Antoine Griezmann

Ki hogy teljesített legutóbb? Ki milyen formát mutat, kik a kedvenceid? Mondd el itt! - Az első csapat játékosai, a La Masia, a vezetőedző és a régmúlt csillagai kapnak itt helyet.
Avatar
zola8787
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3717
Csatlakozott: 2009.03.01. 20:08:51

2019.12.26. 09:08:43

Köszi a válaszokat. Akkor mondhatni vegyes, de inkább pozitív a munkabírása miatt. Továbbra is nagyon drukkolok neki.
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6572
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2019.12.25. 15:21:34

Coutinho után megérte, sokkal hasznosabb.
NovaProspekt nagyjából jól leírja, megy mint az állat és mindhárom támadó helyett védekezik.
Támadásban azért mutathatna többet, de csomószor van üresen, mégse kap labdát.

Nem emelkedik ki, de Coutinho-nál és Dembele-nél hasznosabb, de egy összeszedettebb Dembele azért veszélyesebb.
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18357
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2019.12.25. 14:43:47

8 gól, 4 gólpassz egyelőre. Talán egy pici csalódás, de ezen még simán javíthat tavasszal. Tud ő még ennél többet mutatni szvsz.
Avatar
NovaProspekt
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1899
Csatlakozott: 2019.11.26. 14:17:19

2019.12.25. 14:07:25

sztem kb. azt hozza, ami várható volt. sokat melózik, jól védekezik, kontrázáskor nem elveszett, ezeket a Ticoból hozta. aztán ha néha helyzetbe kerül, azokat egész nagy hatékonysággal berúgja. viszont a csapatszélek már egy ideje valódi szélsőkért kiabálnak, Griezmann pedig nem az, úgyhogy sokmindent ilyen téren nem orvosoltunk vele.
Avatar
Balinho
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1122
Csatlakozott: 2005.06.26. 00:39:59

2019.12.25. 13:27:10

zola8787 írta:Azoktól a szurkolóktól kérdezem, akik ténylegesen nézik a Barca meccseket és nem csak néha néha meg csak összefoglalókat (mint én):
megérte Griezman-t leigazolni?
A pénzt hagyjuk, kutyát nem érdekli, hogy mennyiért jött, a kérdésem arra irányul, hogy pozitívan hat e a csapatra meg a játékunkra.
Nem láttam minden meccset, de többet láttam, mint nem, azok alapján az a véleményem, hogy egyelőre nem érte meg, de ez kevésbé az ő hibája. Posztidegen helyen játszik, és igazi dinamika nélkül eléggé szenvedős a játéka (más kérdés, hogy a Messi-Suarez melletti harmadik támadónak a széljáték nélküli balszélső posztján a harmadik 100+ milliós igazolásunkat készüljük feláldozni). A hozzáállását csak dicsérni tudom, a tavaly nyári pojácáskodása után a legnagyobb ellenzői közé tartoztam, de az alázata és a meccsekbe belerakott melója szerintem példaértékű, talán már a többiek is kezdik befogadni, az elején nagyon elveszettnek tűnt ebből a szempontból is.

Ettől még ez a teljesítmény nekem egyelőre kevés, a "kényelmes" meccseinken hozza-hozogatja a pontokat (gólokat, asszisztokat), amikor baj van pont nem tudja hozni az extrát, amivel ő lendíti át a csapatot a holtponton.

És akkor ezt vegytisztán a teljesítménye alapján írtam, de szerintem nem lehet figyelmen kívül hagyni az érte kiadott összeget, ami alapján még lehangolóbb a helyzet.
Avatar
zola8787
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3717
Csatlakozott: 2009.03.01. 20:08:51

2019.12.25. 12:35:35

Azoktól a szurkolóktól kérdezem, akik ténylegesen nézik a Barca meccseket és nem csak néha néha meg csak összefoglalókat (mint én):
megérte Griezman-t leigazolni?
A pénzt hagyjuk, kutyát nem érdekli, hogy mennyiért jött, a kérdésem arra irányul, hogy pozitívan hat e a csapatra meg a játékunkra.
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10071
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2019.11.26. 18:38:52

csababarca írta:
MatyiG írta:
Nyilván eddig inkább csalódás, de most is lenyilatkozta, hogy még nem tudja, ki hová mozog elöl, három hónapja játszik itt.
általában sehova, erre rájöhetett volna, mert ez a gond a csapattal, meg vele is személy szerint.
állófoci van, abba meg senki nem érzi jól magát.

amúgy esélyt meg kell adni neki, de benne ennyi lesz maximum, szezononként 10-10 gól-gólpassz. itt a tiziket se kapja meg, azzal is lefőtt neki évi 4-5 gól.
ez a realitás tőle, amit hoz, sose volt jobb vagy rosszabb játékos.

a vezetőség hibája, hogy egy eleve stílustalan csapathoz idehoztak egy stílusidegen arcot. (már ha létezik ilyen, de nálunk megtörtént. kétszer, mert Dembelé ugyanez.)
Arról nem is beszélve, hogy az Atletiben és a válogatottban fontos elem volt a kontrajáték, és abban Grizi sem volt utolsó, igazából nem is volt komoly érv amellett hogy miért lenne jó ide Griezmann a jelenlegi edző mellett.

Jelenleg meg úgy áll, hogy vettünk 120 millióért egy támadót balhátvédnek...

Szerintem Valverde 2014 nyarán elintézte volna az MSN kérdést is annyival, hogy Neymar megy jobbszélsőnek, Suarez balosnak, Messi meg hamis 9esnek marad, csak hogy mindenki posztidegen legyen, vagy ott ahol már nem jó mert kiismerték az ellenfelek :lol:
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15406
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2019.11.26. 17:37:55

MatyiG írta:
Nyilván eddig inkább csalódás, de most is lenyilatkozta, hogy még nem tudja, ki hová mozog elöl, három hónapja játszik itt.
általában sehova, erre rájöhetett volna, mert ez a gond a csapattal, meg vele is személy szerint.
állófoci van, abba meg senki nem érzi jól magát.

amúgy esélyt meg kell adni neki, de benne ennyi lesz maximum, szezononként 10-10 gól-gólpassz. itt a tiziket se kapja meg, azzal is lefőtt neki évi 4-5 gól.
ez a realitás tőle, amit hoz, sose volt jobb vagy rosszabb játékos.

a vezetőség hibája, hogy egy eleve stílustalan csapathoz idehoztak egy stílusidegen arcot. (már ha létezik ilyen, de nálunk megtörtént. kétszer, mert Dembelé ugyanez.)
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18357
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2019.11.26. 17:00:21

Samper írta:Most úgy néz ki, hogy Valverde és a társak miatt okoz csalódást. Mennél előbb el kellene adni, hogy ne veszítsen túl sokat az árából.
Azért hogyha Coutinho másfél évig, Dembélé pedig három évig itt van/volt, neki is adjunk már meg egy szezont, és utána ítélkezzünk. A szezon harmadánál járunk, alig több, mint 1000 perc van a lábában, négy gól, három gólpassz.

Nyilván eddig inkább csalódás, de most is lenyilatkozta, hogy még nem tudja, ki hová mozog elöl, három hónapja játszik itt.

A kérdés az, hogy ezen ő tud-e változtatni, ha jobban beilleszkedett, vagy EV játékában ő benne sem lesz sokkal több ennél.
Samper
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3846
Csatlakozott: 2014.10.22. 16:22:27

2019.11.26. 16:34:02

Most úgy néz ki, hogy Valverde és a társak miatt okoz csalódást. Mennél előbb el kellene adni, hogy ne veszítsen túl sokat az árából.
Avatar
NovaProspekt
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1899
Csatlakozott: 2019.11.26. 14:17:19

2019.11.26. 14:31:18

Saviola írta:Csórikám egyre szarabbul néz ki. :?

Ezen a csapatfotózáson is borzasztó volt a külseje. Vagy csak én gondolom ezt túl. :roll:
így jár aki túltolja a methet :(
Avatar
Saviola
Júdás 2, az áruló
Hozzászólások: 4944
Csatlakozott: 2004.10.08. 20:00:31
Tartózkodási hely: Tolna

2019.11.26. 12:32:42

Csórikám egyre szarabbul néz ki. :?

Ezen a csapatfotózáson is borzasztó volt a külseje. Vagy csak én gondolom ezt túl. :roll:
,,Azt hitted, hogy mi történt."
Mascherano14
Capitá del Barça
Hozzászólások: 617
Csatlakozott: 2018.01.04. 00:19:27

2019.11.10. 09:04:43

Valverde úgy is tönkre tud tenni egy játékost, hogy folyamatosan játszatja és a játékos láthatóan küzd alázattal. Balfogásait tanítani fogják.
Samper
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3846
Csatlakozott: 2014.10.22. 16:22:27

2019.11.09. 21:53:19

A mezőny legrosszabbja.
Avatar
Saviola
Júdás 2, az áruló
Hozzászólások: 4944
Csatlakozott: 2004.10.08. 20:00:31
Tartózkodási hely: Tolna

2019.10.31. 09:17:12

Barca_10 írta:Az ő leigazolása is mutatja a teljes fejetlenséget és koncepcióhiányt. A képességei korlátoltak alapból is, viszont az tényleg becsülendő hogy ha már a játék nem megy legalább leszaggatja magáról a mezt minden alkalommal. Páran példát vehetnének róla (is).
A fejetlenség részével maximálisan egyetértek, teljesen felesleges igazolás volt, ismét nem hiányposztra. #-o

Azért a képességeivel szerintem nincs gond. Ezt megmutatta már a Barcában is, a korábbi csapataiban meg főleg.
MesQueUnClub írta: Az a baj Valverdenek fogalma sincs hogyan javítson az újonnan érkezők morálján. A Valladolid ellen lerakta a padra, rendben van...
Azonban az hogy egy már eldőlt meccsen is behozza a balszélre hogy Suarez meg Leo helyett rohangáljon fel alá, (azt hagyjuk is hogy Suarez nem volt képes lepasszolni neki az üres kapura hanem inkább bevárta Messit utána... hihetetlen idegesítő volt) ahelyett hogy mondjuk betenné Suarez helyére előre hogy Messivel elrakjanak egy-két gólt a teljesen kinyíló ellenfél ellen, ezzel javítva egy kicsit a francia morálján, talán elérve hogy a nagyobb meccseken is legyen még kedve tavasszal a két sétálóember helyett védekezni meg letámadni...
Leot nem bántom ha valakinek sétálgatni kell az legyen ő, tartalékoljon de Suarezt már nem fogja elbírni a csapat egy idegenbeli BL meccsen, ahol mondjuk letámadni vagy kontrázni kellene.
S az igazság pedig itt van. Edzőfenoménunk full vakon van, s megint tönkre fog menni egy játékos ezért.. :evil:
,,Azt hitted, hogy mi történt."
MesQueUnClub
Capitá del Barça
Hozzászólások: 538
Csatlakozott: 2017.03.21. 21:13:21

2019.10.31. 09:05:38

Barca_10 írta:Az ő leigazolása is mutatja a teljes fejetlenséget és koncepcióhiányt. A képességei korlátoltak alapból is, viszont az tényleg becsülendő hogy ha már a játék nem megy legalább leszaggatja magáról a mezt minden alkalommal. Páran példát vehetnének róla (is).
Ha számára megfelelő poszton van akkor ott van a 10 legjobb játékos között szerintem. Az a baj Valverdenek fogalma sincs hogyan javítson az újonnan érkezők morálján. A Valladolid ellen lerakta a padra, rendben van...
Azonban az hogy egy már eldőlt meccsen is behozza a balszélre hogy Suarez meg Leo helyett rohangáljon fel alá, (azt hagyjuk is hogy Suarez nem volt képes lepasszolni neki az üres kapura hanem inkább bevárta Messit utána... hihetetlen idegesítő volt) ahelyett hogy mondjuk betenné Suarez helyére előre hogy Messivel elrakjanak egy-két gólt a teljesen kinyíló ellenfél ellen, ezzel javítva egy kicsit a francia morálján, talán elérve hogy a nagyobb meccseken is legyen még kedve tavasszal a két sétálóember helyett védekezni meg letámadni...
Leot nem bántom ha valakinek sétálgatni kell az legyen ő, tartalékoljon de Suarezt már nem fogja elbírni a csapat egy idegenbeli BL meccsen, ahol mondjuk letámadni vagy kontrázni kellene.
A másik dolog az már kicsit off. Lehet kicsit túlgondolom de érdemes megnézni Benzema hogy kezeli az új srácokat a csapatban és Suarez hogy teszi ezt, Karim magyaráz meg próbál segíteni Rodrygonak amikor lehetősége van rá meccs közben is, Suarez meg egy-egy elrontott passz után sosem felejtette el leordítani Dembelet, Griezmannak nem passzol amikor az ziccerbe kerülhetne stb
Barca_10
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1489
Csatlakozott: 2009.06.27. 15:50:43

2019.10.30. 19:40:10

Az ő leigazolása is mutatja a teljes fejetlenséget és koncepcióhiányt. A képességei korlátoltak alapból is, viszont az tényleg becsülendő hogy ha már a játék nem megy legalább leszaggatja magáról a mezt minden alkalommal. Páran példát vehetnének róla (is).
“...I like the idea of a black sun; like a black hole is space, sucking everything into darkness, where we came from and where we’re heading...”
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18357
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2019.10.30. 16:55:38

geridoss írta:Azért Cou első féléve sem volt olyan borzasztó. Egészen igéretesen kezdett, aztán valami eltört nála.
Igen, jól kezdett, aztán a második szezonja lett pocsék sajnos. Október környékén vesztette el a fonalat.
Avatar
geridoss
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2785
Csatlakozott: 2008.11.30. 23:00:46
Tartózkodási hely: Eger

2019.10.30. 14:40:06

Azért Cou első féléve sem volt olyan borzasztó. Egészen igéretesen kezdett, aztán valami eltört nála.
"Látta a Real Madrid Villareal elleni 6-2-es győzelmét?" " Nem láttam, viszont emlékszek egy 6-2-re a Bernabeuból..." /Joan Laporta/

Visca el Barca!
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18357
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2019.10.30. 13:22:41

miro. írta:Coutinho 2 lesz nálatok srácok..
Annál azért jobb, mert legalább meglövi a góljait, plusz kevesebb labdát veszít el. :)
Avatar
miro.
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1402
Csatlakozott: 2017.03.08. 17:57:31

2019.10.30. 13:14:48

Coutinho 2 lesz nálatok srácok..
" Ha valaki három órát áldoz arra az életéből hogy megnézzen a tv-ben,akkor kötelességem a legjobbat nyújtani. Mindvégig a legjobbat. " - Michael Jordan


rmcf
Avatar
Saviola
Júdás 2, az áruló
Hozzászólások: 4944
Csatlakozott: 2004.10.08. 20:00:31
Tartózkodási hely: Tolna

2019.10.30. 12:10:31

Őszintén sajnálom csórót.

Nem a posztján játszik, ha játszik. A társak nem keresik. Állítólag ezen ki is bukott tegnap.

Pedig a hozzáállása abszolút szimpatikus, hajt, mint a lovak.

Kár érte. :(
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Saviola 2019.10.30. 13:38:24-kor.
,,Azt hitted, hogy mi történt."
MesQueUnClub
Capitá del Barça
Hozzászólások: 538
Csatlakozott: 2017.03.21. 21:13:21

2019.10.19. 17:17:39

No player has been involved in more goals than Antoine Griezmann in LaLiga this season (7 - 4 goals, 3 assists).
mess2009
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4285
Csatlakozott: 2009.01.30. 11:58:28

2019.09.22. 16:51:30

egy egyszerű képlet : fellövik Griezmanra, hátradobja és lyukra fut, jön a laszti és kész az akció.(vagy jól, vagy rosszul de akció)...nos ez volt a matracosoknál és többé kevés bé a válogatottban is.
mi van nálunk? fellövik,Griezmann (ösztönösen, hiszen ezt játszotta visszapassz és rohan...) rohan, rohan,..... aki megkapta keresi Busit, vagy aki éppen közelebb van hozzá.
egy ilyen egyszerű figurát sem képesek begyakorolni..... most akkor döntsd el hogy ki a hibás....
miért van az, hogy Rafinha, Denis, Paco...stb. felélednek ha kiszabadulnak a barcatemetőből?!
Sanama
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8028
Csatlakozott: 2008.08.16. 11:49:04

2019.09.22. 12:20:54

Nem tudom, hogy őt, vagy a vezetőséget minősíti az, hogy a 16éves Ansu Fati egy félidő alatt veszélyesebb, és mérföldekkel jobb volt, mint ő. ( Tegnap is )

Azt értem, hogy nincs posztja ebben a csapatban, és szerintem Suarez helyén se lenne jó, mert ( és ezt nem lehet a vezetőség nyakába varrni) emberünk egy labdát nem tud átvenni anélkül, hogy ne pattanna tőle 30 centire. Teljesen Sanchez érzésem van vele kapcsolatban. Folyamat a legtöbbet futja, ami előtt emelem a kalapomat, mert a mai világban a világsztároknál ritka az ilyen mértékű alázatosság. Viszont játékban meg nulla, és egy 16éves gyerek jobban játszik nála, úgy, hogy életében nem játszott még 20 ezer ember előtt.
Nem tudom mi lesz vele, de tegnap miután bejött Messi, és maradt ő is, szerintem ő se tudta, hogy akkor most milyen poszton játszik, ez pedig nem megnyugtató.
Válasz küldése