Frenkie de Jong

Ki hogy teljesített legutóbb? Ki milyen formát mutat, kik a kedvenceid? Mondd el itt! - Az első csapat játékosai, a La Masia, a vezetőedző és a régmúlt csillagai kapnak itt helyet.
Avatar
soadroli
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5143
Csatlakozott: 2008.05.17. 19:50:58

2022.08.29. 13:17:22

Andris írta:
2022.08.29. 13:13:13
vajon minek írták? :D
hogy hozzam neked az ilyen híreket, mert tudom remegve várod :mrgreen:
Kép
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10071
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2022.08.29. 13:15:10

soadroli írta:
2022.08.29. 13:10:26
elvileg most utazik Londonba, többen is írták twitteren. vajon minek?
Személyesen is beinteni a Chelsea-nek? :D Szerintem ha tényleg Londonba utazik, az személyes ügy miatt maximum.

Mivel már nem égető kérdés az eladása így csak akkor válnék meg tőle ha:
1. nem hajlandó fizut csökkenteni.
2. Ha sikerül leboltolni Bernardo Silva-t.

Az utóbbi jó opció is lenne, Gavi mellé elférne még egy jópár évig.
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13507
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2022.08.29. 13:13:13

soadroli írta:
2022.08.29. 13:10:26
elvileg most utazik Londonba, többen is írták twitteren. vajon minek?
vajon minek írták? :D
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Avatar
soadroli
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5143
Csatlakozott: 2008.05.17. 19:50:58

2022.08.29. 13:10:26

elvileg most utazik Londonba, többen is írták twitteren. vajon minek?
Kép
Avatar
PorSiempre
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 374
Csatlakozott: 2020.10.29. 09:40:15

2022.08.26. 06:53:09

andras953 írta:
2022.08.22. 20:42:38
DJ hibákkal játszott,de pszihésen nem segíti a klub.10-ből 9x jobban fog játszani, 9 évvel fiatalabb Businál.A szemére vetett szerződéseit ketten írták alá.Gyengülne távozásával a csapat.Látta már valaki lazsálni?Mert Ferrant, Dembit, Pedrit, Fatit már láttam.
Xavi óta az általad felsorolt emberek egyike sem lazsalt. Fati érthetően a sérülése miatt volt óvatos.
Elsősorban Xavi Sára, hogy nem hisz Frenkieben. Ha azt a bizalmat kapná, mint a leírt négy ember más lenne a teljesítmény is.
Ab intus enim de corde hominum cogitationes malae procedunt, adulteria, fornicationes, homicidia, furta, avaritiae, nequitiae, dolus, impudicitia, oculus malus, blasphemia, superbia, stultitia. Omnia haec mala ab intus procedunt, et coinquinant hominem.
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2022.08.26. 06:18:36

soadroli írta:
2022.08.25. 16:49:46
most épp ez a legfrissebb vele kapcsolatban:

Frenkie De Jong has begun talks with Manchester United & there is a good chance that he will end up accepting their offer. @sport
Miutan az "A" terv kútba esett, megvették "B" tervként a középszer casemirot. Nem hinnem h ezek utan még kellene nekik fdj.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13507
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2022.08.25. 23:11:43

soadroli írta:
2022.08.25. 16:49:46
most épp ez a legfrissebb vele kapcsolatban:

Frenkie De Jong has begun talks with Manchester United & there is a good chance that he will end up accepting their offer. @sport
Milyen Sport? Én most végigpörgettem a katalán Sport Barcás híreit, ott nem találok ilyesmit.

Légyzi a kedvemért ezentúl linkeld a forrásokat, hogy tudjuk legalább nézni az eredetiket, ha már nem lehet gátat szabni ennek.
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Avatar
soadroli
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5143
Csatlakozott: 2008.05.17. 19:50:58

2022.08.25. 16:49:46

most épp ez a legfrissebb vele kapcsolatban:

Frenkie De Jong has begun talks with Manchester United & there is a good chance that he will end up accepting their offer. @sport
Kép
andras953
Jugador del Barça
Hozzászólások: 127
Csatlakozott: 2020.06.14. 09:35:42

2022.08.22. 20:42:38

DJ hibákkal játszott,de pszihésen nem segíti a klub.10-ből 9x jobban fog játszani, 9 évvel fiatalabb Businál.A szemére vetett szerződéseit ketten írták alá.Gyengülne távozásával a csapat.Látta már valaki lazsálni?Mert Ferrant, Dembit, Pedrit, Fatit már láttam.
Avatar
Rivaldo11
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8005
Csatlakozott: 2006.08.22. 11:44:15
Tartózkodási hely: Budapest

2022.08.22. 18:18:37

Nem volt rossz, de a hibája gólt eredményezett. Körülményes volt, régen le kellett volna tennie már a zsugát. Utána viszont feljavult, és jó teljesítményt nyújtott. Többször kellene látni ebben a pozícióban.
Rivaldo-A Legnagyobb.
Avatar
NovaProspekt
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1912
Csatlakozott: 2019.11.26. 14:17:19

2022.08.22. 18:10:52

simán megpróbálnám Busi helyén én is.

mondjuk amikor eladta a labdát, akkor is fröcsögtem a TV előtt, h méltó utód. :mrgreen:
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 6887
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2022.08.22. 17:35:15

Én lehúzni egyáltalán nem akarom, megnézném még itt, tetszett, de nem volt az, amire csettintenék, nekem az nyáron volt Pjanic. Nagyobb minta kéne a megítéléséhez. De amúgy szerintem ezt, amit tud, Kessié is hasonlóan lehozná a poszton. 6-osban nagyon hasonlóak, FDJ ügyesebb azért, de Kessiénél nyugodtabb vagyok, ha ketten rontanak rá, és egyedül van, eleve nem stresszel, másrészt sok sikert a fellökéséhez.
Én csak annak nem látom alapját, hogy Busiout, és DJ a megváltó, mondom ezt annak ellenére, hogy nekem a 4 jelölt közül szintén az öreg lenne a 4. választásom, de csak 1-1% különbség lenne nálam mind között.

Remélem DJ is kap még lehetőséget, és remélem, hogy a többiek is megfordulnak legalább néha ott.
ter Stegen; Cancelo - Cubarsí - Araujo - Koundé; Gündogan - Christensen - Pedri; Felix - Lewy - Raphinha
Avatar
ElBartimaeus
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2188
Csatlakozott: 2009.03.25. 00:11:43
Tartózkodási hely: Budapest

2022.08.22. 15:54:41

Maximum azt lehet felróni neki, hogy többször nem passzal épült fel a támadásunk, hanem valaki felcipelte a labdát, mintha nem lett volna meg a szokásos kapocs a védők és a támadó szekció között. Minden más tekintetben kiválóan játszott, annak ellenére, hogy nincs tapasztalata azon a poszton. Kapjon ott perceket, üljenek le az edzőkkel és elemezzék, mi az, amit Busi jobban csinál nála. 1 hónap múlva meg beszélhetünk, hogy van-e még értelme a nagy öreget kezdetni helyette?
johdepp
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 273
Csatlakozott: 2009.10.02. 18:23:01

2022.08.22. 15:50:23

Durván ledöbbentett, hogy mennyire le lett húzva a főoldali értékelőben. Röhej...
Számomra felüdülés volt nézni Busi helyett, ahogy nem forgolódott másfél percig, hogy aztán kipöcizze Albának, aki meg egyérintőből hátraadja Garciának...
Szerintem bőven élt a lehetőséggel, megmutatta, hogy habár nem mindenben jobb, mint Busi, de összességében azért jobban muzsikál ott, nem is kicsivel, szerintem.
A hibáját meg hagyjuk már. Mintha Busi fénykorában, mikor tényleg abszolút elit volt még, nem csinált volna ilyet majdnem minden meccsen.
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13507
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2022.08.22. 15:35:34

Se a fórumozók felét, se a főoldali szubjektívet nem tudom megérteni. Kifejezetten intenzíven koncentrálva figyeltem a játékát, és azt gondoltam a záró sípszó után, hogy kiváló munkát végzett, mindent figyelembe véve.
(megint csak: egy nagy hiba az elején, oké, de pont hogy nem ezt hanem éppen minden mást kell figyelembe venni, ha az a kérdés, hogy hogyan teljesített egy poszton, és egy meccs alapján akarunk ítélkezni)

Minden további nélkül kezdetném a meccsek felén, Busquets helyén. És még a meccsek negyedén, Gavi/Pedri helyett.
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Avatar
Guille
Capitá del Barça
Hozzászólások: 802
Csatlakozott: 2018.01.29. 08:34:40
Tartózkodási hely: Hungría

2022.08.22. 15:19:45

Az első félidőt kevésbé figyeltem részletesen, de azért tegyük hozzá, hogy Alba sem volt fent, a jobboson meg Araujo volt, szóval lehet, hogy ez is közrejátszott, hogy kevésbé volt labdabiztos. Emlékszem, hogy voltak már hasonló hibái a múltban, de azért közel sem gyakori ez nála szerintem és mondom, Busi is rendre elkönnyelműsködik ilyen helyzeteket. Mondjuk ő rutinból eldobja magát sokszor, amit hajlamosak megenni a bírok is.

Én nem akarok ekézni Busit, mert remek játékos, de az intenzitás már hiányzik nála, ebben meg DJ nagyot megy. De lehet, hogy igazad van, akkor ezt lehet próbálgatni, ki tud ebben segíteni neki. De továbbra sem raknék senkit padra örökre, csak lehetne váltogatni a pozíciókat, mikor milyen taktikára van szükség.

off: Viszont emlékszem pár szép hosszú indításra Pedritől és Christensentől is.

Próbáltam highlights-ot találni Frenkieről, de nem lett meg. Ha valaki tud, linkeljen plz. Pedrié viszont elég szép :)
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 6887
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2022.08.22. 14:35:50

Nehéz ügy, mert vannak azért elemek, amiben jobb Busquets, és a passzjátéka is gyorsabb. Nyilván megindulni sosem fog.

Nem lehet egy meccs alapján megítélni a dolgot, de ez azért most még a hibát leszámítva sem volt az, amire azt lehet mondani, hogy na, akkor Busquets padra, DJ játsszon.

A probléma az, hogy az elmúlt 3 évben amikor megtámadták DJ-ot egyedül, nem tudott semmit kezdeni a dologgal, Busquets-nél ilyen gond azért nemigen van. Ez szerintem nem egyszeri hiba volt, ő elszigetelve baromira stresszel, és sokszor lenne ebből gubanc. Ha lenne mellette egy Kessi (vagy akár Busquets), akkor nem, de így egyedüli szűrőként ez neki szerintem személyiségileg túl sok teherrel jár.

De remélem kap még lehetőséget, és villant. Én ennél azért Kessiét szívesebben látnám ott, ő nem streszsel kis helyen, nagy letámadás alatt.
ter Stegen; Cancelo - Cubarsí - Araujo - Koundé; Gündogan - Christensen - Pedri; Felix - Lewy - Raphinha
Avatar
Guille
Capitá del Barça
Hozzászólások: 802
Csatlakozott: 2018.01.29. 08:34:40
Tartózkodási hely: Hungría

2022.08.22. 14:25:24

Ezt csak úgy itt hagyom a főoldali értékelésből:

"Megkapta az esélyt arra, hogy Busquets helyén/mélységi irányítóként bizonyítson, de nem élt vele."


Hogy finoman fogalmazzak, Busi is előszeretettel ugratja ki az ellenfél csatárait rosszabb napjain. Én nem mondom, hogy ez volt Frenkie élete meccse, de az szembetűnő volt, hogy 2x nagyobb intenzitással játszunk, mint mikor Busi irányít.
Avatar
Guille
Capitá del Barça
Hozzászólások: 802
Csatlakozott: 2018.01.29. 08:34:40
Tartózkodási hely: Hungría

2022.08.19. 12:46:22

csababarca írta:
2022.08.19. 12:18:09
Tegnap pont Case esetében írta ki valaki ismertebb twitteres hogy 45 perc és lesz mozgás a realnal.
Hát hogyne. Mondjuk lehet úgy értelmezni, hogy a szertáros lekapcsolta a lámpát, az is egy mozgás.
Ezek szerint igaza volt, csak a 45 perc volt költői túlzás. De lehet, hogy Casemiro kiment épp az öltözőből, csak még nem jelentették be, hogy vissza már nem jön.
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15406
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2022.08.19. 12:18:09

Twitterhuszárok kétharmados találata elég nagy ferdítès.
Jó ha 10ből egy bejön nekik.

Amikor kiírják hogy here we go, akkor abból nagy valószínűséggel semmi nem lesz.
Meg a csak pár óra és megtörténik, blabla.
Tegnap pont Case esetében írta ki valaki ismertebb twitteres hogy 45 perc és lesz mozgás a realnal.
Hát hogyne. Mondjuk lehet úgy értelmezni, hogy a szertáros lekapcsolta a lámpát, az is egy mozgás.

Illik helyén kezelni ezeket, marha ritka amikor betalálnak.
Más kérdés amikor tényleg egyértelmű a deal, mert mondjuk lefotózták az illetőt a stadionnál, vagy ilyesmi.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
FCBsteve
Capitá del Barça
Hozzászólások: 607
Csatlakozott: 2022.05.30. 16:19:05

2022.08.19. 11:52:36

bence0330 írta:
2022.08.19. 11:32:51

Még FDJ-hez, hogy kicsit visszakanyarítsem az offot: Teljesen más a jogi kérdés, és teljesen más egy klub-játékos viszonya. Jogilag nyilván nem kötelezhetnek fizetéscsökkentésre vagy távozásra, viszont mégiscsak a klub terve az első, és ha a két fél nagyon mást akar, akkor a klub tud nem szép, de kemény lépéseket hozni, nem a játékos. Nem kell feltétlenül lelátóra tenni hozzá. A klub az első, és ha egy játékosról nem akarják, hogy az adott körülmények közt ott legyen, akkor senkinek nem lesz jó, de talán főleg a játékosnak nem, neki is érdekében áll jelen esetben pl. távozni. Ha nem akar, szíve joga, nem kötelezhetik, de könnyen lehet, hogy nem fogja jól érezni magát.
Ahhh, köszönöm, valami ilyesmit akartam én is megfogalmazni... 😀

Azért Xavi nem kezdett el könnyeket hullajtani a "Frenkie lehet, megy" hírre, hanem pillanatok alatt talált vkit, aki jobb lenne neki... 😉
Mondjuk FdJ szerepét akkor lehetne majd jól megvizsgálni, ha már nincs Busi, következő szezontól - ha marad a mostani helyzet...

Én nagyon szimpatikusnak tartom amúgy Frenkie-t, őszintén szurkolok, hogy megegyezzen a klubbal és sikeres legyen hosszú távon...
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 6887
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2022.08.19. 11:32:51

Andris írta:
2022.08.19. 10:33:23
...Ezektől nem naprakész leszel, hanem éppen egy torzított, egyoldalú, és sokszor fals képet kapsz a klub körüli történésekről. Az meg hogy ez a kvázi bulváros rész meg a szerződések jobban izgatnak, mint a foci.. :D nem vagyunk egyformák. Én pl egész nyáron egy percet nem foglalkoztam az egésszel, mert nem volt foci. Headline-okat nyilván, meg ha már látszott valami valódi, szilárd alapokkal rendelkező dolog, akkor beleolvastam, de engem pl csak most kezd el érdekelni az egész, hogy pár nap van az ablakból, élesednek a dolgok, és közben végre tétmeccsek is vannak.
A nyári pletykák nagy része amúgy bejött, talán Azpilicueta nem. Most a végén kezdtek 1 posztra rengeteg névvel dobálózni. Képben lehet lenni, csak helyén kell kezelni a dolgokat, annak, ami: pletyka. Attól még a vonalat lehet látni, jelen pillanatban pl. jobbhátvéd poszton alighanem el akarjuk cserélni Destet valakire.

Még FDJ-hez, hogy kicsit visszakanyarítsem az offot: Teljesen más a jogi kérdés, és teljesen más egy klub-játékos viszonya. Jogilag nyilván nem kötelezhetnek fizetéscsökkentésre vagy távozásra, viszont mégiscsak a klub terve az első, és ha a két fél nagyon mást akar, akkor a klub tud nem szép, de kemény lépéseket hozni, nem a játékos. Nem kell feltétlenül lelátóra tenni hozzá. A klub az első, és ha egy játékosról nem akarják, hogy az adott körülmények közt ott legyen, akkor senkinek nem lesz jó, de talán főleg a játékosnak nem, neki is érdekében áll jelen esetben pl. távozni. Ha nem akar, szíve joga, nem kötelezhetik, de könnyen lehet, hogy nem fogja jól érezni magát.
ter Stegen; Cancelo - Cubarsí - Araujo - Koundé; Gündogan - Christensen - Pedri; Felix - Lewy - Raphinha
Troym
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2455
Csatlakozott: 2009.08.15. 12:12:47

2022.08.19. 11:19:57

davi10 írta:
2022.08.19. 10:55:42
Andris írta:
2022.08.19. 10:33:23
off: Mivel többeket érdekelnek ezek a típusú "twitter" hírek is (Romano, Romero, stb), mi lenne, ha annak külön fóruma lenne és aki nem szereti az ilyesmit, elkerüli. Így adott játékos, vagy maga az igazolási fórum is "tisztulna".

Szerintem így is olyan kevés fórumozó van aktív, hogy felesleges tovább szaggatni a dolgokat. Én elfogadom, ha ezekre van igény, megbízhatóságuk ide vagy oda. Ha nyerünk egy BLt, és fellendül a forgalom, majd visszatérhetünk rá. :D Andris
Ter Stegen - Kounde - Araujo - Christensen - Balde - De Jong - Pedri - Gündogan - Raphinha - Yamal - Lewandowski
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13507
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2022.08.19. 11:17:57

Valóban nem számoltam ezzel, és még most sem értem, hogy hogy adhattunk el ennyit a klub anyagi jövőjéből, ennyire kevésért. Különös tekintettel a tv-s jogdíjakra. Álmomban nem gondoltam volna, hogy 200 millióért igazolunk, és utána még mindig téma lesz egy 40 milliós védő vagy 80 milliós BS. Szóval végülis igazatok van, hogy csak azért, mert hülyeségnek tűnik valami twitteren vagy bármelyik újságban, még nem biztos, hogy nem igaz, mert a klub megcsinálhatja. Hiába hülyeség, jó eséllyel.

Bár bejönne ez a hazárdjáték, de félek, hogy az igazolásaink nagyobbik fele nem bizonyul majd olyan üzletnek, ami megérte jelen helyzetben.

Frenkie esetében igaz, hogy van más a posztjára, de ha másra nem, erre jó volt a hétvége, hogy lássuk, hogy szükség van prémium opciókra a középpályán.
Dembelét a sérülékenységével, és azzal, hogy alig volt-van piaci értéke, szerintem sokkal könnyebben elengedtük volna még úgy is, hogy erre a fél évre éppen nem volt opció a posztjára. Illetve hát Adama volt, akkor még nem tudtuk hogy gyenge lesz. És a B csapatos sráctól is többet reméltünk, ő se jött igazán be, nem jut eszembe a neve.

Lényeg a lényeg, szerintem irtó nagy butaság lenne ha a klub tényleg megint egy ilyen ultimátummal akarna fizetéscsökkentést kicsikarni. Dembelé helyzete összességében egyszerűbb volt, jóval kevesebb kockázattal, és még így is szívás lett a vége.

Steve, nem tudom már megint honnan szeded ezeket, Xavi konkrétan minden héten nyilatkozik róla, kb három hónapja mondogatja, hogy alapember nála Frenkie. És nem csak mondogatja, a játékmennyisége alapján tavaly az is volt.
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
FCBsteve
Capitá del Barça
Hozzászólások: 607
Csatlakozott: 2022.05.30. 16:19:05

2022.08.19. 11:09:57

Andris írta:
2022.08.19. 10:33:23

Igen, például a Dembelé esetre gondolok. Télen sem padozott, meg később sem. És nem, nem Xavi hajszálán múlott szerintem, hanem azon, hogy Dembelé olyan jó teljesítményt nyújtott, még nehezített körülmények közt is, amivel jobb volt a keret többi tagjánál. Ha nem lett volna jó, Xavi se játszatta volna.
És nem, nem az lett a vége. Az lett a vége, hogy lejárt a szerződése, és aztán kötöttek újat. Annak, amiről itt most megint szó van, hogy csökkent vagy megy, az lett a vége, hogy se nem csökkentett, se nem ment. Laportáék jól beégtek vele, és nulla euróból kellett végül igazolni. Mert ez egészen egyszerűen ilyen. Élő szerződéseken akkor lehet módosítani, ha azt mindkét fél szeretné/meggyőzik egymást.

Frenkie esete nem annyira más, sőt, szerintem ilyen szempontból még olyanabb, mint Dembeléé, mert ha itt marad, akkor teljesen biztosra veheti mindenki, hogy kezdő/kezdő közeli játéklehetősége lesz. A klub nem teheti meg, hogy lenullázza az értékét, Xavi nem teheti meg, hogy nem használja őt rendszeresen. Játszani fog, sokat.

Magyarul amit Gerard Romero ír, az helyből teljes hülyeség. Tényleg ennyire nem látjátok, hogy mennyire ismétlődik a minta?
Dembelének, aki tök más helyzetben volt, megadták az ultimátumot, és jól beégtek vele. Viszont hónapokig állandó feszültség volt a szurkolókban és a klub körül.

Nyilván kicsit a remény is beszél belőlem, hogy egyrészt nem játssza el a klub újra, másrészt meg hogy nem pont Frenkievel játssza el újra. De egyszerűen nem tudom komolyan venni. Mert semmi jogalapja nincs egy ilyen ultimátumra a klubnak. SEMMI.
Azért az nagyon nagy különbség, hogy Dembouz-nak fél éve volt hátra, ember nem volt helyette, valamint Xavi a "világ legjobbjának" tartja a posztján...

Frenkie-ről ez sosem hangzott el (Xavi részéről), több helyen elemezték, hogy 3 szezonjából igazából egyszer nőtt fel a feladathoz, Xavi mellőzhetőnek tartja... És van még, ha jól számolom, 4 szezonja - kicsit több, semmint csak úgy "maradjon, majd lesz valami"... Lejár a 3 csk szerződése (1-2 év) és ő lesz a legjobban kereső (persze, nem tudhatjuk), holott... Azért ebből lesz feszültség öltözőben is, előbb-utóbb - eddig még nem kéne eljutni...
Válasz küldése