Antoine Griezmann

Ki hogy teljesített legutóbb? Ki milyen formát mutat, kik a kedvenceid? Mondd el itt! - Az első csapat játékosai, a La Masia, a vezetőedző és a régmúlt csillagai kapnak itt helyet.
Tivadar6
Capitá del Barça
Hozzászólások: 550
Csatlakozott: 2017.06.07. 17:29:11

2021.08.31. 21:57:32

Romano az előbb posztolta, hogy megállapodtunk az Atletivel. Nagyon remélem, hogy igaz!
bunga
Capitá del Barça
Hozzászólások: 729
Csatlakozott: 2021.01.26. 21:13:33

2021.08.31. 21:45:06

Az, hogy Grizért idén még pénzt se kapunk, mutatja, hogy a vezetőségnek ugyanúgy tele volt vele a hócipője, mint a szurkolóknak. De ha ezt így látták, egy hónapja sokkal jobban üzletelhettek volna vele.
mes
Capitá del Barça
Hozzászólások: 820
Csatlakozott: 2010.06.21. 16:40:13
Tartózkodási hely: Marosvasarhely
Kapcsolat:

2021.08.30. 12:38:37

Ritka az ilyen tamado🙈. Tegnap is talan egyszer probalta 3 masodpercnel tobbet tartani a labdat, akkor is, ugy szerelte a vedo, mintha en mentem volna szembe vele😁.
Troym
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2456
Csatlakozott: 2009.08.15. 12:12:47

2021.08.30. 10:45:29

Lassan be kéne tenni jobbhátvédnek. Emerson és Dest sem tűnik túl acélosnak és ő meg mostanában a néhány labdaszerzést tudja felmutatni védekező harmadban.
Ter Stegen - Kounde - Araujo - Christensen - Balde - De Jong - Pedri - Gündogan - Raphinha - Yamal - Lewandowski
Avatar
Feast4
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3531
Csatlakozott: 2014.05.01. 21:54:54

2021.08.30. 10:08:43

Mondjuk nem kifejezetten értem, hogy a fütyülésen mit csodálkozunk?

Meccsek óta semmi haszna nincs. Fut fel, fut le, fut fel, fut le. Néha ütközik egyet középpályán.

120.000 millió eurós támadótól azért ez full gáz...
Kép
Avatar
Barcaforever
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3973
Csatlakozott: 2004.10.13. 19:17:18
Tartózkodási hely: Barcelona/Budapest

2021.08.29. 20:04:36

drobika írta:
2021.08.24. 14:14:50
Nem is értem, hogy neki, mi volna a megfelelő! Mit szeretne egyáltalán játszani? 9-esben? széleken?, Messi egykori helyén? És ha felépül Fati, Dembi, Cou, akkor pad? Ennyi pénzért nincs egy terv vele kapcsolatban, vagy csak én vagyok vak?
Ugyanebben vagyok, egyszerűen sehol se tud hasznosan játszani, komolyan már megnéznék néhány edzős videót, hogy ott legalább csinál vmi extrát vagy ott is dupla 0?
Kép
drobika
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1412
Csatlakozott: 2017.10.12. 11:54:08
Tartózkodási hely: Pécs

2021.08.24. 14:14:50

Nem is értem, hogy neki, mi volna a megfelelő! Mit szeretne egyáltalán játszani? 9-esben? széleken?, Messi egykori helyén? És ha felépül Fati, Dembi, Cou, akkor pad? Ennyi pénzért nincs egy terv vele kapcsolatban, vagy csak én vagyok vak?
Barca_10
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1489
Csatlakozott: 2009.06.27. 15:50:43

2021.08.24. 13:44:26

Peter írta:
2021.08.24. 13:25:12
Több lenne a srácban, de lövésünk sincs, hogy mit kér, vagy mit vár el Koeman tőle egyáltalán.
Mindaddig amíg nem látszik, hogy mit akar játszani a csapat, addig amíg felküldenek 11 játékost, hogy oldjátok meg, addig nem is lesz változás. Egy egy meccsen, ha olyan ellenfél lesz, akkor néhányan néhányszor villantani fognak, köztük Gríz is. Amúgy pedig éppen olyan az ő teljesítménye is mint a csapaté.
Szervezettség és koncepció hiányában ott tartunk, hogy piké-lenglet-sr trión sincs mit lassan számonkérni.

Tipikus példa a Koeman nyilatkozat: " tudni kell, hogy letámadás esetén nem működik a rövid passzos labdakihozatal..." ezt nyilván tudni kell, de akkor számonkérhető, ha ezerszer gyakorolják edzésen, a csapból is ez folyik....csukott szemmel is tudni kell ezekre a szitukra reagálni, amennyiben ez az edzéseken következetesen gyakorolva van....ezekre a szituációkra felkészítés nélkül grundfocival lehet válaszolni.....ösztönösen többen tobbféleképpen reagálnak, de egységes fellépés nincs....látszik a csapat mozgásán, működésén, hogy nincsenek begyakorolva az ilyen szitukra a válaszok....tudni mindenki tudhat mindent a fociról, de a pályán bemutatni is tudni kell....
Ezzel egyetértek, azon túl hogy Antoine kevés ide mind fejben mind képességekben lehetne hasznos tagja a csapatnak. Számomra lassan az kezd kitisztulni hogy Koeman nem több Valverdétől, nála is ugyanezek voltak megfigyelhetőek, csak már nincs Messi aki kirángassa a fekáliából.
“...I like the idea of a black sun; like a black hole is space, sucking everything into darkness, where we came from and where we’re heading...”
Peter
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3229
Csatlakozott: 2019.09.04. 02:22:17

2021.08.24. 13:25:12

Több lenne a srácban, de lövésünk sincs, hogy mit kér, vagy mit vár el Koeman tőle egyáltalán.
Mindaddig amíg nem látszik, hogy mit akar játszani a csapat, addig amíg felküldenek 11 játékost, hogy oldjátok meg, addig nem is lesz változás. Egy egy meccsen, ha olyan ellenfél lesz, akkor néhányan néhányszor villantani fognak, köztük Gríz is. Amúgy pedig éppen olyan az ő teljesítménye is mint a csapaté.
Szervezettség és koncepció hiányában ott tartunk, hogy piké-lenglet-sr trión sincs mit lassan számonkérni.

Tipikus példa a Koeman nyilatkozat: " tudni kell, hogy letámadás esetén nem működik a rövid passzos labdakihozatal..." ezt nyilván tudni kell, de akkor számonkérhető, ha ezerszer gyakorolják edzésen, a csapból is ez folyik....csukott szemmel is tudni kell ezekre a szitukra reagálni, amennyiben ez az edzéseken következetesen gyakorolva van....ezekre a szituációkra felkészítés nélkül grundfocival lehet válaszolni.....ösztönösen többen tobbféleképpen reagálnak, de egységes fellépés nincs....látszik a csapat mozgásán, működésén, hogy nincsenek begyakorolva az ilyen szitukra a válaszok....tudni mindenki tudhat mindent a fociról, de a pályán bemutatni is tudni kell....
Barca_10
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1489
Csatlakozott: 2009.06.27. 15:50:43

2021.08.24. 13:19:30

a helyet foglalja a kezdőben, annyit nyerünk vele hogy megvan a kezdő 11, kérdés jelenleg kit tudnánk helyette betenni aki előrelépést jelentene; gyanítom senkit. Ezért fölösleges volt elküldeni Trincaot, az első gólja után átszakadt nála a mentális gát és elkezdte hozni azt a színvonalat amit elvártak tőle, nagy kár hogy koeman amolyan valverdésen jegelte a kispadon. De tény hogy amit január óta csinál 1-2 meccstől eltekintve azt a Demir vagy Collado is lehozná.
“...I like the idea of a black sun; like a black hole is space, sucking everything into darkness, where we came from and where we’re heading...”
bunga
Capitá del Barça
Hozzászólások: 729
Csatlakozott: 2021.01.26. 21:13:33

2021.08.24. 13:08:50

Ha van iránta érdeklődés normális áron, el kéne adni. Pl. Bernardo Silvával sokkal többre mennénk. És akkor ott van még Gavi...
drobika
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1412
Csatlakozott: 2017.10.12. 11:54:08
Tartózkodási hely: Pécs

2021.08.24. 12:35:37

Ha Fati Jobboson tolja, Dembi balon, középen Memphis, akkor Grieznek megint nincs hely sehol :)
Persze kérdés, hogy Fati és Dembi valaha lesznek e még játékosok, főleg az utóbbi kérdéses. Addig ameddig fel nem épülnek, ő a kezdőben fogja nyomni az biztos.
Griezmann számomra talány. Két meccs ment el, de támadásban továbbra sem látom benne sem a helyét, sem a poteenciált. Jó, védekezik, de ő elsősorban nem ezért van itt ezért a gázsiért. Neki talán a címek lehetősége és Messi volt a vonzerő, de szerintem nem volt jó döntés a részéről, hogy ide igazolt.
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 6887
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2021.08.24. 12:11:51

Andris írta:
2021.08.24. 12:04:56
Egyelőre csak pár barátságos meccs és két bajnoki ment le, de egy egész halvány változást sem észlelek a teljesítményében.

Nemtom, hogy a neve majd meddig tarthatja a kezdőben, ha nem lesz földindulásszerű változás.

Ha Fati tényleg felépült, akkor Depay mellett neki és Demirnek kéne kezdeni. De még Braithwait is jobb volt, mint a francia.
Én kifejezetten kedvelem, mint embert, de katasztrófa az emberünk teljesítménye.
Minden szavaddal egyetértek, de sajna 1-2 meccs kivételével ő szerintem végig ott fog "hasznosan melózni" a kezdőben. Ráadásul nagyrészt jobbon, ahol tényleg nulla, középen még tud valamit mutatni, de oda is vannak jobb játékosaink. Demir a mostani meccsen tragikus volt, de szerintem 1-2 meccs, mire megszokja a mélyvizet, és már bőven felülmúlná Griezt. De tán még Collado is, de nem tudom, ő marad-e egyáltalán.
ter Stegen; Cancelo - Cubarsí - Araujo - Koundé; Gündogan - Christensen - Pedri; Felix - Lewy - Raphinha
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13507
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2021.08.24. 12:04:56

Egyelőre csak pár barátságos meccs és két bajnoki ment le, de egy egész halvány változást sem észlelek a teljesítményében.

Nemtom, hogy a neve majd meddig tarthatja a kezdőben, ha nem lesz földindulásszerű változás.

Ha Fati tényleg felépült, akkor Depay mellett neki és Demirnek kéne kezdeni. De még Braithwait is jobb volt, mint a francia.
Én kifejezetten kedvelem, mint embert, de katasztrófa az emberünk teljesítménye.
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Avatar
Barcaforever
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3973
Csatlakozott: 2004.10.13. 19:17:18
Tartózkodási hely: Barcelona/Budapest

2021.08.23. 14:38:54

Én komolyan nem tudom mit kéne vagy lehet vele csinálni. A lehető legrosszabb a szélen játszatni, akkor mindegy, ha a b-ből van vki a szélen. Csak reménykedni tudok, hogy hamis 9-esként magára talál. Biztos fog rúgni gólokat, de jó lenne már egy igazi áttörés egy 20+ gólos szezon, meghatározó gólokkal, komoly rangadókon.
Kép
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6714
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2021.07.13. 22:25:19

bence0330 írta:
2021.07.13. 22:12:02
Feast4 írta:
2021.07.13. 21:57:48
Hát nem tudom. Nekem a hideg futkos a hátamon mindenkitől akit a Ticoból veszünk. Annyira más játék, más rendszer, más tipusú játékosaik vannak, hogy hamarabb hoznék el valakit a Realból mint onnan...
Ez szerintem is így van, és ezt még tetézi az, hogy szerintem sajnos nincs is olyan nagy jelentősége, kit hozunk. Mindenki mindenhol máshol jobb lesz, mint amikor idekerült, egyrészt eleve speckó játékot játszunk - bár most épp őszintén nem tudom, mi a stílusunk a háromvédős rendszer óta, mert Koeman azért próbálkozott valami lendületet vinni a játékba - de valahogy senki nem tud kiteljesedni. Senkinek nincs elég helye focizni nálunk. Ha topogunk a 16-os előtt, nincs nagy különbség akozött, hogy Saul van ott, Pedri, vagy jönne egy Rodri második Busquetsnek, vagy akár KDB. Nem mondom, hogy semmi jelentősége, de szerintem jóval kisebb az olló az igazán jó és az igazán rossz igazolás közt, mint szinte bárhol máshol. Nincs hely, nincs lendület, és így pl. a lendületes játékos meghal, a nem lendületes játékos meg nem lesz feltűnően gyenge, max néha labdavesztésnél hátrafelé.
Ezen csak az olyan stílus segít, mint LE spanyol válogatottja, aki jó játékosokból rakta össze sztem az EB legjobb csapatát, vagy Tuchel csapatai, aki szintén tudnak egyszerre látványosan és eredményesen pötyögni. Ehhez jön még Messi szerepe a pályán, amin napok óta megy a vita, nehéz is megítélni, könnyen megeshet, h nélküle egyszerűbb lenne csapatot összerakni, annyira “megeszi” a többieket.
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 6887
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2021.07.13. 22:12:02

Feast4 írta:
2021.07.13. 21:57:48
Hát nem tudom. Nekem a hideg futkos a hátamon mindenkitől akit a Ticoból veszünk. Annyira más játék, más rendszer, más tipusú játékosaik vannak, hogy hamarabb hoznék el valakit a Realból mint onnan...
Ez szerintem is így van, és ezt még tetézi az, hogy szerintem sajnos nincs is olyan nagy jelentősége, kit hozunk. Mindenki mindenhol máshol jobb lesz, mint amikor idekerült, egyrészt eleve speckó játékot játszunk - bár most épp őszintén nem tudom, mi a stílusunk a háromvédős rendszer óta, mert Koeman azért próbálkozott valami lendületet vinni a játékba - de valahogy senki nem tud kiteljesedni. Senkinek nincs elég helye focizni nálunk. Ha topogunk a 16-os előtt, nincs nagy különbség akozött, hogy Saul van ott, Pedri, vagy jönne egy Rodri második Busquetsnek, vagy akár KDB. Nem mondom, hogy semmi jelentősége, de szerintem jóval kisebb az olló az igazán jó és az igazán rossz igazolás közt, mint szinte bárhol máshol. Nincs hely, nincs lendület, és így pl. a lendületes játékos meghal, a nem lendületes játékos meg nem lesz feltűnően gyenge, max néha labdavesztésnél hátrafelé.
ter Stegen; Cancelo - Cubarsí - Araujo - Koundé; Gündogan - Christensen - Pedri; Felix - Lewy - Raphinha
Avatar
Feast4
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3531
Csatlakozott: 2014.05.01. 21:54:54

2021.07.13. 21:57:48

MatyiG írta:
2021.07.13. 21:34:16
Saúl szerintem 10 milliós fizuért cserébe már eljönne, ami lényegesen kevesebb, mint Griezmann 20 milliós fizuja. Plusz a a spanyolra több szükségünk van, mint a franciára jelenleg.
Hát nem tudom. Nekem a hideg futkos a hátamon mindenkitől akit a Ticoból veszünk. Annyira más játék, más rendszer, más tipusú játékosaik vannak, hogy hamarabb hoznék el valakit a Realból mint onnan...
Kép
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18359
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2021.07.13. 21:34:16

Saúl szerintem 10 milliós fizuért cserébe már eljönne, ami lényegesen kevesebb, mint Griezmann 20 milliós fizuja. Plusz a a spanyolra több szükségünk van, mint a franciára jelenleg.

Előre a Messi-Fati-Depay-Agüero-Dembélé-Collado hatos elég kell, hogy legyen. Főleg ha 3-5-2 lesz sokszor, akkor még sok is.
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7360
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2021.07.13. 21:04:01

Feast4 írta:
2021.07.13. 12:17:27
barca0417 írta:
2021.07.13. 11:35:52
Nem értem hogy miért bukott el aa Barca vezetőinel a Saul Griezmann csere. Oké, hogy többet ér pénzben Grizi, de amúgy nekünk az számít hogy csökkenjen a bér költség, de mellette legyen elég játékos is azért. Mert most vékonyak vagyunk középen. Pláne ha Moriba is lép. Saul pedig jó erősítés lenne, szinte már csak az eladásokra kéne koncentrálni utána.
Saul fizetésén. Azt hiszem 14 m. eurót keres (azt mondjuk nem tudom ez a nettó, vagy bruttó bére-e, de szerintem a nettó) és nyilván többet akarna. Griezmann 20-at kap nettóba, tehát konkrétan spórolunk max 1-2 milliót és a legpiacképesebb emberünk elmegy.

Másrészt Griezmann valószínűleg ismét magára találna, ami nekünk nem buli.
Saul 14,4 milliót keres, Griezmanné bőven 20 fölött van. (brutto 45,8).
Szerintem van egy kis különbség, illetve alacsonyabb fizetést is bevállalna. Cholonak nem is nagyon van szüksége rá és ő is lépni akar.
Koemannak kellene csak Laportáék nem akarják, hogy az Atma tovább erősödjön.
Forca Barca!!!!
Avatar
Feast4
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3531
Csatlakozott: 2014.05.01. 21:54:54

2021.07.13. 12:17:27

barca0417 írta:
2021.07.13. 11:35:52
Nem értem hogy miért bukott el aa Barca vezetőinel a Saul Griezmann csere. Oké, hogy többet ér pénzben Grizi, de amúgy nekünk az számít hogy csökkenjen a bér költség, de mellette legyen elég játékos is azért. Mert most vékonyak vagyunk középen. Pláne ha Moriba is lép. Saul pedig jó erősítés lenne, szinte már csak az eladásokra kéne koncentrálni utána.
Saul fizetésén. Azt hiszem 14 m. eurót keres (azt mondjuk nem tudom ez a nettó, vagy bruttó bére-e, de szerintem a nettó) és nyilván többet akarna. Griezmann 20-at kap nettóba, tehát konkrétan spórolunk max 1-2 milliót és a legpiacképesebb emberünk elmegy.

Másrészt Griezmann valószínűleg ismét magára találna, ami nekünk nem buli.
Kép
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7360
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2021.07.13. 12:13:17

barca0417 írta:
2021.07.13. 11:35:52
Nem értem hogy miért bukott el aa Barca vezetőinel a Saul Griezmann csere. Oké, hogy többet ér pénzben Grizi, de amúgy nekünk az számít hogy csökkenjen a bér költség, de mellette legyen elég játékos is azért. Mert most vékonyak vagyunk középen. Pláne ha Moriba is lép. Saul pedig jó erősítés lenne, szinte már csak az eladásokra kéne koncentrálni utána.
Az Atma, Saul és jó eséllyel Griezmann részéről is teljesen rendben lenne az üzlet, de a vezetőség nem akarja a közvetlen riválist erősíteni. Abban a rendszerben a francia éveken át a csapat legjobbja volt, Laportáék nem akarják hogy ennyire erősödjenek a matracosok. Emiatt nem megy az üzlet.
A City felől viszont azt kommunikálják, hogy nem érdekli őket Griezmann, Kane-t vagy Haaland-ot akarják. Ez mondjuk szerintem be fog bukni. Az előbbiről már az EB előtt elmondták, hogy érinthetetlen, azóta pedig feljebb is ment az ázsiója, Levy pedig nem olyan, hogy enged abból amit elhatározott. Haalandra pedig a Chelsea repült rá, még most nyáron meg akarják szerezni. A legfrissebb hírek szerint 175 millót is simán kipengetne érte Abra.
A Citynek szerintem ideális megoldás lenne, főleg, hogy bele tudnak vonni játékost is.
De az is lehet, hogy Laportáék kivárnak, hogy van-e reális esély Messivel hosszabbítani. Ha nem, akkor Griezmann simán maradhat, lehet mit kezdeni vele.
Forca Barca!!!!
Avatar
barca0417
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2034
Csatlakozott: 2006.10.27. 18:06:27
Tartózkodási hely: erre-arra

2021.07.13. 11:35:52

Nem értem hogy miért bukott el aa Barca vezetőinel a Saul Griezmann csere. Oké, hogy többet ér pénzben Grizi, de amúgy nekünk az számít hogy csökkenjen a bér költség, de mellette legyen elég játékos is azért. Mert most vékonyak vagyunk középen. Pláne ha Moriba is lép. Saul pedig jó erősítés lenne, szinte már csak az eladásokra kéne koncentrálni utána.
Kép
bunga
Capitá del Barça
Hozzászólások: 729
Csatlakozott: 2021.01.26. 21:13:33

2021.07.13. 10:01:27

Nagyon kifelé áll Griz szekere rúdja: őt lehet leginkább eladni. Pótlás sem probléma, mert meggyógyulhat Fati, Igazolhatnak egy jó támadót és hoztak ígéretes fiatalokat a B-be is.
Sonoma
Capitá del Barça
Hozzászólások: 596
Csatlakozott: 2021.05.25. 10:00:54

2021.06.03. 20:15:28

bence0330 írta:
2021.06.03. 00:05:22
Jól nyomták ma a jelenlegi és leendő Barca-játékosok. Depay is vágott két gyönyörűt, Dembélé is bepasszolt egyet, de Griezmann... megint egy csodaszép gólt lőtt 17 körülről. Nálunk is lőtt ugye idén 2-3 bombagólt 16-20-ról, annak ellenére, hogy ezeken kívül kb alig próbálkozott, tehát a sikerességi aránya elég magasnak tűnik. Ha feltételezem, hogy marad, akkor azért komoly fegyvertény lehetne az ő lövőtechnikája, csak meg kéne értetni vele (is), hogy ezt gyakrabban is meg lehet tenni, és nem csak 2 méterről lehet gólokat lőni (abban amúgy is rosszabb aránya lehet szerintem :D ).
Kíváncsi vagyok, mit alkotnak (Griesmann, Dembélé) az EB-n, mert már a csoportkör is húzós lesz nekik. Ha jól játszanak, az megint a mi csapatunkat, de főleg edzőnket minősíti...
Válasz küldése