Ronald Koeman

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Örülünk a menesztésének?

a. Igen
43
80%
b. Nem
3
6%
c. a
8
15%
 
Szavazatok száma: 54
Avatar
vinszentvega
Capitá del Barça
Hozzászólások: 831
Csatlakozott: 2016.09.13. 10:17:08

2021.09.22. 11:47:00

vg99 írta:
2021.09.22. 10:49:25
Szerintem Xaviban most lenne a legkisebb kockázat.
Mert nincs veszítenivalónk,
jobban felkészített csapatot szeretnénk látni, egészséges arányokkal, önbizalommal.
Ha Fatiék visszatérnek, akkor elől megleszünk idénre.

Sokan mondják, hogy a B csapat a 3. ligából sem jutott fel, mitől lennének itt jók a fiúk.
Javítsatok ki, de Baldé, Gavi, Nico kb. 17-18 éves, nem hiszem, hogy sok évet lehúztak a B-ben,
Demir meg pl. most jött.
Tavaly Araujos, Pedri, Mingu beépülése alapján, én totál örülnék, ha évente 1-2 gyerek felkerülne, és maradni tudna.
Xavi, hát igen már csak azért is, mert talán az emberek megint elkezdenének kijárni a stadionba(meg leüljenek a tv elé is)
It's the little differences. I mean, they got the same shit over there that we got here, but it's just...it's just, there it's a little different
Avatar
Deluigi
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1867
Csatlakozott: 2021.06.08. 22:25:50
Tartózkodási hely: Szekelyudvarhely

2021.09.22. 11:43:19

Cseri írta:
2021.09.22. 11:13:30
Nem vagy gonosz,csak gyakorlatias:) Az öreg bolgár csukott szemmel 10-ből kilencszer eltalálná az új gólvágónk Araujo fejét cornerból :) A brazil,meg annyit bepiszkálna,mint Lúk:) Hú,de boomer vagyok...
ezzel az erovel az oreg Koeman is beallhatott volna es a szabadokat bevagna...
Avatar
Cseri
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1800
Csatlakozott: 2010.11.19. 08:58:48
Tartózkodási hely: Pécs

2021.09.22. 11:13:30

Feast4 írta:
2021.09.22. 11:03:49

Egy füst alatt be is állhatnának. Most gonosz leszek de 50-55 évesen szerintem még a Granadát kirendezik. :mrgreen:
Nem vagy gonosz,csak gyakorlatias:) Az öreg bolgár csukott szemmel 10-ből kilencszer eltalálná az új gólvágónk Araujo fejét cornerból :) A brazil,meg annyit bepiszkálna,mint Lúk:) Hú,de boomer vagyok...
„Az egyik oldalon van egy csapat. A másik oldalon is van egy csapat, amiben ott van Lionel Messi. Az úgy egy teljesen más történet. Amikor az emberek különböző csapatokat elemeznek, emlékeztetniük kell magukat arra, hogy ez az egy ember mindent megváltoztat. Vele másképp néz ki egy csapat.”
Avatar
Feast4
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3542
Csatlakozott: 2014.05.01. 21:54:54

2021.09.22. 11:03:49

Cseri írta:
2021.09.22. 11:01:46
...
Remélem Romario lesz a pályaedzője :)
Egy füst alatt be is állhatnának. Most gonosz leszek de 50-55 évesen szerintem még a Granadát kirendezik. :mrgreen:
bunga írta:
2021.09.22. 10:52:14
...
Most kivételesen egyet értek. Mivel látványosan lekommunikáltuk, ország világ elé, hogy milyen pénzügyi helyzetben vagyunk, így pl. egy Conte azon túl, hogy pénz baromi nagyot bukhat azon, hogyha idejön. Nagyon csúnyán megéghet, aztán fújhatja a reputációját.

Míg pl. egy ilyen Pirlo, aki csattant a Juvénál (bár szerintem ez nem csak az Ő sara volt) igazából nem veszíthet semmit. Max megint ég egyet.

Ezért félek attól, hogy egy ilyen Cocu kaliberű olcsó, de mindegy megoldás születik...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Feast4 2021.09.22. 11:18:48-kor.
Kép
Avatar
Cseri
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1800
Csatlakozott: 2010.11.19. 08:58:48
Tartózkodási hely: Pécs

2021.09.22. 11:01:46

Feast4 írta:
2021.09.22. 10:59:01

Van Barca DNS-e. :D.

Lesz itt még Sztoicskov edző. 8-[
Remélem Romario lesz a pályaedzője :)
„Az egyik oldalon van egy csapat. A másik oldalon is van egy csapat, amiben ott van Lionel Messi. Az úgy egy teljesen más történet. Amikor az emberek különböző csapatokat elemeznek, emlékeztetniük kell magukat arra, hogy ez az egy ember mindent megváltoztat. Vele másképp néz ki egy csapat.”
Avatar
Feast4
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3542
Csatlakozott: 2014.05.01. 21:54:54

2021.09.22. 10:59:01

Cseri írta:
2021.09.22. 10:20:17
Feast4 írta:
2021.09.21. 19:08:17
A Mundo szerint Cocu is a kalapban. Meg vagyunk mentve! #-o
Meg :) Psv-nél nem volt rossz,aztán Törökországban, és Angliában is bukott. Remélem a sor végén van! :mrgreen:
Van Barca DNS-e. :D.

Lesz itt még Sztoicskov edző. 8-[
Kép
bunga
Capitá del Barça
Hozzászólások: 749
Csatlakozott: 2021.01.26. 21:13:33

2021.09.22. 10:52:14

Az, hogy Koemannak lejárt az ideje - vitathatatlan. A probléma az utóddal van. Laporta a klub anyagi helyzetére tekintettel kivette a mindenkori edző kezéből az igazolásokat, sőt nem átall az összeállításba is belebeszélni próbálni.. Ki hajlandó a valamirevaló edzők közül egy ilyen helyzetbe beleszállni? Csődközeli pénzügyi helyzet, szétesett játékoskeret...Csak olyan edző vállalhatja el, aki csak nyerhet azon, hogy a Barca minimálisan sikeres edzője lehet.
vg99
Capitá del Barça
Hozzászólások: 542
Csatlakozott: 2019.04.15. 18:07:51

2021.09.22. 10:49:25

Szerintem Xaviban most lenne a legkisebb kockázat.
Mert nincs veszítenivalónk,
jobban felkészített csapatot szeretnénk látni, egészséges arányokkal, önbizalommal.
Ha Fatiék visszatérnek, akkor elől megleszünk idénre.

Sokan mondják, hogy a B csapat a 3. ligából sem jutott fel, mitől lennének itt jók a fiúk.
Javítsatok ki, de Baldé, Gavi, Nico kb. 17-18 éves, nem hiszem, hogy sok évet lehúztak a B-ben,
Demir meg pl. most jött.
Tavaly Araujos, Pedri, Mingu beépülése alapján, én totál örülnék, ha évente 1-2 gyerek felkerülne, és maradni tudna.
Kalapos
Capitá del Barça
Hozzászólások: 712
Csatlakozott: 2020.12.10. 09:48:11

2021.09.22. 10:40:08

Cseri írta:
2021.09.22. 10:20:17
Meg :) Psv-nél nem volt rossz,aztán Törökországban, és Angliában is bukott. Remélem a sor végén van! :mrgreen:
Cocu-t egyáltalán nem ismerem, de gyorsan megnéztem a Fener előtte 2-3. volt, aztán jött az ő szezonja amikor már 5.+, és azóta is 5.+ helyezés és gyenge teljesítmény. Nem hiszem hogy pár hónap alatt akkor kárt okozott hogy azóta se tudtak felépülni 3 szezon alatt, valszeg sokkal több gond van mint az edző. Mondjuk nálunk ugyanez a helyzet szóval ezek szerint nem túl jó tűzoltó, de a spanyolos foci jobban fekszik neki tuti mint a török :D
A Derby-t nem ismerem.

A lényeg hogy nem jó az ajánló levele, de nem is rossz, teljesen értékelhető jelölt szerintem.
Avatar
Cseri
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1800
Csatlakozott: 2010.11.19. 08:58:48
Tartózkodási hely: Pécs

2021.09.22. 10:20:17

Feast4 írta:
2021.09.21. 19:08:17
A Mundo szerint Cocu is a kalapban. Meg vagyunk mentve! #-o
Meg :) Psv-nél nem volt rossz,aztán Törökországban, és Angliában is bukott. Remélem a sor végén van! :mrgreen:
„Az egyik oldalon van egy csapat. A másik oldalon is van egy csapat, amiben ott van Lionel Messi. Az úgy egy teljesen más történet. Amikor az emberek különböző csapatokat elemeznek, emlékeztetniük kell magukat arra, hogy ez az egy ember mindent megváltoztat. Vele másképp néz ki egy csapat.”
Avatar
Barcaforever
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3973
Csatlakozott: 2004.10.13. 19:17:18
Tartózkodási hely: Barcelona/Budapest

2021.09.22. 09:53:41

1-kor sajtótájékoztatón fog beszélni a Cádiz elleni meccsről, kíváncsi leszek milyen beszólásai lesznek még a klub felé.

Közben már az is elhangzott tőle, hogy Messi itt léte elfedte a klub/keret jelenlegi problémáit.
Kép
Zsono
Jugador del Barça
Hozzászólások: 212
Csatlakozott: 2017.12.10. 21:12:36

2021.09.21. 19:20:09

Minden komolyságot mellőzve, egy kicsit inkább kilépve a mostani helyzet okozta komor hangulatból:

A végén még sokat köszönhetünk Messinek PSG-s korából is: ha most a Nasser sejk kirakja Pochettinot Messi lecserélése miatt, szabad edzővé válik... 8) :D

(Magam sem gondolom komolyan)
Avatar
Feast4
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3542
Csatlakozott: 2014.05.01. 21:54:54

2021.09.21. 19:08:17

A Mundo szerint Cocu is a kalapban. Meg vagyunk mentve! #-o
Kép
Peter
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3287
Csatlakozott: 2019.09.04. 02:22:17

2021.09.21. 18:28:39

Az igazolások topicban kifejtettem, hogy Conte ugyan képes rövid távon ráncba szedni egy csapatot, de előszeretettel épít az öregebb, tapasztaltabb játékosokra.
Nálunk viszont nem erre lenne szükség, épp ellenkezőleg, itt a fiatalokat kellene egységes szerkezetbe foglalni. Tőlünk sztárgázsit nem remélhet senki, tehát aktuális top edzőben felesleges is elmélkedni.
Lassan mindenkinek be kell látni, hogy gazdasági és személyi állományunk egy jó lehetőségekkel rendelkező kiscsapat szintjére került. A klubra nézve ez nem túl rózsás helyzet, de a fiatal 18-20 éves generációra nézve viszont remek lehetőség a bizonyításra, kiugrásra, fejlődésre. Igazolni jelenleg nem tudunk, pénzt hozni a tulajdonos nem tud, csak a jó és eladható focinkra tudunk támaszkodni.
Előnyünk jelenleg a Barcelona név és a még meglévő szurkolói bázis valamint egy fiatal keret.
Ezek a dolgok szerencsére még nincsenek teljesen porrá zúzva és azért is kell mielőbb edzőt váltani, hogy a két fontos tényező - Barcelona név és szurkolói bázis - valamint a tehetséges fiatalok ne amortizálódjanak tovább.
Erik ten Hag lenne nálam a favorit.
Avatar
BarcasKrisz
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 375
Csatlakozott: 2006.05.07. 22:46:31

2021.09.21. 18:15:28

Tivadar6 írta:
2021.09.21. 17:32:29
Valaki kifejtené, hogy miért vagytok benne olyan biztosak, hogy Xavi lenne a megfelelő edző?

Természetesen szakmai szempontokra gondoltam.
Szakmai szempontból nem tudok hozzászólni, de Guardiolára is azt mondták, hogy már játékosként is az edző meghosszabbított keze volt. Xavi hasonló szerepkörben játszott, mint ő. Rá is ezt mondták, neki volt az egyik legnagyobb szava az öltözőben. Ha nem próbáljuk ki, sosem tudjuk meg. Ide lehetne hozni egy "tuti" edzőt, lehet, hogy vele buknánk a legnagyobbat.
" A hazád nélkül, senki sem vagy
Nincs már helyed, nincs életed,
Jöttment lett a bélyeged..."

/Ismerős Arcok/
http://www.ismerosarcok.hu
dinnyesz
Jugador del Barça
Hozzászólások: 173
Csatlakozott: 2017.12.26. 17:46:41

2021.09.21. 18:12:44

Én bízom xaviban. Ő nem a képességei miatt volt óriási játékos, hanem ahogy látta, értette a focit. Egész másképp láthatja a játékot mint egy halandó ember és a hozzallasa is a lehető legjobb. A buszos esetnél is szépen elkuldte az anyjaba neymart, nem hiszem hogy toketlen edző lenne. Néztem a jelenlegi csapatarol videókat, bohóc liga stb, de olyan jatekosokkal extra játékot csinálni akiknek sose fogunk találkozni a nevével :D(Gabit, cazorlat leszamitva). Nem várnék tőle eredményeket rögtön, de lenne játék az biztos.
Kalapos
Capitá del Barça
Hozzászólások: 712
Csatlakozott: 2020.12.10. 09:48:11

2021.09.21. 18:10:58

Tivadar6 írta:
2021.09.21. 17:32:29
Valaki kifejtené, hogy miért vagytok benne olyan biztosak, hogy Xavi lenne a megfelelő edző?

Természetesen szakmai szempontokra gondoltam.
1. Született vezető volt a pályán és azon kívül is, ha Puyolt is idecsábítja olyan tekintélyekkel dolgozhatnak a játékosok akikért tényleg tűzbe mennek, de Puyol nélkül is meglesz ez.
2. Kiemelkedő taktikai érzéke már a pályán is megvolt
3. Még játékosként is képes volt összetűzéseket elsimítani
4. Azt a rendszert tanulta és játszotta egész életében amiben a fiataljaink is játszottak és tanultak, tehát valószínűleg át tudja adni nekik az utolsó hiányzó elemeket hogy komplett játékosok legyen az ígéreteinkből
5. Azt a rendszert soha senki sem játszotta olyan jól mint ő, ahol a pályán a játékmestere volt. A pályán kívül is mindenbizonnyal az tudna lenni, ezáltal taktikailag/stratégiailag felkészíteni a csapatot különböző szituációkra
6. Azt a rendszert amiben a játékosaink elvileg tudnak játszani, nem csak arra használhatjuk hogy ők fejlődjenek, de ha ezt kisimítva, reformálva új, használható alakba ölti a meglévő (stílusba illő) emberekkel, azzal a klub filozófiájához hű, szerethető, fiatalos, tüzes, lendületes csapatot építhet meglévő, évtizedes tradíciókra, amiket rajta kívül jobban max Pep ismer
7. Egy focit még csak alig látott ország senki játékosainak is képes volt a foci szeretetét és szépségét átadni. Ha velük megy neki kicsiben, nem biztos hogy itt is fog, de legalább sejthetjük hogy jó irányba indul el, és szépen játszó lelkes csapat épít
8. Őrült. Foci őrült aki beletett és beletesz minden erőt abba hogy maximális szinten teljesítsen, nem tűr hibát és lustulást. Maximalista őrült akitől várhatjuk hogy videózik, készül, ötletel, reformokat hoz, de vállalja is a felelőséget az döntéseiért
9. Ami Koeman mellett szól, hogy imádja a Barcát és itt akar lenni, az ugyanúgy igaz rá is
10. A modern foci kp-jainak egyik, ha nem legikonikusabb alakja, akinél jobban tuti senki se érti a modern focit. Igaz, az ő prime kora óta is változott a játék, de közelebb áll a jelenhez mint a 80/90-es években kiteljesedett Koeman
11. Azt tapasztalhatjuk globális szinten hogy rendkívül sok a feltörekvő fiatal edző, akik akár 40 de néha már 30as éveikben komoly szinten edzősködnek. Ez már nem csak az öreg szenyorok és mesterek üzletága, nem kell a józsi bácsi hogy mutassa hogy kell focizni. A trend a fiatal edzők erősségét mutattja, főleg ugye a német vonalon, de LE/Pep is két fiatal spanyol edző akik nagyon gyorsan estek át a játékos-edző váltáson és aztán gyorsan kerültek nagy csapathoz. De sok a példa tényleg.

12. Két contra van, nincs tapasztalata és itt vannak a haverok. Nos, Messi már nincs itt mondjuk, ami nagyon fontos lehet neki is. Businak szerintem el tudja magyarázni mit hogy kéne, tekintve hogy annak idején, LE edzősködése alatt Ő MAGA vállalta a háttérszerepet, ölt a padon és akkor jött be nyugtatni kellett a meccset, nem kezdett folyton. Ha ő lenyelte ezt, el is várja majd mindenkitől!! Messi ezt lehet nem ette volna meg, de Busi megfogja, így marad Alba és Piké. Ha Alba teljesítményét rendbe teszi, vagy a játékot úgy alakítja, hogy az előnyei maximálisan ki legyenek használva, és a hátrányait a társak pótolják, akkor ő simán maradhat még 2 évet a kezdőben. Piké marad és talán SR. SR-t szerintem egy Xavi ki fogja röhögni, mert Xavi kreatív embereket szeret nem munkásokat.

13. A másik kontra a tapasztalata. De mint írtam, a modern fociról több BL-szintű, első kézből szerzett tapasztalata van mint sok edzőnek aki jelölt, vagy éppen a padunkon ül..

Biztosak vagyunk-e benne hogy jó edző lesz? A legkevésbé se, de konkrétan több pro van a neve mellett mint kontra, és ha összevetjük a többi jelölttel, vagy Koemannal, akkor még egyértelműbb a kép.
Ezt gondolkodás nélkül hordtam össze. Akik elemzik a jelentkezőket, interjúztatják őket, meghallgatják a döntés előtt valószínűleg 10x ilyen hosszú és részletes lista alapján fogják azt mondani hogy igen, minden esélye megvan hogy bejöjjön. Ha idén még nem is, de később biztosan. Xavi edző lesz itt, és nem lesz rossz. Nem biztos hogy tucatával hordja majd a trófeákat, de "jó" lesz. Ettől ami most van attól meg gigászi epic zseni lesz.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Kalapos 2021.09.21. 18:15:43-kor.
Troym
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2593
Csatlakozott: 2009.08.15. 12:12:47

2021.09.21. 17:58:21

Tivadar6 írta:
2021.09.21. 17:32:29
Valaki kifejtené, hogy miért vagytok benne olyan biztosak, hogy Xavi lenne a megfelelő edző?

Természetesen szakmai szempontokra gondoltam.
Nekem is ez a gondom vele. Fantasztikus játékos volt, (személyes kedvencem) de edzőként szerintem ő is egy nagy lutri.
Mindenki az új Guardiolát látja benne, de eddig a magyar ligával hasonló erősségű (vagy kicsit eősebb) helyen volt csak edző, míg Pep anno a "B" csapattól jött. Nem lenne jó, ha Xavi csak amiatt kapná meg az edzői széket, mert játékosként mennyire jó volt, sok ilyen kinevezés nem jött be.
Tivadar6
Capitá del Barça
Hozzászólások: 550
Csatlakozott: 2017.06.07. 17:29:11

2021.09.21. 17:32:29

Valaki kifejtené, hogy miért vagytok benne olyan biztosak, hogy Xavi lenne a megfelelő edző?

Természetesen szakmai szempontokra gondoltam.
Kalapos
Capitá del Barça
Hozzászólások: 712
Csatlakozott: 2020.12.10. 09:48:11

2021.09.21. 17:17:44

Cseri írta:
2021.09.21. 16:58:53
Nem vagyok Koeman, mint edző rajongója,sőt, de nem lenne sportszerű, ha Laporta vele takarózna. Nyáron nem volt "kedve" (töke, pénze, lehetősége, helyettesítse mindenki saját szája íze szerint) elküldeni, akkor egye meg, amit főzött.
Ennek nem sok értelmét látom. Pl ha nyáron nem tudunk valakit leigazolni pedig nagyon akarjuk és jönni is akar, aztán télen már jöhetne, akár jobb feltételekkel, akkor ne jöjjön mert csak?
Vagy milyen hasonlat lehetne még jó de alapból ami a klubnak a legjobb azt a döntést kell meghozni, akkor is ha korábbi önmagunkkal ellent kell mondani.
Laporta felé jogos kritika hogy miért most vált, de ha egyszer csak az utolsó pillanatban sikerült Grizit és Pjanicot elküldeni, akkor azelőtt szóba se jöhetett új edző. Akkor lehet mondani hogy miért nem küldte el őket korábban, de igazából felesleges. Lassan haladnak a dolgok, de a keret forog, gyenge/haszontalan/drága emberek távoztak, és lassan jön az edző csere is. Haladunk.
Avatar
Cseri
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1800
Csatlakozott: 2010.11.19. 08:58:48
Tartózkodási hely: Pécs

2021.09.21. 16:58:53

Nem vagyok Koeman, mint edző rajongója,sőt, de nem lenne sportszerű, ha Laporta vele takarózna. Nyáron nem volt "kedve" (töke, pénze, lehetősége, helyettesítse mindenki saját szája íze szerint) elküldeni, akkor egye meg, amit főzött.
„Az egyik oldalon van egy csapat. A másik oldalon is van egy csapat, amiben ott van Lionel Messi. Az úgy egy teljesen más történet. Amikor az emberek különböző csapatokat elemeznek, emlékeztetniük kell magukat arra, hogy ez az egy ember mindent megváltoztat. Vele másképp néz ki egy csapat.”
Troym
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2593
Csatlakozott: 2009.08.15. 12:12:47

2021.09.21. 16:49:49

davi10 írta:
2021.09.21. 15:22:23
Amúgy akik Bielsa-t szeretnék megnézték a csávó eredményeit? Vagy láttak csak 1 meccset, ahol a padon ült (Barca - Bilbao nem ér :D ) ?

Vagy csak olvasták a FouFourTwo-n hogy mennyire keménykezű és akkor egyből Ő kell ide?
Nem olvasok FouFourTwo magazint. Amit én tudok róla, hogy megalkuvást nem tűr, 2-3 évig marad egy helyen és a játékosok vagy tűzbe mennek érte és felszántják a pályát, vagy megpattannak. Mivel jelenleg TOP edző nem elérhető anyagilag ugyanúgy, mint ahogy TOP játékos se nagyon, erre az átmeneti időre meg ilyesmi edző kéne, aki ezzel a langyos pocsolyával tud valamit kezdeni.
Avatar
Rivaldo11
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8005
Csatlakozott: 2006.08.22. 11:44:15
Tartózkodási hely: Budapest

2021.09.21. 16:13:41

Nálam egyértelműen Xavi jönne. Mikor ha nem most?
A belgákkal amit játszatott a nyáron Martinez, az minden, csak nem biztató.
Rivaldo-A Legnagyobb.
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6659
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2021.09.21. 15:22:23

Amúgy akik Bielsa-t szeretnék megnézték a csávó eredményeit? Vagy láttak csak 1 meccset, ahol a padon ült (Barca - Bilbao nem ér :D ) ?

Vagy csak olvasták a FouFourTwo-n hogy mennyire keménykezű és akkor egyből Ő kell ide?
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
Kalapos
Capitá del Barça
Hozzászólások: 712
Csatlakozott: 2020.12.10. 09:48:11

2021.09.21. 14:52:36

Feast4 írta:
2021.09.21. 14:15:55
Lentebb egyébként írtam a karrierjéről pár magvas gondolatot.
Oh köszi hogy emlékeztettél. Olvastam korábban is, csak aztán elfelejtettem, és igen így újra gondolva összevetve azóta feljött gondolatokkal elég sokat mondó. Köszi hogy kikerested és megosztottad.

Xavi-ban nagyon bízok, drukkolok neki hogy jó legyen, de aztán ha ő is beég akkor végképp nagy bajban leszünk. Rajta kívül nincs több jelölt aki hazai fiú lenne és bízhatnánk benne hosszú távon. Belőle kinézem hogy hosszú időre megoldja a posztot, ha jó ugye.
De ha bukik, akkor úgy kell utódot keresni hogy nem 1-2 évre (amíg Xavi készen áll ugye...), hanem 3-4, és még mélyebbről. Na abban aztán tényleg nem lesz köszönet :D
Válasz küldése