Ronald Koeman

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Örülünk a menesztésének?

a. Igen
43
80%
b. Nem
3
6%
c. a
8
15%
 
Szavazatok száma: 54
Avatar
barca0417
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2034
Csatlakozott: 2006.10.27. 18:06:27
Tartózkodási hely: erre-arra

2021.06.02. 20:38:05

Egy kicsit jobban forgassa a csapatot, és ne szimpátia alapján jegeljen pl. egy Riqui Puig ot.
Egy szezont még lehet neki adni, tényleg nincs jelenleg komoly edző a piacon.
Blanc mondjuk érdekes lehetett volna, de nem tudjuk..
Xavi meg a jövő zenéje.
Kép
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2021.06.02. 20:33:42

Nalam igazabol a 4 nemet, pep, meg conte+allegri a top kategoria. Ez 7 edzo. Miutan nekunk beteges mania ez a barca dns bullshit, igy csak pep johetett szoba, o nem jott, innentol meg kezde tok mindegy ki az edzonk, a felsorolt 7hez kepest mind alsopolc.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
Barcaforever
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3973
Csatlakozott: 2004.10.13. 19:17:18
Tartózkodási hely: Barcelona/Budapest

2021.06.02. 20:21:50

soadroli írta:
2021.06.02. 17:23:38
Ronald Koeman could renew his contract with Barça. [Diario Sport]
Már most hivatalos is, 2023-ig meg lett hosszabbítva a szerződése. Senki se elérhető edző téren az a szerencséje.
Kép
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 6882
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2021.06.02. 20:16:42

Norton írta:
2021.06.02. 19:56:55
Közben Koeman wiki lapján valaki nagyon szeretné ha menesztenék:
On Jun 2 2021 Ronald Koeman was sacked by FC Barcelona following the signatures of Agüero, Garcia and Emerson Royal
https://en.wikipedia.org/wiki/Ronald_Koeman
Hát, akkor most már nincs más választása... :D
ter Stegen; Cancelo - Cubarsí - Araujo - Koundé; Gündogan - Christensen - Pedri; Felix - Lewy - Raphinha
Avatar
Norton
Jugador del Barça
Hozzászólások: 106
Csatlakozott: 2008.03.05. 13:35:46
Tartózkodási hely: Pécs

2021.06.02. 19:56:55

Közben Koeman wiki lapján valaki nagyon szeretné ha menesztenék:
On Jun 2 2021 Ronald Koeman was sacked by FC Barcelona following the signatures of Agüero, Garcia and Emerson Royal
https://en.wikipedia.org/wiki/Ronald_Koeman
Sonoma
Capitá del Barça
Hozzászólások: 596
Csatlakozott: 2021.05.25. 10:00:54

2021.06.02. 19:45:31

bunga írta:
2021.06.02. 11:12:47
Az a pletyi, hogy Koeman kevesebb fizetésért 23-ig hosszabbít. Jöhetnek a hollandok.
Ennek mi értelme volt Laportáék részéről?
Komolyan nem értem. Szerintem a következő szezon is necces lesz a vezetésével, erre meg hosszabbítanak vele. :?:
Akkor jövőre se küldik el, mert még van egy éve, és azt ki kellene fizetni...?
Avatar
soadroli
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5143
Csatlakozott: 2008.05.17. 19:50:58

2021.06.02. 17:23:38

Ronald Koeman could renew his contract with Barça. [Diario Sport]
Kép
Peter
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3229
Csatlakozott: 2019.09.04. 02:22:17

2021.06.02. 11:47:45

Komoly edző az, aki a szakmáját veszi komolyan. Nem bratyizni és bohóckodni akar, nem megalázva a fű alatt molyolgatni, hanem felépíteni valamit.
Bratyizós, belterjes klubbá alakult a Barcelona. Koeman asszisztens boldogan fog asszisztánl mindehhez. Piké megnyugtatja a culékat, most tényleg összeállunk és mindent beleadunk.....aztán eljön a pillanat amikor "sajnos nem volt szerencsénk, de küzdünk tovább" ..... =D>
Zozzy 5
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8563
Csatlakozott: 2006.11.04. 10:20:50
Tartózkodási hely: Debrecen

2021.06.02. 11:36:06

én se örülök neki, de azt nehezen tudom elképzelni, hogy lett volna jobb-racionálisabb választás, és mégis őt hagyták meg edzőnek. lehet Xavit bepróbálták, valszeg nemet mondott. top edzők (pl. Flick) gondolom köszönték és nem kértek belőlünk. annak meg h vmi zsákbamacskát idehozzanak megint 1 évre csak azért mert hátha új seprű jól seper.. nem sok értelme van.

szóval biztos védhető, hogy ő maradt itt. az viszont igaz, hogy a tekintélyének nem fog jót tenni, hogy nincs ló jó a szamár alapon van a csapat élén...
sansz
Capitá del Barça
Hozzászólások: 843
Csatlakozott: 2019.09.23. 11:54:39

2021.06.02. 11:27:25

Kalapos írta:
2021.06.01. 19:54:01

Szerinted Tuchel egy máker hogy jókor volt jó helyen, szerinted nem zseniális edző, aki a PSG-vel is rossz volt
Én csak erre reagálnék, mert még kell pár nap, míg a többi részt is elolvasom :)

Nos, szerintem Tuchel nem rossz, de tény, hogy ANNYIRA nem szuper, mint azt most sokan hangoztatják. És igen, baromi sok szerencséje volt.
Én sok éve szurkolok a PSG-nek is, nem az elnöküknek, de a csapatot(és a várost) szeretem. És Tuchel nem volt rossz, de jó sem volt. A játékosokkal jól kijött, korrekt embernek tűnik, de sokszor erőltetett olyan taktikát a csapatra, ami egyszerűen nem volt nekik való és csak ártott az egésszel. Amúgy sokmindenben eléggé hasonlítanak a Barcára, ott is egészségtelen a nyomás, ami siker van, arról nem vesznek tudomást, ha nem nyernek meg mindent, szóval megértem, hogy miért volt Tuchel annyira besz.ri totál indokolatlanul és fékezte a csapatát nem egy alkalommal.
Ehhez képest átment a londoniakhoz, egy olyan körbe, ahol csak felfele volt az út, felszabadultan támadhattak, nem mindenki őket akarta szétmarcangolni, nem mindenki az ő sztárjainak a lábát akarta eltörni... Ez a felszabadultság totál átjött. És igenis baromira nem mindegy, hogy a csapat gerincét olyan játékosok adják, akiket az edző maga is kifejezetten a csapatában akart volna. Murinho is pont a londoniakkal ezért volt olyan erős, nem azért mert olyan szuperek lettek volna a játékosok, hanem mert azokkal dolgozott, akivel ő akart.
Lampard pedig nem volt annyira rossz (jó sem) de Tuchel sokat köszönhet neki.
Nézd meg Koemant és de Jong kapcsolatát. De Jong MAJDNEM beállt a sorba, azon játékosok közé, aki tehetségesnek tűnt, de kiheréltük, betettük a sorba szenvedni és már majdnem ragasztottuk is rá az alibi-címkét, mint a többiekre. Egy-egy felvillanása volt, de semmi több. Koeman egyértelműen jó hatással volt rá,a legstabilabban teljesítő emberünk lett. Hát ennyit számít, ha az edző legfőbb kívánságai teljesülnek.

Én tartom, hogy a Barca öltöző túl erős, az edzők megpróbálnak jóba lenni a csapatkapitányainkkal. Pontosan tudta mindenki, hogy Laporta lesz az elnök, hiába volt ideiglenes vezetés. Arról a Laportáról beszélünk, aki együtt tervezte még tavasszal a Barca jövőjét Piqué-vel. Szerinted volt mozgástér? Most Laporta nagyon mondja, hogy most aztán tényleg változtatunk és lendületes játékot vár. De azért első igazolása a két lépést se mozgó, sokat sérült, idős Agüero, azzal a nem titkolt céllal, hogy Messi haverja és így marad Messi, aki a szabadon fogott szerepében úgyszintén gátja a lendületes támadásoknak.
SR fizetésének megfelezése is értelmetlen önmagában. Nyilván a klubnak nem mindegy, de nekünk az. Inkább legyen kimondva hangosan, hogy az edző teljesen szabad kezet kap és azt tesz padra, akit akar. Máshol ez az alap. Ne kelljen állandóan azzal számolni, hogy ha megbántod x játékos barátjának a legjobb barátját, akkor itt durci lesz.
Koeman alatt nem volt katasztrofális a focink, bármennyire úgy állítják be egyesek, Valverde alatt sokkal undorítóbb volt, kijöttek vele a csapatkapitányaink is, de tényleges hatalma csak a fiatalok felett volt. Mingut kiabálva küldi le a pályáról, az elfáradt Destet vagy a bizonytalan Araujot lecseréli, de mással nagyon óvatos volt. Nehogy megsértődjön valamelyik szentünk, mert ez az állásába fog kerülni. Ez látszik rajta és jóformán minden más edzőnkön is.

Azért feltűnő, hogy mikor akarna végre a klub top edzőt magának, akkor sem jön össze. Nem véletlenül. Hiába olyan egyszerű pár ember szerint a képlet, hogy ha SR játszik, akkor kikapunk és Koeman is "középszer", pontosan tudják az edzők, hogy túl sok itt az olyan kötelező követelmény és körülmény amivel nem akarnak foglalkozni. Csak olyan jönne, akinek szívügye a Barca. Abból meg csak középszer illetve nem bizonyított van.

Ha marad a holland, akkor tán lehetnek felszabadultabbak, megkapja a két emberét és meglátjuk Laportának csak a szája járt-e vagy tényleg változtatni akar.
Én nem értek egyet azzal, hogy olyan rossz a keret, de a kereten belül túl sok a tabu, aminek a ledöntését az elnökségnek kéne kezdeményezni. Utána beszélhetünk arról, hogy középszer-e az edző és, hogy tényleg mindenről SR tehet-e. Az alap hozzáállásbeli változás nélkül megmosolyogtató, hogy csorgatjuk a nyálunkat az aktuális sztáredzőre. Most legalább a Klopp imádat elhalkult. Helyette lett Tuchel, meglátjuk meddig. De szerintem sokkal jobban jártunk, mint a Real Carlo papával, aki szintén egy nagyon rendes embernek tűnik, de bűnrossz foci az, amit ő erőltet. Amikor eredményes volt, akkor is ez volt a helyzet.
Kalapos
Capitá del Barça
Hozzászólások: 712
Csatlakozott: 2020.12.10. 09:48:11

2021.06.02. 11:26:03

Cseri írta:
2021.06.02. 11:19:10
bunga írta:
2021.06.02. 11:12:47
Az a pletyi, hogy Koeman kevesebb fizetésért 23-ig hosszabbít. Jöhetnek a hollandok.
Ezen múlik? Én a spanyol átlagbérért elvállalom 2025-ig is:)
:lol:

Ez azt is jelentené hogy Messi már nem kap új edzőt. Marad a teljes szabadsága, a jelenlegi néha van kedve néha nincs mentalitása, és a projekt hogy körülötte próbáljuk tömni a lyukakat ahelyett hogy az ő szerepét reformálnánk és csapattá változnánk. Így telnek, és így fognak telni az utolsó évei.

Tényleg nem lesz foci amíg ő itt van, és ez tényleg nem az ő hibája. Sajnálatos :cry:

De legalább Koeman tudja melyik folyosón hol van a WC, mert ismeri a klubbot és ez a legfontosabb.

Xavit kéne hozni teljesen meggyőződtem róla. Talán ő tudná mihez kell kezdeni Messivel, és a fizuja se lenne óriási. Lehet hogy megpróbálták és ő mondott nemet, de ez sokáig nem fog kiderülni :cry:
Avatar
Cseri
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1784
Csatlakozott: 2010.11.19. 08:58:48
Tartózkodási hely: Pécs

2021.06.02. 11:19:10

bunga írta:
2021.06.02. 11:12:47
Az a pletyi, hogy Koeman kevesebb fizetésért 23-ig hosszabbít. Jöhetnek a hollandok.
Ezen múlik? Én a spanyol átlagbérért elvállalom 2025-ig is:)
„Az egyik oldalon van egy csapat. A másik oldalon is van egy csapat, amiben ott van Lionel Messi. Az úgy egy teljesen más történet. Amikor az emberek különböző csapatokat elemeznek, emlékeztetniük kell magukat arra, hogy ez az egy ember mindent megváltoztat. Vele másképp néz ki egy csapat.”
bunga
Capitá del Barça
Hozzászólások: 729
Csatlakozott: 2021.01.26. 21:13:33

2021.06.02. 11:12:47

Az a pletyi, hogy Koeman kevesebb fizetésért 23-ig hosszabbít. Jöhetnek a hollandok.
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2021.06.02. 10:37:57

Stalkyard írta:
2021.06.02. 09:57:10
Koaman kell ide, ő érti a fodballt, plusz a DNS is benne van.
Raadasul beszel spanyolul es ismeri a ligat is!!44!4!!4!!
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
hau30
Capitá del Barça
Hozzászólások: 839
Csatlakozott: 2008.05.19. 19:31:35
Tartózkodási hely: Pécs

2021.06.02. 10:28:57

Úgy néz ki, hogy most a legfontosabb, hogy gazdaságilag konszolidált megoldások szülessenek. Mindenki tudja, hogy nem azért maradna, mert Ő kell ide, hanem azért mert nincs guba. Ha elküldik ki kell fizetni utána pedig nem lenne értelme ide hozni egy akárkit, hisz előre kell lépni. Viszont az új edzőnek is tejelni kell és ha neves szakember lenne akkor nem keveset. Ez vélhetőleg a “Bokros”csomagba nem fér bele. Ingyen igazolások, korábbi évekhez képest alacsonyabb fizetési ajánlatok most ezt kell csinálni. Túl kell élni ezt a pár évet gazdaságilag és ez hatással van az edző és a játékosok kilétére. Végén azért kíváncsi leszek ki megy el és mennyiért. Egy-két játékos esetleges jó formája az EB-n talán dob a helyzetünkön.
Avatar
Stalkyard
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3161
Csatlakozott: 2010.05.19. 19:10:30

2021.06.02. 09:57:10

Nem baj gyerekek, az ilyen biszem b@szom statisztikaóra-szokeveny, ún. "top" edzőket, hagyjuk meg az idióta angoloknak meg németeknek. Koaman kell ide, ő érti a fodballt, plusz a DNS is benne van.

Nem értem mit fanyalogtok.
Az éjjel soha nem érhet véget!

Klopp on Coutinho bid: "I think tomorrow they (Barcelona) will offer a McDonald's Happy Meal and we get the toy as well!?"
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 6882
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2021.06.02. 09:50:47

Én sem tudom szavakba önteni a csalódottságom. Még egy Pimienta esetén is nagyon vártam volna a következő idényt, annak ellenére, hogy semmit nem tudok róla, mert az legalább kétesélyes lenne, és izgalmas. Hogy ugyanazt a statikus 0-t kell néznem, ugyanezt a takarózást, ugyanezt a viselkedést, ezeket a nyomi pozitív és negatív megkülönböztetéseket, suta meccs közbeni változtatásokat, a csapat összerakásának két pólusát (vagy mindenki játszik minden poszton össze-vissza, ami létezik, vagy ugyanazt a 11 embert látjuk hónapokig), és feltehetően ha kicsit kevesebbet is, de a nagy öregeket...
Én nem értek egyet azzal sem, hogy kár leültetni egy 0 km-es új edzőt. Egy megbukott helyén szerintem még az is jobb, akkor is, ha fél-1 évet lesz csak itt. Koeman tuti nem lesz itt hosszú távon, szóval ilyen szempontból tök ugyanaz, mindenképp újra kell utána gondolni az irányt...
ter Stegen; Cancelo - Cubarsí - Araujo - Koundé; Gündogan - Christensen - Pedri; Felix - Lewy - Raphinha
Rezisto95
Jugador del Barça
Hozzászólások: 107
Csatlakozott: 2020.05.18. 15:59:40

2021.06.02. 09:01:00

Oké Kalaps, vannak dolgok amiket jól gondolsz, látszik hogy szereted a barcát, de kicsit viszont túl gondoltad amit írtam. Én a jelenlegi keretet minősítettem és Nem Koemant méltattam. Egyébként most olvasom az oldalon, Laporta azt nyilatkozta hogy Koeman valószínűleg maradni fog következő szezonban úgy hogy közben az általad felsorolt edzők (Gattuso, Gasperini, Allegri ) is szabadon igazolhatók lennének. Tehát akkor a szakmai vezetés is úgy látja ahogy a fórum fele, hogy jelenleg behozni egy "barca szűz" edzőt, akinek nincs tapasztalata spanyol focival meggondolatlanság lenne. Mondom amiket leírtál az mind valós probléma Koemannál, és igen elolvastam az egész beszélgetést.
Avatar
Titinho
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2927
Csatlakozott: 2006.11.17. 11:29:46
Tartózkodási hely: Nyíregyháza, lélekben Camp Nou

2021.06.02. 08:53:52

Mostanra minden valamirevaló forrás megerősítette (TV3, Onda Cero, Cat Radio), hogy úgy néz ki Koeman marad a csapat élén még egy évet.

Nem tudom szavakba önteni csalódottságomat, illetve tudnám de valszeg karácsonyig tiltva lennék. :?

A legeslegnagyobb bukta ez a nyáron, nagyobb mint hogy Piqué-Roberto megy vagy marad. Busi-Lenglet-Piqué így nem hogy marad, full kezdők lesznek egész évben, ahogy Pedri is megdönti az idei 52 meccsét.

És ha még a rapper, kiskirály Depay is csatlakozik így és itt kell nézni évekig biztos hogy agyérgörcsöt kapok.

Ha tényleg marad, semmire nem számítok jövőre, egy db kupára sem, 30-40 éves negatív rekordok dőltek meg vele idén is. Találó lett így a Nike új dressze a következő idényre a bohóc nadrággal. :?
Més que un club :!:

"Az akarás egyenlő a tudással, s aki akar, az tud is!"- Johan Cruyff
Faramuci69
Barça B
Hozzászólások: 67
Csatlakozott: 2021.06.02. 07:19:18

2021.06.02. 07:36:41

Sajnos ez így szánalmas. Koeman sajnos taktikailag teljesen fogalmatlan. A királyiaknak sikerült relatíve gyorsan megoldani ezt a problémát, érdekes, ők azonnal találtak egy már bizonított, klasszis edzőt.
Vicces, hogy Laporta támadó focit kér Koemantól. Ebből újabb szenvedés lesz. Számomra egyértelmű volt, hogy Xavit kellett volna hozni, ennek minden kockázatával együtt. Úgynéz ki ez a hajó már elúszott. Jelenleg sincs globális gondolkodás a klubnál. Gyakorlatilag minden Messin múlik majd megint.
Xavi helyében minél messzebbre mennék a klubtól. Húzzon a francba az olajosoktól és válaljon el egy komolyabb edzői állást. Majd ha nyerni jár a Nou Campba, akkor talán újragondolják,miért ezt a böszme hollandot tartották itt. Lehet még kirugatnak vele pár idősebb klasszist, hátha bebetonozzuk a matracosokat amíg a blancok újra össze nem állnak.
Számomra ez így óriási csalódás. eddig nem történt mást, csak a korábbi vezetőség által lezsírozott átigazolásokat véglegesítették. Lehet kirugjág Busit és Albát, mjd Pjanic ésFirpo megoldja. Őket nem lehet eladni, valszeg túl jól keresnek, kényelmesebb a pad mint gürcölni egy másik csapatban.
A többi semmirekellőről nem is beszélve. Umtiti? Coutinho?, a szerény képességű dán centerünk. Persze a sort sokáig lehetne folytatni, de úgy néz ki, nem lesz itt nagy változás. Lehet a brazi csávó helytt hoznak még 1-2 brazilt, hogy legyen lóvé a yachtos bulikra.
Avatar
Cseri
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1784
Csatlakozott: 2010.11.19. 08:58:48
Tartózkodási hely: Pécs

2021.06.01. 22:52:08

MessiNeymarSuarez írta:
2021.06.01. 21:55:56
Sajnos egyre több forrás azt támasztja alá(többnyire az ESPN) hogy alternatívák hiányában Koeman maradni fog.

A Mundo pedig arról ír hogy Laporta egy dolgot kért Koemantól ha marad: támadófocit, gördülékeny játékot.


Én sem marasztalnám, de ha tényleg nincs alternatíva akkor egy Setien 2.0-t értelmetlen leültetni és növelni a végkielégítések sokaságát.
Remélem kap egy 5 éves szerződést a kiváló munkájáért. Laporta is elhagyta a golyóit valahol,ha ez igaz.
„Az egyik oldalon van egy csapat. A másik oldalon is van egy csapat, amiben ott van Lionel Messi. Az úgy egy teljesen más történet. Amikor az emberek különböző csapatokat elemeznek, emlékeztetniük kell magukat arra, hogy ez az egy ember mindent megváltoztat. Vele másképp néz ki egy csapat.”
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15406
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2021.06.01. 22:33:01

Van Gaal volt az utolsó, akire rá lehet mondani hogy top edzőként jött még 97ben.
Azóta nem volt ilyen.

Erre rá is játszik az utóbbi 10 évben a vezetőség, Pep után 2012ben még bőven volt a csapatban fantázia, erre odaültették szegény Titot. És most ne kezdjük el, hogy jó eredményeket hozott, nem volt a csapat élére való.
Azért került oda, mert itteni volt, valamiért ez volt a prioritása a klubnak.

Ami utána jött azt meg ismerjük, LE, Valverde is hozott szép eredményeket, de ők sem voltak top edzők, vagy olyanok akik máshol már sikereket értek el.
Ez is vezetőségi hiba, mert LE után kellett volna egy nagyobb horderejű rebuild, de legkésőbb tavaly nyáron.

Szerintem azt el kell felejteni, hogy ide 3-4 éveb belül leül majd egy sztáredző (Klopp, Tuchel, Flick, Nagelsman, stb), a klub se akarja, meg ebbe a belterjes közegbe egyik sem jönne el.

Szerintem marad Koeman, ideültetni egy Piemontot vagy kit nincs értelme, más reális alternatíva még nincs. Xavi ezt a brigádot nem bíznám rá.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Sonoma
Capitá del Barça
Hozzászólások: 596
Csatlakozott: 2021.05.25. 10:00:54

2021.06.01. 22:19:39

bence0330 írta:
2021.06.01. 22:03:24
MessiNeymarSuarez írta:
2021.06.01. 21:55:56
Sajnos egyre több forrás azt támasztja alá(többnyire az ESPN) hogy alternatívák hiányában Koeman maradni fog.

A Mundo pedig arról ír hogy Laporta egy dolgot kért Koemantól ha marad: támadófocit, gördülékeny játékot.


Én sem marasztalnám, de ha tényleg nincs alternatíva akkor egy Setien 2.0-t értelmetlen leültetni és növelni a végkielégítések sokaságát.
Hogy jutottunk el idáig, hogy senki nem akar idejönni? És már a sokadik középszerű edzővel mélyítjük ezt a problémát... Egyszerűen nem hiszem el, hogy valaki értelmes figurának nem minden álma a Barcát edzenie, akármilyen körülmények közt is... (Hozzátezem, a körülmények látszólag jobbak lesznek, mint idén voltak.)
Több mint tíz éve már csak másodosztályú vagy feltörekvő edzőkkel dolgozunk. Ebből két "kezdő" nőtte ki magát (Pep és LE). Mintha a vezetőség (azaz Barto) nem is akart volna top edzőt szerződtetni. Biztos jobban lehet irányítani egy kevésbé elismert edzőt, meg ugye így is mi vagyunk a legjobbak szemlélet. Ez a Barto rosszabb volt, mint a pestis.
Sonoma
Capitá del Barça
Hozzászólások: 596
Csatlakozott: 2021.05.25. 10:00:54

2021.06.01. 22:10:23

Szomorú ezt olvasnom. Ha marad, valószínűséggel újabb szenvedés lesz a következő szezon. Ekkora megújulást ( támadófoci, gördülékeny játék) nehezen tudok elképzelni tőle. Plusz ha ezt Pikével az élen akarja véghez vinni, az maga a csoda lenne. :(
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 6882
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2021.06.01. 22:03:24

MessiNeymarSuarez írta:
2021.06.01. 21:55:56
Sajnos egyre több forrás azt támasztja alá(többnyire az ESPN) hogy alternatívák hiányában Koeman maradni fog.

A Mundo pedig arról ír hogy Laporta egy dolgot kért Koemantól ha marad: támadófocit, gördülékeny játékot.


Én sem marasztalnám, de ha tényleg nincs alternatíva akkor egy Setien 2.0-t értelmetlen leültetni és növelni a végkielégítések sokaságát.
Hogy jutottunk el idáig, hogy senki nem akar idejönni? És már a sokadik középszerű edzővel mélyítjük ezt a problémát... Egyszerűen nem hiszem el, hogy valaki értelmes figurának nem minden álma a Barcát edzenie, akármilyen körülmények közt is... (Hozzátezem, a körülmények látszólag jobbak lesznek, mint idén voltak.)
ter Stegen; Cancelo - Cubarsí - Araujo - Koundé; Gündogan - Christensen - Pedri; Felix - Lewy - Raphinha
Válasz küldése