Ansu Fati

Ki hogy teljesített legutóbb? Ki milyen formát mutat, kik a kedvenceid? Mondd el itt! - Az első csapat játékosai, a La Masia, a vezetőedző és a régmúlt csillagai kapnak itt helyet.

Elengednéd nyáron 70 millióért?

Igen
48
75%
Nem
16
25%
 
Szavazatok száma: 64
Avatar
Messa
Az EuroBarca Utánpótlása
Hozzászólások: 3700
Csatlakozott: 2007.10.20. 20:59:24
Tartózkodási hely: Aba/Székesfehérvár

2023.05.04. 09:57:07

Troym írta:
2023.05.04. 08:29:16
daffy írta:
2023.05.04. 08:24:04

Én meg simán. A sportban mindig kifizetődőbb a negatívra fogadni. Jöhet sérülés,mentális probléma vagy csak simán mégse annyira jó,mint gondoltuk. Ez utolsó pont önmagában többször fordul elő,mint az ellenkezője. Szerintem okosabb a bukásra fogadni és ezért 70 milla szép pénz.
Ezt mondjuk megtennéd Vinicius, Valverde, Rodrygo, vagy Militao esetén is? 70 és mehet?
De miért is kéne megtennie? Vincius épp most hoz egy közel 50 kanadai pontos szezont, de a másik 3 is kérdés nélkül alapember, nagyban tőlük függ a Real játéka. Semmilyen szinten nem lehet Fati helyzetét összehasonlítani velük. 0 db racionális érv van arra, hogy miért nem adnád el még 140-ért sem. Egyelőre ott tart, hogy mostmár talán tud és hajlandó is levágni 3-4 sprintet egy meccsen.
Sóstó mellett van egy mocsár, kikapott a Zseljeznicsar. Az eredmény reális, így járt most a Real is... Real Madrid Videoton 0-1 1985.05.22
Troym
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2455
Csatlakozott: 2009.08.15. 12:12:47

2023.05.04. 09:55:50

daffy írta:
2023.05.04. 08:33:17
Nem. Összesen nem voltak annyit sérültek,mint Fati. A hozzáállásbeli problémák is minimum kevesebbek. Semmi közük és semmi hasonlóság nincs Fati és Valverde között pl.
Azt írtad jobb a bukásra fogadni, ezért kérdeztem. Vagy akkor ezt csak az ő esetére érted?
Nekem az összeg maga is nevetséges, (Mudryk, Antony féléket adnak-vesznek még többért) meg az is, hogy egy 20 éves extra tehetségnek gondolt saját nevelésű srácot elküldjünk 1! **** szezon miatt.
Szerintem simán görcsös, semmi más gond nincs a hozzáállásával. Az önzőzést, amit még felhoznak vele kapcsán, meg szerintem tőle egész életében ezt várták minden csapatban.
Ter Stegen - Kounde - Araujo - Christensen - Balde - De Jong - Pedri - Gündogan - Raphinha - Yamal - Lewandowski
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7208
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2023.05.04. 08:33:17

Troym írta:
2023.05.04. 08:29:16
daffy írta:
2023.05.04. 08:24:04

Én meg simán. A sportban mindig kifizetődőbb a negatívra fogadni. Jöhet sérülés,mentális probléma vagy csak simán mégse annyira jó,mint gondoltuk. Ez utolsó pont önmagában többször fordul elő,mint az ellenkezője. Szerintem okosabb a bukásra fogadni és ezért 70 milla szép pénz.
Ezt mondjuk megtennéd Vinicius, Valverde, Rodrygo, vagy Militao esetén is? 70 és mehet?
Nem. Összesen nem voltak annyit sérültek,mint Fati. A hozzáállásbeli problémák is minimum kevesebbek. Semmi közük és semmi hasonlóság nincs Fati és Valverde között pl.
Troym
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2455
Csatlakozott: 2009.08.15. 12:12:47

2023.05.04. 08:29:16

daffy írta:
2023.05.04. 08:24:04

Én meg simán. A sportban mindig kifizetődőbb a negatívra fogadni. Jöhet sérülés,mentális probléma vagy csak simán mégse annyira jó,mint gondoltuk. Ez utolsó pont önmagában többször fordul elő,mint az ellenkezője. Szerintem okosabb a bukásra fogadni és ezért 70 milla szép pénz.
Ezt mondjuk megtennéd Vinicius, Valverde, Rodrygo, vagy Militao esetén is? 70 és mehet?
Ter Stegen - Kounde - Araujo - Christensen - Balde - De Jong - Pedri - Gündogan - Raphinha - Yamal - Lewandowski
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7208
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2023.05.04. 08:24:04

Még dupla ennyiért sem adnám el.
Én meg simán. A sportban mindig kifizetődőbb a negatívra fogadni. Jöhet sérülés,mentális probléma vagy csak simán mégse annyira jó,mint gondoltuk. Ez utolsó pont önmagában többször fordul elő,mint az ellenkezője. Szerintem okosabb a bukásra fogadni és ezért 70 milla szép pénz.
Troym
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2455
Csatlakozott: 2009.08.15. 12:12:47

2023.05.04. 07:42:01

Még dupla ennyiért sem adnám el.
Ter Stegen - Kounde - Araujo - Christensen - Balde - De Jong - Pedri - Gündogan - Raphinha - Yamal - Lewandowski
Avatar
brazilfan
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1012
Csatlakozott: 2018.02.26. 09:49:51

2023.05.04. 06:24:43

Szerintem javul a formája, türelmesnek kell lenni, többször is elmondták, hogy fokozatosan fogják visszahozni a meccsekbe.
Akárki jönne a helyére, nem hinném, hogy rövidebb idő alatt a hasznunkra válna, mint ahogy Fati visszanyerné a régi formáját.
És Barca-nevelés, ami nálam mindig előnyt élvez.
Peter
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3229
Csatlakozott: 2019.09.04. 02:22:17

2023.05.04. 03:24:02

Játék ez a szavazás nekünk itt a fórumon, semmi tétje nincs, 22-en már szavaztunk.
Nekem nagyon kedves a srác, ha nem a legkedvesebb (Araujo holtverseny), még így is, hogy jelenleg nem igazán találja a sérülés előtti önmagát.
A pályán elvárjuk a srácoktól a tökösséget, a gyors döntést, lehetőleg nem oldal vagy visszapasszt....most rajtunk a döntés kényszere... :oops:
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7360
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2023.05.04. 01:40:15

Peter írta:
2023.05.03. 22:22:36
davi10 írta:
2023.05.03. 21:07:32
Nincs értelme 20 féle válaszlehetőségnek, vedd úgy a kérdést, hogy lehetne-e 70 misit jobban hasznosítani, mint a jelenlegi Fati-t.
Ez így teljesen tiszta.
Vérző szívvel és nem ismerve az edzéseken a hozzáállását, a vele való foglalkozások milyenségét illetve az öltözőben a viselkedését, sajnos a jelenlegi mérkőzéseken látottak alapján erre a kérdésre igen a válaszom.
Az edzéseken való hozzáállását, a foglalkozásokat az öltözőben való viselkedéséről pedig pláne nem sokat tudni. Ha lazsálna meg bomlasztana nem valószínű, hogy a kispadra leülne, a kezdőbe főleg nem. És nem is egy Messi, hogy ennek ellenére muszáj legyen betenni a csapatba. Az "önzőségen" én inkább görcsösséget érzek, túlságosan is gólt akar lőni, nem véletlenül a befejezésekbe csúszik folyton a hiba.
Ez a 70 milla szerintem bőven túlzó pletyka, főleg a mi eladási politikánkat figyelembe véve. Illetve az is egy komoly tényező, hogy abből azt az összeget kire/mire fordítanánk. Ha valami B-kategóriás Torresre akkor vagy olyan posztra ami fölösleges akkor sokkal inkább maradjon. Meg ott van még ugye Dembélé hosszabbításának a kérdése ami beleszólhat.
Ha egy kicsit helyrebillen simán felsőpolcos játékos lehet a posztján, azok az ösztönös megoldások amikre képes nagyon kevés emberben vannak meg.
Forca Barca!!!!
Peter
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3229
Csatlakozott: 2019.09.04. 02:22:17

2023.05.03. 22:56:56

recrea írta:
2023.05.03. 22:24:34
Teljesen egyetértek, de a kérdés ennél kegyetlenebb volt és alkudozni nem lehet....persze szavazni sem kötelező, de "játszani" lehet.... :wink:
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6714
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2023.05.03. 22:24:34

davi10 írta:
2023.05.03. 21:07:32
Peter írta:
2023.05.03. 20:50:48
Túl egyszerű ez a kérdés, mert csak és kizárólag egy dologról szól.
Miért? Mi a terv a pénzzel? Ha jön, ki jön helyette? Milyen támadósor lenne a terv?
Összetettebb dolog ez, szerintem.
Nincs értelme 20 féle válaszlehetőségnek, vedd úgy a kérdést, hogy lehetne-e 70 misit jobban hasznosítani, mint a jelenlegi Fati-t.
Pont erről vagyunk híresek :mrgreen:

Én adnék még neki egy szezont, ennél rosszabb nem lehet, illetve nehéz elengedni az ösztönös megoldásait, amiket nem lehet tanítani, Raphi és Ferran nyomokban sem tartalmaz hasonlót, bár tény, h mindketten hasznosabbak voltak idén.
Peter
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3229
Csatlakozott: 2019.09.04. 02:22:17

2023.05.03. 22:22:36

davi10 írta:
2023.05.03. 21:07:32
Nincs értelme 20 féle válaszlehetőségnek, vedd úgy a kérdést, hogy lehetne-e 70 misit jobban hasznosítani, mint a jelenlegi Fati-t.
Ez így teljesen tiszta.
Vérző szívvel és nem ismerve az edzéseken a hozzáállását, a vele való foglalkozások milyenségét illetve az öltözőben a viselkedését, sajnos a jelenlegi mérkőzéseken látottak alapján erre a kérdésre igen a válaszom.
Avatar
Messa
Az EuroBarca Utánpótlása
Hozzászólások: 3700
Csatlakozott: 2007.10.20. 20:59:24
Tartózkodási hely: Aba/Székesfehérvár

2023.05.03. 22:07:59

Szerencsére még van pár meccs a ligából, innentől kezdve nálam kezdő lenne végig, és a maradék 5 meccsen döntenék arról, hogy mi legyen vele. Ha képes mutatni valamit, akkor maradjon, ha semmi javulás, akkor 70 millióért gondolkodás nélkül el kell engedni. A jelenlegi formájában 20-at sem nagyon ér, ez a 70 millió ez a körülötte lévő hype, illetve a 10-es szám a hátán. Az Osasuna ellen egyébként egészen biztatóan mozgott, talán most éreztem azt a szezonban, hogy egy sprintnél nem húz maga után egy ejtőernyőt, végre dinamikusabb volt. Meglátjuk lesz-e meredek felfelé ívelés, de én tartok tőle, hogy nem.
Sóstó mellett van egy mocsár, kikapott a Zseljeznicsar. Az eredmény reális, így járt most a Real is... Real Madrid Videoton 0-1 1985.05.22
Avatar
vinszentvega
Capitá del Barça
Hozzászólások: 831
Csatlakozott: 2016.09.13. 10:17:08

2023.05.03. 21:32:12

Én azt látom, hogy Ő most mentálisan annyira mélyen van, hogy egy kis klíma változás talán, megint labdarúgót tudna belőle csinálni.
Szép volt, jó volt az 'új' Messi ugye... Aztán megint kiderült hogy mégse. Apunak az arc megvan, akkor menjen vigye angliába a gyereket....
It's the little differences. I mean, they got the same shit over there that we got here, but it's just...it's just, there it's a little different
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6589
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2023.05.03. 21:07:32

Peter írta:
2023.05.03. 20:50:48
Túl egyszerű ez a kérdés, mert csak és kizárólag egy dologról szól.
Miért? Mi a terv a pénzzel? Ha jön, ki jön helyette? Milyen támadósor lenne a terv?
Összetettebb dolog ez, szerintem.
Nincs értelme 20 féle válaszlehetőségnek, vedd úgy a kérdést, hogy lehetne-e 70 misit jobban hasznosítani, mint a jelenlegi Fati-t.
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
Peter
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3229
Csatlakozott: 2019.09.04. 02:22:17

2023.05.03. 20:50:48

davi10 írta:
2023.05.03. 19:42:39
A Sport szerint Mendes garantálja, hogy nyáron legalább egy, legalább 70 milliós ajánlat fog érkezni Fati-ért.
Ti eladnátok ennyiért? Szavazás kint.
Túl egyszerű ez a kérdés, mert csak és kizárólag egy dologról szól.
Miért? Mi a terv a pénzzel? Ha jön, ki jön helyette? Milyen támadósor lenne a terv?
Összetettebb dolog ez, szerintem.

Koncepció ismeretének hiányában jelenleg csak tartózkodni tudok.... :wink:
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6589
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2023.05.03. 19:42:39

A Sport szerint Mendes garantálja, hogy nyáron legalább egy, legalább 70 milliós ajánlat fog érkezni Fati-ért.
Ti eladnátok ennyiért? Szavazás kint.
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
Avatar
brazilfan
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1012
Csatlakozott: 2018.02.26. 09:49:51

2023.04.29. 23:20:48

Tetszett ma, a visszatérése óta most mozgott a legjobban.
Troym
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2455
Csatlakozott: 2009.08.15. 12:12:47

2023.04.05. 17:45:37

Természetesen nem összehasonlítható, de egy érdekes mai hír:

Estanis Pedrola, called up with Barça 1st team today — as he’s considered one of the most interesting talents of La Masia
Born in 2003, Pedrola scored 6 goals in the last 12 games with Barça B — many clubs around Europe are tracking him, under contract until 2026.

A srác top tehetség, mert 20 évesen 12 meccsen 6 gól a B csapatban és ott lehetett 1 db edzésen!, meg talán a meccskeretbe is bekerülher, de Fati teljesítménye nem elég a nagycsapatban.
Ugyanannyi idősek.
Ter Stegen - Kounde - Araujo - Christensen - Balde - De Jong - Pedri - Gündogan - Raphinha - Yamal - Lewandowski
drobika
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1412
Csatlakozott: 2017.10.12. 11:54:08
Tartózkodási hely: Pécs

2023.04.05. 12:03:26

Szerintem Fati arcára több dolog is kvázi fel van írva...
Valahogy elszállt az EGO. Nem látjuk persze edzéseken, de a múltkori meccsen valahogy nagyon szembe jött ez, pedig a gólon kívül semmi, de tényleg semmi sem volt.
Meglátjuk a Madrid ellen kezd e, ez nagy lehetőség volna neki, de ott kemények hátul ám...
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13507
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2023.04.05. 11:54:35

Hát, most nem tudom erre mit írjak.
Én azt látom, hogy egyedüliként sétálgat rengeteget, nagyon sokszor nem húzódik vissza, nem teszi oda magát (nem Gavi szinten, hanem semennyire).
Ezen felül ott van az is, hogy 10ből 9szer egyáltalán nem a legjobb megoldást választja (amit választ, többnyire az se sikerül), de alapvetően nem arra törekszik soha, hogy a csapatnak jó legyen, hanem hogy ő villanthasson valamit. Ezt röviden úgy hívják, hogy önző.
Két különböző dolog, ami szerintem mostmár nem hetekben, hanem hónapokban mérhető nála. És szerintem ezek elegek ahhoz, hogy konkrétan bármelyik kerettag alá helyezzék el őt. FT se játszik jól, se hatékonyan, hasznosan, és mégis 10szer többre értékelem a teljesítményét, mint Fatiét. Bárkiét többre értékelem, mint Fatiét. Jelenleg így állunk, nagyon szomorú. Elfogadom, ha mások nem tekintik a fent leírtakat döntő szempontnak, és csak szigorúan teljesítményben, és potenciálban (ahogy írod) gondolkodnak, de én meg inkább azt nézem, hogy ki mit ad és vesz (és adhat és vehet) el a csapattól összességében. Gondolok itt az eredményre, de a játékra is (eredménytől függetlenül), a hangulatra, egységre is.
Tavaly vettem kint egy Fati mezt, otthon lóg a gyűjteményben, de kezdem megbánni. És nem azért, mert nem tud gólokat rúgni, vagy mert rosszabb a hatékonysága, mint bármelyik támadónak. (hiszen épp most rúgott gólt, fontos gólt, és nem rosszabb a hatékonysága, mint FT-nek, ráadásul az összes többi támadónk is eléggé felemás összteljesítményű)

Az már külön dolog, hogy Fatinak én a sebességét se találom már. Baromi lassúnak tűnik a korábbiakhoz képest, pedig elvileg teljesen játékra kész, és folyamatosan edzik őt külön is. Nincs rugalmassága, gyorsulása, 1v1ben teljesen esélytelnnek tűnik középszerű védőkkel szemben is. (ez a része olyan, mint Raphi esetében, de talán még rosszabb)
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7360
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2023.04.05. 11:28:43

Andris írta:
2023.04.05. 10:29:23
Én nem gondolom, hogy Fati új bűnbak lenne. Nincsen ugyanis aktuálisan semmi, amiért bűnbakot (vagy új bűnbakot) kéne keresni.

Egész egyszerűne sokan látjuk azt, hogy Fati nem hajt, nem küzd, nem csapatjátékos a hozzáállása. És ez mostmár relatíve hosszú távon elmondható.

FT legalább mindig dolgozik, nyomatja, és néha van 1-1 fellángolása is. Meg hát ő nála már ki van mondva az, hogy bár fizikailag egészséges, mentális gondjai vannak. Abból vissza lehet jönni. Fatinál csak találgatunk, hogy mi a teljesítmény visszaesés oka.

Én személy szerint egyszerűen nem látom mostmár az esélyét se annak, hogy Fati visszajöjjön. Bár tévednék. Nem hiszek abban, hogy emberek személyisége gyökeresen változik felnőtt korukban. Nála pedig ez sincs rendben, úgy tűnik. Ha ez az utolsó mondat nincs így, akkor még lehet esély, de én most nem ezt látom.

Ha pénzt kapnánk Torresért (úgy, hogy tudunk igazolni, vagy vannak ifista támadóink), őt is el tudnám engedni. De hát ez Fati topikja. Ráadásul nem mi irányítottuk a figyelmünket az új bűnbakra, hanem a papa kezdett el pofázni a szezon közepén. Ettől lett aktuális és felkapott az ő jövője, nem bármi más miatt.
Az utolsó bekezdésben pont leírtad a lényeget. Mikor az apja elkezdett szájalni akkor kezdte mindenki nagyítóval figyelni. Ha ez más játékossal történik, (Kessié, Busquets, Pedri stb.) akkor nála történne ugyanez.
És lehet, hogy mentális gondjai vannak Torresnek, de ez akkor ugyanúgy el lehetne mondani Fatiról is. Utóbbi ráadásul már bizonyította, hogy oda tudja tenni magát és azt se felejtsük hogy 3 évvel fiatalabb.

De ami a leglényegesebb, hogy ami a képességeket illeti ég és föld a két játékos. Ez nem Torres hibája, nála megvan a korlát, nem fog 23 évesen hirtelen megtanulni játszani. Ennyii erővel játszassuk EG-t, hajtós, lelkes játékos, néha hibázik, de még csak 22, majd belejön.
Fati mentalitásában lehet, hogy kicsit visszaesett, de már mutatott abból bőven mikre képes, és ha éppen azt figyelnénk, hogy milyen klasszis megoldásai vannak akkor arról beszélnénk, csak most nem az van terítéken. A hétvégén pl. kétszer is előfordult, hogy saját térfelén becsúszva szerelt és voltak sprintjei vissza az ellenféllel, de efelett sokan elsiklanak. Nem azt tolja le mint Raphinha vagy Torres, de annyira nem hiszem hogy kiugró lenne.
Forca Barca!!!!
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13507
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2023.04.05. 10:29:23

Én nem gondolom, hogy Fati új bűnbak lenne. Nincsen ugyanis aktuálisan semmi, amiért bűnbakot (vagy új bűnbakot) kéne keresni.

Egész egyszerűne sokan látjuk azt, hogy Fati nem hajt, nem küzd, nem csapatjátékos a hozzáállása. És ez mostmár relatíve hosszú távon elmondható.

FT legalább mindig dolgozik, nyomatja, és néha van 1-1 fellángolása is. Meg hát ő nála már ki van mondva az, hogy bár fizikailag egészséges, mentális gondjai vannak. Abból vissza lehet jönni. Fatinál csak találgatunk, hogy mi a teljesítmény visszaesés oka.

Én személy szerint egyszerűen nem látom mostmár az esélyét se annak, hogy Fati visszajöjjön. Bár tévednék. Nem hiszek abban, hogy emberek személyisége gyökeresen változik felnőtt korukban. Nála pedig ez sincs rendben, úgy tűnik. Ha ez az utolsó mondat nincs így, akkor még lehet esély, de én most nem ezt látom.

Ha pénzt kapnánk Torresért (úgy, hogy tudunk igazolni, vagy vannak ifista támadóink), őt is el tudnám engedni. De hát ez Fati topikja. Ráadásul nem mi irányítottuk a figyelmünket az új bűnbakra, hanem a papa kezdett el pofázni a szezon közepén. Ettől lett aktuális és felkapott az ő jövője, nem bármi más miatt.
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Peter
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3229
Csatlakozott: 2019.09.04. 02:22:17

2023.04.04. 21:17:35

Chino írta:
2023.04.04. 19:35:07
Pontosan, hogy elfogadta a klub által felállított diagnózist és a javasolt kezeléseket, ami miatt lett a kettőből négy műtét.
milyen különbség van ő vagy Torres között. Már a mozdulataik is árulkodnak erről.
A kezelésekkel, műtétekkel kapcsolatban megerősítetted az emlékezetemet, korábban nem írtam erről, mert bizonytalan voltam.
Torres 50 milla volt, csak úgy nem mellesleg ismét.... :oops:
Az tény, hogy egyik srác sem képes jelenleg megmentőnek tűnni, de nagyon túl van fújva ez a Fati lufi, szerintem is.....most éppen ő az ügyeletes bűnbak.

A problémáink sajnos nem balszélről erednek visszafelé és ugyanúgy jelen lennének, ha a balszél hatékonyabb lenne gólokban, max egy tünettel lenne kevesebb
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7360
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2023.04.04. 19:35:07

Ronaldinho&Barca írta:
2023.04.04. 13:50:07
Mihu lentebb tűpontosan leírta Fati jelenséget. Én csak magamat tudom ismételni, amit a tavalyi sérülésekor is írtam, amint lehet tegyük pénzzé, amíg még lehet. Akkor ott nem fogadta el a Barca és az új orvosi brigád javallatát, hanem ment a saját feje után, ahogy a pályán is. Ha úgy élne halna a csapatért, ahogy pl. Gavi teszi, egy szavam se lenne. De jelenleg teljesen mindegy hogy 90 percet vagy 9 percet kap, hatalmas arc, beleszrok stílus jellemzi. A 10-es mezt pedig rossz rajta látni. Nyáron keressenek neki egy következő állomást, aztán áldás békesség.
Pontosan, hogy elfogadta a klub által felállított diagnózist és a javasolt kezeléseket, ami miatt lett a kettőből négy műtét.
Azt viszont nem lehet figyelmen kívül hagyni, hogy képességekben milyen különbség van ő vagy Torres között. Már a mozdulataik is árulkodnak erről.
És egy 20 éves játékosnak a morálján, fejben lehet javítani, míg a tudásán, képességein nmár nem nagyon.
Igazából azért van felfújva, hogy nem hajt stb. mert jött az apuci-féle nyilatkozat és nagyítóval van nézve a srác, olyan dolgokat is belelátnak sokan, amik nincsenek.
Forca Barca!!!!
Válasz küldése