Ronald Koeman

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Örülünk a menesztésének?

a. Igen
43
80%
b. Nem
3
6%
c. a
8
15%
 
Szavazatok száma: 54
Avatar
gránit
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2401
Csatlakozott: 2010.06.12. 08:55:53

2020.12.17. 12:48:01

Szerintem sem pozitívum, hogy végre meglépi azt, amit laikusok milliói már rég felvetettek. Araújónak már a szezon elejétől fogva kezdőnek kéne lennie, Puig szívatása továbbra is indokolatlan.
Avatar
NovaProspekt
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1912
Csatlakozott: 2019.11.26. 14:17:19

2020.12.17. 12:33:28

Subinho írta:
2020.12.17. 12:21:02
Ez nem respect! Egyszerűen random próbálkozik, azt vagy bejön, vagy nem. Általában nem. Tegnap véletlenül talán....
Értem. :D

Miért, a többi edző hogyan csinálja? Ha van egy ötletünk, azt ki kell próbálnunk először, aztán a gyakorlat megmondja, hogy jó ötlet volt-e. Tudom, Pep és Klopp bármihez hozzáér, az fixen arannyá változik.

Alapvetően Lenglet nem egy jó megoldás hosszútávra, ez látszik már. Így ha próbálgatunk másokat helyette, bevállalva némi rizikót, az szerintem egy jó irány.
Avatar
Subinho
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4183
Csatlakozott: 2005.03.17. 14:44:52
Tartózkodási hely: Budapest

2020.12.17. 12:21:02

Ez nem respect! Egyszerűen random próbálkozik, azt vagy bejön, vagy nem. Általában nem. Tegnap véletlenül talán....
Avatar
NovaProspekt
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1912
Csatlakozott: 2019.11.26. 14:17:19

2020.12.17. 11:59:58

Nem volt rossz teljesítmény az öregtől a tegnapi. A cserék nem sültek el valami jól, és Riqui túlzottan jegelve van, de riszpekt neki, hogy egy papíron kemény ellenfél ellen nem tutiból Lenglet-t tette be a védelembe, hanem a két fiatalt, és mellette azért elég sok más fiatal is lehetőséget kapott.
Peter
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3229
Csatlakozott: 2019.09.04. 02:22:17

2020.12.16. 12:20:28

bence0330 írta:
2020.12.16. 11:33:08
Közben persze a gagyi nyilatkozatai, játékosmániája és mellőzései, konkrét elképzelések hiánya, túl sűrű forgatás meccsek közt és meccseken belül, a szánalmas védekezés, középpálya hiánya, pozíciók cserélgetése, pálya melletti viselkedése, cseréi, kezdői mind a kirúgását vetítik előre, és remélem, ez meg is fog történni, csak arra próbálok rávilágítani, hogyha kicsit több szerencsénk lenne, ez a meccs 5/6-0 körül végződhetett volna, és akkor egész más lenne a pillanatnyi megítélése, mindenki örülne legalább ennek a meccsnek, holott a játék ugyanaz lett volna.
Szerencse ritkán szokott csak úgy önmagában bárkinek is az ölébe hullani. Általában a szerencse - azon kívül, hogy forgandó - azt találja meg, aki elébe megy, tesz érte.
Koeman sajnos eddig mindent megtett annak érdekében, hogy a saját és csapata szerencséje ellen dolgozzon. Több szerencsés lehetőséget kínált fel neki a sors, de szándékosan sem tudta volna ezeket ügyesebben kikerülni.
Saját szerencséje elöli " menekülőművész" a pali.... :mrgreen:
Avatar
Subinho
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4183
Csatlakozott: 2005.03.17. 14:44:52
Tartózkodási hely: Budapest

2020.12.16. 12:14:13

Én nagyon Koeman ellenes vagyok, örülnék, ha kirúgnák, de egy fontos tény azért nem került itt szóba:
mit szólnátok, ha kiderülne a munkahelyeteken, hogy nincs pénz, nincs prémium, lehet, hogy nem tudják kifizetni a béreket se, csak ha belemész egy jelentős fizetés csökkentésbe... Ki mennyire lenne motivált, mennyire húzná a szekeret? Senki nem szeret ingyen dolgozni, még akkor sem, ha tele vannak pénzzel...
A csapat jelenleg nagyon gyenge, de több tényezős a dolog:
- nem megfelelő edző/taktika, játékosok összevissza játszatása,
- önbizalmukat vesztett játékosok a sorozatos kudarcok miatt,
- motiváltság teljes hiánya a fent leírtak miatt (nincs pénz, nincs foci)
Így baromi nehéz. Jöhet ide egy baromi jó edző, első kettőre talán lehet megoldás, de a 3. probléma a leendő elnök feladata és az nagyon nehéz lesz, mert évek pénzszórását kell helyrehozni és az nem 1-2 hónap lesz.
Nem marasztalnám Koemant, remélem már a választások után kirakják, DE nem fog megoldódni minden és nem azonnal.
Ugyanez a helyzet volt 2000-es évek elején, aztán jött Rijkaard és összerakott egy baromi erős és motivált csapatot. Egyrészről az edzők személye volt a siker kulcsa, másrészről akkor tudtunk játékosokat igazolni. Akkor jött ugye Ronaldinho, Eto'o, Deco, Gio, Edmilson, stb...
Gondoltam rá, hogy a Rijkaard-HTK kettős idehozható lenne valószínűleg, de nem lenne akkora változás, mert igazolni akkor sem tudunk és motiváció akkor sem lenne...
Mascherano14
Capitá del Barça
Hozzászólások: 618
Csatlakozott: 2018.01.04. 00:19:27

2020.12.16. 11:39:44

Koeman érdeme, hogy végre futunk meg vannak fiatalok a csapatban, de olyan mélyről indultunk, hogy ez kevés.
Az nonszensz, hogy mennyire nem értik a játékosok, mit kell játszaniuk (folyamatos a mutogatás), nem tudnak gyorsan játszani, nem mernek kapura lőni, ha lőnek, akkor meg középre. Még Messi is középre és lágyan, a szabadrúgásai is lassan kapuraemelések csak. A mentális gyengeség persze főleg a védőknél látványos.
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 6887
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2020.12.16. 11:33:08

Nagyon Koeman-ellenes vagyok, rengeteg szempontból, és kb bármikor kirúgnám, de azért azt szerintem nem mondhatjuk, hogy nem nézhető a játék. A Levante meccs pl lehetett volna 6-0 is, és akkor nem is beszéltem csúcsformáról, csak normál helyzetkihasználásról, meg némi szerencséről (tizenegyesek). És nem ez az egy meccs volt ilyen. Braith-tel nagyon szép lerakott labdák, kényszerítők mennek. Messi jól játszik, és egyre többet fut is, főleg a gólok hiányoznak, de lassacskán már bevág 1-2-t akcióból is.

Természetesen a játékosok mentális állapota ami miatt ilyen kevés gólt rúgunk ennyi helyzetből részben Koeman műve, részben az előző vezetőségé. Szóval alapvetően természetesen ezért is okolható - jelen esetben nagyon komoly sportpszichológus gárda ALAP lenne pl a saját támogató fellépése mellett.

Az más kérdés, hogy az alapvetően helyzetgazdag játék inkább a remek játékosaink érdeme, nem az edzőé - azzal az egy kiegészítéssel, hogy erőnlétileg igenis helyrerakta őket az eddigiekhez képest, megy mindenki végig, és nem lihegnek a 60. percben. Ez kb az egy pozitívum, ami mellett szól eddig.

Közben persze a gagyi nyilatkozatai, játékosmániája és mellőzései, konkrét elképzelések hiánya, túl sűrű forgatás meccsek közt és meccseken belül, a szánalmas védekezés, középpálya hiánya, pozíciók cserélgetése, pálya melletti viselkedése, cseréi, kezdői mind a kirúgását vetítik előre, és remélem, ez meg is fog történni, csak arra próbálok rávilágítani, hogyha kicsit több szerencsénk lenne, ez a meccs 5/6-0 körül végződhetett volna, és akkor egész más lenne a pillanatnyi megítélése, mindenki örülne legalább ennek a meccsnek, holott a játék ugyanaz lett volna.
ter Stegen; Cancelo - Cubarsí - Araujo - Koundé; Gündogan - Christensen - Pedri; Felix - Lewy - Raphinha
Samper
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3846
Csatlakozott: 2014.10.22. 16:22:27

2020.12.16. 11:10:42

Sokkal többet képzeltek a mozgásteréről, mint amennyi van és a keretről, mint amire az adott körülmények között képes. Jan. 24 után stabilizálódnak a belső erőviszonyok. De hogy ez mit fog eredményezni a pályán, az nagy kérdés.
Avatar
Cseri
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1784
Csatlakozott: 2010.11.19. 08:58:48
Tartózkodási hely: Pécs

2020.12.16. 07:28:20

Ha az öreg jó edző lenne, tudna csapatot építeni, tudna meccselni, tudná, hogy melyik játékos melyik poszton a legjobb, akkor nem kellene ilyeneket nyilatkoznia sem.Szerintem ma este kikapunk, kapunk egy kontra gólt, hátrányból a holland zsenivel a padon meg úgysem fordítunk.
„Az egyik oldalon van egy csapat. A másik oldalon is van egy csapat, amiben ott van Lionel Messi. Az úgy egy teljesen más történet. Amikor az emberek különböző csapatokat elemeznek, emlékeztetniük kell magukat arra, hogy ez az egy ember mindent megváltoztat. Vele másképp néz ki egy csapat.”
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2020.12.16. 00:36:56

Feast4 írta:
2020.12.16. 00:15:17
Nero. írta:
2020.12.15. 23:10:51
Ha felvesszük ezt a “nem nyerhetünk mindig” mentalitást akkor hamar a Milan, United, Arsenal stb. sorsára jutunk.
Ez a hajó már elment azt hiszem. :x
Vele igen, de bízom abban hogy Laporta nyeri a választásokat és olyan edzőt hoz ide akit hagy magától dolgozni, de ha nem jönnek az eredmények akkor repül.

Egy ilyen bajnoki start után még Guardiola vagy Enrique alatt is megingott volna a kispad, itt Koemannal pedig fel se merül hogy kirúgnák, sőt, még ő magyarázza el a szurkolóknak hogy túl sokat várunk.

Ezért mondom sokszor hogy “radikális változtatások” kellenek, mert ha ebbe beletörődünk akkor annak nagyon súlyos következményei lehetnek a következő években.

Mindig is szánalmasnak tartottam pl. a United szurkolók/edzők hozzáállását az elmúlt években hogy a “cél az első 4ben végezni.”

Na ide nem kellene eljutni. “Csakis a bajnoki cím lehet a cél és most már ideje hozni egy 6-8 meccses győzelmi sorozatot.” Ezt kellett volna mondania.
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
Avatar
Feast4
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3531
Csatlakozott: 2014.05.01. 21:54:54

2020.12.16. 00:15:17

Nero. írta:
2020.12.15. 23:10:51
Ha felvesszük ezt a “nem nyerhetünk mindig” mentalitást akkor hamar a Milan, United, Arsenal stb. sorsára jutunk.
Ez a hajó már elment azt hiszem. :x
Kép
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2020.12.15. 23:10:51

Érdekes nyilatkozat...

Szerintem pedig neki kellene elfogadnia hogy egy ilyen kaliberű csapatnál igenis eredmény kényszer van.
Ha felvesszük ezt a “nem nyerhetünk mindig” mentalitást akkor hamar a Milan, United, Arsenal stb. sorsára jutunk.
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
mess2009
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4285
Csatlakozott: 2009.01.30. 11:58:28

2020.12.14. 21:26:16

nagyon röviden le lehet írni Koeman problémáját: eredménytelen. márpedig ha egy edző ilyen akkor sajnos joggal lehet kritizálni (jó, vagy rossz okoskodással) netán elküldeni, cserélni.
a Barcával kapcsolatban manapság azt mondják hogy a fő gond, hogy Messinek nem tudnak megfelelő környezetet biztosítani....boldogtalan!? #-o ...stb.
én pedig azt látom, hogy ma már nem Messinek kellenének társak, hanem Messi helyett kellene egy top játékos. most az van, hogy elment Ini,Xavi,Nej, Suarez, ...stb az ok. de hogy nincs már AZ A MESSI nos ezt valahogy nem akaródzik kimondani, meglátni, elismerni... e helyett jön a ... még mindig ő a minőség, a klasszis, nincs nála jobb így sem...stb. ez önmagában lehet akár igaz is de ez ma ennyire elég! és ha ebben Koemant keressük, hát ott van: ezt nem látja.
nagyon szerettem Messit a pályán látni amíg világklasszis volt -a játéka!! - és nálam ez a nimbusz ott és akkor kezdett elszállni amikor a pályán láttam - jószerével hatástalanul - a nagy buktáinkon is.
hogy ez itt nem Messi topik!? de igen, ugyanis ez Koeman nagy balfogása szerintem, hogy olyasmire épít(ene) ami már nem működik.
lehet nekem esni.....
Peter
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3229
Csatlakozott: 2019.09.04. 02:22:17

2020.12.14. 21:25:11

NovaProspekt írta:
2020.12.14. 20:28:34
ez a "nem játszik a posztján" téma visszavezethető a Messi-Griezmann-Coutinho problémára. most megmondom, h sosem lesz megoldható, h ezek hárman együtt fent legyenek a pályán normálisan, de még az sem, hogy csak ketten közülük. durván ugyanolyan szerepkörben érzik jól magukat. ezt a klub jól összehozta magának, de végülis Messi távozásával bizonyos szempontból egyszerűsödik a helyzet.
egy fegyelmezett 4-4-2 rendszerben is így gondolnád?
adott a helyzet, nincs Fati, Dembi
Messi kicsit jobbra, Gríz balra, mögöttük de Jong, - Pjanic- Cou - Alena,
a középpályán szerintem eredendően létszámhiányosak vagyunk ebben a 4-2-3-1-ben, ez egy Levante ellen is ordított
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2020.12.14. 20:54:58

https://www.facebook.com/44308035905398 ... 56861/?d=n

Guardiola
Enrique
Rijkaard
Valverde
Tito
Martino
Setien
Koeman

Nálam
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
Avatar
Feast4
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3531
Csatlakozott: 2014.05.01. 21:54:54

2020.12.14. 20:51:44

Ez a klasszikus esete annak hogy ha akarok egy jobb hátvédet akkor nem mondom azt, hogy gyerekek az a bal szélső hiába sose játszott jobb hátvédet tök jó jobb hátvéd lenne.

Ha csatár kell akkor csatárt veszek nem hamis 9-est.Ha irányító akkor meg nem támadókp kell.

Jó mondjuk Koeman jobb hátvéd helyére jobb hátvédet hozatott szóval ez pipa! :lol:
Kép
Avatar
NovaProspekt
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1912
Csatlakozott: 2019.11.26. 14:17:19

2020.12.14. 20:28:34

ez a "nem játszik a posztján" téma visszavezethető a Messi-Griezmann-Coutinho problémára. most megmondom, h sosem lesz megoldható, h ezek hárman együtt fent legyenek a pályán normálisan, de még az sem, hogy csak ketten közülük. durván ugyanolyan szerepkörben érzik jól magukat. ezt a klub jól összehozta magának, de végülis Messi távozásával bizonyos szempontból egyszerűsödik a helyzet.
Avatar
Feast4
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3531
Csatlakozott: 2014.05.01. 21:54:54

2020.12.14. 20:01:16

Nekem nem az a bajom, Trincaoval kísérletezik, nem is az hogy mellőzi Puigot, meg Alenat mert most megmondom 3 év múlva egyik se lesz itt.

Ahogy egyébként Pedri, Arujo, Pjanic, és szerintem de Jong se.

Ahhoz, hogy ne járjunk úgy mint van Gaal idején eredményt kell produkálni.Ahhoz meg koncepció kell.

De a bajom az hogy a játékban nincs koncepció! nincs azzal baj, hogy 4-2-3-1 csak akkor próbáljuk már meg a játékosokat a saját posztjaikra betenni.De ez se megy.

Foggal körömmel ragaszkodik Grizhez, holott nem illik ide!Már a brazilunk kezdi megint a Bayern előtti évét idézni.A közép lassú.Össze-vissza cserél.Miről beszélünk?

Évek óta nem hoztunk ide egy valamire való edzőt.Pep és LE itt lettek nagyok ami csak mázli volt, hogy 2x is bejött.Tata Martino, EV, Setién, most ez a bohóc.100 éve nem csináltuk meg, hogy te barátom bizonyított, sokat próbált eredményes edző vagy, a tied.Kóklert kókler után hozunk ide és 10 év alatt 600 milláért vettünk sehejtet. Csodálkoznk hoz ez van?
Kép
Peter
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3229
Csatlakozott: 2019.09.04. 02:22:17

2020.12.14. 12:29:29

Samper írta:
2020.12.14. 10:24:42
Koeman nem szabad ember. Messihez nem nyúlhat, mert akkor ő lenne az, aki elüldözte. Busihoz sem, mert akkor nem tiszteli a hagyományokat. Grizhez, Couhoz, Umtitihez se, mert akkor miatta nem lehet eladni őket. Rajta csak annyi múlik, hogy feleslegesen próbálkozik Trincaoval és makacsul mellőzi Puigot és Alenát.
Lehet ilyen érdeke a klubnak, de eladhatóvá akkor lesz egy játékos, ha úgy is teljesít.
A hagyományok őrzése tiszteletre méltó, arra viszont ott a klub múzeuma.
Amennyiben a klub a Katalán Ligára fókuszál, szíve joga, csak legyen őszinte a szurkolóihoz.
Mezei szurkolóként nem könnyű azonosulni a klub és edzője által képviselt magasabb léptékű küldetésével.... :mrgreen:
1994barca
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 287
Csatlakozott: 2020.08.25. 12:44:00

2020.12.14. 12:18:41

Részben egyetértek veletek. Valenciai sztorihoz fűzve jogos amit írsz. De ne csak a rosszat mindig...holland válogatottnál szerintem szép focit játszottak! Én is azt szeretném, ha végre kezdenénk javulni de nekem már rég az a véleményem, hogy nem mindig az edző a hibás!! Nálunk most egyszerűen egy edző sem lenne képes az elvárt szintet hozni. Sajnos túl sok a probléma a klubnál és ez szemmel láthatóan minden hova kihat! Azért vicc, hogy 10 milliót nem tudunk adni egy játékosért....rohadt barto szétverte a klubbot a csapatot a több mint egy klub filozófiát mindent
Avatar
Cseri
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1784
Csatlakozott: 2010.11.19. 08:58:48
Tartózkodási hely: Pécs

2020.12.14. 11:35:37

A gólszerzés nem megy, a védelem bármikor képes gólt kapni,kis túlzással Messi 17 évesen több gólt lőtt, mint most,a középpálya lassú, és nincsenek kulcspasszaik, taktika nincs,fordítani nem tudunk,ergo, mit keres itt ez az ember?
„Az egyik oldalon van egy csapat. A másik oldalon is van egy csapat, amiben ott van Lionel Messi. Az úgy egy teljesen más történet. Amikor az emberek különböző csapatokat elemeznek, emlékeztetniük kell magukat arra, hogy ez az egy ember mindent megváltoztat. Vele másképp néz ki egy csapat.”
Avatar
Subinho
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4183
Csatlakozott: 2005.03.17. 14:44:52
Tartózkodási hely: Budapest

2020.12.14. 10:33:16

1994barca írta:
2020.12.14. 07:17:07
Hozzuk ide Pintért edzőnek... komolyan ami ezen a fórumon folyik az durva! Nyugodtan támadjatok le le*****-m! Leszögezném, hogy csak is Barca fan vagyok a klub mindenki fölött! Kit hoznátok edzőnek? 5 éve mindegyik edzőnél szinte ugyan azok a hibák vannak (1-2 kivétel) Xavirol álmodozik mindenki ( egy élő legenda úgy mint KOEMAN direkt írtam nagybetűvel, mert a többség ezt elfelejti vagy nem felejti el csak játékos kora óta utálja) Xavihoz visszatérve; mi a garancia, hogy ő be fog válni( én is örülnék neki, de az ő személye sem garancia mindenre) pl a napokban kérdezték Iniestát, hogy szerinte ki Spanyolország legjobbja és ő Busit mondta ( tudom barátok meg minden) erről az a véleményem, h biztosan Xavi egyik alap embere lenne a többi klikkel együtt. A mondani valóm lényege az lenne, hogy akárki is jöhetne ide edzőnek ekkora klub problémákkal rövid időn belül érzésem szerint kb senki nem tudna mit kezdeni! Hosszú évek óta olvasóm a fórumot ( tudom takarodjak, ha valami nem tetszik) és amikor minden rendben ment a szeretet csapatunknál akkor is rengeteg negatív fórum vélemény volt a csapatról! Sajnos a többség Messi vagy divatdrukker amivel nincs semmi gond, mert 1-2 év és lefognak kopni( hála Istennek)
Írtam itt pár napja, hogy NEM olyan edző kell nekünk, mint anno Pep, vagy Lucho, akik gálafocit hoztak el egy baromi erős kerettel és akik tudtak igazolni, mert volt pénz! Emiatt sztem Xavi MOST nem lenne jó megoldás, örülnék neki, de nem most, előbb stabilizálni kell a helyzetet.
Koeman viszont teljesen mindegy mikor jött volna, teljesen fogalmatlan a pali, mint edző, láthattuk a Valenciánál mit művelt, csak a csapat szétverése ment neki.
Azt is írtam, hogy nyugodtan kövezzetek meg, de nekünk most olyan edző kell, aki hasonló szituban is tudott mit felmutatni. pl. Allegri, aki alól eladták folyamatosan a fél csapatot, mégis nyerte zsinórban a bajnokságot, ill. BL döntő, stb. Tudom egy Valverde v2 a pali, de azért nem lehet őket egy lapon említeni. Vagy pl. Ancelotti, tudom a Real múlt, de kb. akkor játszott jól utoljára a Madrid, illetve láthatjuk, mit csinál az Evertonnál, felpörgette eléggé a csapatot...
Ezek csak példák, de ezerszer jobbak a teljesen nulla Koemanhoz képest! Egyik sem tett tönkre még csapatot, a játékosok motiváltak voltak. Most meg... szenvedés nézni a csapatot.
20 éve voltunk ilyen sz#ok, akkor olyan emberek szaladgáltak a pályán, mint Geovanni, Rochembach, Thiago Motta, Alfonso, Coco... De akkor is meglett a 4. BL indulást érő hely. Most meg lesz?
Samper
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3846
Csatlakozott: 2014.10.22. 16:22:27

2020.12.14. 10:24:42

Koeman nem szabad ember. Messihez nem nyúlhat, mert akkor ő lenne az, aki elüldözte. Busihoz sem, mert akkor nem tiszteli a hagyományokat. Grizhez, Couhoz, Umtitihez se, mert akkor miatta nem lehet eladni őket. Rajta csak annyi múlik, hogy feleslegesen próbálkozik Trincaoval és makacsul mellőzi Puigot és Alenát.
Avatar
NovaProspekt
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1912
Csatlakozott: 2019.11.26. 14:17:19

2020.12.14. 10:23:27

1994barca írta:
2020.12.14. 07:17:07
Nyugodtan támadjatok le le*****-m! ...tudom takarodjak, ha valami nem tetszik...Sajnos a többség Messi vagy divatdrukker amivel nincs semmi gond, mert 1-2 év és lefognak kopni( hála Istennek)
neked meg mi a bajod? ha nem bírod a vitákat és a kritikát, minek írsz egy fórumra? :D

gondolom vagy 94-ben születtél, vagy 94 óta vagy rajongó (mert ugye itt a fórumon mindenki 25-30 éve fan :mrgreen: ). mindkettő feltételez egy olyan életkort, amihez már egy érettebb gondolkodásnak kellene társulnia, mint amit itt most bemutattál.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára NovaProspekt 2020.12.14. 10:25:05-kor.
Válasz küldése