Miralem Pjanic

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!
Atlantis
Capitá del Barça
Hozzászólások: 886
Csatlakozott: 2008.08.29. 13:25:29
Tartózkodási hely: Budapest

2022.09.08. 09:30:56

Sok sikert az új helyen Pjanicnak!
Az átigazolási körülményei borzasztóak voltak, szegényt igazából pénzmosás/könyvelési trükközés miatt hozták ide. Ennek ellenére emberileg mindig is szimpatikus volt, a hozzáállására sem lehetett panasz. A pályán is dolgozott rendesen csak nem illett bele igazán az itteni gépezetbe, és amikor kellett akkor fizuról lemondva ment kisebb bajnokságba is akár a játékpercek miatt.
Többre volt Ő hívatott, nagyon nem jött be neki az ideigazolás sajnos.
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6572
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2022.09.08. 08:59:31

Szerencsétlenről mindig az a videó jut eszembe, amikor sírva ünnepelte, hogy a Barcába jön.
Nagyon sajnálom, hogy nem jött ki neki a lépés, ha csak sörmeccseken is, de néha megmutatta, hogy elférne itt.
És tényleg le a kalappal ahogy viselte, nem rinyált, szó nélkül elment egy török csapatba kölcsönbe, fizucsökkentés, és kifelé se próbálta meg lehúzni a klubot.

Én nem vagyok benne biztos, hogy ne kapott volna itt perceket, de lehet, hogy inkább elengedte és az utolsó pár évében inkább játszani akart. Mondjuk én inkább maradnék ingyen, padmelegítőnek, hátha jól sikerül a szezon és beleírhatom az önéletrajzomba a Liga/BL-győzelmet :D

Sok dolgot nem köszönhetünk neki, de a legjobbakat!
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
Avatar
vidra
Capitá del Barça
Hozzászólások: 726
Csatlakozott: 2018.05.06. 23:33:21

2022.09.08. 01:33:34

Rossz volt ő ennyire? Nem tudom. Főleg, hogy egy ennyire hiány poszton játszott.
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 6840
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2022.09.08. 00:36:56

Le a kalappal előtte. Semmi sértődés, semmilyen módon nem tesz keresztbe, elment kölcsönbe, most meg elmegy az Emírségekbe, ráadásul kölcsönös szerződésfelbontással, végkielégítési igény nélkül... hát nem semmi. Pedig tönkrementek a karrierje utolsó évei itt, és egy bajnokcsapat meghatározó emberéből egy noname senki lett. Ezek után pláne sajnálom a srácot.
ter Stegen; Baldé - Christensen - Araujo - Koundé; De Jong - Pedri - Gavi; Dembélé - Lewy - Raphinha
Avatar
messideco
Presidente del Barça
Hozzászólások: 12231
Csatlakozott: 2008.07.08. 16:49:07

2022.09.06. 11:18:32

Ma repül az Emirátusokba, hogy véglegesítse átigazolását. -Fabrizio Romano tweetelte.
"And my heart will leave you never."
Avatar
Cseri
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1782
Csatlakozott: 2010.11.19. 08:58:48
Tartózkodási hely: Pécs

2022.08.11. 16:21:20

bence0330 írta:
2022.08.11. 14:56:24

És végre van Busi helyettes, aki tetszik Xavinak, eddig azon ment a sírás, hogy nincs ilyen.
Van, de nem 16 éves, frissen borotvált srác, a Barca u akárhányból, aki Busi után megoldaná a posztot 20 évre, mint a kiváló Gumbau. :)
„Az egyik oldalon van egy csapat. A másik oldalon is van egy csapat, amiben ott van Lionel Messi. Az úgy egy teljesen más történet. Amikor az emberek különböző csapatokat elemeznek, emlékeztetniük kell magukat arra, hogy ez az egy ember mindent megváltoztat. Vele másképp néz ki egy csapat.”
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 6840
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2022.08.11. 14:56:24

Peter írta:
2022.08.11. 14:38:03
bence0330 írta:
2022.08.11. 14:31:15
Ez Pjanic topikja,
90. április, az már 32 betöltve, az már bizony 33.
Igen, Pjanic topic, de ha csak ő egyedül lenne a múlt képviselője, szerintem senkinek semmi kifogása nem lenne.
Pjanic volt a sorban az, akivel már kicsordul a rutin a pohárból...akikre helyet és fizetést áldozunk.
Hááát, szerintem az életkort nem így számoljuk. :) Bizony mindig a betöltött évet nézzük. (Kivéve, akinél öregíteni akarunk.) Pláne, hogy szezon végén tölti be a 33-at, tehát még csak nem is az van, hogy pár nap múlva szülinap.

Nem áldozunk rá fizetést, nem most igazoltuk, eddig is itt volt. Kölcsönbe is gondolom valami alig átvállalt fizuval menne, és akkor már jobb, ha a soraink közt tudjuk, és úgy fizetjük, mintha mondjuk a Galata játékosát pénzeljük, a fizuját eltüntetni nemigen éehetne szerintem. És végre van Busi helyettes, aki tetszik Xavinak, eddig azon ment a sírás, hogy nincs ilyen.
ter Stegen; Baldé - Christensen - Araujo - Koundé; De Jong - Pedri - Gavi; Dembélé - Lewy - Raphinha
FCBsteve
Capitá del Barça
Hozzászólások: 607
Csatlakozott: 2022.05.30. 16:19:05

2022.08.11. 14:52:36

Peter írta:
2022.08.11. 14:38:03
bence0330 írta:
2022.08.11. 14:31:15
Ez Pjanic topikja,
90. április, az már 32 betöltve, az már bizony 33.
Igen, Pjanic topic, de ha csak ő egyedül lenne a múlt képviselője, szerintem senkinek semmi kifogása nem lenne.
Pjanic volt a sorban az, akivel már kicsordul a rutin a pohárból...akikre helyet és fizetést áldozunk.
Egy szezonig még van Busi, következő szezonra visszajöhet Nico vagy valaki új...
Pjanic most többet nyújt, mint Nico, regisztrálva van, fizetést csökkentett, és a legfontosabb, hogy Xavinak tetszett az előszezonban... Mi kell még? :)
Avatar
Guille
Capitá del Barça
Hozzászólások: 802
Csatlakozott: 2018.01.29. 08:34:40
Tartózkodási hely: Hungría

2022.08.11. 14:50:45

Peter írta:
2022.08.11. 14:38:03
90. április, az már 32 betöltve, az már bizony 33.
Igen, Pjanic topic, de ha csak ő egyedül lenne a múlt képviselője, szerintem senkinek semmi kifogása nem lenne.
Pjanic volt a sorban az, akivel már kicsordul a rutin a pohárból...akikre helyet és fizetést áldozunk.
Azért attól, hogy valaki fiatal, nem lesz automatikusan jobb focista. De miert nem U21 meccseket nezel, ha ennyire a kor szamit?
Sajnos egy ekkora klubnal, nem varhatunk eveket, hatha ujra kifejlodik 11 tokeletes fiatal sztarjatekos.
Peter
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3227
Csatlakozott: 2019.09.04. 02:22:17

2022.08.11. 14:38:03

bence0330 írta:
2022.08.11. 14:31:15
Ez Pjanic topikja,
90. április, az már 32 betöltve, az már bizony 33.
Igen, Pjanic topic, de ha csak ő egyedül lenne a múlt képviselője, szerintem senkinek semmi kifogása nem lenne.
Pjanic volt a sorban az, akivel már kicsordul a rutin a pohárból...akikre helyet és fizetést áldozunk.
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 6840
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2022.08.11. 14:31:15

Ez Pjanic topikja, tényleg nem értem, miért kell minden egyes idegen helyre behozni Busquetset, Albát, SR-t, Piquét, aki már Garcia mögött van a sorban. Van külön helyük. SR csere lesz, Alba még jó játékos. Ez a kettő ráadásul semmilyen relációban nincs Pjaniccal, Busquets legalább igen, mert egyértelműen ők ketten oldják majd meg a posztot.

A jövőben meg lesz majd más helyette, ha már leáldozott neki. Nico feltámad, vagy hozunk valakit, bármi, ha Pjanic maradna, eleve muszáj is lenne, mert Busquets nagy valószínűséggel dobbant. Szerintem ez a poszt lesz a kövi nyár fő témája emiatt, remélem hozunk egy minőséget, és Pjanic még egy évig legalább jó csere tud lenni 33 évesen.
ter Stegen; Baldé - Christensen - Araujo - Koundé; De Jong - Pedri - Gavi; Dembélé - Lewy - Raphinha
Peter
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3227
Csatlakozott: 2019.09.04. 02:22:17

2022.08.11. 14:25:43

bence0330 írta:
2022.08.11. 13:58:26
Peter: Pjanic 32 éves, és azért szerves, sőt, tán meghatározó tagja volt egy Juvénak, ami az ő idejében még Európai szinten is tényező volt, olaszban meg letaszíthatatlan istenkirály. Az, hogy mi leépítünk egy játékost, főleg Koeman idején, túl sokat nem jelent olyan szempontból, hogy fog játszani Xavi alatt... És nyilván nem azt kérdeztem, hogy 2025-ben mi lesz a baj vele, hanem most, legalább erre a szezonra.
Juvéban jó volt kb 5 évvel ezelőtt.
Ma 32 már elmúlt és ebben a korban 2 szezon top szint kihagyás után várjuk tőle a feltámadást?
Itt minden öreg feltámad nálunk, ahogy Alves is kb 2 meccsre.

Robi is mekkorát játszott a felkészülés alatt, Alba most megtanul majd védekezni, Alonso rutint hoz, Piqué feltámad, Busi állandó király és lesz egy trónkövetelő Pjanic meg egy jolly joker SR.....

Mindegyik megérdemli a lelkesedést, hiszen a jövőbeli teljesítményüket milyen alapon szóljuk le már most?

Van aki ebben hinni tud, rendben, örülök neki, de én biztosan nem hiszek.
Avatar
dorian01
Barça B
Hozzászólások: 60
Csatlakozott: 2020.06.16. 15:06:16

2022.08.11. 14:11:06

Szerintem Pjanic az a játékos, akinek nálunk esélye se volt megmutatni magát.
Koeman direkt mellőzte valamiért, nem volt neki szimpi. Lehet, 19 meccset játszott összesen abban a szezonban (de főleg időhúzó csereként), amikor a holland volt az edzőnk. Tavaly emiatt kölcsönbe ment, ott többet játszott azért.
Aki látta az előszezont, az tudhatja, hogy neki még nem főtt le teljesen a kávé, nagyon jó alternatíva lehet szinte bárhova a középpályán. Nagyon jól lát, osztogat, s a Juveban egy ideig védekező középpályást/mélységi irányítót játszott (nem idegen neki).

A rotálással kapcsolatban: szerintem Xavi idén nagyobbakat fog rotálni. Tavaly minden meccs döntő volt, amit minden interjúban hangsúlyozott is! Most, ha kisebb lesz a nyomás, szerintem simán fog játszani Pjanic vagy De Jong Busi helyén. Nem vagyok naiv, valószínűleg Busi lesz a gálakezdőben, de rotálva lesz, ebben szinte biztos vagyok. Az egy másik dolog, hogy én is inkább De Jongot nézném meg azon a poszton, de meglátjuk :) Ezzel kapcsolatban is bizakodó vagyok!
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 6840
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2022.08.11. 13:58:26

csababarca írta:
2022.08.11. 13:48:10
Tavaly is ezt írtad, hogy már jobban rotálva lesz:D

Nekem személyes szerint semmi bajom vele, sőt bírom a játékát.
Csak azért hogy üljön a padon semmi értelme itt lennie, mert amúgy meg a többi posztra vagyunk elegen.
Én ennyit írtam, ezt is gondolom.

Ugyanaz mint Depay/Auba kettős, velük sincs bajom, de egyikük totál felesleges ide.
Az első nagyon érdekelne egy idézetben, télig nem nagyon folytam bele Busquets-es diskurzusokba, mert eleve napi 8-szor merült fel a neve minden topikban, és nagyon untam. Szerintem ilyesmit február-március körül írtam először, nyilván a következő szezonra, és tartom is. Már csak azért is tippelem ezt a mondandóm tél végére, mert ebben időben Xavi elkezdte kirotálgatni, csak nem volt alternatíva, romlott az eredményesség és visszakerült, emiatt következtettem arra, hogy azért ha lesz ideje alapozni, próbálgatni, és lesz korrekt csere, akkor nem fog 10/10-szer kezdeni, meg meccsekt végigtolni sem feltétlen. És most lesz nagyjából szájíze szerinti alternatíva.
Amúgy ha rosszul emlékeznék, és tényleg ilyet írtam volna, akkor sem értem, milyen érv lenne, új edző esetén, egy évvel később akkor is jogos gondolat lenne, mivel egészen más a szitu.

Oké, de ha Busi stabil kezdő, egy csere akkor is kell a posztra, ez szerintem nyilvánvaló. Depay/Auba azért más szitu, mert ők ketten a 2. helyért versenyeznek Lewa mögött, sőt, még mások is tudnának ott játszani. Vagy ha ezt a Depayos párhuzamot a Nico/Pjanicra érted, az oké, de szerintem akkor is jobb azt itt tartani, aki Xavi világába jobban beleillik, és akkor az egyértelműen Pjanic, Nico nem tud szervezni.


Peter: Pjanic 32 éves, és azért szerves, sőt, tán meghatározó tagja volt egy Juvénak, ami az ő idejében még Európai szinten is tényező volt, olaszban meg letaszíthatatlan istenkirály. Az, hogy mi leépítünk egy játékost, főleg Koeman idején, túl sokat nem jelent olyan szempontból, hogy fog játszani Xavi alatt... És nyilván nem azt kérdeztem, hogy 2025-ben mi lesz a baj vele, hanem most, legalább erre a szezonra.
ter Stegen; Baldé - Christensen - Araujo - Koundé; De Jong - Pedri - Gavi; Dembélé - Lewy - Raphinha
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15406
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2022.08.11. 13:48:10

bence0330 írta:
2022.08.11. 13:32:46


Szerintem sokkal jobban rotálva lesz már idén, de tegyük fel, hogy tévedek, és igazad van. Akkor pláne nem értem, hogy egy CSERÉT miért osztják ennyien, még mielőtt bizonyíthatott volna - abban biztos vagyok, hogy elég kevesen látták a nyári meccseit. Ha szerinted alapfeltevés Busi, akkor elvileg Höjbjerg, Rodri, Tchouaméni is jöhetett volna, vagy nevezd meg a szerinted legjobb 6-ost, akkor is Busi lett volna a kezdő. (Bár Piquéről is ezt hittük, és már látványosan Garcia is megelőzte a sorban, ami még csak nem is jogos :D )
De a kérdés nem annyira ez volt, nem kell mindenből Busquetsre deriválni, hanem hogy mi a baj magával Pjaniccal, mint önálló entitással, ami miatt már most sokan szidják. Tényleg érdekel, nekem nagyon tetszett az elmúlt hetekben. Ha már nagyon hasonlítgatni kéne, Nicohoz kéne, mert ők pályáztak a poszton a csere pozícióra.
Tavaly is ezt írtad, hogy már jobban rotálva lesz:D

Nekem személyes szerint semmi bajom vele, sőt bírom a játékát.
Csak azért hogy üljön a padon semmi értelme itt lennie, mert amúgy meg a többi posztra vagyunk elegen.
Én ennyit írtam, ezt is gondolom.

Ugyanaz mint Depay/Auba kettős, velük sincs bajom, de egyikük totál felesleges ide.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Peter
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3227
Csatlakozott: 2019.09.04. 02:22:17

2022.08.11. 13:46:52

bence0330 írta:
2022.08.11. 13:12:33
Off elkerülése végéért itt kérdezném,
Vajon mi várható egy olyan 33 éves játékostól, aki az utóbbi 3 szezonjában azt csinálta amit ő?
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 6840
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2022.08.11. 13:32:46

csababarca írta:
2022.08.11. 13:24:21
bence0330 írta:
2022.08.11. 13:12:33
Off elkerülése végéért itt kérdezném, Pjanic miért kap már most a szezon előtt ennyi savat, ki mit lát benne, ami miatt 1, esetleg 2 évre olyan rossz lenne? Szerintem nagyon meggyőző volt, Businál sokkal gyorsabbnak tűnt mozgásban, gondolkodásban is, nekem sokkal inkább volt Rodri feelingem.
Tényleg úgy gondolod, hogy Busquetset majd leültetik Pjanic helyett?
Szerintem erre semmi esély nincs.
Így totál felesleges, max ha Busi eltiltott, vagy sérült fogják betenni arra a posztra. Eddigiek alapján Busquets alapvetés a kp-n Xavinál, 2 helyre szorítsd oda Kessie, Gavi, Pedri, Pjanic, FDJ/Bernardo ötöst.
Szerintem sokkal jobban rotálva lesz már idén, de tegyük fel, hogy tévedek, és igazad van. Akkor pláne nem értem, hogy egy CSERÉT miért osztják ennyien, még mielőtt bizonyíthatott volna - abban biztos vagyok, hogy elég kevesen látták a nyári meccseit. Ha szerinted alapfeltevés Busi, akkor elvileg Höjbjerg, Rodri, Tchouaméni is jöhetett volna, vagy nevezd meg a szerinted legjobb 6-ost, akkor is Busi lett volna a kezdő. (Bár Piquéről is ezt hittük, és már látványosan Garcia is megelőzte a sorban, ami még csak nem is jogos :D )
De a kérdés nem annyira ez volt, nem kell mindenből Busquetsre deriválni, hanem hogy mi a baj magával Pjaniccal, mint önálló entitással, ami miatt már most sokan szidják. Tényleg érdekel, nekem nagyon tetszett az elmúlt hetekben. Ha már nagyon hasonlítgatni kéne, Nicohoz kéne, mert ők pályáztak a poszton a csere pozícióra.
ter Stegen; Baldé - Christensen - Araujo - Koundé; De Jong - Pedri - Gavi; Dembélé - Lewy - Raphinha
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15406
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2022.08.11. 13:24:21

bence0330 írta:
2022.08.11. 13:12:33
Off elkerülése végéért itt kérdezném, Pjanic miért kap már most a szezon előtt ennyi savat, ki mit lát benne, ami miatt 1, esetleg 2 évre olyan rossz lenne? Szerintem nagyon meggyőző volt, Businál sokkal gyorsabbnak tűnt mozgásban, gondolkodásban is, nekem sokkal inkább volt Rodri feelingem.
Tényleg úgy gondolod, hogy Busquetset majd leültetik Pjanic helyett?
Szerintem erre semmi esély nincs.
Így totál felesleges, max ha Busi eltiltott, vagy sérült fogják betenni arra a posztra. Eddigiek alapján Busquets alapvetés a kp-n Xavinál, 2 helyre szorítsd oda Kessie, Gavi, Pedri, Pjanic, FDJ/Bernardo ötöst.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 6840
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2022.08.11. 13:12:33

Off elkerülése végéért itt kérdezném, Pjanic miért kap már most a szezon előtt ennyi savat, ki mit lát benne, ami miatt 1, esetleg 2 évre olyan rossz lenne? Szerintem nagyon meggyőző volt, Businál sokkal gyorsabbnak tűnt mozgásban, gondolkodásban is, nekem sokkal inkább volt Rodri feelingem.
ter Stegen; Baldé - Christensen - Araujo - Koundé; De Jong - Pedri - Gavi; Dembélé - Lewy - Raphinha
Avatar
soadroli
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5137
Csatlakozott: 2008.05.17. 19:50:58

2022.08.07. 00:15:37

Pjanic has convinced Xavi. He will stay and has agreed to a salary reduction. [Diario AS]
Kép
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6572
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2022.07.31. 13:02:11

Fernando írta:
2022.07.31. 12:51:44
Valószínűleg jövőre mindketten dobbantanak, kár lenne ha amiatt az egy év miatt bárki aki a jövőt jelentené inkább elmenne. Gondolok itt többek között Nicora. Mindegy is, mivel ez hipotetikus meg nyilván Pjanic sem a jövő.
Azért nem annyira idős, 2 évvel fiatalabb mint Lewa vagy Busquets.
Amúgy nem tudom, egyik meccset se láttam végig, úgyhogy csak olvasom, hogy mennyire jól játszik. Egyrészt jó lenne megnézni, hogy mit is tud, mert Koeman alatt olyan sok lehetőséget nem kapott. Másrészt úgyis Busi fog játszani, ha pedig végre rotálunk, akkor én is szívesebben adnám Nico-nak azt a kevés játékpercet.

Vagy azt is lehet, hogy eltoljuk 1 évvel a dolgokat, idén Busi + Pjanic, Nico kölcsön, jövőre Pjanic + Nico lesz "A" vkp.
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
Avatar
Fernando
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8672
Csatlakozott: 2005.09.30. 16:11:15
Tartózkodási hely: U.S.S. Enterprise

2022.07.31. 12:51:44

Valószínűleg jövőre mindketten dobbantanak, kár lenne ha amiatt az egy év miatt bárki aki a jövőt jelentené inkább elmenne. Gondolok itt többek között Nicora. Mindegy is, mivel ez hipotetikus meg nyilván Pjanic sem a jövő.
„Teljesen tehetetlenül érzed magad, ahogy látod, milyen kényelmesen, és élvezettel játszanak.” Raúl a Real-Barca után (2-6)
bandihawk
Barça B
Hozzászólások: 84
Csatlakozott: 2007.10.06. 09:54:54

2022.07.31. 12:50:05

A legnagyobb problema vele, hogy az egyik legmagasabb fizetesu jatekos
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 6840
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2022.07.31. 10:36:57

Fernando írta:
2022.07.31. 10:20:39
Gyorfy10 írta:
2022.07.31. 10:17:26
Bár csak fél órát játszott, szerintem a kp legjobbja volt nálunk. Érdekes lesz, hogy számolnak e vele.
Kíváncsi vagyok én is, szerintem több van benne, mint amit eddig itt nyújtott, de azt sem szeretném, hogy bármelyik fiataltól perceket vegyen el. Ha eladjuk remélem nem gombokért. Kövezzetek meg, de szerintem az tett volna a legjobbat ennek a keretnek most, ha mind Busquets, mind Pique távozik ezen a nyáron.
Szerintem az előző meccsén is az egyik legjobbunk volt. Ezért nem hiszem, hogy bárki megkövezne, napi szinten 5 különböző módon olvashatod, hogy menjenek már. :)
ter Stegen; Baldé - Christensen - Araujo - Koundé; De Jong - Pedri - Gavi; Dembélé - Lewy - Raphinha
Avatar
Fernando
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8672
Csatlakozott: 2005.09.30. 16:11:15
Tartózkodási hely: U.S.S. Enterprise

2022.07.31. 10:20:39

Gyorfy10 írta:
2022.07.31. 10:17:26
Fernando írta:
2022.07.31. 09:36:01
Sajnos csak összefoglalókat láttam a sörmeccsekről, hogy játszik ezeken bosnyák hősünk? Lehet vele számolni vagy továbbra is vakon van mint Esmeralda?
Bár csak fél órát játszott, szerintem a kp legjobbja volt nálunk. Érdekes lesz, hogy számolnak e vele.
Kíváncsi vagyok én is, szerintem több van benne, mint amit eddig itt nyújtott, de azt sem szeretném, hogy bármelyik fiataltól perceket vegyen el. Ha eladjuk remélem nem gombokért. Kövezzetek meg, de szerintem az tett volna a legjobbat ennek a keretnek most, ha mind Busquets, mind Pique távozik ezen a nyáron.
„Teljesen tehetetlenül érzed magad, ahogy látod, milyen kényelmesen, és élvezettel játszanak.” Raúl a Real-Barca után (2-6)
Válasz küldése