Antoine Griezmann

Ki hogy teljesített legutóbb? Ki milyen formát mutat, kik a kedvenceid? Mondd el itt! - Az első csapat játékosai, a La Masia, a vezetőedző és a régmúlt csillagai kapnak itt helyet.
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7360
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2021.09.01. 12:09:35

Sonoma írta:
2021.09.01. 08:30:24
Ugyanezt látom, mint az előttem szóló drobika.
Plusz nincs koncepció Koemannál, hogy milyen csapatot képzel el magának, és ahhoz igazítani a játékosvásárlásokat.
Sajnos évek óta ez megy. BW is Suarez sérülése miatt vettük meg arra a félévre, a pótlására. Erre még mindig itt van.
A nagy költekezések után (Dembele, Coutinho, Griesmann) átestünk a ló másik oldalára.
Átmentünk ilyen Tesco gazdaságosba. A minőség nem a legjobb, de legalább olcsó volt.
Ezzel a mentalitással a Milan nyomdokaiba fogunk lépni hamarosan.

Griesmann: nagyon kíváncsi leszek, Simeone mit tud kihozni belőle. Ha a másodvirágzását éli majd a Ticonál, az Koeman edzői munkásságát is fogja minősíteni (újra).
Nekem azaz érzésem, ő többet tud (Griesmann), mint amit az elmúlt meccseken láttunk tőle. Mivel úgy néz ki nem volt meghatározott feladata, fogalmatlanul szaladgált a pályán.
Csak ne ellenünk villogjon. Mekkora blama lenne (ez is).
Anyagi szempontból én sem sajnálom az elmenetelét. Nagyon kirívó volt a fizetése neki is.

Coutinho: mindig attól várjuk megváltást, aki épp nincs a pályán, vagy sérült. Én sem látom benne azt, vezére lenne a csapatnak, ha játszani fog. Ugyanaz mint Griesmann. Jó edző kell hozzá is, hogy kihozzák belőle amit tud.
Játékosvásárlásoktól még messze vagyunk, de legalább sikerült egy komolyabb pozitív mérleggel zárni és ami fontosabb komolyan csökkenteni a bértömegen Több mint a felét ezzel megspórolni, így már tervben lehetnek igazolások. Azt se kellene elfelejteni, hogy pont a Koeman által kért emberek nagy segítségek/azok lehetnek. Depay látjuk mennyit számít, és a többiekre is jó esély van, hogy erősítések lesznek. De nagy boost lehetett volna Wijnaldum, egy ilyen játékos hiányzik most, ráadásul már fél lábbal itt is volt.


Griezmannt sem Valverde sem Setien nem tudta használni. Ezt is Koemanra kenni megint egy szemellenzős dolog. Az első perctől tudni lehetett, hogy Griez itt nem fog itt sok babér teremni. Legalábbis meglepő lett volna, ha akár megközelíti az Atleticos teljesítményét.
A francia egy kiváló játékos, ezt bizonyította, de itt nem tudott megélni, ez van. Számomra nem lesz meglepetés, ha újra virágkorát fogja élni. Akár egy 20+ gólos szezon benne van, úgy hogy nem lesz nettó emberhátrány.
Viszont lassan már visszasírják egyesek, míg eddig tűzzel kergették volna el, vagy ingyen is jó lett volna elküldeni, csakhogy bele lehessen kötni a trannszferbe. Pedig ennél jobbat nem nagyon lehetett volna kihozni a helyzetből. Az, hogy az idióta Bartomeu mit csinált az a mostani transzfertől független. Nézhetjük, hogy mennyit bukunk rajta, de inkább azt ítéljük meg, hogy jelenleg ez pozitív vagy negatív üzlet volt-e.

Coutinhotól pedig nem is megváltást, de komolyabb előrelépést lehet várni. Nem biztos, hogy így lesz, de benne lehet a pakliban. Ugyan Valverdéék alatt flop volt, de emlékezzünk, hogy tavaly ősszel nagyon jól teljesített. Dembélé pedig így sérült lesz-úgy sérült lesz, de tavaly nyáron is ezt mondtuk aztán lehozott egy teljes szezont alig néhány kihagyással.
Azzal, hogy Griezmann elment változhatnak dolgok. Eddig volt Depay mellett egy Griezmann+Braitw duó (akiknek cseréjük sincs), ezután már Fati/Dembélé/Aguero lehetnek a társai. Azért ez sokat jelenthet.
Forca Barca!!!!
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10071
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2021.09.01. 10:32:46

Én kifejezetten elégedett vagyok ezzel a Griezmann transzferrel, szerintem sikerült 100%-ban kimaxolni ezt a pocsék helyzetet.
Neki még ingyen is mennie kellett volna, vagy sima kölcsönnel.
Bruttó 50 milliót keres, így kötelező vásárlási opció nélkül is megérős lett volna az Atletibe küldeni ha a fizu legalább felét vállalják, persze a közvetlen riválist erősítjük ha beválik, de a realitásokat nézve sokkal nagyobb eséllyel fog ott jól teljesíteni mint nálunk, jövő nyáron egy 31 éves játékos ilyen bérrel kinek kellett volna, főleg ha nálunk csak szenved? :D

Azt se felejtsük el hogy becsülendő a pályán látott mentalitása, de hozzánk leginkább a hatalmas fizetés miatt jött át az Atletibe legendává válás helyett, ha ezt a kockázatot meghozta akkor bolond lenne csakúgy elmenni máshova harmad ekkora fizuért, ha az Atleti nem hívja akkor köszöni szépen örömmel kitöltötte volna 2024-ig tartó szerződését, a fizuját meg oldja meg a klub aki leigazolta és aláírt vele eddig.

Ha csak a bruttó 50-es fizuját nézzük és azt a 40-et amit kapunk majd érte(hírek szerint az idei kölcsönnel is egy 10-est kapunk a teljes fizetése átvállalása mellett) akkor ez 90 millió euro, arról az összegről nem is beszélve amit felvett volna 2024-ig fizetésként.
Avatar
Rivaldo11
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8005
Csatlakozott: 2006.08.22. 11:44:15
Tartózkodási hely: Budapest

2021.09.01. 10:26:48

A gólok jöttek tőle valóban, de játékban ugyanolyan nulla volt. A vb-n meg jól megélt a Pogba-Mbappé kettős játékából. De ha sziporkázott volna, az sem érdekel, mondom, ez a Barcelona. Itt pedig horror fizuért volt dupla nulla. A legtúlértékeltebb futballisták egyike. Meg hogy egy asztalnál Messivel. Na persze.
Rivaldo-A Legnagyobb.
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21051
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2021.09.01. 10:07:31

Rivaldo11 írta:
2021.09.01. 09:32:58
Ez itt a Barcelona. A lőtéri kutyát nem érdekli, mit művel a válogatottjában. Amúgy ott is csak jókor volt jó helyen, Pogba, Mbappé farvizén utazott. Mikor nála volt a vezér szerep 16ban, besült. Ráadásul hazai döntőben.
Azért a besülés arra az EB-re nagyon nem igaz. A döntőben valóban nem tudott jól teljesíteni, de azért annyira pocsék sem volt. Viszont abban, hogy odáig eljutottak, nagyon komoly szerepet vállalt. Most akkor Messi is besült az idei Copán, mert a döntőn nem játszott jól? Nyilván nem, csak költői kérdés volt. De ahogy ismerem a média és a közvélemény hitványságát, akkor ha nem nyerik meg az argentinok, tényleg a csapból is az folyt volna, hogy Messi egy újabb döntőt elbukott, megint nem tudott győzni a válogatottal, azt pedig, hogy odáig húzta őket, mindenki elfelejtette volna. Az most off, csak arra akarok rámutatni, mennyire rossz ez a gondolkodás.

Abban egyetértek viszont, hogy sosem szabadott volna leigazolni, mert ordított, hogy nem illik ide, de messze nem volt olyan rossz játékos, mint ahogy a fórumon sokan lehúzzák. Azóta viszont tényleg visszaesett, szóval ő is szívott ezzel az üzlettel, nemcsak mi. Ezt a törést már teljesen szvsz nem is fogja kiheverni a pályafutása, de egy kicsit még összeszedheti magát az Atleticoban.

Jó döntés, hogy elengedjük, az 50 millió a körülményeket tekintve teljesen elfogadható. Egy dolog szomorít el, hogy ez azt üzletet nem sikerült néhány héttel korábban nyélveütni. :roll:
Avatar
Rivaldo11
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8005
Csatlakozott: 2006.08.22. 11:44:15
Tartózkodási hely: Budapest

2021.09.01. 09:32:58

Ez itt a Barcelona. A lőtéri kutyát nem érdekli, mit művel a válogatottjában. Amúgy ott is csak jókor volt jó helyen, Pogba, Mbappé farvizén utazott. Mikor nála volt a vezér szerep 16ban, besült. Ráadásul hazai döntőben.
Rivaldo-A Legnagyobb.
Avatar
Feast4
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3531
Csatlakozott: 2014.05.01. 21:54:54

2021.09.01. 09:32:07

Rivaldo11 írta:
2021.09.01. 07:51:22
Már az ideérkezése pillanatában lehetett tudni, hogy kidobott pénz. Nem is értem mi alapján került ide. Vicc, hogy 19'nyarán szinte biztos hogy visszatért volna Neymar, ha nem verik el a zsetont erre a bohócra. Na de ez már történelem, örülni kell, hogy jelentős bértömeg szabadult fel, nagy lépés a megújulás felé vezető úton. Meg az se mindegy, hogy így talán újra 10 mezőnyjátékosunk lesz minden meccsen.
Nem bohóc ő, csak nem kellett volna ide hozni. Ebbe a játékba ebbe a játékrendszerbe nem illett soha. Sőt ha jobban megnézzük nem is értem, hogy Simeone Atleticojából nem is értem minek hozunk ide bárkit. Az a csapat annyira mást játszik annyira másképp vannak szocializálva, hogy ide bárkit beilleszteni...
Kép
mess2009
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4285
Csatlakozott: 2009.01.30. 11:58:28

2021.09.01. 09:17:39

Rivaldo11 írta:
2021.09.01. 07:51:22
Már az ideérkezése pillanatában lehetett tudni, hogy kidobott pénz. Nem is értem mi alapján került ide. Vicc, hogy 19'nyarán szinte biztos hogy visszatért volna Neymar, ha nem verik el a zsetont erre a bohócra. Na de ez már történelem, örülni kell, hogy jelentős bértömeg szabadult fel, nagy lépés a megújulás felé vezető úton. Meg az se mindegy, hogy így talán újra 10 mezőnyjátékosunk lesz minden meccsen.
max. egyetértek az első bekezdéssel, megvenni volt orbitális baromság. ami viszont a le bohócozást illeti nos az elég bohócság - nálad.
Griezmann a Fr. válogatott alapembereként stabil klasszis teljesítményt nyújtott ami egy "bohóctól" aligha telt volna.
Sonoma
Capitá del Barça
Hozzászólások: 596
Csatlakozott: 2021.05.25. 10:00:54

2021.09.01. 08:30:24

Ugyanezt látom, mint az előttem szóló drobika.
Plusz nincs koncepció Koemannál, hogy milyen csapatot képzel el magának, és ahhoz igazítani a játékosvásárlásokat.
Sajnos évek óta ez megy. BW is Suarez sérülése miatt vettük meg arra a félévre, a pótlására. Erre még mindig itt van.
A nagy költekezések után (Dembele, Coutinho, Griesmann) átestünk a ló másik oldalára.
Átmentünk ilyen Tesco gazdaságosba. A minőség nem a legjobb, de legalább olcsó volt.
Ezzel a mentalitással a Milan nyomdokaiba fogunk lépni hamarosan.

Griesmann: nagyon kíváncsi leszek, Simeone mit tud kihozni belőle. Ha a másodvirágzását éli majd a Ticonál, az Koeman edzői munkásságát is fogja minősíteni (újra).
Nekem azaz érzésem, ő többet tud (Griesmann), mint amit az elmúlt meccseken láttunk tőle. Mivel úgy néz ki nem volt meghatározott feladata, fogalmatlanul szaladgált a pályán.
Csak ne ellenünk villogjon. Mekkora blama lenne (ez is).
Anyagi szempontból én sem sajnálom az elmenetelét. Nagyon kirívó volt a fizetése neki is.

Coutinho: mindig attól várjuk megváltást, aki épp nincs a pályán, vagy sérült. Én sem látom benne azt, vezére lenne a csapatnak, ha játszani fog. Ugyanaz mint Griesmann. Jó edző kell hozzá is, hogy kihozzák belőle amit tud.
Troym
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2455
Csatlakozott: 2009.08.15. 12:12:47

2021.09.01. 08:18:59

drobika írta:
2021.09.01. 07:41:21
120-ért vettük és max. 50-ért adjuk szemernyi eltelt idő után, miután semmit sem lehetett belőle kihozni. Üzletileg ezt úgy hívják, hogy hűtlen kezelés. Lelkendezhetünk, hogy elment , de az anyagi része mellett álljunk meg egy ásónyomra... Valakinek ezt a felelősséget is fel kellene vállalnia, legalább erkölcsi értelemben.
Az, hogy most majd lehetőség nyílik másoknak örvendetes, csak épp a Messi elmenetele után jöttek elő vele szemben az elvárások, hogy most mjad megmutathatja... Eltelt 3 meccs és mehet. Kicsit túl gyakran változnak a stratégiai szerepek. Ezt láthatjuk a pályán is a játékban. Teljes csődés ad hoc játék Koemannal.
Majd Cou bizonyíthat most olvasom. Cou?! Aki a legtöbb kritikát kapta az évek alatt? Most ő lenne a megváltó? Akit megint csak sokan el szeretnének adni, olyan fantasztikus üzleti lehetőséggel, amit most Griez végrehajtott. Ráadásul épp súlyos sérülés után van.
Meg Dembi is menjen... Őt is el lehet adni, de inkább már csak két tábla MILKA csokiért, annak is a kisebb méretű változatáért.
Emersont kikiáltják a jobb oldali védőstátusz alapemberének, végre megoldás lehet a posztra. Most meg irány annak is külföld. Nem baj majd SR. megint ott fog vitézkedni,,mert Dest semmivel sem jobb, sőt. Van itt koncepció kérem:)
Lehet, hogy vak vagyok, de tobábbra sem látok semmilyen koncepciót, csak vagdalkozást, garázsvásáros kiárusítást azért, hogy a klub életben tudjon maradni.
Szerintem nem az 50 a gond, annál többet sosem ért. (szerintem annyit sem) Itt a 120 volt a gond. Azt gondolomCoutinho nem megváltó, hanem télen fogják eladni pár lejátszott meccs után. Nyilván rosszul nézne ki azt nyilatkozni, hogy sérült, eladhatatlan, ezértfog játszani 10-20 meccset és eladják 1 éven belül. Dembele esetén gondolom nem akarják azt mondani, hogy azért akarnak hosszabítani, hogy ne ingyen menjen el. De lehet nála még nem eldöntött az sem mi legyen.
Ter Stegen - Kounde - Araujo - Christensen - Balde - De Jong - Pedri - Gündogan - Raphinha - Yamal - Lewandowski
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2021.09.01. 08:16:04

Megsporoltunk 2x40 millio fizetest, meg megveszik 40ert, az 120 milla. Egy 30+-os jatekosert ez korrekt.

Kar h az tobbi selejttol nem tudtunk megszabadulni.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
Rivaldo11
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8005
Csatlakozott: 2006.08.22. 11:44:15
Tartózkodási hely: Budapest

2021.09.01. 07:51:22

Már az ideérkezése pillanatában lehetett tudni, hogy kidobott pénz. Nem is értem mi alapján került ide. Vicc, hogy 19'nyarán szinte biztos hogy visszatért volna Neymar, ha nem verik el a zsetont erre a bohócra. Na de ez már történelem, örülni kell, hogy jelentős bértömeg szabadult fel, nagy lépés a megújulás felé vezető úton. Meg az se mindegy, hogy így talán újra 10 mezőnyjátékosunk lesz minden meccsen.
Rivaldo-A Legnagyobb.
drobika
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1412
Csatlakozott: 2017.10.12. 11:54:08
Tartózkodási hely: Pécs

2021.09.01. 07:41:21

120-ért vettük és max. 50-ért adjuk szemernyi eltelt idő után, miután semmit sem lehetett belőle kihozni. Üzletileg ezt úgy hívják, hogy hűtlen kezelés. Lelkendezhetünk, hogy elment , de az anyagi része mellett álljunk meg egy ásónyomra... Valakinek ezt a felelősséget is fel kellene vállalnia, legalább erkölcsi értelemben.
Az, hogy most majd lehetőség nyílik másoknak örvendetes, csak épp a Messi elmenetele után jöttek elő vele szemben az elvárások, hogy most mjad megmutathatja... Eltelt 3 meccs és mehet. Kicsit túl gyakran változnak a stratégiai szerepek. Ezt láthatjuk a pályán is a játékban. Teljes csődés ad hoc játék Koemannal.
Majd Cou bizonyíthat most olvasom. Cou?! Aki a legtöbb kritikát kapta az évek alatt? Most ő lenne a megváltó? Akit megint csak sokan el szeretnének adni, olyan fantasztikus üzleti lehetőséggel, amit most Griez végrehajtott. Ráadásul épp súlyos sérülés után van.
Meg Dembi is menjen... Őt is el lehet adni, de inkább már csak két tábla MILKA csokiért, annak is a kisebb méretű változatáért.
Emersont kikiáltják a jobb oldali védőstátusz alapemberének, végre megoldás lehet a posztra. Most meg irány annak is külföld. Nem baj majd SR. megint ott fog vitézkedni,,mert Dest semmivel sem jobb, sőt. Van itt koncepció kérem:)
Lehet, hogy vak vagyok, de tobábbra sem látok semmilyen koncepciót, csak vagdalkozást, garázsvásáros kiárusítást azért, hogy a klub életben tudjon maradni.
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 6884
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2021.09.01. 07:28:18

Yesss! Remélem Demir és Collado játszik majd ott és nem mondjuk BW. A Tica tán bajnokságot nyerünk vele, mi viszont fejlődni fogunk tudni nélküle.
ter Stegen; Cancelo - Cubarsí - Araujo - Koundé; Gündogan - Christensen - Pedri; Felix - Lewy - Raphinha
Avatar
Subinho
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4183
Csatlakozott: 2005.03.17. 14:44:52
Tartózkodási hely: Budapest

2021.09.01. 07:19:29

Na vééégre!!! Nem kell nézni hétről hétre.... Csak azt sajnálom, nem köttetett meg hamarabb az üzlet Saúl bevonásával. De ez van.
Most aztán nagyot kell villantania Coutinhonak. Nincs Messi, nincs Griez, adott, hogy ő legyen a karmester a pályán!
Ha Fati felépül és jó formában lesz, remélem a másik kétballábas franciát is lapátra tesszük végre....
Vakmacska
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6345
Csatlakozott: 2012.08.26. 23:23:55

2021.09.01. 06:56:59

Avatar
Olcha
Jugador del Barça
Hozzászólások: 205
Csatlakozott: 2018.06.28. 19:31:15

2021.09.01. 01:13:34

Xavier Hernandez írta:
2021.09.01. 00:39:26
Nagy hazudozás folyik itt, mintha készakarva vernék szét a klub sok év munkájával felépített presztízsét - gyaníthatóan sokkal nagyobb a sz@rtenger a klubnál, mint ahogy elképzeljük. Messi távozása mindenesetre így az utóbbi történések fényében egyre nehezebben értelmezhető, nyilván jól megrendezett színjátéknak voltunk tanúi. Kicsit émelyeg tőle az ember. Sokkoló volt ez a nyár, sose gondoltam volna, hogy így szétkú...ják a kedvenc csapatomat :(.
Az a baj, hogy van abban valami amit mondasz. Én többször is mondtam: szerintem szisztematikus leépítés történt és Bartomeu tuti, hogy RM drukker..
Ennyire rosszul vezetni egy ilyen klubot csak direkt lehet.
Griezmann végre eltűzött, lássuk mi lesz.
Avatar
Xavier Hernandez
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 265
Csatlakozott: 2018.01.04. 22:42:42
Tartózkodási hely: Barcelona

2021.09.01. 00:39:26

A 40.000.000 € kicsit vékony, de örüljünk, hogy végre elment. Nem volt idevaló, bármennyire is tekert, idegen test volt a gépezetben. Az Atleti így nyilván megvédi a bajnoki címét, és nekünk a 4.-5. hely továbbra sincs veszélyben :).
Sosem volt "alapember" a csapatban, bármennyire is azt tolták kommunikációs fronton, hogy majd Messi távozásával vezér lesz, nemigen vette ezt senki komolyan.
Nagy hazudozás folyik itt, mintha készakarva vernék szét a klub sok év munkájával felépített presztízsét - gyaníthatóan sokkal nagyobb a sz@rtenger a klubnál, mint ahogy elképzeljük. Messi távozása mindenesetre így az utóbbi történések fényében egyre nehezebben értelmezhető, nyilván jól megrendezett színjátéknak voltunk tanúi. Kicsit émelyeg tőle az ember. Sokkoló volt ez a nyár, sose gondoltam volna, hogy így szétkú...ják a kedvenc csapatomat :(.
Avatar
soadroli
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5143
Csatlakozott: 2008.05.17. 19:50:58

2021.09.01. 00:10:02

na most mi a tosz van? csak itt marad?
Kép
Avatar
Rivaldo11
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8005
Csatlakozott: 2006.08.22. 11:44:15
Tartózkodási hely: Budapest

2021.08.31. 22:52:07

A marca szerint hivatalos. Tolok is egy szilvát erre a dealre. Rossz volt nézni, iszonyat gyenge a pali.
Rivaldo-A Legnagyobb.
Tomix354
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1054
Csatlakozott: 2018.03.09. 21:22:40

2021.08.31. 22:34:56

Mi miért nem tudunk senkit sem olcsón kölcsön venni, aki jelenlegi csapatában csak elvétve jutna lehetőséghez (pl. valami random City játékos)?
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19486
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2021.08.31. 22:31:29

Egyre valószínűbb megy,én speciel nagyon sajnálom,mert szívét lelkét kitette. O sose volt cselgep,nem is erre volt szükség. Az üzlet maga pedig katasztrofális, gyakorlatilag az Atletico csak nyerhet vele.
Kép
Kép
Kép
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2021.08.31. 22:10:52

Remelem rovidesen hivatalos lesz es nem kell nezni tovabb a szerencsetlenkedeset....felolem ingyen is mehetne.

Azt banom h sault nem tudtuk behuzni vhogy.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
Barcaforever
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3973
Csatlakozott: 2004.10.13. 19:17:18
Tartózkodási hely: Barcelona/Budapest

2021.08.31. 22:09:14

miro. írta:
2021.08.31. 22:01:58
Ti jol jartatok,es most ne legyen igazam,de ezzel nyeri meg az Atletico a la ligat.
Elég valószínű, de vegyék vigyék, vhogy meg kell szabadulni a sok ide nem illő, túlfizetett játékostól. Nálunk 3-4 éves intervallumban kell gondolkodni, mint lehetséges továbblépés Barto hülyeségein.
Kép
Avatar
miro.
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1402
Csatlakozott: 2017.03.08. 17:57:31

2021.08.31. 22:01:58

Ti jol jartatok,es most ne legyen igazam,de ezzel nyeri meg az Atletico a la ligat.
" Ha valaki három órát áldoz arra az életéből hogy megnézzen a tv-ben,akkor kötelességem a legjobbat nyújtani. Mindvégig a legjobbat. " - Michael Jordan


rmcf
Avatar
Deluigi
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1827
Csatlakozott: 2021.06.08. 22:25:50
Tartózkodási hely: Szekelyudvarhely

2021.08.31. 21:59:34

bunga írta:
2021.08.31. 21:45:06
Az, hogy Grizért idén még pénzt se kapunk, mutatja, hogy a vezetőségnek ugyanúgy tele volt vele a hócipője, mint a szurkolóknak. De ha ezt így látták, egy hónapja sokkal jobban üzletelhettek volna vele.
10 millat kapunk most, 50-et egy ev mulva

nem olyan rossz uzlet ez...
Válasz küldése