Quique Setién

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15406
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2020.01.26. 13:48:20

palesz77 írta:
Alapból nyilván rohadt necces volt meghúzni szezon közben a váltást, főleg ami összességében elég jelentős változásokkal jár, ez 3 meccs után látszik is. Ennek ellenére én örülök, hogy nem maradtunk az EV féle állóvízben, hanem próbálunk ellépni abból az irányból. Annak ellenére is, hogy az nyilvánvaló - sajnos -, hogy bőven kell még idő ahhoz, hogy mindent átvegyenek a srácok, amit az edző szeretne a pályán látni.
tök jó, hogy racionális érvekkel véded Setient, nehéz belekötni abba amit írsz.

de a játékosok nem fogják tudni átvenni ezt, ez a keret már erre alkalmatlan összességében. a kp-n DeJong és Arthur képes erre, esetleg Vidal, de slussz passz.
Busi nem képes már arra mint régen, ez a napnál is világosabb, ő meg Piqué az, akiken leginkább látszik, hogy bár fejben tudják mit kéne, a testük már visszafogja őket.

akkor vezethet sikerre Setient taktikája, ha kirakja ezeket a játékosokat a kezdőből, és Robertot is. fejre is állhat majd, ezekből a játékosokból már nem fogja tudni kihozni azt amit régen, mert már nincs meg bennük.
plusz ehhez a taktikához szükség lenne Lajosra, aki megnyitja a támadóharmadban a területeket, ahova be lehet mozogni.
ez halálra van így ítélve, lesznek jó meccseink így is, mert 1-2szer majd bejönnek a dolgok, de hosszútávon ez a csapat Setien focijára képtelen lesz.
nyárig lehet próbálkozni, ott a vezetőségnek kell lépnie, és vezéráldozatokat hozni, mint anno Pep-Laporta páros megtette. enélkül vergődni fogunk.

352 meg akkor tud jó lenne, ha nem dögvész lassú khv-ek vannak, plusz Robertot is elfelejti a tag, mert ő nem képes befutni az egész szélt, emellé fogalma sincs védekezésben hova kell visszazárnia, általában ha baj van berohan a khv-k nyakára feleslegesen, otthagyva a szélen az emberét. (lásd tegnapi második gól)

Én úgy gondolom, de lehet tévedek, hogy bár szép dolog amit akarna Setien, de ebben a formában ez öngyilkosság.
ha ezt akarja játszatni, akkor meg ki kell tenni az embereket akik képtelenek rá, és azokkal próbálkozni, akik lehet képesek.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
NovaProspekt
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1912
Csatlakozott: 2019.11.26. 14:17:19

2020.01.26. 13:44:02

palesz77 írta:Gyenge tipp lesz, de gondolom sokan akarnak stílusváltást most a fórumon. Mint azt már sokan tudják én nem ebben látom a megoldást, a labdatartós foci szerintem pont ugyanannyira garancia mint bármi más, de ebben is pont az a kulcs, mint a többi stílusban. Magas fokon kell űzni.. Klopp se ért el semmit a rendszerével 2 évig, most meg uralják Európát vele. Idő, energia és sok meló
igen, csak Klopp egy már bizonyított edző volt, amikor odavitték, mi pedig egy 61 évesen 4 szezonos tehenészbácsitól várjuk a megváltást, nem tenném a két esetet egymás mellé.

én nem tudom, ki mire asszociál, amikor leírja, h labdatartós foci. sztem stílusváltást olyan értelemben senki nem akar, h kezdjünk el egyből katenaccsózni, de ennek a labdatartásnak a jelen formájában semmi értelme, h U-alakban felállunk passzolgatni egy órán keresztül, egy beadást nem próbálunk, senki nem mozog be, és a töpörödött, fizikálisan gyenge csatárainknak el sem tudnánk juttatni a labdát a védők közé. így a kinyíló csapatunkkal tálcán kínáljuk a lehetőséget az ellennek, h kontrából viccet csináljon a döglassú Piquéékből. én nem tudom, Setién mit szeretne összerakni, de ha ez az idejétmúlt rövidpasszos játék az elképzelése, akkor felesleges neki időt adni. ez a foci az akkori játékosainkra szabva működött, és amikor még az ellenfelek nem tudták taktikailag megfogni.

el lehet felejteni Rómát és az Anfieldet, egy gagyi középcsapat Valencia már sztem negyedszerre-ötödszörre olvassa kottából a játékunkat, fogja meg azt taktikailag, h közröhej tárgyává tegye a csapatot.

sokan felhagytak a meccsek követésével EV miatt, nekem viszont ezt a butaságot nem lesz kedvem nézni, ha ez lesz a meccseken. az EV-team meccseivel vallatni lehetett, de ott legalább azt éreztem, h az öreg a konzervatív stílusával igyekszik minimalizálni azt, h hülyére kontrázzanak minket. most egyelőre úgy tűnik, h tálcán fogjuk kínálni a lehetőségeket az ellennek. ez egyszerűen egy baromság, de még jól sem néz ki pluszban.
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2020.01.26. 13:13:18

Nem olvastam a hsz-eket, úgyhogy bocsi ha ismétlek - bár amiket pár napja olvastam mind elég negatív hangvételűek voltak, szóval kétlem azért. Gyors pár gondolat tőlem a csapathoz meg a helyzetéhez.

Alapból nyilván rohadt necces volt meghúzni szezon közben a váltást, főleg ami összességében elég jelentős változásokkal jár, ez 3 meccs után látszik is. Ennek ellenére én örülök, hogy nem maradtunk az EV féle állóvízben, hanem próbálunk ellépni abból az irányból. Annak ellenére is, hogy az nyilvánvaló - sajnos -, hogy bőven kell még idő ahhoz, hogy mindent átvegyenek a srácok, amit az edző szeretne a pályán látni. A nyilatkozata is ezt bizonyítja - ami rohadt szimpatikus volt nekem, nem köntörfalazott, hanem kimondta, hogy szrok voltunk az elsőben, és nem az történt amit ők látni akarnak [klikk az angolért] -, és az is ezt bizonyítja, hogy rengeteg edzés van az előző időszakhoz képest, gondolom gőzerővel megy a taktikai csiszolás egy kis erőnlét turbózással megspékelve. Lesz még ilyen meccsünk szerintem, de ez várható is volt, remélhetőleg Bartoék is felkészültek erre.. De ami a nyilatkozatból is látszik, meg nyilván így is van, hogy nem ez a meccskép amit látni akar, hogy tartjuk csak a labdát bárminemű átütőerő nélkül. Rengeteg felesleges passzunk van, és tegnap Arthur is és Frenkie is - akiket amúgy nagyon bírok - rengetegszer ignorálták a beinduló játékosokat. Gránit panaszkodott erről nemrég, és az a része teljesen jogos, hogy labdatartós focit nem lehet úgy játszani, hogy a középpályásaink, akik a tempót kellene diktálják, teljesen kibújnak az utolsó passzok felelőssége alól. Setién fejenállhat a pálya szélén, ha egyénileg ebbe nem lesz fejlődés, marad ez amit most látunk. Én nem vagyok amúgy olyan "negatív" mint gránit volt ilyen téren, mert Arthur a sérülése előtt már bemutatta, hogy be tud lépni a támadóharmadba is a játékával, és FDJ repertoárjában is benne vannak az olyan passzok mint az Ibiza elleni gólpassz. De nagyon kell ebben az ő egyéni fejlődésük, plusz abban is, hogy ne csak adják a passzokat, de mozogjanak is be ők is. Itt mondjuk csapatszinten is kell a változás, nem csak egyénileg, Setiénéknek komoly felelősségük van ebben. Az 1. félidőben ez totálisan nem ment, a 2. félidőben viszont lényegesen javultunk, Vidal érkezésével meg főleg, ironikus módon akkor kaptuk a gólokat is.

Gyenge tipp lesz, de gondolom sokan akarnak stílusváltást most a fórumon. Mint azt már sokan tudják én nem ebben látom a megoldást, a labdatartós foci szerintem pont ugyanannyira garancia mint bármi más, de ebben is pont az a kulcs, mint a többi stílusban. Magas fokon kell űzni.. Klopp se ért el semmit a rendszerével 2 évig, most meg uralják Európát vele. Idő, energia és sok meló.. Barcelonában nyilván időből kevesebb van, de ez meg ha szemléletet váltanánk ugyanúgy probléma lenne, mert ezek a dolgok nem mennek egyről a kettőre, és akkor is lenne sok bökkenő a csúcsig. Pl ha anno Klopp jön, és tök ugyanígy végzi a munkáját eredmények és játékkép tekintetében, mint a Poolban eddig, a vezetőség lehet előbb kirúgta volna, minthogy sikert érjen el. De hogy a fórum előbb kívánta volna a menesztését, az viszont 100%. Úgyhogy én amondó vagyok, hogy az irányunk jó, csak ezt kéne tökéletesíteni, ami mind az edzői stábtól, mind a játékosoktól komoly feladat lesz. Remélem Setién megkapja a türelmet hozzá.

Ami viszont még meg is spékeli a problémáinkat amúgy, hogy az érkezése előtt 1 héttel 2 játékos is elment, akik segítségére lehettek volna az ő focijába. 352-t preferál, erre Todibo elment kölcsönbe, így maradtunk 3 középső védővel - remélem Rakiticet fogja ott játszatni Setién majd, EV és Lucho alatt is jól tolta liberoként -, ami még 433-hoz is kevés. Plusz jelenleg Vidal az egyetlen középpályásunk, aki érdemlegesen támadja az üres területeket, miután Alená is kölcsönbe került a folyamatos mellőzés miatt. 2 dolog, ami a Lajos nélküli csapatba rohadt jól jött volna. Kíváncsi vagyok amúgy, hogy mi lesz a csatárigazolással, mert necces lesz így nagyon. Suárez sok dologban nem hiányzik, de amit nyújt a 16-osnál az viszont rohadtul. Ne feledjük, nincs 1 éve hogy EV-t is ugyanígy leverte a Valencia nélküle.. Jövő héten elvileg erre is fény derül, hogy mi lesz a 9-es poszt sorsa, hát kíváncsi leszek. Döntő befolyással fog bírni Setiénék munkájára sajnos, úgyhogy remélem nem Boateng féle megoldással rukkolnak elő Abidalék.

Na mindegy, nem húzom tovább mert már ez is több lett mint amit sokan elolvasnak szerintem. Lényeg a lényeg, én nem kongatom a vészharangokat még egyáltalán. EV-nek már nyáron mennie kellett volna, őt nem fogom visszasírni, még ha Setién meg is bukik. Ami remélem, hogy nem fog bekövetkezni, mert nekem baromi szimpatikus a mostani stáb irányvonala, csak sok munka van még hátra. Meglátjuk, hogy sikerül-e a játékosoknak és az edzőnek megtalálni a tökéletes közös irányvonalat, meg hogy lesz-e elég türelem hozzá egyáltalán. Viszont ha összejön a dolog, szerintem bőven megvan a potenciál ahhoz, hogy nagyon jól szórakozzunk..
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21052
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2020.01.26. 11:51:37

Már Pep utolsó szezonjában szenvedtünk azzal a játékkal, csak az idő sok mindent megszépít. De már ott látszott, hogy változás kell. Nem is nyertünk 11-es BL győzelmet követő 3 szezonban, csak egy bajnokságot, a BL-ben ráadásul még egy Bayern elleni mészárlásba is belefutottunk. A spanyol válogatottat, amely szintén nem tudott változtatni, ugyanúgy lemészárolták a 2014-es VB-n.

LE jó felé indultunk, jöttek is sikerek, de aztán már ő maga is letért erről az útról. Valverde ígéretesen kezdett, pl. újra stabilizálni tudta a védelmet, de aztán ő is elment rossz irányba, ráadásul a végére a védekezésünk is szétesett.

Setiénnel pedig visszatértünk a 2011 őszétől -2014 nyaráig tartó szenvedéshez, annyi a különbség, hogy azóta az ellenfelek még jobban felnőttek ehhez a játékhoz, mi pedig már olyan szinten sem tudjuk azt a focit játszani. Ezt pofáztam, mikor idejött QS, hogy ha egy az egyben Pep-féle tikitakát akar játszani a csapattal, abból csúfos bukás lesz, és lám, egy Granadát még nagy nehezen le tudtunk gyűrni, de egy Valencia ellen már édes kevesek voltunk, örülhetünk, hogy csak kettő volt közötte.

És látva ezt a rettenetet, most már inkább külsős edzőben gondolkodnék, mert félő, hogy pl. Xavi ugyanúgy felülne a nosztalgiavonatra, mint az öreg, Busi és Pique pajtik nála is élveznék a bizalmat.
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2020.01.26. 11:25:20

Ennek a koklernek mikor hozzatok le a nyilatkozatát? Lassan eltelt 24 ora, jo lenne lenne vmi hamukat olvasni...
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
vidra
Capitá del Barça
Hozzászólások: 726
Csatlakozott: 2018.05.06. 23:33:21

2020.01.26. 10:48:29

Azt te sem kalkulálod bele, hogy az ellenfelek pár éve tökéletesen alkalmazzák a bunkervédekezést, ami előtte nem volt. Egyértelmű, hogy egy ilyen taktika ellen más képet fog adni a játékunk, mint amikor a kis csapatok középpályája, sőt, sokszor védősora is kirohant a támadóinkra támadásokkor. Ne csak nosztalgiázzatok, hanem hasonlítsátok össze a régi meg a mostani meccseket!

https://www.youtube.com/watch?v=x0jbRWWCg7E" target="_blank

Nézegesd meg, hol áll az ellenfél védősora és középpályája általában ezen a videón, valamint azt is nézd meg, ehhez képest mennyire kell feltolnunk a középpályánkat egy támadás esetén. Feltolt középpálya=destabilizált állapot.

Aztán nézd meg itt az Atletico-t: https://www.youtube.com/watch?v=jVwFV0uGXBo" target="_blank
Amúgy ezen a meccsen az Atletico többször eléggé kirohant, mert támadtak, akkor kapták is az áldást, de azzal sajnos destabilizáltuk a játékunkat.
culinho
Capitá del Barça
Hozzászólások: 543
Csatlakozott: 2008.03.02. 09:38:26
Tartózkodási hely: budapest

2020.01.26. 10:43:31

Bocsánat, de hülyeség az az állítás, hogy eljárt az idő a labdatartásos foci felett. Ahogy 10 éve játszott a csapat, az most is verné az egész világot, jöhetne ide bármennyit futó Liverpool.
De amit ma csinálunk az olyan, mint ahogy a kínaiak másolták le sokáig az elektronikai cuccokat, hasonló, de csak első ránézésre.
Én nem tudom, hogy ez a jelenlegi keret alkalmas lenne-e rá, talán igen, de nagyon elmentek a játékosok, évek óta eresztenek egyre jobban lefele. Bevallom, nem is várok semmit, mert ide teljes tisztulás kell és azt az Elnökkel kell kezdeni - aki sajnos 21-ig maradni akar -. Ha ő eltakarodott, akkor az új szép hozhat majd olyan lendületet, amit egy fiatal, feltörekvő Xavi - remélem - meglovagolhat. Aki részben azért se vállalta el szerintem a posztot, mert ő is Fontot akarja, ahogy viszont. Nézzétek meg, nem csak az a baj, hogy Pep elment, hanem hogy Laporta. Volt hülyesége igen, de azóta hanyatlunk, kisebb fellángolásokkal..
Visszatérve, a klasszikus játékunkkal tartottuk a labdát, gyorsan mozgattuk az ellenfelet oldalra, de nem cél nélkül, hanem amint elől megvolt az elcsúszás, ment is be élesbe előre, ahogy volt bemozgás is. Ma elvétve van vonalak mögé befutás, akár középen, akár szélen. De a jobb oldalunk úgy ahogy van kuka, futhatnának, de nem mennének vele semmire.
A labda sebessége borzasztó lassú nálunk, ahogy totál hiányzik a letámadás és 2 ember nem is védekezik, ami luxus. Nincs védekezési stratégia, se nem támadunk le, se nem zárunk mélyen vissza. Középen állunk, széthúzott vonalakkal, nagy üres belső terekkel. Könnyű szidni Busquets, de ekkora területet egyedül nem lehet lefogni, ahogy a kéziben a kapusnak is kell az előtte mozgó fal.
Borzasztó ezt a szenvedést nézni.
Még az is lehet, hogy Leo nyáron elgondolkodik majd a folytatáson, ha nem lesz gyökeres változás.
Míg Barto itt van, addig én semmi jóra nem számítok.
Itt ki kell tenni a jóllakott sztárok felét és ezzel párhuzamosan rendbe tenni a fizetéseket is.
Pl. ennek a Perez eladásnak mi értelme lesz? Megveszünk majd drágán valakit gyorsan, aki máshol se játszik és lő 2 gólt és eladjuk a saját nevelést, úgy hogy marad 3 egészséges támadó. Milyen üzenete van ennek megint és gazdaságilag is mi a ráció benne. Elhiszem, hogy nem fogja itt megváltani Perez a világot, de egy Rodrigo se fogja..
Kovbal88
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2165
Csatlakozott: 2013.07.17. 16:50:38

2020.01.26. 08:45:48

Samper írta:Setiennek megvalósultak legmerészebb álnai, de ezt mindjárt követte élete legnagyobb csalódása. Öregedő hősei nem olyanok, mint amilyennek képzelte őket. Két út áll előtte. Vagy beadja a derekát és asszisztál a látványos hanyatláshoz. Vagy makacsul nekilát a változtatásnak, amíg ki nem rúgják érte.
Szerencsére azért még focizni tudnak ezek jóllakott játékosok. Küzdeni abban viszont már nem lennék biztos. Nem is értem, hogy fér bele, mikor mindenki mindenhol azt nyilatkozza, hogy milyen fontos a BL. Öt éve a kupa közelében se nagyon voltunk, megalázó vereségek nulla idegenbeli lőtt gól. Hihetetlen ez a hozzáállás. Nem jók ezek az életre szóló szerződések, ilyenkor jön ki igazán. Amikor látjuk, hogy a játékosok szezonokat lötyögnek végig.
A tavalyi Real elleni kiütés is csak a szerencsén múlt, bemegy a kapufájuk egyből visszajönnek a meccsbe, a többit nem is említem mivel ott is csak a szerencsén múlt, hogy jobbak lettünk.

Az új edzőnek, pedig még adnék 2-3 meccset a változtatásra, általában ha új seprő érkezik, valami megmozdul más csapatoknál, nem tart sokáig pl MU. De legalább történik valami, na itt még ilyen se eddig.
Samper
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3846
Csatlakozott: 2014.10.22. 16:22:27

2020.01.26. 05:59:48

Setiennek megvalósultak legmerészebb álnai, de ezt mindjárt követte élete legnagyobb csalódása. Öregedő hősei nem olyanok, mint amilyennek képzelte őket. Két út áll előtte. Vagy beadja a derekát és asszisztál a látványos hanyatláshoz. Vagy makacsul nekilát a változtatásnak, amíg ki nem rúgják érte.
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21052
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2020.01.26. 00:36:08

Ez a meccs utáni Busquets nyilatkozat is mutatja, hogy a játékosok hozzáállásával is baj van. Nem látják, hogy baj van, nekik jó ez a lötyögés, hiszen, ha Messi jó napot fog ki (és azért szerencsére ilyen elég gyakran van), akkor akár nyerhetünk is, a többieknek még szépen elfocizgatnak, lötyögnek, alibiznek. Na ennek kéne véget vetni, csak ehhez kéne egy karakán edző is.

Setiéntől aligha várhatunk megoldást, ő egyrészt szerelmes ezekbe a játékosokba, másrészt ha még be is látná a problémákat, kisember ahhoz, hogy egy Busquetset vagy egy Piquet padra tegyen. A jóllakott játékosoknak nagyon kényelmes egy ilyen edző, nekünk szurkolóknak viszont katasztrófa.
ikajli
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 448
Csatlakozott: 2019.03.30. 20:40:04
Tartózkodási hely: Pécs

2020.01.25. 23:33:29

Nem törnék máris pálcát felette, bár azt ígérte, hogy szép játékot fogunk látni. Ennél nézhetetlenebbnek viszont én még nem ítéltem egy meccsen se a játékot. Nem bírtam végignézni a meccset.

Azon gondolkodok, hogy szegény Setien fejében megfordult-e már, hogy ő egy patinás, szép öreg csapatot vett át, amit közelebbről megnézve csak a gondok látszanak?
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21052
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2020.01.25. 21:52:33

Kovbal88 írta:
visca el barca írta:Az nem kérdés h szukseg volt edzovaltasra, de erthetetlen, hogy tudtak a vilag egyik legnagyobb klubjanak a padjara egy ilyen noname senkiházit talalni.
Nem lenne baj, hogy "noname" ha 40 körül lenne, csak sajnos már 60 éves. Viszont egyenlőre még védenem kell, jár neki a lehetőség, a Valencia ellen amúgy se szoktunk jól játszani általában. És Valverde, után kell idő, hogy felrázza a csapatot. Nem rossz ez a keret, nekem De Jong, Vidal, Dembelé is tetszene, ha ki tudnának magukból adni a maximumot.
Lehet mondani, hogy még idő kell neki, csak szerintem eleve nagyon rossz úton indult el, és ezen hetek, hónapok sem fognak segíteni. Az segíthetne, ha tudna váltani, de félek, hogy ehhez kevés lesz. De azért hajrá, hátha... !
Kovbal88
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2165
Csatlakozott: 2013.07.17. 16:50:38

2020.01.25. 21:24:12

visca el barca írta:Az nem kérdés h szukseg volt edzovaltasra, de erthetetlen, hogy tudtak a vilag egyik legnagyobb klubjanak a padjara egy ilyen noname senkiházit talalni.
Nem lenne baj, hogy "noname" ha 40 körül lenne, csak sajnos már 60 éves. Viszont egyenlőre még védenem kell, jár neki a lehetőség, a Valencia ellen amúgy se szoktunk jól játszani általában. És Valverde, után kell idő, hogy felrázza a csapatot. Nem rossz ez a keret, nekem De Jong, Vidal, Dembelé is tetszene, ha ki tudnának magukból adni a maximumot.
drobika
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1412
Csatlakozott: 2017.10.12. 11:54:08
Tartózkodási hely: Pécs

2020.01.25. 21:23:17

Jó focit fogunk játszani! Ez volt az ígéret. Az nem hangzott el, hogy mikor !
Egy biztosnak látszik, ameddig ez az oldalpasszos, lassú és ötlettelen játékot valljuk a magunkénak, addig ez ígéret ígéret marad. Lehet, behúzunk egy két meccset ezzel, de már ez is egyre nehezebben megy. Eljárt az idő efelett a játék felett.
Futni kell, sokkal gyorsabban járatni a labdát nem egy embertől várni a megváltást.
Nyilván nem lehet lecserélni a keret összes tagját, de sajnos el kell kezdeni valahol,mert ez az állomány már nem versenyképes. Ki kell mondani, eljárt felettük az idő!
Mentálisan fel kell rázni a játékosokat és azokat játszatni, akik képesek még a változtatásra.
Nem tudom,hogy ez a mester alkalmas e erre, de ez a vezetőség teljesen alkalmatlan,szakmaiatlan és úgy látom, hogy még erkölcstelen is.
Ha nem változtatnak, a Milan sorsára jutunk. ( Berlusconi ott is elintézte a klubot)
Itt Barto intézi el.
Avatar
Feast4
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3531
Csatlakozott: 2014.05.01. 21:54:54

2020.01.25. 20:14:22

visca el barca írta:Az nem kérdés h szukseg volt edzovaltasra, de erthetetlen, hogy tudtak a vilag egyik legnagyobb klubjanak a padjara egy ilyen noname senkiházit talalni.
Gyanítom mert egy Pokettino, egy ten Hag, egy Allegri úgy ült volna csak le ide, hogy ez meg, meg ez, meg ez húzzon innen a francba. Abidaléknak pedig pofa lapos az kell ide akit én akarok a rendszerbe.Ez nyilván Busquets, Pique, Suarez, SR, kárára történt volna az meg itt nem pálya.
Kép
Mascherano14
Capitá del Barça
Hozzászólások: 618
Csatlakozott: 2018.01.04. 00:19:27

2020.01.25. 20:10:22

Hát ez [auto_cenzúra] volt. Grizes továbbra is idegen test, Messi nem hajlandó neki passzolni. Artur és Busi nem elég vállalkozóak, nem hajlandók helyzetben sem elvállalni a lövést és Messit keresik. De Jong mintha nem lenne. Vidal és Fati jó.
Tavaly kellett volna felkavarni az állóvizet, és nem Griezmannt idehozni. Setien kísérletezik, ez jó, de ezzel a láthatóan, fáradt és hitehagyott kerettel már nehéz helyzetben van.
Avatar
csabimo
Capitá del Barça
Hozzászólások: 946
Csatlakozott: 2006.01.13. 02:09:37
Tartózkodási hely: bonyhád

2020.01.25. 19:48:39

LG írta:
visca el barca írta:Az nem kérdés h szukseg volt edzovaltasra, de erthetetlen, hogy tudtak a vilag egyik legnagyobb klubjanak a padjara egy ilyen noname senkiházit talalni.
Az egyik nagy baj tényleg az, hogy gyenge edzőt hoztunk, a másik az időzítés. Ha a tavalyi szezon végén váltunk, akkor lett volna idő edzőt keresni, az új edzőnek meg építkezni, így meg mivel hirtelen kellett vki, mert Xavi nem vállalta, ez lett az eredmény. Én Valverde ellenes voltam, de addig nem szabadott volna leváltani, amíg nem találunk egy normális edzőt helyére, mert bár vele sem láttam túl sok esélyt egy sikeres szezonra, most még rosszabb a helyzet.
Sziasztok! Kb igy lehet ahogy irod, inkabb a vezetőség az alkalmatlan ezekkel a vicc kategória döntésekkel.. Amikor el kellett volna küldeni a tavalyi 2. Bl égés után maradhatott, most felállitották úgy hogy körbeudvaroltak a hirek szerinten Xavitól Poketinótól Qmanig mindenkit és a végére maradt a vigaszdíj..
Nem Setien hibája ez a semmi foci, az elnökségé, hogy mit keres még Rakitic Busquets, Pique a csapatban?? És itt lesznek még, jövőre is mert nincs náluk jobb. Értelmetlen 100 millios igazolások, csapatba beépités 0.
Ez a szegény ember kapott egy fáradt csapatot - Suarez, old meg ha tudod. Nem fogja, de csak ő vállalta! Miért nem jött klasszis edző vagy név? Mert több eszük volt. Mint pl: Bartomeunak, hogy Iniesta pótlására hoznak egy Coutinhot a középpályára, és kiteszik szélre, majd kölcsönadják, mert van nekünk Rakitic..
Ebből a kertből 2 embert lehet kiemelni az Messi és Ter Stegen, a többi hoz egy átlagot és semmi plussz, tili toli passz passz, a legközelebbi emberhez,oldalra meg vissza, embert verni csak Messi és Semedo tud, vagy akar, mind1 is.. Gólt rugni csak Messi esetleg Grizes vagy Vidal. Ez igy elég szomorú ezek a tények. Harmatgyenge középpàlya évek óta és edzőzünk. A védelem inkabb hagyjuk Roberto nem jobb hátvéd, csak nálunk.
Van itt baj bőven, bárcsa k az edző lenne probléma.
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21052
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2020.01.25. 19:13:40

visca el barca írta:Az nem kérdés h szukseg volt edzovaltasra, de erthetetlen, hogy tudtak a vilag egyik legnagyobb klubjanak a padjara egy ilyen noname senkiházit talalni.
Az egyik nagy baj tényleg az, hogy gyenge edzőt hoztunk, a másik az időzítés. Ha a tavalyi szezon végén váltunk, akkor lett volna idő edzőt keresni, az új edzőnek meg építkezni, így meg mivel hirtelen kellett vki, mert Xavi nem vállalta, ez lett az eredmény. Én Valverde ellenes voltam, de addig nem szabadott volna leváltani, amíg nem találunk egy normális edzőt helyére, mert bár vele sem láttam túl sok esélyt egy sikeres szezonra, most még rosszabb a helyzet.
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2020.01.25. 18:55:35

Az nem kérdés h szukseg volt edzovaltasra, de erthetetlen, hogy tudtak a vilag egyik legnagyobb klubjanak a padjara egy ilyen noname senkiházit talalni.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
ktm
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 449
Csatlakozott: 2012.05.18. 22:59:24

2020.01.25. 18:54:36

Setien mester gyorsan kiadta az utjat Pereznek, 2 meccs utan... szoval azt hiszem itelkezhetunk 3 meccs utan vele szemben: Setien OUT.
Tomix354
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1054
Csatlakozott: 2018.03.09. 21:22:40

2020.01.25. 18:48:59

Az edző váltás indokolt volt, már Ernővel sem jöttek úgy az eredmények. Egyik legrosszabb szezon kezdését produkáltuk és ne feledjük, hogy vele is egyre gyakoribb volt az, hogy meccsenként 1-2 kaput eltalált lövésünk volt.

Tehát teljesen érthető, hogy egy új impulzust akartak adni a csapatnak az edző váltással. A kérdés az - amit már korábban is írtam -, hogy miért kellett ezt ilyen gyorsan és olyan formában ahogy tették. Nem tudom miért nem lehetett várni legalább 1 hetet, hogy normálisan el lehessen dönteni az edző kilétét. Vagy kitudja, lehet senki más nem vállalta volna?

Összességében még javulhat a helyzet, ki tudja 1 hónap múlva mi lesz, de még ha bele is lendülnek a srácok az valószínűleg a bajnokság kárára lesz. Egyébként pedig 2021-ben lehet kezdeni egy tiszta lappal. Annyi biztos, hogy egy jó kapus adott lesz.
Avatar
Rinku
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2549
Csatlakozott: 2009.08.02. 14:28:48

2020.01.25. 18:46:50

lajosa írta:Örülünk, Vincent ?
Ezt akartuk ?
Most, hogy nincs Valverde, mivel lett jobb ?
Azzal, hogy nincs Valverde ?
Így még a bajnokságnak is lőttek.
Nem kell a púder, és nem kell az önigazolás, Ernesto mesterrel is olyan volt nézni a játékot, mint üveget dugni a s.ggünkbe. Nem tartottam rossz gondolatnak Setient leültetni, de rossz lett, buktuk a lottót. Ennyi. De jobb, hogy ez történt, történik, mint talányban hetente eret vágni, hogy mi lenne ha.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Rinku 2020.01.25. 18:49:21-kor.
Football, bloody hell. /SAF/
Avatar
gránit
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2401
Csatlakozott: 2010.06.12. 08:55:53

2020.01.25. 18:38:10

Pontosan. Sosem értettem a "Valverde out"-ozást, amikor teljesen egyértelműen korlátai voltak/vannak a csapatnak. Eddig mindent Valverdére lehetett kenni, most kezdhet mindenki felébredni, hogy itt a problémák azért mélyebbek annál, hogy "Valverde monnyonle".

Amit kifőzött a vezetőség, most már egye meg. Még ha teljesen szétcsúszunk a szezon végére, akkor is meredek lenne kirúgni Setiént. Komoly edző hogy jönne ide a jövőben, főleg azok után, amit Valverdével végigcsináltak? Vezettük a bajnokságot, csoportelsőként jutottunk tovább a BL-ből, és mégis mindenki ellene volt, csak mert nem játszottunk tetszetősebb focit. Na igen, csak ezzel a kerettel nem is nagyon lehet. Durva üzenet lenne egy újabb kirúgás az edzővilág felé, "ha nem játszol Guardiola-szintű tiki-takát, még ha két év alatt két bajnokságot is nyersz, akkor is repülsz". Nem jönne ide normális edző ilyen edzőpolitikával. Max Xavit nyárig meggyőzik, ez lehet még egy kiút.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára gránit 2020.01.25. 18:51:53-kor.
Avatar
vidra
Capitá del Barça
Hozzászólások: 726
Csatlakozott: 2018.05.06. 23:33:21

2020.01.25. 18:37:08

Ha nem adja fel ezt a céltalan tiki-taka nosztalgia játékot és nem sikerül lendületet vinni a a támadásokba a 16-os környékén, hanem tovább toljuk az alibi foci, akkor nem sokáig fog maradni.
Egy felállt védelem ellen sebesség kell, lendület kell, sok széljáték, a beadásokra jól érkező emberek. Ha a széljáték megvan, akkor az középről elvonja a védőket és lehet barcelonáskodni.
lajosa
Barça C
Hozzászólások: 18
Csatlakozott: 2011.02.21. 11:04:10

2020.01.25. 18:28:12

Örülünk, Vincent ?
Ezt akartuk ?
Most, hogy nincs Valverde, mivel lett jobb ?
Azzal, hogy nincs Valverde ?
Így még a bajnokságnak is lőttek.
Válasz küldése