Ronald Koeman

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Örülünk a menesztésének?

a. Igen
43
80%
b. Nem
3
6%
c. a
8
15%
 
Szavazatok száma: 54
Samper
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3846
Csatlakozott: 2014.10.22. 16:22:27

2020.10.06. 18:59:31

Érti a helyzetét. A maradéknak a B-vel együtt tartott edzést, mert tudja, hogy rászorulhat további fiatalok szerepeltetésére, ha a Covid úgy hozza.
Peter
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3229
Csatlakozott: 2019.09.04. 02:22:17

2020.10.03. 23:05:51

Legalább ő is belátja, hogy kellene egy középhátvéd.....kiváncsi vagyok, Piqué lobby meddig bírja befolyását még.....
Barcahun
Capitá del Barça
Hozzászólások: 570
Csatlakozott: 2020.09.04. 16:09:08

2020.10.03. 21:33:37

Kovbal88 írta:
2020.10.02. 21:22:42
Nekem tetszik, amit eddig láttam, viszont az nem hogy maradt Busquets és elment Vidal meg Suarez. Még Rakiticet is sajnálom, de az utolsó két idénye nagyon gyenge volt. Szeretnék még egy jó Dembelét látni a csapatba, hiszem, hogy még rengeteg van ebben a srácban. Fati teljesítményének örülök, csak hát úgye nem ő az első szép reményű játékos. A fizikuma és magassága is elmarad az ideálistól. De hát, kb Messi is hasonló adottság.
Szerintem Fati mármost többet mutatott,mint a szépreményűek, Neymar fizikuma még ilyen sem volt mikor idekerült :lol: keress rá képet =P~
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 6887
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2020.10.03. 20:49:55

Én felvételről nézem a meccseket mert hétköznap érek rá, csak most játszottam le. Csodálatos meccs volt, ahogy mindenki írta is, élmény volt nézni. Többen felsoroltatok itt sok pontot, ahol javulás történt, és kb mindennel egyetértek.

Mikor kiállították a franciát és szemrebbenés nélkül lehozta Griezt, nagyot nőtt a szememben. A játék képe nyilván nem változott, pont ugyanannyian voltunk a pályán, mint előtte, és úgy éreztem, ez csak jót hozhat. Beállhatott Araujo, ami nagyon nem baj, legyen csak minél tapasztalata tétmeccseken. Fent Messi és Fati maradt, egymáshoz közelebb, amit ugye Fati lehozatala megbontott, szóval nem sokáig ment így, de én nagyon rég várok egy 4-4-2-t, de inkább 4-3-1-2-t ahol elöl Messi és Fati a két oldalon nem túlzottan a szélen, de nem is egészen a center posztban, ami egyikőjüknek sem az igazi. Mögöttük meg Cou/Puig, és a másikuk befér két szűrő mellé egy sorral hátrébb. Így Fati is közelebb lenne a kapuhoz, Messi is ideális helyen, és kialakulhatna egy Rashford-MArtial, Lautaro-Lukaku féle kémia, csak két ilyen játékossal az tán még komolyabb eredményre vezethetne.

Sok dolog került a helyére, Cou, De Jong mindenképp, én eddig csak azt sajnálom, hogy Pedri kerül be Cou helyére Puig helyett, ez szerintem nagyon gáz. Piug szerintem van olyan jó a posztján, mint Fati a sajátján, és ha már maradt, igenis be kéne cserélgetni, egy ilyen agresszív kullancsot ráengedni egy megáradt védelem elé nagy húzás lehetne.

És ami durva, hogy az első meccshez képest is történt előrelépés. Tovább bírták az agresszív letámadást, és már kb a 60. percig ment ez a villámgyors labdajáratást, ott kicsit odaszorítottak minket pár percig, és utána sem uraltuk már annyira a meccset, de ez egyelőre elég is. Az állóképesség sokat javult, és még fog is, és lehet, hogy taktikai okokból is visszaálltunk inkább kicsit, mint a Villareal ellen. Meg persze 10 emberrel voltunk, 11-el lehet, még tovább bírtuk volna.

Végre újra élmény lesz Barca-meccseket nézni, és nem csak minden 3.-at, mint már kb két éve?
ter Stegen; Cancelo - Cubarsí - Araujo - Koundé; Gündogan - Christensen - Pedri; Felix - Lewy - Raphinha
Avatar
NovaProspekt
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1912
Csatlakozott: 2019.11.26. 14:17:19

2020.10.03. 10:17:19

Kovbal88 írta:
2020.10.02. 21:22:42
Nekem tetszik, amit eddig láttam, viszont az nem hogy maradt Busquets és elment Vidal meg Suarez. Még Rakiticet is sajnálom, de az utolsó két idénye nagyon gyenge volt. Szeretnék még egy jó Dembelét látni a csapatba, hiszem, hogy még rengeteg van ebben a srácban. Fati teljesítményének örülök, csak hát úgye nem ő az első szép reményű játékos. A fizikuma és magassága is elmarad az ideálistól. De hát, kb Messi is hasonló adottság.
17 azért a pali :D pár centit még nő és lesz 180
Kovbal88
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2165
Csatlakozott: 2013.07.17. 16:50:38

2020.10.02. 21:22:42

Nekem tetszik, amit eddig láttam, viszont az nem hogy maradt Busquets és elment Vidal meg Suarez. Még Rakiticet is sajnálom, de az utolsó két idénye nagyon gyenge volt. Szeretnék még egy jó Dembelét látni a csapatba, hiszem, hogy még rengeteg van ebben a srácban. Fati teljesítményének örülök, csak hát úgye nem ő az első szép reményű játékos. A fizikuma és magassága is elmarad az ideálistól. De hát, kb Messi is hasonló adottság.
sansz
Capitá del Barça
Hozzászólások: 843
Csatlakozott: 2019.09.23. 11:54:39

2020.10.02. 20:22:37

Tomix354 írta:
2020.10.02. 19:11:25
A legszembetűnőbb változás az az erőnlét. A játékunkból adódóan soha nem mi futottunk a legtöbbet, de az utóbbi években valami elképesztő szakadékok voltak az éppen aktuális ellenféllel szemben. Tegnap viszont mi voltunk azok, akik a legtöbb kilométert pakolták a meccsbe. Ez persze egyrészt köszönhető annak is, hogy emberhátrányban voltunk, de jól látható volt, hogy nem fogytak el a srácok már a 60. percben. Ennek köszönhetően láthatóan sokkal aktívabb volt a csapat, merőben más képe lett a játékunknak is.
Szerintem sok apró különbség van, az erőnlétet ki sem emelném.
Elég eszetlen körülmények voltak,mindenkinek más a véleménye,hogy a fiatalítást hol kéne kezdeni, de végül csak elkezdőtött szépen lassan és ez kell,hogy bírják a tempót.
Nem hiszem,hogy ennyi idő alatt annyival fittebbekké váltak, szerintem itt volt egy edzői elvárás,amit eddig sikerült a játékosokkal elfogadtatni. Setienék is keményebb edzéseket akartak, meg keményebb letámadást, aztán Messiék becsicskították a másodedzőt is. A mostani edző egyelőre főnöknek tűnik, nem tudom,hogy egyszerűen hatékonyabb,mint elődei, vagy a katalán magunk nézett magába kicsit..
Én sosem értettem a laza edzés meg látványos pihenések a meccsen dolgot. Szerintem aki fél meccset bír energiával már az ne a pályán pihenjen,hanem a lelátón, de félidőkre lehet nagy segítség így is. Az egész előző filozófia olyan,mintha a maratonfutó nem futással készülne a versenyre,hanem pihenéssel,mondván,hogy régen tudtam futni,biztos most is tudok,akkor rápihenek a versenyre.
Busit nem véletlenül cseréli le, más kérdés,hogy így is többet van pályán,mint kéne.
Szóval szerintem a legnagyobb változás,hogy van elképzelés(ami nem feltétlen tökéletes) amit a játékosok nagyjából tartani próbálnak.
Ha így játszott volna a csapat a tavalyi végeredménnyel együtt is, szerintem többségünk kiegyezett volna.
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10071
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2020.10.02. 20:12:16

Tomix354 írta:
2020.10.02. 19:11:25
A legszembetűnőbb változás az az erőnlét. A játékunkból adódóan soha nem mi futottunk a legtöbbet, de az utóbbi években valami elképesztő szakadékok voltak az éppen aktuális ellenféllel szemben. Tegnap viszont mi voltunk azok, akik a legtöbb kilométert pakolták a meccsbe. Ez persze egyrészt köszönhető annak is, hogy emberhátrányban voltunk, de jól látható volt, hogy nem fogytak el a srácok már a 60. percben. Ennek köszönhetően láthatóan sokkal aktívabb volt a csapat, merőben más képe lett a játékunknak is.
Régebben azért(sem) futottunk sokat, mert tele volt a csapat gerince olyan játékosokkal akik már fejben 3 passzal előrébb jártak a valóságnál, de ez már elég régóta megszűnt és nem kapcsoltunk, hanem ugyanazt a felfogást akartuk erőltetni.
Erre a legjobb példa Busquets esete, sosem volt gyors, viszont a kiváló helyezkedéseivel és azzal hogy előre látta a játékot ezt kiválóan kompenzálta, a Xavi-Iniesta megbomlása után is megsínylette a stabilitás ha nem játszott(most is, de most pozitívan mutatkozik meg amikor nem játszik:twisted: )

Látható az egész csapaton, hogy mennyire más állapotban vannak így hogy az edzéseken nem pacsizás és sörözés, beszélgetés megy hanem komoly edzések vannak.

Tetszett a tegnapi, kicsit azt éreztem elől mint a Bayernnél hogy támadásban szinte posztfüggetlenek, előre menetelnek és akire épp kijön a játék az lövi, az mozog be, nincs kizárólagos Messi keresés és mindent Messivel megjátszatás =D>

Évekig előre lehetett látni hogy kinek fog menni a passz, ezek után felüdülés a tegnapi.Hát még mi lenne ha egy Dest-Pjanic- Trincao hármsat sikerülne beépíteni a Robi-Busi-Grizi helyére.
Tomix354
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1054
Csatlakozott: 2018.03.09. 21:22:40

2020.10.02. 19:11:25

A legszembetűnőbb változás az az erőnlét. A játékunkból adódóan soha nem mi futottunk a legtöbbet, de az utóbbi években valami elképesztő szakadékok voltak az éppen aktuális ellenféllel szemben. Tegnap viszont mi voltunk azok, akik a legtöbb kilométert pakolták a meccsbe. Ez persze egyrészt köszönhető annak is, hogy emberhátrányban voltunk, de jól látható volt, hogy nem fogytak el a srácok már a 60. percben. Ennek köszönhetően láthatóan sokkal aktívabb volt a csapat, merőben más képe lett a játékunknak is.
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2020.10.02. 17:55:42

2 meccsbol nekem annyi jott le, hogy sokkal, de sokkal gyorsabban jatszunk mint ev meg setien alatt. Elol ugy erzem rendben leszunk, boven megvagyunk, még akkor is ha ne adj isten bombolde elmegy es nem jon depay.
Nekem a nagy kerdes h hatul mi lesz velunk, ott gyengenek erzem az egeszet. Destet meg buszkecc helyere pjanicot be kell epiteni es jok leszunk.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Barcahun
Capitá del Barça
Hozzászólások: 570
Csatlakozott: 2020.09.04. 16:09:08

2020.10.02. 17:39:32

Barca gyengélkedését főleg az edzői adták, Pep és talán Lucho voltak elég tökösek ezekhez a nevekhez, mélypont Gerardo Martino volt, amikor idehozták Messinek =D> A tekintély nagyon fontos, azért a tökösebb edzők Klopp, Simeone 0 pénzből tudtak Bl döntőig vinni csapatokat, nem véletlenül. Mindig vártam Barca mikor engedni el ezt a háztáji katalán dolgot hozzunk ide.

Első benyomásom nem volt, sörpocakkal figyelte csendbe Kúúman a meccseket, aztán feltűnt tud örülni, van benne feszültség és bizonyítani akar. Nyilván 0 pénzből nem tud nagyot gurítani, ha lett volna 150 milla, mint 19-be, valószínű más kerettel megyünk.
A legutóbbi meccs pedig bebizonyította vannak tökei és jó edző, olyan amire évek óta szükség lett volna. Csak néhány dolog a teljsség igénye nélkül:

1. Fat és Couti is kezdett jó formában mindkettő jó döntés.
2. Messi harmatos volt,sok edző már csak azért is erőfitoktatásként lehozta volna, Ő érezte 2 húzásból meccset nyer ha kell, félre rakta az egoját!
3. Lekapta Grizit, elletétben Messivel tudta őt felesleges fent parkoltatni, semmivel nem lett volna jobb, pedig itt meg mehetett volna abba az irányba, legyen önbizalma, maradjon.
4. Felhozott 2 fiatal támadót, mert tudta gól kell még a biztos győzelemhez, ezen sok múlott, akkor Pjanic, meg Puig bejön védkezőbb Barca felállásban, ránk jönnek és könnyen bukható 2 gólós előny az olyankor, már 1 gól után mehet a para.
5. Második meccs, ráádásul védőt kiállítva cserekapussal kapott gól nélkül, ez formáció, bár még szokatlan Messinek, Coutinak (Grizinek minden az mondjuk) láthatóan nagyobb tempóba engedni a labdajáratást, többet van elől a labda ergo kevesebb a nyomás hátul.
6. 4-3-3-mat elengedni kicsit erős volt kezdetben, de őszintén, 10 éve tiki-taka meg ez a játékunk, már közepes csapatok is felkészünek ellenünk, kell ehhez is tökösség, ez egyfajta Barca védjegy, de egyelőre egy új ellenfelek számára nehezebben védekezhető gyorsabb tiki-taka megy, még neheze hátra van, de azért jó csapatok ellen, elég nehéz szezon kezdő után több mint pozitív a dolog.
+1 Dembele büntije =P~ =D>
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7360
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2020.10.02. 12:26:34

hajnesz írta:
2020.10.02. 11:53:41
Chino írta:
2020.10.02. 10:58:40
Tegnap kicsit izgultam Koeman cseréi miatt. Ha már a mezőny legjobbját lehozza sokkal egyértelműbb lett volna Pjanicot becserélni, akivel stabilabbak lettünk volna és előre játékban sem, elveszett, erre inkább posztra cserél egy 17 éves kölyköt. Ha simán 3:0-ra vezetünk egy langyos meccsen teljesen érthető, de itt emberhátrányban voltunk és az utolsó 20-25 percben nagyon pengeélen táncoltunk, látszott, hogy elfáradtak a játékosok. Dícséretes, hogy megpróbálja beépíteni a fiatalokat, de nagy szerencséje is volt, hogy a Celta ilyen impotens volt, amúgy is rendre szívni szoktunk a hajrában, ha ez megtörténik jogosan lett volna elővéve Koeman.
Ha valamivel ki lehet kergetni jelenleg a világból, az a stabilitás :D Ezt hallgattuk X évig, mikor rosszul játszottunk, STABILITÁS. Itt vannak ezek a tehetséges fiatalok, játszatni kell őket, ha nem elég 2 vkp, akkor meg is érdemeljük, hogy kikapjunk. Az első 4 ember meg azért van, hogy ne legyen undormány a támadójátékunk.
Ha az addigi legjobb támadó felfogású játékost lehozod 2 gólos vezetésnél emberhátrányban és helyette posztra cserélsz egy 17 éves kölyköt 20 perccel a vége előtt , mikor ott van egy tipikus középső középpályás nem hiszem, hogy túl logikus lépés. Most bejött, amihez azért az is kellett, hogy ilyen impotens legyen a Celta, de nagyon könnyen visszanyalhatott volna a fagyi, akkor pedig leszedték volna Koemanról a keresztvizet.
Forca Barca!!!!
Avatar
hajnesz
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1561
Csatlakozott: 2009.05.04. 19:45:30
Tartózkodási hely: Szeged

2020.10.02. 11:53:41

Chino írta:
2020.10.02. 10:58:40
Tegnap kicsit izgultam Koeman cseréi miatt. Ha már a mezőny legjobbját lehozza sokkal egyértelműbb lett volna Pjanicot becserélni, akivel stabilabbak lettünk volna és előre játékban sem, elveszett, erre inkább posztra cserél egy 17 éves kölyköt. Ha simán 3:0-ra vezetünk egy langyos meccsen teljesen érthető, de itt emberhátrányban voltunk és az utolsó 20-25 percben nagyon pengeélen táncoltunk, látszott, hogy elfáradtak a játékosok. Dícséretes, hogy megpróbálja beépíteni a fiatalokat, de nagy szerencséje is volt, hogy a Celta ilyen impotens volt, amúgy is rendre szívni szoktunk a hajrában, ha ez megtörténik jogosan lett volna elővéve Koeman.
Szerintem ezt azért írod, mert Valverde féle edzők "kényeztettek" minket az elmúlt években. Vicces, mert nekem is ez volt a véleményem a meccs alatt, aztán rájöttem, hogy ezt az elmúlt évek meccsei miatt gondolom így. Ha valamivel ki lehet kergetni jelenleg a világból, az a stabilitás :D Ezt hallgattuk X évig, mikor rosszul játszottunk, STABILITÁS. Itt vannak ezek a tehetséges fiatalok, játszatni kell őket, ha nem elég 2 vkp, akkor meg is érdemeljük, hogy kikapjunk. Az első 4 ember meg azért van, hogy ne legyen undormány a támadójátékunk.
culinho
Capitá del Barça
Hozzászólások: 543
Csatlakozott: 2008.03.02. 09:38:26
Tartózkodási hely: budapest

2020.10.02. 11:43:28

Nagyon tökös, le a kalappal. Sok kritikára rácáfolt és ha ezt a vonalat folytatja, engem se érdekel a szezon végi eredményünk, mert zajlik alatta a fiatalítás, van fantázia, visszajött az agresszív letámadás, van sebesség a játékunkban, egyszerűen élmény nézni. Már az se volt gyenge, hogy kezdőbe tette első perctől Fatit. Aztán emellé ennyire fontos perceket adni Pedronak és a portugálnak..Guardiola csinált ilyeneket. Kockázatos, de tény, így fejlődnek. Teher alatt nő a pálma. Coutinhot is eltalálta, fájdalmas, hogy 2 hónap se kellett neki itt egy új edző alatt és egyből ragyog. Nagy taps az edzői stábnak, végre lehet várni a meccseket.
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7360
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2020.10.02. 10:58:40

Nero. írta:
2020.10.01. 23:00:42
Nagyon korai még, de eddig tetszik.

Egy jó középhátvéd kellene még + Depay
Szerintem Depay jelenleg abszolút nem hiányzik. Azt se tudni mennyire tudna alkalmazkodni, szerintem valami hasonló poszt lenne ideális, mint Griezmannak vagy Counak/Messinek. Az előbbi meg amúgy is folyamatosan játszana és akkor már inkább Trincaot lássuk. Ő amúgy is egy nagyon mobilis játékos, sok helyen bevethető.
Tegnap kicsit izgultam Koeman cseréi miatt. Ha már a mezőny legjobbját lehozza sokkal egyértelműbb lett volna Pjanicot becserélni, akivel stabilabbak lettünk volna és előre játékban sem, elveszett, erre inkább posztra cserél egy 17 éves kölyköt. Ha simán 3:0-ra vezetünk egy langyos meccsen teljesen érthető, de itt emberhátrányban voltunk és az utolsó 20-25 percben nagyon pengeélen táncoltunk, látszott, hogy elfáradtak a játékosok. Dícséretes, hogy megpróbálja beépíteni a fiatalokat, de nagy szerencséje is volt, hogy a Celta ilyen impotens volt, amúgy is rendre szívni szoktunk a hajrában, ha ez megtörténik jogosan lett volna elővéve Koeman.

Amit az előszezonban, illetve az eddigi tétmeccseken látok EGYELŐRE nagyon tetszik, vannak egyénileg kiemelkedő teljesítmények és csapatként is nagyon jól funkcionálunk. Hogy ebben mennyi Koeman érdeme azt nem tudni, de ha ezt állandósítani tudjuk nemzetközi színtéren is komoly tényezők lehetünk.
Forca Barca!!!!
Samper
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3846
Csatlakozott: 2014.10.22. 16:22:27

2020.10.02. 06:16:03

Az adott közegben eddig csoda, amit tett.
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2020.10.01. 23:00:42

Nagyon korai még, de eddig tetszik.

Egy jó középhátvéd kellene még + Depay
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
Avatar
Sinya22
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3186
Csatlakozott: 2017.08.21. 17:40:25

2020.09.27. 23:13:34

Samper írta:
2020.09.27. 22:58:15
Ez azért nem a Valvrerde foci.
Pedig volt öngól is.
Samper
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3846
Csatlakozott: 2014.10.22. 16:22:27

2020.09.27. 22:58:15

Ez azért nem a Valvrerde foci.
Avatar
barca_bome
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 444
Csatlakozott: 2009.03.09. 22:50:08

2020.09.27. 18:31:15

Kovbal88 írta:
2020.09.27. 16:41:25
Mindenképpen megnézem az esti meccset, hogy lássam változott-e valami. Viszont a nagy változásnak, amit a BL kudarc után teljesen normális lenne, nyoma sincs. Gondolom néz tévét, olvas híreket, tudta, hogy mire vállalkozik, vagy legalább is sejtette. A tavalyi évnél gyengébben szerepelni mutatott játék tekintetében szinte lehetetlen. Szóval várom a meccset.
Mindenképp nézni fogom, de amint meglátom a tavalyi kezdőt és 15 perc után is a tavalyi [auto_cenzúra] foci megy, mostmár tényleg megfogadom, hogy addig nem nézek Barca-meccset, amíg itt van a maffiózót imitáló balfax.
Kovbal88
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2165
Csatlakozott: 2013.07.17. 16:50:38

2020.09.27. 16:41:25

Mindenképpen megnézem az esti meccset, hogy lássam változott-e valami. Viszont a nagy változásnak, amit a BL kudarc után teljesen normális lenne, nyoma sincs. Gondolom néz tévét, olvas híreket, tudta, hogy mire vállalkozik, vagy legalább is sejtette. A tavalyi évnél gyengébben szerepelni mutatott játék tekintetében szinte lehetetlen. Szóval várom a meccset.
Peter
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3229
Csatlakozott: 2019.09.04. 02:22:17

2020.09.27. 16:01:19

Töketlen, közhelyes, felelősséget áthárítós, semmitmondó nyilatkozat.....egy saját gondolata sincs
Avatar
MichaaBee
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5718
Csatlakozott: 2007.11.09. 15:12:26

2020.09.27. 14:27:27

barca_bome írta:
2020.09.27. 14:04:09
MichaaBee írta:
2020.09.27. 13:42:26
Kapott ez a vezetőség ~20 ezer aláírást a bizalmatlansági indítványon, miért az a berögződés a fórumon még mindig, hogy kint elégedett minden socio? :)
Lehet velem van a baj, de mikor azt olvasnám, hogy Barto telfonon akarja hívogatni a szavazókat, akkor minimum szerveznék egy tüntetést a Camp Nou elé...
Ha nem tévedek, akkor ezt a hatályos járványügyi rendelkezések nem teszik lehetővé. De ha lehetővé is teszi, egy világjárvány idején azért nem meglepő, hogy nincsenek önkéntes tömegrendezvények, főleg a vírus által egyik legjobban sújtott országban. A 20 ezer aláírás mindennél többet elmond arról, hogy a sociók körében is óriási elégedetlenség van, én pedig csak azt mondom, hogy itthonról ne kezeljük úgy, mintha ott helyben mindenki Bartomeu fő szövetségese lenne.
H a t t r i c k
NBA Fantasy: EuroBarca League 2013: #1
EuroBarca Keeper League 2014, 2018, 2020: #2
bingyo24
Barça B
Hozzászólások: 63
Csatlakozott: 2015.03.13. 12:40:22

2020.09.27. 14:23:09

Sinya22 írta:
2020.09.27. 13:34:09
barca_bome írta:
2020.09.27. 13:13:50

Teljesen igazad van, kíváncsi leszek a mai kezdőre.
Neto-Roberto,Piqué,Lenglet,Alba- Busi,De Jong- Fati,Messi,Coutinho-Griezmann. A gála :D

Balrol az elso hat jatekost es jobb rol az elso kettot le kellene cserelni erre Ter stegen,Sergino Dest,Eric Garcia,Arajuo,Grimaldo Riqui Puig!!!!!!!!!!
Mbappe,Trincao es rendben is lenne!
Avatar
barca_bome
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 444
Csatlakozott: 2009.03.09. 22:50:08

2020.09.27. 14:04:09

MichaaBee írta:
2020.09.27. 13:42:26
barca_bome írta:
2020.09.27. 13:13:50
Teljesen igazad van, kíváncsi leszek a mai kezdőre. Szerintem holnap reggel lesz csak igazán forró a hangulat a klub háza táján. Bár elnézve az eddigieket egy esetleges vereség esetén sem lesznek ingerültebbek a sociók. :(
Kapott ez a vezetőség ~20 ezer aláírást a bizalmatlansági indítványon, miért az a berögződés a fórumon még mindig, hogy kint elégedett minden socio? :)
Lehet velem van a baj, de mikor azt olvasnám, hogy Barto telfonon akarja hívogatni a szavazókat, akkor minimum szerveznék egy tüntetést a Camp Nou elé...
Válasz küldése