Ronald Koeman

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Örülünk a menesztésének?

a. Igen
43
80%
b. Nem
3
6%
c. a
8
15%
 
Szavazatok száma: 54
drobika
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1412
Csatlakozott: 2017.10.12. 11:54:08
Tartózkodási hely: Pécs

2020.09.23. 07:44:07

Én ezt az igazolási politikát nem értem, pontosabban azt látom, hogy eladni mindenkit, akiért lehet kapni 5 Ft-ot, vagy nem kell tovább fizetni a fizetését. Mindezt azért mert korábban botrányos, és bűnös módon szórták a pénzt. Ez is végül is egy koncepció :) kozmetikázni a hiányt és hülyébbnél hülyébb intézkedéseket hozni, közben össze-vissza beszélni, hogy kiket hozunk és a végén kiderül a nyilvánvaló valóság, hogy Böde Danira sincs pénz!
Semedo elmegy, érte kapunk valamit. Kérdezem , helyén ki fog játszani? SR? Köszönöm nem vagyok rá kíváncsi bizonyított ott ezerszer. foguk olcsóbban jobb játékost szerezni mint Semedo? Esetleg egy fiatalnak adunk ott lehetőséget? Kíváncsi leszek!
Suarez mehet ingyen és a fizetésének a felét még mi is fizeetjük, ráadásul a közvetlen riválishoz! Normális?! Botrány! És hogy nem kell pótolni,... Ugyan már egy klasszikus 9- es erőcsatár, akiben megvan a kelló betyárság is a posztjához nagyon is kell! De hát helyette sincs senki. Puig-gal is mi lesz? mellőzi?
Busi meg alapember? Mi ez? Átalakítás? koncepció?
Barto+Koeman ideális páros!
sansz
Capitá del Barça
Hozzászólások: 843
Csatlakozott: 2019.09.23. 11:54:39

2020.09.22. 23:35:15

drobika írta:
2020.09.22. 09:27:38
Feast4 írta:
2020.09.21. 18:21:22
drobika írta:
2020.09.21. 08:51:44
Kérdezem én hogy hol van ilyenkor a csapat? Van öltözői kiállás egymás mellett?
Erre azért van egy pár észrevételem.:

Azon túl, hogy aki egy 20 éves még kifejezetten képlékeny játékost nem tud beépíteni, legalább rotációra az hülye. Az, hogy nekünk Busquetset kell nézni, még legalább egy évig az olyan büntetés, hogy arra szavak se nagyon vannak.

De az öltözői kiállásról meg annyit, szerinted egy Pique és Busquets mennyire telibe teszi azt, hogy mit csinálnak egy Puiggal? Totál nem érdekli őket. Xaviék se vergődtek annak idején, amikor Thiagot elküldték, nem győzködték, hogy maradjon, nem sírtak. Amúgy sem ez a dolguk.

Azt meg tartom, hogy ha az edző azt mondja, hogy valaki nem kell neki ahhoz senkinek semmi köze nincs. Egy edzőnek ha van egy elképzelése akkor mindenkinek a csapatban pofa lapos. Klopp, Pep. Igazából egyiknek se lehet pofázni, hogy ki mit, mikor hol.

Az más kérdés, hogy szerintem jelen esetben egy igen megkérdőjelezhető kvalitású edzőről beszélünk aki szerintem full alkalmatlan arra amit várnak és gyanítom ő sem húz ki a padon egy évet. De ez már megint csak hab a tortán.
Alapvetően igazad van, egyetértek. Az edző a góré.Csak a helyzet nálunk némileg más. Pique is kijelentette, hogy a változások mellett van! Ha kell elsőként távozik! Ebben az esetben azért csak lehet szólni az edzőnek, vagy a vezetésnek, hogy figyelj, biztosan a csapat egyik legfiatalabb, legtehetségesebb emberét kell száműzni valahová?
Nem látom, biztosan vak vagyok, hogy mi Koeman elkpzelése, eddig azt látom, hogy az ő pofája lapos ezekben az átigazolási ügyekben, és mindenkit aki pénzé tehető még most, azt azonnal küldik, vagy elég az is, ha nem kell fizetni a fizetését, az is mehet, még ha nincs is helyette senki. Ez minden, csak nem csapatépítés, és koncepció.
Szerintem pont,hogy most akad némi koncepció. Lajos nagy király volt, de már ártott is annyit,amennyit adott így nem kell sajnálni és egyáltalán nem kell pótolni sem. Vannak helyette sokoldalúbb góllövőink is.
Abban egyetértek,hogy megy valamiféle takarítás, de azt nem látjuk,nem halljuk,hogy az edző mit gondolhat.
Nem tudjuk pl elküldenek e olyat, akivel ő számolt.
Semedo nem olyan régi bútor, mégis évről évre téma,hogy valami nem tetszik neki és el fog menni,ha nem hajlandó hosszabbítani akkor utolsó esély,hogy pénz legyen belőle.
Samper
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3846
Csatlakozott: 2014.10.22. 16:22:27

2020.09.22. 21:11:23

Koemannak könnyebb lesz, ha Aaronst hozzák, mint Destet, mert nem mondhatják, hogy persze, Hollandiából jön. Balosnak meg talán beválik Fuente.
drobika
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1412
Csatlakozott: 2017.10.12. 11:54:08
Tartózkodási hely: Pécs

2020.09.22. 09:27:38

Feast4 írta:
2020.09.21. 18:21:22
drobika írta:
2020.09.21. 08:51:44
Kérdezem én hogy hol van ilyenkor a csapat? Van öltözői kiállás egymás mellett?
Erre azért van egy pár észrevételem.:

Azon túl, hogy aki egy 20 éves még kifejezetten képlékeny játékost nem tud beépíteni, legalább rotációra az hülye. Az, hogy nekünk Busquetset kell nézni, még legalább egy évig az olyan büntetés, hogy arra szavak se nagyon vannak.

De az öltözői kiállásról meg annyit, szerinted egy Pique és Busquets mennyire telibe teszi azt, hogy mit csinálnak egy Puiggal? Totál nem érdekli őket. Xaviék se vergődtek annak idején, amikor Thiagot elküldték, nem győzködték, hogy maradjon, nem sírtak. Amúgy sem ez a dolguk.

Azt meg tartom, hogy ha az edző azt mondja, hogy valaki nem kell neki ahhoz senkinek semmi köze nincs. Egy edzőnek ha van egy elképzelése akkor mindenkinek a csapatban pofa lapos. Klopp, Pep. Igazából egyiknek se lehet pofázni, hogy ki mit, mikor hol.

Az más kérdés, hogy szerintem jelen esetben egy igen megkérdőjelezhető kvalitású edzőről beszélünk aki szerintem full alkalmatlan arra amit várnak és gyanítom ő sem húz ki a padon egy évet. De ez már megint csak hab a tortán.
Alapvetően igazad van, egyetértek. Az edző a góré.Csak a helyzet nálunk némileg más. Pique is kijelentette, hogy a változások mellett van! Ha kell elsőként távozik! Ebben az esetben azért csak lehet szólni az edzőnek, vagy a vezetésnek, hogy figyelj, biztosan a csapat egyik legfiatalabb, legtehetségesebb emberét kell száműzni valahová?
Nem látom, biztosan vak vagyok, hogy mi Koeman elkpzelése, eddig azt látom, hogy az ő pofája lapos ezekben az átigazolási ügyekben, és mindenkit aki pénzé tehető még most, azt azonnal küldik, vagy elég az is, ha nem kell fizetni a fizetését, az is mehet, még ha nincs is helyette senki. Ez minden, csak nem csapatépítés, és koncepció.
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13507
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2020.09.21. 21:13:34

Ne haragudjatok, nem olvastam miket irtatok mostanaban ide, mar lehet felmerult, de ... Puig es Semedo helyeben sem egyeznek bele, hogy elkuldjenek, se igy se ugy. A vezetosegnek es minden bizonnyal az edzonek is honapjai vannak csak hatra, es utana kompetens csapat veszi at az iranyitast. Ha latnak maguknak jovot a klubnal akkor maradnak. Elo szerzodesuk van, akar csak Messinek es Suareznek, es ha nem akarnak nem mennek el. Egyoldalu szerzodesbontas nem lesz, mert az meg rosszabb iranyba kuldene a penzugyi merleget. Ha meg mar kenyszeruen maradnak, Koeman edzeni (es akar meg hasznalni is) fogja oket. Luxus nem megtenni.. es talan nem is onszantabol nem akarja. Ami a jatekosokat illeti, worst case egy ev mulva uj edzojuk van, addig se esnek ki az edzesbol es talan a jatekbol se. En biztos ezt csinalnam, es ha jol latom Puig mar be is jelentette, hogy maradni akar.
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Avatar
Feast4
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3531
Csatlakozott: 2014.05.01. 21:54:54

2020.09.21. 18:21:22

drobika írta:
2020.09.21. 08:51:44
Kérdezem én hogy hol van ilyenkor a csapat? Van öltözői kiállás egymás mellett?
Erre azért van egy pár észrevételem.:

Azon túl, hogy aki egy 20 éves még kifejezetten képlékeny játékost nem tud beépíteni, legalább rotációra az hülye. Az, hogy nekünk Busquetset kell nézni, még legalább egy évig az olyan büntetés, hogy arra szavak se nagyon vannak.

De az öltözői kiállásról meg annyit, szerinted egy Pique és Busquets mennyire telibe teszi azt, hogy mit csinálnak egy Puiggal? Totál nem érdekli őket. Xaviék se vergődtek annak idején, amikor Thiagot elküldték, nem győzködték, hogy maradjon, nem sírtak. Amúgy sem ez a dolguk.

Azt meg tartom, hogy ha az edző azt mondja, hogy valaki nem kell neki ahhoz senkinek semmi köze nincs. Egy edzőnek ha van egy elképzelése akkor mindenkinek a csapatban pofa lapos. Klopp, Pep. Igazából egyiknek se lehet pofázni, hogy ki mit, mikor hol.

Az más kérdés, hogy szerintem jelen esetben egy igen megkérdőjelezhető kvalitású edzőről beszélünk aki szerintem full alkalmatlan arra amit várnak és gyanítom ő sem húz ki a padon egy évet. De ez már megint csak hab a tortán.
Kép
Joke
Barça C
Hozzászólások: 18
Csatlakozott: 2019.05.29. 13:16:34

2020.09.21. 16:52:35

Elnézést, hogy pontosítok, de így visszaolvasva úgy érzem szükséges:
Ha befürdik Trincao, Pedri, Puig, Todibo, Fati - akkor Ő nem ért hozzá, látnia kellett volna, hogy ezek a játékosok kevesek. - mondhatták volna Róla.
Ha befürdik Busi, Cou, Griezmann, Pjanic, stb. . hát honnan kellett volna tudnia , hogy ezek az elképesztő múltú zsenik pont nála sülnek be.. - mondhatja Ő.
És Koeman ez utóbbi biztosat választotta - lemondva a kihívásról, a bizonytalanról.
Na ezért a éleményem.
Joke
Barça C
Hozzászólások: 18
Csatlakozott: 2019.05.29. 13:16:34

2020.09.21. 16:44:18

Chino írta: "Nem tudom mekkora hatalmas változást vársz..."
"Nem Koemant akarom védeni, de szinte csak abból tud főzni.."

Jómagam csak akkora változást szerettem volna, amekkora égés volt a 2:8. Nem nagyobbat. De akkorát igen.
Koemann közel 30 fős keretet kapott (nem írnám le név szerint, de valóban), és állítólag szabad kezet.
Nem mi adtuk a szájába, hogy a teljes középős tengelyt cserélni kellene, ezt Ő maga is látta - kívülről. És jól.
Nem mi mondtuk, hogy Ő a fiatal játékosok felépítője és beépítője csapataiba.
Puig után én azt mondom, nem kell védeni Koemant és nem is fogom. Ha jó lesz vele a Barca, akkor sem vonom ezt vissza:
megalkuvó - gyenge - bátortalan.
Lehetett volna az edző, aki egy idényben forradalmat hozott a Barcához, ezt a szerepet nem vállalta. Az előbbiek miatt.
Ha befürdik Trincao, Pedri, Puig, Todibo, Fati - akkor Ő nem ért hozzá, látnia kellett volna, hogy ezek a játékosok kevesek.
Ha befürdik Busi, Cou, Griezmann, Pjanic, stb. . hát honnan kellett volna tudnia , hogy ezek az elképesztő múltú zsenik pont nála sülnek be..
Ezért bátortalan, sőt gyenge és ezért bármi lesz is a csapattal - ő nálam már megbukott.
Peter
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3230
Csatlakozott: 2019.09.04. 02:22:17

2020.09.21. 14:19:38

Ne bántsátok Koemant....építi a jövő aranycsapatát, minden tudását beleteszi, hogy örömmel szurkolhassunk a fiataloknak...!
Avatar
Stalkyard
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3161
Csatlakozott: 2010.05.19. 19:10:30

2020.09.21. 12:38:17

drobika írta:
2020.09.21. 08:51:44
Puig ami ír, gondolom előtte jól megfontolta és nem csak a keserűség szólt belőle. jól beolvas morálisan az edzőnek.
Itt gondolom arra a facebook posztra gondolsz, amit egy NEM HIVATALOS Riqui Puig rajongói oldal tett ki nemrég. Nem árt tudni, hogy ez nem Puig hivatalos oldala, tehát nem ő írta a bejegyzést.

Amúgy belefutottam már valami magyar nagynevű oldalon is hírként lehozva, hogy Puig beszólt az edzőnek... Legalább ők ellenőriznék a forrásukat rendesen.

Megbízhatóbb források (Sport) szerint Puig maradni akar mindenképp, és bizonyítani akar Koemannak.
Az éjjel soha nem érhet véget!

Klopp on Coutinho bid: "I think tomorrow they (Barcelona) will offer a McDonald's Happy Meal and we get the toy as well!?"
sansz
Capitá del Barça
Hozzászólások: 843
Csatlakozott: 2019.09.23. 11:54:39

2020.09.21. 12:01:00

Chino írta:
2020.09.21. 11:35:42
Sinya22 írta:
2020.09.21. 08:45:50

Száz szónak is egy a vége. Akármilyen rendszerbe helye van egy Businak,egy Sergi Robertonak,egy eddig semmit se mutató Griezmannak,miközben egy fiatal tehetségnek nincs,akkor számomra rossz a rendszer. Attól hogy a taktikai rajzon 4-3-3 helyett 4-2-3-1 lesz,de 90%-ban ugyanazzal a kezdő 11-el,nem lesz változás.
Nem tudom mekkora hatalmas változást vársz a csapatban, mikor gyakorlatilag jött egy Pjanic, aki túl van két edzésen, elmegy Semedo (őt mondjuk nem hiszem, hogy Koeman zavarta el), akinek nincs helyettese és jön Trincao.

Nagyjából ennyi változott tavalyhoz képest. Mondhatod, hogy ne játsszon Alba, vagy ne játsszon Piqué, Lenglet, Busquets, Griezmann sok választás nincs. Suarezt is mindenki zavarta volna el a francba tavaly, most meg sokaknál megy a sírás érte.
Elől lesz baromi nehéz rendet csinálni.
Azon pedig ne csodálkozzunk, hogy nem tudtunk idén jó áron értékesíteni, ha az egész átigazolási piacot nézzük olyan nagy durranások nem voltak, egy-két klub volt, aki ilyen 150-200 milliót költött és nem hozta vissza eladásokból az árát, de nem is tudom, hogy en bloc 70-80 milliónál volt-e drágább transzfer. Nyilván nem 1-2 milliós eladások lettek volna nálunk a normálisak, de egy Griezmann-ért vagy Coutinho-ért sem fizetett volna senki 35-50 milliót, mert a fizetését képtelenek lettek volna állni.

Nem Koemant akarom védeni, de szinte csak abból tud főzni, ami már tavaly is itt volt. Az pedig egy olyan játékrendszeren akar változtatni, amit már 10 éve tol a csapat nem egyszerű dolog. Úgy még nem kellene pálcát törni felette, sőt az egész szezont temetni, hogy egy tétmeccsen sem vagyunk még túl. Pláne nem megjósolni, hogy undorító lesz a játék. Majd ha novemberre ez beigazolódik lehet majd szidni.
Ehhez azért még hozzájön , hogy a klubnál folyik egy káosz, Messivel volt egy nagy csörte az előző edző perli a klubot, van olyan játékos, akiről azt se lehet tudni, hogy megy vagy marad, elviszik azt a játékost, akivel biztosan a kezdőben számolt volna. Szóval neki se egyszerű a helyzete, korai lenne azért még ítélkezni.
Messi, Busi, Coutinho, Grizes. Egyik sem kutyaütő, első kettő kiöregedett, másik kettőnek a helyét kell megtalálni.
Az előző évekből hiányzott az erő a nyomás középpályáról. Minden egyes középpályásnak mindenhol Messit kellett keresnie, majd szidtuk őket,hogy mindenki beleszürkült. Most Pedri, Fati, Trincao azért komoly nyomást hoztak, nem annyi lesz az ellenfél dolga, hogy a középen ácsorgó Messi és Busi közt elgurítsák a labdát.
Grizes is bizonyított több helyen, Coutinhoról is tudjuk,hogy jó játékos.
Elsőnek az előző rendszerrel kell leszámolni, lehet még Businak is helye a csapatban, ha nem is gyorsult, de nem felejtett el focizni.
Én most is Valverdét tartom a legnagyobb hibásnak, habár emberként nagyon szimpatikus volt, ő fagyasztotta be az elmúló dolgokat és minden csak rogyadozott tőle, pedig neki kellett volna elkezdenie a változásokat. Mire Setien lett, már a játékosok vitték tovább ezt, az első meccseken még Sarabia kiabált, utána megmutatták hol a helye és onnantól szünetekben is csak Messi beszélt és ment tovább a Velverde style.
Most az edző egy lépéssel tovább ért,ha az első meccsek nem lesznek katasztrófák, a játékosok ellenállása is oldódhat.
sansz
Capitá del Barça
Hozzászólások: 843
Csatlakozott: 2019.09.23. 11:54:39

2020.09.21. 11:45:32

drobika írta:
2020.09.21. 08:51:44
Bár úgy lenne hogy Bartoék napjai vannak megszámlálva... A hírek szerint még hónapokig marad. Pont erre az időre van szükségük, és az a stílus, amit Koeman megenged magának az gyomorforgató. Puig ami ír, gondolom előtte jól megfontolta és nem csak a keserűség szólt belőle. jól beolvas morálisan az edzőnek.
Ezek után elvágta magát az edző úrnál az biztos. Kérdezem én hogy hol van ilyenkor a csapat? Van öltözői kiállás egymás mellett? Mert az edző a góré, azt értem, de azért mégis, egy ilyen kretén ellen azért annyit lehetne tenni, hogy szólni neki, hogy öreg, legalább a stílusra adj basszus!
Nem tudom hogy kivel akar ez az ember kiállni, de azt látom, hogy a nagy fiatalítás,az valahogy elmarad. Semedo out, Puig out.Lajos out, és helyettük a nagy semmi, csak a duma!
Nem akarok állandóan az edző ügyvédje lenni, de..te dolgoztál már hollandokkal? Mert én igen, többel is, tréningen is voltam holland előadóval és fel is készítettek előre. Magyarországon a kritika szitok szó, a beosztottaddal úgy kell beszélned mint egy törékeny virággal, ha el is cseszett valamit nehogy megbántódjon és elmenjen, mert a "főnököm utál". Hollandoknál ez pont fordítva van, szerintem jó reggelt helyett is kötekednek. Magyar szemmel simán a szemedbe néz és elküld a fenébe, hogy a te c++ tudásod olyan,mint az általános iskolásoké, soha sehol nem kéne ebben dolgoznod, az ő csapatában nem is fogsz. Majd öt perc múlva felhív,hogy viszont kéne egy pythonos ember és azt látta,hogy a te python kódod nagyon ott van.

És ez normális náluk, szerintem amúgy egyik sem jó. De a lényeg,hogy nem hallottuk a beszélgetést, lehetett bármi is. Puignak legalább kölcsönbe kéne mennie és akkor láthatjuk is, nem csak a padon. Az biztos,hogy Puig megsértődött, ez tény, de egy magyar gyerek is megsértődne ha azt mondanák az álmai kapujában,hogy menjen el, mert nem fogja játszatni, max nagyon keveset.
Ez az instás üzengetés konkrétum nélkül egy gyerek hisztije (akkor is,ha igaza van)
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7360
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2020.09.21. 11:35:42

Sinya22 írta:
2020.09.21. 08:45:50

Száz szónak is egy a vége. Akármilyen rendszerbe helye van egy Businak,egy Sergi Robertonak,egy eddig semmit se mutató Griezmannak,miközben egy fiatal tehetségnek nincs,akkor számomra rossz a rendszer. Attól hogy a taktikai rajzon 4-3-3 helyett 4-2-3-1 lesz,de 90%-ban ugyanazzal a kezdő 11-el,nem lesz változás.
Nem tudom mekkora hatalmas változást vársz a csapatban, mikor gyakorlatilag jött egy Pjanic, aki túl van két edzésen, elmegy Semedo (őt mondjuk nem hiszem, hogy Koeman zavarta el), akinek nincs helyettese és jön Trincao.

Nagyjából ennyi változott tavalyhoz képest. Mondhatod, hogy ne játsszon Alba, vagy ne játsszon Piqué, Lenglet, Busquets, Griezmann sok választás nincs. Suarezt is mindenki zavarta volna el a francba tavaly, most meg sokaknál megy a sírás érte.
Elől lesz baromi nehéz rendet csinálni.
Azon pedig ne csodálkozzunk, hogy nem tudtunk idén jó áron értékesíteni, ha az egész átigazolási piacot nézzük olyan nagy durranások nem voltak, egy-két klub volt, aki ilyen 150-200 milliót költött és nem hozta vissza eladásokból az árát, de nem is tudom, hogy en bloc 70-80 milliónál volt-e drágább transzfer. Nyilván nem 1-2 milliós eladások lettek volna nálunk a normálisak, de egy Griezmann-ért vagy Coutinho-ért sem fizetett volna senki 35-50 milliót, mert a fizetését képtelenek lettek volna állni.

Nem Koemant akarom védeni, de szinte csak abból tud főzni, ami már tavaly is itt volt. Az pedig egy olyan játékrendszeren akar változtatni, amit már 10 éve tol a csapat nem egyszerű dolog. Úgy még nem kellene pálcát törni felette, sőt az egész szezont temetni, hogy egy tétmeccsen sem vagyunk még túl. Pláne nem megjósolni, hogy undorító lesz a játék. Majd ha novemberre ez beigazolódik lehet majd szidni.
Ehhez azért még hozzájön , hogy a klubnál folyik egy káosz, Messivel volt egy nagy csörte az előző edző perli a klubot, van olyan játékos, akiről azt se lehet tudni, hogy megy vagy marad, elviszik azt a játékost, akivel biztosan a kezdőben számolt volna. Szóval neki se egyszerű a helyzete, korai lenne azért még ítélkezni.
Forca Barca!!!!
drobika
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1412
Csatlakozott: 2017.10.12. 11:54:08
Tartózkodási hely: Pécs

2020.09.21. 08:51:44

Bár úgy lenne hogy Bartoék napjai vannak megszámlálva... A hírek szerint még hónapokig marad. Pont erre az időre van szükségük, és az a stílus, amit Koeman megenged magának az gyomorforgató. Puig ami ír, gondolom előtte jól megfontolta és nem csak a keserűség szólt belőle. jól beolvas morálisan az edzőnek.
Ezek után elvágta magát az edző úrnál az biztos. Kérdezem én hogy hol van ilyenkor a csapat? Van öltözői kiállás egymás mellett? Mert az edző a góré, azt értem, de azért mégis, egy ilyen kretén ellen azért annyit lehetne tenni, hogy szólni neki, hogy öreg, legalább a stílusra adj basszus!
Nem tudom hogy kivel akar ez az ember kiállni, de azt látom, hogy a nagy fiatalítás,az valahogy elmarad. Semedo out, Puig out.Lajos out, és helyettük a nagy semmi, csak a duma!
Avatar
Sinya22
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3186
Csatlakozott: 2017.08.21. 17:40:25

2020.09.21. 08:45:50

sansz írta:
2020.09.20. 22:09:49

A nehézségek ellenére elég erős a keret és ez a taktika nekem eléggé bejön. És igen, én is úgy gondoltam, hogy amíg itt van Messi vagy Grizes, addig nincs helye ebben a rendszerben Puignak, pedig az egyik kedvencem.

Az hogy a keret milyen erős,azzal vitatkoznék. A védelmünk egyelőre semmit sem erősödött,sőt ha Semedo elmegy gyengült is. A középpályát majd meglátjuk,hogy fog kinézni,de ha Busquets lesz továbbra is az egyik alapember akkor hagyjuk is. Elől pedig Messi és Fati mellett olyan emberek vannak,akik eddig valamilyen okból bebuktak. Coutinho,Griezmann,Dembelé. Mindenkinek bizonyítania kell,kérdés sikerül e valakinek.

Száz szónak is egy a vége. Akármilyen rendszerbe helye van egy Businak,egy Sergi Robertonak,egy eddig semmit se mutató Griezmannak,miközben egy fiatal tehetségnek nincs,akkor számomra rossz a rendszer. Attól hogy a taktikai rajzon 4-3-3 helyett 4-2-3-1 lesz,de 90%-ban ugyanazzal a kezdő 11-el,nem lesz változás.
Barcahun
Capitá del Barça
Hozzászólások: 570
Csatlakozott: 2020.09.04. 16:09:08

2020.09.20. 22:27:07

Most már egyértelmű miért van itt, Batomeu bábja, hazudik vele együtt, ha tényleg ezt mondta Puignak, akkor miért adott ilyen választ? Ugyan... Vicc az egász, gusztustalan hazudozás mentegetőzés vagdalkozás, Bravó, azt pár tehetséget is üldözzétek el, akikből még lehetne valaki, miután eltakaródtok a választások után.
Nem baj a természetben is a sarokbaszorított állat viselkedik így, nem Puig napjai, hanem Tietek van megszámlálva ennél a klubbnál =D> =D>
sansz
Capitá del Barça
Hozzászólások: 843
Csatlakozott: 2019.09.23. 11:54:39

2020.09.20. 22:09:49

Sinya22 írta:
2020.09.20. 09:37:12
Ő is csak egy báb,biztos vagyok benne,hogy nem az ő fejéből pattant ki,hogy adjuk el az egyik legtehetségesebb emberünket,aki a következő Barca karmestere is lehet,szerintem. Azt nem értem,hogy Barca legendaként,meg egy elég jó holland válogatott edzőjeként miért érte ez meg neki,hiszen tudta, hogy ha idejön a káosz közepén,úgy hogy láthatta mennyire szórtuk a pénzt az elmúlt években, sok jóra nem számíthat,az elnökváltás előtt 1 évvel. Persze,a pénz, nem láttuk a szerződését,de hacsak nem kapott 10x annyit mint a válogatottnál,én nem látom értelmét annak,hogy ő miért akarja megutáltatni magát sok millió emberrel. Mert bár Barto irányít,és hozza a döntéseket,amikor majd nem megy a játék és esetleg tényleg Busi,Roberto stb fog játszani folyamat,őt is előveszik majd. Már most elvesztette sok ember bizalmát,pedig mondom,szerintem Puig mellőzése sem a saját ötlete.

Setiennél értettem,idős fazon,első(és lehet utolsó) lehetősége nagy csapatnál nagy pénzért,a hollandnál nem értem komolyan.
Szerintem ez egy szimpla logikailag téves egyszerüsítés, hogy mindent Barto irányít és mindent elront.
Mert tök egyszerű mindent úgy tekinteni, abból kiindulni,hogy Barto=gonosz.
Az biztos, hogy belepofázik dolgokba, az is biztos,hogy az öregeknek, a kedves cskknak, Messivel az élen, nagyobb szavuk van, mint egészséges lenne.
De azért még nem lesz báb és Bartoval sem kell puszipajtásnak lenniük. Akart Barca edző lenni nagyon és most volt itt a lehetőség, kész.
A nehézségek ellenére elég erős a keret és ez a taktika nekem eléggé bejön. És igen, én is úgy gondoltam, hogy amíg itt van Messi vagy Grizes, addig nincs helye ebben a rendszerben Puignak, pedig az egyik kedvencem. Azt speciel nem értem,hogy ezt megint miért így kell intézni. Csendben is kölcsön lehetett volna adni, ami neki is jobb lett volna, nem kellett volna egyből a lelátóra küldeni, ha jó, ha nem jó a szándék.
Barto egy hazug zsivány, de Laporta is az(akinek én szurkolok amúgy a választáson) és itt van Fonte, aki egy ripacs, annak az ellentétjét kiabálja, amit Barto, akkor is,ha semmi értelme, vagy ha saját állítása ellen is beszél.
Laportának rengeteg mákja volt, alatta is bőven voltak érthetetlen igazolások is, de ha csak Dembele és Coutinho beválik, már lehet, hogy nem sokkal lett volna rosszabb Barto megítélése Laportánál, de biztos kevesebben ugrálnának,hogy elszórták a pénzt. Nem azt mondom,hogy Barto maradjon, épp ellenkezőleg, jöjjön a régi sunyi, hátha megint mákja lesz.
Persze mások a körülmények, pl Ronaldinhot, aki az akkori ikonunk volt, szerintem méltatlanul gorombán vágták ki, amikor csak erőlködött, de bevált.
Ellenben a Valverde-csk egylet meg akkor se tette volna padra sem Messit, ha tolókocsiban van és minden játékosunk az ellenfél 16osán áll és csak Messinek passzol és a 15 bekapott gól után is csak arra büszkék,hogy megint lőtt egyet Messi.
Látszik az ellenállás, látszik, hogy az edző nem mindenható, de azért látszik, hogy a játékban van érdemi előrelépés. Szeretném kint látni én is az öregeket, de lehet hasznosabbak lesznek ők is ebben a rendszerben.
Szóval ez a történet sem fekete-fehér, de az biztos,hogy nem csak egy báb az edző, Valverdével ellentétben és egy fél fokkal jobban bizakodok, mint tavaly. Pedrivel, Trincaoval és remélhetőleg jó formában levő Coutinhoval erősebb a csapat.
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 6888
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2020.09.20. 21:21:14

LG írta:
2020.09.20. 21:01:15
https://www.msn.com/hu-hu/news/other/ki ... d=msedgntp

Puig-tól jött is a reakció. Érdekes, hogy tiszteletlenségről és megalázásról beszél. Gondolom nem ok nélkül. :roll:
Egyetértek vele. Setien is a BL-ben, de főleg most Koeman...
ter Stegen; Cancelo - Cubarsí - Araujo - Koundé; Gündogan - Christensen - Pedri; Felix - Lewy - Raphinha
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21052
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2020.09.20. 21:01:15

https://www.msn.com/hu-hu/news/other/ki ... d=msedgntp

Puig-tól jött is a reakció. Érdekes, hogy tiszteletlenségről és megalázásról beszél. Gondolom nem ok nélkül. :roll:
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15406
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2020.09.20. 20:34:36

Subinho írta:
2020.09.20. 09:25:22


Azért ez nem ilyen egyszerű sajnos. Baromi magas fizetéssel lelátón ültetni játékosokat... Az említett urak fizetése tuti fejenként 20-25 misi. 100 millió ülne a lelátón?
igen, a lelátón, mert a pályán csak minuszban vagyunk velük.
azért játszanak mert horribilis a fizetésük? francot érdekel, mellette nulla a teljesítmény.
Bale is lelátózott sokat, mert egy nulla volt, ki a tökömet érdekli, hogy mennyi a fizu, ezek a kóklerek a pályán pont annyit tesznek hozzá, mint a lelátón.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
Sinya22
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3186
Csatlakozott: 2017.08.21. 17:40:25

2020.09.20. 09:37:12

Ő is csak egy báb,biztos vagyok benne,hogy nem az ő fejéből pattant ki,hogy adjuk el az egyik legtehetségesebb emberünket,aki a következő Barca karmestere is lehet,szerintem. Azt nem értem,hogy Barca legendaként,meg egy elég jó holland válogatott edzőjeként miért érte ez meg neki,hiszen tudta, hogy ha idejön a káosz közepén,úgy hogy láthatta mennyire szórtuk a pénzt az elmúlt években, sok jóra nem számíthat,az elnökváltás előtt 1 évvel. Persze,a pénz, nem láttuk a szerződését,de hacsak nem kapott 10x annyit mint a válogatottnál,én nem látom értelmét annak,hogy ő miért akarja megutáltatni magát sok millió emberrel. Mert bár Barto irányít,és hozza a döntéseket,amikor majd nem megy a játék és esetleg tényleg Busi,Roberto stb fog játszani folyamat,őt is előveszik majd. Már most elvesztette sok ember bizalmát,pedig mondom,szerintem Puig mellőzése sem a saját ötlete.

Setiennél értettem,idős fazon,első(és lehet utolsó) lehetősége nagy csapatnál nagy pénzért,a hollandnál nem értem komolyan.
Avatar
Subinho
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4183
Csatlakozott: 2005.03.17. 14:44:52
Tartózkodási hely: Budapest

2020.09.20. 09:25:22

csababarca írta:
2020.09.19. 19:33:20
Subinho írta:
2020.09.19. 19:13:36
Busquets nem elküldhető (bár az lenne!) mert sokat kéne neki fizetni és senki nem venné meg, ahogy Roberto vagy Piqué szintén zenész.
jó, nem elküldhetőek de minek játszanak? lelátó, és probléma megoldva.
hasznuk nincsen, főleg a két kp-snak, vagyunk elegen, semmi szükség rájuk.
Azért ez nem ilyen egyszerű sajnos. Baromi magas fizetéssel lelátón ültetni játékosokat... Az említett urak fizetése tuti fejenként 20-25 misi. 100 millió ülne a lelátón? Ezt nem teheti meg egyetlen klub sem. Eladni nem lehet őket, szerződést felbontani ugyancsak nem lehet, mert a gatyánkat ráfizetnénk... Mi a megoldás (és itt nem a jövőt nézik, hanem ami MOST van)? Pénz kell, minél gyorsabban, mert át kell adni a klubot és van bőven foltozni való. Artur, Puig, Fati, eladhatók, pénz áll értük a házhoz, kit érdekel mi lesz majd, a most a lényeg. Ugyanez Messi helyzete, inkább belemennek, hogy jövőre ingyen menjen, az már a következő elnök dolga lesz, nem érdekli őket. Ez nagyon szomorú, de mondta itt vki, hogy olyan, mint egy önkormányzat. Igen, tényleg. Választások lesznek, tudják, hogy nem nyerik meg, így az utolsó pillanatig kiszedik a kasszából amit lehet és foltozzák amit lehet, mert ami utána lesz az már nem az ő bajuk...Ez nagyon szomorú sajnos. El sem tudom képzelni mi lesz itt az elkövetkező években? Milan? Nem. Rosszabb....
drobika
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1412
Csatlakozott: 2017.10.12. 11:54:08
Tartózkodási hely: Pécs

2020.09.20. 08:22:41

Szerintem meg teljesen, majdhogynem teljesen mindegy, hogy milyen eredményeket ér el a csapat. A bajnokságban azért továbbra is ott lehetünk a top 3-ban és lehet,hogy a BL-ben is a 16, vagy 8-ig mehetünk.
Ez nem Koeman érdeme lesz, hanem a játékosokban a keretben ez benne van, ha akármelyikünk is lenne az edző.
Viszont amit idáig művelt, kezdve azzal hogy lepaktált egy olyan emberrel,akiről tudni lehet,hogy miket művelt, most már érdemben is eljárás fog következni ellene,mindenki kint szeretné látni,Lajos ügy, most Puig ügy nem éppen arra mutat,hogy milyen frankó ember.
Nem lehet elmenni amellett, hogy ez a vezetőség egyszerűen nem maradhat! Akárki az edző. Nem látja ezt Koeman, vagy nem akarja látni, mindenképpen baj.
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21052
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2020.09.20. 00:45:07

Lehet mondani, hogy meg kell adni a lehetőséget neki, és hogy meg kell várni a tétmeccseket, de ezeket akkor is lehetne mondani, ha Pintér Attila lenne az edzőnk, és kb. annyira is érdemli meg a bizalmat, mint az ex magyar szöv. kap.

Egy dolog szól mellette, hogy játékosként Barca-leganda.

Ami ellene szól:
-edzőként középszerű eredmények. Ami leginkább ijesztő lehet számunkra hogy a Valenciával nemcsak megbukott, hanem olyan rombolást is végzett, amit a mai napig nem hevertek ki. Szintén nem jó előjel, hogy pont a nevesebb játékosokat nem tudja jól kezelni, itt meg azért akad néhány.
-Lepaktált bartoval, aki akkor már a klub történelmének egyik legutáltabb figurája volt.
-Részt vett a megújulás elsumákolásában.
-Amit eddig csinál a csapattal, az teljesen ellentmond a korábbi nyilatkozatainak és elveinek.

Szóval eddig óriási mínuszban van nálam, de már önmagában a kinevezését is komoly baklövésnek tartom. Ezért én az új vezetőség helyében az ő eltakarításával kezdeném meg a munkát, hacsak nem villant addig valami nagyon komolyat. De bizalmat, türelmet nem érdemel. Eddig szakmailag és emberileg is nagyon gáz, amit művel.
Avatar
NovaProspekt
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1912
Csatlakozott: 2019.11.26. 14:17:19

2020.09.19. 22:17:11

csabimo írta:
2020.09.19. 22:03:43
Kért ha hinni lehet a híreknek egy Depay, Wijnaldum, Van de Beek meg fogalmam nincs hogy mi igaz ezekből, és kapott idáig 0 db embert 😃
jah ezek a pletykák... Koeman holland, úgyhogy biztosan csak holland játékosokat akar leigazolni, hozzuk hát hírbe a Barcát minél több holland focistával :mrgreen:

a kisöcsém csavarosabb logikával tudna ilyen pletyiket gyártani
Válasz küldése