Antoine Griezmann

Ki hogy teljesített legutóbb? Ki milyen formát mutat, kik a kedvenceid? Mondd el itt! - Az első csapat játékosai, a La Masia, a vezetőedző és a régmúlt csillagai kapnak itt helyet.
Avatar
sneco7
Capitá del Barça
Hozzászólások: 549
Csatlakozott: 2006.01.31. 10:59:48
Tartózkodási hely: Föld nevű bolygó

2020.12.20. 08:21:03

gránit írta:
2020.12.19. 23:32:44

Valóban összeértek. Kérdés, hogy ennyitől el kellene-e esnie egy játékosnak. Ha az emberek ennyi kontakttól elzuhannának, érdekes jelenetek lennének reggelente a villamoson. :D Mindenesetre ezt megúsztuk, egy pontot ért ma ez az ítélet.

Azt nem tudom eldönteni, hogy amikor letáborozunk az ellenfél kapuja elé, akkor az itt-ott tudatosnak tűnő adogatások tényleg tudatosak-e, vagy csak a játékosok improvizálnak. Mert lövésig nem nagyon akarunk eljutni ilyenkor, csak adogatjuk a labdát körbe-körbe. Azért nem gondolom ezeket tudatosnak, mert ha azok lennének, akkor a végén lövésre játszanák ki az adogatásokat, lövésre lenne az egész kihegyezve. De nincs.
Védőként én is ki lennék akadva ha egy ilyet befújnak ellenem,de a szabály szerint teljesen jogos volt. Volt kontakt? Igen. Labdát próbálta megjátszani a védő? Nem.
Ha már villamoso hasonlat...Mikor esel el könnyebben, amikor a villamos 5 km/h-val gurul és úgy fékez vagy,ha 30 km/h-val gurul és úgy fékez. Mindig kiakadok amikor a kommentátorok azzal jönnek,hogy a védő csak épphogy meglökte a csatárt és elesett. Ha éppen nagy lendülettel futsz,akkor nem kell olyan nagy kontakt hogy kibillentsenek az egyensúlyodból. Ráadásul a tegnapi eset pont nem úgy nézett ki,mint amikor valaki szándékosan feldobja magát.
Avatar
gránit
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2438
Csatlakozott: 2010.06.12. 08:55:53

2020.12.20. 00:16:08

Peter írta:
2020.12.20. 00:03:15
Szerintem sajnos nem tudatos. Itt ami most egyedül tudatos, az az ad hoc.... :mrgreen:
Felfoghatatlan sajnos.
Oké, szezon közben állóképességet növelni nem könnyű, de átlövéseket, figurákat, rögzített helyzeteket gyakorolni reggeltől estig és estétől reggelig is lehetne....ha nincs tehetsége valakinek alövésekhez, tanulni akkor is meglehet....tanulni sosem késő, főleg fiataloknak....busi már ne lőjjön, rendben van, de Pedri, de Jong, Cou, Gríz....tüzelhetne
Sajnos szerintem sem. Ami azért is döbbenetes, mert a felállt védelem elleni gólszerzés egy alapvető napirendi pont kéne hogy legyen. Ezt orrba-szájba gyakorolni kéne. Ehhez képest teljesen esetlegesek az adogatásaink az ilyen szituációkban (is). A néhány tudatosnak tűnő kombináció után rögtön szertefoszlanak az illúziók, amikor látszik, hogy nem tudnak lövésig felépíteni egy támadást. Az a néhány szép háromszög pedig csak rögtönzés volt. Ahogy írtad, egy dolog biztos, a bizonytalanság.

A pocsék helyzetkihasználás, és az, hogy meccsenkénti két szerzett gól alatt vagyunk a ligában, véleményem szerint ennek (is) az eredménye. Ha helyzetbe kerülnek, akkor is csak véletlenszerűen kerülnek helyzetbe, ami ront a reakcióidőn. Tudatosan kijátszott helyzeteknél mindenki tudja, mi fog történni, és nem lepődik meg a támadó, hogy helyzetbe került. Ez némelyest enyhítő körülmény a támadók számára a borzalmas helyzetkihasználás terén, a támadójáték kidolgozása az edző (és a stáb) feladata lenne.

A 13 meccsen 25 szerzett gól siralmas. Nem is tudom, volt-e olyan, hogy a meccsenkénti két gólt ne értük volna el. Valószínűleg nagyon messze kellene visszamenni az időben ehhez.
Peter
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3256
Csatlakozott: 2019.09.04. 02:22:17

2020.12.20. 00:03:15

gránit írta:
2020.12.19. 23:32:44
Azt nem tudom eldönteni, hogy amikor letáborozunk az ellenfél kapuja elé, akkor az itt-ott tudatosnak tűnő adogatások tényleg tudatosak-e, vagy csak a játékosok improvizálnak. Mert lövésig nem nagyon akarunk eljutni ilyenkor, csak adogatjuk a labdát körbe-körbe. Azért nem gondolom ezeket tudatosnak, mert ha azok lennének, akkor a végén lövésre játszanák ki az adogatásokat, lövésre lenne az egész kihegyezve. De nincs.
Szerintem sajnos nem tudatos. Itt ami most egyedül tudatos, az az ad hoc.... :mrgreen:
Felfoghatatlan sajnos.
Oké, szezon közben állóképességet növelni nem könnyű, de átlövéseket, figurákat, rögzített helyzeteket gyakorolni reggeltől estig és estétől reggelig is lehetne....ha nincs tehetsége valakinek alövésekhez, tanulni akkor is meglehet....tanulni sosem késő, főleg fiataloknak....busi már ne lőjjön, rendben van, de Pedri, de Jong, Cou, Gríz....tüzelhetne
Avatar
gránit
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2438
Csatlakozott: 2010.06.12. 08:55:53

2020.12.19. 23:32:44

Peter írta:
2020.12.19. 19:01:27
gránit írta:
2020.12.19. 17:17:15
Az az elképesztő, hogy a bíró még vissza is nézte az esetet, és még így is befújta. :mrgreen: Én lazán megadtam volna erre a második sárga lapot műesésért.
Nekem úgy tünt, Gríz sarka Garay lábai között elakadt....ha jól emlékszem a hátsó lassításból látszik....Puhl szokta volt mondani, nem elvárás, hogy a csatár kikerülje az akadályt....persze ez Gríz mögött volt, de elakadt egy picit a lendült lába....azért visszanézéskor izgultam, hogy legyen kontakt és abban is biztos voltam, hogy a pirosat visszavonja....:)
Valóban összeértek. Kérdés, hogy ennyitől el kellene-e esnie egy játékosnak. Ha az emberek ennyi kontakttól elzuhannának, érdekes jelenetek lennének reggelente a villamoson. :D Mindenesetre ezt megúsztuk, egy pontot ért ma ez az ítélet.

Azt nem tudom eldönteni, hogy amikor letáborozunk az ellenfél kapuja elé, akkor az itt-ott tudatosnak tűnő adogatások tényleg tudatosak-e, vagy csak a játékosok improvizálnak. Mert lövésig nem nagyon akarunk eljutni ilyenkor, csak adogatjuk a labdát körbe-körbe. Azért nem gondolom ezeket tudatosnak, mert ha azok lennének, akkor a végén lövésre játszanák ki az adogatásokat, lövésre lenne az egész kihegyezve. De nincs.
Peter
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3256
Csatlakozott: 2019.09.04. 02:22:17

2020.12.19. 19:01:27

gránit írta:
2020.12.19. 17:17:15
Az az elképesztő, hogy a bíró még vissza is nézte az esetet, és még így is befújta. :mrgreen: Én lazán megadtam volna erre a második sárga lapot műesésért.
Nekem úgy tünt, Gríz sarka Garay lábai között elakadt....ha jól emlékszem a hátsó lassításból látszik....Puhl szokta volt mondani, nem elvárás, hogy a csatár kikerülje az akadályt....persze ez Gríz mögött volt, de elakadt egy picit a lendült lába....azért visszanézéskor izgultam, hogy legyen kontakt és abban is biztos voltam, hogy a pirosat visszavonja....:)
Avatar
MQuCsabi
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6340
Csatlakozott: 2007.07.12. 14:50:03
Tartózkodási hely: Budapest

2020.12.19. 17:23:17

Én már bármilyen értékelhető megmozdulását tapsolom. Ha egy ilyen ötlettelen csapatom lenne és az egyik vak támadóm valahogy összehozna egy tizit, annak én örülnék.

Szerk. : Most viszont ironizálok
Micsoda parádés pörgetés 😂 #-o
Kép
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13507
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2020.12.19. 17:19:59

MQuCsabi írta:
2020.12.19. 17:05:12
Jár a pluszpont neki most a tizi kiharcolásáért.
:lol: :lol: :lol:
Egy masodik sargalap jart volna neki muesesert, nem pluszpont. K. nagy szerencseje hogy a biro teljesen vak egesz meccsen.

Szerk: lehet hogy csak ironozaltal, akkor emelem kalapom viszont :D
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Avatar
gránit
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2438
Csatlakozott: 2010.06.12. 08:55:53

2020.12.19. 17:17:15

Az az elképesztő, hogy a bíró még vissza is nézte az esetet, és még így is befújta. :mrgreen: Én lazán megadtam volna erre a második sárga lapot műesésért.
Tivadar6
Capitá del Barça
Hozzászólások: 550
Csatlakozott: 2017.06.07. 17:29:11

2020.12.19. 17:11:23

Feldobta magát!

Szerencse, hogy nem vették észre, mert a második sárgát kapta volna...
Avatar
MQuCsabi
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6340
Csatlakozott: 2007.07.12. 14:50:03
Tartózkodási hely: Budapest

2020.12.19. 17:05:12

Jár a pluszpont neki most a tizi kiharcolásáért.
Kép
ktm
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 450
Csatlakozott: 2012.05.18. 22:59:24

2020.12.18. 12:32:01

Pont ezutan a meccs utan en se vennem elo, szerintem most jobb volt, mint az elozo meccseken. Korabban azt se lehetett tudni, hogy a palyan van, mert csak a lecserelesekor mondtak a nevet.., most legalabb tobbszor megjatszhato volt es helyzetbe kerult.
Ronaldinho0408
Jugador del Barça
Hozzászólások: 192
Csatlakozott: 2008.08.29. 13:16:37
Tartózkodási hely: Budapest

2020.12.18. 10:58:56

Azt nem tudom ki mennyire figyelte, de az ominozus esetnel, amikor Griezmann bevetodott es a kapusnak guritotta oda a labdat, ott a kapus alig lathatoan, de hozzaert a beadashoz, amitol picit iranyt valtoztatott az, a kapu vonalatol kifele iranyba Griezmann teste fele. Ez azert fontos, mert Grizi mar a beadas pillanataban elinditotta a bevetodes mozdulatat es mivel egy bevetodesrol van szo, azon mar nem tudott valtoztatni, nem tudott reagalni a kapus erintesere. Emiatt a labdaval nem a labfeje vegevel talalkozott, ahogy tervezte, hanem picivel feljebb es ez pont eleg volt ahhoz, h a labda ne a kapu irányaba pattanjon, hanem a kapushoz.
Emiatt en itt nem hibaztatom egyaltalan a franciat. A kapus nagyot mentett azzal az apro erintessel grizinek meg peche volt
sansz
Capitá del Barça
Hozzászólások: 845
Csatlakozott: 2019.09.23. 11:54:39

2020.12.17. 13:43:40

Én egyáltalán nem látom Grizest olyan rossznak most. A legdurvább kihagyott helyzete fájt nekem is, bár belevetődni labdába, ott más se nagyon szokta irányítani... és az öngólok is így születnek, nem lehet ott mit csinálni, beleteszed a lábad aztán vagy bepattan, vagy nem és vagy örülsz neki, vagy nem..attól függően melyik kapunál csinálod :)
Iszonyú peches a srác, de mikor tavaly minden meccsén szidtam, akko sokkal rosszabb volt. Elég nagy különbség, hogy tavaly helyzetbe se került. Végigdolgozta a meccset, de nulla veszély a kapura. Persze tavaly senkinek nem volt sok helyzete, 90%ban teljesen veszélytelenül volt a labda nálunk.
Most meg szinte minden meccsen van 2-3 vagy több nagy helyzete. Higyjétek el, ezek előbb utóbb be is fognak menni, ez már nem a játéktudáson múlik, sokkal inkább a szerencsén. Amikor lecserélték gyengült a mezőnyjáték és elfogytak a helyzeteink is, nem csak miatta, de benne van ez is.
Avatar
NovaProspekt
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1929
Csatlakozott: 2019.11.26. 14:17:19

2020.12.17. 12:02:59

davi10 írta:
2020.12.17. 11:45:21
Viccet félretéve Umtiti egyértelműen off, Dembele meg idén mintha önmagához képest felszívódott volna. Neki ha jól tudom azért akkora fizuja nincs (pláne nem akkora, mint Griezmann-nak), ha visszatér és tudja tartani azt amit eddig hozott (és sérülésekből is csak ilyen pár heteseket szed össze), akkor már én sem üldözném el feltétlenül.
Dembivel kapcsolatban érdekes lesz majd látni, hogy egy esetleges hosszabbításkor hogyan viselkedik majd. Lassan el kell döntenünk, hogy ingyér eleresztjük, vagy hosszabbítunk. Az elmúlt 3,5 szezonja alapján egy esetleges hosszabbításkor várnék tőle némi szerénységet és megértést, pl. hogy ne akarjon fizuemelést kiharcolni, vagy akár még engedjen is (figyelembe véve a klub helyzetét, és a produktumát). De attól tartok, hogy az átlag focistához hű módon majd verni fogják az asztalt a menedzserével az emelésért. Ebben az esetben el kell engedni az egészet.

Bruttó 10-12 misit eurót keres évente emlékeim szerint amúgy. Suárez kb. kétszer ennyit keresett, Grizi négyszer ennyit (lol). Ezek alapján azért nem egetrengető a fizuja, de nem is tudott tenni azért az ittléte alatt, hogy emeljünk rajta.
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6626
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2020.12.17. 11:45:21

Xavier Hernandez írta:
2020.12.17. 11:12:27
...
2 dologra reagálnék:
1. Senki nem méri Messi-hez a teljesítményét, mert egyértelmű, hogy a 2 játékos nem egy súlycsoport. Viszont nem tudom kihez kéne mérni a csávót, hogy védhető legyen, hogy egy egyszerű ziccert se tud befejezni. És ezt már nem lehet új posztra fogni.
2. Nem hiszem, hogy Messi utánra vették. Griezmann is már közel 30, és a leigazolásakor még szó nem volt arról, hogy Messi dobbantana.
Subinho írta:
2020.12.17. 11:14:30
davi10: A 2 francia az inkább 4... :roll:
A másik 2 nem is játszik :D
Viccet félretéve Umtiti egyértelműen off, Dembele meg idén mintha önmagához képest felszívódott volna. Neki ha jól tudom azért akkora fizuja nincs (pláne nem akkora, mint Griezmann-nak), ha visszatér és tudja tartani azt amit eddig hozott (és sérülésekből is csak ilyen pár heteseket szed össze), akkor már én sem üldözném el feltétlenül.

Viszont a védelmi bénázásokban nagyon nagy számban volt benne Lenglet. Griezmann pedig olyanokat hagy ki, hogy tényleg fáj nézni. Nem akarok matekozni, meg meccseket visszanézni, de szerintem sok pontunkba került ez a 2 francia.
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
Avatar
Rivaldo11
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8005
Csatlakozott: 2006.08.22. 11:44:15
Tartózkodási hely: Budapest

2020.12.17. 11:43:41

Amúgy meg ha belegondolok, hogy ha nem jön, lett volna lóvé Neymarra, a mai napig sírógörcsöt kapok. Mert lehet a brazilra mondani sokmindent, de nem összehasonlítható a két játékos az ziher.
Rivaldo-A Legnagyobb.
Avatar
Subinho
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4183
Csatlakozott: 2005.03.17. 14:44:52
Tartózkodási hely: Budapest

2020.12.17. 11:14:30

davi10: A 2 francia az inkább 4... :roll:
Griezmann 120 milliós vételár és csilliárdos fizu - semmit nem mutat abból, hogy ezt megérdemelné
Dembelé 105 milliós vételár, magas fizu - többet van betegállományban, mint pályán és akkor is jó ha 2 meccset lehoz egymás után jó formában,
Lenglet 35 milliós ár, nem ismerem a fizuját - az ára nem magas, alapvetően tartaléknak (amiért érkezett) megfelelő lenne, de kezdőbe édes kevés, de nem ő tehet Umtiti sérüléseiről
Umtiti, az árára nem emlékszem, de asszem nem volt magas - kiharcolta a magas fizut, aztán kevesebbet egészséges, mint Vermalen volt. Hatalmas pénznyelő a csávó
A 4 franciáért csak kapnánk egy 100-ast... Mondjuk Griezmannhoz pakkban hozzácsaphatnánk: 60 Griez, 40 Demb, Leng és Umtiti meg grátisz. 8)
Avatar
Xavier Hernandez
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 265
Csatlakozott: 2018.01.04. 22:42:42
Tartózkodási hely: Barcelona

2020.12.17. 11:12:27

Az első pillanattól kezdve érthetetlen volt a leigazolása. Jó játékos, ez vitathatatlan, de a Barca stílusától teljesen idegen a játéka.
Nyilván iszonyatosan frusztráló lehet számára és Messinek is, hogy gyakorlatilag Messi posztjára igazolták, miközben az ugye foglalt. Már befutott sztárként teljesen más pozícióban kellene itt nagyot alakítania, a korábbi csapataihoz képest teljesen más futballfilozófia szerint játszva, miközben teljesítményét óhatatlanul mindenki Messiéhez méri. Én nem csodálom, hogy ideérkezése óta mentálisan nincs top formában, nem tud felnőni az elvárásokhoz, és ez szemlátomást bénítóan hat rá. Valverde és Setién is hiába próbálkozott vele, nekik sem sikerült megtalálniuk a helyét, el is ment ezzel már egy bajnoki szezon, de a kőfejű Koeman nem tanult elődei tapasztalataiból, inkább az ideit is beáldozza - ahelyett, hogy inkább átállna egy stabilabb 4:4:2-re, míg Fati és Dembelé magukhoz térnek, Grizit pedig az öltözőben hagyná, vagy Messi helyett játszatná.

Nyilván azért tartogatják (vagy eleve azért vették meg Bartomeuék?), hogy ha Messi lelép innét, legyen valaki a posztján. Ezt szerintem ő is és Messi is tudják - ez sem lehet lélekemelő egyiküknek sem. Ha Messi mégis marad, azonnal el kell adni, akár féláron is, a csapatnak, a szurkolóknak, de Griezmannak is ez lenne a legjobb.
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6626
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2020.12.17. 10:22:33

Lenglet mellett a másik jómadár, akin folyamatosan mennek el a meccsek. Nem akarom elhinni, hogy egy "Making of a Legend" focista ennyire be legyen oltva gól ellen. Lehet itt mentális gátról beszélni, de 2 méterről üres kapura már direkt is művészet kihagyni.
Lassan féltávnál vagyunk, és még mindig arra kell várni, hogy belelendüljön, mint valami 18 éves gyerek, aki 2 hónapja van a csapatnál... Nem tudom mikor fogy el végleg Koeman türelme. Tegnap mondjuk villantott valamit abból, amiért tavaly még tűrhető volt a szezonja, volt 1-2 szép mentése, de ez már kevés.

Télen, ha Messi-hez mindenképp ragaszkodunk, akkor őt engedném el. 50-60 milliót szerintem is kapnánk érte, és megspórolnánk a fizuját. Ami a 2. legtöbb a csapatban, ezt még mindig nem tudom feldolgozni.
És el nem tudom képzelni, hogy bárki 12 év fölött egyetlen könnycseppet is hullatna ezután a feltűnési viszketegséges barom után.

Belegondolni is rossz, hogy hol tartanánk, ha a 2 francia helyett lenne akárcsak egy "okés" szintű védőnk meg egy támadónk.
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
Avatar
Subinho
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4183
Csatlakozott: 2005.03.17. 14:44:52
Tartózkodási hely: Budapest

2020.12.17. 10:21:11

Alapvetően 120-at soha nem ért, az meg, hogy azért kellett megvenni, mert "egy ilyen képességű játékosért ez diszkont ár", háááát.... Azért 100 körül már nem diszkont ár, képesség meg láthatjuk mennyi... Egy 60-80 millióért csak eladható lenne és ebből lehetne venni egy csatárt, egy igazit, aki elől használható 9-esben, mert Griez nem az, gyakorlatilag sehol sem hasznos jelenleg. Az árából már lehet el lehetne hozni pl. Lukakut, vagy Lautaro-t...
dinhopuyol
Barça B
Hozzászólások: 61
Csatlakozott: 2020.10.23. 20:09:41

2020.12.17. 09:59:01

Nyáron egy 50-70 milliót csak lehetne belőle csinálni és ha még hozzáadjuk a többi, csekély képességű/kiöregedő/elkívánkozó játékosaink árát akkor egy epikus csatárt be is húzhatunk.
Avatar
Subinho
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4183
Csatlakozott: 2005.03.17. 14:44:52
Tartózkodási hely: Budapest

2020.12.17. 09:48:49

Egy biztos: Griezmannak nincs helye a csapatban (nem csak a kezdőben)! Puignak viszont lenne simán, persze nem ugyanaz a poszt (bár Griezmannak gyakorlatilag nincs is jelenleg).
Mindegy is, amit leművel, kapuval szemben, 2 méterre középen, a kapus szélen, erre nem bírja berúgni, elpöccinti a kapufához.... és ha csak egy ilyen lenne...
Ez egy 18 éves tehetségtől elfogadható, egy 28 éves kész sztárért, aki euró csilliárdokat keres... no comment.
7:07 körül érdemes megnézni:
https://www.youtube.com/watch?v=Y5LnTT6MiXw
Avatar
Sinya22
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3244
Csatlakozott: 2017.08.21. 17:40:25

2020.12.17. 09:08:15

aszim írta:
2020.12.17. 08:58:03
Népszerű dolog szidni, de amíg le nem cserélték azon az oldalon ment a játék és volt védekezés is.A gól lövéshez kell még valami plusz is azt meg csak megtalálja előbb-utóbb, igaz már én is rohadt türelmetlen vagyok, de helyette Trincao ???? A jelenlegi helyzetben kit tennétek be helyette ?
Puiget.

A franciának egy kezemen megszámolom hány jó meccse volt mióta itt van. Nem egy 17 éves nyeretlen gyerek hanem egy kész,érett játékos,sőt papíron meg top játékos,kifizettunk érte egy valag pénzt 1 év vergődés után. Az meg hogy ziccereket ront folyamatosan nem fér bele,a tegnapi helyzetei sem lehetőségek voltak.
Szidtuk Suarezt amikor a kapussal szemben mellé rúgta,kíváncsi vagyok a francia milyen százalekban rúgja be a helyzeteket.

A másik meg,hogy én játékban sem látom,hogy ő milyen jól tolná. Tili toli van. Puig meg rohad a padon. Persze,ebben a felállasban nincs helye ugyebár,de 3 középső embernek van :D
Samper
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3846
Csatlakozott: 2014.10.22. 16:22:27

2020.12.17. 09:01:21

Sügősen el kéne adni. Fuentet kéne a helyén kipróbálni.
aszim
Jugador del Barça
Hozzászólások: 173
Csatlakozott: 2019.02.11. 21:19:48

2020.12.17. 08:58:03

Népszerű dolog szidni, de amíg le nem cserélték azon az oldalon ment a játék és volt védekezés is.A gól lövéshez kell még valami plusz is azt meg csak megtalálja előbb-utóbb, igaz már én is rohadt türelmetlen vagyok, de helyette Trincao ???? A jelenlegi helyzetben kit tennétek be helyette ?
Válasz küldése