Martin Braithwaite

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!
Avatar
Barcaforever
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3973
Csatlakozott: 2004.10.13. 19:17:18
Tartózkodási hely: Barcelona/Budapest

2021.09.13. 18:52:23

vg99 írta:
2021.09.13. 16:29:58
A lelkesedése 100%, nagyon bírom,
de képességben nem szabadna egy Barcában játszania.
Kicsit erősnek éreztem, hogy azért nem igazolt nyáron mondjuk egy angol kisebb, de premier league csapatba, mert már csak top klubban hajlandó játszani. Nem mintha a Barca előtt játszott volna azon a szinten.
Szerintem az EB után lépnie kellett volna.
Teljesen igazad van, de engem is az vigasztal, hogy a jövő nyári (sztem, nagy-) takarítást nem fogja túlélni. Nem rossz ő, egy Valencia, West Ham, Napoli féle csapatokba, de itt más az elvárás.
Kép
vg99
Capitá del Barça
Hozzászólások: 539
Csatlakozott: 2019.04.15. 18:07:51

2021.09.13. 16:29:58

A lelkesedése 100%, nagyon bírom,
de képességben nem szabadna egy Barcában játszania.
Kicsit erősnek éreztem, hogy azért nem igazolt nyáron mondjuk egy angol kisebb, de premier league csapatba, mert már csak top klubban hajlandó játszani. Nem mintha a Barca előtt játszott volna azon a szinten.
Szerintem az EB után lépnie kellett volna.
Kalapos
Capitá del Barça
Hozzászólások: 712
Csatlakozott: 2020.12.10. 09:48:11

2021.09.13. 15:48:26

Hihetetlen mekkora balszerencse hullámunk van.. jobbulást kívánok az öröklelkes cserénknek, akire mindig lehet számítani hogy harcol.
Atlantis
Capitá del Barça
Hozzászólások: 886
Csatlakozott: 2008.08.29. 13:25:29
Tartózkodási hely: Budapest

2021.09.13. 15:13:34

https://www.nemzetisport.hu/spanyol_lab ... do-2849549

Hát mielőbbi jobbulást Neki! :?

Úgy tűnik Luuk de Jong előbb és többet bizonyíthat, mint bárki gondolta volna.
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6587
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2021.08.23. 18:31:46

Nekem egy dolog tűnt fel vele kapcsolatban, hogy nqgyon sokat szabálytalankodik. És mindegyik csak ilyen minimális, mint pl. a most hétvégi Araujo gólnál. Nem vagyok bíró és nyilván elfogult is vagyok, úgyhogy nekem úgy tűnik, mintha utaznának rá, de csak azért mert annyira véleményes dolgokat fújnak be állandóan.
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
Avatar
Barcaforever
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3973
Csatlakozott: 2004.10.13. 19:17:18
Tartózkodási hely: Barcelona/Budapest

2021.08.23. 14:50:53

MQuCsabi írta:
2021.08.17. 06:55:55
Egyértelmű, hogy van agya a focihoz, érti a mozgásokat és fizikálisan sincs nagy gond nála. A tehetség az persze egy polccal lejjebb van, kb., mint anno Gudjohnsen, de ha ennyi helyzete van, ezeket szépen be fogja pakolgatni szerintem, ha továbbra is megkapja a bizalmat.
Hát akkor ebből a pakolgatósdiból hétvégére is rakhatott volna el. Fati meg Aguero mellett semmit se fog játszani, a Soceidad ellen, jól elkapta, de hétvégén már sok hibával játszott, ha meg azt az ordító helyzetét berúgta volna egy teljesen más meccs lett volna.
Kép
Avatar
MQuCsabi
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6340
Csatlakozott: 2007.07.12. 14:50:03
Tartózkodási hely: Budapest

2021.08.17. 06:55:55

Egyértelmű, hogy van agya a focihoz, érti a mozgásokat és fizikálisan sincs nagy gond nála. A tehetség az persze egy polccal lejjebb van, kb., mint anno Gudjohnsen, de ha ennyi helyzete van, ezeket szépen be fogja pakolgatni szerintem, ha továbbra is megkapja a bizalmat.
Kép
Avatar
Feast4
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3531
Csatlakozott: 2014.05.01. 21:54:54

2021.08.16. 21:51:49

Azt gondoltam a tegnap után robban a topikja. Tegnap egyértelműen ő volt a goat! =D>

Megmondom amúgy nagyon kijárt neki ez a meccs. Tavaly millió meccse volt amikor kapart, ment és nem jött neki össze. Pedig amikor a helyén játszott látszott rajta, hogy nem hülye ehhez. Most pedig jól mozgott minden oldalon. Ezeket a lesipuskás, lepattanós, bemozgós dolgokat pedig nagyon érzi. Másrészt meg nekem az jött le - ahogy a bajnoki topikban is írtam- nagyon megvolt a kémia Depay-val.

Mondjuk nagy poén lenne ha most elkezdené masszívan ezt hozni! :lol: Én szeretem a játékát és drukkolok neki, de szerintem rajtam kívül szerintem jó páran lecsorgatnák a híg témával a bokájukat! :mrgreen:

Nagyon kíváncsi leszek rá, most hétvégén. Az már komolyabb falat lesz.
Kép
Avatar
Feast4
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3531
Csatlakozott: 2014.05.01. 21:54:54

2021.07.09. 00:07:45

kapuera írta:
2021.07.08. 23:35:14
Braithwaite jelenleg az ingatlan piacon (Forbes) 250 millás cége van, továbbá saját márkája is van, ami 28 milla az értéke! Továbbá ( nem emlékszek sok mindenre) több kisebb vállalkozása van. Ezt amúgy egy focisták, akik nem a sportból élnek cikkben olvastam a skysporton ( még Valencia-ban tolta) 2019ben 32 millió euro osztalékot vett ki a cégeiből! Lehet én fogalmaztam túlzóan, a hobbi szóval, de nem a pénz miatt akar maradni! Sose nyilatkozott olyat, hogy az igényei miatt nem hagyja el Barcelonát! Ez egy kacsa! Csak valaki erre felül, mert bicskanyitogató (mivel nem barca szint)! Sajtónak nem mindig kell elhinni, amit leír! Nem egy Umitit, aki 12-15 milláért inkább a keretben sincs! Nem védem, csak ez a fake info, amit sokan meglovagolnak, nem teljesen fedi a valóságot! Attól függetlenül el kellene adni!
Biztos hogy nem a lóvé miatt akar itt pecózni az tény.Azért ő nem Umtiti ahogy mondtad.
Kép
kapuera
Barça B
Hozzászólások: 51
Csatlakozott: 2021.07.08. 17:20:07

2021.07.08. 23:35:14

Braithwaite jelenleg az ingatlan piacon (Forbes) 250 millás cége van, továbbá saját márkája is van, ami 28 milla az értéke! Továbbá ( nem emlékszek sok mindenre) több kisebb vállalkozása van. Ezt amúgy egy focisták, akik nem a sportból élnek cikkben olvastam a skysporton ( még Valencia-ban tolta) 2019ben 32 millió euro osztalékot vett ki a cégeiből! Lehet én fogalmaztam túlzóan, a hobbi szóval, de nem a pénz miatt akar maradni! Sose nyilatkozott olyat, hogy az igényei miatt nem hagyja el Barcelonát! Ez egy kacsa! Csak valaki erre felül, mert bicskanyitogató (mivel nem barca szint)! Sajtónak nem mindig kell elhinni, amit leír! Nem egy Umitit, aki 12-15 milláért inkább a keretben sincs! Nem védem, csak ez a fake info, amit sokan meglovagolnak, nem teljesen fedi a valóságot! Attól függetlenül el kellene adni!
Avatar
Feast4
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3531
Csatlakozott: 2014.05.01. 21:54:54

2021.07.08. 22:59:51

kapuera írta:
2021.07.08. 17:23:10
Azért azzal remélem tisztában van mindenki, hogy ez a dán csoda gyerek, nem a fociból él! Skysport oldalán írtak anno róla! Foci nála hobbi!
Ez azért kicsit baromság már bocsi. Hobbi játékos nem lesz elitliga játékosa még cserepadon se a leggyengébb csapatoknál sem. Az meg, hogy volt esze befektetni, vagy a környezetéből valakinek volt befektetni az nem egyedi Pl.. Flamini készpénzvagyona amit a GS Biochemicalsból akasztott az kb. 200 millió euró.
Kép
Avatar
miro.
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1402
Csatlakozott: 2017.03.08. 17:57:31

2021.07.08. 20:06:56

kapuera írta:
2021.07.08. 17:23:10
Azért azzal remélem tisztában van mindenki, hogy ez a dán csoda gyerek, nem a fociból él! Skysport oldalán írtak anno róla! Foci nála hobbi!
Melo mellett beugrik a Barcelonaba edzesre?
" Ha valaki három órát áldoz arra az életéből hogy megnézzen a tv-ben,akkor kötelességem a legjobbat nyújtani. Mindvégig a legjobbat. " - Michael Jordan


rmcf
Avatar
geridoss
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2785
Csatlakozott: 2008.11.30. 23:00:46
Tartózkodási hely: Eger

2021.07.08. 18:37:24

kapuera írta:
2021.07.08. 17:23:10
Azért azzal remélem tisztában van mindenki, hogy ez a dán csoda gyerek, nem a fociból él! Skysport oldalán írtak anno róla! Foci nála hobbi!
Hobbi szinten nem lehet eljutni egy Barcelonába, de még a Leganesbe se, úgyhogy ez mind szép és jó, meg jó promócím lehet egy cikknek, de netto baromság :D
"Látta a Real Madrid Villareal elleni 6-2-es győzelmét?" " Nem láttam, viszont emlékszek egy 6-2-re a Bernabeuból..." /Joan Laporta/

Visca el Barca!
kapuera
Barça B
Hozzászólások: 51
Csatlakozott: 2021.07.08. 17:20:07

2021.07.08. 17:23:10

Azért azzal remélem tisztában van mindenki, hogy ez a dán csoda gyerek, nem a fociból él! Skysport oldalán írtak anno róla! Foci nála hobbi!
sansz
Capitá del Barça
Hozzászólások: 843
Csatlakozott: 2019.09.23. 11:54:39

2021.07.08. 14:59:47

Chino írta:
2021.07.08. 11:53:53

Viszont, hogy kijelenti ( a Marcan volt egy cikk erről), nem megy el csak ha máshol jobb szerződést kap az alapból nem szimpatikus. Ha ehhez hozzávesszük, hogy garantáltan mennyit játszana az még inkább árnyalja a képet. 6. vagy 7. számú csatár lenne. Már tavaly is alig játszott pedig Fati az egész szezonban sérült volt most jött még Depay és Aguero.
A Valencia pedig nagyon szeretné, alapember lenne, folyamatosan játszhatna, itt lelátót fog melegíteni. És ezek szerint enyhén sincsenek anyagi gondjai, a klub közben sz..ban van.
Nekem valamiért nem az jön le, hogy már annyira focizni akar és nem igazán érdekel, hogy abban a 100 percben amit kap mennyire hajt majd.
Azért azt tegyük hozzá, hogy bár fura lehet neked (és nekem is) innen a Barca világából, de egy normális világban a sajtóban így kommunikálnak az emberek, mert így fog jobb helyről jobb ajánlatot, jobb feltételt kapni.

Inkább az az agyrém mikor a Barcában ELŐRE megmondják, hogy kit akarnak mindenképpen eladni és venni. És akkor csodálkozunk, hogy olcsón adunk el és drágán veszünk?

A másik, hogy most kiszámolod, hogy hatodik számú csatár, de nézz rá a csapatra. Messi ősöreg, Fatiban reménykedünk, de semmi garancia, hogy valaha használható lesz, Dembele ugyanez, Trincaot elherdáltuk, Aguero sérülésből jött vissza, lehet labdába se tud rúgni, Grizest a fizetése miatt elküldik.. Kb Depay akinek a legnagyobb esélye van, hogy ott legyen sokat.
A másik része pedig, hogy én meg tudom érteni, ha valaki nem szeretne elmenni még az öltözőből se. A klub pedig nem úgy viselkedik, mintha akkora sz.rban lenne, szóval megértem, ha nem egy MB fog itt Laportáék kedvéért áldozatot hozni.
Eszembe jut Ramos kitörése a Realnal, mikor azt mondta, hogy nem fog azért kevesebbet keresni, hogy Mbappet, meg egyéb sztárt vegyenek belőle, ezt oldja meg a Real. És totál egyetértek vele, még úgyis, hogy neki is kb akkora vagyona van, amit mi ezer év alatt együttesen se keresnénk.
Kalapos
Capitá del Barça
Hozzászólások: 712
Csatlakozott: 2020.12.10. 09:48:11

2021.07.08. 12:22:12

Nem szimpi ez a hozzáállás, de én is inkább lennék a Barcában padon és közösségben Messiékkel mint hogy a Valenciában gürizzek egy miért, bl-el hely max? A Barcában kis szerencsével a társak még nyerhetnek is nekem valami címet, amim úgy sincs.
+ a juttatások és kivételezettségek. Gondolom kicsit más életstílus Barca játékosnak lenni mint Valenciának, még ha csak egy étterembe is akar menni az ember :D Amúgy is mennyi ideje lehet még, 3-4 szezon? Ezért edzett kb 7 éves kora óta, izzadt, melózott, futott, gyúrt, labdázott, küzdött hogy ott legyen ahol van. Nem fog elmenni egy kisebb csapatba, rosszabb ajánlattal.

Teljesen meg tudom érteni Umtitit is meg BW-t is, és mindenki mást is akitől nehezen szabadolunk.
A hibás, ki más.. Barto.


Tök jó kérdéskör, mert korábban azért lehetett olyan hogy valaki elmegy több játéklehetőségért focizni egy kisebb csapatba. Arról álmodott a gyerek hogy ő rúgja a mindent eldöntő gólt az utolsó percben és a lábai előtt heverjen a világ. Most vannak ilyen megélhetési focisták akik jók vagy nem jók, de elvannak köszönik nem izzadnak a percekért :D

Nincs meg az a hiúság(?) hogy az edző azt mondja: Figyu Martin, kedvellek, de szär vagy, nem fogsz játszani -
Válasz: akkor bmeg, te szemét vén kecske, elmegyek és megmutatom neked milyen jó vagyok, majd máshol nyerek, ellenetek remélhetőleg :D
Most inkább Martin belátja hogy háát igen, mások jobbak, de azért én se vagyok rossz, majd lesz valami köszi elvagyok :D
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7359
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2021.07.08. 11:53:53

Feast4 írta:
2021.07.08. 11:10:21
hajnesz írta:
2021.07.08. 10:52:15
Főleg, hogy amikor gáz volt, és nem volt egy épkézláb csatárunk sem, akkor szó nélkül jött januárban.
Azt se felejtsük el, hogy bár képességekben nem szint a srác, abban a minimális játékpercben amit kap, megy, kapar, próbálkozik, ami mondjuk a szezon kezdeti szakaszában pl. a középpályánkról vagy a támadóink egy jó részéről nem volt elmondható. Mindent megtett, hogy valahogy kompenzálja amit nem tud és ez baromi szimpi volt pl. nekem. Mindemellett egy szóval nem nyígott, hogy mért csak a padon ül.

Igatóból, ha nem az lenne, hogy mindenképp szabadulni kell tőle én nem küldeném el.
Engem nem is az zavar, hogy nem teper vagy hajt, mert ebben kérdés nélkül élen jár a csapatban. Viszont, hogy kijelenti ( a Marcan volt egy cikk erről), nem megy el csak ha máshol jobb szerződést kap az alapból nem szimpatikus. Ha ehhez hozzávesszük, hogy garantáltan mennyit játszana az még inkább árnyalja a képet. 6. vagy 7. számú csatár lenne. Már tavaly is alig játszott pedig Fati az egész szezonban sérült volt most jött még Depay és Aguero.
A Valencia pedig nagyon szeretné, alapember lenne, folyamatosan játszhatna, itt lelátót fog melegíteni. És ezek szerint enyhén sincsenek anyagi gondjai, a klub közben sz..ban van.
Nekem valamiért nem az jön le, hogy már annyira focizni akar és nem igazán érdekel, hogy abban a 100 percben amit kap mennyire hajt majd.
Forca Barca!!!!
Kalapos
Capitá del Barça
Hozzászólások: 712
Csatlakozott: 2020.12.10. 09:48:11

2021.07.08. 11:11:39

Chino írta:
2021.07.08. 10:51:35
Kalapos írta:
2021.07.08. 10:41:44
Na szép info, legalább most már tudom mit keres nálunk.

Eleve nem értettem a leigazolását, de így már tuti hogy Barto vagy Piké keze van a dologban, és ment a mutyizás a real-estate piacon, köszi hogy felvilágosítottatok. Büdös egy bagázs lett ez a barca, de ez a sikerrel jár sajnos, jöttek a keselyűk :(
Braithwaite szezon közben jött, jóval az átigazolási szezon után. A ligától kapott a klub engedélyt, hogy csatárhiány miatt utólag hozhassunk valakit. Túl sok lehetőség nem volt, mert csak ligán belülről lehetett és egy kialakított keret után egy klub nagyon nehezen adja a játékosait.
Amennyire indokolt volt szakmailag annyira keveset játszott, és sose a helyén.
Ha nem lennénk korrupt banda ezt a feladatot bármelyik B-s arc is eljátszotta volna, jobban, olcsóbban.
Az hogy ő egyáltalán szóbakerült a mutyi része. Mint a brazil semmirekellők igazolása a B-be akiket sose látunk kb mintha csak ide lennének bejelentve de nem járnának edzésre se :D Érted a hasonlatot ugye?
Annó kiálltunk egy Cuencával vagy Telloval az el classicon, vagy Rafinhával és nem volt tele a gatya hogy sok a sérült hanem drukkoltunk a fiúknak hogy mutassák meg. Pedig ők se voltak túl ügyesek :D Nem kellett igazolni hirtelen 20milkókért senkiket.

Tuti mutyi volt, ezt makacsul tartom :D Sose fogjuk megtudni sajnos.

Pályán a mentalitása tényleg példás, nekem is szimpi volt. Attól még elküldeném.
Avatar
Feast4
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3531
Csatlakozott: 2014.05.01. 21:54:54

2021.07.08. 11:10:21

hajnesz írta:
2021.07.08. 10:52:15
Főleg, hogy amikor gáz volt, és nem volt egy épkézláb csatárunk sem, akkor szó nélkül jött januárban.
Azt se felejtsük el, hogy bár képességekben nem szint a srác, abban a minimális játékpercben amit kap, megy, kapar, próbálkozik, ami mondjuk a szezon kezdeti szakaszában pl. a középpályánkról vagy a támadóink egy jó részéről nem volt elmondható. Mindent megtett, hogy valahogy kompenzálja amit nem tud és ez baromi szimpi volt pl. nekem. Mindemellett egy szóval nem nyígott, hogy mért csak a padon ül.

Igatóból, ha nem az lenne, hogy mindenképp szabadulni kell tőle én nem küldeném el.
Kép
dani87
Jugador del Barça
Hozzászólások: 124
Csatlakozott: 2021.05.31. 11:15:35

2021.07.08. 11:03:31

geridoss írta:
2021.07.07. 22:52:13
"Érdekes hírt hozott nyilvánosságra az 'onze e3': Braithwaite még a profi focisták között is vagyonosnak számít.
Közelebbről ez jelent egy ingatlanfejlesztő céget az USA-ban, amelynek közös tulajdonosa a nagybátyjával, nagyságrendileg 250millió dolláros értékkel, valamint egy ruhaipari céget, amelynek közös tulajdonosa a feleségével, az éves árbevétele pedig több 10millió dollár."


Végülis ráér évközben, olyan sok dolga nincsen. :lol:
Ha jó a cégvezetés, és dől a profit, a tulajnak nem sok dolga van :)
Nem neki kell vezetni a cégeket :)
Avatar
hajnesz
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1561
Csatlakozott: 2009.05.04. 19:45:30
Tartózkodási hely: Szeged

2021.07.08. 10:52:15

Mondjuk ezt nem értem. Van pénze, sikeres a focin kivül is, és már útálni kell?
Chino írta:
2021.07.07. 22:14:32
Azért ennek a Braithwaitenek is van bőr a képén. Csak akkor hajlandó elmenni a Barca-ból, ha kedvezőbb ajánlatot kap, közben ott van a Forbes listáján, a csapatból Messin kívül senki más. A többi bevételével együtt több mint 250 milliós vagyona van.
Már tavaly is alig játszott, most pedig plusz 3 ember lesz előtte. A Valencia kérdés nélkül vinné alapembernek, ő meg inkább lelátózik. És akkor Umtitit ekézzük.
Miért akarna elmenni? Egy top csapatban ülhet a padon, néha együtt játszhat Messiékkel. Attól, hogy valakinek van pénze, akkor érje be kevesebbel, vagy nem értem miért gáz ez. Főleg, hogy amikor gáz volt, és nem volt egy épkézláb csatárunk sem, akkor szó nélkül jött januárban.
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7359
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2021.07.08. 10:51:35

Kalapos írta:
2021.07.08. 10:41:44
Na szép info, legalább most már tudom mit keres nálunk.

Eleve nem értettem a leigazolását, de így már tuti hogy Barto vagy Piké keze van a dologban, és ment a mutyizás a real-estate piacon, köszi hogy felvilágosítottatok. Büdös egy bagázs lett ez a barca, de ez a sikerrel jár sajnos, jöttek a keselyűk :(
Braithwaite szezon közben jött, jóval az átigazolási szezon után. A ligától kapott a klub engedélyt, hogy csatárhiány miatt utólag hozhassunk valakit. Túl sok lehetőség nem volt, mert csak ligán belülről lehetett és egy kialakított keret után egy klub nagyon nehezen adja a játékosait.
Forca Barca!!!!
Kalapos
Capitá del Barça
Hozzászólások: 712
Csatlakozott: 2020.12.10. 09:48:11

2021.07.08. 10:41:44

Na szép info, legalább most már tudom mit keres nálunk.

Eleve nem értettem a leigazolását, de így már tuti hogy Barto vagy Piké keze van a dologban, és ment a mutyizás a real-estate piacon, köszi hogy felvilágosítottatok. Büdös egy bagázs lett ez a barca, de ez a sikerrel jár sajnos, jöttek a keselyűk :(
Avatar
geridoss
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2785
Csatlakozott: 2008.11.30. 23:00:46
Tartózkodási hely: Eger

2021.07.07. 22:52:13

"Érdekes hírt hozott nyilvánosságra az 'onze e3': Braithwaite még a profi focisták között is vagyonosnak számít.
Közelebbről ez jelent egy ingatlanfejlesztő céget az USA-ban, amelynek közös tulajdonosa a nagybátyjával, nagyságrendileg 250millió dolláros értékkel, valamint egy ruhaipari céget, amelynek közös tulajdonosa a feleségével, az éves árbevétele pedig több 10millió dollár."


Végülis ráér évközben, olyan sok dolga nincsen. :lol:
"Látta a Real Madrid Villareal elleni 6-2-es győzelmét?" " Nem láttam, viszont emlékszek egy 6-2-re a Bernabeuból..." /Joan Laporta/

Visca el Barca!
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6587
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2021.07.07. 22:42:41

Azért ez nekem eléggé sántít, miből van neki ekkora vagyona? Ő odafér egy ilyen listára, de Pique nem?

De csinál valamit még a focin kívül, hogy így megszedte magát? Azért eddig nem top klubokba játszott, és szerintem nálunk is a lista végefelé van.

Szerk.: Na kicsit utánanéztem, valami ingatlanos-okosotthonos bulival gurítottak egy nagyot egy családtagjával. Plusz van valami ruhamárkája a feleségével meg egy étterme.
Amúgy eddig se tűnt egy ostoba csávónak. De azért az még mindig fura, hogy a nagypofáju Pique sehol nincs.
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
Válasz küldése