Philippe Coutinho

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Eladnád már télen (pl. a Newcastlenek)?

Simán
45
85%
Inkább nem
0
0 szavazat
Majd nyáron
6
11%
Egyáltalán nem.
2
4%
 
Szavazatok száma: 53
Avatar
Cestus
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3423
Csatlakozott: 2017.03.10. 19:23:04

2018.01.07. 20:51:48

Jó látni a srácot, ahogy pózol a Barcás fotózáson. Remélem, megtalálja itt a számításait, és jó pár évig alappillére lesz a csapatnak.
"It is what it is."

- Ernesto Valverde, 2019, közvetlenül az anfieldi vereség után.
Avatar
MessiFan
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7284
Csatlakozott: 2008.02.06. 16:17:19

2018.01.07. 20:04:52

Hogy eredeti legyek: Üdv a csapatban!
Borzasztóak ezek az árak mostanában, bár már megszokhattuk, hogy a Barca 90%-ban mindig kétszeresét fizeti akárkiről is legyen szó.
Nagyon nem vagyok képben az utóbbi 1-2 évben a focival, Barcát is alig nézek, de ettől függetlenül ez a Coutinho-Suarez-Dembelé, mögöttük Messi elég jól hangzik. Celta ellenit mindenképpen megnézem, főleg ha játszik az új szerzemény.
Illetve remélhetőleg Lajosra is pozitív hatással lesz a brazil, mert mellőle nagyon hiányzik Neymar.
Avatar
barca0417
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2034
Csatlakozott: 2006.10.27. 18:06:27
Tartózkodási hely: erre-arra

2018.01.07. 19:30:42

még másnapos vagyok a pezsgőktől, amit elsősorban miatta ittam.
Nagyon örülök neki, egy abszolút szerethető figura, aki hatalmas tudással, jó munkamorállal, és jó emberi tulajdonságokkal rendelkezik, ráadásul brazil (nálam ez előny). És szeretett volna itt játszani.
Innentől már csak szurkolok neki, hogy minden rendben legyen.
Velverde meg van olyan jó edző, hogy találjon neki helyet.
off: Arda amúgy a hivatalos oldalon szereplő edzéses képeken nincs rajta két napja. Lehet hogy tényleg szabad lesz a hetes.
Kép
Tromort77

2018.01.07. 19:17:15

Valverde: "We are all waiting for Coutinho to start training with us. I've watched some videos of him playing on the right, middle, left, and with his national team. What position will he play? I'm not sure, but he won't play goalkeeper."

Szerintem ő is követi Paleszt. :D
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2018.01.07. 19:06:09

aki holnap ráér

12:30 p.m. CET: Coutinho will sign his contract
1:00 p.m. CET: Coutinho will be presented to the public
1:45 p.m. CET: Photo session open to the public at the Camp Nou
2:30 p.m. CET: Coutinho's press conference
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18359
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2018.01.07. 17:08:29

Hatalmas ez a Ray Hudson. :lol:
Tromort77

2018.01.07. 16:17:56

Bob_Marley írta: Végét adom, ott volt az Interes részben az is, de azon mit kell magyarázni, hogy aláír majd sír az öltözőben meg te is írtad. A sajtó meg azzal volt tele, hogy elakar jönni, rendben nem szentírás de nem zörög a haraszt.
Amikor aláírt még szó nem volt Barca érdelkődésről. Akkor Verratti volt bőven a célpont. Egy 25 éves srácról beszélünk akinek Ronaldinho volt a példaképe gyerekként. Hogy képzeli, hogy ide akart jönni. :roll: Ehhez képest teljesen profin járt el, közölte a csapattal és a nem ellenére is tolta a szekeret.

Ray Hudson épp a csapat hímnuszára énekelte rá Coutinho-t és, hogy sokba került, de reméli, hogy jobb lesz mint Gomes. :lol: :twisted:

Itt van: https://streamable.com/whh7w :lol:
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19486
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2018.01.07. 16:14:04

Neymarnal nem ezt írtad emlékeim szerint.

De az hogy beszállt pénzzel becsülendő.
Kép
Kép
Kép
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10071
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2018.01.07. 16:11:09

Azért az aláír meg sír között eltelt több mint fél év, és az, hogy júliusban felvettük vele a kapcsolatot.

Szerintem januárban reménykedni sem reménykedett, hogy egyáltalán hívnánk őt, és gyanítom a Liverpool sem azt kommunikálta felé hogy ha alá írja akkor el sem engedik soha, különben nem írt volna alá, mint ahogy most sem maradt a plusz pénz ellenére sem.

Szerintem ha januárban hívjuk, még fizetéscsökkentésbe is bele ment volna azért hogy elengedje a Liverpool cserébe.
Mellesleg tényleg nem a sajtóba "sírt", hanem gólörömnél, és az öltözőben, annyit meg csak engedjünk már meg neki.

Azt hogy ennyire ide akart jönni, úgy hogy még bónuszról is lemond, és még ő is lemondott egy bizonyos összegről hogy megvalósuljon a transzfer, szerintem inkább rohadtul becsülnünk kéne, mert ritka manapság az ilyen.
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19486
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2018.01.07. 16:06:33

Tromort77 írta:
Bob_Marley írta: Hozzáállás dolgot is leírtam tegnap miért tartom nem profinak, látni meg azt hiszem láttam párszor, lévén tolta az Interben is.
Azt írtad, hogy sírt jobbra balra, ami egyáltalán nem igaz. Attól, hogy leírsz valamit még nem válik igazzá.

Interben 20 évesen játszott, 5 éve... :roll:

Akkor még sokkal inkább támadó kp volt és/vagy szélső. Pont erről beszéltünk, hogy Klopp igazi középpályást faragott belőle az elmúlt években. De Brendan Rodgers is rendre játszatta már ott.
Végét adom, ott volt az Interes részben az is, de azon mit kell magyarázni, hogy aláír majd sír az öltözőben meg te is írtad. A sajtó meg azzal volt tele, hogy elakar jönni, rendben nem szentírás de nem zörög a haraszt.
Kép
Kép
Kép
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2018.01.07. 16:05:16

iniestának jövőre már nem szabad standard kezdőnek lenni, nagyon látszik rajta h már nem bírja, a hoki meccseken sincs benne elég kraft. idén szépen el kell felezni az időt cou-val, aztán jövőre már jöhet a brazil
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
wild
Jugador del Barça
Hozzászólások: 180
Csatlakozott: 2016.04.20. 21:39:00

2018.01.07. 16:00:11

Cestus írta:
wild írta:Egyébként arra senki sem gondolt, hogy esetleg Iniesta már szólt a vezetőségnek nyáron befejezi?
Nyáron járt volna le a szerződése hosszabbítás nélkül. Azért csak nem akkora troll, hogy aláírja az új papírt aztán ugyanúgy elmegy nyáron. Szerintem még ezen kívül 1-2 szezont letol itt, ha már aláírta.
Xavi is 1-2 hónap történése miatt döntött úgy hogy elmegy.
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10071
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2018.01.07. 15:58:53

Cestus írta:
wild írta:Egyébként arra senki sem gondolt, hogy esetleg Iniesta már szólt a vezetőségnek nyáron befejezi?
Nyáron járt volna le a szerződése hosszabbítás nélkül. Azért csak nem akkora troll, hogy aláírja az új papírt aztán ugyanúgy elmegy nyáron. Szerintem még ezen kívül 1-2 szezont letol itt, ha már aláírta.
Én bízom benne, hogy minimum még egy szezont, de akár 2-t itt marad a Don.
Xavit is láthattuk, hogy még 2016-ban is nagyon jól jött volna.

Addig Coutinho tanulhat tőle, és azért az sem jelenti hogy innentől nem játszhat Iniesta, viszont szerintem neki is jó ha nem kell minden meccset folyton végig tolnia.

Ha meg Coutinho és Iniesta is a pályán lenne, akkor ilyesmi lenne :
http://i0.kym-cdn.com/entries/icons/mob ... Ao3ovC.jpg
:lol:
wild
Jugador del Barça
Hozzászólások: 180
Csatlakozott: 2016.04.20. 21:39:00

2018.01.07. 15:57:04

S.Agüero írta:Neynél is ugyanez ment, hogy nem fog védekezni, stb-stb... Aztán azért hozta az elvárható szintet védekezés terén, legalábbis szerintem semmi gond nem volt vele hátul sem, visszazárt, ha kellett.
whoscored adatai alapján idén:

-Coutinho:
tackles: 1,1
interception: 0,7
fouls: 0,6
clearances: 0,2
block: 0,1

-Iniesta:
tackles: 1,2
interceptions: 0,7
fouls: 0,6
clearances: 0,2
block: 0,2

gyakorlatilag ugyanaz a kettő, pedig Coutinho sokszor szélsőt játszott.
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18359
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2018.01.07. 15:55:03

Cestus írta:
wild írta:Egyébként arra senki sem gondolt, hogy esetleg Iniesta már szólt a vezetőségnek nyáron befejezi?
Nyáron járt volna le a szerződése hosszabbítás nélkül. Azért csak nem akkora troll, hogy aláírja az új papírt aztán ugyanúgy elmegy nyáron. Szerintem még ezen kívül 1-2 szezont letol itt, ha már aláírta.
Szerintem is marad még jövőre egy Xavi-szerepkörben, aztán utána hagyja abba, 2 évet már nem hiszem, hogy marad, de ki tudja.
Avatar
Cestus
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3423
Csatlakozott: 2017.03.10. 19:23:04

2018.01.07. 15:53:27

wild írta:Egyébként arra senki sem gondolt, hogy esetleg Iniesta már szólt a vezetőségnek nyáron befejezi?
Nyáron járt volna le a szerződése hosszabbítás nélkül. Azért csak nem akkora troll, hogy aláírja az új papírt aztán ugyanúgy elmegy nyáron. Szerintem még ezen kívül 1-2 szezont letol itt, ha már aláírta.
"It is what it is."

- Ernesto Valverde, 2019, közvetlenül az anfieldi vereség után.
Tromort77

2018.01.07. 15:52:37

Bob_Marley írta: Hozzáállás dolgot is leírtam tegnap miért tartom nem profinak, látni meg azt hiszem láttam párszor, lévén tolta az Interben is.
Azt írtad, hogy sírt jobbra balra, ami egyáltalán nem igaz. Attól, hogy leírsz valamit még nem válik igazzá.

Interben 20 évesen játszott, 5 éve... :roll:

Akkor még sokkal inkább támadó kp volt és/vagy szélső. Pont erről beszéltünk, hogy Klopp igazi középpályást faragott belőle az elmúlt években. De Brendan Rodgers is rendre játszatta már ott.
Ronaldinho0408
Jugador del Barça
Hozzászólások: 191
Csatlakozott: 2008.08.29. 13:16:37
Tartózkodási hely: Budapest

2018.01.07. 15:52:18

Elég nagy butaság azt írni, hogy Leo nem védekezik. Nem egyszer fordult elő már, hogy akár saját tizenhatosig visszajött. Nem megszokott tőle ez tény, de az, hogy 0-át védekezne az badarság.[/quote]

Megtaláltad a hozzászólásom legfontosabb részét :D és tartom amit írtam, az hogy minden ötödik meccsen hátrasprintel a tizenhatosunkig, mert éppen akkor olyan kedve van, az nem igazi védekezés, azzal nem lehet számolni és éppen emiatt semmit nem tesz hozzá a csapat stabilitásához. Teljesen ad hoc alapú az egész
wild
Jugador del Barça
Hozzászólások: 180
Csatlakozott: 2016.04.20. 21:39:00

2018.01.07. 15:49:01

Egyébként arra senki sem gondolt, hogy esetleg Iniesta már szólt a vezetőségnek nyáron befejezi?
Az hogy októberben hosszabított, nem jelenti azt hogy nem fejezi be idén. Iniesta is már 34 éves, Xavi 35 évesen ment el, de már 1 évvel korábban el akart csak LE beszélte le. Zidane is 34 évesen fejezte be.
Nyáron nagyon nehéz lesz bárkit igazolni a vb miatt, illetve a PL átigazolási változtatás miatt is valószínűleg brutális árak lesznek. Gyakorlatilag a PL-ből és PL-be talán 3 hét lesz.
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18359
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2018.01.07. 15:46:21

Neynél is ugyanez ment, hogy nem fog védekezni, stb-stb... Aztán azért hozta az elvárható szintet védekezés terén, legalábbis szerintem semmi gond nem volt vele hátul sem, visszazárt, ha kellett.
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19486
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2018.01.07. 15:43:47

Tromort77 írta:Először a hozzáállása a baj, ja az fedhetetlen.
Akkor utána jön az, hogy nem illik a profilba miközben felételezhetően nem Iniesta mellé jön. Hanem a helyére. Így nem fog változni a középpálya összetétele Nyilván idő kell még beleszokik a védekezésbe itt, de ez bárkire igaz lenne. (Leegyszerűsítve marad a vkp, kkp és tkp a középpályán)
Kössél bele az árába, azon lehet vitatkozni. Bár ha szétnézel a piacon és az elérhető opciókat megnézed akkor teljesen reális érte ez a pénz.
Ja, vagy megint úgy ítélünk el előre valakit, hogy életében nem láttuk még játszani. :roll:

Amúgy sem voltam a legnagyobb Verratti fan, de így pláne örülök, hogy a PSG beintett nekünk tavaly. :D

Illetve alig várom, hogy halljam Ray Hudson orgazmusait Coutinho megmozdulásai után. :lol:
Hozzáállás dolgot is leírtam tegnap miért tartom nem profinak, látni meg azt hiszem láttam párszor, lévén tolta az Interben is.
Kép
Kép
Kép
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18359
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2018.01.07. 15:41:50

2014-15-ben is arattunk, pedig akkor sem volt tele Kantékkal a csapat.
Változik a foci. [-X :mrgreen:

Igaz, hogy most is oktatnánk a világot egy Busi-Xavi-Ini hármassal, sebaj.
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10071
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2018.01.07. 15:39:56

Amúgy sem értem, a világlegjobbjahúdehardcore csontzene bajnokságban állt helyt, és nem küldték haza hogy" fiacskám, majd gyere vissza ha tudsz védekezni is és magadra szedsz még 30 kiló izmot", szóval nem értem mi a gond :D

2014-15-ben is arattunk, pedig akkor sem volt tele Kantékkal a csapat.

Én ezzel a sok fizikailag védekező játékossal úgy vagyok, hogy a szegény ember kreatív játékosa. Ha nincs elég kreativitás, és ügyesség a csapatodban, akkor szerezz egy rakás romboló játékost, és hátha lesz esélyed.

Ez olyan minthogy ellenünk is azok állnak be buszozni, akik tudják hogy semmi esélyük ha kijönnek játszani.
Tromort77

2018.01.07. 15:35:01

Először a hozzáállása a baj, ja az fedhetetlen.
Akkor utána jön az, hogy nem illik a profilba miközben felételezhetően nem Iniesta mellé jön. Hanem a helyére. Így nem fog változni a középpálya összetétele Nyilván idő kell még beleszokik a védekezésbe itt, de ez bárkire igaz lenne. (Leegyszerűsítve marad a vkp, kkp és tkp a középpályán)
Kössél bele az árába, azon lehet vitatkozni. Bár ha szétnézel a piacon és az elérhető opciókat megnézed akkor teljesen reális érte ez a pénz.
Ja, vagy megint úgy ítélünk el előre valakit, hogy életében nem láttuk még játszani. :roll:

Amúgy sem voltam a legnagyobb Verratti fan, de így pláne örülök, hogy a PSG beintett nekünk tavaly. :D

Illetve alig várom, hogy halljam Ray Hudson orgazmusait Coutinho megmozdulásai után. :lol:
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18359
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2018.01.07. 15:24:04

Bob, nézd már meg, hogy a TOP5 Ligát milyen stílusú csapatok vezetik. Sehol nem az erőre és magasságra építenek a középpályán, legalábbis nem az az elsődleges, City, Barca, Napoli, PSG, Bayern, hol van tele a középpálya csúcs niggerekkel? :D Szajkózod a Francia Válogatottat, mert ott nyilván azzal van tele, mert a keret 80%-a alapból az.
Kante-Bakayoko, Isten ments, hogy ilyen középpályára építsünk.

Feltehetnénk mi is most egy Rakitic-Gomes-Paulinho hármast, nem véletlenül nincsenek egyszerre hárman a pályán, vagy csak nagyon ritkán.

MD | A Barça eredetileg úgy tervezte, hogy Coutinho a lelátóról tekinti meg a Levante elleni meccset a Camp Nou-ban.
Azonban, a klub úgy gondolja, ezzel elvonnák a szurkolók figyelmét a mérkőzésről, illetve a csapatról.
A klub új szerzeményének első nyilvános megjelenése hétfőn lehet.
Emellett azt is valószínűsítik, hogy a 24-es mezszámot fogja kapni első körben, mivel ez az egyetlen szabad mezszám.
A 'SPORT' pedig arról ír, hogy a Liverpool utolsó két meccsét nem feltétlenül csak azért hagyta ki, hogy ezzel nyomást helyezzen az angol klubra, hanem kisebb sérüléssel bajlódott. Minderre holnap derül fény, amikor 7:30 órakor megérkezik orvosi vizsgálatra a Barça szakembereihez.
A bemutatására pedig 10 és 12 óra között kerülhet sor.
Válasz küldése