Ronald Koeman

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Örülünk a menesztésének?

a. Igen
43
80%
b. Nem
3
6%
c. a
8
15%
 
Szavazatok száma: 54
Avatar
Feast4
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3531
Csatlakozott: 2014.05.01. 21:54:54

2020.12.06. 23:35:27

Most kivesézhetjük 3000x.

Oké rossz a csapat, de annyira nem hogy az alsó házból meneküljünk.Nyilván összecsinálnánk magunkat egy Bayerntől ez nem kérdés.De játéktudás alapján egy ilyen Cadizt agyon kéne verni.

A morál rossz a kulcsemberek kiégtek, nincs állandó kezdő, taktikailag sehol sem vagyunk.

Az az egyik legnagyobb baj hogy Ronald McKoeman bohóc, nem edző!Minden klubcsapatát gallyra tette, mert hülye ahhoz amit csinál.

Amúgy olyan edző mint amilyen játékos volt.Fafejű, erőszakos, barom!Ha egy játékos ilyen az nem baj.De edzőnél marha nagy gáz!

Bocsi a hangvételért de a hétvége nekem nagyon hazavágta az idegeim...
Kép
Barcahun
Capitá del Barça
Hozzászólások: 570
Csatlakozott: 2020.09.04. 16:09:08

2020.12.06. 23:18:17

vg99 írta:
2020.12.06. 20:24:03
Barcahun írta:
2020.12.06. 17:08:33
vg99 írta:
2020.12.06. 16:16:31
Szerintem pont egy Puyol vagy Xavi még nehezebb helyzetben lenne.
Mert senki sem meri Messit, Coutinhot, Griezt, Robertot, Busit, Piquet, Lengletet tartósan nem játszatni. Pedig látszott, hogy nélkülük semmivel nem rosszabb a csikócsapat, sőt. És abban sem hiszek, hogy ők képesek lennének újramotiválni ezeket a srácokat. Pénz meg nincs újakra.
Teljesen felesleges most az edzőcsere.
Te miről beszélsz? Xavi vagy Puyol itt lenne az mitől lenne nehezebb ne nevetess már, pont az baj, nincs minőségi játékos, már elviekben, ha ezen játékosok fénykoráról beszélünk. Az biztos, hogy két külön időszakról beszélünk, így az összevetés is felesleges, mert amikor Puyol még pályán volt, Busi, Pique és Messi is minőséget képvisel, egyébként nem motiválni kell, hanem kiszolgálni pl.: Messit, itt már rég nema motiváció, hanem a kor, és a rossz taktika és rossz igazolásokkal bénított csapatjáték a baj.
Nem mint játékosok, hanem mint edzők...
Hát igen, nem sokat tenne hozzá egyik sem és nem is feltétlenül edzőként kéne kezdjék itt,Puyol volt is itt, de elüldözte Barto... Barcánál divat házon belül hozni edzőt, Pep óta meg főleg, azért neki is megvolt a csillagállás rendesen, B-ből tudta kiket kell felhozni, erre más edző így sosem látott volna rá, mint ő, ezért is volt annyi jó játékos az utánpótlásból, mint ahogyan Fati és Migu, Alena, Puig, Pedri is felkerült, de csak azért mert sérülés hullám és anyagi gondok vannak és ez a szomorú. Visszatérve Pepre sztm, azért olyan keretre érkezett rá, hogy a siker garantált volt, tény ő keze alatt lettek jónéhányan világsztárok, de Henry, Eto, Dani Alves, Yaya, már rég készen voltak, mire ő odament. Nem is ő a taktika égett ki sztm, utána hozták Titot szerencsétlent, aztán bohóckodtak, végül jött Luis Enrique és megint csúcson voltunk, beért mindenki, aztán elkezdtett öregedni az aranycsapat és az új elnök minőségi pótlások helyett szakmai múlt hiányában bénázott, uccsó szeg Neymar elvesztése volt, azóta se edző, se csapat, Messi vitte a vállán amíg tudta a csapatot, ami néha elég jól is játszott, viszont nem indult meg a fiatalítás. Csapdába estünk. Nem volt jó igazolás, nem volt jó összekötés az utánpótlással. Maradtak a régiek, ha teljesítmányt akartunk, de ők egyre kevésbé voltak képesek erre. Ez eddig a szezonig tartott, ahol már kénytelenek voltak párat elküldeni újra meg ha lett is volna pénz, nincs beépítve, némi korona, 500 millió kidobott euro formán kivüli játékosokra és össze is dőlt a kártyavár.
Én nulláznám a dolgot, jöjjenek a fiatalok, sokkal rosszabb helyzetbe velük se kerülünk, majd beleszoknak, ha lesz pénz pár minőségi igazolás oszt ennyi. Minél előbb kezdjük annál hamarabb érünk a célunkhoz, kár húzni az időt és nézni ezt hétről hétre.
vg99
Capitá del Barça
Hozzászólások: 539
Csatlakozott: 2019.04.15. 18:07:51

2020.12.06. 20:24:03

Barcahun írta:
2020.12.06. 17:08:33
vg99 írta:
2020.12.06. 16:16:31
Szerintem pont egy Puyol vagy Xavi még nehezebb helyzetben lenne.
Mert senki sem meri Messit, Coutinhot, Griezt, Robertot, Busit, Piquet, Lengletet tartósan nem játszatni. Pedig látszott, hogy nélkülük semmivel nem rosszabb a csikócsapat, sőt. És abban sem hiszek, hogy ők képesek lennének újramotiválni ezeket a srácokat. Pénz meg nincs újakra.
Teljesen felesleges most az edzőcsere.
Te miről beszélsz? Xavi vagy Puyol itt lenne az mitől lenne nehezebb ne nevetess már, pont az baj, nincs minőségi játékos, már elviekben, ha ezen játékosok fénykoráról beszélünk. Az biztos, hogy két külön időszakról beszélünk, így az összevetés is felesleges, mert amikor Puyol még pályán volt, Busi, Pique és Messi is minőséget képvisel, egyébként nem motiválni kell, hanem kiszolgálni pl.: Messit, itt már rég nema motiváció, hanem a kor, és a rossz taktika és rossz igazolásokkal bénított csapatjáték a baj.
Nem mint játékosok, hanem mint edzők...
vargazoli
Jugador del Barça
Hozzászólások: 136
Csatlakozott: 2010.09.28. 13:57:02

2020.12.06. 17:19:24

vg99 írta:
2020.12.06. 16:16:31
Szerintem pont egy Puyol vagy Xavi még nehezebb helyzetben lenne.
Mert senki sem meri Messit, Coutinhot, Griezt, Robertot, Busit, Piquet, Lengletet tartósan nem játszatni. Pedig látszott, hogy nélkülük semmivel nem rosszabb a csikócsapat, sőt. És abban sem hiszek, hogy ők képesek lennének újramotiválni ezeket a srácokat. Pénz meg nincs újakra.
Teljesen felesleges most az edzőcsere.
Lehet, hogy Neked van igazad, de én egyedül Puyorról tudom elképzelni, hogy le tudná rendezni Messit!
Mert Messi pszihésen nincsen rendben, maga alatt van, kedveszegett, életúnt. Nem felejtett el focizni, csak semmi kedve nincs már hozzá. Ebből kéne felrázni.
Ne felejtsd el Messi Puyol alatt lett az aki, és szerintem nagyon tiszteli a volt kapitányát, hogy annak idején a pályán sem volt senki aki megállt volna, ha Puyol leteremti, vagy harcba küldi.
Hatalmas tekintélye volt.
Ennél lejjebb/rosszabb úgy sem lehet, mint amit a bajnokságban produkálunk.
Az meg mese habbal, hogy a BL-ben egy másik csapat játszik.
Kétszer megverték a Fradit, ami a spanyolhoz képest zs ligában játszik, és kétszer a Dinamót, aki szinte teljesen a B csapatával játszott.
A Juvét elismerem kétszer szépen elvertük, de a kinti meccsen hiányzott CR, ami sokat jelen.
SB. nyilatkozta, hogy nem érti miért van egy BL-forma, és egy liga formája a csapatnak.
Szerintem ez is csak kábítása a nézőknek, vagy talán még el is hiszi.
Egy formánk van : az az ötlettelen semmilyen liga forma.
Az meg tisztán látszik így utólag főleg, hogy az utóbbi öt évben egyszemélyes csapatunk volt: ha Messinek ment nyertünk, ha nem akkor néha T.S. hozott meccseket, de senki más nem.
Barcahun
Capitá del Barça
Hozzászólások: 570
Csatlakozott: 2020.09.04. 16:09:08

2020.12.06. 17:08:33

vg99 írta:
2020.12.06. 16:16:31
Szerintem pont egy Puyol vagy Xavi még nehezebb helyzetben lenne.
Mert senki sem meri Messit, Coutinhot, Griezt, Robertot, Busit, Piquet, Lengletet tartósan nem játszatni. Pedig látszott, hogy nélkülük semmivel nem rosszabb a csikócsapat, sőt. És abban sem hiszek, hogy ők képesek lennének újramotiválni ezeket a srácokat. Pénz meg nincs újakra.
Teljesen felesleges most az edzőcsere.
Te miről beszélsz? Xavi vagy Puyol itt lenne az mitől lenne nehezebb ne nevetess már, pont az baj, nincs minőségi játékos, már elviekben, ha ezen játékosok fénykoráról beszélünk. Az biztos, hogy két külön időszakról beszélünk, így az összevetés is felesleges, mert amikor Puyol még pályán volt, Busi, Pique és Messi is minőséget képvisel, egyébként nem motiválni kell, hanem kiszolgálni pl.: Messit, itt már rég nema motiváció, hanem a kor, és a rossz taktika és rossz igazolásokkal bénított csapatjáték a baj.
vg99
Capitá del Barça
Hozzászólások: 539
Csatlakozott: 2019.04.15. 18:07:51

2020.12.06. 16:16:31

Szerintem pont egy Puyol vagy Xavi még nehezebb helyzetben lenne.
Mert senki sem meri Messit, Coutinhot, Griezt, Robertot, Busit, Piquet, Lengletet tartósan nem játszatni. Pedig látszott, hogy nélkülük semmivel nem rosszabb a csikócsapat, sőt. És abban sem hiszek, hogy ők képesek lennének újramotiválni ezeket a srácokat. Pénz meg nincs újakra.
Teljesen felesleges most az edzőcsere.
vargazoli
Jugador del Barça
Hozzászólások: 136
Csatlakozott: 2010.09.28. 13:57:02

2020.12.06. 15:52:30

Ez a meccs ideális alkalom lett volna, hogy Koeman levonja a következtetést és szép csendben lemondjon.
Betonfejében ez természetesen meg sem fordult, elücsörögni ennyi pénzért másutt úgy sem tudna.
Nem ismerem a szerződését, lehet, hogy anyagilag úgy jár a legjobban, ha megvárja amíg lapátra teszik.
De eszembe jutott egy gondolat, persze nyilván csak elméleti szinten, de kíváncsi vagyok a véleményetekre!
Mi lenne, ha valamilyen csoda folytán a mai nappal lemondana Koeman, és a helyére bárkit, szó szerint bárkit akár a segédedzőt, vagy az ifiedzőt, vagy aki most végezte el a tanfolyamot ültetnék, lényegében csak hogy legyen papírja.
Az ideális persze Xavi lenne.
De a lényege a gondolatomnak nem ez!
Hanem odaraknák a valószínűleg semmilyen papírral nem rendelkező Puyolt másodedzőnek, megfigyelőnek, bárminek ami engedi a padon ülni.
Az biztos, hogy a partvonal mellett rohangálva leordítaná a csapat fejét a 90 percen keresztül.
Ott nem lehetne sétálgatni, lazsálni, ott megszakadna mindenki még talán Messi is!
A kérdésem hozzátok az lenne, akár szavazat formájában is, hogy nem tartanánk előbbre ezzel a felállással, vagy csak az én fantáziám túl élénk, és nem értek ehhez a játékhoz!
Peter
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3230
Csatlakozott: 2019.09.04. 02:22:17

2020.12.06. 15:30:06

Sosem tudjuk meg a valóságot, hogy Koeman magától ilyen vagy elvárást teljesít.....sanszos, hogy a kettő ötvözete felel meg a valóságnak....így viszont garantált, hogy messze nem a maximum lesz kihozva ebből a keretből....töketlen volt tehát már akkor amikor aláírt....időközben viszont kapott a kezébe a sorstól lehetőséget, amit duplán kihasználhatna.....még mától sem lenne ehhez teljesen késő.....csak aki már aláíráskor töketlen volt, valószínűleg az is marad....

Valverdének előnye volt, hogy a lejtőn lefelé csúszó brigád a csúcshoz még közelebb volt.....a tehetetlenségi erő és a korábbi évek lendülete még gurulásban tartotta....
Eagle
Barça C
Hozzászólások: 11
Csatlakozott: 2012.04.18. 23:43:14

2020.12.06. 14:30:58

Cseri írta:
2020.12.06. 09:37:33
Nincs jobb opció🤣 Edzői munkássága max. egy gyenge közepes, a Valenciát totál legatyásította. Nem is értem mi predesztinálta erre a csapatra. A Barcából, ha szerencsénk lesz, legalább egy középcsapatot képes lesz csinálni.
Az predesztinálta h jelenleg az edző kilátásai a Barcaban:
-Egy extrém instabil vedelem
-Messi akinek már nincs kedve itt játszani, de ha kiveszed a csapatból véged van
-Nincs épkézláb csatár a keretben
-Közben azért jó lenne fiatalitani
-Igazolasokra esély sincs, a súlyos adósságállomány miatt
-Sőt még a fizetésed is kérdéses. (Lásd Setient még mindig nem fizették ki, a játékosokkal folyamatosan egyezkednek)

Ha ezt bármilyen normális edző ügynöke elé teszed s aztán elmondod h mik az elvárások lásd be, nem sok embernek tetszene. :?

Szvsz arra alapoztak mint Enriquenél közepes edzői munkásság ahogy irtad is, de Barca legenda szóval úgy gondolták h lehet tekintélye az öltözőben, ami a legnagyobb probléma volt Setien idején.
Avatar
NovaProspekt
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1912
Csatlakozott: 2019.11.26. 14:17:19

2020.12.06. 13:50:07

barca_bome írta:
2020.12.06. 13:37:28
Ha így haladunk nem hogy Milan szintre süllyedünk, de még sokkal-sokkal lejebb. Bár szerintem ez nem fog bekövetkezni abban az esetben, ha egy hozzá értő elnökség lesz, mert ha megvan a koncepció, akkor szerintem közepes játékosokból és reményteljes fiatalokból is lehet versenyképes csapatot összerakni.
A top 3 garantált minden szezonban, az Atléticon és a Realon kívül a többi csapat nem tudja felvenni a versenyt a Barca játékosgárdájával, forrásaival, szóval olyan látványos visszaesésre nincs lehetőség. Egy PL-ben lehet, hogy odapofozódnánk a 7. helyre, valóban.

Új csapatot építeni meg lesz vagy öt év nekünk, ennek az elejét láthatjuk. Ha lesz egy új elnökség, és felszabadul egy komolyabb edző, akkor bebikázhatjuk jobban a folyamatot. Koeman pedig jó lenne, ha kirakosgatná addig az öregeket a kezdőből legalább.

Egyébként mióta nincs itt Valverde, azóta nehéz top csapatként gondolni erre a Barcára. Sokan tévedésben voltak vele kapcsolatban itt a fórumon. Valójában a gyökér elnök, a nagyképű, jóllakott veteránok, és a BL-t, triplát követelő szurkolók közepette ő volt az egyetlen józanul gondolkodni képes ember, aki képes volt úgy toldozni-foltozni a gépezetet, hogy valami még összetartsa pár évig. :D
Avatar
barca_bome
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 444
Csatlakozott: 2009.03.09. 22:50:08

2020.12.06. 13:37:28

Az egyetlen oka, hogy még itt van, az az, hogy nincs elnök. Szerintem még Barto is elzavarta volna már rég. Szerencsés, hogy nincs elnök, így "nyugodtan" ülhet a kispadon, de még így sem tudja megtartani a helyét.

Mióta Koeman az edző kb. 2 meccset bírtam végignézni, egyszerűen hidegen hagy a csapat. Remélem az új elnökség vele kezdi a takarítást, aztán jönnek a nevek szépen sorban.

Idén Fati volt az egyetlen ok, amiért érdemes lett volna Barca-meccset nézni.

Ha így haladunk nem hogy Milan szintre süllyedünk, de még sokkal-sokkal lejebb. Bár szerintem ez nem fog bekövetkezni abban az esetben, ha egy hozzá értő elnökség lesz, mert ha megvan a koncepció, akkor szerintem közepes játékosokból és reményteljes fiatalokból is lehet versenyképes csapatot összerakni.
Avatar
grgly50
Capitá del Barça
Hozzászólások: 760
Csatlakozott: 2018.02.07. 21:37:09

2020.12.06. 13:05:33

Eagle írta:
2020.12.06. 03:24:07




Nevetséges. Csak jobb opció van nála lényegében, ezt a teljesítményt akkor is übereltük volna, ha Setién marad. De persze, magyarázzátok meg minden meccs után, hogy nem volt szerencsénk, ellenünk fújt a bíró, be kellett volna lőni a helyzeteket, az ellenfél jó napot fogott ki, stb :lol:

Minden idők egyik legrosszabb edzője, olyan rombolást végez, mint amilyet korábban a Valenciával. Amíg hagyják neki, és el nem takarítják, mert magától ő nem fog elmenni, ahhoz kéne önkritika meg gerinc, emberünk pedig mindkettőnek híján van. Olyan magyarázatokkal áll elő, mint a nb1-es edzők, kb. a szintje is az!
Olvasva írásodat, jellemzésedet, amivel tökéletesen egyetértek, nekem Pintér Attila jutott eszembe.
Barcahun
Capitá del Barça
Hozzászólások: 570
Csatlakozott: 2020.09.04. 16:09:08

2020.12.06. 12:25:55

Samper írta:
2020.12.06. 10:47:22
Még mindig nem tudom eldönteni, hogy Koaman a saját elhatározásából állítja úgy össze a csapatot, ahogy akarja, vagy változatlanul teljesítenie kell bizonyos "elvárásokat".
Pont ezen agyaltam. Oké idehozták tehát Barto kutyája volt, de Ő már nincs itt, mikor kezdte fedni kellett a rossz döntéseket, Grizit tolni kellet -akinek most volt 2 jó meccse és nem bántani akarom, de én elküldeném mert volt rá 40 rossz meccse is - de most kb. azt csinálhatna, amit akar, de ezek szerint neki tényleg ennyi elképzelése van a játékról...
Nem minőségi edző, Messire mondják álldogál, mondjuk ezt tette az utóbbi 10 évben, csak nyertünk vele 3 BL-t, meg hozott pár bajnokit meg aranylabdát neki, meg aki ért a fovihoz azt is tudja miért álldogál, de mindegy, sajnos az viszont igaz, hogy nem motivált, vagy fejben nagyon nincs itt, de Ő egy a 11-ből és bőven van rá oka.
Kűman mégis ezt hogy engedheti meg magának, nekem detto ugyanaz az, üldögél a padon néz lefele semmi mondani valója nincs? Kis tűz, motiválás, ordibálás? Messi legalább bizonyított és oka is van ezt teszi, neki mi? Most jött ide, élete lehetősége, lehet vannak más-más karakterek, nem fog Pep-ként ugrálni toporzékolni, de ő olyan, mint aki az első gólnál feladja, és várja a végét.
Lehet technikailag nem jó edző (ez nem csak lehet, egy 5 éves gyerek komolyabb taktikai modosításokat vet be a Fifa-ba 2 vesztes meccs után), nem is túl tűzes egyéniség, de neki is kutya kötelessége lenne, ha nem a pályán de azon kivül odatennie magát.
Amint jön az új vezetés Ő megy, nekem csak az a bajom, hogy miért ilyen későn van a választás,addigra már késő lesz, lemegy az átigazolási időszak, és ilyen ütemben nem fogunk BL-t érő helyen végezni...
Samper
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3846
Csatlakozott: 2014.10.22. 16:22:27

2020.12.06. 10:47:22

Még mindig nem tudom eldönteni, hogy Koaman a saját elhatározásából állítja úgy össze a csapatot, ahogy akarja, vagy változatlanul teljesítenie kell bizonyos "elvárásokat".
Goikoechea
Jugador del Barça
Hozzászólások: 106
Csatlakozott: 2008.02.07. 10:17:47

2020.12.06. 10:42:08

Nekem sem a kedvenc edzőm, de sajnos a helyzet sokkalta bonyolultabb, mint hogy a nyakába varjunk mindent. A klub csőd közeli helyzetben van, nincs elnökség, Messi motiválatlan, a védelem lyukas. Az edző szeretett volna pár új játékost,akik nem jöttek. Szerencsétlen Mingueza öngólt fejel, Lenglet óriasit hibázik, Stegen nem tud javítani. Mit tehet ilyenkor az edző? Mondjon le? Használja csak a fiatalokat bátran, első 4 hely valamelyike jó lesz. Tök mindegy szerintem, hogy 1 ponttal lemaradva 2., vagy 10-zel 3. Szokjanak csak össze a fiatalok és készüljenek fel a Messi utáni focira.
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21052
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2020.12.06. 10:26:39

Tomix354 írta:
2020.12.06. 10:07:20
Én azt értem, hogy sokan elküldenék Koemant, de azt már nem, hogy miért Xaviban látják a megmentőt. Továbbra is egy bizonyított edzőt hoznék, aki tud 0-ról csapatot építeni, mellé mehet másodedzőnek Xavi.
Most talán valóban nem Xavi lenne a legjobb lehetőség, egy olyan időszakban, amikor még mindig jelentős probléma, hogy benne ragadtunk a múltban. Ebben a helyzetben még másodedzőnek sem biztos, hogy hoznám. Jobban járhatnánk egy már bizonyított külsőssel, aki nem ül fel a nosztalgiavonatra, hanem elég bátor hozzá, hogy kirakja a kerékkötőket, és új alapokra helyezze a jövő Barcáját, a játékosok képességeihez igazítva a csapat játékát.

Ez utóbbit valamilyen szinten próbája Koeman is, de ő bele fog bukni abba, hogy nem merte kirakni a már sokszor megbukott embereket. Illetve edzőként nincs meg a tudása egy ilyen szintű klubhoz.

Jó kérdés, hogy ki legyen az, de amíg nem találunk megfelelőnek tűnő opciót, én addig is próbálkoznék egy ideiglenes megoldással a holland helyett. Volt már példa rá a futballtörténelemben, hogy belenyúltak ilyennel a tutiba, vagy legalább egyfajta konszolidáció megindult a csapatnál (pl. nálunk Antic-csal a 02/03-as szezonban). Persze azért ne Setién-féle teljesen komolytalan arc legyen, és főleg ne olyan, aki hajlamos felülni a nosztalgiavonatra.
Tomix354
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1054
Csatlakozott: 2018.03.09. 21:22:40

2020.12.06. 10:07:20

Én azt értem, hogy sokan elküldenék Koemant, de azt már nem, hogy miért Xaviban látják a megmentőt. Továbbra is egy bizonyított edzőt hoznék, aki tud 0-ról csapatot építeni, mellé mehet másodedzőnek Xavi.
Avatar
Cseri
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1784
Csatlakozott: 2010.11.19. 08:58:48
Tartózkodási hely: Pécs

2020.12.06. 09:37:33

Nincs jobb opció🤣 Edzői munkássága max. egy gyenge közepes, a Valenciát totál legatyásította. Nem is értem mi predesztinálta erre a csapatra. A Barcából, ha szerencsénk lesz, legalább egy középcsapatot képes lesz csinálni.
„Az egyik oldalon van egy csapat. A másik oldalon is van egy csapat, amiben ott van Lionel Messi. Az úgy egy teljesen más történet. Amikor az emberek különböző csapatokat elemeznek, emlékeztetniük kell magukat arra, hogy ez az egy ember mindent megváltoztat. Vele másképp néz ki egy csapat.”
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21052
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2020.12.06. 08:44:07

Eagle írta:
2020.12.06. 03:24:07


Nem voltam/vagyok nagy rajongója Koemannak de jelenleg nincs jobb opció nála. Ez van.
Nevetséges. Csak jobb opció van nála lényegében, ezt a teljesítményt akkor is übereltük volna, ha Setién marad. De persze, magyarázzátok meg minden meccs után, hogy nem volt szerencsénk, ellenünk fújt a bíró, be kellett volna lőni a helyzeteket, az ellenfél jó napot fogott ki, stb :lol:

Minden idők egyik legrosszabb edzője, olyan rombolást végez, mint amilyet korábban a Valenciával. Amíg hagyják neki, és el nem takarítják, mert magától ő nem fog elmenni, ahhoz kéne önkritika meg gerinc, emberünk pedig mindkettőnek híján van. Olyan magyarázatokkal áll elő, mint a nb1-es edzők, kb. a szintje is az!
Eagle
Barça C
Hozzászólások: 11
Csatlakozott: 2012.04.18. 23:43:14

2020.12.06. 03:24:07

Az az elvaras h ő lőjön gólt, vagy h ő vegye le a labdát Lenglet helyett? Amit a pályán kivülröl tehetett azt megtette ma, sokkal több helyzetünk volt, a Cadiznak momentuma nem volt kivéve azokat amiket a védelem ajándekozott nekik. A félidőben jobbak lettünk jött is a gól. Arról nem is beszélve h páran nem is utaztak Budapestre, és egész héten erre a meccsre pihenhettek.

Xavitol mi lesz az elvaras, h 90% ban nálunk legyen a labda és az ellenfel egyszer se jusson a kapunkig? Látjuk h ha ez történik, a védelem akkor is összehozza nekik a gólt a semmiből. Az a baj h Xavi sem garancia semmire, föleg h nincs semmennyi tapasztalata edzőként európában. Ezekkel a tátongó lyukakkal a keretben mint amilyen a csatár meg a kh poszt jelenleg ő sem tudna csodát tenni.

Nem voltam/vagyok nagy rajongója Koemannak de jelenleg nincs jobb opció nála. Ez van.
Avatar
Leon
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2578
Csatlakozott: 2014.02.17. 16:20:26
Tartózkodási hely: Balkán sarkán

2020.12.06. 01:05:20

Mikor jön már Xavi?

Más nem is érdekel....
Messi campion del Mundo 2022. G.O.A.T.

Gianluigi Buffon (a Messivel való találkozásról 2013-ban): Meg kellett érintenem Messit, hogy megbizonyosodjak róla, olyan ember, mint mi.

L4wandowski

Tito per sempre etern.Infinite Iniesta Grácies Xavi, Grácies Piqué!

Grácies Messi!
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21052
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2020.12.05. 22:57:34

Karácsonyra új edzőt kérek!
10 meccs alatt 16 pontot buktunk, nincs miről beszélni. Nehogy már az mentse meg, hogy a Fradi ellen gáláztunk. #-o
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6590
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2020.12.02. 23:07:23

Nagyon tetszik, amot az elmúlt hetekben csinált. A sérülések ellenére is jól forgatja a csapatot, mindenki kap lehetőséget, és lehoztunk 3 meccset 11 rúgott és 0 kapott góllal, még ha nem is világverő csapatok ellen. De pl. Valverde híres volt arról, hogy folyamatosan ugyanazt a kezdőt nyomatta.

Nem tudom, hogy ez mennyire annak az érdeme, hogy beért volna a munkája, de néha azért felvillan, hogy tudunk mi magasabb sebességen is játszani. Griezmann úgy néz ki felvette a ritmust, Dembele a legjobb szezonját hozza eddig, Alena meg nekem nagy pozitív meglepetés. Amíg nem kapja el a fonalat Pjanic, addig simán lehetne kezdő.
Emellett rájött, hogy Braithwaite sem akkora kutyaütő.

Nagyon remélem, hogy miután most elkezdtek jönni az eredmények, Ő is kicsit elfelejti majd a Busi-Robi-Pique pakkot, főleg ha már Araujo is egészséges lesz.
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
vg99
Capitá del Barça
Hozzászólások: 539
Csatlakozott: 2019.04.15. 18:07:51

2020.11.22. 20:04:35

Szerintem épeszű edző most nem jön ide.
Üres kassza, slepp, Messi, Grizi, a B csapat is nulla.
Mégis most kiből gyúrjanak csapatot?
Jó ha egy kezdő kiállítható.

A jelen helyzet 90%ban Bartonak köszönhető.
Avatar
Cseri
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1784
Csatlakozott: 2010.11.19. 08:58:48
Tartózkodási hely: Pécs

2020.11.22. 19:46:07

gránit írta:
2020.11.21. 23:23:03
Kérdés, hogy ki jöjjön helyette.
Német iskolából örülnék valakinek, ha már Bielsa nem elérhető, Ralf Ragnick esetleg? 🤔
„Az egyik oldalon van egy csapat. A másik oldalon is van egy csapat, amiben ott van Lionel Messi. Az úgy egy teljesen más történet. Amikor az emberek különböző csapatokat elemeznek, emlékeztetniük kell magukat arra, hogy ez az egy ember mindent megváltoztat. Vele másképp néz ki egy csapat.”
Válasz küldése