Ansu Fati

Ki hogy teljesített legutóbb? Ki milyen formát mutat, kik a kedvenceid? Mondd el itt! - Az első csapat játékosai, a La Masia, a vezetőedző és a régmúlt csillagai kapnak itt helyet.

Elengednéd nyáron 70 millióért?

Igen
48
75%
Nem
16
25%
 
Szavazatok száma: 64
Troym
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2455
Csatlakozott: 2009.08.15. 12:12:47

2023.08.31. 23:25:11

Sok sikert neki!

Szerintem hibát követtünk el,, hogy pont őt küldjük el de majd elválik.

Olyan érzésem van, hogy Ferran feltámadása pár hét / hónapig fog tartani, ne legyen igazam, Abde meg egyenlőre nem tűnik jó megoldásnak. De végülis ott van 3 támadó (Lewa, Yamal, Raphinha) meg jön a brazilok idei csodagyereke, szóval ki tudja...

Ha Fati jól fog játszani (szerintem simán) és van egy kis esze, akkor ő maga sem akar majd visszatérni, és marad Angliában, csak elkerül egy top csapathoz.
Ter Stegen - Kounde - Araujo - Christensen - Balde - De Jong - Pedri - Gündogan - Raphinha - Yamal - Lewandowski
Sonoma
Capitá del Barça
Hozzászólások: 596
Csatlakozott: 2021.05.25. 10:00:54

2023.08.31. 23:24:57

Sajnálom őt, hogy elmegy.
Pechjére olyan edzőt kapott sérüléséből felépülve, akinél minden csatár alul teljesít. Jobban tette, hogy lelép tőlünk, és megpróbálja máshol újra felépíteni a karrierjét. Kíváncsi vagyok más edző keze alatt mit tud kihozni magából. Mert ennél-amit az elmúlt évben mutatott- azért ő többet tud.
Avatar
Rinku
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2549
Csatlakozott: 2009.08.02. 14:28:48

2023.08.31. 21:20:18

Fernando írta:
2023.08.31. 18:59:55
Kegyetlen Bojan utoerzetem van vele kapcsolatban, de ne legyen igazam. Szerintem ha fut egy jo szezont skkor ugysem mondunk nemet egy 60-70 millioval jovo Chelseanek, ha meg gyenge lesz akkor 25-ert leadjuk egy Spursnek. Szerintem ot mar nem latjuk itt.
Tehát akárhogy is, mi jól járunk. Vagy eladjuk nagy pénzért, vagy kisebb pénzért, de addig is játszik pl. Yamal, kétszer akkora tüdővel és tökökkel, mint az az alibi, amit Fati csinál már egy ideje. Részemről a srácnak semmi keresnivalója nincs a keretünkben. Persze sajnálom, hogy nem lett egy tartós ifistánk, de valaki a tetején bukik ki. Mellé pedig rengeteget volt sérült, a fizetését is korrigálni kell, az apja meg akkora paraszt, mint Neymáré. Vagy a bátyja, vagy tudom is én ki az ügynöke. Mindenkinek jobb lesz, ha ennek itt vége lesz.
Football, bloody hell. /SAF/
Peter
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3229
Csatlakozott: 2019.09.04. 02:22:17

2023.08.31. 20:26:23

Yamal felbukkanásáig jelenleg egyedül az ő lábaiban volt benne az a bizonyos ösztönös bugi, a váratlan varázslatok lehetőségei.
Nagy pechje volt azzal a sérüléssel. Talán picit túlzónak tűnhet, de szerintem ott azzal a belépővel a labdarúgás is kapott sérülést.
Csak jót tudok neki kívánni.
Avatar
Sinya22
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3186
Csatlakozott: 2017.08.21. 17:40:25

2023.08.31. 19:31:59

Az előző szezon után jobban elfogadtam volna, ha kölcsön adjuk/eladjuk 40-50 körül, csinált egy szerintem jó előszezont, és eddig a 3 tétmeccsen sem mozgott rosszul, pedig nem kapott 3*90 percet mint más. Nekem így ez az utolsó napon érthetetlen, bár nyilván ez nem ma dőlt el csapaton belül. Sok sikert neki.

Xavi akármennyire bele van bolondulva a 4-5 kp-s rendszerbe, előbb utóbb változtatnia kell majd. Vissza fog még ütni a szezonban az, hogy két olyan szélső is elment, akik meg tudták verni a védőket 1v1-ben. Jelenlegi támadók közül ezt csak a 16 éves Yamalban látom, aki (remélem) nem fog 50 meccset végigtolni. Számomra Felix mindegy, nekem kb Griezmann érzetem van vele kapcsolatban, jó játékos, de itt nem fogja a helyét találni, már ha jön egyáltalán.
Avatar
Fernando
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8672
Csatlakozott: 2005.09.30. 16:11:15
Tartózkodási hely: U.S.S. Enterprise

2023.08.31. 18:59:55

Kegyetlen Bojan utoerzetem van vele kapcsolatban, de ne legyen igazam. Szerintem ha fut egy jo szezont skkor ugysem mondunk nemet egy 60-70 millioval jovo Chelseanek, ha meg gyenge lesz akkor 25-ert leadjuk egy Spursnek. Szerintem ot mar nem latjuk itt.
„Teljesen tehetetlenül érzed magad, ahogy látod, milyen kényelmesen, és élvezettel játszanak.” Raúl a Real-Barca után (2-6)
Zsolti
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6151
Csatlakozott: 2004.10.12. 13:34:54
Tartózkodási hely: ,,!,.
Kapcsolat:

2023.08.31. 18:31:50

Sok sikert neki, en most nem engedtem volna el, eleg eles volt az eloszezonba, meg ezen a par bajnokin.
Epitse fel magat, es varom vissza.:)
Avatar
ElBartimaeus
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2188
Csatlakozott: 2009.03.25. 00:11:43
Tartózkodási hely: Budapest

2023.08.31. 18:22:58

Olvastam pár véleményt más fórumról, azt mondják a Brighton egy kifejezetten jó választás fiataloknak, általában jó érzékkel nevelik őket, sokat fejlődnek ott, cserébe szórakoztató focit játszanak, ami lehet passzol majd Fati stílusához PL ide, PL oda. Alapvetően nem örülök neki - főleg mert a Baldé/Fati kombó kezdte érezni egymást -, de lehet még a végén jól jövünk ki belőle.
Avatar
Messa
Az EuroBarca Utánpótlása
Hozzászólások: 3700
Csatlakozott: 2007.10.20. 20:59:24
Tartózkodási hely: Aba/Székesfehérvár

2023.08.31. 17:13:32

fanbarca írta:
2023.08.31. 13:46:27
A legjobb helyre került. Ha atomkirály lesz, visszahozzuk (nem hiszem), ha meg hoz egy ígéretes szezont, eladhatjuk 50-60 millióért jövőre. Jó lesz.
Lehet, de simán benne van a pakliban hogy nem fogja tudni felvenni a PL tempóját, vagy lerúgják és megint lesérül. Sőt, az is benne van a pakliban hogy nem tudja beverekedni magát stabilan a Brightonba. A PL tempója nagyon más kávéház, ott nincsenek több perces lébecolások meg sétálgatások. Ha bukik a PL-ben akkor meg van egy új Deulofeunk, várhatjuk amíg kicsorog a szerződése aztán elmegy ingyen.

Én a sérülései óta folyamatosan azt érzem rajta hogy félti magát, nem mer komoly sprinteket levágni, nem mer párharcokba belemenni. Kíváncsi vagyok mennyi sót eszik meg Angliában. Meg lennék lepve ha szárnyalna, bár technikailag rendben lesz. Fizikálisan és mentálisan viszont vannak kételyeim.
Sóstó mellett van egy mocsár, kikapott a Zseljeznicsar. Az eredmény reális, így járt most a Real is... Real Madrid Videoton 0-1 1985.05.22
bencoo32
Jugador del Barça
Hozzászólások: 110
Csatlakozott: 2022.08.21. 16:28:08

2023.08.31. 16:20:55

csababarca írta:
2023.08.31. 15:49:30
Ráadásul adja isten jól teljesít a Brightonban, semmi garancia, hogy ide visszajön és itt is jó lesz, főleg ha Xavihoz jön vissza.
Teljesítsen jól idén a Brightonban, és amikor nyáron visszajön szorítson helyet a repülőn de Zerbi-nek és Mitoma-nak!!! =D>
Kovbal88
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2165
Csatlakozott: 2013.07.17. 16:50:38

2023.08.31. 15:59:38

fanbarca írta:
2023.08.31. 13:46:27
A legjobb helyre került. Ha atomkirály lesz, visszahozzuk (nem hiszem), ha meg hoz egy ígéretes szezont, eladhatjuk 50-60 millióért jövőre. Jó lesz.

Kié lesz így a 10-es mez? Én De Jong-on vagy Lewandowskin tudnám elképzelni.
A legjobb viszont az lenne, ha senki sem kapná meg (de annak milyen üzenete lenne...).
Amennyiben kezdő lesz, ez a kölcsön számára egy nagyon jó lehetőség. Bár talán spanyolban könnyebb dolga lenne egy kisebb csapatban. Az külön jó, hogy kölcsönbe megy, így azért van esély, hogy visszakerül. Nagyon kíváncsi vagyok rá, hogy mire lesz képes
Avatar
Fernando
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8672
Csatlakozott: 2005.09.30. 16:11:15
Tartózkodási hely: U.S.S. Enterprise

2023.08.31. 15:51:54

Piaci ertek? Ez sosem lesz olyan dolog, mintha bemennel a boltba es ott nezned az arakat. Ezt rengeteg dolog befolyasolja. Kinek hany eves szerzodese van, hany eves, serulesek, forma es nem utolso sorban az eladni kivano klub szamara mennyire fontos a jatekos ertekesitese. Mi szerintem 15-20 evig biztosan nem fogunk egy ugyanolyan jatekost ugyanannyiert ertekesiteni mint mondjuk egy Chelsea vagy egy City. A marketingertekrol pedig meg szot sem ejtettem.
„Teljesen tehetetlenül érzed magad, ahogy látod, milyen kényelmesen, és élvezettel játszanak.” Raúl a Real-Barca után (2-6)
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15406
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2023.08.31. 15:49:30

Cseri írta:
2023.08.31. 15:42:04


Fati esetében a x műtét sem hiszem,hogy jót tett a piaci megítélésének. Elsősorban azt kívánom neki,hogy legyen sérülésmentes a kölcsön időszaka. Ne adj' isten, megint lesérül hosszabb időre, nem tudom melyik klub fog lehetőséget látni benne.
Felix,ha megoldják a gazdasági részét-elvileg bankgarancia folyamatban van-akkor szinte biztos,hogy jönni fog,úgy látom ez Laportának presztízs kérdés.
Nem erről beszéltem, irreleváns ez a dolog.
Veb azt írta, hogy valamikor 100milliós értéke volt, most meg megy kölcsön. Ezt tartja viccesnek.
És ebben nem is téved, emlékszem, ő volt az első aki amikor csúcson volt az értéke írta, hogy most kell eladni, akkor vevő is volt rá.

Innentől kezdve már óriási lutri a karriere, kölcsönből visszajönni és jónak lenni újra, ritka.
Ráadásul adja isten jól teljesít a Brightonban, semmi garancia, hogy ide visszajön és itt is jó lesz, főleg ha Xavihoz jön vissza.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
Cseri
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1784
Csatlakozott: 2010.11.19. 08:58:48
Tartózkodási hely: Pécs

2023.08.31. 15:42:04

csababarca írta:
2023.08.31. 14:38:00
Annyiban igaza van veb-nek, hogy volt a transfermakt alapján 80 milliós piaci értéke, majd 60 milliós is, most 35.
Nem sok jelentőséget tulajdonítanék ennek, de itt jópár ember pl Gavi esetében ha kritika éri, akkor szajkózza, hogy nem véletlen ennyi meg annyi a piaci értéke a transfermarkt szerint.

Ha egyik játékos esetében ez szentírás, akkor a másik játékos esetében is.

Én sajnálom, ezekből a kölcsönökből nem szoktunk jól kijönni nagy minta alapján.
Ráadásul most vagy jön Felix, vagy nem. Ha nem akkor bajban leszünk, ha jön akkor meg imádkozzunk, hogy beválik.

De gondolom a Felix ügylet is célegyenesben van, különben nem mondtak volna le Fatiról csak így, másfél nappal a piaczárás előtt.
Fati esetében a x műtét sem hiszem,hogy jót tett a piaci megítélésének. Elsősorban azt kívánom neki,hogy legyen sérülésmentes a kölcsön időszaka. Ne adj' isten, megint lesérül hosszabb időre, nem tudom melyik klub fog lehetőséget látni benne.
Felix,ha megoldják a gazdasági részét-elvileg bankgarancia folyamatban van-akkor szinte biztos,hogy jönni fog,úgy látom ez Laportának presztízs kérdés.
„Az egyik oldalon van egy csapat. A másik oldalon is van egy csapat, amiben ott van Lionel Messi. Az úgy egy teljesen más történet. Amikor az emberek különböző csapatokat elemeznek, emlékeztetniük kell magukat arra, hogy ez az egy ember mindent megváltoztat. Vele másképp néz ki egy csapat.”
Avatar
Ronaldinho&Barca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4461
Csatlakozott: 2007.10.02. 19:49:32

2023.08.31. 14:43:51

bence0330 írta:
2023.08.31. 13:24:02
Szerintem arra rájöttünk, hogy iszonyú nagy pofáraesés lenne, ha ott derülne ki, hogy még mindig klasszis, és nem tudunk már mit kezdeni a helyzettel. 1 évet adunk neki, csak nem itt. Nem értek egyet az elküldésével egyáltalán, de azért szerintem jobb egy évet kivárni vele még.
Amikor egyre tisztábbá vált a kép, hogy távozni fog, ugyan ezek a gondolatok merültek bennem is fel, mi van, ha megkapja a bizalmat azaz rendes játékidőt nem ilyen 15 perceket és hozza a jó játékot-gólokat?! Akkor ki lesz a hülye?

Az egyik legnagyobb bírálója voltam, és tavaly is végig pénzé tettem volna, viszont Dembele távozásával kaphatott volna lehetőséget, legalább egyik meccsen a kezdőbe, lássuk meg mire képes, de ennyit nem adtunk meg neki, és mondom ezt úgy, hogy tavaly nem volt olyan időszak amikor nem tűztem volna rá cédulát, de idén sokkal magabiztosabb, sokkal lendüleetsebb, agilisebben játszott, abban a kevés időben, mikor pályára került. Elvonta a védők figyelmét, próbálkozott lelkesen, amit abban a 15 percben lehet, sajnos a gól nem jött össze.

Összegezve tehát -Dembele, - Fati.. sikerült erősíteni Xavi mesternek a támadó alakzaton, bravó. Sokszor azt gondolom, inkább menekül a kényes helyzetektől. Majd szerencsétlen Yamal kell mindent megoldjon, tippem hogy még a 10-es számot is megkapja, a létező összes felesleges mentális csomagot, aztán orrba-szájba játszatni, mint ez volt Pedrivel is, eredményét láthatjuk.
Visca El Barca!
Kép
Més que un club
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15406
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2023.08.31. 14:38:00

Annyiban igaza van veb-nek, hogy volt a transfermakt alapján 80 milliós piaci értéke, majd 60 milliós is, most 35.
Nem sok jelentőséget tulajdonítanék ennek, de itt jópár ember pl Gavi esetében ha kritika éri, akkor szajkózza, hogy nem véletlen ennyi meg annyi a piaci értéke a transfermarkt szerint.

Ha egyik játékos esetében ez szentírás, akkor a másik játékos esetében is.

Én sajnálom, ezekből a kölcsönökből nem szoktunk jól kijönni nagy minta alapján.
Ráadásul most vagy jön Felix, vagy nem. Ha nem akkor bajban leszünk, ha jön akkor meg imádkozzunk, hogy beválik.

De gondolom a Felix ügylet is célegyenesben van, különben nem mondtak volna le Fatiról csak így, másfél nappal a piaczárás előtt.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
vinszentvega
Capitá del Barça
Hozzászólások: 831
Csatlakozott: 2016.09.13. 10:17:08

2023.08.31. 14:11:19

recrea írta:
2023.08.31. 12:33:43



Fati, kíváncsian várom, marhára szurkolok neki. Így nem lesz 10-esünk?
Az 2021 óta nincs is.. Visszavonultatni, mert nem nézném jó szemmel ha Felixre tennék....
It's the little differences. I mean, they got the same shit over there that we got here, but it's just...it's just, there it's a little different
Avatar
vinszentvega
Capitá del Barça
Hozzászólások: 831
Csatlakozott: 2016.09.13. 10:17:08

2023.08.31. 14:02:13

visca el barca írta:
2023.08.31. 13:13:31
sikerult egy egykor 100 millios vilagklasszis alapanyagot lezullesztenunk egy 1 éves brighton kolcsonre :D ehhez is csak mi ertunk. ha nem kell xavinak, mi a francért nem adtuk el 50ért vkinek?
Ezt 100 milliós alapanyagot azért szerintem nézd át... Ahelyett, hogy leírnám 10 pontban, hogy mennyire nem az, inkább felsorolok pár nevet, akikre szintén ezeket a jelzőket használták, használtuk:
Haliovic
Kubo
Xavi Simons
R. Puig( ideírom, pedig nekem nagy kedvencem)
Dennis Suarez
I. Cuenca
Moriba
Nico
Alena
Deulofeu.
Collado

Ők többnyire Massia-sok voltak(D.S.-t leszámítva) és legalább egyszer valaki megemlítette velük kapcsolatban, hogy Ők az Új Iniesta, Xavi, Busi, Messi.
Nem tudom, de szerintem és javítsatok ki ha tévednék, de Fati egyiknél sem volt kiemelkedőbb. Ugyanaz a nyomorult lemez: nagytehetség->nagycsapat regisztráció-->mutat valami úja, valami szépet, akár több mérkőzésen keresztül(mindenki elájul), majd amikor meg tényleg odaadják neki a lehetőséget, akkor meg blackout....
Persze Kubo és Simons esetében nem lehetett meg, mert a zseniális családi könyvelésük hamarabb elzavartatta őket a francba a Camp Nou környékéről( hála istennek)
It's the little differences. I mean, they got the same shit over there that we got here, but it's just...it's just, there it's a little different
Avatar
fanbarca
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2162
Csatlakozott: 2010.05.15. 09:11:15
Tartózkodási hely: Szatmárnémeti

2023.08.31. 13:46:27

A legjobb helyre került. Ha atomkirály lesz, visszahozzuk (nem hiszem), ha meg hoz egy ígéretes szezont, eladhatjuk 50-60 millióért jövőre. Jó lesz.

Kié lesz így a 10-es mez? Én De Jong-on vagy Lewandowskin tudnám elképzelni.
A legjobb viszont az lenne, ha senki sem kapná meg (de annak milyen üzenete lenne...).
més que un club
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13507
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2023.08.31. 13:35:27

visca el barca írta:
2023.08.31. 13:13:31
sikerult egy egykor 100 millios vilagklasszis alapanyagot lezullesztenunk egy 1 éves brighton kolcsonre :D ehhez is csak mi ertunk. ha nem kell xavinak, mi a francért nem adtuk el 50ért vkinek?
Neharagudj, de ez mégis micsoda bődületes torzítása a valóságnak?

100 milliós világklasszis sose volt. 100 milliós nem, de még csak 50 milliós sem. Talán annyiért el lehetett volna adni befutásakor, de akkor tényleg mi lettünk volna a világ hülyéi, ennyiért eladni egy akkora ígéretet.
Világklasszis (alapanyag) meg végképp sose volt, hasonlóan jó képességű tinik meg azért vannak nem kevesen, negyedükből se lesz igazán jó játékos ilyen vagy olyan változatos okokból, hogy aztán majd tényleg klasszisokká, világklasszisokká váljon nekik is csak egy kis töredéke..
A sorozatos sérülés és műtétek puszta pech, ez igencsak visszavetette az ő karrierjét, amióta egészséges elvileg, azóta meg hányadék a hozzáállása és a mutatott játéka is középszerű.
Szerintem ezek nem olyan dolgok, amit egy sportvezetés előre tud látni, meg garantáltan elkerülni. Ezer nagy tehetség fullad be minden fronton, nincs ebben semmi egyedülálló. Pechünk volt vele.
Most elmegy kölcsönbe, aztán meg visszajön, még az is lehet, hogy így jövünk majd ki jól a dologból.
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 6887
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2023.08.31. 13:24:02

visca el barca írta:
2023.08.31. 13:13:31
sikerult egy egykor 100 millios vilagklasszis alapanyagot lezullesztenunk egy 1 éves brighton kolcsonre :D ehhez is csak mi ertunk. ha nem kell xavinak, mi a francért nem adtuk el 50ért vkinek?
Szerintem arra rájöttünk, hogy iszonyú nagy pofáraesés lenne, ha ott derülne ki, hogy még mindig klasszis, és nem tudunk már mit kezdeni a helyzettel. 1 évet adunk neki, csak nem itt. Nem értek egyet az elküldésével egyáltalán, de azért szerintem jobb egy évet kivárni vele még.
ter Stegen; Cancelo - Cubarsí - Araujo - Koundé; Gündogan - Christensen - Pedri; Felix - Lewy - Raphinha
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2023.08.31. 13:13:31

sikerult egy egykor 100 millios vilagklasszis alapanyagot lezullesztenunk egy 1 éves brighton kolcsonre :D ehhez is csak mi ertunk. ha nem kell xavinak, mi a francért nem adtuk el 50ért vkinek?
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6714
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2023.08.31. 12:33:43

Feast4 írta:
2023.08.31. 10:29:53
Ronaldinho&Barca írta:
2023.08.31. 00:02:32
Hivatalos, nincs vásárlási opció, fizetése nagy részét állják, így sem mostanában veszett ködbe a 10-es mez… sajnálom a srácot, ahogy megkezdte a szezont, ha valamikor idén tényleg érdemelhetett volna egy esélyt. -2 tamadó így…
Valahol értem egyébként, sérülékeny tavaly nem lendült be, baromi zsákba macska rá hagyatkozni. De a többi opció is gáz.

A gondom az, hogy a támadósor, úgy néz ki jelenleg van egy db. center Lewandowski, Yamal aki igazából jobb szélső, Torres aki szintén inkább jobb szélső, Raphinha aki megint valójában jobb szélső, Abde elvileg még kerettag, de nem tudom mit akarunk vele, engem nem győzött meg, ő bal szélső. Ez nagyon karcsú.

Na most ha 4-4-2-t játszunk, akkor akkor -vagy azt akarja, hogy Gündogant kirakja szélre bal oldalon és akkor jó esállyel megint gatyára verünk egy klasszist- vagy valakiből bal szélsőt csinál aki jobb szélső, Torres meg felmegy Lewy mellé.
Eddig is balszélső nélkül (Baldeval) játszottunk, nyilván nincs Xavinak szüksége ilyen típusú játékosra.

Amúgy Ferran centerbe nekem is átjön, még mindig elképesztő mód tud helyzetbe kerülni, mi kell ennél több. Jó, nem baj, ha be is rúgja.

Fati, kíváncsian várom, marhára szurkolok neki. Így nem lesz 10-esünk?
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7360
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2023.08.31. 11:22:10

Feast4 írta:
2023.08.31. 10:29:53
Ronaldinho&Barca írta:
2023.08.31. 00:02:32
Hivatalos, nincs vásárlási opció, fizetése nagy részét állják, így sem mostanában veszett ködbe a 10-es mez… sajnálom a srácot, ahogy megkezdte a szezont, ha valamikor idén tényleg érdemelhetett volna egy esélyt. -2 tamadó így…
Valahol értem egyébként, sérülékeny tavaly nem lendült be, baromi zsákba macska rá hagyatkozni. De a többi opció is gáz.

A gondom az, hogy a támadósor, úgy néz ki jelenleg van egy db. center Lewandowski, Yamal aki igazából jobb szélső, Torres aki szintén inkább jobb szélső, Raphinha aki megint valójában jobb szélső, Abde elvileg még kerettag, de nem tudom mit akarunk vele, engem nem győzött meg, ő bal szélső. Ez nagyon karcsú.


Na most ha 4-4-2-t játszunk, akkor akkor -vagy azt akarja, hogy Gündogant kirakja szélre bal oldalon és akkor jó esállyel megint gatyára verünk egy klasszist- vagy valakiből bal szélsőt csinál aki jobb szélső, Torres meg felmegy Lewy mellé.

Vagy idehozzik Félixet kölcsönbe aki csatár mögötti támadó középpályás így nálunk nincs posztja, így vagy csatárt csinálunk belőle a 4-4-2-höz vagy bal szélsőt.

Fu de nem néz ez ki jól. Ne legyen igazam, de ezzel a sorral minket meg fognak gyalázni... #-o
Ferran igaz, hogy jobboson komfortosabban érzi magát, de Raphinha úgyis betonkezdő, sok lehetőséget ott kapna, ha a brazil kiesik, akkor pedig Yamal ott van helyette. Eddig is mindig a baloson játszott, ha volt Dembélé, ha nem. Középre pedig talán ő a jelenlegi legjobb megoldás. Előszezon ide vagy oda én jobban örültem volna, ha Fatit tartjuk meg. Két meccs alapján én nem mondanám azt, hogy Torres bármennyivel is jobb lenne, még ha jött is két gól.
Az előszezon és az eddigi meccsek alapján viszont látni lehet, hogy Fati mentalitása sokat változott és ha lehetőséget kapott mindig odatette magát. Az edzéseken is ő volt az aki korán érkezett és legkésőbb ment. Leginkább azon bukott ki, hogy ez a "Fati-ellenesség", hogy a hétvégén nem tette le Lewanak a labdát nagy helyzetbe, de én nem azt láttam, hogy önzőnze vagy ő akar a hős lenni,, hanem inkább görcsösen gólt akar rúgni, hogy bizonyítson. Ha sikerül berúgni, most az ellenkezőjéről szól a fáma.
Sajnos én Torres teljesítményét inkább egy tiszavirág életű fellángolásnak érzem, míg Fati, a képességei alapján hosszabb távon jó eséllyel többet tudna adni, ráadásul neki természetes posztja a bal oldal és középen ugyanannyira bevethető, mint Torres.
Viszont így jó eséllyel marad Abde, Alemany szerint nem akarják kölcsön adni, ha megy akkor véglegesen távozik. Tegnap tárgyaltak a vezetőséggel és állítólag a marokkói tisztázni akarta, hogy kap-e perceket, ha ezt nem tudják garantálni, akkor inkább lépne oda ahol nem kispad-melegítő lenne.

Viszont ha Felix mégis érkezne meg lehetne valamilyen szinten oldani ezt a jelenlegi taktikát. Ő átvehetné Gavi "korábbi helyét", azon a bal oldali félterületen Baldéval, talán leginkább az feküdne neki. Lehet, hogy ez is közre játszik Fati távozásában, a távozásával azért komoly összeg szabadulna fel.
Forca Barca!!!!
Avatar
Feast4
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3531
Csatlakozott: 2014.05.01. 21:54:54

2023.08.31. 10:29:53

Ronaldinho&Barca írta:
2023.08.31. 00:02:32
Hivatalos, nincs vásárlási opció, fizetése nagy részét állják, így sem mostanában veszett ködbe a 10-es mez… sajnálom a srácot, ahogy megkezdte a szezont, ha valamikor idén tényleg érdemelhetett volna egy esélyt. -2 tamadó így…
Valahol értem egyébként, sérülékeny tavaly nem lendült be, baromi zsákba macska rá hagyatkozni. De a többi opció is gáz.

A gondom az, hogy a támadósor, úgy néz ki jelenleg van egy db. center Lewandowski, Yamal aki igazából jobb szélső, Torres aki szintén inkább jobb szélső, Raphinha aki megint valójában jobb szélső, Abde elvileg még kerettag, de nem tudom mit akarunk vele, engem nem győzött meg, ő bal szélső. Ez nagyon karcsú.


Na most ha 4-4-2-t játszunk, akkor akkor -vagy azt akarja, hogy Gündogant kirakja szélre bal oldalon és akkor jó esállyel megint gatyára verünk egy klasszist- vagy valakiből bal szélsőt csinál aki jobb szélső, Torres meg felmegy Lewy mellé.

Vagy idehozzik Félixet kölcsönbe aki csatár mögötti támadó középpályás így nálunk nincs posztja, így vagy csatárt csinálunk belőle a 4-4-2-höz vagy bal szélsőt.

Fu de nem néz ez ki jól. Ne legyen igazam, de ezzel a sorral minket meg fognak gyalázni... #-o
Kép
Válasz küldése