Quique Setién

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10071
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2020.01.15. 17:54:55

MesQueUnClub írta:Holnap is edzés lesz, 3 nap alatt a negyedik plusz egyre több fiatallal. Az biztos hogy belevágott a munkába.
Bizony, főleg hogy ma nem is lett volna a terv szerint edzés, de be rendelte a srácokat, tényleg bele kezdett :D
Nagyban említette, hogy nem ülhet senki sem a babérjain, mert nincsenek fix helyek, kíváncsi leszek hogy mennyire fogja ehhez tartani magát.
Amúgy azt olvastam, hogy nem egyedül jött, hanem jött egy konkrét stáb is vele együtt!
Furcsa hogy erről nem sokat írnak, pedig fontos is lehet.

Stalkyard:+1
Azért egy Arthur-De Jong-Busquets-Puig névsorral lehet alkotni, ha sikerül az edzőnek fel húzni egy jó taktikát rájuk, és lendíteni a formájukon.
Plusz Rakitic, Vidal is (még) itt van, a fizikálisabb irányvonalat képviselve, amennyiben szükséges.

Ráadásul Firpót jól ismeri a Betises korszakból, így hátha Alba tehermentesítését is meg tudja vele oldani, és nem az lesz hogy 50 meccsből 2-n játszik Firpo, többit Alba.
Avatar
Stalkyard
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3161
Csatlakozott: 2010.05.19. 19:10:30

2020.01.15. 17:33:45

Ha kezelésbe veszi Puig fejlődését, plusz De Jong és Arthur is jobban elkezdhetne kiteljesedni, számomra már megérte hogy idehozták Setiént.

Egyébként sok sikert neki, nem tudom mi várható, én Valverdével is nagyon optimista voltam mikor kinevezték, úgyhogy már csak jóslatokba sem merek bocsátkozni. Sok helyen olvasom, hogy aggasztó a sok kapott gól ami jellemezte eddig a csapatait. Hát ezzel tavaly meg idén EV-vel is volt/van baj rendesen, ha viszont a támadójátékot rendbe teszi, sokat nem veszíthetünk.
Az éjjel soha nem érhet véget!

Klopp on Coutinho bid: "I think tomorrow they (Barcelona) will offer a McDonald's Happy Meal and we get the toy as well!?"
MesQueUnClub
Capitá del Barça
Hozzászólások: 538
Csatlakozott: 2017.03.21. 21:13:21

2020.01.15. 17:19:52

Holnap is edzés lesz, 3 nap alatt a negyedik plusz egyre több fiatallal. Az biztos hogy belevágott a munkába.
Peter
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3229
Csatlakozott: 2019.09.04. 02:22:17

2020.01.15. 14:52:34

NovaProspekt írta:sztem:

Stéga - vitathatatlanul a kezdőben a helye, klasszis

Semedo - jó, legalábbis jobbat nem találunk
Piqué - lassan el kellene tűnnie a kezdőből, de maradni fog
Lenglet - lehetne tőle jobb kezdőnk
Alba - top3 a posztján, klasszis (bár idén gyenge volt eddig)

De Jong - képességekre top, nagyot robbanhat még
Busquets - lassan el kellene őt is felejteni, de maradni fog még. viszont egy Barcásabb játékban jobb lehet
Arthur - képességekre szintén nagyon jó játékos, csak állandóan sérült

Messi - nem igényel magyarázatot :D
Griezmann - jó, legalábbis jobbat nem találunk a posztra
Dembélé - jó lehetne, ha nem lenne sérült, vagy sérülésből való visszatérés miatt formán kívül.

sztem nem olyan rossz így a kezdő, legalábbis 5-7 embert nem kellene kicserélni, vagy nem lenne érdemes. nálam egy top középhátvéd jönne mindenképp, meg a középpályára egy kreatív ember. de ha Riqui berobbanna esetleg Setién alatt, akkor a kp.-ra sem kell senki. a pad meg elég mély, pláne, ha Suárez hajlandó lesz mostmár leülni (33 évesen és a komoly, krónikus, több műtétet igénylő térdproblémái után remélhetőleg belátja, h már nem 20 éves)
Lehet, hogy némi túlzással és nagyvonalúan, de nálad is kijön az 5 - 7 ember....természetesen ésszerű rotációval és megfelelő helyettesekkel....magyarázatod rendben : Piqué, Lenglet, Busi, Rakit nem soroltad, jó Suarez kellene, de sérült, jó Dembelé kellene, de sérült, Arthur detto...

Fatit, Perézt, Waguét, Firpót, Tobidót, Umtitit ésszel, ügyesen-taktikusan beforgatni, megnézni mit tudnak akár egyszerre is (ellenféltől függően stb.)....arról nem beszélve, hogy ügyes rotációval tehermentesítve Piqué, Busi esetleg megbízhatóbb is lehetne....szóval a lényeg az, hogy jól sakkozzon Quique....a sakkfigurák elvileg adottak hozzá....aztán Riqui Puig és még lapulhat az utánpótlás kalapban is valaki.....és nyitva van január végéig az átigazolási időszak.
Asys
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1252
Csatlakozott: 2006.07.03. 11:05:00

2020.01.15. 09:36:24

Sziasztok!
Nem tegnap volt amikor utoljára írtam, inkább csak olvasgatom a fórumot az utóbbi időben. 2003-óta szurkolok a csapatnak, láttam gödörben és a mennyekben, minden edzővel úgy voltam, hogy ameddig a barcás identitást vallja magáènak lehetnek jobb-rosszabb eredmények a lényeg: a STÍLUS (a támadó felfogás , passzjáték, labdatartás) amiért megszerettem a klubot. Mindegyik edzőnkben az elejétől a végéig bíztam, mert láttam a törekvést, hogy a körülményekhez képest változtatva ugyan (játékoskeret, ellenfél stb.), de őrizték stílust, nem távolodtak el tőle. Amikor Valverdét kinevezték, szintén ugyanezt vártam tőle és a felkészülési meccseken egészen Neymar dobbantásáig úgy tűnt így is lesz. Aztán minden megváltozott, el is fogadtam eleinte mert megmentette a szezont. A róma elleni kudarcnál sem kongattam a vészharangokat. A tavalyi évben már vártam az áttörést elsősorban játékban, de ugyanazt kaptam mint 2017-2018-ban, taktikázgatást, célfutballt és színtelen-szagtalan játékot. Egyik sem tetszett, de bevallom a real produkcióját látva, hogy így is lehet bl-t nyerni azért kárpótolt volna ha tavaly mi emeljük magasba a trófeát. De nem ez történt, kudarcot vallott és nem mondott le a szezon végén. Az idei szezon az első olyan 2003-óta hogy nem követtem rendszeresen a meccseket, mert egyszerűen nem tudtam élvezni a produkciójukat és nem lelkesedtem ha leültem a tv képernyő elé. A real elleni dupla nulla volt az utolsó utáni csepp a pohárban, szívből örülök, hogy leváltották és legalább ennyire örülök Setién érkezésének, mert ha csak annyit tesz, hogy visszacsempészi a játékba a Barca dns-t és nem fognak unalomba fulladni a meccseink, ahol az összes izgalom azon volt, hogy ha már előnybe kerültünk elbukjuk-e onnan is... akkor én elégedett leszek. Identitást és Barcás játékfilozófiát várok tőled! Bízom benned, ne okozz csalódást!
Avatar
NovaProspekt
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1911
Csatlakozott: 2019.11.26. 14:17:19

2020.01.15. 07:55:27

MQuCsabi írta:CSak annyit fűznék hozzá, hogy Suarezeddig is belátta, hogy ne mbírja, de te, ha az edző azt mondaná, hogy kezdő vagy meccs előtt, akkor azt válaszolnád, hogy áá mester, inkább Abel Ruiz tegye be, én pihennék :mrgreen:
jogos, csak kimondatlanul azzal számolok, h Setién elképzeléseibe egy labdaügyesebb Griezmann jobban fog illeni, plusz Suárez ha visszatér (gyakorlatilag 8 hónap múlva) már nem feltétlenül lesz az a játékos, mint eddig. én bírnám, ha itt maradna, de csak egy Aduriz-szerű szupercsereként.
Avatar
MQuCsabi
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6340
Csatlakozott: 2007.07.12. 14:50:03
Tartózkodási hely: Budapest

2020.01.15. 07:45:34

CSak annyit fűznék hozzá, hogy Suarezeddig is belátta, hogy ne mbírja, de te, ha az edző azt mondaná, hogy kezdő vagy meccs előtt, akkor azt válaszolnád, hogy áá mester, inkább Abel Ruiz tegye be, én pihennék :mrgreen:
Kép
Avatar
NovaProspekt
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1911
Csatlakozott: 2019.11.26. 14:17:19

2020.01.15. 07:05:07

sztem:

Stéga - vitathatatlanul a kezdőben a helye, klasszis

Semedo - jó, legalábbis jobbat nem találunk
Piqué - lassan el kellene tűnnie a kezdőből, de maradni fog
Lenglet - lehetne tőle jobb kezdőnk
Alba - top3 a posztján, klasszis (bár idén gyenge volt eddig)

De Jong - képességekre top, nagyot robbanhat még
Busquets - lassan el kellene őt is felejteni, de maradni fog még. viszont egy Barcásabb játékban jobb lehet
Arthur - képességekre szintén nagyon jó játékos, csak állandóan sérült

Messi - nem igényel magyarázatot :D
Griezmann - jó, legalábbis jobbat nem találunk a posztra
Dembélé - jó lehetne, ha nem lenne sérült, vagy sérülésből való visszatérés miatt formán kívül.

sztem nem olyan rossz így a kezdő, legalábbis 5-7 embert nem kellene kicserélni, vagy nem lenne érdemes. nálam egy top középhátvéd jönne mindenképp, meg a középpályára egy kreatív ember. de ha Riqui berobbanna esetleg Setién alatt, akkor a kp.-ra sem kell senki. a pad meg elég mély, pláne, ha Suárez hajlandó lesz mostmár leülni (33 évesen és a komoly, krónikus, több műtétet igénylő térdproblémái után remélhetőleg belátja, h már nem 20 éves)
Peter
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3229
Csatlakozott: 2019.09.04. 02:22:17

2020.01.15. 00:07:11

hajnesz írta:
Peter írta:
"...nagy öregek..."....minden tisztelet az övék, de már muszáj fiatalítani....nyilván Valverde felelőssége volt Róma és Liverpool, de a "nagy öregek" együtt 1 illetve 2 éve is kevésnek bizonyoltak....és az idő azóta is a "nagy öregek" ellen ketyeg....persze egy tökös edzővel a "nagy öregekben" benne volt (talán még akár ma is benne lehet) a lehetőség egy utolsó nagy alakításra...de az ellenfeleken kívül az idő is egyre inkább ellenük dolgozik....a lehetőség a "nagy öregek" saját kezében volt a Velverde korszak alatt...de valamiért mégsem tudtak ezzel élni...
Én is hasonlóan látom, viszont azt nem lehet elvárni, hogy szezon közben, kb 1 hónnappal a szezon lényegi része előtt kicseréljen 7játékost a kezdőben. Szerintem nincs rá idő.. Én 2-3 változtatással elégedett lennék, ebből 1-2 a középpályán, meg max a védelembe visszakerülhet Umtiti.
kb igen....de nem tudjuk innen, hogy az öregek mitől voltak olyanok amilyenek....lehet, hogy elegendő lenne 2-3 frissítés.....de lehet, hogy muszáj lesz 5-7 is....ezt mi nem tudjuk...
Avatar
hajnesz
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1561
Csatlakozott: 2009.05.04. 19:45:30
Tartózkodási hely: Szeged

2020.01.14. 23:59:47

Peter írta:
"...nagy öregek..."....minden tisztelet az övék, de már muszáj fiatalítani....nyilván Valverde felelőssége volt Róma és Liverpool, de a "nagy öregek" együtt 1 illetve 2 éve is kevésnek bizonyoltak....és az idő azóta is a "nagy öregek" ellen ketyeg....persze egy tökös edzővel a "nagy öregekben" benne volt (talán még akár ma is benne lehet) a lehetőség egy utolsó nagy alakításra...de az ellenfeleken kívül az idő is egyre inkább ellenük dolgozik....a lehetőség a "nagy öregek" saját kezében volt a Velverde korszak alatt...de valamiért mégsem tudtak ezzel élni...
Én is hasonlóan látom, viszont azt nem lehet elvárni, hogy szezon közben, kb 1 hónnappal a szezon lényegi része előtt kicseréljen 7játékost a kezdőben. Szerintem nincs rá idő.. Én 2-3 változtatással elégedett lennék, ebből 1-2 a középpályán, meg max a védelembe visszakerülhet Umtiti.
Peter
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3229
Csatlakozott: 2019.09.04. 02:22:17

2020.01.14. 23:29:28

hajnesz írta:Akárhogy is nézzük, végül az fog dönteni, hogy a keret hajlandó-e alkalmazkodni az elképzeléséhez, illetve meggyőzi-e a nagy öregeket az elképzeléséről. Egyelőre nem tudom elképzelni, hogy kirakja őket...
"...nagy öregek..."....minden tisztelet az övék, de már muszáj fiatalítani....nyilván Valverde felelőssége volt Róma és Liverpool, de a "nagy öregek" együtt 1 illetve 2 éve is kevésnek bizonyoltak....és az idő azóta is a "nagy öregek" ellen ketyeg....persze egy tökös edzővel a "nagy öregekben" benne volt (talán még akár ma is benne lehet) a lehetőség egy utolsó nagy alakításra...de az ellenfeleken kívül az idő is egyre inkább ellenük dolgozik....a lehetőség a "nagy öregek" saját kezében volt a Velverde korszak alatt...de valamiért mégsem tudtak ezzel élni...szóval a "nagy öregek" ha iszonyatosan összekapják magukat akár egy búcsú csodára is képesek lehetnének....de ez valószinűleg csak a mi szurkolói álmunk....a relaitás inkább a fiatalokkal való frissítés....aztán meglátjuk mire jutunk.... :oops:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Peter 2020.01.15. 00:03:10-kor.
Avatar
hajnesz
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1561
Csatlakozott: 2009.05.04. 19:45:30
Tartózkodási hely: Szeged

2020.01.14. 23:02:59

Akárhogy is nézzük, végül az fog dönteni, hogy a keret hajlandó-e alkalmazkodni az elképzeléséhez, illetve meggyőzi-e a nagy öregeket az elképzeléséről. Egyelőre nem tudom elképzelni, hogy kirakja őket...
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18359
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2020.01.14. 21:46:02

Veb, nem, nem elég, tudnia is kell átadni, ami Setiennel megvolt.
Mascherano14
Capitá del Barça
Hozzászólások: 618
Csatlakozott: 2018.01.04. 00:19:27

2020.01.14. 21:12:46

Nagyon várom, jó focit játszott a Betis vele. Merész, gólratörő és szép játékot mutattak, és hát ennél több gólt csak nem kapunk :)
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2020.01.14. 21:10:21

MatyiG írta:
Samper írta:Tud valaki Pep-en (és esetleg újabban ten Hag-on) kívül olyan neves edzőt mondani, aki Cruyff filozófiáját vallja?
Sarri. Jardim és Tuchel még talán, de ők is csak részben.
Es amugy ide eleg annyi h vki cruyff filozofiajat vallja? mert ha igen akkor en is lehetnek edzo.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18359
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2020.01.14. 20:59:02

Samper írta:Tud valaki Pep-en (és esetleg újabban ten Hag-on) kívül olyan neves edzőt mondani, aki Cruyff filozófiáját vallja?
Sarri. Jardim és Tuchel még talán, de ők is csak részben.
Samper
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3846
Csatlakozott: 2014.10.22. 16:22:27

2020.01.14. 20:54:30

Tud valaki Pep-en (és esetleg újabban ten Hag-on) kívül olyan neves edzőt mondani, aki Cruyff filozófiáját vallja?
Avatar
NovaProspekt
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1911
Csatlakozott: 2019.11.26. 14:17:19

2020.01.14. 20:05:32

Chino írta:A korábbi edzőink, akikkel Bl-eket nyertünk milyen háttérrel érkeztek? Rijkaardnak nem volt valami sikeres múltja trénerként, Pep még első osztályú csapatot sem edzett, Lucho megbukott a Romanál és az a Celta sem volt ütősebb csapat mint a Betis.
A múltat sikerek szempontjából szerintem pont nekünk nem kellene alapul venni. Két-három hónap múlva már körvonalazódni fog nagyjából merre tart Setién a csapattal.
jó, csak mint ahogy lejjebb említették, ők mind fiatal edzők voltak akkor, akikből még bármi lehetett azon a ponton. közülük Pep egyértelműen top lett, Lucho felső-közép kategória, Rijkaardnak valóban sem előtte, sem utána nem volt nagy edzői karrierje.

viszont Setién meg már 61, és ha ennyi év edzősködés után sem tud egy komolyabb rezümét felmutatni, akkor az emberben az az érzés támad, h az ember pontosan hosszú távon azokra a helyekre, csapatokba került, ahova való (tehát nem ide).

de persze nem mindig a legnagyobb ászok lesznek itt (vagy bárhol) sikeresek, és a körülmények, események és a csillagmozgások kedvező összjátékaként összejöhet, h kihoz vmi extrát a csapatból. csak úgy gondolom, hogyha mennek a sztárigazolások, meg a fogadkozás a BL-ért, akkor biztosabbra kellene mennie a klubnak a kispadot illetően.
de elfogadom, h ma nem az edzők álma a Barcában edzősködni, mert igencsak le vannak korlátozva, és az öltözőt kezelni sem a legegyszerűbb. Angliában most több babér terem, nem csoda, h minden komoly edző arrafelé szálingózik.
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7360
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2020.01.14. 19:50:22

NovaProspekt írta:am én megelőlegezem neki, h jó focit fog játszatni a csapattal, de akik a Betis játékára hivatkoznak, azok láttak más Betis-meccset is Setién alatt azokon kívül, amiket ellenünk, a Real meg max az Atlético ellen játszottak?
Nem tudom mennyi az a sok, de speciel én ha tudtam néztem a Betis meccseit, kedvelem a sevillaiakat plusz kíváncsi is voltam hogyan szerepelnek a volt "fiataljaink".
A játékfilozófia nagyon tetszett, bár azt a taktikát minden bizonnyal fel fogja/kell adnia, bár az se lehet hátrány, ha a háromvédős felállást is tudja majd alkalmazni a csapat.

NovaProspekt írta:de én azt mondom, h a közelmúlt eseményei és a jelen állapotok kontextusában jó, h idehoztuk őt Ernő helyére. viszont alapesetben nem kellene, h ő felmerüljön egy ilyen szintű klub edzőjeként.
Alapesetben Valverdenek legkésőbb a szezon végeztével fel kellett volna állnia vagy a vezetőségnek felállítani őt.
A korábbi edzőink, akikkel Bl-eket nyertünk milyen háttérrel érkeztek? Rijkaardnak nem volt valami sikeres múltja trénerként, Pep még első osztályú csapatot sem edzett, Lucho megbukott a Romanál és az a Celta sem volt ütősebb csapat mint a Betis.
A múltat sikerek szempontjából szerintem pont nekünk nem kellene alapul venni. Két-három hónap múlva már körvonalazódni fog nagyjából merre tart Setién a csapattal.
Forca Barca!!!!
Avatar
NovaProspekt
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1911
Csatlakozott: 2019.11.26. 14:17:19

2020.01.14. 19:35:00

palesz77 írta:...
értem, köszi. stílusra egyértelműen a legjobb választás a felmerült jelöltek közül, meg a nagy öregek, mint Busi valóban megújulhatnak ebben a hozzájuk jobban illő új játékrendszerben.

vhogy nem látom benne azt, h lefektetné a jövő Barcájának alapjait, de ha a foci jó lesz, és beépít pár új játékost a fáradtabb elemek helyére, akikre majd alapozhat egy jövőbeli jobb edző, azzal már beljebb leszünk ahhoz képest, ami az Ernő-teammel történt volna idén.
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18359
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2020.01.14. 19:29:37

Én azt olvastam, hogy az új vezetőség felbonthatja vele a szerződését jövő nyáron, ha akarja. Szóval ha Font vagy Laporta Xavival jönne, megvan rá az esélye.
És kb egyedüli módon, én azt is várom, hogy mit hoz ki Busiból.
Ja, egyedül vagy. :mrgreen: Szerintem ki fog virágzani. :)
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2020.01.14. 19:27:40

NovaProspekt írta:...
2. szezonban tényleg sokszor volt ez amit írsz. Setién miatt én nézegettem őket, bármilyen hülyén is hangzik, a helyzetkialakítást leszámítva élveztem a játékukat, ott viszont rengetegszer nem merték meghúzni az utolsó passzokat, ami meddővé tette őket. De tényleg sokszor volt olyan, hogy kaputól 20m-ig eljutottak minden gond nélkül, aztán onnan megállt a tudomány. A csapat szervezett volt attól még, csak az utolsó mozzanatok nem jöttek, és nyilván ebben ő is hibás volt. De egy Barcában, lényegesen minőségibb játékosokkal, ez remélhetőleg nem lesz olyan látványos. Első szezonban úgy tudom teljesen élvezhető focit toltak amúgy, főleg miután a védelmük stabilizálódott is.

Nyilván van mitől tartani - sok gólt kapnak a csapatai, hogy fogadják majd el Leoék, mennyire fogja a nyomás gátolni abban hogy önmagát adja, mennyi idő alatt kezdi el a csapat azt tolni amit ő akar, stbstb -, viszont én baromira várom mi lesz ebből. A stílus amit képvisel pont az, amit egy Barca meccsen látni akarok. Amik a hiányosságai voltak nagyon - sok kapott gól, nem túl kreatív teljesítmény az utolsó harmadban -, az egy minőségi kerettel rengeteget javulhat azért. A védők nem hibáznak be hátul annyit, főleg támadásépítéskor, a támadók meg kreatívabbak sokkal, ezért több helyzet is alakul ki optimális esetben - idén mondjuk láttuk, hogy nem feltétlen. Kérdés, hogy hogy valósítja meg az elképzeléseit, reméljük sikerrel, mert akkor megint élvezettel ülhetek le meccseket nézni.

És kb egyedüli módon, én azt is várom, hogy mit hoz ki Busiból. Suárez kiesése csapatvédekezés és labdajáratás szempontjából jól jött neki - góllövés szempontjából viszont rosszul -, így talán kevesebb labdát szórunk el és több ember támad le ha ez mégis megtörténik, remélhetőleg így védekezésben valamivel kevesebb terhe lesz. Támadásban viszont eszméletlen jól passzolhat Setién rendszerébe mint mélységi központi figura, ami akár nagyon jól is elsülhet. Az biztos, hogy én reménykedek.. Mondjuk az én véleményem nem számít sokat nyilván, ha élvezem a következő fél évet de nem nyerünk bajnokságot boldogabb leszek, mintha végigszenvedném a 90 perceket májusig de aztán a trófeát a magasba emelnénk.

(Plusz én még azt is várom azért, hogy kicsi Puig elkezd feljárni végre, bár erre kevesebb esélyt látok azért.)
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10071
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2020.01.14. 19:25:41

Tomix354 írta:Így, hogy végül nem 6 hónap + opciós szerződést kapott én is hajlok afelé, hogy lehetett volna jobbat is találni. Minden esetre megérdemel pár meccset bizonyításra, ha teljesen vakon lesz akkor lehet szarozni, de addig ez erős szóhasználat.
Nem jelentették be hivatalosan, de a média lehozta, hogy elvileg fél év fix és opcionálisan +1 év + 1év szerződést kapott, de ez akkor áll ha mindkét fél így akarja, szóval fél év után, és a jövő nyáron is dönthetnek a folytatás kérdéséről.

optimusMivel Xavi nem vállalta, így nem volt más jobb opció, szerintem ez a megoldás is jobb, főleg hogy év végén nyugodtan meneszthető, mint Valverde maradása, egy esetleges még csúnyább elválással ha a szezon végéig tovább fokozodnak a kedélyek
Avatar
Cseri
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1784
Csatlakozott: 2010.11.19. 08:58:48
Tartózkodási hely: Pécs

2020.01.14. 19:23:48

Érdekes a szurkolói lélektan! Egy-egy gyengébb meccs után:bárki legyen az edző csak Valverde ne, van új edző, és megy a fikerolás. Az esély neki is jár.
„Az egyik oldalon van egy csapat. A másik oldalon is van egy csapat, amiben ott van Lionel Messi. Az úgy egy teljesen más történet. Amikor az emberek különböző csapatokat elemeznek, emlékeztetniük kell magukat arra, hogy ez az egy ember mindent megváltoztat. Vele másképp néz ki egy csapat.”
optimus
Jugador del Barça
Hozzászólások: 186
Csatlakozott: 2017.01.09. 16:04:31

2020.01.14. 19:21:46

MessiNeymarSuarez írta:Referenciái:
2015-ben átvette a 19-edik helyen lévő Las Palmast, és szezon végén elérték a 11-edik helyet.
Miután lelépett, mert a vezetőséggel összetűzésbe került, a Las Palmas ki is esett a szezon végén.

2017-ben átvette az előző idényben 15-ödik helyen végző Betist, és a szezon végére elérte az Európa ligát jelentő 6-odik helyet.

Mindkét csapatáról elmondható volt, hogy az egyik legszórakoztatóbb csapat volt a bajnokságban, amellett hogy jelentősen fel is húzta a csapatot eredményességben.
A 17-es szezonban annyi gólt kapott mint a tökutolsó Malaga (61!!!), a 18-as szezonban volt egy top6-os kerete amit bevitt a 10. helyre ezért kidobták (a Betistől, csak mondom, a Betistől) úgy hogy kapott 52(!!) gólt a szezonban. Mind2 szezonban negatív gólkülönbség. Ha ezt így folytatja a BL-ben megyünk 1 kört és egy kb 10 gólos párharcban kiesünk csont nélkül.

Adom, hogy piszkosul elfáradt a kapcsolat Valverdével és mennie kellett, de hogy miért Setient hozták azt komolyan nem értem. Főleg hogy aláírtak vele egy 2 és fél éves szerződést, remélhetőleg van benne olyan pont hogy szezon végén olcsón kidobják, azért ennyi esze remélem van a vezetőségnek. Hozták Volna Pimientát fél évre aztán szezon végén amikor beindul a keringő lecsapni valakire, de ez így nonszensz.
NovaProspekt írta:am én megelőlegezem neki, h jó focit fog játszatni a csapattal, de akik a Betis játékára hivatkoznak, azok láttak más Betis-meccset is Setién alatt azokon kívül, amiket ellenünk, a Real meg max az Atlético ellen játszottak? :D
Max azt amit ellenünk a 4-3on, meg volt róla 1 cikk hogy barcás a játék, ennyi, szó szerint ennyi alapján ítélik meg. Ja meg felszpta Cruyffot meg Messit minden adandó alkalommal.

Nagyon remélem hogy bejön, és kupákat fog hozni, de egyáltalán nem vagyok bizakodó vele kapcsolatban :/
Válasz küldése