Ousmane Dembélé

Ki hogy teljesített legutóbb? Ki milyen formát mutat, kik a kedvenceid? Mondd el itt! - Az első csapat játékosai, a La Masia, a vezetőedző és a régmúlt csillagai kapnak itt helyet.
jclayton
Jugador del Barça
Hozzászólások: 225
Csatlakozott: 2021.08.11. 10:49:30

2022.07.09. 10:52:52

Dembélé és Raphinha együtt az utóbbi két-három évben teljesen szokatlan dolgot eredményezne, hunyorgatva akár minőséginek is nevezhető rotációt az egyik csapatrészben - ami alapfeltétel kéne, hogy legyen egy normális bajnoki szerepléshez BL-meneteléssel együtt. Ha Depay és/vagy Fati megy, akkor mindent vissza.
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7360
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2022.07.09. 10:43:14

visca el barca írta:
2022.07.09. 09:01:16
Mondjuk en bánnam ha jonne mindketto, legalabb torres hatha kiszorulna. Rosszul vagyok attol a palitol. Dembele-auba-raphinha kezdo mehetne.
Én se Fatiról nem mndanék le, se Torrest nem írnám le. Azt pedig, hogy Raphinhamit hozna le, mennyiire alkalmazkodna, sérülékeny lenne nem tudjuk, túl sokan szerintem nem ismerik.
Én inkább egy Fati-Auba-Dembélé kezdő Torres, Depay, Abde csere sort néznék szíívesen. Egy plusz drága szélsőre távolról sincs olyan szükségünk mint mondjuk egy tökéletes belső védőre, akit most készül a Chelsea elhalászni előlünk. (Koundé)

2024-ig 40 %-os fizucsökkentéssel jó lenne, ha nem jön a brazil. Ellenkező esetben nem is tárgyalnék vele.
Forca Barca!!!!
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2022.07.09. 09:01:16

Mondjuk en bánnam ha jonne mindketto, legalabb torres hatha kiszorulna. Rosszul vagyok attol a palitol. Dembele-auba-raphinha kezdo mehetne.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
vg99
Capitá del Barça
Hozzászólások: 539
Csatlakozott: 2019.04.15. 18:07:51

2022.07.09. 06:23:54

A penzhiány mellett azt hittem a kivárás annak szól, hogy Dembi vagy Raphinha. Jöhet mindkettő, bár Torres az 55 milliójával akkorbnem sikertörténet. Bőven elég lett volna Depay helyette.
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7360
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2022.07.09. 04:23:19

FCBsteve írta:
2022.07.08. 21:07:20
Fabrizio Romano szerint Dembi eldöntötte, hogy marad, labda a Barca térfelén, hogy aláírjanak...

Gerard Romero meg azt mondja, Raphina Dembi döntésétől függetlenül érkezik...

Hajrá! 😎
Hát azért a Leeds se biztos, hogy beemegy, plusz nem tudni hogy Raphinha is továbbra ilyen kitartó lesz-e ha még egy Dembélé is ott lenne.
Eévileg már csak részletek vannak hátra és Alemany problémázik korábban történtek miatt. 2 évre hosszabbítana 40 %-os fizucsökkenéssel. De megnézném most Sissoko képét. Nem lehetett könnyű ez neki, de lehet, hogy Dembouznak jött meg az esze és nem bízta magát teljesen az ügynökére.

A Las Palmas és Barca között egy újabb "Pedri-üzlet" néz ki. Nost Alberto Moleiro lenne az alany. Idén megvennénk a játékost és egy évet még maradna. 18 éves támadó középpályás, 17 éves kora óta U19-es válogatott játékos.

Dest minden bizonnyal maradni fog, annak ellenére, hogy Azpilicueta egyre közelebb a csapathoz. (Sport)
Forca Barca!!!!
FCBsteve
Capitá del Barça
Hozzászólások: 607
Csatlakozott: 2022.05.30. 16:19:05

2022.07.08. 21:07:20

Fabrizio Romano szerint Dembi eldöntötte, hogy marad, labda a Barca térfelén, hogy aláírjanak...

Gerard Romero meg azt mondja, Raphina Dembi döntésétől függetlenül érkezik...

Hajrá! 😎
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15406
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2022.07.05. 00:18:43

Én azért kukoricán térdepeldetném, miközben pl huszàr legkeresetebb játékos evör hajbókolva könyörög Leedsben, hogy hozzánk igazolhasson. :lol:

Bakker, ennyit foglalkozni a franciával mint itt teszitek, hihetetlen. Ki a lótúrót érdekel?
Megy vagy marad, majd meglátjuk, de hergelni a fórumot kiváló ez a topik.
Várjuk már meg a végleges döntést, jelenleg nem a jàtékosunk, lejàrt a szerződése, örüljetek.
Ha marad ok, ha nem akkor majd meg tapsolunk a jelenlévőknek.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
Xavier Hernandez
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 265
Csatlakozott: 2018.01.04. 22:42:42
Tartózkodási hely: Barcelona

2022.07.04. 22:37:35

drobika írta:
2022.07.01. 08:12:55
Xavier Hernandez írta:
2022.06.30. 23:11:59
Számomra a legidegesítőbb játékosok egyike marad örökre :).
Megmozdulásaiban néha tényleg ott volt a gól lehetősége, de az is, hogy kirúgja a stadionból a labdát, vagy egy teljesen veszélytelen helyzetben egyszerűen eladja az ellenfélnek. Teljesítménye csak az utóbbi fél évben volt elfogadható szinten, és csak a mostani középszerű felhozatalban, mert a korábbi Barcákba be sem fért volna.. Az ezt megelőző három és félben gyakorlatilag értékelhetetlen volt a játéka, ha épp nem állandó sérüléseivel küzdött. Nem alkotott maradandót, számomra a legemlékezetesebb pillanata a Liverpool elleni 3:0-ás meccs végén kihagyott hatalmas lehetősége volt, mely után Messi arcát a kezébe temetve elterült a földön...
Rohadtul nem volt idevaló, örülök, hogy végre eltakarodik innét a francba!
Fel nem tudom fogni, hogy meddig hozzuk fel még azt a Pool elleni helyzetkihagyást! Valaki még azt hiszi, hogy ha a az bemegy, akkor nem 5-öt kapunk Angliában? Azt kell gondolnom, hogy akkor az azt a meccset nem látta. Mint ahogy a BM. elleni 8-ast sem.
Sem erőnlétileg, de főleg nem mentálisan nem voltunk sehol idegenben. Pont ennyi, ehhez Dembelének pont annyi köze van, mint minden más játékosnak.
A teljesítményét meg lehet ítélni így is úgy is, azt is értem, hogy valakinek nem szimpatikus, de hogy takarodjon el, meg hasonlók, az igazán túlzás, főleg annak fényében, hogy a jobb oldali szélső poszton továbbra sincs senki rajta kívül, és ezer más poszton kellene erősíteni.
Én annyit írtam csak, hogy nekem Dembeléről mindig ez a pillanat fog eszembe jutni - és esetleg még pár olyan, amikor kirúgja a stadionból a labdát :). Ugye azért van jogom saját hatáskörben eldönteni, hogy nekem mi fog eszembe erről a szerencsétlenről pár év múlva? Semmi olyat nem írtam, hogy ezen múlott volna a Liverpool elleni továbbjutás... ez csak a te élénk fantáziádban történt így :).
Sőt, még olyat sem írtam, hogy takarodjon - azt írtam, hogy "örülök, hogy végre eltakarodik".
Próbálj figyelmesebben olvasni, és helyesen értelmezni a fórumon leírtakat, és csak azután reagálj, ha pontosan megértetted azt, amit olvasol!

BÉKE :)
Zsoma
Jugador del Barça
Hozzászólások: 205
Csatlakozott: 2004.10.08. 07:45:27

2022.07.04. 21:11:57

mes írta:
2022.07.04. 18:26:12
Amugy ilyenkor mi van? Lejart a szerzodese, de lassan edzeni kene es csapata nincs. Jofej a vezetoseg es hgyjak edzeni a csapattal, vagy otthon a tyukudvarban kell mozogjon?
Tyúkudvar, miután még mindig jobb ajánlatokra vár, mint a 6m (bónuszokkal 7.5m) nettó…

https://www.dailymail.co.uk/sport/foot ... -deal.html
FCBsteve
Capitá del Barça
Hozzászólások: 607
Csatlakozott: 2022.05.30. 16:19:05

2022.07.04. 18:41:31

Asensi írta:
Mintha ez csak a Barcelonán múlna...
Ha jól emlékszem az egész elmúlt év arról szólt, hogy mit is akar Dembelé.

Az ideális az lenne, ha hosszabbítana, jövőre eladnánk és Raphinha jövőre ingyen jönne :)
Hát igen, Dembi ügye nem a Barca-n múlt/múlik...
Viszont jó hír (ha igaz), a Chelsea új tulajdonosa(i) az "új korszakot fémjelző nagy igazolás" kergetésében Neymar és/vagy Cr Ronaldo igazolásán gondolkodnak, szóval Dembi jobb, ha gyorsan hosszabbít a Barca-val! 😎

Raphinha tudtommal 2024-ig van szerződésben, ő nem fog ingyen jönni jövőre...
mes
Capitá del Barça
Hozzászólások: 820
Csatlakozott: 2010.06.21. 16:40:13
Tartózkodási hely: Marosvasarhely
Kapcsolat:

2022.07.04. 18:26:12

Amugy ilyenkor mi van? Lejart a szerzodese, de lassan edzeni kene es csapata nincs. Jofej a vezetoseg es hgyjak edzeni a csapattal, vagy otthon a tyukudvarban kell mozogjon?
Asensi
Jugador del Barça
Hozzászólások: 129
Csatlakozott: 2022.01.30. 16:50:31

2022.07.04. 18:26:04

Kovbal88 írta:
2022.07.04. 17:34:35
Én is inkább Dembelé párti lennék, mint a brazil és azért az áruk között is lenne minimum 50 millió euró. Másrészt Dembele is tud gólt szerezni, voltak jó lövései is a borzalmasak mellett. Raphinha árából inkább védőket hoznék. Főleg Alba mögé/mellé kell valaki
Mintha ez csak a Barcelonán múlna...
Ha jól emlékszem az egész elmúlt év arról szólt, hogy mit is akar Dembelé.

Az ideális az lenne, ha hosszabbítana, jövőre eladnánk és Raphinha jövőre ingyen jönne :)
Kovbal88
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2165
Csatlakozott: 2013.07.17. 16:50:38

2022.07.04. 17:34:35

Chino írta:
2022.07.04. 15:28:09



Ebben a gazdasági helyzetben hozni egy ötödik-hatodik szélsőt (az, hogy hányadik számú lehet vita tárgya teljesítménytől és Xavi elgondolásától függően) 60 millióért, mikor a többi csapatrészünkbe úgy kéne ember, mint egy falat kenyér szerintem minden csak nem jó döntés. Nem ismerem úgy a brazilt, mint Te, de hogy ilyen minőségbeli különbség legyen köztük, mint az áruk között van kötve hiszem. És akkor őt fogja kezdőbe tenni Torres és Dembélé kárára vagy minden meccsen majd körbe-körbe játszanak öten két helyre?
Még viccnek is rossz mindkét ember.
Hátul meg Christensen jelenti majd a klasszis különbséget tavalyhoz képest, középen meg lesz három tinink 2 posztra, meg egy Kessié, feltéve, ha Busquets végigjátssza a szezont.

És akkor a két szélső védőról szót sem ejtettünk.
Én is inkább Dembelé párti lennék, mint a brazil és azért az áruk között is lenne minimum 50 millió euró. Másrészt Dembele is tud gólt szerezni, voltak jó lövései is a borzalmasak mellett. Raphinha árából inkább védőket hoznék. Főleg Alba mögé/mellé kell valaki
FCBsteve
Capitá del Barça
Hozzászólások: 607
Csatlakozott: 2022.05.30. 16:19:05

2022.07.04. 17:23:15

Chino írta:
2022.07.04. 15:28:09

Ebben a gazdasági helyzetben hozni egy ötödik-hatodik szélsőt (az, hogy hányadik számú lehet vita tárgya teljesítménytől és Xavi elgondolásától függően) 60 millióért, mikor a többi csapatrészünkbe úgy kéne ember, mint egy falat kenyér szerintem minden csak nem jó döntés. Nem ismerem úgy a brazilt, mint Te, de hogy ilyen minőségbeli különbség legyen köztük, mint az áruk között van kötve hiszem. És akkor őt fogja kezdőbe tenni Torres és Dembélé kárára vagy minden meccsen majd körbe-körbe játszanak öten két helyre?
Még viccnek is rossz mindkét ember.
Hátul meg Christensen jelenti majd a klasszis különbséget tavalyhoz képest, középen meg lesz három tinink 2 posztra, meg egy Kessié, feltéve, ha Busquets végigjátssza a szezont.

És akkor a két szélső védőról szót sem ejtettünk.
Csak megemlíteném, még majd 2 hónap hátravan az átigazolási szezonból, és nagyon is szó van szélső védőkről is, meg középsőről is...

És újabb TV jog eladásról, amit a hétre terveznek...
Laporta ezutánra ígérte a további műveletek felgyorsulását...

Nem értem, miért gond egy JÓ szélső leigazolása, mikor látszik, hogy Dembélé egymaga mit jelentett egyes meccseken... Tekintve, hogy szerződtetés szempontjából teljes lutri Dembi, kell vki, akit leigazolnak!
Aztán, hogy Dembélé megy vagy marad, már egy másik kérdés...
Amúgy vmelyik fiatal mehetne jobbra (vagy Torres), eredmény - lásd előző szezon első fele...
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 6886
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2022.07.04. 15:43:50

Chino írta:
2022.07.04. 15:28:09
Ebben a gazdasági helyzetben hozni egy ötödik-hatodik szélsőt (az, hogy hányadik számú lehet vita tárgya teljesítménytől és Xavi elgondolásától függően) 60 millióért, mikor a többi csapatrészünkbe úgy kéne ember, mint egy falat kenyér szerintem minden csak nem jó döntés. Nem ismerem úgy a brazilt, mint Te, de hogy ilyen minőségbeli különbség legyen köztük, mint az áruk között van kötve hiszem. És akkor őt fogja kezdőbe tenni Torres és Dembélé kárára vagy minden meccsen majd körbe-körbe játszanak öten két helyre?
Még viccnek is rossz mindkét ember.
Hátul meg Christensen jelenti majd a klasszis különbséget tavalyhoz képest, középen meg lesz három tinink 2 posztra, meg egy Kessié, feltéve, ha Busquets végigjátssza a szezont.

És akkor a két szélső védőról szót sem ejtettünk.
Szerintem senkinek fogalma sincs most, mi a gazdasági helyzetünk, mi fér bele és mi nem. Klasszis különbség nyilván nincs, hisz Dembélé is jó, csak Dembélé nem igazán akar itt focizni, Raphinha meg ezért kapar fél éve, ez is komoly szempont, sokkal könnyebb lesz dolgozni vele, jobban hajt, gólokat fog lőni, és nem lesz lyukas a védekezés miatta. Minden új játékosban van rizikófaktor, de belőle valahogy nem nézem ki, hogy beremeg. Torres helye mindenképp érdekes lesz, bármi is történik.
Dembéléről sem tudunk semmit, az is lehet, hogy már a képben sincs, vagy elegünk van belőle, vagy már 5 nettónál tartunk, és akkor az úgy remek még padra is, ha bejön Raphinha.

Szerintem csak akkor hozunk meg ilyen döntést, ha van mellette pénz mondjuk még egy Koundéra.

Dembélé baromi jó, de nekem sok szempontból van elegem belőle. Igazából nem érdekel, marad-e, vagy sem.
ter Stegen; Cancelo - Cubarsí - Araujo - Koundé; Gündogan - Christensen - Pedri; Felix - Lewy - Raphinha
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7360
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2022.07.04. 15:28:09

bence0330 írta:
2022.07.04. 13:17:14
Kovbal88 írta:
2022.07.04. 11:40:54
Legveszélyesebb támadónk volt tavaly, gondolom néztél Barcelona meccset és tisztában vagy vele. Plusz egyben az egyik leggyorsabb játékos is. Szóval a Barcelona érdeke is, hogy maradjon. Egyébként isteni szerencse, hogy más csapatok nem csaptak még le rá. Nem is értem. Az angol és az olasz csapatoknak simán megérné ingyen.
Amíg van egy egészséges Fati a túloldalon, addig kevésbé gáz, de ha ő nincs, akkor kell olyan ember, aki tud lőni, és ezzel akár meccseket eldönteni. Ez meg nem a francia lesz. Ettől még h a olcsón maradna, maradjon, de csak rá nem építenék jobbszélt.

Ebben a gazdasági helyzetben hozni egy ötödik-hatodik szélsőt (az, hogy hányadik számú lehet vita tárgya teljesítménytől és Xavi elgondolásától függően) 60 millióért, mikor a többi csapatrészünkbe úgy kéne ember, mint egy falat kenyér szerintem minden csak nem jó döntés. Nem ismerem úgy a brazilt, mint Te, de hogy ilyen minőségbeli különbség legyen köztük, mint az áruk között van kötve hiszem. És akkor őt fogja kezdőbe tenni Torres és Dembélé kárára vagy minden meccsen majd körbe-körbe játszanak öten két helyre?
Még viccnek is rossz mindkét ember.
Hátul meg Christensen jelenti majd a klasszis különbséget tavalyhoz képest, középen meg lesz három tinink 2 posztra, meg egy Kessié, feltéve, ha Busquets végigjátssza a szezont.

És akkor a két szélső védőról szót sem ejtettünk.
Forca Barca!!!!
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 6886
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2022.07.04. 13:17:14

Kovbal88 írta:
2022.07.04. 11:40:54
Legveszélyesebb támadónk volt tavaly, gondolom néztél Barcelona meccset és tisztában vagy vele. Plusz egyben az egyik leggyorsabb játékos is. Szóval a Barcelona érdeke is, hogy maradjon. Egyébként isteni szerencse, hogy más csapatok nem csaptak még le rá. Nem is értem. Az angol és az olasz csapatoknak simán megérné ingyen.
Nekem van vele több hatalmas problémám is, mindamellett, hogy a veszélyességét nem kérdőjelezem meg. Egyfelöl nem védekezik. A végefelé hátraért, de akkor is bója szerepét töltötte be. Emlékezzünk, mit ekéztük Messit emiatt, pedig ő azért előre skkal többet adott még a végén is. Egy (közben soadroli által megosztott hír szerint majdnem biztosan érkező) Raphinha pl. ebben klasszisokat ver rá, és ezt lehet, hogy sok gólban lehet mérni hátul, csak nem lesz olyan feltűnő, mint Dembélé kígyózása. Másfelől meg hiába volt ez az egyik legjobb fél éve (szerintem a 18 ősze volt amúgy az messze, hülyére vett egész védelmeket és szórta a gólokat), egy szélső támadó, aki nem tud meccseket eldönteni, és gólképtelen, (a gólképtelennek titulált Ferran hozzá képest gólzsák), az problémás nálam. Amíg van egy egészséges Fati a túloldalon, addig kevésbé gáz, de ha ő nincs, akkor kell olyan ember, aki tud lőni, és ezzel akár meccseket eldönteni. Ez meg nem a francia lesz. Ettől még h a olcsón maradna, maradjon, de csak rá nem építenék jobbszélt.
ter Stegen; Cancelo - Cubarsí - Araujo - Koundé; Gündogan - Christensen - Pedri; Felix - Lewy - Raphinha
vg99
Capitá del Barça
Hozzászólások: 539
Csatlakozott: 2019.04.15. 18:07:51

2022.07.04. 13:05:25

Azért Laporta szavait kezeljük óvatosan..
Majd ha marad Dembele és tényleg jön Raphina, akkor elhiszem.
Egyébként jó játékosból sosincs sok..
Torres gólképtelen, Fati sérülékeny, Abde fiatal,
ártani nem ártana, ha akár mindkettő marad.
Depay valszeg megy ekkor, de ahogy De Jong, ő sem hozza szerintem a maxot itt.
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2022.07.04. 13:03:51

En soha nem lattam ezt a raphinhat, de nem hinnem h klasszisokkal jobb lenne mint dembele. A ketto kozott annyi a kulonbseg, hogy utobbi ingyen van (es tudjuk mit tud+xavi is), a brazilert meg fizetni kellene also hangon 60 m eurot. Abszolut nem ertem minek ő ide. Pláne h kb semmi penzunk nincs. Csak akkor erolkodnek erte ha dembele nem marad.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7360
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2022.07.04. 12:47:15

Elől olyan tumultus van, hogy onnan inkább eladni kell embert, mert olyan minőségi különbség nincs. A jobboson alapvetően van egy FT+Dembouz a baloson egy Fati+Depay, ahová adott esetben bátran átmehet a francia vagy ha olyan eset lenne, hogy 3-4 ember is kidől, akkor Abde is jöhet. Minek egy újabb szélső 50-60 millióért, A védelembe egy biztos, minőségi pont van, a széleket is csak eszkábálni tudjuk a középpályán pedig 3 posztra 2(3) tini, egy új zsákbamacska, plusz valaki akinek félig kilóg a lába.
És akkor inkább egy szélsőért adnánk ki egy vagyont, nem is középre ahol hiány van.
Ez a pakk így meglenne, Koundé (kb. 50 euro), Christensen (0 eurro), Azpi+Marcos A.(kb. 20 millió)+Kessié (0 millió)+ De Jong/Bernardo Silva (kb.0) euro.
Ebben még nincs eladás és ide jöhetne Dembélé, amivel így megoldható lehetne.
Idehozni még pluszba még 60 millióért valakit, egyrészt bukhat az egész, másrészt mehet Raphinha/Dembélé/Ft stb konstans a padra.
Ha tudunk hosszabbítani Dembouzzal, talán még Lewát is több értelme van hozni.
Forca Barca!!!!
Avatar
Fernando
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8672
Csatlakozott: 2005.09.30. 16:11:15
Tartózkodási hely: U.S.S. Enterprise

2022.07.04. 12:24:58

Nem leszek népszerű, de én örülnék ha mostmár inkább menne, unalmas ez a szappanopera lassan egy éve. Azt se felejtsük el, hogy mert letolt egy fél szezont komolyabb sérülés nélkül gyakorlatilag 5-6 hónapos játékos, egy szezon meg nem csak ennyi. Abban az 5-6 hónapban is kb minden 3. meccsére mondanám azt, hogy jó vagy elfogadható volt, de az igazság az, hogy nem volt nehéz kitűnnie. Raphinha, Fati, FT, Depay, alkalomadtán Abde vagy hírek szerint maradó Collado, vagy Trincao bőven elég kell, hogy legyen a két szélre. Auba sincs elveszve a baloson. Hozzunk inkább egy centert. Minek ennyi szélső? Inkább olvasnék olyan híreket, hogy a védelembe érkezne valami épkézláb játékos.
„Teljesen tehetetlenül érzed magad, ahogy látod, milyen kényelmesen, és élvezettel játszanak.” Raúl a Real-Barca után (2-6)
FCBsteve
Capitá del Barça
Hozzászólások: 607
Csatlakozott: 2022.05.30. 16:19:05

2022.07.04. 12:06:56

nagyatyesz írta:
2022.07.04. 11:45:38
Persze, hogy láttam. Tény, hogy a legveszélyesebb emberünk volt tavaly! De meddig lehet húzni a szerződés aláírását? Én attól tartok, hogy a végén megy, mi meg kapkodó üzemmódba kapcsolva hozunk valami olcsó balekot, mert addigra minden értelmes mozdítható játékos elkel. Elvileg maradni akar, az ajánlatunk adott, szóval azért lehetne szerintem sürgetni.
Ezért (is) kell elhozni Raphinha-t, hogy ne a csapat legyen nyomás alatt... Mindenesetre ha Dembi is marad, Depay lesz felesleges...
Elől a FTorres/Fati, Lewa/Auba, Dembélé/Raphinha sor jól hangzik... És Dembi / Torres oldalt is cserélhetnek - lenne mit variálnia Xavi-nak!
(Továbbra is) Azt gondolom, Dembélé részben befektetés is lehet, jól sikerül neki VB, jól megy a játék, jövőre eladható... Ráköltött pénz egy része visszajönne! :)
nagyatyesz
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1020
Csatlakozott: 2009.06.02. 16:51:33

2022.07.04. 11:45:38

Persze, hogy láttam. Tény, hogy a legveszélyesebb emberünk volt tavaly! De meddig lehet húzni a szerződés aláírását? Én attól tartok, hogy a végén megy, mi meg kapkodó üzemmódba kapcsolva hozunk valami olcsó balekot, mert addigra minden értelmes mozdítható játékos elkel. Elvileg maradni akar, az ajánlatunk adott, szóval azért lehetne szerintem sürgetni.

Kovbal88 írta:
2022.07.04. 11:40:54
nagyatyesz írta:
2022.07.04. 06:46:14
Kezd vicces lenni a végtelen időhúzásuk. Én azt csinálnám Laporta helyében, hogy 2 napig tartjuk fenn az eredeti ajánlatot,utána minden nap -10%. A remélt nagy fizut máshol sem kapta meg, mert akkor vélhetően már aláírt volna. Majd augusztusig szivar minket, aztán lelép vhova?!
Legveszélyesebb támadónk volt tavaly, gondolom néztél Barcelona meccset és tisztában vagy vele. Plusz egyben az egyik leggyorsabb játékos is. Szóval a Barcelona érdeke is, hogy maradjon. Egyébként isteni szerencse, hogy más csapatok nem csaptak még le rá. Nem is értem. Az angol és az olasz csapatoknak simán megérné ingyen.
Kovbal88
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2165
Csatlakozott: 2013.07.17. 16:50:38

2022.07.04. 11:40:54

nagyatyesz írta:
2022.07.04. 06:46:14
Kezd vicces lenni a végtelen időhúzásuk. Én azt csinálnám Laporta helyében, hogy 2 napig tartjuk fenn az eredeti ajánlatot,utána minden nap -10%. A remélt nagy fizut máshol sem kapta meg, mert akkor vélhetően már aláírt volna. Majd augusztusig szivar minket, aztán lelép vhova?!
Legveszélyesebb támadónk volt tavaly, gondolom néztél Barcelona meccset és tisztában vagy vele. Plusz egyben az egyik leggyorsabb játékos is. Szóval a Barcelona érdeke is, hogy maradjon. Egyébként isteni szerencse, hogy más csapatok nem csaptak még le rá. Nem is értem. Az angol és az olasz csapatoknak simán megérné ingyen.
Avatar
Subinho
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4183
Csatlakozott: 2005.03.17. 14:44:52
Tartózkodási hely: Budapest

2022.07.04. 10:53:16

A csávó fél évig szivatgat minket, hagyja lejárni a szerződést, mert várják, hogy majd 06.30. után biztos jönnek a zsíros ajánlatok. De nem. Semmi. Ezután, akkor mégis maradni szeretne... Hát sztem megvolt eddig a lehetőség, ennyi. Most új igazolások felé nézünk. Az ő szerződése is egy új igazolásnak számít. PFP miatt is gáz ez. Ha elég tökös Laporta, akkor azt mondja, a szerződés módosítást nem fogadta el, most ez egy új szerződés és csak fele annyit tudunk adni és megvesszük Raphinhát, így nem garantálható a kezdő. Aláírod, nem? Mi legyen? 24 óra gondolkodási időt kapsz, utána mást igazolunk, mert össze kell rakni a csapatot... Remélem nem fog maradni. Az elmúlt 5 évet figyelembe véve ez a fél év csak arról szólt, hogy eladja magát....
Senki nem nőhet a club felé, senki. Láthattuk tavaly, még Messi sem. Akkor ez a gyerek miben több/jobb??? Miért is akarnánk neki új szerződést adni? Egye meg amit főzött. Raphinhát azonnal el kell hozni, mielőbb itt legyen. Nincs rá pénz? Hülyeség. Lewára lenne? Vagy az is csak egy kamu csörte a lengyelért?
Válasz küldése