:09:16
Úgy tűnik a felek már mindenben megállapodtak és már csak a részleteket kell tisztázni, jövő hét közepére már hivatalos is lehet Dembelé "leigazolása" újabb két évre.

Őszintén szólva nem igazán értem ezt az egészet. Idehozzuk Raphinhát 55 millióért, Lewát 50-ért, plusz Dembélé, Depay maradni akar. Csinálunk egy orrnehéz szerkezetet. Lesz kb. 8-9 csatárunk, akikből azért 6 minőségi, hátul meg van gyakorlatilag egy darab klasszis védő, a többi inkább csak a 3. számú szintjén van.
A kp-n meg szintén csehül vagyunk van Busi kb. egyedül van, esetleg Kessié, eggyel feljebb meg tinik.

Nem értem miért kell Dembélé is, ha a brazilt is ennyire akarják, főeg, hogy a gazdaságilag sincs enyhén szólva jó helyzetben a klub. Éss arról nem beszélve, hogy regisztrálni is kellene őket. Ha most Dembélé ment volna ez is kis könnyebbséget jelenthetne.
1. Dembelé bő fél évnyi Xavi kezei alatti jatekkal szerintem ujra bizonyitotta, hogy mire kepes, ha osszeallnak a dolgok. Ingyen van, es alacsony lesz a fizetese. Raadasul ket evre a mienk, ugyhogy nem veszitettunk el nulla pengőért egy egesz komoly piaci erteku jatekost, pedig igy nezett ki sokaig. Ha ezzel szemben elment volna/elmenne, az nem konnyebseg lenne hanem ujabb anyagi es sportszakmai katasztrofa a klub szamara.

2. Értem hogy csucsszezonja van az atigazolasi hireknek, de nem tudom mi olyat olvastal barhol, ami arra engedett kovetkeztetni, hogy majd akár több 50+ millios jatekjogot is megvasarolunk majd. A klub tovabbra is a csod szelen tancol, hiaba ertekesitettek 10 %nyi tvs jogdijat. Szerintem egyetlen jatekost se fogunk venni 30 millional dragabban, mert nem lesz annyi elkoltheto penz. A vilagon semmi nem torten a gyakorlatban, eddig, ami arra engedne kovetkeztetni hogy ez maskent lesz. Kikohogjuk az elso reszletet Torresert, megadjuk Gavinak a tinisztáros minimalbert, Kessienek es Christensennek a topcsaptos fizut, es ezzel nagyjabol be is rekeszthetjuk a dolgokat. Ha minden jobban alakulna, mint ahogy szokott, meg mint amire (Lapporta ide vagy oda) lehet szamitani, akkor talan tudunk majd venni 1-2 tartalek szelso vedot fillerekert.

3. Jelen allas szerint az van, hogy van 6-7 kozeppalyasunk is, mindannyian lehetnenek kezdok. Harom posztra. Busquets es Kessie tobb mint eleg minosegi opcio egy posztra, az “egyel feljebbi tinik” alatt meg gondolom Gavit, Frenkiet es Pedrit erted. Na most tolem gondolhatod ugy, hogy veluk még “csehül” van a középpálya, de tulajdonkeppen (minimalis tulzassal) a vilag harom legertekesebb es legkeresettebb kozeppalyasarol beszelunk.

No offense, de ehelyett a hsz helyett inkabb aludni kellett vna mar… :D peace!
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7360
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2022.07.10. 00:09:16

Úgy tűnik a felek már mindenben megállapodtak és már csak a részleteket kell tisztázni, jövő hét közepére már hivatalos is lehet Dembelé "leigazolása" újabb két évre.

Őszintén szólva nem igazán értem ezt az egészet. Idehozzuk Raphinhát 55 millióért, Lewát 50-ért, plusz Dembélé, Depay maradni akar. Csinálunk egy orrnehéz szerkezetet. Lesz kb. 8-9 csatárunk, akikből azért 6 minőségi, hátul meg van gyakorlatilag egy darab klasszis védő, a többi inkább csak a 3. számú szintjén van.
A kp-n meg szintén csehül vagyunk van Busi kb. egyedül van, esetleg Kessié, eggyel feljebb meg tinik.

Nem értem miért kell Dembélé is, ha a brazilt is ennyire akarják, főeg, hogy a gazdaságilag sincs enyhén szólva jó helyzetben a klub. Éss arról nem beszélve, hogy regisztrálni is kellene őket. Ha most Dembélé ment volna ez is kis könnyebbséget jelenthetne.
Forca Barca!!!!
Avatar
westerngom
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1527
Csatlakozott: 2007.12.15. 21:33:00
Tartózkodási hely: West Side

2022.07.09. 12:00:17

Azért ez is érdekes, hogy elfogadja Dembuz a klub által -40% csökkentett szerződést, erre mi kezdünk aggályoskodni, hogy tényleg akarjuk-e őt. #-o
Most akkor voltaképpen mi van? :lol:

Nem gondolom, hogy akár egy paraszthajszállal is jobb lenne az egyik fél a másiknál, csak minket hergelnek folyamatosan....
Válasz küldése