Ronald Koeman

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Örülünk a menesztésének?

a. Igen
43
80%
b. Nem
3
6%
c. a
8
15%
 
Szavazatok száma: 54
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15406
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2021.01.09. 18:17:57

vidra írta:
2021.01.09. 17:40:17
csababarca

Engem szurkolóként totál nem hat meg, hogy 5-10-15-20-25 évvel ezelőtt ki volt legenda. Én most szeretnék fejlődést, jó focit látni.
Szerintem banánköztársaság szint, hogy valakit azért neveznek ki edzőnek, mert jó játékos volt valamikor. Kit érdekel? Nevezzék ki azért, mert ért a csapat irányításához, ért a taktikához, az edzősködéshez, stb. Vannak olyan személyiségek, akik sose voltak játékosok, mégis magas szinten el tudnak vezetni egy csapatot és vannak olyanok, akik a fél életüket a pályán töltötték és semmilyen összefüggés nem maradt meg nekik róla.
miért nekem címzed?
ugyanerről beszéltem, engem sem hat meg.

csak okfejtettem, hogy egy olyan játékosnak hamarabb elnézünk dolgokat edzőként, akit láttunk játszani, mint akit nem.

de hidd el, ha valaki engem aztán nem érdekel, hogy valaki volt e barca játékos vagy sem, sőt ki szoktam röhögni az ilyen érveket a fórumon, ha valaki ezzel jön, hogy "barca múlt".
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
vidra
Capitá del Barça
Hozzászólások: 726
Csatlakozott: 2018.05.06. 23:33:21

2021.01.09. 17:40:17

csababarca

Engem szurkolóként totál nem hat meg, hogy 5-10-15-20-25 évvel ezelőtt ki volt legenda. Én most szeretnék fejlődést, jó focit látni.
Szerintem banánköztársaság szint, hogy valakit azért neveznek ki edzőnek, mert jó játékos volt valamikor. Kit érdekel? Nevezzék ki azért, mert ért a csapat irányításához, ért a taktikához, az edzősködéshez, stb. Vannak olyan személyiségek, akik sose voltak játékosok, mégis magas szinten el tudnak vezetni egy csapatot és vannak olyanok, akik a fél életüket a pályán töltötték és semmilyen összefüggés nem maradt meg nekik róla.
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6589
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2021.01.09. 17:32:18

csababarca írta:
2021.01.09. 17:16:16
davi10 írta:
2021.01.09. 17:08:10

A második rész meg persze, közelebb van hozzád valaki, akit évekig láttál játszani, de ez nem jelenti azt, hogy a másik nem tett le semmit az asztalra, attól, hogy te nem láttad.
de nem is ezt mondtam.
hanem, hogy elnézőbb a szurkoló egy olyan játékoslegendával, aki konkrét örömöt okozott játékosként, átéltük ahogy legendává vált.

ezzel nem azt mondom, hogy Koeman nem tett le semmit az asztalra, sőt.
de ha egy Xavi jön nyáron, és ugyanezeket a számokat hozná, meg játékot, akkor szinte biztos vagyok benne, hogy nagyobb türelemmel lennénk felé, és kevesebb fikát kapna.
a kora miatt is, meg mert élénken él bennünk mit adott a klubnak játékosként.
Elsősorban nem is rád céloztam, mert tőled nem rémlik ilyen megnyilvánulás Koeman felé.

A többiben meg úgy néz ki egyetértünk.
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15406
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2021.01.09. 17:16:16

davi10 írta:
2021.01.09. 17:08:10

A második rész meg persze, közelebb van hozzád valaki, akit évekig láttál játszani, de ez nem jelenti azt, hogy a másik nem tett le semmit az asztalra, attól, hogy te nem láttad.
de nem is ezt mondtam.
hanem, hogy elnézőbb a szurkoló egy olyan játékoslegendával, aki konkrét örömöt okozott játékosként, átéltük ahogy legendává vált.

ezzel nem azt mondom, hogy Koeman nem tett le semmit az asztalra, sőt.
de ha egy Xavi jön nyáron, és ugyanezeket a számokat hozná, meg játékot, akkor szinte biztos vagyok benne, hogy nagyobb türelemmel lennénk felé, és kevesebb fikát kapna.
a kora miatt is, meg mert élénken él bennünk mit adott a klubnak játékosként.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6589
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2021.01.09. 17:08:10

LG írta:
2021.01.09. 16:46:07
Mondhatod, hogy nem az elnök, hanem a klub iránt kötelezte el magát. Ahogy pl. egy állami vezető is a hazáját szolgálja, nem az aktuális kormányt elviekben. De azért nem mindegy, hogy Szent István vagy Rákosi nevez ki valakit.
Szerintem érdemesebb valakit az elvégzett munkája alapján megítélni, mint az alapján, hogy ki nevezte ki.
Biztos vagyok benne, hogy Koeman nem úgy vállalta el a melót, hogy na majd most jól kib.szok a klubbal, hanem ha már ennyire fos a helyzet, akkor megpróbálok a legjobb tudásom szerint segíteni rajta.

És mégegyszer, Setien se kapott ennyi mocskot, pedig a már említett érdemei mellett ha jól tudom az Ő érkezése előtt is volt vaj Barto füle mögött bőven (közösségi médiás hergelés, tudom hol folytatja De Ligt, stb.).
csababarca írta:
2021.01.09. 16:43:14
Puskás aztán pláne nem a legendám, ennek más okai is vannak, inkább hagyjuk. De őt aztán pláne nem láttam játszani.
De hogy mondjam, egy mai szurkoló előbb azonosul Xavival legendaként, mint Koemannal, ez szerintem evidens.
Na, mostmár érdekelnének a más okok is :D

A második rész meg persze, közelebb van hozzád valaki, akit évekig láttál játszani, de ez nem jelenti azt, hogy a másik nem tett le semmit az asztalra, attól, hogy te nem láttad.
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21052
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2021.01.09. 16:46:07

davi10 írta:
2021.01.09. 16:22:32


Egyáltalán nem látom ebben a hibát. Egy játékos se nagyobb a klubnál. Az elnök miért lenne? Koeman a klubhoz írt alá, nem Bartomeu-nak fogadott örök hűséget.
Vagy ennyi erővel a játékosok, akik Barto alatt jöttek, őket is el kell ítélni? Vagy azokat, akik alatta hosszabbítottak?
Szerintem baromság ez, a klub nagyobb az elnöknél.
Nézd, LE is Barto alatt jött, ahogy sok játékos is, de akkor még nem volt annyi disznóság a rovásán, és nem utáltatta meg magát mindenkivel. Így őket nem ítélem el emiatt. Nyárra viszont odáig fajult a dolog, hogy vállalhatatlan lett elnökként.

Mondhatod, hogy nem az elnök, hanem a klub iránt kötelezte el magát. Ahogy pl. egy állami vezető is a hazáját szolgálja, nem az aktuális kormányt elviekben. De azért nem mindegy, hogy Szent István vagy Rákosi nevez ki valakit.
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15406
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2021.01.09. 16:43:14

davi10 írta:
2021.01.09. 16:22:32
Nem az a gond, hogy negatívat mondanak róla, adott rá okot. De azért azt is lehet színvonalasan tenni, és lehet úgy, ahogy én idéztem lejjebb szarkasztikusan. Mert az már tényleg nevetséges, hogy Barto távozásával már nincs közellenség, így Koeman lett az, mert valakit mindig utálni kell. Setien nem kapott itt ennyi mocskot, pedig Ő nyertes helyzetből "leadta" a ligát és kapott egy 8-ast a BL-ben úgy, hogy több ideje lett volna összerakni a brigádot, mint Koeman-nak.

A másodikat nem értem, de elfogadom. De ilyen alapon Puskás se a te legendád? Mert őt még annyira se láttad focizni.
Oké persze, nem azt mondom, hogy mindennek el kell hordani, de tesz érte.

Puskás aztán pláne nem a legendám, ennek más okai is vannak, inkább hagyjuk. De őt aztán pláne nem láttam játszani.
De hogy mondjam, egy mai szurkoló előbb azonosul Xavival legendaként, mint Koemannal, ez szerintem evidens.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Peter
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3229
Csatlakozott: 2019.09.04. 02:22:17

2021.01.09. 16:27:27

Eddig edzőként szerencsés a pali. Hogy mennyire tud ezzel élni, az mostanában illetve, ha lesz új elnök és hagyja, akkor nyárig eldől.
Mindenesetre ott kezdte, ahol az elődjei abbahagyták (vagy még rosszabbul), majd a sors seprűje elkezdett sepregetni előtte. Láthatóan hirtelen nem tudott ezzel mit kezdeni, de talán felfogja, hogy mekkora szerencséje van.
Egy valamire is való edzőnek igazi szakmai aranybánya a mai helyzet, amennyiben megfelelően nyúl a dolgokhoz. Jelenleg ugyanis nehezebb elrontani, mint összerakni !!!
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6589
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2021.01.09. 16:22:32

LG írta:
2021.01.09. 15:14:20
Játékosként klublegenda, nekem azért is fájt, hogy Barto alatt elvállalta a posztot. Akkor az elnök már közellenség volt, a szurkolók, de már a játékosok többsége is a minél hamarábbi távozását akarta. Nálam, és pl. még sokaknál ezzel elég nagy mínuszba rakta magát.
Egyáltalán nem látom ebben a hibát. Egy játékos se nagyobb a klubnál. Az elnök miért lenne? Koeman a klubhoz írt alá, nem Bartomeu-nak fogadott örök hűséget.
Vagy ennyi erővel a játékosok, akik Barto alatt jöttek, őket is el kell ítélni? Vagy azokat, akik alatta hosszabbítottak?
Szerintem baromság ez, a klub nagyobb az elnöknél.
csababarca írta:
2021.01.09. 15:45:36
Mivel Koeman topik, nem gondolom, hogy ő lesz a megfelelő ember aki véghezviszi a változtatásokat, romeltakarítónak jött.
Egyébként nem is értem a gúnyos megjegyzéseket, azok irányába akik mernek egy fórumon negatívat mondani egy "legendáról". Van bőven a rovásán edzőként a palinak, kár ezt elvitatni.
Másrészt, nem a "mi" legendánk, egy kezemen meg tudnám számolni, hogy hányan látták őt fénykorában focizni itt, így nekem pl nem jelent semmit az, hogy ő itt volt játékos, meg klublegenda, stb. Sorry.
Nem az a gond, hogy negatívat mondanak róla, adott rá okot. De azért azt is lehet színvonalasan tenni, és lehet úgy, ahogy én idéztem lejjebb szarkasztikusan. Mert az már tényleg nevetséges, hogy Barto távozásával már nincs közellenség, így Koeman lett az, mert valakit mindig utálni kell. Setien nem kapott itt ennyi mocskot, pedig Ő nyertes helyzetből "leadta" a ligát és kapott egy 8-ast a BL-ben úgy, hogy több ideje lett volna összerakni a brigádot, mint Koeman-nak.

A másodikat nem értem, de elfogadom. De ilyen alapon Puskás se a te legendád? Mert őt még annyira se láttad focizni.
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15406
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2021.01.09. 15:45:36

Nero. írta:
2021.01.09. 15:16:15
Most nézem hogy a 2008as bevásárlás valóban nem volt óriási, de akkor se látom hogy a közeljövőben Deco, Eto’o, R10, Henry, Ibrahimovic, Villa, Suarez, Neymar stb. féle nagyágyúkat tudnánk hozni.

Nem Van Dijkról, KdBröl vagy mondjuk Mbapperól szólnak a pletykák sajnos

Ráadásul régen nem volt probléma ha egy igazolás nem jött be. Még ilyen Ibrahimovic vagy Csingrinszkij féle bukók is bele fértek. Senkit nem érdekelt, rá egy évre lelettek cserélve a Villa-Mascherano párosra.
Meglepődnék ha mondjuk Griezmant lecserélnénk Mbappera vagy Haalandra.
Persze ez igaz, és egyetértek.

Csak nem kell túlozni.
Ezek az idők elmúltak a klubnál, lehetett volna okosabban építkezni, költeni, fizukat adni, de ez mostmár mindegy, mert már megtörténtek.
Cél az lenne, hogy a normalitás útjára visszakerüljön majd a klub.
Van egy elég jó alapanyag (Fati, Pedri, Ts, Araujo, DeJong, Dest, Dembelé), ez azért bíztató, legalábbis számomra, mert van kikhez, mihez nyúlni.

Mivel Koeman topik, nem gondolom, hogy ő lesz a megfelelő ember aki véghezviszi a változtatásokat, romeltakarítónak jött.
Egyébként nem is értem a gúnyos megjegyzéseket, azok irányába akik mernek egy fórumon negatívat mondani egy "legendáról". Van bőven a rovásán edzőként a palinak, kár ezt elvitatni.
Másrészt, nem a "mi" legendánk, egy kezemen meg tudnám számolni, hogy hányan látták őt fénykorában focizni itt, így nekem pl nem jelent semmit az, hogy ő itt volt játékos, meg klublegenda, stb. Sorry.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2021.01.09. 15:16:15

Most nézem hogy a 2008as bevásárlás valóban nem volt óriási, de akkor se látom hogy a közeljövőben Deco, Eto’o, R10, Henry, Ibrahimovic, Villa, Suarez, Neymar stb. féle nagyágyúkat tudnánk hozni.

Nem Van Dijkról, KdBröl vagy mondjuk Mbapperól szólnak a pletykák sajnos

Ráadásul régen nem volt probléma ha egy igazolás nem jött be. Még ilyen Ibrahimovic vagy Csingrinszkij féle bukók is bele fértek. Senkit nem érdekelt, rá egy évre lelettek cserélve a Villa-Mascherano párosra.
Meglepődnék ha mondjuk Griezmant lecserélnénk Mbappera vagy Haalandra.
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21052
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2021.01.09. 15:14:20

Játékosként klublegenda, nekem azért is fájt, hogy Barto alatt elvállalta a posztot. Akkor az elnök már közellenség volt, a szurkolók, de már a játékosok többsége is a minél hamarábbi távozását akarta. Nálam, és pl. még sokaknál ezzel elég nagy mínuszba rakta magát.

Aztán be lett ígérve a nagytakarítás, és pont a legnagyobb kerékkötők maradhattak itt. Pique csak sérülése miatt került ki kezdőből, Busquets ha egészséges játszik, ha kell, ha nem, meccsenként jönnek is tőle az életveszélyes megmozdulások.

Ott van Puig helyzete.

Bicskanyitogató nyilatkozatok, bíróság, kifogáskeresés...

Szóval érthető, hogy sokan nem kedvelik az ürgét. Olyan személyiség, aki még akkor is megosztó lenne, ha jönnének a sikerek.
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15406
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2021.01.09. 14:55:28

Nero. írta:
2021.01.09. 14:42:58

Jelenleg csak 10 millió alatt tudunk igazolni. Amit Rijkaard, Pep, vagy Enrique igazolt az első nyáron (Rijkaard inkább második) az a mai árfolyamon 3-400 millió lenne.

dehogy lenne 3-400 millió.
Még a Rijkaard féle 2004-es nagybevásárlás talán, már csak azért is mert baromi sok játékos jött akkor.

De 2008-ban semmi ilyesmi nem volt.
Alves és Hleb volt a két legnagyobb név akkor talán, a többi az Busquets a b-ből jött fel, Cacares egy Huelva-ból jött, 30ért ma is bármikor elhozol egy fiatal védőt egy spanyol kiscsapatból (lásd Brait is olcsón jött pl), Piqué olcsón jött, lásd Eric Garcia is kb ingyen fog jönni, Pinto ingyen jött.

Ez a minőségű brigád ma se lenne több 200nál.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2021.01.09. 14:42:58

Nézd, ilyet most nem tudnék mondani. De a Barcát temették 2008-ban, aztán jött Pep, és tudjuk mi történt. Temették 2014-ben is, jött LE, és tudjuk mi történt. A Bayernt is temették már az edzőváltásuk előtt, de tudjuk, hogy végül mi történt. Conte is elég szépen összekapta az Intert a romjaiból, úgy, hogy néhány évvel korábban már egyszer megcsinálta ezt a Chesleavel is, igaz, ott csak egy szezonon keresztül tartott a csoda.
Volt lóvé igazolni.

Jelenleg csak 10 millió alatt tudunk igazolni. Amit Rijkaard, Pep, vagy Enrique igazolt az első nyáron (Rijkaard inkább második) az a mai árfolyamon 3-400 millió lenne.

Persze igaz hogy “nem elég csak összevásárolni”, de nem mindegy hogy milyen minőségű alapanyagból kell főzni.

Koeman meg lehet hogy klublegenda, de ettől függetlenül az eddigi eredményei meg a nyilatkozatai teljesen elfogadhatatlanok.
Bár gondolom Bartomeu anno azért nevezte ki, mert azt hitte hogy őt nem fogják ekézni azért mert a Dream Team egykori tagja. Kit érdekel hogy ki az edző? Csak Barcához méltó focit játsszunk és Barcához méltó eredmények legyenek. Koeman egyiket se hozza, ráadásul még a mellény is nagy.
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
Avatar
NovaProspekt
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1912
Csatlakozott: 2019.11.26. 14:17:19

2021.01.09. 13:58:54

Feast4 írta:
2021.01.09. 13:38:57
NovaProspekt írta:
2021.01.09. 12:50:32

milyen tények?

sorold kérlek az edzőket, akik lecseréltek egy sikergenerációt csődközelben lévő kluboknál úgy, hogy közben ugyanúgy lemosták a mezőnyt.
Ha le nem is mosták de stabilan az elejére vitték:
Simeone, Klopp, Conte, Fergusson még amikor az MUnál kezdett, azért voltak nevek.

Én amúgy pont ezt szeretném látni, hogy valahova haladunk.Ha nem is húzzuk be a címeket de rakjon már össze egy olyan fiatal keretet, ami simán bárki előtt megáll ha 2-3 komoly igazolást behúzunk.Onnan már bármi lehet.
Pedri, Frenkie, Araújo, Dest, Mingueza, akár még Braithwaite is szépen javul, és a régiek tűnnek el a kezdőből. Nekem ennyi elég jelenleg, és a nyakamat rá egyébként, h a szezon előtt a fórum 90%-a ugyanígy volt ezzel még. :D Riqui, Pjanic nem nagyon játszik sajnos, ez tény.

Cseri: 4 hónap, ja. :D már 4 hónap eltelt, tele a kezdő új arcokkal, de nem nyerjük minden meccsünket, értem. A foci csapatjáték, és amíg a csapat összeáll, az idő bizony. Mellesleg ha ilyen szempontból vizsgálod a kérdést, akkor azt ne felejtsd el, h Koeman egyáltalán nem kevés, ha az alternatíva Setién, Marcelino, meg a többi La Ligás edző.

LG: itt nem a jogos kritikáról van szó, hanem hogy itt egyesek már jóformán szimplán lebu.zizzák az emberünket. Azért legyen már egy határ, Koeman úgyis év végén megy, ha Laporta lesz az elnök, utána meg ezek az emberek nagyon bánni fogják, h nem tudták magukat türtőztezni, és elhordták minden sz.arnak a klub egy különben nagy játékosát egy-egy rosszul sikerült meccs után.
Avatar
Feast4
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3531
Csatlakozott: 2014.05.01. 21:54:54

2021.01.09. 13:38:57

NovaProspekt írta:
2021.01.09. 12:50:32

milyen tények?

sorold kérlek az edzőket, akik lecseréltek egy sikergenerációt csődközelben lévő kluboknál úgy, hogy közben ugyanúgy lemosták a mezőnyt.
Ha le nem is mosták de stabilan az elejére vitték:
Simeone, Klopp, Conte, Fergusson még amikor az MUnál kezdett, azért voltak nevek.

Én amúgy pont ezt szeretném látni, hogy valahova haladunk.Ha nem is húzzuk be a címeket de rakjon már össze egy olyan fiatal keretet, ami simán bárki előtt megáll ha 2-3 komoly igazolást behúzunk.Onnan már bármi lehet.
Kép
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21052
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2021.01.09. 13:27:55

Cseri leírta a legfontosabb dolgot: az eredményeket. Legutóbb egy nagy győzelmet arattunk, a játék is biztató volt, de ha összességében nézzük az itt töltött idejét, akkor igenis jogosan kapta a kritikákat.

Meglátjuk, hogy a szerdai fellángolás volt-e, vagy valami tényleg elindul.
milyen tények?

sorold kérlek az edzőket, akik lecseréltek egy sikergenerációt csődközelben lévő kluboknál úgy, hogy közben ugyanúgy lemosták a mezőnyt.
Nézd, ilyet most nem tudnék mondani. De a Barcát temették 2008-ban, aztán jött Pep, és tudjuk mi történt. Temették 2014-ben is, jött LE, és tudjuk mi történt. A Bayernt is temették már az edzőváltásuk előtt, de tudjuk, hogy végül mi történt. Conte is elég szépen összekapta az Intert a romjaiból, úgy, hogy néhány évvel korábban már egyszer megcsinálta ezt a Chesleavel is, igaz, ott csak egy szezonon keresztül tartott a csoda.
Avatar
Cseri
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1784
Csatlakozott: 2010.11.19. 08:58:48
Tartózkodási hely: Pécs

2021.01.09. 13:19:52

NovaProspekt írta:
2021.01.09. 12:50:32


milyen tények?

sorold kérlek az edzőket, akik lecseréltek egy sikergenerációt csődközelben lévő kluboknál úgy, hogy közben ugyanúgy lemosták a mezőnyt.
Egy edző munkájának kiváló mérőszáma a megszerzett trófeák száma mellett, hogy mennyi meccsből, mennyi pontot gyűjtött, a lőtt gólok, és a kapott gólok száma, ja és mostanában a ziccerek száma is. :)
Gondolod a holland nem tudta mire vállalkozik? Tudod, aki prostinak áll, az ne csodálkozzon, ha néha meg is... Ha meg tudta, hogy kevés hozzá, minek vállalta el?
Azért ebben a keretben bőven több van, tele európa, és világbajnokokkal. Ígéretes fiatalokban sincs hiány, itt van a világ egyik legjobb kapusa, és lehet fikázni Messit, de még mindig a világ legjobbja.
Ami arcpirító, hogy nagyszájjal berúgta az ajtót, hogy milyen gyenge a barca, Busival, meg Piquevel, erre kik játszanak? Jó, a leendő elnök a sérülése okán jelenleg nem.
4hónapja itt van, nevetséges gólok még mindig vannak, bárkitől kaphatunk minimum egy gólt, cserébe nem lővünk gólokat. Miért legyek derűlátó? De legyen nektek igazatok, és majd jövök bocsánatot kérni. 😁
„Az egyik oldalon van egy csapat. A másik oldalon is van egy csapat, amiben ott van Lionel Messi. Az úgy egy teljesen más történet. Amikor az emberek különböző csapatokat elemeznek, emlékeztetniük kell magukat arra, hogy ez az egy ember mindent megváltoztat. Vele másképp néz ki egy csapat.”
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6714
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2021.01.09. 13:02:46

davi10 írta:
2021.01.09. 11:45:16
NovaProspekt írta:
2021.01.09. 11:18:15
nem klublegenda amúgy a pali?

azt értem persze, h te nem bírod a mostani edzősködése miatt.
Dehogy klublegenda, kit érdekel, hogy mit csinált 20-30 éve??? Én is lőttem már szabadból gólt!!!
Puig-ot nem jáccatja, fafejű, amatőr, nem ért hozzá és még iszik is. Ja és 15 éve tönkretette a Valencia-t!!!
Ja és én régebb óta szurkolok a csapatnak, mint Koeman.
Kihagytam valamit? :D
Állítólag az asszonyt is veri és szódával issza a Gere Kopárt :shock:
Avatar
NovaProspekt
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1912
Csatlakozott: 2019.11.26. 14:17:19

2021.01.09. 12:50:32

Cseri írta:
2021.01.09. 12:36:55
Játékosként klublegenda, ezt senki nem vitatja, edzőként gyenge közepes, és ezt eddig itt sem sikerült cáfolnia. Jó, ha 50%os a mutatója. Ezt el lehet bagatelizálni,lehet mosdatni, de a tények makacs dolgok. De írjuk a javára, hogy több ziccerünk van😉
milyen tények?

sorold kérlek az edzőket, akik lecseréltek egy sikergenerációt csődközelben lévő kluboknál úgy, hogy közben ugyanúgy lemosták a mezőnyt.
davi10 írta:
2021.01.09. 11:45:16
Dehogy klublegenda, kit érdekel, hogy mit csinált 20-30 éve??? Én is lőttem már szabadból gólt!!!
Puig-ot nem jáccatja, fafejű, amatőr, nem ért hozzá és még iszik is. Ja és 15 éve tönkretette a Valencia-t!!!
Ja és én régebb óta szurkolok a csapatnak, mint Koeman.
Kihagytam valamit? :D
az mér baj, ha iszik? pont mi magyarok beszélünk :mrgreen:
Avatar
Cseri
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1784
Csatlakozott: 2010.11.19. 08:58:48
Tartózkodási hely: Pécs

2021.01.09. 12:36:55

davi10 írta:
2021.01.09. 11:45:16

Dehogy klublegenda, kit érdekel, hogy mit csinált 20-30 éve??? Én is lőttem már szabadból gólt!!!
Puig-ot nem jáccatja, fafejű, amatőr, nem ért hozzá és még iszik is. Ja és 15 éve tönkretette a Valencia-t!!!
Ja és én régebb óta szurkolok a csapatnak, mint Koeman.
Kihagytam valamit? :D
Játékosként klublegenda, ezt senki nem vitatja, edzőként gyenge közepes, és ezt eddig itt sem sikerült cáfolnia. Jó, ha 50%os a mutatója. Ezt el lehet bagatelizálni,lehet mosdatni, de a tények makacs dolgok. De írjuk a javára, hogy több ziccerünk van😉
„Az egyik oldalon van egy csapat. A másik oldalon is van egy csapat, amiben ott van Lionel Messi. Az úgy egy teljesen más történet. Amikor az emberek különböző csapatokat elemeznek, emlékeztetniük kell magukat arra, hogy ez az egy ember mindent megváltoztat. Vele másképp néz ki egy csapat.”
Alcantara
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3881
Csatlakozott: 2011.08.30. 09:31:30

2021.01.09. 12:36:34

NovaProspekt írta:
2021.01.09. 11:18:15
grgly50 írta:
2021.01.06. 17:19:28
pontagyú macskajancsi csak szórakozik és próbálja igazolni a bizonyítványát
nem klublegenda amúgy a pali?
Már megbocsáss, de honnan kellene tudnia? Pep, Xavi, Messi.Ez az időszámítás kezdete.
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6589
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2021.01.09. 11:45:16

NovaProspekt írta:
2021.01.09. 11:18:15
nem klublegenda amúgy a pali?

azt értem persze, h te nem bírod a mostani edzősködése miatt.
Dehogy klublegenda, kit érdekel, hogy mit csinált 20-30 éve??? Én is lőttem már szabadból gólt!!!
Puig-ot nem jáccatja, fafejű, amatőr, nem ért hozzá és még iszik is. Ja és 15 éve tönkretette a Valencia-t!!!
Ja és én régebb óta szurkolok a csapatnak, mint Koeman.
Kihagytam valamit? :D
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
Avatar
NovaProspekt
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1912
Csatlakozott: 2019.11.26. 14:17:19

2021.01.09. 11:18:15

grgly50 írta:
2021.01.06. 17:19:28
pontagyú macskajancsi csak szórakozik és próbálja igazolni a bizonyítványát
nem klublegenda amúgy a pali?

azt értem persze, h te nem bírod a mostani edzősködése miatt.
Avatar
vidra
Capitá del Barça
Hozzászólások: 726
Csatlakozott: 2018.05.06. 23:33:21

2021.01.06. 22:33:46

Mostanában pont jobban néz ki Koeman, szerintem, nem hiszem, hogy sokat inna. Lehet a jó mediterrán kaja teszi! :D
Válasz küldése
cron