Ansu Fati

Ki hogy teljesített legutóbb? Ki milyen formát mutat, kik a kedvenceid? Mondd el itt! - Az első csapat játékosai, a La Masia, a vezetőedző és a régmúlt csillagai kapnak itt helyet.

Elengednéd nyáron 70 millióért?

Igen
48
75%
Nem
16
25%
 
Szavazatok száma: 64
Kovbal88
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2165
Csatlakozott: 2013.07.17. 16:50:38

2023.08.18. 18:40:29

A valóság sajna az,hogy az elmúlt két éve sajnos felejthető. Oké, hogy a sérülései miatt, egy végig nem is játszott, de tavaly már végig itt volt, és támadóként nagyon gyenge mutatói vannak. És ha lett volna komoly konkurenciája, akkor végig a lelátón vagy a kispadon csücsül. Emberileg sajnálom, de szakmailag érthető, hogy megingott irányában a bizalom. Ilyen teljesítménnyel nem lehet a Barcelona tízesének lenni.
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 6887
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2023.06.04. 22:54:57

Nálam ő az utolsó 2-3 meccse előtt is kapott volna még egy évet, ha elfogadja, hogy jó eséllyel csere marad, ha nem jön formába. Nem érzem azt, hogy bármiféle fizikális gondja lenne, a gólérzékenységét megtalálta, erre kéne újraépíteni a karrierjét - lehetőleg itt. Ha már Depayt elüldöztük, aki egy gólerős balszélső volt, mindenképp kéne oda egy ilyen.

Nyilván ha lenne még egy rossz éve, akkor nem marasztalnám. Ha valami orbitális nagy ajánlat lenne most nyáron, akkor is el lehet gondolkodni, mert mégiscsak lutri.
ter Stegen; Cancelo - Cubarsí - Araujo - Koundé; Gündogan - Christensen - Pedri; Felix - Lewy - Raphinha
Gaillard
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 303
Csatlakozott: 2019.04.03. 06:01:56

2023.05.14. 13:27:09

Ebben a srácban ott volt az a faktor, ami miatt a legnagyobbak közé tartozhatna, hihetetlen dolgokat mutatott nagyon fiatalon egy "nagyítóval" pásztázott csapatban .
Nekem egyértelműnek tűnik, hogy a sorozatos sérülések és orvosi beavatkozások, azt követő komplikációk okozták ezt a nagy törést a karrierjében.
Egyszerűen lehet, hogy fizikailag már nem ugyanaz, valami félre ment és mentálisan ezt a helyzetet nehezen tudja kezelni.
Remélem tévedek a fizikai állapotát illetően és ugyanazokat a megoldásokat láthatjuk majd tőle, mint amivel berobbant a csapatba, mert még mindig valószínűleg a "legolcsóbb" megoldás lenne újra egy igazi ösztönös tehetséget látni a csapatban.
Troym
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2455
Csatlakozott: 2009.08.15. 12:12:47

2023.05.14. 12:10:57

ocsike83 írta:
2023.05.14. 11:42:33
Faramuci69 írta:
2023.05.14. 10:12:29
Fatinak nem tetszik az ötlet, hogy a Wolvesba menjen. Kíváncsi vagyok mi lesz, de szerintem semmi jó. Apuka korábbi megnyilvánulásaiból tisztán látszik, hogy a klub érdekeit nem igazán tartják szemelőtt, valamint az arcuk sem kicsi.
Talán számít náluk még a spanyol válogatottság. Ha itt maradnak, nem lesz behívó. Talán egy angol középcsapatban, folyamatos játékkal fel tudják magukat építeni.
Nem bántásból kérdezem, sportoltatok valaha?

Az nem azt jelenti, hogy nagy az arca, mert nem megy el egy random angol középcsapathoz nemzetközi kupa nélkül.
Miért ne hihetne abban, hogy itt sikeres lehet? Miért kéne azt gondolja, hogy rögtön az angol kiesés elleni küzdelem a szintje?
Mert volt 1 gyenge szezonja? Ez alapján Rashford idén a Watfordban nyomná, Vínicius meg a Botafogoban.

A másik részét sem értem miért a klubérdeket kéne a saját karrierje elé helyeznie? Egyetlen másik játékos sem tette. Dembele, Frenkie, Depay, Alba mindenki más is maradt akit boldog-boldogtalanra rá akartak sózni.

Válogatott meg innen is lehet, ha következő szezonban jobban játszik.
Ter Stegen - Kounde - Araujo - Christensen - Balde - De Jong - Pedri - Gündogan - Raphinha - Yamal - Lewandowski
Troym
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2455
Csatlakozott: 2009.08.15. 12:12:47

2023.05.05. 13:25:03

Chino írta:
2023.05.05. 12:53:22
Troym írta:
2023.05.05. 12:03:58

A Wolvesról írtak, nem a Villáról. A Villa FT kapcsán merült fel.
Mindkettőt szóba hozták csak a Villa lett volna kp opció nélkül. Bár nem igazán értem, hogy lehet ennyire fixre beárazni a portugált, mert hosszabbítani nem fog, ez biztos, jövőre pedig ingyen mehet, 35 alatt viszont nem adnák.
Mondjuk én még nagyon csínján bánnék ezekkel a hírekkel, mert ha Dembélért valaki kiköhög 50 milliót nem lenne jó, ha Fati is lépne. Xavi meg többször is kijelentette, hogy neki nem kell Neves. A PSG-ből úgyis lép Messi, a franciának meg azt mondják itt van egy 20 milliós csekk egy évre, 50 milliót meg röhögve kifizetnek érte.
De ez is olyan, hogy Gündogan már másfél lábbal Barcelonában volt, most pedig egyre távolabbiak az álláspontok.
Én Fatiban még bízok, ha inkább Torret el tudnánk passzolni és az előbbi maradna, jól is elsülhetne a dolog. Abde meg maradhatna rotációba, bár ő valószínűleg úgyis kölcsönbe megy.
Mondjuk Dembele szerintem is szóba kerül Párizsban. Megy Messi, el akarják zavarni Neymart, szerintem Mbappe kedveli és még beilleszkedés sem lenne gondja. 50m nem nagy összeg és a fizetését is meg tudják emelni.
Ide meg elvileg érkezhet Messi pont arra a posztra is, ahol Dembele a legjobban tud játszani.
De elvileg itt akar maradni, úgyhogy kérdőjel.

Fati az angol 14.hez 100%, hogy nem akar menni és szerintem a Villába sem, ez szerintem Ferranra is igaz. Miért akarnának? A spanyol bajnok csapat tagjai, egész jó fizuért játszanak minden héten. Ezt otthagyni azért, hogy mondjuk 30-50%-al többet keress egy angol húsdarálóban és mondjuk Birminghamben lakj, hát kérdéses mennyire perspektíva. Gondolom a top6 jöhetne szóba nála Angliában.
Ter Stegen - Kounde - Araujo - Christensen - Balde - De Jong - Pedri - Gündogan - Raphinha - Yamal - Lewandowski
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7360
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2023.05.05. 12:53:22

Troym írta:
2023.05.05. 12:03:58

A Wolvesról írtak, nem a Villáról. A Villa FT kapcsán merült fel.
Mindkettőt szóba hozták csak a Villa lett volna kp opció nélkül. Bár nem igazán értem, hogy lehet ennyire fixre beárazni a portugált, mert hosszabbítani nem fog, ez biztos, jövőre pedig ingyen mehet, 35 alatt viszont nem adnák.
Mondjuk én még nagyon csínján bánnék ezekkel a hírekkel, mert ha Dembélért valaki kiköhög 50 milliót nem lenne jó, ha Fati is lépne. Xavi meg többször is kijelentette, hogy neki nem kell Neves. A PSG-ből úgyis lép Messi, a franciának meg azt mondják itt van egy 20 milliós csekk egy évre, 50 milliót meg röhögve kifizetnek érte.
De ez is olyan, hogy Gündogan már másfél lábbal Barcelonában volt, most pedig egyre távolabbiak az álláspontok.
Én Fatiban még bízok, ha inkább Torret el tudnánk passzolni és az előbbi maradna, jól is elsülhetne a dolog. Abde meg maradhatna rotációba, bár ő valószínűleg úgyis kölcsönbe megy.
Forca Barca!!!!
Troym
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2455
Csatlakozott: 2009.08.15. 12:12:47

2023.05.05. 12:03:58

Chino írta:
2023.05.05. 11:19:36


Azért az Aston Villa eléggé le van nézve. Emery máris elég jó munkát végez, egy EL simán kinéz nekik már idén. Jövőre pedig kapnak egy nagyon komoly pénzpumpát ami Alemanyval megspékelve (ha igazak a hírek) nem gyenge erősítést jelenthet. Szóval ha elviszik Fatit meg pár hasonló kalibert komolyan számolni kell velük, akár BL indulással.
Fati szempontjából először azt kellene figyelembe venni, hogy Dembélével mi lesz, mert az ő hosszabbítása is most esedékes. Ha elmegy akkor semmiképp nem szabadna elengedni, mert akkor vagy nyomathatjuk agyba-főbe ott Gavit vagy rábízhatjuk a posztot Torresre vagy Abde (ha egyáltalán marad) Plusz Lewával is nehéz lesz mit kezdeni. A sérüléshullámainkat meg ismerjük.
Azért azt el kell ismerni, hogy benne van egy olyan ösztönösség, egy olyan faktor ami Torresben és talán Raphinhában sincs. Ha ezt sikerül kihozni belőle simán klasszis lehet belőle. Egy Torressel vagy hasonlóval hiába próbálkozunk, korlátozottak a képességei.
Ugyanakkor ezzel a 70 millióval, de még a Villa nagyon komoly érdeklődését is illik helyén kezelni.
A Wolvesról írtak, nem a Villáról. A Villa FT kapcsán merült fel.
Ter Stegen - Kounde - Araujo - Christensen - Balde - De Jong - Pedri - Gündogan - Raphinha - Yamal - Lewandowski
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7360
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2023.05.05. 11:19:36

Troym írta:
2023.05.05. 09:49:04
Messa írta:
2023.05.05. 08:25:38
Plusz kötve hiszem hogy Fati (vagy inkább apuka) egója egy alsóházi PL csapatot elfogadna.
Azért már csak ne kövezzünk meg valakit, hogy nem megy el egy futottak még kategóriás csapatba, csak mert valakinek ez tetszene (elnök, újságíró) , ennyi erővel Frenkie a MU-ban lenne, Dembele meg Newcastleban, vagy Depay Torinóban. Azért a foci nem amerikai major league, itt kell a játékosok beleegyezése is egy átigazolásba.
Azért az Aston Villa eléggé le van nézve. Emery máris elég jó munkát végez, egy EL simán kinéz nekik már idén. Jövőre pedig kapnak egy nagyon komoly pénzpumpát ami Alemanyval megspékelve (ha igazak a hírek) nem gyenge erősítést jelenthet. Szóval ha elviszik Fatit meg pár hasonló kalibert komolyan számolni kell velük, akár BL indulással.
Fati szempontjából először azt kellene figyelembe venni, hogy Dembélével mi lesz, mert az ő hosszabbítása is most esedékes. Ha elmegy akkor semmiképp nem szabadna elengedni, mert akkor vagy nyomathatjuk agyba-főbe ott Gavit vagy rábízhatjuk a posztot Torresre vagy Abde (ha egyáltalán marad) Plusz Lewával is nehéz lesz mit kezdeni. A sérüléshullámainkat meg ismerjük.
Azért azt el kell ismerni, hogy benne van egy olyan ösztönösség, egy olyan faktor ami Torresben és talán Raphinhában sincs. Ha ezt sikerül kihozni belőle simán klasszis lehet belőle. Egy Torressel vagy hasonlóval hiába próbálkozunk, korlátozottak a képességei.
Ugyanakkor ezzel a 70 millióval, de még a Villa nagyon komoly érdeklődését is illik helyén kezelni.
Forca Barca!!!!
Troym
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2455
Csatlakozott: 2009.08.15. 12:12:47

2023.05.05. 09:49:04

Messa írta:
2023.05.05. 08:25:38
Plusz kötve hiszem hogy Fati (vagy inkább apuka) egója egy alsóházi PL csapatot elfogadna.
Azért már csak ne kövezzünk meg valakit, hogy nem megy el egy futottak még kategóriás csapatba, csak mert valakinek ez tetszene (elnök, újságíró) , ennyi erővel Frenkie a MU-ban lenne, Dembele meg Newcastleban, vagy Depay Torinóban. Azért a foci nem amerikai major league, itt kell a játékosok beleegyezése is egy átigazolásba.
Ter Stegen - Kounde - Araujo - Christensen - Balde - De Jong - Pedri - Gündogan - Raphinha - Yamal - Lewandowski
FCBsteve
Capitá del Barça
Hozzászólások: 607
Csatlakozott: 2022.05.30. 16:19:05

2023.05.05. 09:32:38

Nagybarcelona írta:
2023.05.05. 08:36:17
Messa írta:
2023.05.05. 08:25:38
Mendes a SPORT szerint meg is jött a Wolvestól egy Ruben Neves + 30 millióval Fatiért. Én rögtön azt mondanám hogy deal, de Xavi terveiben nem szerepel a portugál. Plusz kötve hiszem hogy Fati (vagy inkább apuka) egója egy alsóházi PL csapatot elfogadna.
Èn is most olvasom. Hát nagyon elgondolkodtató. Nevesnek nagyon örülnèk, szerintem a legjobb Busquets utód aki elèrhető, pl. Rodri esèlytelen. Nagyon kellenènek az óriási indításai, ès 20+ mèteres bombái. A 30 milliónak csak ha a 40%-át költhetjük is el, akkor pl. Carrasco nem egy rossz megoldás pár èvre, felszabadulna Fati elèg magas fizetèse, ès maradna pènz is. Amit írtál, azèrt is kevès rá az esèly. Ès akkor Abde is maradhatna Carrasco cserèjènek. De várhatunk egy Rashford (1 èv a szerződèsèből, ès elvileg kedveli a Barcat) Fati cserère :)
A matek jobb a +30m 40%-nál... 😀
Ha Neves-t pl 50m-ra értékelik (és Fati 80m), abból a Fati rész full bevétel, míg Neves rész amortizálódik és csak az első évre eső részt kell(ene) nézni...
Nem csoda, hogy Laportának nagyon kedvére lenne a konstrukció! 🤣
Nagybarcelona
Capitá del Barça
Hozzászólások: 777
Csatlakozott: 2021.02.19. 17:41:31

2023.05.05. 08:36:17

Messa írta:
2023.05.05. 08:25:38
Mendes a SPORT szerint meg is jött a Wolvestól egy Ruben Neves + 30 millióval Fatiért. Én rögtön azt mondanám hogy deal, de Xavi terveiben nem szerepel a portugál. Plusz kötve hiszem hogy Fati (vagy inkább apuka) egója egy alsóházi PL csapatot elfogadna.
Èn is most olvasom. Hát nagyon elgondolkodtató. Nevesnek nagyon örülnèk, szerintem a legjobb Busquets utód aki elèrhető, pl. Rodri esèlytelen. Nagyon kellenènek az óriási indításai, ès 20+ mèteres bombái. A 30 milliónak csak ha a 40%-át költhetjük is el, akkor pl. Carrasco nem egy rossz megoldás pár èvre, felszabadulna Fati elèg magas fizetèse, ès maradna pènz is. Amit írtál, azèrt is kevès rá az esèly. Ès akkor Abde is maradhatna Carrasco cserèjènek. De várhatunk egy Rashford (1 èv a szerződèsèből, ès elvileg kedveli a Barcat) Fati cserère :)
Avatar
Messa
Az EuroBarca Utánpótlása
Hozzászólások: 3700
Csatlakozott: 2007.10.20. 20:59:24
Tartózkodási hely: Aba/Székesfehérvár

2023.05.05. 08:25:38

Mendes a SPORT szerint meg is jött a Wolvestól egy Ruben Neves + 30 millióval Fatiért. Én rögtön azt mondanám hogy deal, de Xavi terveiben nem szerepel a portugál. Plusz kötve hiszem hogy Fati (vagy inkább apuka) egója egy alsóházi PL csapatot elfogadna.
Sóstó mellett van egy mocsár, kikapott a Zseljeznicsar. Az eredmény reális, így járt most a Real is... Real Madrid Videoton 0-1 1985.05.22
Avatar
brazilfan
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1012
Csatlakozott: 2018.02.26. 09:49:51

2023.05.04. 21:35:32

daffy írta:
2023.05.04. 15:56:54
És nektek kell az eladás.
Kell, de játékosok is kellenek, anélkül nem megy. Idejött pl. Griezmann, de nem illett a képbe, előtte hiába mondogattuk itt néhányan, hogy nem biztos, hogy jó lesz ide, a fórum úgy döntött, hogy szükség van rá. Nem sokkal később a fórum úgy döntött, hogy nincs. Az, hogy a kiszemelt srác valamelyik csapatban ügyesen mozog, semmit nem jelent, Dembélé a legjobb példa rá, annyi idő alatt, amíg ő magára talált, Fati háromszor is magára találhat. Vagy négyszer.
Avatar
Sinya22
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3186
Csatlakozott: 2017.08.21. 17:40:25

2023.05.04. 18:39:04

Én eladnám annyiért, de nem fogjuk. Szerintem a legvalószínűbb forgatókönyv, hogy itt marad, próbálkozik még 1-2 évig, aztán jön a lejtő, kölcsönadjuk a Celtának, majd távozik 5 millióért. Csak a szokásos.
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2023.05.04. 16:54:00

simán eladnám 70-ért, ha tudnám, hogy értelmesen költenénk el az érte kapott pénzt. de hát ez nálunk sajnos nem jellemző. azért meg ne adjuk el h tebas örüljön, meg bértömeget meg stb. csökkentsünk. akkor inkább játsszon.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13507
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2023.05.04. 16:52:16

Most már ott tartok, hogy szo nelkul elengednem 30-40ert is.
Kedden neztem eloben, iszonyatos mennyisegu helyzetet puskazott el, rengeteg lehetosege volt alkotni valamit a kapuval szembe indulva, labdaval, megse volt talan egyetlen igazan jo passza vagy lovese se. Cselekrol, tempo vagy ternyeresrol ne is beszeljunk.

Nem tudom megmondani, hogy mi a gond, de ha van valoban meg igazi piaci erteke, magyarul tenyleg a valosagban is akad keroje, nem csak az apuka vagy Mendez fantaziajaban, akkor a viszont látásra.
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7208
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2023.05.04. 15:56:54

brazilfan írta:
2023.05.04. 15:19:52
daffy írta:
2023.05.04. 08:24:04
Jöhet sérülés,mentális probléma vagy csak simán mégse annyira jó,mint gondoltuk.
De ez egy új igazolásra ugyanúgy igaz lehet. A Real leigazolta Hazard-t, aztán mire ment vele.
Ha nem volt 3-4 műtéte az igazolásnak,már előnyből indul. És nektek kell az eladás.
Részemről ez egy fekete-fehér kérdés. Eladnám 70ért? El. Ennyi,ebben nincs több.
Avatar
brazilfan
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1012
Csatlakozott: 2018.02.26. 09:49:51

2023.05.04. 15:19:52

daffy írta:
2023.05.04. 08:24:04
Jöhet sérülés,mentális probléma vagy csak simán mégse annyira jó,mint gondoltuk.
De ez egy új igazolásra ugyanúgy igaz lehet. A Real leigazolta Hazard-t, aztán mire ment vele.
Avatar
Rivaldo11
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8005
Csatlakozott: 2006.08.22. 11:44:15
Tartózkodási hely: Budapest

2023.05.04. 15:04:40

Egyetértek azokkal, akik ennyiért eladnák. Megkockáztatom, nem is ér ennyit Fati. Sajnos úgy tűnik, betettek neki a sérülések, ráadásul a hozzáállása, testbeszéde a pályán sem az igazi.
Attól tartok, nem lesz belőle húzóember a legmagasabb szinten.
Rivaldo-A Legnagyobb.
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7208
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2023.05.04. 14:50:28

Úgy értettem arra gondolsz, hogy kb mindenki eladó megfelelő áron, mert akár jöhet sérülés, hanyatlás, stb és akkor inkább legyünk pénzünknél is. Ezért kérdeztem, hogy még a Madrid alapembereit is eladnád-e, ha jönne ajánlat? (Tudom Fati nem alapember, de szerintem az lesz, ha hagyják neki.)
A madrid alapembereit is eladnám,ha olyan az ár. Minden eladó. De nem 70 milla.
Nekem simán ugyanannak a boszorkányüldözésnek tűnik, mint minden átigazolási szezonban 1-1 játékos kapcsán.
Részemről ez nincs így,hisz teljesen hidegen hagy a barca kerete. De 70 milla szerintem jó ár egy ki tudja hány műtéten átesett játékosért. Nálam: hátha/lehet hogy lesz belőle valaki/bízzunk a javulásban < 70 millió biztos pénz a mostani helyzetben.
Avatar
Cseri
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1784
Csatlakozott: 2010.11.19. 08:58:48
Tartózkodási hely: Pécs

2023.05.04. 14:36:48

Daffyval értek egyet,sajnos reálisabbnak tűnik,hogy Barca szinten sem lesz ő már meghatározó játékos,nemhogy világszinten. Ha valós a 70 milla, inkább eladnám idén, minthogy abban reménykedjek,hogy jövőre elkapja a fonalat,és ha nem?Mennyi lesz a piaci értéke 20 millió? Természetesen cáfoljon rám,kezdje el f.sni a gólokat,hogy lekelljen írnom,hogy tévedtem,és boldogan meg is teszem!
„Az egyik oldalon van egy csapat. A másik oldalon is van egy csapat, amiben ott van Lionel Messi. Az úgy egy teljesen más történet. Amikor az emberek különböző csapatokat elemeznek, emlékeztetniük kell magukat arra, hogy ez az egy ember mindent megváltoztat. Vele másképp néz ki egy csapat.”
Troym
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2455
Csatlakozott: 2009.08.15. 12:12:47

2023.05.04. 13:02:08

Ronaldinho&Barca írta:
2023.05.04. 12:41:43
A sámánkezelés után volt egy egész szezonja, hogy bizonyítson, a klasszikus idézet, a nem zörög a haraszt is abszolút helytálló irányába visszatekintve a világbajnokságra, hogy LE egy embert nem nevezne ismét, minden sajtó orgánum rá célzott, a hozzáállása végett.
Nekem simán ugyanannak a boszorkányüldözésnek tűnik, mint minden átigazolási szezonban 1-1 játékos kapcsán.

- 2 éve nyáron Griezmann, Umtiti (én is örülök, hogy elmentek)
- 1,5 éve télen Dembele
- 1 éve nyáron Frenkie

Most Fati jön. Már ott tartunk, hogy a vb kiesés is az ő hibája, pedig játszott kb fél órát az egész VB-n.
Most épp az ő apja, aki tavaly Dembele ügynöke.
Egy dologról szól, hogy FT nagyobb pénzügyi bukta lenne, bármennyire nem idevaló.
Ter Stegen - Kounde - Araujo - Christensen - Balde - De Jong - Pedri - Gündogan - Raphinha - Yamal - Lewandowski
Avatar
Ronaldinho&Barca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4461
Csatlakozott: 2007.10.02. 19:49:32

2023.05.04. 12:41:43

A sámánkezelés után volt egy egész szezonja, hogy bizonyítson, a klasszikus idézet, a nem zörög a haraszt is abszolút helytálló irányába visszatekintve a világbajnokságra, hogy LE egy embert nem nevezne ismét, minden sajtó orgánum rá célzott, a hozzáállása végett. Amikor Fati berobbant a felnőtt csapatba, eszméletlen nagy tehetségnek titulálták és Messi után nem véletlen kapta a 10-es számot, de ez mind a múlt, mert idén ahhoz a Fatihoz viszonyítva nem hogy árnyéka, de annak a legmélyebb foltja csak a játéka. Vannak meccsek amikor biztatóan mozog, de többnyire teljesen sansztalan, sétálgat, elvesztett labda után pedig inkább nem nézek rá mert csak jobban felidegesít a nem érdekel stílusa. Nem véletlen kapott idén annyi percet ahányat, sajnos. Mondom mindezt úgy, hogy már tavaly is azon kevesek táborát erősítettem akik az eladás mellett kampányoltak, fiatalság ide vagy oda, láttunk már nagy karrier zakókat, ha a jelenlegi helyzetben a jelenlegi Fatiért valaki perkál 70 misit, akkor sok sikert kell neki kívánni.
Visca El Barca!
Kép
Més que un club
Troym
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2455
Csatlakozott: 2009.08.15. 12:12:47

2023.05.04. 12:16:31

Daffy:
Te írtad, hogy "A sportban mindig kifizetődőbb a negatívra fogadni. Jöhet sérülés,mentális probléma vagy csak simán mégse annyira jó,mint gondoltuk. Ez utolsó pont önmagában többször fordul elő,mint az ellenkezője."

Úgy értettem arra gondolsz, hogy kb mindenki eladó megfelelő áron, mert akár jöhet sérülés, hanyatlás, stb és akkor inkább legyünk pénzünknél is. Ezért kérdeztem, hogy még a Madrid alapembereit is eladnád-e, ha jönne ajánlat? (Tudom Fati nem alapember, de szerintem az lesz, ha hagyják neki.)

Az meg, hogy nem adnám el 140-ért sem, mert benne megvan az a "plusz", amitől nem simán egy jó játékos, hanem világ legjobbjai közt lehet. (Előfordulhat természetesen az is, hogy közelébe nem kerül, én hiszek benne, hogy sikerül neki.)
Ahogy le is írtam, mindenféle kérdéses támadókat adnak vesznek 80-100-120 milliókért. (Mudryk, Antony, Sancho, Havertz) Na közülük egyikben sem látom a jövő egyik aranylabdását, Fati ha összeáll fizikálisan és fejben meg még lehet az.
Ter Stegen - Kounde - Araujo - Christensen - Balde - De Jong - Pedri - Gündogan - Raphinha - Yamal - Lewandowski
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7208
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2023.05.04. 10:29:33

Messa írta:
2023.05.04. 09:57:07
De miért is kéne megtennie? Vincius épp most hoz egy közel 50 kanadai pontos szezont, de a másik 3 is kérdés nélkül alapember, nagyban tőlük függ a Real játéka. Semmilyen szinten nem lehet Fati helyzetét összehasonlítani velük. 0 db racionális érv van arra, hogy miért nem adnád el még 140-ért sem. Egyelőre ott tart, hogy mostmár talán tud és hajlandó is levágni 3-4 sprintet egy meccsen
Ezt én sem értem. A 25 éves,mindenhol alapember Valverde-t a 20 éves,sokat sérüt Fati-val nem lehet összehasonlítani.
Fatira értettem. Elérhetősége megbízhatatlan,teljesítményében reménykedni lehet. Ezekhez képest a 70 jó pénz egy elég mélyen lévő Barca-nak.
Válasz küldése