Antoine Griezmann

Ki hogy teljesített legutóbb? Ki milyen formát mutat, kik a kedvenceid? Mondd el itt! - Az első csapat játékosai, a La Masia, a vezetőedző és a régmúlt csillagai kapnak itt helyet.
Avatar
szbsz
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 320
Csatlakozott: 2018.11.06. 12:25:42

2019.07.13. 11:33:44

palesz77 írta:Antoine Griezmann ● Amazing Goal Show ● 2011/19

Kis gyűjtemény a videókirály góljaiból az évek során.
Messiről egy ilyet két szezon után lehet csinálni, ezzel nem a francia érdemeit elvéve, inkább Messit dicsérve. btw. Nem is olyan rossz a jobbosa szerintem :mrgreen:
"Some people think football is a matter of life and death. I don't like that attitude. I can assure them it is much more serious than that"
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2019.07.13. 11:10:58

Antoine Griezmann ● Amazing Goal Show ● 2011/19

Kis gyűjtemény a videókirály góljaiból az évek során.
Avatar
szbsz
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 320
Csatlakozott: 2018.11.06. 12:25:42

2019.07.13. 10:27:28

Semmi bizonyíték nincs a kezükben csak csinálják a fesztivált, gondolom mert frusztráltak kicsit. Jól csináltuk, hogy nem jelentettük be egyből, miután leesett az ára, azért az tényleg gyanús lett volna, ha elsején bejelentjük a kis filmjével együtt - jöhetne tőlük a kérdés, hogy sikerült ilyen gyorsan leforgatni?- bár még az is bőven kevés "bizonyíték" lenne, hogy kiszedjék belőlünk a maradék 80-at érte. El kéne fogadniuk, a helyzetet, hogy minket választott és nem 0 konkrétumot tartalmazó nyilatkozatotkat kiadniuk...

"Atlético de Madrid believes :mrgreen: that the termination of the contract happened before the end of the last season due to facts, acts and demonstrations made by the player, and therefore has already initiated the procedures it has deemed appropriate to protect their rights and lawful interests."

Ja amúgy meg biztos vagyok benne, hogy Bartoék nem maguk kezdtek el tárgyalni Griezzel hanem megbíztak valami Mendes féle embert jó pénzért, hogy még véletlenül se vezessenek el hozzájuk a szálak.
"Some people think football is a matter of life and death. I don't like that attitude. I can assure them it is much more serious than that"
Avatar
MichaaBee
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5717
Csatlakozott: 2007.11.09. 15:12:26

2019.07.13. 10:04:49

Nyiri81 írta:Úgy néz ki nem áll még a deal. Nem is baj.
Dehogynem. Szánalom, amit az Atlético csinál. :roll: Ne vicceljünk már, hogy egy játékos nem vásárolhatja ki magát a szerződéséből akkor, amikor akarja, annyiért amennyiért abban a pillanatban éppen tudja, csak azért, mert korábban egyezett meg egy másik klubbal a jövőjét illetően. Jogilag a Barca nem is fizet semmit az Atléticónak, hanem Griezmann vásárolja ki magát.
H a t t r i c k
NBA Fantasy: EuroBarca League 2013: #1
EuroBarca Keeper League 2014, 2018, 2020: #2
Avatar
Subinho
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4183
Csatlakozott: 2005.03.17. 14:44:52
Tartózkodási hely: Budapest

2019.07.13. 10:00:32

Olvasom előbb, hogy bejelentették Griezmant, nem örülök. Olvasom utána, hogy lehet mégsem lesz üzlet, örülök neki. Olvasom, hogy lehet, megint belemegyünk egy újabb kbszt pereskedésbe. Hát... erre meg már inkább nem is mondok semmit...
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10071
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2019.07.13. 08:50:49

Nyiri81 írta:Úgy néz ki nem áll még a deal. Nem is baj.
Amúgy...Szólhattak volna Griezmannak, hogy ne jelentse már be videóban májusban hogy 100% eligazol... :lol:

Melyik játékos mondaná biztosra, hogy 120 millióért kivásárolják, ha nincs meg az egyezség már valakivel előre?
Avatar
Nyiri81
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1458
Csatlakozott: 2017.01.05. 23:06:25
Tartózkodási hely: BP

2019.07.13. 07:09:04

Úgy néz ki nem áll még a deal. Nem is baj.
Csak is Puyol
Avatar
messideco
Presidente del Barça
Hozzászólások: 12231
Csatlakozott: 2008.07.08. 16:49:07

2019.07.13. 00:16:32

A nemzetközi helyzet egyre fokozódik.
"And my heart will leave you never."
Avatar
szbsz
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 320
Csatlakozott: 2018.11.06. 12:25:42

2019.07.12. 23:34:08

davi10 írta:Volt szerencsém ehhez a kb. 40 mp-es csodához.

Komolyan nem tudom mi lesz itt, akkora sztár nem lesz itt, mint az Atletico-ban, és hálaistennek a mi játékosaink nem úgy néznek ki, mint akik partnerek az efféle ripacskodásban.

Neki tökéletes választás lett volna a PSG. Túl sok esély nincs rá, de én még bízok egy Griezmann - Neynar cserébeb, főleg mivel ha minden igaz az öltöző se várja tárt karokkal a franciát, Neymar meg ugye haver...
Valamelyik francia lap hozta le miután bejelentettük Griezt, hogy a PSG benne lenne egy esetleges cserébe Neymarra... Azt hiszem a Le Parisien vagy mittudomén melyik.. Elvileg miutáén bemutattuk hivatalosan, összeünek Bartoék Leonardoval és felvetik Grizesnek, hogy mit szólna a cseréhez, mivel Ney szívesen vissazjönne ez nyílt titok már... Szóval lehet már a jhét végén kifiztei a PSG a 800milliót érte és viszik is!!!
"Some people think football is a matter of life and death. I don't like that attitude. I can assure them it is much more serious than that"
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2019.07.12. 23:28:30

Én se vagyok nagy fan, de azért az fura nekem, hogy mint játékost sokan itt nem tartják sokra. Ha nem EV lenne itt, szerintem konkrétan tökéletesen simulna a mi játékunkba, de még így is bízom benne, hogy össze tudja hozni valahogy. Én bízom benne, hogy Suárez helyett fog amolyan Villa féle szerepkört betölteni, csak Alba miatt kicsit a pálya közepe felé tendálva inkább. A képességeitől nem tartok megmondom őszintén, azt nyilván hiányolni fogom belőle is, hogy embert szökőévente ver meg, de a technikája rendben, okosan helyezkedik, kis területen kényszerítőket érzi, mellé a legtöbbet güriző top támadó talán manapság. Kérdés, hogy a régi énjéhez mennyire tud visszatérni, az kulcs lenne ahhoz, hogy működjön itt, de remélhetőleg ő se úgy jön ide, hogy Messi féle szerepben akar virgonckodni, hanem Leohoz akar idomulni inkább.

Bárcsak valami csoda folytán EV kihozná a maximumot a támadó négyesünkből.. De tartok tőle, hogy a Griez-Lajos-Messi 3-as lesz az alap, ott lehetnek gondok azért szerintem. Meglátjuk, a személyisége sajnos nem az én világom, de a pályán remélhetőleg kompenzálja majd.
(Remélem 433 lesz továbbra is amúgy)
MessiNeymarSuarez írta:Hol lesz a helye?
Ballábasként balszélsőt játszik majd? Az annyira fog menni, mint Neymarnak a jobbszélső poszt Tatánál.
Vagy mint Giulynek anno, vagy mint Stoichkovnak anno - bár ő azért más szint. Griezmann nem az a játékos, aki befele cselezve megveri az emberét és lő, amikor szélsőt játszott, akkor rengeteg gólt lőtt abból, hogy befutott lyukra, és beindtották. Akkor meg nem gond, hogy ballábasként baloson tolja. Főleg ha Alba a pályán van, mert akkor aztán még a vonal mellé se lesz száműzve jó eséllyel - én ebbe bízok.
MessiNeymarSuarez írta:Csatárt? Az nálunk annyira fog várhatóan beválni, mint Sánchez, aki komoly Bl meccseken súlytalan volt, és ég és föld volt közte, és Suarez mint erőcsatár között.
...
Ha meg Suarez pótlást akartak Griezmannal, akkor miért nem hasonló stílusú, erőcsatárt kerestek?(khm..Jovic?)
Mert Eto'o is pl akkora erőcsatár volt. Lajos után már csak ilyen profilba lehet gondolkozni?
Barca_10 írta:kérnélek titeket hogy csak 1! olyan meccset mondjatok már ahol ez a gyerek volt a mérleg nyelve. adni.
Barca-Atma és BM-Atma BL párharc 2015-ben, kb a teljes 2016-os EB, a gólja nyert már meg Barca vagy épp Madrid elleni rangadót, az Atmának is elég sok pontott hozott az elmúlt években azért, EL döntőben dupla. Pl.
Avatar
MichaaBee
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5717
Csatlakozott: 2007.11.09. 15:12:26

2019.07.12. 23:01:44

MesQueUnClub írta:Egyébként a klub hivatalos közleményében ahol be lett jelentve ez van:

"The Frenchman can play anywhere in the front three although his usual position is on the left wing." :lol: #-o
Ez miért vicces? Eredendően balszélső, az Atletiben kezdték el középen is játszatni, ami aztán eléggé bejött neki. Ittvannak a statisztikái, összességében nem sokkal több meccse van középcsatárként, mint balszélsőként.

Kifejezetten nem örülök neki egyébként. Az mellékes, hogy sose bocsátom meg neki a kihagyott tizenegyessel összehozott Real BL-sikert, de tényleg nem látom mi pluszt fog nekünk adni. Az egyetlen reményem, hogy Suárez helyén fogjuk játszatni és rám cáfol, de ha csak Dembélé elöl veszi el a levegőt, akkor semmi értelme nem volt idehozni. És a játékától függetlenül, ahogy többen is írták, a stílusával van gond. Hihetetlen, hogy ezt meg lehet tenni ezzel a klubbal... Ha még Neymart is visszahozzák, akkor semmivel sem lesz különb ez a csapat, mint anno Pérez galaktikusai...

szerk.: ami még kiakaszt, az az Atleti hisztériája. :D Ők se gondolhatják komolyan, hogy 200 milliót kell Griezmannak letennie, amiért július 1. előtt döntött a jövőjéről.
H a t t r i c k
NBA Fantasy: EuroBarca League 2013: #1
EuroBarca Keeper League 2014, 2018, 2020: #2
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6572
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2019.07.12. 21:47:41

Volt szerencsém ehhez a kb. 40 mp-es csodához.

Komolyan nem tudom mi lesz itt, akkora sztár nem lesz itt, mint az Atletico-ban, és hálaistennek a mi játékosaink nem úgy néznek ki, mint akik partnerek az efféle ripacskodásban.

Neki tökéletes választás lett volna a PSG. Túl sok esély nincs rá, de én még bízok egy Griezmann - Neynar cserébeb, főleg mivel ha minden igaz az öltöző se várja tárt karokkal a franciát, Neymar meg ugye haver...
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
Vakmacska
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6345
Csatlakozott: 2012.08.26. 23:23:55

2019.07.12. 21:19:16

Hát nekem nagyon unszimpatikus a fickó, nagyon rühellem a képét.
Hiányzott, mint sárgaláz a lepratelepre.
MesQueUnClub
Capitá del Barça
Hozzászólások: 538
Csatlakozott: 2017.03.21. 21:13:21

2019.07.12. 20:44:40

Hát most csak 1 perces de idén is forgatott az ember #-o #-o
Nagyon jó játékosnak tartom de tényleg egy vicc a fickó

https://twitter.com/FCBarcelona/status/ ... 7767614465" target="_blank

Egyébként a klub hivatalos közleményében ahol be lett jelentve ez van:

"The Frenchman can play anywhere in the front three although his usual position is on the left wing." :lol: #-o
drobika
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1412
Csatlakozott: 2017.10.12. 11:54:08
Tartózkodási hely: Pécs

2019.07.12. 19:50:14

4-2-3-1
EV a büdös életben ezt nem fogja játszatni tartósan.
Ez halál biztos.
Szépen ki lesz rakva baloldalra és kész.
Vagy Lajos helyett jatszatja,ahol a védők megeszik.
Ha EV kérte és nagy vágya volt, akkor meg nyugi van...
Van ő olyan nagy edző hogy tudja mit csinál :)
Avatar
Bomi81
Barça C
Hozzászólások: 6
Csatlakozott: 2019.07.12. 19:22:25

2019.07.12. 19:35:45

Tényleg beperelte az Athleti a Barcát a Griezmann leigazolása miatt? Mivel, hogy már ősszel megállapodtak és ez nem engedélyezett a bajnokság végkimenetele miatt (ugye akkor még az Athletico harcban volt a bajnoki címért) valamint akkor még 200 millió volt a kivásárlási ára. Ezek szerint még nem biztos, hogy ennyivel megússzuk.... Személyes véleményem, hogy nem örülök amiért idejött, pláne a tavalyi viselkedése után. Talán hasznos lenne...ha nem a hallvérű Vallverde lenne itt, aki nem képes, meglelni Griezmann-nál tehetségesebb játékosok helyét sem a csapatban. Meglátjuk!
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2019.07.12. 19:22:23

én örülök neki, végül is vettünk egy világklasszist.

amúgy meg:

az, hogy emberileg egy nulla, az egy dolog, túl lépek rajta, ezt a mes que un club feelinget már amúgy is rég eljátszotta a vezetőség azzal, hogy 3 játékostért kifizettünk vagy 400 millió eurót, arról már nem is beszélve, hogy milyen balhék után kerültek ide.

ami miatt én is aggódok, hogy van egy nulla, alibi edzőnk, aki 1000%, hogy nem fogja megtalálni a helyét. erőlteti tovább majd ezt a 4-3-3-at, grízest kiteszi balszélre és ennyi lesz a taktikai zsenialitása.

ezzel az igazolással amúgy sztem 1000%, hogy neymar nem fog jönni. még akkor se ha coutinhot vagy dembelét eladjuk. bár velük kapcsolatban is esedezik a vezetőség, hogy mindketten a jövő emberei és eszükben sincs eladni őket.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Barca_10
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1489
Csatlakozott: 2009.06.27. 15:50:43

2019.07.12. 18:53:40

Szégyen.

Szerk.: akik mellette vannak kérnélek titeket hogy csak 1! olyan meccset mondjatok már ahol ez a gyerek volt a mérleg nyelve. Vagy hogy miben tud ő nekünk pluszt adni.

Ez a jó busquets-rakitic-x messi-suarez-grizman kp és csatársor.. olyan lassú csapat leszünk mint csiga a szabadnapján.

Azért szerintem Bartoek jó sok pénzt spóroltak így rengeteg szurkolónak.
“...I like the idea of a black sun; like a black hole is space, sucking everything into darkness, where we came from and where we’re heading...”
optimus
Jugador del Barça
Hozzászólások: 186
Csatlakozott: 2017.01.09. 16:04:31

2019.07.12. 18:43:00

MessiNeymarSuarez írta:
Stalkyard írta:4-2-3-1-ben lehetne helye. Coutinho/Dembele-Messi-Griezmann előttük meg akkor Lajos.

A legnagyobb bajom nekem is, hogy a csatár probléma ezzel nem oldódik meg még mindig. Suareznek még csak értelmes cseréje sincs.

4-3-3-ba vagy 4-4-2-be viszont totál értelmetlen.
Ami a világ poénja, hogy közben a Real meg megvette Jovicot(akik amúgy lenyilatkozták hogy máshonnan nem volt megkeresés) kőkemény 60 millió forintért...

Ha Suarez utód kell, akkor miért nem rá startoltunk?

Amúgy üdv itt nálunk, ha meglenne a helye, örülnék neki, de orbitálisan nagy kérdőjel az egész ügy.
Szimplán nincs meg a helye, és nem valószínű hogy Valverde lesz az, aki zseni módon kitalálja a legjobb megoldást neki (sajnos).

Ráadásul ha nem válik be, akkor majd viselhetjük el ahogy 33 éves koráig itt van, ha nem akar lemondani a gigászi fizujáról.
Abidalék tavasszal az összes meccsén kint voltak, majd eljött egy pont ami után egyre se mentek. Valszeg ez a pont egybeesett azzal amikor Griz elérhetővé vált.
Lehet, de csak LEHET hogy nem teljesen retardáltak ülnek a klub élén hanem volt 2 opció, az egyik egy közepesnél jobb bundás szezont lehozó Jovic, a másik pedig egy világbajnok, sok éve a világ élvonalába tartozó Griz, és úgy döntöttek hogy a 60 milla pluszt megéri az amivel Griz több Jovicnál. Több éve kergetik a gyereket valszeg van tervük hova fogják rakni, és nem csak poénból hozzák el belhátvédnek.
De aztán lehet hogy mindenki tökhülye és olyan dolgok nem jutnak eszükbe amit 14 éves gyerekek kiírnak a barca_funok nevű facebook csoportjukba (tippre legalább 2 ilyenben vagy admin).
60 millió forintért
ehhez külön grat
Stalkyard írta:4-2-3-1-ben lehetne helye. Coutinho/Dembele-Messi-Griezmann előttük meg akkor Lajos.

A legnagyobb bajom nekem is, hogy a csatár probléma ezzel nem oldódik meg még mindig. Suareznek még csak értelmes cseréje sincs.

4-3-3-ba vagy 4-4-2-be viszont totál értelmetlen.
Arthur, FDJ, Busi kp-val lehet lenne annyira gyors a játékunk hogy Messi tudna hamis 9est játszani Griz és Dembouz mellett, valahogy úgy mint annó Villa mellett. Standard verekető háttal a kapunak 9est nem tud játszani az tény.
Lajos legjobb tulajdonsága hogy megtudja csinálni a helyet Messinek, de ha labdához is kell érnie akkor bukta. Ha fele annyira megcsinálja a helyet, és még vissza is tudja rakni Messinek a labdákat már jók leszünk.
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10071
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2019.07.12. 18:31:46

Stalkyard írta:4-2-3-1-ben lehetne helye. Coutinho/Dembele-Messi-Griezmann előttük meg akkor Lajos.

A legnagyobb bajom nekem is, hogy a csatár probléma ezzel nem oldódik meg még mindig. Suareznek még csak értelmes cseréje sincs.

4-3-3-ba vagy 4-4-2-be viszont totál értelmetlen.
Ami a világ poénja, hogy közben a Real meg megvette Jovicot(akik amúgy lenyilatkozták hogy máshonnan nem volt megkeresés) kőkemény 60 millió forintért...

Ha Suarez utód kell, akkor miért nem rá startoltunk?

Amúgy üdv itt nálunk, ha meglenne a helye, örülnék neki, de orbitálisan nagy kérdőjel az egész ügy.
Szimplán nincs meg a helye, és nem valószínű hogy Valverde lesz az, aki zseni módon kitalálja a legjobb megoldást neki (sajnos).

Ráadásul ha nem válik be, akkor majd viselhetjük el ahogy 33 éves koráig itt van, ha nem akar lemondani a gigászi fizujáról.
Avatar
Stalkyard
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3161
Csatlakozott: 2010.05.19. 19:10:30

2019.07.12. 18:24:44

4-2-3-1-ben lehetne helye. Coutinho/Dembele-Messi-Griezmann előttük meg akkor Lajos.

A legnagyobb bajom nekem is, hogy a csatár probléma ezzel nem oldódik meg még mindig. Suareznek még csak értelmes cseréje sincs.

4-3-3-ba vagy 4-4-2-be viszont totál értelmetlen.
Az éjjel soha nem érhet véget!

Klopp on Coutinho bid: "I think tomorrow they (Barcelona) will offer a McDonald's Happy Meal and we get the toy as well!?"
MesQueUnClub
Capitá del Barça
Hozzászólások: 538
Csatlakozott: 2017.03.21. 21:13:21

2019.07.12. 18:02:37

MessiNeymarSuarez írta: Hol lesz a helye? Ballábasként balszélsőt játszik majd?Az annyira fog menni, mint Neymarnak a jobbszélső poszt Tatánál. Dembelének is mennyivel másabb a baloldal, pedig ő köztudottan kétlábas.

Annak idején a Sociedadban az volt emlékeim szerint 4-3-3ban balszélső, jobboson Velaval, igaz az elég régen volt és az Atleticos árnyékék szerepköre vagy a válogatottban a Leo féle jobbszélső aki mégse jobbszélső, mert visszalép az manapság jobban áll neki.
Félő hogy ugyanúgy jár, mint Coutinho mivel az elmúlt években a brazilhoz hasonlóan Messihez hasonló területeken mozog a pályán az Atleticoban is sokszor mélységből irányított.
A legjobban talán az állna neki ha visszaállnánk 4-4-2-re vagy 4-3-1-2-re amit Valverde az első évében tolt ősszel, igaz ahhoz az kéne hogy Suarez kikerüljön a kezdőből (ami ugye esélytelen). Elől Griezmann Leoval talán jól érezné magát, Cou pedig abban a 4-4-2-ben sokkal jobban mozgott akár bal akár jobboldali középpályásként, mint bármilyen poszton nálunk eddig.
Avatar
Capon
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5390
Csatlakozott: 2005.08.26. 20:17:06
Tartózkodási hely: Budapest VIII-XV-ker Rezervátum

2019.07.12. 17:49:43

Emberileg milyen azt nem tudom, sokan szidjátok őt, nekem az van meg vele kapcsolatban, mikor kizárták az Atetit az átigazolási piacról, akkor nem hagyta ott a csapatát a kakiba.

A 120 milliót kicsit soknak találom egy olyan játékosért akinek nincsen posztja a csapatban, vagy éppenséggel a hozzá legközelebbi poszton pont Messi játszik.
Vonal mellé kirakni feleslegesnek tartom, ahogy erőcsatár sem lesz belőle soha, nincs meg hozzá az alkata.
Egyes egyedül akkor látnám értelmét ha más felállásban akarnánk játszani.

Mindentől függetlenül értelmes, jó játékosnak tartom.
Klinsmann; Rivaldo; Maldini; Nesta; Puyol; Xavi; Ronaldinho; Iniesta; Messi
Kovbal88
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2165
Csatlakozott: 2013.07.17. 16:50:38

2019.07.12. 17:02:50

Nyiri81 írta:Most már tényleg a világ lúzerei vagyunk. Hihetetlen
Nos még jön Neymar és lassan szimpatikusabb csapat lesz a Real számomra, mint a Barcelona. Hihetetlen... ami itt történik.
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19485
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2019.07.12. 16:48:33

Én anno is őt szerettem volna a brazil, helyett. Óriási szappanopera ahogy idekerült az évek folyamán, de én nagyon remélem hazatalált. Bienvenue
Kép
Kép
Kép
Válasz küldése