Arthur Melo

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!
Avatar
Stalkyard
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3161
Csatlakozott: 2010.05.19. 19:10:30

2019.12.14. 15:27:14

Közben úgy tűnik megvan a mellőzés fő oka. Többször rajtakapták, hogy kiugrott snowboardozni, ami ugye szigorúan tiltott profi focistáknál, mert extrém sérülésveszélyes. És ha jól értettem, mindezt úgy tette, hogy közben voltak is fájdalmai. Ma sem került keretbe, nem is csodálkozom, én be se raknám már idén, aztán elgondolkozhat, hogy kell-e neki a karrierje, vagy sem. Hülye gyerek... Ő is. Pedig azt hittem, hogy profibb ennél.

Egyébként ez sokat elmond az általános fegyelemről a csapatnál. Tiltás ellenére bulizni mennek, Dembélé ügyei, most Arthur. És biztos van több is, ezek csak amik napvilágra kerültek. Liverpoolban vagy a Citynél elképzelhetetlen szerintem, hogy bármelyik játékos meghúzza ezt. Nem kell majd csodálkozni, ha valamelyikük idén is a földbe döngöl minket. Ott profi futballisták dolgoznak a sikerért, szemben velünk.
Az éjjel soha nem érhet véget!

Klopp on Coutinho bid: "I think tomorrow they (Barcelona) will offer a McDonald's Happy Meal and we get the toy as well!?"
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7360
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2019.12.09. 23:29:33

MichaaBee írta: Az origo egy noname angol nyelvű portáltól vette át, akik egy olyan katalán újságíró twitterjére hivatkoznak, amin semmilyen Arthurról szóló poszt nincs. Nagy összegben fogadnék rá, hogy kamu. :) Délelőtt jött ki a hír, azóta semelyik mértékadó portál nem vette át, se magyar, se külföldi. Egy másik twitter threadben valaki cáfolta is, hogy a gonorrhea gyógyítására használt szer rajta lenne a doppingellenes szerek listáján.

A transfermarkt szerint közelítő izom sérülése van, amin sajnos nem tudok csodálkozni, amik történnek idén a kerettel.
Forca Barca!!!!
Avatar
MichaaBee
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5718
Csatlakozott: 2007.11.09. 15:12:26

2019.12.09. 20:35:36

NovaProspekt írta:
davi10 írta:Én egyelőre csak az Origo-n látom, úgyhogy egyelőre fenntartásokkal kezelném a hírt, de ha igaz akkor ez nagyon gáz.
sztem amikor ilyen totális marhaságot hoznak le, az általában igaz, mert ilyet magától nem talál ki az ember. ha vmi ilyen hír lenne, hogy összeveszett Messivel, azért nem játszik, vagy el akar igazolni télen a Unitedbe, csak legyintenék, de ez nem annyira átlátszó most. mint amikor az első hírek felröppentek arról, hogy Abidalnak illegálisan vettek májat, azon is csak röhögött mindenki, hogy micsoda gyökérség, aztán azóta meg mennek az ilyen-olyan vizsgálatok az ügyben.
Az origo egy noname angol nyelvű portáltól vette át, akik egy olyan katalán újságíró twitterjére hivatkoznak, amin semmilyen Arthurról szóló poszt nincs. Nagy összegben fogadnék rá, hogy kamu. :) Délelőtt jött ki a hír, azóta semelyik mértékadó portál nem vette át, se magyar, se külföldi. Egy másik twitter threadben valaki cáfolta is, hogy a gonorrhea gyógyítására használt szer rajta lenne a doppingellenes szerek listáján.
H a t t r i c k
NBA Fantasy: EuroBarca League 2013: #1
EuroBarca Keeper League 2014, 2018, 2020: #2
Avatar
NovaProspekt
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1912
Csatlakozott: 2019.11.26. 14:17:19

2019.12.09. 20:19:04

MQuCsabi írta:Neha menjetek ki a gep elol. ;)
nem szeretnék, itt érzem jól magam anyukám pincéjében.
davi10 írta:Én egyelőre csak az Origo-n látom, úgyhogy egyelőre fenntartásokkal kezelném a hírt, de ha igaz akkor ez nagyon gáz.
sztem amikor ilyen totális marhaságot hoznak le, az általában igaz, mert ilyet magától nem talál ki az ember. ha vmi ilyen hír lenne, hogy összeveszett Messivel, azért nem játszik, vagy el akar igazolni télen a Unitedbe, csak legyintenék, de ez nem annyira átlátszó most. mint amikor az első hírek felröppentek arról, hogy Abidalnak illegálisan vettek májat, azon is csak röhögött mindenki, hogy micsoda gyökérség, aztán azóta meg mennek az ilyen-olyan vizsgálatok az ügyben.
Avatar
MQuCsabi
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6340
Csatlakozott: 2007.07.12. 14:50:03
Tartózkodási hely: Budapest

2019.12.09. 20:14:49

Csak mondom, hogy nem csak utszeli prostitol lehet nemi betegsegeket elkapni.
Neha menjetek ki a gep elol. ;)
Kép
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6590
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2019.12.09. 20:04:44

Én egyelőre csak az Origo-n látom, úgyhogy egyelőre fenntartásokkal kezelném a hírt, de ha igaz akkor ez nagyon gáz.

Egyáltalán nem tűnt annak a tipikus brazil hülyegyereknek, de a tavalyi Neymar-buli után még egy ilyet lehozni...

Sajnálom, mert nagyon bírom a srácot, az Atleti ellen is Messi és TS után szvsz a legjobbunk volt.
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
Avatar
NovaProspekt
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1912
Csatlakozott: 2019.11.26. 14:17:19

2019.12.09. 16:36:32

a forrásaim szerint összeszedett egy kis trippert. azért ilyen pénzes csávók figyelhetnének, hogy ne az első útszélit kapják el :D

ennek is Valverde az oka amúgy
Avatar
messideco
Presidente del Barça
Hozzászólások: 12231
Csatlakozott: 2008.07.08. 16:49:07

2019.11.29. 17:19:02

Messidona10 írta:Azt tudjuk, hogy vele mi van mostanában? Az utóbbi meccseken alig játszott, volt, hogy a keretből is kimaradt. Sérülésről én nem tudok. Van valami megmagyarázható oka, vagy csak ki van valverdézve a csapatból?
Én is akartam kérdezni, elég furcsa, hogy minden második meccset a lelátóról nézi végig...
"And my heart will leave you never."
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6714
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2019.11.29. 12:35:40

Nem a stabil kezdő tagságról van szó, hanem feltűnően semmit nem játszik mostanában, pedig azon kevesek közé tartozik jelenleg, aki tudja is, h mit csinál a pályán.
Sanama
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8028
Csatlakozott: 2008.08.16. 11:49:04

2019.11.29. 11:35:54

nem túl népszerű vélemény:

Miért baj, hogy nem stabil kezdő? Nálam egyáltalán nincs azon a szinten, hogy háborogni kellene azért, hogy nem kezd mindig.
Igen, ott van benne a tehetség, és nagyon jó helyen van nála a labda, de azért bőven túl lett hypeolva mert a mozgása hasonlít Xavi-hoz. Kulcs, és hosszú passzokban nagyon gyenge(ahhoz a szinthez képest, amit sokan rámondanak), és még olyan szinten ritmust sem tud adni a játéknak, hogy kihagyhatatlan legyen. Nálam De Jong sokkal előrébb van, és nem az árcédula miatt.
Másrészt tavaly kb. áprilisra már levegőt sem tudott venni, úgyhogy amúgy is ráférne a pihentetés.

Viszont épp ezért nem értem Valverde-t, mert nagyon szépen lehetne rotálni Rakitic-et vele, és úgy gazdálkodni, hogy tavaszra egyik se legyen halálán, de játékban legyenek. Ez viszont már más kérdés.
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6590
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2019.11.29. 09:10:47

Elvileg "pihen", ami nem lenne gáz, tavaly eléggé elfogyott a szezon végére. A válogatott meccseket se játszotta végig.

Rossz nyelvek szerint volt nézeteltérésük Messi-vel a felkészülési meccsen, de már előtte ki-ki maradt a keretből.

De mostmár igazán játszhatna, főleg De Jong "kárára", akit szerintem rommá fog hajtani Ernő bá.
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
Avatar
Messidona10
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1642
Csatlakozott: 2007.12.19. 18:44:50

2019.11.29. 08:56:08

Azt tudjuk, hogy vele mi van mostanában? Az utóbbi meccseken alig játszott, volt, hogy a keretből is kimaradt. Sérülésről én nem tudok. Van valami megmagyarázható oka, vagy csak ki van valverdézve a csapatból?
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2019.09.01. 21:26:34

zknym írta:Személyeskedés nélkül, szomoró ha ez nem egyértelmű.
Nem tudtam eldönteni, hogy FDJ játszotta-e ki magát nálad a kezdőből és SR-t játszatnád, vagy SR és Busi akinek nem kéne.

Amúgy én bírom Busit - sokkoló tudom -, ahogy lasztit szerez passzsávok leolvasásával azt nála jobban nem tudja senki a keretből, 2 gól is lett belőle az elmúlt 2 meccsen asszem. Viszont teljesen megfelelne nekem, ha szezon végére FDJ átvenné a helyét, és egy olyan játékos lenne a 3. arc a középpályán rajta és Arthuron kívül, aki jól játszik előrébbtolt szerepkörben. Ezek Alená vagy Riqui lennének a mostani keret alapján, de ugye erre annyi esély sincs, mint hogy FDJ kezdő legyen vkp poszton.

Kíváncsi leszek mi lesz, konkrétan amit várok, hogy SR visszamegy jobbhátvédnek hamarosan, és Rakitic visszatér betonbiztos kezdőnek, Arthur és FDJ meg versenyeznek egymással, meg pihentetik néha a 2 "öreget." De lehet túl pesszimista vagyok. :D
hajnesz írta:Az a baj, hogy Semedo kàràra fog. Robertonak jàtszania kell
Komolyan, én már lassan ott tartok, hogy játsszon ő inkább. Semedoban sokkal több lehetőséget látok stílus alapján, de fejben nincs ott annyira mint amennyire kéne sajna. De ez itt off.
optimus
Jugador del Barça
Hozzászólások: 186
Csatlakozott: 2017.01.09. 16:04:31

2019.09.01. 20:28:22

hajnesz írta:Az a baj, hogy Semedo kàràra fog. Robertonak jàtszania kell
Ebben az a baj hogy kzd egyértelmű lenni hogy Semedo még mindig nem Kezdő szintű jobbhátvéd. Előre teljesen használhatatlan, megcsinál 1-2 cselt majd a legrosszabb megoldást választja. Roberto legalább ad kb 10 gólpasszt szezononként, plusz jól érzi Suarezt. Hátrafele szintén gyenge Semedo, csak ott a sebességével sokmindent tud ellensúlyozni.
Avatar
hajnesz
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1561
Csatlakozott: 2009.05.04. 19:45:30
Tartózkodási hely: Szeged

2019.09.01. 20:00:05

Az a baj, hogy Semedo kàràra fog. Robertonak jàtszania kell
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18359
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2019.09.01. 18:48:24

gen, volt egy káprázatos passza az előző fordulóban és pont
Ja, meg tegnap kétszer szerzett labdát 5 másodpercen belül, amiből jött az Arthur-gól.

Én nem értettem EV-t, miért mellőzte mostanában ennyire Arthurt, de remélhetőleg visszatér a kezdőbe SR kárára. :)
zknym
Jugador del Barça
Hozzászólások: 195
Csatlakozott: 2017.06.13. 15:56:37

2019.09.01. 18:28:52

palesz77 írta:
zknym írta:a három középpályásból kettő lényegében "cserepad" szintjén van és akiknek a kezdőben a helye, az a padon ül :(
Melyik az a kettő?
Személyeskedés nélkül, szomoró ha ez nem egyértelmű. Természetesen SR és SB... SR cserének tényleg szuper, bár tisztában vagyunk vele, hogy nem ez az álma, de nem a kis lelkét kell ápolni hanem a csapat javát nézni/szolgáni. SB, nos, lassú, bizonytlan, egy fél szellő felborítja... és a színészkedésekről (mert szeretettel teszi) ne is beszéljünk. Igen, volt egy káprázatos passza az előző fordulóban és pont, nálam ez kevés (de én nem isszámítok), ha már VKP akkor köpje ki a tüdejét és ne sétálgasson, forgolódjon egy helyben és keresse, hogyan tudna 10-ből 8 alkalommal hátra passzolni.
Imádtam a Guardiola féle Barcát és ott jó volt SB, de már más idők járnak, az Ő játéka 2 éve kevés ide.
Avatar
senkialfonz40
Capitá del Barça
Hozzászólások: 757
Csatlakozott: 2009.06.22. 19:46:19
Tartózkodási hely: Budapest

2019.09.01. 18:12:44

palesz77 írta:Parádésan szállt be, eszméletlenül jól kijött, hogy mekkora hatása volt a csapatra. Nagyon örülök, hogy előrébb is ilyen természetesen mozog, az a labdája meg Péreznek.. Következő meccsen mindenképp kezdenie kéne.
zknym írta:a három középpályásból kettő lényegében "cserepad" szintjén van és akiknek a kezdőben a helye, az a padon ül :(
Melyik az a kettő?
Erre én is kíváncsi lennék..

Visszatérve Melora, úgy látszott egyértelműen előre játékkal lett felküldve, elképesztően jó volt!
Tudtuk, hogy nehéz tőle elvenni, de ez a játék.. =D>
Az tetszik nagyon, hogy be is meri vinni két ember közé, nemcsak megtartja! Ez nagyon hiányzik a középpályánkról! Majdhogynem 10-esre játszott nálam! Egyet nem tudok, a tavalyi játékában mennyi volt a saját biztonsági faktor és mennyi az edzői utasítás? Rendíthetetlen lábakon áll a gyerek, mint egy falat kenyér úgy kell a középpályánkra! Nagyon nagy kincs a kőkemény presszinget nyomó csapatok ellen, mert lefordulni nem nagyon tud senki, amikor ezt kapjuk...
" Lionel az után a futballista után kapta a nevét, aki szerintem minden idők legnagyobb játékosa, és az én példaképem. Remélem, úgy fog majd játszani, mint az apja, mert úgy, mint Messi lehetetlen." Antonio Cassano
Avatar
Subinho
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4183
Csatlakozott: 2005.03.17. 14:44:52
Tartózkodási hely: Budapest

2019.09.01. 17:43:25

Arturnak játszania kell ez nem kérdés, Robi kárára.
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18359
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2019.09.01. 14:15:35

Mindegy, csak ne az legyen, akit EV a pályára küld. :D
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2019.08.31. 21:29:39

Parádésan szállt be, eszméletlenül jól kijött, hogy mekkora hatása volt a csapatra. Nagyon örülök, hogy előrébb is ilyen természetesen mozog, az a labdája meg Péreznek.. Következő meccsen mindenképp kezdenie kéne.
zknym írta:a három középpályásból kettő lényegében "cserepad" szintjén van és akiknek a kezdőben a helye, az a padon ül :(
Melyik az a kettő?
zknym
Jugador del Barça
Hozzászólások: 195
Csatlakozott: 2017.06.13. 15:56:37

2019.08.31. 21:26:59

a három középpályásból kettő lényegében "cserepad" szintjén van és akiknek a kezdőben a helye, az a padon ül :(
Argyelus
Barça B
Hozzászólások: 72
Csatlakozott: 2004.10.12. 07:26:07

2019.08.31. 19:55:32

Maga az elegancia, ügyes srác ő!
Avatar
P.U.Y.O.L.
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2814
Csatlakozott: 2010.01.22. 10:47:15
Tartózkodási hely: Irgumburg

2019.08.31. 18:57:07

Már nagyon hiányzott a játéka. Élmény nézni, ha jó formában van. Az a passz Pereznek pedig....
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2019.04.08. 00:03:19

Mondjuk én igazolnék egy hasonló játékost mint ő. Nem azért mert rossz, hanem mert aggasztó hogy ő az egyetlen klasszikus irányítónk. Ha ő nincs ki szervez?

40ért hatalmas vétel volt, nem lehet elégszer hangsúlyozni.
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
Válasz küldése