Clément Lenglet

Ki hogy teljesített legutóbb? Ki milyen formát mutat, kik a kedvenceid? Mondd el itt! - Az első csapat játékosai, a La Masia, a vezetőedző és a régmúlt csillagai kapnak itt helyet.
sansz
Capitá del Barça
Hozzászólások: 843
Csatlakozott: 2019.09.23. 11:54:39

2021.03.11. 08:33:07

geridoss írta:
2021.03.10. 22:11:17
sansz írta:
2021.03.10. 22:00:21

Számold már össze hány pontunk ment el ebben a szezonban az ő hülyeségein. Mikor és miket hibázott. Aztán vesd össze a többiek hibáival.

Utána beszélgethetünk.
Nem muszáj beszélgetnünk. De éppen ezaz, amit mondok, hogy ilyen áltényekkel dobálóznak páran. Van akinek szabad hibáznia a csapatban, van aki meg akkor is főbűnös, ha meccsek óta nagyon jól játszik és így is előveszik. A védelemben amúgy csak Araujonak szabad rontania, de lehet neki se sokat.
Egyfelől mindigis a semmiből kaptuk a gólokat, mert nálunk a labda,magasan védekezünk.
Piqué és Lenglet sem olyan rossz még most sem, ez akkor látszik igazán, ha stabilabb rendszerben játszanak és egy hibából nem garantált a gól. A világ legjobb védői is hibáznak párszor egy meccsen, ahogy Messi sem csak aranyat sz.rik, és más támadó sem lő mindig gólt. Mostanában azért játszottak jobban a védők, mert jobban ki tudták segíteni egymást.
De a tegnapiról tartom,hogy nem hiba volt. Ha gólhelyzetbe került volna a támadó akkor lehetet volna nézni, hogy a támadó kereste e a kontaktust, de így ez teljesen ártalmatlan szituáció volt. Ennyi erővel a kezük is összeérhetett volna, pláne, ha a támadó nyúl felé. Gondolom az is tizenegyes. Az autópályán meg ha belehajtanak egy büntetőfékezőbe, gondolom ott is a hátul levő a bűnös.
Barcaforever írta:
2021.03.11. 07:03:23
.

A másik, ami hiányzik az a következetesség, most a technikának köszönhetően látják a kezezéseket, cipősarokra lépéseket... de komolyan mindenki másképp értelmezi. Az egyik bírónál, VAR csapatnál ha valakinek a keze a tizenhatoson belül a labdához ér, miközben a beadás jobbról jön ő meg balra néz büntető, addig a másik bírói gárda meg se nézi. Nincs következetesség és ennek az egésznek az lett volna a célja.

Tegnap Lenglet nagyon jól játszott.
Szerintem nagyon sok problémát megoldana, ha minden meccs után egy bírói testület előtt jelentést kéne tenniük, de nyilvánosan, esetleg az edzők kérdéseit is meg kéne válaszolniuk. És a VAR szoba beszélgetései is lehetnének nyilvánosak. Az a baj,hogy a rendszer engedi a sunyulást. Ne is beszéljünk róla, a bíró is hibázhat, sőt, ha sokat bírózik az edző, akkor az egész futballtársadalom kiakad,mert ezt nem illik. Legább is most ez megy. De amíg valamilyen szinten nyíltan nem kell megmagyarázniuk a bíróknak a kérdéses döntéseiket, addig következetességre nem lesznek rákényszerülve.
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6587
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2021.03.11. 08:21:44

Szerintem simán adható büntető volt. Tavaly a Napoli ellen is úgy kaptunk tizit, hogy semmi szándékosság nem volt a védőben, attól még a szabálytalanság az szabálytalanság.

Oda kellene figyelni.
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
SlowFlow
Barça C
Hozzászólások: 22
Csatlakozott: 2020.09.08. 08:10:13

2021.03.11. 07:53:57

Zozzy 5 írta:
2021.03.10. 22:11:57
Mondjuk azt csak halkan jegyzem meg itt a nagy mentegetés közepette miszerint ez bárkivel megtortenik, hogy ahhoz, hogy így ralepjen a sarkára, az is kellett, hogy gőze ne legyen arról, hol a csatár hozzá képest. Na mind1.
Egyetértek, nem véletlen, hogy folyamatosan ilyen helyzetekbe kerül, rálép a lábra, rápattan a kezére, belekaszál a levegőbe rossz ütemben. Vannak jó időszakai, de nem képes folyamatos koncentrációra, nincs meg az a tudatos, domináns jelenléte a pályán, amire nekünk szükségünk lenne.
Illetve amikor 1v1 párharcba kerül egy gyors támadóval szemben, ott esélye nincs lekövetni a mozgást, ezzel együtt már nekem egy komolytalan játékos ilyen szinten.
Avatar
Barcaforever
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3973
Csatlakozott: 2004.10.13. 19:17:18
Tartózkodási hely: Barcelona/Budapest

2021.03.11. 07:03:23

Jó ez a VAR, csak én azt látom, hogy nincsennek felkészítve rá helyesen, magabiztosan se a VAR szobában, se a bírók.

Ha Lenglet nem szándékos szabálytalansága (konkrétan máshova nézett :D ) miért ér sárgát, ha Kursawa Griezmann lábát kirúgó szabálytalansága pedig nem? A 2. lett volna neki, én nem mondom, hogy sárgát adnék, de ha Lenglet kapott.

Ezzel a kapus maradjon a gólvonalon, de még azt is nézzük vissza akciókkal olyan szinten szétszabdalják az egészet.

A másik, ami hiányzik az a következetesség, most a technikának köszönhetően látják a kezezéseket, cipősarokra lépéseket... de komolyan mindenki másképp értelmezi. Az egyik bírónál, VAR csapatnál ha valakinek a keze a tizenhatoson belül a labdához ér, miközben a beadás jobbról jön ő meg balra néz büntető, addig a másik bírói gárda meg se nézi. Nincs következetesség és ennek az egésznek az lett volna a célja.

Tegnap Lenglet nagyon jól játszott.
Kép
Zozzy 5
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8563
Csatlakozott: 2006.11.04. 10:20:50
Tartózkodási hely: Debrecen

2021.03.10. 22:11:57

Mondjuk azt csak halkan jegyzem meg itt a nagy mentegetés közepette miszerint ez bárkivel megtortenik, hogy ahhoz, hogy így ralepjen a sarkára, az is kellett, hogy gőze ne legyen arról, hol a csatár hozzá képest. Na mind1.
Avatar
geridoss
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2785
Csatlakozott: 2008.11.30. 23:00:46
Tartózkodási hely: Eger

2021.03.10. 22:11:17

sansz írta:
2021.03.10. 22:00:21

Számold már össze hány pontunk ment el ebben a szezonban az ő hülyeségein. Mikor és miket hibázott. Aztán vesd össze a többiek hibáival.

Utána beszélgethetünk.
"Látta a Real Madrid Villareal elleni 6-2-es győzelmét?" " Nem láttam, viszont emlékszek egy 6-2-re a Bernabeuból..." /Joan Laporta/

Visca el Barca!
hau30
Capitá del Barça
Hozzászólások: 839
Csatlakozott: 2008.05.19. 19:31:35
Tartózkodási hely: Pécs

2021.03.10. 22:09:19

sansz írta:
2021.03.10. 22:00:21
davi10 írta:
2021.03.10. 21:37:56
Ilyen szintű útálatot nemhogy a saját játékosaink felé, de még más játékos felé se nagyon éreztem.
Hát akkor a pszichológusod helyett elmondom én neked,hogy veled van a baj.
Ez a gyűlölet amit éppen iránta vagy még két-három játékos iránt éreztek,komolyan mondom, hogy beteges és döbbenetes. Lenglet profin és hiba nélkül játszott. Nézte a labdát,előtte lassított a támadó és szerencséje volt. Konkrétan ez BÁRKIVEL megtörténhetett volna. Felháborító a bíró,senki mást nem lehet okolni. Még ha gólhelyzetben lett volna,akkor elfogadható lett volna, talán. De így,ez kb olyan volt,mintha véletlenül összefutna két játékos a pálya túloldalán. Már várom,hogy Busi hibázzon egy pillanatra,rá meg majd bérgyilkost küldötök. Egyszerűen döbbenetes ez a vak, eszetlen gyűlölet. A BM elleni vereség után,komolyan mondom,pszichológushoz kellett volna mennie sokaknak. Csak remélni tudom,hogy a pár barcás játékosokon kívül, családtagokon és munkatársakon vagy bármely élő személyen nem vezetitek le a frusztrációt. Akkormár valóban inkább ez a topic szaporodjon. De szerintem a gyűlölet terápia akkor sem hatásos.
Sok ilyen szituja volt idén. Két kézre is alig fér rá. Én megértem davi10-et mert kinyírja az ember idegeit, bár én nem utálom, csak lecsapnám ilyenkor egy péklapáttal. Viszont el kell ismerni mostanában jól játszik függetlenül ettől a hibától.
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6587
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2021.03.10. 22:09:11

sansz írta:
2021.03.10. 22:00:21
Konkrétan ez BÁRKIVEL megtörténhetett volna. Felháborító a bíró,senki mást nem lehet okolni.
Igen, bárkivel megtörténhet, mégis mindig Lenglet-val történik.

A többi részre szerintem fölösleges reagálnom, azzal mellélőttél.
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
Zozzy 5
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8563
Csatlakozott: 2006.11.04. 10:20:50
Tartózkodási hely: Debrecen

2021.03.10. 22:04:08

sansz írta:
2021.03.10. 22:00:21
davi10 írta:
2021.03.10. 21:37:56
Ilyen szintű útálatot nemhogy a saját játékosaink felé, de még más játékos felé se nagyon éreztem.
Hát akkor a pszichológusod helyett elmondom én neked,hogy veled van a baj.
Ez a gyűlölet amit éppen iránta vagy még két-három játékos iránt éreztek,komolyan mondom, hogy beteges és döbbenetes. Lenglet profin és hiba nélkül játszott. Nézte a labdát,előtte lassított a támadó és szerencséje volt. Konkrétan ez BÁRKIVEL megtörténhetett volna. Felháborító a bíró,senki mást nem lehet okolni. Még ha gólhelyzetben lett volna,akkor elfogadható lett volna, talán. De így,ez kb olyan volt,mintha véletlenül összefutna két játékos a pálya túloldalán. Már várom,hogy Busi hibázzon egy pillanatra,rá meg majd bérgyilkost küldötök. Egyszerűen döbbenetes ez a vak, eszetlen gyűlölet. A BM elleni vereség után,komolyan mondom,pszichológushoz kellett volna mennie sokaknak. Csak remélni tudom,hogy a pár barcás játékosokon kívül, családtagokon és munkatársakon vagy bármely élő személyen nem vezetitek le a frusztrációt. Akkormár valóban inkább ez a topic szaporodjon. De szerintem a gyűlölet terápia akkor sem hatásos.
Jaj istenem, ez a pszichologusozas egy full idegen embernek legalább annyira szélsőséges, mint amin te fennakadsz...

Erről tenyleg nem tehetett a szo szoros értelmében, de igen, baromi bosszantó, hogy szinte mindig ő a főszereplője az ilyen hulyesegeknek mostanában. Anno Oleguert a világ bohocanak tartotta mindenki ezekért, hát akkor Lengletnek is jár a citromdíj..
sansz
Capitá del Barça
Hozzászólások: 843
Csatlakozott: 2019.09.23. 11:54:39

2021.03.10. 22:00:21

davi10 írta:
2021.03.10. 21:37:56
Ilyen szintű útálatot nemhogy a saját játékosaink felé, de még más játékos felé se nagyon éreztem.
Hát akkor a pszichológusod helyett elmondom én neked,hogy veled van a baj.
Ez a gyűlölet amit éppen iránta vagy még két-három játékos iránt éreztek,komolyan mondom, hogy beteges és döbbenetes. Lenglet profin és hiba nélkül játszott. Nézte a labdát,előtte lassított a támadó és szerencséje volt. Konkrétan ez BÁRKIVEL megtörténhetett volna. Felháborító a bíró,senki mást nem lehet okolni. Még ha gólhelyzetben lett volna,akkor elfogadható lett volna, talán. De így,ez kb olyan volt,mintha véletlenül összefutna két játékos a pálya túloldalán. Már várom,hogy Busi hibázzon egy pillanatra,rá meg majd bérgyilkost küldötök. Egyszerűen döbbenetes ez a vak, eszetlen gyűlölet. A BM elleni vereség után,komolyan mondom,pszichológushoz kellett volna mennie sokaknak. Csak remélni tudom,hogy a pár barcás játékosokon kívül, családtagokon és munkatársakon vagy bármely élő személyen nem vezetitek le a frusztrációt. Akkormár valóban inkább ez a topic szaporodjon. De szerintem a gyűlölet terápia akkor sem hatásos.
ktm
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 449
Csatlakozott: 2012.05.18. 22:59:24

2021.03.10. 21:52:59

Lehet ekezni szegenyt, de aki erre 11est ad az se normalis.
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6587
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2021.03.10. 21:37:56

Nagyon remélem, hogy Laporta élesíti a kapcsolatait és az első dolga lesz ezt a szerencsétlent rásózni valakire.
Ha idén kupa nélkül maradunk, akkor abban neki lesz a legnagyobb szerepe a játékosok közül.
Nem akarom elhinni, hogy ne lenne bárki a B csapatban, aki ezt ne tudná lehozni.

Hiába ülök le jó kedvvel meccset nézni, hiába játszunk jól, mindig jön ez a szerencsétlen és nyom valami baromságot. Ilyen szintű útálatot nemhogy a saját játékosaink felé, de még más játékos felé se nagyon éreztem.
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
Avatar
geridoss
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2785
Csatlakozott: 2008.11.30. 23:00:46
Tartózkodási hely: Eger

2021.03.10. 21:35:46

Ezt megint elintézte.

A szezon eddigi legfontosabb mérkőzésén, egy teljesen ártalmatlan szituációban, amikor simán a kapusé a labda, ő rálép a támadó lábára.

Nem tudom volt-e már fejben ilyen gyenge játékosunk, de szívem szerint többet nem adnék rá mezt.
"Látta a Real Madrid Villareal elleni 6-2-es győzelmét?" " Nem láttam, viszont emlékszek egy 6-2-re a Bernabeuból..." /Joan Laporta/

Visca el Barca!
Tomix354
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1054
Csatlakozott: 2018.03.09. 21:22:40

2021.02.22. 17:59:05

Barça don't rule out putting Clément Lenglet on the transfer list this summer. [sport]

Ezen felnevettem :D . Azért tarunk itt, mert szarakodunk. Nincs teljesítmény akkor ajtót kell mutatni. Bezzeg Coutinhonál nem finomkodtak, de mikor az ilyen mókusok mint Lenglet-ről van szó nincs semmi következmény csak a semmit mondó duma megy. Az egyetlen kérdés az az, hogy miért nem a B csapattal készül, nem az, hogy kezdjen-e. De persze ezt el lehet mondani több emberre is.
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15406
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2021.02.22. 14:56:29

Semmi gond a franciákkal, csak nem a harmadvonalasok közül kellene választani (Lenglet), vagy nem olyanokat, akik első blikkre látható volt, hogy nem illenek ide (GR).
Umtiti legalább egy darabig hozta a szintet, és klasszis szintet hozott.
A másik három francia együtt nem tett annyit a közösbe eddig, mint a szidott Umtiti abban a periódusban, amikor toppon volt.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Joke
Barça C
Hozzászólások: 18
Csatlakozott: 2019.05.29. 13:16:34

2021.02.22. 14:41:54

Ez most félig vicces lesz, de ... Én szeretem az összeesküvés elméleteket, mert megmozgatják a fantáziát, ami ugye egyre kevesebb világunkban.
A történelmi PSG meccs (6:1) óta minden valamire való francia hozzánk akar igazolni és megbosszulni azt az estét.
Griz, Dembi, Umtiti, Lenglet -azóta amit lehet elbaltáznak nekünk. Griz, aki csatár, szinte sosem fordul és indul a kapu felé. Ha a gyors(?) labdajáratás közben valahol kialakulna egy létszámfölény, ő biztos belép a játékba és visszapasszol a félpályához.
Dembi - talált egy bombagólt, de szerintem az volt az elrontott akciója és a többi (elfutás, majd világtalan, lehetőleg légüres térbe irányuló beadás, vagy az ellenfél lábon, hason stb. lövése. Lenglet immár számolatlanul gyártja ellenünk a tiziket, miközben elöl 3m-ről 6m-es mellét fejel gólhelyzetben. Umtiti dettó, de Ő védőként is bizonyítottan a legtöbbet hátrafelé passzoló játékos (10 passzból legalább 7 Ter Stégen felé irányul) de szerencsére Stégen védi ezeket.
Én minden esetre nagyon átgondolnám további francia játékosok esetleges igazolását.
Avatar
Balinho
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1122
Csatlakozott: 2005.06.26. 00:39:59

2021.02.22. 14:14:42

Negyedik védőnek jött, és az akkori formájával joggal lépett előre a ranglistán. A nagyobb baj, hogy nemcsak, hogy előrelépett, hanem tartósan a kezdőben is ragadt, az első számú védő kabátja hosszú távra még csúcsformájában is túl nagy volt rá, mostani állás szerint pedig kifejezetten bántó a produktuma.

Pedig én amúgy nagy általánosságban sokkal megengedőbb vagyok a védelmünkkel szemben, mert a játékstílusunkból az adódik, hogy a védők folyamatosan komplett térfényi versenyfutásban vannak, ahol a puszta sebességkülönbség sokszor elegendő, hogy megverjék őket, és ha valaki nem tudja felvenni a stabil védőpozíciót, akkor eleve jóval nehezebb helyzetből indul. Tartom magam ahhoz, hogy ilyen felállás és taktika mellett van Dijkból, Ramosból, Chielliniből vagy legyen bárki az aktuális középhátvéd-etalon, bőven bohócot tudnának csinálni az aktuális ellenfeleink, mert a védelem balfékségei elsősorban nem egyéni képességekből, hanem a taktikai hiányosságokból erednek (lásd még az a pár játékost, akit bűnbaknak kiáltott ki a vezetőség nyáron, aztán normális rendszerben Suarez, Rakitic vagy akár Vidal is bőven megállja még a helyét).

DE ami igazán megdöbbentő, hogy Lenglet annyira szét van esve, hogy már a legalapvetőbb feladatokat se tudja megoldani. Ha nyomás alatt van, az a baj, ha egész meccsen nincs nyomás, akkor döntő pillanatokban meg pont nem elég éles. A párharcokban puhány, helyezkedésben ordas hibákat vét, vezéri kvalitásai pedig nincsenek (mondjuk azok soha se voltak).

Lehetne ennek a taktikai, lelki vagy fizikai okait keresni, de az elmúlt évek voltak annyira kiábrándítóak, hogy már nem érdekelnek a miértek, csak a tényleges produktum. Az meg Lenglet-nál elfogadhatatlan...
hau30
Capitá del Barça
Hozzászólások: 839
Csatlakozott: 2008.05.19. 19:31:35
Tartózkodási hely: Pécs

2021.02.22. 11:50:50

Tegnap direkt néztem hány párharcot nyer meg! Azokat vettem bele, amiknél volt testi kontakt ő közte és a támadó (leginkább egy fénykorán túl lévő Negredo) között. Egyetlen alaklommal sem tudott szabályosan szerelni!!! Egyetlen egyszer sem!!! Egy khv! Semmiféle koncentrációt, agressziót, képességet, fizikai erőnlétet nem lehet felfedezni benne. Vagyis lehet, de nem hogy Liga alsó osztály, de szerintem a magyar bajnokságban is okítva lenne és alázva. És ezt nem a tegnapi meccs alapján lehet kijelenteni, hanem úgy konstans gyenge a csávó. Nem is tudom mi magyarázhatja ezt...Jobb esetben romokban az önbizalma, rosszabb esetben egyáltalán nem érdekli a történet. És akkor itt jön ki az edző felelőssége. Ezt nem látja? Védőnél nem lehet eljátszani azt, mint egy támadónál, hogy önbizalom felhúzás érdekében játszatom akkor is, ha nem sikerül meccsek óta gólt lőnie. Felhozta Mingut az utánpótlásból és én azt mondom, hogy okés. Hibázik, nem egy top védő, de oda teszi magát, tud futni, agresszív. Valakit még fel kéne hozni, aki legalább fut és bele megy mindenbe, mert ez így vállalhatatlan. Davi 10- vel nagyon egyetértek. Én is ugyanígy látom a másik kettő mókussal együtt. Lenglet játéka szavatolja a buktát és akkor még ott van mellette Pique és Busi. Ez együtt olyan, mintha tűzre benzint öntenél és elkezded rádobálni a pb palackokat.
Avatar
gránit
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2400
Csatlakozott: 2010.06.12. 08:55:53

2021.02.22. 10:56:57

MessiNeymarSuarez írta:
2021.02.22. 09:04:52
az egész ligában nekünk van a legbohócabb védekezésünk?
Véleményem szerint ez a legrosszabb védelem a Ligában. Nulla nyomás alatt, a semmiből is gólokat kapnak, képzeljük el, hány gólt szednének be meccsenként, ha nekik kellene 80% fölötti labdabirtoklással és 20 kaput eltaláló lövéssel megküzdeniük.

A Cádiz kapta eddig a második legtöbb gólt a Ligában, 40-et, a Barca 22-t. Képzeljük el, ha a két védelem helyet cserélne, és a Cádiz védelmét illesztenénk be a Barcelonába, valamint a mi védelmünk játszana a Cádiz-ban, és kellene többek között a Barcelona támadósora ellen játszania. 100 kapott gól alatt nem hoznák le a bajnokságot.
Avatar
Sinya22
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3186
Csatlakozott: 2017.08.21. 17:40:25

2021.02.22. 10:39:49

MessiNeymarSuarez írta:
2021.02.22. 09:04:52
[

Nem is értem mi lett a gyerekkel, voltak idők mikor a legstabilabb védőnk volt, mostmeg mintha visszafele fejlődne, 2 hónap múlva már lehet hogy a foci alapszabályait is el kell majd magyarázni neki meccsek előtt.
Azt is tegyük hozzá,hogy akkor is csak azért volt a legstabilabb védőnk,mert Roberto vagy Piqué még nagyobb átjáróház volt,viszonyítás kérdése :D
Cserének jött,aztán Umtiti kidőlt és azóta se tért vissza. Azt mondtam volna a szezon előtt,hogy Lenglet maradhatna cserének, de inkább nem. Cserének bőven jó Mingueza/Piqué. Araujo mellé meg jó lenne egy hasonló gyors és kemény hátvéd.
Avatar
Titinho
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2927
Csatlakozott: 2006.11.17. 11:29:46
Tartózkodási hely: Nyíregyháza, lélekben Camp Nou

2021.02.22. 09:51:49

MessiNeymarSuarez írta:
2021.02.22. 09:04:52
De tényleg aki néz La Ligát mostanában:
Vannak más csapatok, főleg kiscsapatok ahol folyamatosan ugyanilyen hibák előfordulnak , vagy az egész ligában nekünk van a legbohócabb védekezésünk?
Én elég sűrűn nézem ugye a Valencia meccseit is, amennyiben közvetítik, de még náluk sincs ilyen bamba védelem.

Én amit látok is így az elenfelektől, Barca vagy Vale ellen, azt mondanám, hogy kb alsóházi szinten (értsd kieső és feljutott 2. osztályú csapatok) van a védelmünk, mind szervezettségben, mind taktikában, mind egyéni megoldásokban. Tegnap is a 2. félidőben Lengletnek volt 2-3 olyan suta felszabadítása a tizi előtt hogy egy Huesca játékos is röhögött rajta kb. Sok gólt kapnak a kis csapatok de nem ilyen gyermeteg, és egyéni hibákból. Lenglet jelenleg kb egy Huesca védelembe férne be.

Persze értem ezalatt azt amikor Piqué-Lenglet kettőssel állunk fel. Araujo más szint. A Liga legjobb védelmi mutatójával rendelkezik a pali a Villarrealos Pau Torressel együtt. :wink:

A legutóbbi 8 hazai meccsünkön mindig kaptunk legalább 1 gólt, Piquével eddig az első két hazai meccsünket hoztuk le kapott gólt nélkül, még szeptemberben. =D>

SZERK:
Ja...Lengletnek ez volt az idei 3. összehozott tizije, a legtöbb a csapatból, a legtöbb sárgája neki van, és a legtöbb egyéni hibát is ő követte el. Emlékezzünk vissza, hogy pont a Cádiz ellen volt az egyik egyéni hiba amikor kvázi gólpasszt adott Negredonak, így győztek le minket 2-1-re, ami az utolsó vereségünk a Ligában. Mondjuk ki, Lenglet hülyesége miatt a Cádiz ellen 1 pont két meccs alatt, vagyis -5 pont kb. =D>
Més que un club :!:

"Az akarás egyenlő a tudással, s aki akar, az tud is!"- Johan Cruyff
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10071
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2021.02.22. 09:04:52

Nero. írta:
2021.02.21. 23:58:15
https://vm.tiktok.com/ZMeF4cFhW/

Az a kamu megbánós fej :D Jól rá kellett volna verni a szélvédőt, hátha észhez tér ez a barom.

Láttam már Oreguert, Csigrinszkijt vagy kémyszerből Songot védőt játszani, de ez a mókus mindenkin túltesz

Mehet vissza a Sevillában, élcsapatba nem való
Ne bántsd már, valószinűleg nem kamu...Épp eszébe jutott hogy ha így folytatja nem kap majd újabb szerződéshosszabbítást ezért csak 2026-ig 31 éves koráig fejhet minket :mrgreen:

Nem is értem mi lett a gyerekkel, voltak idők mikor a legstabilabb védőnk volt, mostmeg mintha visszafele fejlődne, 2 hónap múlva már lehet hogy a foci alapszabályait is el kell majd magyarázni neki meccsek előtt.
Tény hogy látszott rajta hogy nem olyan mint prime-Umtiti, hogy első meccsén beállás után 20 perccel már klasszis és olyan természetességgel mozog mintha mindig itt játszott volna, de azért hozott egy fix közepes átlagot, avagy a Barca vezetősége logikájával élve:" megoldotta a posztot"



De tényleg aki néz La Ligát mostanában:
Vannak más csapatok, főleg kiscsapatok ahol folyamatosan ugyanilyen hibák előfordulnak , vagy az egész ligában nekünk van a legbohócabb védekezésünk?
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6587
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2021.02.22. 08:35:18

Nero. írta:
2021.02.21. 23:58:15
https://vm.tiktok.com/ZMeF4cFhW/

Az a kamu megbánós fej :D Jól rá kellett volna verni a szélvédőt, hátha észhez tér ez a barom.

Láttam már Oreguert, Csigrinszkijt vagy kémyszerből Songot védőt játszani, de ez a mókus mindenkin túltesz

Mehet vissza a Sevillában, élcsapatba nem való
Én amikor elkezdett vigyorogni miután befújták a tizit, akkor vágtam bele majdnem a tv-be a távirányítót. Ilyen szintű ellenszenvet szerintem egyik játékosunk iránt sem éreztem még soha. Teljesen alkalmatlan a csávó, totál idióta hibákat követ el meccsről-meccsre. Mindig benne van a bennyhill és/vagy egy fölösleges piros.

Pezsgőt bontok, amikor már sem Ő sem Pique nem lesz a csapatban.

Nem tudom felfogni, hogy mit keres még a kezdőben. Pique-nél még értem, katalán, hangadó az öltözőben, meg tényleg egy befolyásos csávó (persze ez is gáz, hogy ez elég a kezdőtagsághoz), de ennél, amit ez a barom lehoz Mingueza bőven jobb. Ne lenne alkalmas komoly meccsekre? Lenglet konkrétan semmilyen meccsre nem alkalmas, kis csapatok ellen is folyamatosan bénázik.
Szerintem már vagy 10 pontunkba fájt idén ez a bohóc.
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
Avatar
vidra
Capitá del Barça
Hozzászólások: 726
Csatlakozott: 2018.05.06. 23:33:21

2021.02.22. 01:33:24

Élcsapat?
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2021.02.21. 23:58:15

https://vm.tiktok.com/ZMeF4cFhW/

Az a kamu megbánós fej :D Jól rá kellett volna verni a szélvédőt, hátha észhez tér ez a barom.

Láttam már Oreguert, Csigrinszkijt vagy kémyszerből Songot védőt játszani, de ez a mókus mindenkin túltesz

Mehet vissza a Sevillában, élcsapatba nem való
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
Válasz küldése