Antoine Griezmann

Ki hogy teljesített legutóbb? Ki milyen formát mutat, kik a kedvenceid? Mondd el itt! - Az első csapat játékosai, a La Masia, a vezetőedző és a régmúlt csillagai kapnak itt helyet.
Avatar
barca0417
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2034
Csatlakozott: 2006.10.27. 18:06:27
Tartózkodási hely: erre-arra

2020.10.18. 12:27:08

Tényleg az lenne a legjobb ha elcserelnenk egy klasszikus középcsatárra. Mert akkor a 4-2-3-1 ünk is életképesebb lenne, mert amúgy lenne fantázia a formációban, csak amíg bele nem illő elemek vannak benne, addig döcögős a dolog. Márpedig Griezmann egy bele nem illő elem.
Kép
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6589
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2020.10.18. 12:06:09

Balinho írta:
2020.10.18. 10:18:34
A "La Decision" után iszonyatosan puffogtam a leigazolása miatt, kevés játékossal szemben viseltettem eleve nagyobb ellenszenvvel, mint vele, de azért abban biztos voltam, hogy képességei alapján hasznos lesz a csapatnak.

Ahogy ideigazolt az alázatos játéka, a hozzáállása, kaparása, mezőnymunkája miatt emberileg elkezdett megnyerni magának, és reméltem, hogy a pályán nyújtott dupla nullája is csak abból ered, hogy nem tudott könnyen beilleszkedni.

Sajnos mostanra úgy áll a dolog, hogy mindenben 180 fokos fordulatot vett bennem vele kapcsolatban. Emberileg megbocsátottam, még egész meg is kedveltem, és az biztos, hogy nagyon sajnálom szegényt. Látszik, hogy egy olyan közegben, ahol nem ilyen görcsös, ahol oldott, ott azért korrekt teljesítményt rak le.

Ettől függetlenül úgy gondolom, hogy ha holnaptól az egész játékunkat rá építenénk, mindenki alá játszana, itt már akkor se tudna klasszis teljesítményt hozni. Akkora blokk van a csávóban, hogy nem tudom elképzelni, hogy itt valaha jó teljesítményt tudjon nyújtani, nemhogy még olyat, amit a 120M-s vételára miatt jogosan elvárnánk tőle.
Valahogy én is így vagyok vele. Mondjuk én nem kedveltem meg, de már messze nem érzek akkora ellenszenvet, mint az Atletico-s időszakába. Ez nagyban köszönhető annak, hogy tavaly tényleg nagy mezőnymunkát végzett, 3 támadó helyett is védekezett, de ebből kb. semmi nem maradt. A leggázabb, hogy a csávónak nagyon helyzetei sincsenek, ha kap egy passzt és vihetné a kapusra 1v1-ben, azt is megoldja úgy, hogy még gólszerzési lehetőségnek is csak nagy jóindulattal lehet elkönyvelni.

Nem bírja el a csapat, azt, hogy olyan, mintha pályán se lenne, Messi meg oda sétálgat ahova épp kedve van. Talán működhetne Koeman elképzelése egy olyan csapattal, ahol 11 embernek meghatározott szerepköre van.

Messi úgyis lelép nyáron, Griezmann csak égeti magát, már kicsit higgadtabb fejjel is azt mondom, hogy mindkettőt elengedném már télen. Valószínűleg a klub anyagi gondjai is megoldódnának, mert szerintem kb. 2-en keresnek annyit, mint az összes többi játékos együtt. (Ez alapján a csapat fizetésének kb. 46%-át teszi ki ez a 2 játékos)

Úgyis egész nyáron azt hangoztattuk itt csomóan, hogy legyen kupanélküli szezon, csak akkor induljon el a fiatalítás, meg derüljön ki, hogy kire lehet számítani.
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2020.10.18. 11:13:37

Nyilvan van a szerzodeseben vmi kitetel hogy ha egeszseges akkor kotelezo jatszatni. Ha nincs akkor koeman egy nimand. Dembele, trincao 100x tobbet tudna adni a csapatnak még igy is hogy egyik se egy vilagklasszis.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
Balinho
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1122
Csatlakozott: 2005.06.26. 00:39:59

2020.10.18. 10:18:34

A "La Decision" után iszonyatosan puffogtam a leigazolása miatt, kevés játékossal szemben viseltettem eleve nagyobb ellenszenvvel, mint vele, de azért abban biztos voltam, hogy képességei alapján hasznos lesz a csapatnak.

Ahogy ideigazolt az alázatos játéka, a hozzáállása, kaparása, mezőnymunkája miatt emberileg elkezdett megnyerni magának, és reméltem, hogy a pályán nyújtott dupla nullája is csak abból ered, hogy nem tudott könnyen beilleszkedni.

Sajnos mostanra úgy áll a dolog, hogy mindenben 180 fokos fordulatot vett bennem vele kapcsolatban. Emberileg megbocsátottam, még egész meg is kedveltem, és az biztos, hogy nagyon sajnálom szegényt. Látszik, hogy egy olyan közegben, ahol nem ilyen görcsös, ahol oldott, ott azért korrekt teljesítményt rak le.

Ettől függetlenül úgy gondolom, hogy ha holnaptól az egész játékunkat rá építenénk, mindenki alá játszana, itt már akkor se tudna klasszis teljesítményt hozni. Akkora blokk van a csávóban, hogy nem tudom elképzelni, hogy itt valaha jó teljesítményt tudjon nyújtani, nemhogy még olyat, amit a 120M-s vételára miatt jogosan elvárnánk tőle.
Nem Ede72
Jugador del Barça
Hozzászólások: 159
Csatlakozott: 2011.11.24. 15:04:14

2020.10.18. 09:47:02

Sok gyalázatos igazolást tudnék felsorolni az elmúlt 10-15 évből...(Arda Turan Affelay, Alex Vidal, Denis Suarez, Yerri Mina, Andre Gomes,) és sorolhatnám az összes balul sikerült szerencsétlent, akit ide tudtak hozni, de soha senki nem mozgott annyira idegenül, annyira elképzelés nélkül a csapatban, mint ez a két csigazabáló francia, Dembele, meg Griezmann.
Már az is fáj, hogy azt kell látnom, hogy egyáltalán a pályára lépnek a csapat mezében, de ez a szerencsétlen Dembele is, aki csak azt az egyet tudja, hogy belevezeti az emberekbe a labdát, se passza, se csele, se lövése, se összjátéka...és hát mindennek a tetejében Griezmann, aki még a kaput sem találja el 7 méterről és azt nyilatkozza a gyökérke, hogy nem jó helyen játszik??? Soha de soha többet nem volna szabad egyiket sem játszatni, mindkettő azonnal Barca C és télen, amint lehet, eladni őket bárkinek...csak az a baj, hogy senkinek nem kellenek....az ilyen igazolások miatt kellett volna már réges-régen kirúgni a komplett vezetést...a pi...ba!
Avatar
Rivaldo11
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8005
Csatlakozott: 2006.08.22. 11:44:15
Tartózkodási hely: Budapest

2020.10.18. 09:38:42

Nem bírja őt el a csapat. Robertoval párban totál hatástalan az egész jobb oldalunk, ide két, de legalább egy olyan ember kéne, aki a védelem mögé tud kerülni.
Sajnos jelenleg nincs olyan poszt, ahol picit is használható lenne. Nagy hibát követett el, hogy maradt.
Rivaldo-A Legnagyobb.
Samper
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3846
Csatlakozott: 2014.10.22. 16:22:27

2020.10.18. 08:06:01

Elég volt belőle!
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2020.10.18. 01:40:36

Nero. írta:
2020.08.28. 22:59:54
Messit soha senki nem fogja pótolni, de ha közepén lesz játszatva Griezmann, akkor rá lehet építeni. Legalábbis meg kell próbálni, ha megy Suarez és Messi is akkor valószínűleg ő lesz az egyik húzó ember.

TS, Piqué (sajnos)de Jong, Pjanic, Dembele, Griezman, Coutinho azért nem olyan rossz zsugások, lehet rájuk építeni. Ha Koeman rendet tesz akkor nem biztos hogy az EL helyekért fogunk küzdeni.

Kivette a részét gazdagon a francia VB győzelemből, az EBn is nagyot ment, a Real elleni BL döntőbe elsőként állt oda rúgni miután előtte egyet kihagyott. Túlzás lúzernek gondolni a gyereket. Ő van, rá kell építeni aztán meglátjuk mi sül ki a dologból.
Tévedtem. A legutóbbi 28 lövéséből 2 lett gól.
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
mess2009
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4285
Csatlakozott: 2009.01.30. 11:58:28

2020.10.01. 13:05:56

Sinya22 írta:
2020.09.30. 10:15:59


Azt meg külön imádom,hogy itt minden Messi hibája. Előre látom,ha Coutinho nem fog jól játszani,ugyanez lesz az indok. Há mer a messi klán nem hagyja érvényesülni. Érdekes,Fatit hagyják,de lehet Messi rá is szólt az öltözőben,hogy nem kéne ennyire rugdosni a gólokat.
kissé fordítva látod! itt! inkább minden Griezman hibája -pontosabban ő a soros (!?) semmire kelő, szinte csak én mondtam, hogy esetleg más (ok) is lehet(nek )
sárosak -konkrétan Messi - de ez persze lepereg.
az viszont szintén érdekes, hogy Messi újabb PR. megszólalásától Koeman láthatóan nem hatódott meg....
a gödör igen mély, nem lesz könnyű a kilábalás, de persze a győzelmek enyhíthetnek a keserű szájízen.
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 6887
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2020.10.01. 11:37:21

Nagyon remélem, hogy Koeman nyilatkozatai csak arra irányulnak, hogy amíg itt van, legalább próbálja ne letörni, és nem rosszat mondani róla, és közben azért látja a valóságot is.

"Jobb szélről húzódott befele, tudták változtatni a pozíciójukat Leoval, ezzel megnehezítve az ellenfél dolgát. Elégedett vagyok a teljesítményével, jó munkát végzett."

“Nem aggódom miatta, nagyon jól teszi a dolgát. A jobb oldalról játszik, de több szabadsága van, hogy lépjen befelé és hogy kerüljön középre. A holland válogatottal játszottunk Franciaország ellen, és ott is a jobb oldalon játszott. Nem csak középen tud játszani. Nagyon jól szakad el a védőitől. Több mélységet kell keresni a jobb oldalon is. Nagyon elégedett vagyok a munkájával.”
ter Stegen; Cancelo - Cubarsí - Araujo - Koundé; Gündogan - Christensen - Pedri; Felix - Lewy - Raphinha
Avatar
Sinya22
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3186
Csatlakozott: 2017.08.21. 17:40:25

2020.09.30. 10:15:59

Nem látom azt,hogy Griezmannak miért kell feltétlenül helyet csinálni ebben a csapatban,formációtól függetlenül. Még ha Messit kivennénk a csapatból,akkor sem a franciát raknám a helyére,hanem akkor Puig-et,aki ígéretes,fiatal és akárhányszor láttam nagyon lelkesen és bátran játszott. Griezmann csak azért van/lesz a csapatban,mert 2 nyáron át hajtottuk,100+-ért jött és magas a fizuja,a teljesítménye egyáltalán nem indokolja azt,hogy bárki kárára ő kezdjen.

Azt meg külön imádom,hogy itt minden Messi hibája. Előre látom,ha Coutinho nem fog jól játszani,ugyanez lesz az indok. Há mer a messi klán nem hagyja érvényesülni. Érdekes,Fatit hagyják,de lehet Messi rá is szólt az öltözőben,hogy nem kéne ennyire rugdosni a gólokat.
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15406
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2020.09.30. 10:06:02

davi10 írta:
2020.09.30. 09:32:46


Azzal is egyetértek, hogy mivel kb. ugyanott érzik a legjobban magukat, ezért az edző feladata lenne összecsiszolni őket, de ez nem működhet addig, amíg az egyiknek kb. teljesen kötetlen szerepe van a pályán, a másik meg próbáljon meg alkalmazkodni.

Azt is tudom, hogy a halálod, amikor emlegetjük, jogy nem passzolnak Griezmann-nak, erről már valószînű nem lehet téged meggyőzni, de nem 2 ember írja be ezt minden meccs után.

Szóval én az utolsó mondatodat átfogalmaznám:
Egyszerűen Grízes nem ide való, és és erre Messi is rásegít.

de Messi ebben a kötetlen szerepkörben a legjobb, őt már nem tudod megkötni, hogy tied a jobbszél ne mozdulj onnan.
most itt Messi esetében két opció van, kötetlen szerepkör, vagy akkor pad.

de egy Griezman miatt letenni a padra az olyan mintha Fatit letennéd Braitwhait helyett, vagy TS-t Vlaszák helyett.

az utolsó mondattal egyet értek, de ugye az elején itt nem ezt írtátok.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
mess2009
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4285
Csatlakozott: 2009.01.30. 11:58:28

2020.09.30. 09:33:55

Samper írta:
2020.09.30. 08:04:24
Szerintem Griz leigazolása volt az igazi nagy félrefogás és nagyon sajnálom, hogy most se adtuk el. Ez nem Messi-probléma, mert akkor se lesz fontos szerepe, ha Messi távol lesz Argentina miatt.
én meg azt mondom: MOST, Koeman a probléma! ha Griezman olyan rossz, olyan nem ide való, olyan stílus-idegen akkor miért játszatja?! akkor miért nyilatkozza, hogy jól játszik?!
tudom, diplomácia, pszichológia, ....stb de lehet ezt is becsomagolni, hogy keressük a helyét, hasznos így is de még javulnia kell..... de nem, szerinte Griezman egyszerűen - jó.
amúgy meg a francia tud(ott) úgy 12-15 gólt, Suarez 18- 25-öt Messi 33-50 et. tudjuk, tudjátok, mert le-le íródik, hogy Messi már nem a régi....de aztán mégis mindenki úgy kombinál mintha még a régi lenne! :mrgreen:
Messi is ott volt a pályán a München ellen!! és még csak egy nyavalyás gólt sem lőtt! ha egy csapat Messire van kihegyezve (és ebben a fél világ egyet ért ) akkor a baj oka az maga Messi jelenlegi , mai teljesítménye!
látszólag ez Messi topik, de azt akarom kinyögni, hogy itt (a "fősodor"-nak) minden jó, Coutinhó már megtért, Fati maga a fenomén, Suarezt vissza, csak Griezman a nagy 0. nos ez - nálam sántít.
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6589
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2020.09.30. 09:32:46

csababarca írta:
2020.09.29. 22:55:25
Nézd, nekem mindegy hogy miről megy a téma, de ez hogy egyik játékos alkalmatlanságàt egy másik játékos rossz formájával magyarázzuk, ezt hülyeségnek tartom.
GR ki lett próbálva mindenhol, olyan is volt hogy Messi nélkül játszhatott, minden esetben az eredmény gyenge volt.

Az edzőnek kellene látni, hogy egymást zavarják (bár Griezman nem ezért gyenge, csak könnyebb erre fogni), és akkor nem játszatni egyszerre őket vagy legalább időben lekapni a legjobbat.
Messi ott a legjobb még jelen formájában is, ahol elvileg Griezman is a legjobban érzi magát.
Ez világos.
De egy top formás Griezmant se erőltetnèk egy közepes Messi kárára. Más dimenzió a két játékos.

Egyszerűen Grízes nem ide való, és ez Messitől totál független.
Akkor lehet rosszul jött le a mondandóm. Nem akarom Griezmann-t mosdatni, én is leírtam már csomószor, hogy nem ide való, és a 3 db 100+-os igazolásból őt lehetett előre látni a leginkább, hogy nem fog működni (Neymar helyett a baloson).

Azzal is egyetértek, hogy mivel kb. ugyanott érzik a legjobban magukat, ezért az edző feladata lenne összecsiszolni őket, de ez nem működhet addig, amíg az egyiknek kb. teljesen kötetlen szerepe van a pályán, a másik meg próbáljon meg alkalmazkodni.

Azt is tudom, hogy a halálod, amikor emlegetjük, jogy nem passzolnak Griezmann-nak, erről már valószînű nem lehet téged meggyőzni, de nem 2 ember írja be ezt minden meccs után.

Szóval én az utolsó mondatodat átfogalmaznám:
Egyszerűen Grízes nem ide való, és és erre Messi is rásegít.
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
Samper
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3846
Csatlakozott: 2014.10.22. 16:22:27

2020.09.30. 08:04:24

Szerintem Griz leigazolása volt az igazi nagy félrefogás és nagyon sajnálom, hogy most se adtuk el. Ez nem Messi-probléma, mert akkor se lesz fontos szerepe, ha Messi távol lesz Argentina miatt.
Avatar
MichaaBee
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5718
Csatlakozott: 2007.11.09. 15:12:26

2020.09.30. 00:42:57

crixus írta:
2020.09.29. 23:56:51
Nyilván szerintem is Messi más kategória, bár inkább lassan azt mondanám hogy más kategória volt "prime" korában.

A két opció nyilván reális amit vázoltál, amiben én kételkedem az az hogy bármelyik is működne a gyakorlatban.
Messi a pályafutása során végig sétálgatós volt és csak a támadásoknál kapcsolt rá. Szerintem lehetetlen ezek után neki 33 évesen, a csapat ikonjaként megmondani, hogy te barátom vissza kell fuss 60 percen keresztül utána kispad. Lenne belőle hiszti meg feszültség. Már csak abból is ha lecserélnék.
Centerben pedig szerintem simán felejtős. Sem a fizikuma sem a robbanékonysága nincs meg hozzá.
Neki egyedül az lenne megfelelő ha egy 4-4-2-ben a csatár mögött sétálgathatna a védekezésnél, a csapat pedig mögötte dolgozna.
Griezmann egy ilyen taktikába nem illene bele. Én a franciát küldtem volna amúgy Suarez helyett.
Most nyithatunk taktikai vitát, de egyébként a 4-2-3-1 nincs olyan nagyon messze a 4-4-2 + visszavont csatár felállástól. :) Csak egy olyan center kell előre, aki 1) center, 2) nem büdös neki visszafutni védekezni. Ha Griezmann jó center lenne nálunk, akkor ez működhetne is vele akár, de így felejtős. Egyébként a posztjától függetlenül szerintem neki az a gondja, hogy nem illik a játékstílusba. Lehet találgatni, hogy melyik oldalon, előretolva/visszavontan stb lenne jó neki játszani, de az eredendő probléma szerintem az, hogy neki a sok területes kontrajáték való. Kis területen ő el van veszve, nem elég technikás hozzá, így csak eléldegél abból, hogy egyébként klasszis befejező és bepöttyinti azt a 15-20 gólt évente, ha odakerül, de sose lesz igazán jó nálunk. Teljesen mindegy, hogy hol játszik és mennyit védekezik Messi, mert a védekezést pont tökéletesen megoldja Griezmann.
H a t t r i c k
NBA Fantasy: EuroBarca League 2013: #1
EuroBarca Keeper League 2014, 2018, 2020: #2
Avatar
crixus
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1390
Csatlakozott: 2014.03.14. 14:43:58

2020.09.29. 23:56:51

csababarca írta:
2020.09.29. 22:55:25

Egyszerűen Grízes nem ide való, és ez Messitől totál független.

Jó kérdés.
Mondjuk feltolnám centerbe, mögötte Coutinho, két szélen meg Fati-Dembelé.
Na bumm. Semmivel nem lenne rosszabb a helyzet mint most, más centerünk amúgy sincs.

Vagy jobb oldal, egy 50-60percet lehoz ott is, futni is tud mèg annyit.
Pláne ha lenne ott egy normális jobb bekk akkor talán még kedve is lenne ott mozgolódni.

De nehéz ügy, én nem arra reagáltam hogy Messinek feltétlen játszani kell, hanem arra hogy Griezman miért gyenge.
Nyilván szerintem is Messi más kategória, bár inkább lassan azt mondanám hogy más kategória volt "prime" korában.

A két opció nyilván reális amit vázoltál, amiben én kételkedem az az hogy bármelyik is működne a gyakorlatban.
Messi a pályafutása során végig sétálgatós volt és csak a támadásoknál kapcsolt rá. Szerintem lehetetlen ezek után neki 33 évesen, a csapat ikonjaként megmondani, hogy te barátom vissza kell fuss 60 percen keresztül utána kispad. Lenne belőle hiszti meg feszültség. Már csak abból is ha lecserélnék.
Centerben pedig szerintem simán felejtős. Sem a fizikuma sem a robbanékonysága nincs meg hozzá.
Neki egyedül az lenne megfelelő ha egy 4-4-2-ben a csatár mögött sétálgathatna a védekezésnél, a csapat pedig mögötte dolgozna.
Griezmann egy ilyen taktikába nem illene bele. Én a franciát küldtem volna amúgy Suarez helyett.
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15406
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2020.09.29. 22:55:25

davi10 írta:
2020.09.29. 22:41:17


Fati a pálya totál másik oldalán van, mint amiről itt mi most dumáltunk. Ők nincsenek Messi-vel egymás nyakán.
Meg milyen egy rossz Messi és Griezmann meccs? Griezmann-nak több rossz meccse volt, mint jó, Messi meg már a visszatérés után se volt jó.

Én értem, hogy neked ez a Messi-Griezmann kapcsolat már a halálod, de abban azért megegyezhetünk, hogy az, hogy Messi lecserélhetetlen és akkor védekezik, amikor kedve van, az hosszútávon nem egy nyerő felállás?

Mondjuk Lajos távozásával legalább +1 emberünk van védekezésben.
Nézd, nekem mindegy hogy miről megy a téma, de ez hogy egyik játékos alkalmatlanságàt egy másik játékos rossz formájával magyarázzuk, ezt hülyeségnek tartom.
GR ki lett próbálva mindenhol, olyan is volt hogy Messi nélkül játszhatott, minden esetben az eredmény gyenge volt.

Az edzőnek kellene látni, hogy egymást zavarják (bár Griezman nem ezért gyenge, csak könnyebb erre fogni), és akkor nem játszatni egyszerre őket vagy legalább időben lekapni a legjobbat.
Messi ott a legjobb még jelen formájában is, ahol elvileg Griezman is a legjobban érzi magát.
Ez világos.
De egy top formás Griezmant se erőltetnèk egy közepes Messi kárára. Más dimenzió a két játékos.

Egyszerűen Grízes nem ide való, és ez Messitől totál független.

crixus írta:
2020.09.29. 22:44:37

Akkor ugyan kérlek azt áruld el hogy hova tennéd az argentint, hogy működjön a csapat. Egyrészt hogy legyen normális támadóalakzat illetve hogy ne legyünk totálisan lekontrázhatók. Griezmann nem kell a csapat része legyen.
Jó kérdés.
Mondjuk feltolnám centerbe, mögötte Coutinho, két szélen meg Fati-Dembelé.
Na bumm. Semmivel nem lenne rosszabb a helyzet mint most, más centerünk amúgy sincs.

Vagy jobb oldal, egy 50-60percet lehoz ott is, futni is tud mèg annyit.
Pláne ha lenne ott egy normális jobb bekk akkor talán még kedve is lenne ott mozgolódni.

De nehéz ügy, én nem arra reagáltam hogy Messinek feltétlen játszani kell, hanem arra hogy Griezman miért gyenge.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
miro.
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1402
Csatlakozott: 2017.03.08. 17:57:31

2020.09.29. 22:52:46

Jobbszelre.
Visszakell menni vedekezni legalabb felpalyaig,vagy letamadni amikor presszingelni kell.
Aztan ha bir 60percet akkor lecserelni.
Miert jo az,ha nem probaljatok beepiteni pl grizest,vagy eladjatok dembelet,de messi marad?
1-2 ev es lefott neki,akkor mi lesz.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára miro. 2020.09.29. 22:55:46-kor.
" Ha valaki három órát áldoz arra az életéből hogy megnézzen a tv-ben,akkor kötelességem a legjobbat nyújtani. Mindvégig a legjobbat. " - Michael Jordan


rmcf
Avatar
crixus
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1390
Csatlakozott: 2014.03.14. 14:43:58

2020.09.29. 22:44:37

csababarca írta:
2020.09.29. 22:30:36
Megint mi megy itt, imádom. :lol:

Egy rossz Messi, meg Griezman meccs, de már mennek a megfejtések, hogy GR Messi miatt gyenge.
Hàt persze.

De ne féljetek, nem sokára megszabadulunk a féktől, es jön a dicsőséges korszaka a csapatnak!
Alig várom már, ahogy majd kiteljesednek a Messi miatt elfojtott sztárjaink.
Fatinak azért szóljanak, hogy Messi elfojtja őt is, nehogy túl jó legyen.
Akkor ugyan kérlek azt áruld el hogy hova tennéd az argentint, hogy működjön a csapat. Egyrészt hogy legyen normális támadóalakzat illetve hogy ne legyünk totálisan lekontrázhatók. Griezmann nem kell a csapat része legyen.
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6589
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2020.09.29. 22:41:17

csababarca írta:
2020.09.29. 22:30:36
Megint mi megy itt, imádom. :lol:

Egy rossz Messi, meg Griezman meccs, de már mennek a megfejtések, hogy GR Messi miatt gyenge.
Hàt persze.

De ne féljetek, nem sokára megszabadulunk a féktől, es jön a dicsőséges korszaka a csapatnak!
Alig várom már, ahogy majd kiteljesednek a Messi miatt elfojtott sztárjaink.
Fatinak azért szóljanak, hogy Messi elfojtja őt is, nehogy túl jó legyen.
Fati a pálya totál másik oldalán van, mint amiről itt mi most dumáltunk. Ők nincsenek Messi-vel egymás nyakán.
Meg milyen egy rossz Messi és Griezmann meccs? Griezmann-nak több rossz meccse volt, mint jó, Messi meg már a visszatérés után se volt jó.

Én értem, hogy neked ez a Messi-Griezmann kapcsolat már a halálod, de abban azért megegyezhetünk, hogy az, hogy Messi lecserélhetetlen és akkor védekezik, amikor kedve van, az hosszútávon nem egy nyerő felállás?

Mondjuk Lajos távozásával legalább +1 emberünk van védekezésben.
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15406
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2020.09.29. 22:30:36

Megint mi megy itt, imádom. :lol:

Egy rossz Messi, meg Griezman meccs, de már mennek a megfejtések, hogy GR Messi miatt gyenge.
Hàt persze.

De ne féljetek, nem sokára megszabadulunk a féktől, es jön a dicsőséges korszaka a csapatnak!
Alig várom már, ahogy majd kiteljesednek a Messi miatt elfojtott sztárjaink.
Fatinak azért szóljanak, hogy Messi elfojtja őt is, nehogy túl jó legyen.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
crixus
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1390
Csatlakozott: 2014.03.14. 14:43:58

2020.09.29. 22:16:01

davi10 írta:
2020.09.29. 21:59:37
Nekem úgy jött le, hogy ha Messi éppen jobboldalt sétálgat, akkor mehet középre. Kicsit olyan, mintha felküldték volna őket, hogy oldjátok meg a jobboson meg középen, ahogy épp kényelmes (Messi-nek).
Nekem ugyanez a benyomásom. És sajnos azért sem megy Griezmannak mert egyfolytában Messi van a nyakán.
Imádom az argentint, a világ legjobbja, de sajnos eljárt felette az idő nagyon. A kezdősebessége nagyon megkopott, ahogy a cselezősebessége is. Így a támadásaink nagy része rajta hal el.
Lehet durván hangzik de jelenleg Messi a legnagyobb féke a csapatnak, mert lehetetlen vele egy jó taktikát összerakni. Ha közepén van akkor nem fér be egy középcsatár a kezdőbe, ha a szélen akkor már nel megy neki úgy mint régebben illetve a jobboson sebezhetőbb a védekezés is, mert nem hajlandó rohangálni.
Suárez helyett inkább lehet őt kellett volna elengedni.
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6589
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2020.09.29. 21:59:37

miro. írta:
2020.09.29. 21:41:49
Ot miert nem akarjatok kozeoen tamadonak eroltetni?
Miert jo,hogy szenved szelen,majd Messi lotyog elol?
Nekem úgy jött le, hogy ha Messi éppen jobboldalt sétálgat, akkor mehet középre. Kicsit olyan, mintha felküldték volna őket, hogy oldjátok meg a jobboson meg középen, ahogy épp kényelmes (Messi-nek).
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
Avatar
miro.
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1402
Csatlakozott: 2017.03.08. 17:57:31

2020.09.29. 21:41:49

Ot miert nem akarjatok kozeoen tamadonak eroltetni?
Miert jo,hogy szenved szelen,majd Messi lotyog elol?
Ezt megtudna tamadasnal szelen is csinalni.
A francia tobbet lenne kapu elott,ott van o otthon.
Nem kell neki passzolgatni,rugjon golt es ennyi.
Ott helyzete lenne. Kapu elott meg tuti megjonne az onbizalma.
Kb egy 20percet neztem a meccsetekbok,de nevetsges volt ahogy jobboson azt se tudta hova fusson,Messi meg egyet jobbra-egyet balra-t jatszott kozepen.
Annyira elakart menni,most meg meg O van megsertodve. Erdekes az argentin helyzete nalatok.
Ot kene eladni nem Dembelet.
" Ha valaki három órát áldoz arra az életéből hogy megnézzen a tv-ben,akkor kötelességem a legjobbat nyújtani. Mindvégig a legjobbat. " - Michael Jordan


rmcf
Válasz küldése