Ansu Fati

Ki hogy teljesített legutóbb? Ki milyen formát mutat, kik a kedvenceid? Mondd el itt! - Az első csapat játékosai, a La Masia, a vezetőedző és a régmúlt csillagai kapnak itt helyet.

Elengednéd nyáron 70 millióért?

Igen
48
75%
Nem
16
25%
 
Szavazatok száma: 64
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7333
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2021.12.10. 11:05:38

visca el barca írta:
2021.12.10. 10:19:13
Vele mi van? 3 hétrol volt szo, 1 honap eltelt es semmi. Meg azt se olvastam sehol h edzene. Vagy par hetbol megint egy ev lesz, mert 6x felrekezelik? :roll:
December 9.re tették a felépülését, szó volt róla a múlt hétvégén, hogy Münhenbe is elutazhat, de nem akarnak vele semmilyen kockázatot vállalni.
Ő azt nyilatkozta, hogy úgy érzi készen áll a játékra, nem érez semmit, ami gátolhatná, az orvosok szerint viszont még nem 100 % -os, a sok kihagyás miatt fizikailag top-ra kell hozni, mert gyakorlatilag a legfontosabb játékosunk. Xavi ma azt nyilatkozta óvatosan kell vele bánni, fel kell vegye a ritmust és többet edzeni a csapattal, mert még külön van, úgyhogy a következő 2-3 meccsen még nem biztos hogy beteszi. A felépülése igazából kb. be is jött pár nap eltéréssel, de hogy fizikailag 100 %-os legyen az más tészta.

Viszont a következő meccsek azért hozhatóak nélküle is, bár Depay kiesése kicsit új helyzetet teremtett.
Forca Barca!!!!
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 6840
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2021.12.10. 10:33:59

visca el barca írta:
2021.12.10. 10:19:13
Vele mi van? 3 hétrol volt szo, 1 honap eltelt es semmi. Meg azt se olvastam sehol h edzene. Vagy par hetbol megint egy ev lesz, mert 6x felrekezelik? :roll:
Elvileg jól halad a dolog, már a mostani meccsre sem teljesen kizárt, hogy a keretben lehet, de az Elche ellen már nagyon valószínű. Elvileg rendben van már, csak a fitnessze nincs meg, és nem akarnak kockáztatni, abszolút 100%-osan akarják csak pályára engedni, érthető okokból. Támogatom, inkább bukjunk pár pontot a hiányában, és épüljön fel rendesen, hogy a szezon hátralévő részében egészséges lehessen.
ter Stegen; Baldé - Christensen - Araujo - Koundé; De Jong - Pedri - Gavi; Dembélé - Lewy - Raphinha
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2021.12.10. 10:19:13

Vele mi van? 3 hétrol volt szo, 1 honap eltelt es semmi. Meg azt se olvastam sehol h edzene. Vagy par hetbol megint egy ev lesz, mert 6x felrekezelik? :roll:
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
stickman
Barça C
Hozzászólások: 24
Csatlakozott: 2021.05.25. 13:15:16

2021.11.29. 09:54:35

Chino írta:
2021.11.10. 10:51:21
Jó hír, hogy kiderült a sérülése mégsem olyan súlyos, mint az korábban vizionálva volt. Fati megnézette magát Joaquín Juannal, az egyik legtekintélyesebb gyógytornásszal (sok játékost, köztük CR-t is ő kezelte) és megállapították, hogy három hét múlva már teljesen fel is épülhet, semmilyen beavatkozásra nincs szükség.
Akkor elvileg ezen a héten már 100%-os állapotban lesz?
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7333
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2021.11.10. 10:51:21

Jó hír, hogy kiderült a sérülése mégsem olyan súlyos, mint az korábban vizionálva volt. Fati megnézette magát Joaquín Juannal, az egyik legtekintélyesebb gyógytornásszal (sok játékost, köztük CR-t is ő kezelte) és megállapították, hogy három hét múlva már teljesen fel is épülhet, semmilyen beavatkozásra nincs szükség.
Forca Barca!!!!
sansz
Capitá del Barça
Hozzászólások: 843
Csatlakozott: 2019.09.23. 11:54:39

2021.11.08. 23:04:12

Chino írta:
2021.11.08. 14:56:41



Nem a kisujjamból [auto_cenzúra] ki az ilyet, elég komoly téma ez ahhoz, és Cugattal kapcsolatban sem lenne semmi bajom, nincs rá alapvetően indokom.
Tudom,hogy nem csak úgy kitaláltad, nem szivatni akarlak ezzel, csak azt mondom, hogy ha annyira egyértelműen orvosi félrediagnosztizálás történt volna, annak sokkal nagyobb utóhangja lett volna, nem egy újság,hanem ötven írta volna meg és azóta is azon csámcsognának.
Azt lássuk be, pláne a mai újságírók tények nélkül is tudnak meredek dolgokat állítani, amit aztán az emberek átvesznek. Umtiti esete is jó példa, mennyi indulatot váltott ki sokakból a "sámánozós" pletyka,ami csak poénkodásnak indult.
A legelitebb szakorvosok közt sincs sokszor egyetértés,hogy adott esetben melyik terápia a megfelelőbb és nem azért,mert egyik jobb a másiknál,hanem mert ennyire lutri az egész sajnos.

Ahogy lutri most Fati karrierje is sajnos.
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7333
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2021.11.08. 14:56:41

sansz írta:
2021.11.08. 14:25:48
Chino írta:
2021.11.08. 13:14:47


A sporton volt egy terjedelmesebb cikk Fati sérüléséről. Az első két műtét Cugat javaslatára történt , ami, mint utóbb kiderült egy helytelen diagnózison alapult és csak súlyosbította az állapotát.
Cugat egy elismert sebész, aki sztársportolókat rak össze és nem egyszemélyben dönt, hanem egy komoly szakmai stábbal. Ettőlmég tévedhetnek, csak lassan elmegyünk odáig, hogy ez az orvos csak valami béna hentes.

Tudsz ahhoz valami pontos forrást mondani, amiben kiderült, hogy rossz volt e a diagnózis? Én nem találtam erről komoly helyen, csak szurkolói vagdalkozások közt.
Azt hiszem a Sport-on volt erről egy terjedelmesebb cikk, anno talán írtam is a fórumon róla. Ha mindenképpen kíváncsi vagy rá, ha lesz időm megpróbálom előszedni.
Nem a kisujjamból [auto_cenzúra] ki az ilyet, elég komoly téma ez ahhoz, és Cugattal kapcsolatban sem lenne semmi bajom, nincs rá alapvetően indokom.
Forca Barca!!!!
sansz
Capitá del Barça
Hozzászólások: 843
Csatlakozott: 2019.09.23. 11:54:39

2021.11.08. 14:25:48

Chino írta:
2021.11.08. 13:14:47


A sporton volt egy terjedelmesebb cikk Fati sérüléséről. Az első két műtét Cugat javaslatára történt , ami, mint utóbb kiderült egy helytelen diagnózison alapult és csak súlyosbította az állapotát.
Cugat egy elismert sebész, aki sztársportolókat rak össze és nem egyszemélyben dönt, hanem egy komoly szakmai stábbal. Ettőlmég tévedhetnek, csak lassan elmegyünk odáig, hogy ez az orvos csak valami béna hentes.

Tudsz ahhoz valami pontos forrást mondani, amiben kiderült, hogy rossz volt e a diagnózis? Én nem találtam erről komoly helyen, csak szurkolói vagdalkozások közt.

Attól függetlenül, hogy amúgy engem is érdekel ez a téma, a fő probléma a csapatra nézve továbbra is a rövid pad, a fiatalok mélyvízbe dobása, akiket nem erre a nagyon fizikális játékra edzettek és az idősek, akik bármitől megsérülhetnek már. Tiki-Taka 2.0 avagy Reccsi-Roppi.

Fatival kapcsolatban nem is tudtam, amit Titinho írt, hogy Fati térdét már 2015-ben is műtötték. Azért ez nagyon komoly. Ezeknek a gyerekeknek 30 éves korukra mi lesz a lábuk helyén?
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7333
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2021.11.08. 13:14:47

sansz írta:
2021.11.08. 08:39:15
Chino írta:
2021.11.08. 00:21:45


Ha egy játékos aki egyszer lesérül az kétesélyes, akkor mindenki adná el agyba-főbe a játékosokat. Ha Fatit nem diagnosztizálják többször félre és úgy műtik meg jó eséllyel a jósolt időpontban tér vissza.
Adjuk el, vegyünk új játékosokat. Helyette legalább ilyen kaliberű játékos kellene, azt meg mostanában leakasztani, akkor is baromi nehéz ha rengeteg pénz van. Vagy vegyünk inkább középkategóriásokat aztán jók leszünk mi azzal.

De a Realnál vagy a Sevillanal stb. miért nincs ennyi hetes/hónapos kihagyás izomsérülés miatt. Ott nincs fiatal vagy öreg játékos?
Oké,Fatival kapcsolatban ez az egyszerű válasz, hogy leginkább csak félre ment a diagnózis. Én ebben nem hiszek, de mindegy. Azonban ez már nem egy sérülés, hanem a többedik és kihagyott vagy egy évet. Ez nagyon sok.
Továbbra se mondom,hogy el kell adni, csak azt,hogy nem ördögtől való gondolat ezekben az időkben és nem kell elzárkózni tőle.
A sporton volt egy terjedelmesebb cikk Fati sérüléséről. Az első két műtét Cugat javaslatára történt , ami, mint utóbb kiderült egy helytelen diagnózison alapult és csak súlyosbította az állapotát. Ezután volt egy rehabilitációs időszak, majd egy lyoni speciatilstával konzultálva műtötték meg, de ez még nem jelentett feltétlenül végső megoldást. Egy ideig még rehabilitációt kellett folytatnia, hogy kiderüljön, hogy magától lassan 100%-osan felépül-e vagy szükség van-e egy utolsó műtétre. Végül úgy döntöttek, hogy a legbiztosabb és leggyorsabb választás egy utolsó beavatkozás. Nem véletlenül gondolkoztak nagyon akkor Cugat menesztésén, nem is az első hasonló tévedése volt, ami sokba került a csapatnak. Most sem arra a testrészre sérült rá, teljesen más probléma adódott.
Forca Barca!!!!
jclayton
Jugador del Barça
Hozzászólások: 225
Csatlakozott: 2021.08.11. 10:49:30

2021.11.08. 10:55:57

sansz írta:
2021.11.08. 08:39:15
Ahogy mondtam, a csóró, rosszul gazdálkodó klubboknál a leglátványosabb ez, mert rövid a pad, nagy teher nehezedik azokra,akikre amúgy nem kéne így még több sérülés lesz. Mi elküldtük nyáron Messit, Grizest, Trincaot, millió gond volt mindegyikkel, nem is sajnálom őket, csak az időzítést. Ha itt lennének nem lenne életbevágó, hogy már félsérülten is terheljék Dembelét és Fatit.
Jó indok, hogy megnézzük, miként néz ki a Barcelona effektív rotációja:

Kapus: MTS, Neto, Pena (ez rendben van)
Dedikált szélsőhátvédek: Dest, Alba, Baldé, két vagy három ember két posztra
Dedikált középhátvédek: Piqué, Araújo, Garcia mint első vonal, Mingueza mindenes beugró, az inkább tiltólistás Lenglet és Umtiti. Hat, de effektív inkább négy ember két posztra.
Dedikált középpályások: Busquets, De Jong, Pedri, az ifiből felhívott, fejlődésben levő Nico és Gavi, a formán kívüli Puig, valamint tapasztalt jokerként és mindenes beugróként Sergi Roberto
Dedikált szélsők/támadó középpályások/támadók: Coutinho, Fati, Dembelé. Demir szerepeltetése problémás. Rakjuk még ide Colladót, mert ő biztos jönni fog, ha nem adják el a télen.
Dedikált támadók: Depay, Luuk de Jong, Braithwaite, Aguero

Dőlt betűvel, akik hónapokra sérültek. Rettentő gyászos, tényleg.
Avatar
vinszentvega
Capitá del Barça
Hozzászólások: 831
Csatlakozott: 2016.09.13. 10:17:08

2021.11.08. 09:19:44

Titinho írta:
2021.11.08. 09:04:34
Na csak rosszabb lett mint azt reméltük, ha a 4-6 hétből be is jön a 4 hét, nem fogják szerintem egyből a Bayern ellen kezdetni. Az ugye december 8-án lesz. Erre az évre szerintem is neki annyi.

Nem tudom, hogy tudjátok e, de neki nem a tavalyi volt az első térd műtétje. 15 éves korában még a Juvenil csapatban is lesérült és akkor is hónapokat hagyott ki egy térdműtét miatt. Tavaly meg idén ugye 4 műtét volt neki, mert a meniszkusza sem jött helyre.

Nem tudom, de az annyira nem jó jel, hogy 19 éves korára már ennyi komoly műtétje volt, főleg térdnél. :?

Én még bízom benne, hogy egy jobb orvosi és fiziko csapattal (ami most Xavival együtt érkezik) és Ricard Pruna csapatorvossal jobb lesz valahogy neki is a fizikuma. 10 hónap után tért vissza ugye most is, de már azóta a 2. sérülése ez.

Hátha.
Kicsit ijesztő, hogy Ronaldo( a rendes, nem a hímringyó) kálváriája kezd nála is kialakulni. Nagyon remélem, hogy az akkori és a mostani orvostudomány közötti különbség, a mi kis ifjútitánunk egészsége felé billen....
It's the little differences. I mean, they got the same shit over there that we got here, but it's just...it's just, there it's a little different
Avatar
Titinho
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2927
Csatlakozott: 2006.11.17. 11:29:46
Tartózkodási hely: Nyíregyháza, lélekben Camp Nou

2021.11.08. 09:04:34

Na csak rosszabb lett mint azt reméltük, ha a 4-6 hétből be is jön a 4 hét, nem fogják szerintem egyből a Bayern ellen kezdetni. Az ugye december 8-án lesz. Erre az évre szerintem is neki annyi.

Nem tudom, hogy tudjátok e, de neki nem a tavalyi volt az első térd műtétje. 15 éves korában még a Juvenil csapatban is lesérült és akkor is hónapokat hagyott ki egy térdműtét miatt. Tavaly meg idén ugye 4 műtét volt neki, mert a meniszkusza sem jött helyre.

Nem tudom, de az annyira nem jó jel, hogy 19 éves korára már ennyi komoly műtétje volt, főleg térdnél. :?

Én még bízom benne, hogy egy jobb orvosi és fiziko csapattal (ami most Xavival együtt érkezik) és Ricard Pruna csapatorvossal jobb lesz valahogy neki is a fizikuma. 10 hónap után tért vissza ugye most is, de már azóta a 2. sérülése ez.

Hátha.
Més que un club :!:

"Az akarás egyenlő a tudással, s aki akar, az tud is!"- Johan Cruyff
sansz
Capitá del Barça
Hozzászólások: 843
Csatlakozott: 2019.09.23. 11:54:39

2021.11.08. 08:39:15

Chino írta:
2021.11.08. 00:21:45


Ha egy játékos aki egyszer lesérül az kétesélyes, akkor mindenki adná el agyba-főbe a játékosokat. Ha Fatit nem diagnosztizálják többször félre és úgy műtik meg jó eséllyel a jósolt időpontban tér vissza.
Adjuk el, vegyünk új játékosokat. Helyette legalább ilyen kaliberű játékos kellene, azt meg mostanában leakasztani, akkor is baromi nehéz ha rengeteg pénz van. Vagy vegyünk inkább középkategóriásokat aztán jók leszünk mi azzal.

De a Realnál vagy a Sevillanal stb. miért nincs ennyi hetes/hónapos kihagyás izomsérülés miatt. Ott nincs fiatal vagy öreg játékos?
Oké,Fatival kapcsolatban ez az egyszerű válasz, hogy leginkább csak félre ment a diagnózis. Én ebben nem hiszek, de mindegy. Azonban ez már nem egy sérülés, hanem a többedik és kihagyott vagy egy évet. Ez nagyon sok.
Továbbra se mondom,hogy el kell adni, csak azt,hogy nem ördögtől való gondolat ezekben az időkben és nem kell elzárkózni tőle.

Nem olvastam el a linkelés szabályait, szóval nem írom ide a linket, de keress rá M4sporton,ha érdekel"Példátlan sérüléshullám a Real Madridnál".
Egyszerre volt sérült Ramos, Hazard, Militao, Benzema, Carvahal.
Ez se sok neked, meg a liverpooli se?
Ahogy mondtam, a csóró, rosszul gazdálkodó klubboknál a leglátványosabb ez, mert rövid a pad, nagy teher nehezedik azokra,akikre amúgy nem kéne így még több sérülés lesz. Mi elküldtük nyáron Messit, Grizest, Trincaot, millió gond volt mindegyikkel, nem is sajnálom őket, csak az időzítést. Ha itt lennének nem lenne életbevágó, hogy már félsérülten is terheljék Dembelét és Fatit.

Hidd el, az edzők se véletlenül verik az asztalt.
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7333
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2021.11.08. 00:21:45

sansz írta:
2021.11.07. 23:17:19
Chino írta:
2021.11.07. 18:41:47


Nem hiszem, hogy ezért le kellene írni, nem egy visszatérő sérülésnek látszik. Tegnap hasonló miatt kellett lecserélni EG-t és Nicot is. Érdekes, hogy 2 hónap alatt a csapatban volt 20 sérülés ebből 14 izomproblémák miatt.
Viszont Fati eladása nem ördögtől való gondolat, még akkor se,ha én nem tenném. De pénzhez és új játékosokhoz kell jutni, a házon belüli megoldásokon már túl vagyunk és tetszik vagy sem, Fati mostmár kétesélyes, hogy mennyire lesz még ép.
Ha egy játékos aki egyszer lesérül az kétesélyes, akkor mindenki adná el agyba-főbe a játékosokat. Ha Fatit nem diagnosztizálják többször félre és úgy műtik meg jó eséllyel a jósolt időpontban tér vissza.
Adjuk el, vegyünk új játékosokat. Helyette legalább ilyen kaliberű játékos kellene, azt meg mostanában leakasztani, akkor is baromi nehéz ha rengeteg pénz van. Vagy vegyünk inkább középkategóriásokat aztán jók leszünk mi azzal.

De a Realnál vagy a Sevillanal stb. miért nincs ennyi hetes/hónapos kihagyás izomsérülés miatt. Ott nincs fiatal vagy öreg játékos?
Forca Barca!!!!
sansz
Capitá del Barça
Hozzászólások: 843
Csatlakozott: 2019.09.23. 11:54:39

2021.11.07. 23:17:19

Chino írta:
2021.11.07. 18:41:47


Nem hiszem, hogy ezért le kellene írni, nem egy visszatérő sérülésnek látszik. Tegnap hasonló miatt kellett lecserélni EG-t és Nicot is. Érdekes, hogy 2 hónap alatt a csapatban volt 20 sérülés ebből 14 izomproblémák miatt.
Kezdjük ott, hogy szerintem a legtöbb focista sérülés mostanában izomprobléma. A focinak most egy nagyon fizikális oldalát éljük (majd jön megint egy technikás aranygeneráció és tönkreveri ezeket a gépeket).
Nem fogom az összes sérültünket egyenként kivesézni, de elég szélsőséges a csapat. Egyik fele pályafutása legvégén van, akiknél nem csoda a sérülés, a másik meg nagyon fiatal.
Lehet mondani,hogy milyen jópofa,hogy ilyen fiatalon is érettek, de a szervezetüknek óriási terhelés a Barca kezdője közé bekeveredni ennyire hirtelen. EG a city nyolcadikszámú védője volt, Nicoék gyerekek közt játszottak stbstb. Most meg hirtelen mindenhol ott kell lenniük.

És bármennyire is azt látjuk,hogy erőben, fizikálisan a Bayern mennyire erősebb, azért a barcások is próbálnak változni, felvenni a ritmust. Ez extrán leterheli a fiatalt és az idős játékost is. Az idős szervezetének az nem ízlik,hogy 15 év után kell intenzitást növelnie, a fiatalnak meg az kemény,hogy a Barca akadémián ők még egész más focit tanultak és fokozatosság nélkül egy ilyen fizikális és kényszerpályába csöppennek bele

És erre rájön a kegyetlenül rövid padunk, ott vagyunk,hogy aki már majdnem ép,annak játszania kell.
Lásd Dembele, orvosi vélemény,hogy tíz perc max, ez normál helyzetben nullát kell,hogy jelentsen, erre nálunk lett vagy 25.
Fatit is össze-vissza műtik, siettetik, pedig neki lehet tényleg jobb lett volna a konzervatív kezelés.

Persze könnyű hülyézni egy erőnléti edzőt, de ez sokkal komplexebb téma.

Minket az említett rövid pad és kapkodás miatt jobban érint ez a dolog és mint öngerjesztő folyamat még több sérülést okoz.
De összességében máshol is egyre gyakoribbak a sérülések, idén márciusban asszem a Liverpoolnak volt olyan,hogy egyszerre öt belső védője volt sérült.
Több TOP edző csapkodja az asztalt,hogy nem normális,amit az uefa,fifa és a szövetségek csinálnak, elértük és messze túlhaladtuk azt, amit normálisnak lehet nevezni.

A csóró csapatoknak ez nagy szívás,mert még nagyobb a terhelésük és nincsenek jó alternatívák. Haaland megint, hónapokra lesérült, lehet mégsem jóötlet a tiniket ennyire kontroll nélkül bevetni?

Viszont Fati eladása nem ördögtől való gondolat, még akkor se,ha én nem tenném. De pénzhez és új játékosokhoz kell jutni, a házon belüli megoldásokon már túl vagyunk és tetszik vagy sem, Fati mostmár kétesélyes, hogy mennyire lesz még ép.
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15406
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2021.11.07. 23:11:14

Chino írta:
2021.11.07. 23:04:39
Nem volt itt semmilyen "majd nyárra, majd őszre, majd télre".
dehogynem volt, 3-4 hónapos kihagyást írtak mikor egy éve megsérült.
aztán mikor letelt akkor jöttek a majd esetleg szezon végén játszhat, majd utána a szezon kezdetére már biztosan rendben lesz mantrák.

Nem kell temetni, de intő jel a klubnak, hogy az orvosi stábbal, illetve a fizikai felkészítéssel kezdeni kellene valamit.
Ezek az izomsérülések szánalmasak és érthetetlenek is ezen a szinten, még ha elő is fordulhatnak, de nem ilyen rendszerességgel, mint nálunk.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7333
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2021.11.07. 23:04:39

visca el barca írta:
2021.11.07. 18:58:01
Chino írta:
2021.11.07. 18:41:47
tavaszi bajnoki szezonra már 100 %-os lehet.
2 eve ezt hajtogatjuk, hogy majd tavaszra, majd nyárra, majd őszre, majd télre. nem vettétek még észre? 🙄 ua mint dembele
Egy komoly sérülése egy durva belépő után, ellenben Dembélével, aki egymás után szedi össze őket. Ráadásul az sem tolódott volna el ennyire, ha normális orvosi kezelést kap. Nem volt itt semmilyen "majd nyárra, majd őszre, majd télre".
Azon, hogy most lesérült nem tudom miért csodálkozik akárki. 2 hónap alatt 14 izomsérülés volt a csapatban. Gyakorlatilag csak azok nem voltak még orvosi szobában akik 60 percnél kevesebbet voltak összesen a pályán. Illetve Depay szívhat valamit, mert folyamatosan egészséges.
Forca Barca!!!!
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15406
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2021.11.07. 22:47:17

soadroli írta:
2021.11.07. 22:09:47
Ansu Fati will be out for 4-6 weeks. [TV3]
Tehát idén már nem játszik, zseniális.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
soadroli
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5137
Csatlakozott: 2008.05.17. 19:50:58

2021.11.07. 22:09:47

Ansu Fati will be out for 4-6 weeks. [TV3]
Kép
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18357
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2021.11.07. 19:58:35

visca el barca írta:
2021.11.07. 19:49:27
Dembelenel is pont ezt hajtogattuk. Ó most a másik comja serult meg, nem amivel bajlodik evek ota.
Igen, de Dembélénél ez két éve volt, nagyjából azóta nem lehet komolyan venni a csávót. Fatinak adjunk egy kis időt. Ha jövő ősszel ugyanez lesz a helyzet, mint most, akkor elfogadom.
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2021.11.07. 19:49:27

Dembelenel is pont ezt hajtogattuk. Ó most a másik comja serult meg, nem amivel bajlodik evek ota.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18357
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2021.11.07. 18:59:38

visca el barca írta:
2021.11.07. 18:58:01
Chino írta:
2021.11.07. 18:41:47
tavaszi bajnoki szezonra már 100 %-os lehet.
2 eve ezt hajtogatjuk, hogy majd tavaszra, majd nyárra, majd őszre, majd télre. nem vettétek még észre? 🙄 ua mint dembele
Dembélé már rég reménytelen. Fati azért ettől még messze áll. Amíg nem sérül rá a térdére, nincs olyan komoly gond. Egyébként tavaly ősszel sérült le, ha jól emlékszem.
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2021.11.07. 18:58:01

Chino írta:
2021.11.07. 18:41:47
tavaszi bajnoki szezonra már 100 %-os lehet.
2 eve ezt hajtogatjuk, hogy majd tavaszra, majd nyárra, majd őszre, majd télre. nem vettétek még észre? 🙄 ua mint dembele
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7333
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2021.11.07. 18:41:47

LG írta:
2021.11.07. 10:48:22
Én nem írnám még le a srácot. Messi első szezonjaiban rengeteget volt sérült, igazából a 08/09-es volt az első teljesértékű szezonja.

Ez a sok izomhúzódás a csapatnál pedig már tényleg nem lehet véletlen, valaki valamit rosszul csinál.
Nem hiszem, hogy ezért le kellene írni, nem egy visszatérő sérülésnek látszik. Tegnap hasonló miatt kellett lecserélni EG-t és Nicot is. Érdekes, hogy 2 hónap alatt a csapatban volt 20 sérülés ebből 14 izomproblémák miatt.
Több helyen írják, hogy a legnagyobb gondok a csapat körül az edzések fizikai részében keresendő. Nem lehet egyszerűen megállapítani, hogy hol tart a csapat, mire lenne képes.
Jelenleg 12!!!! játékos nem tud az edző rendelkezésére állni. (na jó, ebből egy Wagué)

Nem láttam Fatiról semmi hírt, elvileg tegnap este vizsgálták, valaki esetleg tud valamit róla? Se a hivatalos honlapon, se a sajtóbann nem láttam konkrét infot.
Mondjuk biztos komoly kihagyása lesz, mankóval szállt le a buszról, nagyon nem nézett ki jól. A transfermarkton egy hónap van. Ez még talán elfogadható. Ha a BL-ben továbbmegyünk és a tavaszi bajnoki szezonra már 100 %-os lehet.

Remélem Xavi egy új stábbal, normális fizikai felkészítéssel változtat ezen, mert lehetnek itt bármilyen játékosok, bármilyen taktikát kidolgozhat ha nem lesz kivel megvalósítani.
Forca Barca!!!!
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21045
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2021.11.07. 10:48:22

Én nem írnám még le a srácot. Messi első szezonjaiban rengeteget volt sérült, igazából a 08/09-es volt az első teljesértékű szezonja.

Ez a sok izomhúzódás a csapatnál pedig már tényleg nem lehet véletlen, valaki valamit rosszul csinál.
Válasz küldése