Ansu Fati

Ki hogy teljesített legutóbb? Ki milyen formát mutat, kik a kedvenceid? Mondd el itt! - Az első csapat játékosai, a La Masia, a vezetőedző és a régmúlt csillagai kapnak itt helyet.

Elengednéd nyáron 70 millióért?

Igen
48
75%
Nem
16
25%
 
Szavazatok száma: 64
Avatar
Messidona10
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1642
Csatlakozott: 2007.12.19. 18:44:50

2020.09.21. 09:50:26

https://youtu.be/B3-3658KefI?t=100
Azért az a passz jobb külsővel... Mintha a világ legtermészetesebb dolga lenne, ahogyan kiugratja Messit. Élmény nézni ezt a srácot!
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 6883
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2020.09.08. 16:27:31

Barca_10 írta:
2020.09.08. 13:33:06
Bojannál észrevehető volt már a 07/08-as szezonban hogy nehezen bírja a nyomást fejben, utána Pep parkolópályára tette, képességekben abszolút top szint lett volna a srác.
Fati egy arrogáns és pimasz gyerek, jó képességei vannak, szép pálya állhat előtte de sosem lesz olyan jó mint Messi. Ami pozitívum hogy nálunk fejlődik és egyenlőre nem úgy néz ki hogy Mbappéhoz hasonlóan elkallódik.
Szerintem úgy van, ahogy korábban írta valaki, a jelenlegi mezőnyből ő áll a legközelebb egy jövőben Messihez. De persze ettől még nem lesz az (nem lehetetlen, de azért nem túl sok esély van rá) Szerintem inkább egy Neymar szintű pályája lehet inkább, ha jól alakulnak a dolgok, talán habitusban is közelebb állnak egymáshoz.
Annyit hozzátennék, hogy ugyan pimasz, de inkább az ellenféllel szemben, legalábbis az eddig általam látottak alapján azért alázatos is a csapattal szemben. Persze lehet, hogyha igazán befut, akkor más lesz a helyzet.
ter Stegen; Cancelo - Cubarsí - Araujo - Koundé; Gündogan - Christensen - Pedri; Felix - Lewy - Raphinha
Barca_10
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1489
Csatlakozott: 2009.06.27. 15:50:43

2020.09.08. 13:33:06

Bojannál észrevehető volt már a 07/08-as szezonban hogy nehezen bírja a nyomást fejben, utána Pep parkolópályára tette, képességekben abszolút top szint lett volna a srác.
Fati egy arrogáns és pimasz gyerek, jó képességei vannak, szép pálya állhat előtte de sosem lesz olyan jó mint Messi. Ami pozitívum hogy nálunk fejlődik és egyenlőre nem úgy néz ki hogy Mbappéhoz hasonlóan elkallódik.
“...I like the idea of a black sun; like a black hole is space, sucking everything into darkness, where we came from and where we’re heading...”
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21051
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2020.09.08. 13:21:57

Bojannal kapcsolatban nem értek egyet, főleg nem a gólerősség részével. Az utánpótlásban rekordokat döntögetett, a felnőtteknél pedig hasonló lendülettel robbant be 07/08-ban, mint most Fati. Nála 08/09-ben ment félre valami...

Messihez hasonlítás: Nem bántani akarom Fatit, mert a jelenlegi mezőnyben tényleg neki lehet a legnagyobb esélye, hogy megközelítse az argentint, de ő max. szegényember Messije lehet. Messi már akkor is más szint volt, a mozgása, a labdakezelése, robbanékonysága teljesen egyedi tehetséggé tette.
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 6883
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2020.09.08. 01:10:31

Hát igen, ebben a spanyol gálában messze a legnagyobb részt vállalta. Szerintem simán lehet a 17 éves Messihez hasonlítani, pont ugyanazt játsszák, csak a másik oldalról. Hasonló tempó, hasonló robbanékonyság, gyorslábú cselek, ugyanúgy jönnek befelé és csavarják el a hosszúba szinte rutinszerűnek feltüntetve a lövéseiket. Szerintem össze sem lehet hasonlítani képességekben az előző 10 év "Új Messi"-jeivel. Bojan, Tello, Munir? Közük nem volt képességileg és gólerőben ehhez a sráchoz. Ő már most az, mint Messi volt akkor. Kérdés persze, mi lesz belőle, ez rajta és a menedzselésén múlik majd csak... simán lehet Neymar szintjű karrierje, sőt, inkább azt tartanám a meglepőnek, ha nem lenne meg legalább az a szint. És nagyon fontos lenne, hogy a következő évben az ő nevét már skandálják, ahogy itt is írta valaki.
Ha Griezmann játszik majd helyette megint, akkor szerintem szervezett közösségi szinten verhetjük majd a fejünket a falba.
ter Stegen; Cancelo - Cubarsí - Araujo - Koundé; Gündogan - Christensen - Pedri; Felix - Lewy - Raphinha
Gaillard
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 303
Csatlakozott: 2019.04.03. 06:01:56

2020.09.07. 19:28:47

Igen, ők az utánpótlásban elért eredmények kapcsán voltak nagy(obb) tehetségnek elkönyvelve, míg Fati igazából a felnőtt csapatban történt debütálásával vívta ki a komolyabb figyelmet, mert senki sem várt ilyen fantasztikus érkezést tőle a felnőtt mezőnyben.

Mindenki ráugrott a Messi párhuzamra :), pedig nem a kvalitásokra, stílusra céloztam, hanem a hasonló "aha" élményre, amit a bemutatkozásuk kiváltott.
Fati teljesen más karakter, viszont mindkettő fiatalon nagyon bátor és jó döntéseket hoz(ott) a pályán és merészen játszik, ami eddig eredménnyel is párosult.
Szerintem Fatiban megvan az a plusz, hogy nagyon jó játékos legyen, talán a mentális oldal az, ami majd megadja a kérdésekre a választ, azaz huzamosabban, folyamatosan fejlődve el tud-e jutni a képességeinek totális kiaknázásához, illetve kérdéses még az, hogy mennyire kell beleerősödnie a mezőnybe, ami még nem megy a koordinációjának a kárára. Messinél egyértelmű volt, hogy a vézna fiúból egy fajta alacsony izomgolyóvá fejlődve nem hátráltatta a teljesítményét, sőt ..., míg Fatinál például ez nem biztos, hogy egyenesen arányos folyamat.


quote=LG post_id=1161543 time=1599467383 user_id=290]
Gaillard írta:
2020.09.07. 05:14:21
Szerintem utoljára Messinél lehetett hasonlót látni, mert ennek a srácnak a góljai, megoldásai élményszámba mennek a felnőtt mezőnyben és nem egy 17 éves srácra vallanak.
Nála szerintem a fizikális paraméterek (bele erősödik a mezőnybe) és a mentális tényezők lesznek a döntőek, hogy milyen magasra emelkedik, de sokkal többet látni elsőre benne, mint az általad felsorolt korábbi tehetségeknél.

Nero. írta:
2020.09.07. 00:02:39
Komolyan nyomta, lehet belőle valami, de azért nagyon nagyon óvatos lennék a jelzőkkel, pláne az elvárásokkal...

Az utóbbi 15 évbe egy tucat ilyen kölyköt láttunk akik jól kezdtek, megindult a hype vonat aztán pár év múlva beszürkültek egy közép csapatba.

Bojan, dos Santos, Valiente, Muniesa, Tello, Munir stb.
Szerintem azért G. dos Santos és főleg Bojan hasonló szintű tehetségek voltak. Aztán mindkettő kipukkadt más-más dolgok miatt. Bojannál azt érzem, hogy egy kicsit Pep keze is benne volt a dologban. Rijkaardnál kicsattant az önbizalomtól srác, vérbeli csatárként támadta a kaput, a helyzeteit is jól használta ki. Aztán jött Pep és a mellőzés, a fiú önbizalma pedig olyan mélyre lett ásva, hogy többé nem is találta meg. Nem akarom persze az egészet Guardiola nyakába varrni, mert Bojan mentális gyengesége is kellett hozzá, hogy ennyire összetörjön, de ha marad Rijkaard, van egy olyan edző jön, aki számol vele, el tudom képzelni, hogy egészen máshogy alakul a pályafutása.

Ezért sem mindegy, hogy Fatit hogyan építi fel a klub. A játékoson is nagyon sok múlik természetesen, de főleg az ilyen fiataloknál a klubon is. Rijkaard nem volt egy taktikai zseni, de a fiatalok be- és felépítését remekül csinálta, nem hiába mondta el Iniesta és Messi is, hogy mennyit köszönhetnek neki. Az előzetes várakozások szerint Koeaman is jól bánik fiatalokkal, szóval reménykedhetünk. De azért félek, hogy innen-onnan jönni fog rá a nyomás, hogy nagy öregeket és 100+ milliós sztárokat erőltesse be a csapatba. :?
De nem Messi, nem (brazil) Ronaldo, nem Neymar stb. Amúgy elég élénken él bennem Ronaldo, nem csak a Barcelonából és szerintem Ő Messinél is jobb volt, de mindegy, összehasonlítani úgysem lehet. A lényeg, hogy nem ehhez a 3-4 emberhez kell hasonlítani, rajtuk kívül azért vannak még csatárok
Szerintem Neymart sem kéne Messivel és Ronaldoval (sem a brazillal, sem a portugállal) egy lapon említeni. Hype-ban és marketingben felér ugyan hozzájuk, a pályán mutatott teljesítményben mindig alattuk maradt. Az ő szintje nem is gondolom, hogy elérhetetlen lenne Fatinak, a kapu előtt pl. már most sokkal tökösebbnek tűnik.
[/quote]
Peter
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3229
Csatlakozott: 2019.09.04. 02:22:17

2020.09.07. 13:21:34

Ansu Fati az Ansu Fati....nem hinném, hogy akarna ő bárkire hasonlítani....és mi se keressünk benne senkit....Ő Fati és kész.... 8)
Örüljünk neki, bízzunk benne és drukkoljunk neki és a csapatnak....!
pep71
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1092
Csatlakozott: 2011.08.30. 00:28:51

2020.09.07. 11:41:45

https://mobile.twitter.com/LSComps/stat ... 7229570048

Simán kezdőnek kellett volna lennie már tavaly, ő nem csak Messi-nek passzol, hanem mer és tud cselezni is meg lőni is.
Remelem idén nem Griezmann fog játszani helyette..ez a lautaro is hol ér 85-t, interből nem
Tud kitűnni, nem is egy gólzsák, full csőd lenne .
Fati sokkal nagyobb tehetség.
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21051
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2020.09.07. 10:29:43

Gaillard írta:
2020.09.07. 05:14:21
Szerintem utoljára Messinél lehetett hasonlót látni, mert ennek a srácnak a góljai, megoldásai élményszámba mennek a felnőtt mezőnyben és nem egy 17 éves srácra vallanak.
Nála szerintem a fizikális paraméterek (bele erősödik a mezőnybe) és a mentális tényezők lesznek a döntőek, hogy milyen magasra emelkedik, de sokkal többet látni elsőre benne, mint az általad felsorolt korábbi tehetségeknél.

Nero. írta:
2020.09.07. 00:02:39
Komolyan nyomta, lehet belőle valami, de azért nagyon nagyon óvatos lennék a jelzőkkel, pláne az elvárásokkal...

Az utóbbi 15 évbe egy tucat ilyen kölyköt láttunk akik jól kezdtek, megindult a hype vonat aztán pár év múlva beszürkültek egy közép csapatba.

Bojan, dos Santos, Valiente, Muniesa, Tello, Munir stb.
Szerintem azért G. dos Santos és főleg Bojan hasonló szintű tehetségek voltak. Aztán mindkettő kipukkadt más-más dolgok miatt. Bojannál azt érzem, hogy egy kicsit Pep keze is benne volt a dologban. Rijkaardnál kicsattant az önbizalomtól srác, vérbeli csatárként támadta a kaput, a helyzeteit is jól használta ki. Aztán jött Pep és a mellőzés, a fiú önbizalma pedig olyan mélyre lett ásva, hogy többé nem is találta meg. Nem akarom persze az egészet Guardiola nyakába varrni, mert Bojan mentális gyengesége is kellett hozzá, hogy ennyire összetörjön, de ha marad Rijkaard, van egy olyan edző jön, aki számol vele, el tudom képzelni, hogy egészen máshogy alakul a pályafutása.

Ezért sem mindegy, hogy Fatit hogyan építi fel a klub. A játékoson is nagyon sok múlik természetesen, de főleg az ilyen fiataloknál a klubon is. Rijkaard nem volt egy taktikai zseni, de a fiatalok be- és felépítését remekül csinálta, nem hiába mondta el Iniesta és Messi is, hogy mennyit köszönhetnek neki. Az előzetes várakozások szerint Koeaman is jól bánik fiatalokkal, szóval reménykedhetünk. De azért félek, hogy innen-onnan jönni fog rá a nyomás, hogy nagy öregeket és 100+ milliós sztárokat erőltesse be a csapatba. :?
De nem Messi, nem (brazil) Ronaldo, nem Neymar stb. Amúgy elég élénken él bennem Ronaldo, nem csak a Barcelonából és szerintem Ő Messinél is jobb volt, de mindegy, összehasonlítani úgysem lehet. A lényeg, hogy nem ehhez a 3-4 emberhez kell hasonlítani, rajtuk kívül azért vannak még csatárok
Szerintem Neymart sem kéne Messivel és Ronaldoval (sem a brazillal, sem a portugállal) egy lapon említeni. Hype-ban és marketingben felér ugyan hozzájuk, a pályán mutatott teljesítményben mindig alattuk maradt. Az ő szintje nem is gondolom, hogy elérhetetlen lenne Fatinak, a kapu előtt pl. már most sokkal tökösebbnek tűnik.
sansz
Capitá del Barça
Hozzászólások: 843
Csatlakozott: 2019.09.23. 11:54:39

2020.09.07. 09:36:45

mess2009 írta:
2020.09.07. 08:59:44
Subinho írta:
2020.09.07. 06:37:38
Tényleg leg nagyon jó Fati, de tartok tőle, hogy túl korán és túl hirtelen került be a mélyvízbe. Ebből lehet persze egy Messi -szerű karrier, de lehet, hogy túl korán kiég, vagy elszáll vele a ló. Most kéne igazán egy olyan vezető (edző, elnők), aki odafigyel rá, hogy 25 évesen ne legyen kiégett sztár, vagy egy primadonna.
Szurkolok neki nagyon!
már rálépett az útra.... a "sztármenedzser" beújítása nem éppen szerénységre vall.
Tényleg felesleges Messizni, semmi köze hozzá. Féle ne értsetek, jó, hogy itt van, lendületes, bátor, éretten játszik, jó kis csatár. De nem Messi, nem (brazil) Ronaldo, nem Neymar stb. Amúgy elég élénken él bennem Ronaldo, nem csak a Barcelonából és szerintem Ő Messinél is jobb volt, de mindegy, összehasonlítani úgysem lehet. A lényeg, hogy nem ehhez a 3-4 emberhez kell hasonlítani, rajtuk kívül azért vannak még csatárok, megvan Fatinak is a helye, örüljünk, hogy egyelőre itt van. Én csodát nem várok tőle, de megfogja termelni a maga góljait és ez a lényeg. Szerintem tökmindegy hány éves, nem olyannak tűnik akiből primadonna lesz, inkább egy szorgos jómunkásember. Bevállalja egy az egyben a cseleket, de azért nem egy cselgép. Szerintem pont ezt ellensúlyozza a hozzáállásával, ha rá tudja lőni, ő megteszi és ebben mindig van veszély (társaival ellentétben nem az a fő prioritás, hogy Messinek visszapasszoljon).
Az, hogy ki a menedzsere, tök mindegy. Nem biztos, hogy most a Messi-családban jobb helyen lett volna. A menedzsereknek meg az a dolguk, hogy keményen képviseljék a játékost.
mess2009
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4285
Csatlakozott: 2009.01.30. 11:58:28

2020.09.07. 08:59:44

Subinho írta:
2020.09.07. 06:37:38
Tényleg leg nagyon jó Fati, de tartok tőle, hogy túl korán és túl hirtelen került be a mélyvízbe. Ebből lehet persze egy Messi -szerű karrier, de lehet, hogy túl korán kiég, vagy elszáll vele a ló. Most kéne igazán egy olyan vezető (edző, elnők), aki odafigyel rá, hogy 25 évesen ne legyen kiégett sztár, vagy egy primadonna.
Szurkolok neki nagyon!
már rálépett az útra.... a "sztármenedzser" beújítása nem éppen szerénységre vall.
Avatar
fanbarca
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2162
Csatlakozott: 2010.05.15. 09:11:15
Tartózkodási hely: Szatmárnémeti

2020.09.07. 08:41:23

Gaillard írta:
2020.09.07. 05:17:55
Egy gond van még vele, hogy ha tényleg olyan magas szintre jut, akkor ha a Barcelonában nem veszik körül olyan játékosok, akikkel a legnagyobb célok garantálhatóak, úgy simán dobbanhat más csapathoz és nem itt fogja a teljes karrierjét kitölteni, mint Messi.
Azért eléggé túlzó ez. A Barca évek óta ott van folyamatosan a legjobb 8 csapat között, most valóban nagy gáz van, de jön az elnökválasztás, illetve Fati amúgy sem feltétlenül az elkövetlezendő 1-2 évben akarja agyonnyerni magát (Messival ellentétben, akinek nincs már sok ideje), hisz ő alapvetően még mindig a jövő embere. Nem szabad ennyire borulátónak lenni, emberek! :mrgreen:
més que un club
Avatar
Sinya22
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3186
Csatlakozott: 2017.08.21. 17:40:25

2020.09.07. 07:32:04

Szerintem meg egyáltalán nem kell sem Messihez,sem senkihez hasonlítani,és arról beszélni,hogy mi lesz 10 év múlva,meg hogy itt fog e még focizni 30 évesen. Jelenleg a miénk,és ez a 17 éves gyerek komolyabb tapasztalat nélkül bizonyítja,hogy kell vele számolni,és nem évek múlva,hanem most is. Beszéltünk egy csomót a nyáron,hogy kik lehetnek a nyerőemberek az "új barcában". Coutinho,Dembelé,Griezmann, új igazolás. Simán lehet,hogy Fati lesz, ha megkapja a lehetőséget. Amitől tartok,hogy kezdünk kicsit sokan lenni. Messi,Griezmann,Suarez/Depay, Trincao,Coutinho,Fati. És akkor még írjuk ide Dembelét is,mert bár kevés esély van rá,de lehet vége a sérüléses időszaknak. Kicsit bőség zavara lesz,Griezmann szerintem maga is jobban járna,ha menne, de nem fog.
Avatar
Subinho
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4183
Csatlakozott: 2005.03.17. 14:44:52
Tartózkodási hely: Budapest

2020.09.07. 06:37:38

Tényleg leg nagyon jó Fati, de tartok tőle, hogy túl korán és túl hirtelen került be a mélyvízbe. Ebből lehet persze egy Messi -szerű karrier, de lehet, hogy túl korán kiég, vagy elszáll vele a ló. Most kéne igazán egy olyan vezető (edző, elnők), aki odafigyel rá, hogy 25 évesen ne legyen kiégett sztár, vagy egy primadonna.
Szurkolok neki nagyon!
Gaillard
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 303
Csatlakozott: 2019.04.03. 06:01:56

2020.09.07. 05:17:55

Egy gond van még vele, hogy ha tényleg olyan magas szintre jut, akkor ha a Barcelonában nem veszik körül olyan játékosok, akikkel a legnagyobb célok garantálhatóak, úgy simán dobbanhat más csapathoz és nem itt fogja a teljes karrierjét kitölteni, mint Messi.
Gaillard
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 303
Csatlakozott: 2019.04.03. 06:01:56

2020.09.07. 05:14:21

Szerintem utoljára Messinél lehetett hasonlót látni, mert ennek a srácnak a góljai, megoldásai élményszámba mennek a felnőtt mezőnyben és nem egy 17 éves srácra vallanak.
Nála szerintem a fizikális paraméterek (bele erősödik a mezőnybe) és a mentális tényezők lesznek a döntőek, hogy milyen magasra emelkedik, de sokkal többet látni elsőre benne, mint az általad felsorolt korábbi tehetségeknél.

Nero. írta:
2020.09.07. 00:02:39
Komolyan nyomta, lehet belőle valami, de azért nagyon nagyon óvatos lennék a jelzőkkel, pláne az elvárásokkal...

Az utóbbi 15 évbe egy tucat ilyen kölyköt láttunk akik jól kezdtek, megindult a hype vonat aztán pár év múlva beszürkültek egy közép csapatba.

Bojan, dos Santos, Valiente, Muniesa, Tello, Munir stb.
Peter
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3229
Csatlakozott: 2019.09.04. 02:22:17

2020.09.07. 01:01:34

Csak így tovább Fati.... :!:
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2020.09.07. 00:02:39

Komolyan nyomta, lehet belőle valami, de azért nagyon nagyon óvatos lennék a jelzőkkel, pláne az elvárásokkal...

Az utóbbi 15 évbe egy tucat ilyen kölyköt láttunk akik jól kezdtek, megindult a hype vonat aztán pár év múlva beszürkültek egy közép csapatba.

Bojan, dos Santos, Valiente, Muniesa, Tello, Munir stb.
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
Barcahun
Capitá del Barça
Hozzászólások: 570
Csatlakozott: 2020.09.04. 16:09:08

2020.09.06. 22:56:10

Fati nagyszerűen játszott, remélem a vezetés és az edző hozza a formáját, azaz hozzánk majd nem fér be, helyette Couti játszik. Vagy megint kitehetnék szélre a csodálatos Griezmant, aki nem akart jönni anno, meg mi se akartuk aztán mégis jött, és a mostani válogatott meccs alapján természetes poziciójában sem váltja meg a világot továbbra sem.
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21051
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2020.09.06. 22:29:27

Kicsit off: mennyivel jobb képes fest így a válogatott, hogy a nagy öregek közül egyedül Ramos játszik. (ahogy a szintet is csak ő tartja közülük) Remélem Koeman is levonja a megfelelő következtetéseket!

On: Fati már egy ideje mutatja, hogy nincs rászorulva, hogy pátyolgatva legyen. Nagyon remélem, hogy Koeman nem csinál segget a szájából, és valóban padra rakja miatta Griezmannt, ha a két játékos teljesítménye ezt indokolja, márpedig amit mostanában láttunk tőlük, az indokolja, szóval most alapból Fatinak kéne majd kezdőnek lennie. Nyomatni kell a srácot, és felépíteni őt új közönség-kedvencé.
Tomix354
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1054
Csatlakozott: 2018.03.09. 21:22:40

2020.09.06. 22:21:17

Kár, hogy azt a mocsok Mendest választotta menedzsernek. Lefognak húzni ők is pár réteg bőrt az új szerződés megkötésénél.
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2020.09.06. 22:05:23

Úgyis azt a szerencsetlen Griezmannt fogják játszatni helyette.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10071
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2020.09.06. 21:35:42

Ha idén is az Atletico-legenda miatt fogjuk hanyagolni, miközben (talán a védekezésen kívül) a játék minden elemében jobb nála 17 évesen, éretten játszik, akkor olyat fogok írni amiért 30 év bannt kapok itt :lol: [-X

Nagyon nagy szerencsénk van vele, ha nem a mienk lenne, már dobálnánk érte a 100 milliós ajánlatokat, a szezon során ezerrel kell játszatni mert felnőni látszik a feladatra, és ki tudja, Neymar igazi pótlását lehet hogy házon belül 0 euróért sikerül eszközölnünk.
Arthur8
Jugador del Barça
Hozzászólások: 179
Csatlakozott: 2019.04.01. 18:47:25

2020.09.06. 21:27:42

Szerintem már most lenne benne 15 gól legalább, ha játszatnák rendesen.
Avatar
Sinya22
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3186
Csatlakozott: 2017.08.21. 17:40:25

2020.09.06. 21:19:36

Ezt a srácot nem szabad tartalekolni a padon,csak a kora miatt. Remélem Koeman batran fogja használni.
Válasz küldése