Ronald Koeman

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Örülünk a menesztésének?

a. Igen
43
80%
b. Nem
3
6%
c. a
8
15%
 
Szavazatok száma: 54
Kovbal88
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2165
Csatlakozott: 2013.07.17. 16:50:38

2021.10.01. 16:44:58

Subinho írta:
2021.10.01. 06:32:59
Elvileg még kap 2 meccset, mert annyin nem ülhetett a padon.
Elvileg október 17-ig maradhat.
Elvileg Martinez akkor jön.
Elvileg..... és ide bármit írhatnák még...
Majd ha Laporta kiáll és bejelenti, akkor lesz elküldve.
Minden reggel azt nézem elsőnek, hogy kirúgták-e végre!
Megfogadtam, addig nem nézek Barca meccset, amíg ő ül a padon. Ilyen kártékony ember és az#r csapat Van Gaal 2. uralkodása alatt volt. De ekkora károkat ő sem okozott, mert kivágták úgy fél év után.... Koeman pár éve a Valenciát is tönkretette. Jó csapat volt, középcsapatot csinált belőle.
Minden nappal csak nagyobb károkat okoz a csapatnak.
Ezt a szintet bárki lehozná. Még akár Gattuzo is. Bár -az.olasz legalább tökös gyerek.
Értem, nincs pénz, de melyik a jobb, ha marad, még lejjebb süllyedünk, a BL csoportból sem jutunk tovább (30 milla ugrik), vagy azonnal kivágjuk a francba és 15M bukunk rajta....

Van Gaal hatalmas károkat okozott, eleve elment Rivaldo ingyen, plusz úgy emlékszem ez volt azaz év, amikor az Uefa kupa helyezésért hajtottunk. Ami a végén meg is lett. Akkoriban is pont Laportának kellett újjáépíteni a csapatot.
Egyébként nem vagyok benne biztos, hogy most Xavi kell nekünk, ő lehet hogy nagyon nagy csapatot tudna építeni, ha a keret tele lenne klasszis játékossal. Főleg támadó szinten. De jelenleg nem így van. Depay-jal is vannak gondok. A többiek pedig rosszabbak. Nincs jobbhátvéd.

Szóval, mi csak úgy tudnánk jelenleg sikeresek lenni, ha lenne egy betonacél stabil védelem, aztán istenien tudnánk kontrázni, a pontrúgásaink meg életveszélyesek lennének. Xavi Barca dns-sel az ereiben nem hiszem, hogy ilyen játékot hozna.
Kalapos
Capitá del Barça
Hozzászólások: 712
Csatlakozott: 2020.12.10. 09:48:11

2021.10.01. 15:12:19

Régi szép idők amikor Pep és Tito napokat ült egy sötét szobában videón elemezve az ellenfelet és tolmácsolva a tanultakat Xaviéknak hogy hova kell tenni a labdát és mikor :D
Ma meg tényleg úgy tűnik amit már panaszkodtunk többször, hogy a fiúk fel vannak téve a pályára, és edző bá várja hogy a Tiki-Taka megy magától, mert az olyan kreatív totális foci amiben nincsenek szerepek és posztok, hanem mindenki tudja és érzi és csak úgy működik mert csak. Mondjuk gyenge edzőktől nem elvárható hogy elmagyarázza ugye Businak és Messinek hogy mitől gurol a labda :D
Avatar
Titinho
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2927
Csatlakozott: 2006.11.17. 11:29:46
Tartózkodási hely: Nyíregyháza, lélekben Camp Nou

2021.10.01. 12:05:38

The Barça players did not know who would start, nor the formation, up until 2 hours before the Benfica match. The team did not practice defensive movements in the 3-5-2, despite having 3 days to prepare for the game.

— @tjuanmarti


Valami hasonlót gyanítottam én is, és fogadok nem ez az első ilyen alkalom. Sőt inkább szokásos módszere a Miszternek. :?
Més que un club :!:

"Az akarás egyenlő a tudással, s aki akar, az tud is!"- Johan Cruyff
zsoltfree
Capitá del Barça
Hozzászólások: 970
Csatlakozott: 2006.01.10. 11:45:38
Tartózkodási hely: Budapest

2021.10.01. 09:11:46

Sziasztok. Nem nézem a juve meccseket, de nem úgy volt, hogy tavaly vette át a juventust pirlo és sok éves bajnok csapatból csinált egy olyat, aki az utolsó forduló utolsó perceiben került csak bl indulast erő helyre?

Szóval azt nem értem ő miért olyan jó?
Avatar
Camp Nou99
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 355
Csatlakozott: 2020.05.31. 14:32:47
Tartózkodási hely: Surány

2021.10.01. 09:06:51

Robcsyy írta:
2021.10.01. 08:35:40
Zseniális, hogy Laporta most akarja Tuchelt… Akkor kellett volna cselekedni, mikor csapat nélkül volt =D> #-o
Majd hülye lenne eljönni a cselszkiből.
Avatar
Sinya22
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3186
Csatlakozott: 2017.08.21. 17:40:25

2021.10.01. 08:41:42

Xavi lesz ebből jobb esetben, vagy tényleg Pirlo. Szezon közben alapból nehéz az edzőváltás, a top edzőknek van csapata, amit nyilván nem fog a romokban lévő Barca kedvéért otthagyni. Pláne hogy olyan nagy extra fizut se tudnánk ajánlani :D Ami meg szintén nem mellettünk szól, hogy fizikálisan és mentálisan se sikerült (ismét) felkészíteni a csapatot nyáron, ezt pedig nem hiszem hogy be lehet hozni szezon közben (bár aki jobban ért hozzá majd megcáfol). Szóval ilyenkor átvenni egy csapatot már alap esetben sem könnyű.

Engem őszintén meglepne, ha nem a fenti kettős közül lenne a befutó. A másodedzőnek nem hinném, hogy pár meccsnél többet adnának.
Avatar
Robcsyy
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1129
Csatlakozott: 2006.07.10. 21:34:57

2021.10.01. 08:35:40

Zseniális, hogy Laporta most akarja Tuchelt… Akkor kellett volna cselekedni, mikor csapat nélkül volt =D> #-o
Before you laugh at kids who believe in Santa, remember there are grown men who believe that Cristiano Ronaldo is a better footballer than Lionel Messi.
nagyatyesz
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1020
Csatlakozott: 2009.06.02. 16:51:33

2021.10.01. 08:32:21

Koeman - Van Gaal összehasonlítás helytálló, mármint a második edzői periodusa alatt. Apró reménysugár, hogy akkor jött fel a csapatba Puyol, Xavi, Ini. Jo lenne ha csak hasonlo karriert futna be az Araujo, Pedri, Gavi trio.
Avatar
grgly50
Capitá del Barça
Hozzászólások: 760
Csatlakozott: 2018.02.07. 21:37:09

2021.10.01. 08:31:41

barca0417 írta:
2021.09.30. 18:39:26
El kell küldeni minél előbb. Az Atletico ellen ideiglenesen lehet Shreuder vagy ha ő is megy akkor Jordi Cruyff vagy Sergi a B bol. Ez csak egy meccs, de Koeman már csak kár okoz. Aztán a válogatott szünet után jöhet Martinnez vagy Xavi. Mindegyik csak jobb lehet mint a holland.
Valami nagyon félre ment, ennyire amúgy nem rossz edző Koeman, de itt valami már nem működik nála, vele. Emberi probléma is van vele szerintem.
Egy gyenge edző - Barca szinthez - (pl. Setien) nem hoz jó eredményeket.
A rossz edző kárt okoz. Ilyen Koeman.
Nézz utána!
Avatar
Barcaforever
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3973
Csatlakozott: 2004.10.13. 19:17:18
Tartózkodási hely: Barcelona/Budapest

2021.10.01. 07:40:49

Igen, október 17-én lesz közgyűlés és ott szeretné Laporta bejelenteni az új edző személyét.

Martinez részéről, hatalmas hülyeség lenne otthagyni a belga válogatottat értünk. Ott van a tutiban, totál jó, fix csapattal. Ide megérkezne, türelem nélkül azonnali eredménykényszer a 0-ról, egy ketyegő bomba az egész, úgy, hogy mindenki tudja, hogy ha nem Xavi jön, akkor a következő edző addig lesz itt, amíg minden nagyon jól megy a csapattal. Utána egyből Xavi. Én semmi pénzért nem jönnék, innen a következő edző csakis bukva tud elmenni.
Kép
Avatar
Subinho
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4183
Csatlakozott: 2005.03.17. 14:44:52
Tartózkodási hely: Budapest

2021.10.01. 06:32:59

Elvileg még kap 2 meccset, mert annyin nem ülhetett a padon.
Elvileg október 17-ig maradhat.
Elvileg Martinez akkor jön.
Elvileg..... és ide bármit írhatnák még...
Majd ha Laporta kiáll és bejelenti, akkor lesz elküldve.
Minden reggel azt nézem elsőnek, hogy kirúgták-e végre!
Megfogadtam, addig nem nézek Barca meccset, amíg ő ül a padon. Ilyen kártékony ember és az#r csapat Van Gaal 2. uralkodása alatt volt. De ekkora károkat ő sem okozott, mert kivágták úgy fél év után.... Koeman pár éve a Valenciát is tönkretette. Jó csapat volt, középcsapatot csinált belőle.
Minden nappal csak nagyobb károkat okoz a csapatnak.
Ezt a szintet bárki lehozná. Még akár Gattuzo is. Bár -az.olasz legalább tökös gyerek.
Értem, nincs pénz, de melyik a jobb, ha marad, még lejjebb süllyedünk, a BL csoportból sem jutunk tovább (30 milla ugrik), vagy azonnal kivágjuk a francba és 15M bukunk rajta....
Tivadar6
Capitá del Barça
Hozzászólások: 550
Csatlakozott: 2017.06.07. 17:29:11

2021.09.30. 23:17:13

Elvileg a mai megbeszélésen az a döntés született, hogy az Atm meccs után kirakják.
Avatar
barca0417
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2034
Csatlakozott: 2006.10.27. 18:06:27
Tartózkodási hely: erre-arra

2021.09.30. 18:39:26

El kell küldeni minél előbb. Az Atletico ellen ideiglenesen lehet Shreuder vagy ha ő is megy akkor Jordi Cruyff vagy Sergi a B bol. Ez csak egy meccs, de Koeman már csak kár okoz. Aztán a válogatott szünet után jöhet Martinnez vagy Xavi. Mindegyik csak jobb lehet mint a holland.
Valami nagyon félre ment, ennyire amúgy nem rossz edző Koeman, de itt valami már nem működik nála, vele. Emberi probléma is van vele szerintem.
Kép
Avatar
brazilfan
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1013
Csatlakozott: 2018.02.26. 09:49:51

2021.09.30. 18:31:14

Koeman mielőbbi leváltása után Schreudert nevezném ki vezetőedzőnek. Nincs nagy játékosmúltja és edzőként sem dolgozott nagy kluboknál, viszont megvan az az óriási előnye másokkal szemben, hogy jól ismeri a jelenlegi keretet, és hogy melyik játékostól mit lehet elvárni. Lényegében átmenet, ismerkedési periódus nélkül tudná folytatni a munkát. És tavasszal meg lehetne vitatni, hogy a következő idényben is maradjon-e.
Persze nem tudom, hogy vállalná-e egyáltalán, vagy úgy érezné, hogy lojálisnak kell lennie Koemannal.
Avatar
Cseri
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1784
Csatlakozott: 2010.11.19. 08:58:48
Tartózkodási hely: Pécs

2021.09.30. 17:50:41

geridoss írta:
2021.09.30. 17:46:06
Ha lenne bőr a képén, legkésőbb ma délután már beadta volna a lemondását. Hihetetlen, hogy egy Barcelona kaliberű csapatnál, ekkora rombolás után még rendkívüli igazgatói tanácsot kell összehívni, ahol megvitatják, hogy elküldjék-e ezt az embert.
Juj, ez nem Japán:) Egyéni felelősségvállalás nem jellemző napjainkban:)
„Az egyik oldalon van egy csapat. A másik oldalon is van egy csapat, amiben ott van Lionel Messi. Az úgy egy teljesen más történet. Amikor az emberek különböző csapatokat elemeznek, emlékeztetniük kell magukat arra, hogy ez az egy ember mindent megváltoztat. Vele másképp néz ki egy csapat.”
Avatar
geridoss
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2785
Csatlakozott: 2008.11.30. 23:00:46
Tartózkodási hely: Eger

2021.09.30. 17:46:06

Ha lenne bőr a képén, legkésőbb ma délután már beadta volna a lemondását. Hihetetlen, hogy egy Barcelona kaliberű csapatnál, ekkora rombolás után még rendkívüli igazgatói tanácsot kell összehívni, ahol megvitatják, hogy elküldjék-e ezt az embert.
"Látta a Real Madrid Villareal elleni 6-2-es győzelmét?" " Nem láttam, viszont emlékszek egy 6-2-re a Bernabeuból..." /Joan Laporta/

Visca el Barca!
drobika
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1412
Csatlakozott: 2017.10.12. 11:54:08
Tartózkodási hely: Pécs

2021.09.30. 16:20:55

Könnyű lenne edzőt szerválni, ha nem mi volnánk a Barca!
Egyszerűen most le kell venni az azonnali eredménykényszert ! Harcolunk ezért , meg azért …
Dehogy ! Lépésről lépésre haladunk , de azt munkával és mentalitással .
Egy edzőt és a fiatalokat is csak agyonnyomja a magas elvárás !
Senki nem fog idejönni ha ezt nyomatjuk !
Ez nem a Barca mentalitás feladása , csak ez az út vezet szerintem vissza ahol ismét harcba lehetünk mindenért !
Kalapos
Capitá del Barça
Hozzászólások: 712
Csatlakozott: 2020.12.10. 09:48:11

2021.09.30. 15:06:47

Rezisto95 írta:
2021.09.30. 10:32:40
Azt hiszem ezen a ponton minden drukker hátradőlhet és kimondhatja magában hogy semmiféle elvárás, prekoncepció nem várható el a csapattól, mivel konkrétan véget ért a barca nagy csapat státusa. Innentől kezdve getafe, sampdoria, brighton, vagy wolfburg szintű csapat lett a barca. Ezt senki nem tagadhatja, mivel a nagy nevek már öregek, a fiatalok meg még túl fiatalok. Egyszerűen totális csőd az egész. Én szerintem jobb lenne a fórumot is néma csendet elrendelni, mert kár erről a nagy semmiről beszélni. Pláne minden meccs után beleállni az edzőbe, vagy a klubvezetésbe,vagy akár a játékosokba mert csak szócséplés. Én sajnálom a legjobban, mert az elmúlt 10 évben minden barca meccset megnéztem, még a felkészülésiket is, de inkább nem nézek focit egyáltalán mert ezt fáj nézni. Azt hogy mindenkinek az arcán a kilátástalanság és az ötlettelenség érződik. Már lassan magyarázkodni se kell ha blama van, mert hát ennyit tudnak a fiúk.
Láttad valaha az említett csapatok meccsiet, kereteit? Nézd át azt javaslom és utána gondold át kinek a szintjén vagyunk. Nem a Realén az tuti, pláne nem a régi Barca szintjén, de Wolfsburg? Brighton? GETAFE? Érdekes, hétvégén a dícséretek mentek és a üdvrivalgás, akkor hol voltál?
Sokan most is reményteljesek, és bíznak egy fellendülésben, ami mindössze annyit takar hogy a meccset nem sírva várjuk hanem bizakodva hogy ma melyik fiatal lesz epic, milyen jó lesz a foci, és vajon nyerünk-e egy jó meccsen. Ez teljesen reális cél ami elvárható a kerettől.
"mert hát ennyit tudnak a fiúk" Képzeld igazad van! Koeman alatt aki játszik pl SR, LDJ és az ostoba taktikái (ha van egyáltalán...) és felállásai alatt pont ennyit tudnak. Ezért várjuk hogy más edző, más rendszer, más felállásban kicsit más játékosokat játszasson, hogy más legyen a pályán. Váó, mi? :D
DaVeR írta:
2021.09.30. 12:14:32
Egyébként szerintem sokat elárul a helyzetről, hogy viszont a játékosok (FDJ, Busi) nem gondolják, hogy az edző váltás segítene..
Busi azt mondta hogy:
,Egy az egyben maradtak a belső védőkkel. Erre vártak, hogy gyors ellentámadásokat hajthassanak végre.”
Magyarul rossz volt a felállás, mert ezt megengedte nekik és nem voltak a területek lefogva, ahova befutottak jött a labda, és mivel megint nyakik fel voltak tolva a KP-k hogy cipeljék a labdát és érkezzenek a 16oson belülre (dettó mint tavaly) ezért nem volt senki a 3 belső védőn kívül védekezni. Ez edzői hiba.

Szükséges-e edzőváltás?
,,Végül mindig ez a legegyszerűbb dolog. Mindannyiunknak megvan a saját felelőssége. Kritikus helyzetben vagyunk, hogy őszinte legyek.”

Ez alapján Busi nem is olyan burkoltan kimondta hogy küldjék már el végre pls. Ha jól van fordítva.
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10071
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2021.09.30. 14:50:05

Rivaldo11 írta:
2021.09.30. 11:52:45
Azt vártam hogy már a meccs után lemond, de ez puszta álom volt csak, úgy látszik van pár réteg bőr az arcán még. Amúgy meg édes mindegy, ha Laporta jelöltje Pirlo, akkor inkább tartsuk meg azt a 15 millát, és iranyitson Schreuder. Koemant meg küldjük szabira az idény végéig.
Ördögi kör ez sajnos. Pocsék helyzetben vagyunk, miközben az általános elvárásokat hatalmasra tette az aranygeneráció, hatalmas problémák vannak és ezt minden edző tudja, így eszük ágában sincs elvállalni, ha meg mégis akkor annak erősen fog a toll a rizikó-faktor miatt.
Már azt is centizni kell hogy van-e pénzünk kirúgni, aztán ha hozunk egy Pirlot újabb 15 millioért aki a Juventusban is besült akkor könnyen lehet hogy csak négyzetre emeljük az amúgy is pocsék helyzetet.

Koeman pont azt csinálja mint amúgy Umtitiék: Feji a klubot, szerződése van magas bérrel, ha nem tetszik valami akkor rúgja ki az elnök és fizesse ki, ha meg nem akkor ő duzzogva ül tovább a székben és felrakja az alibi 11 kezdőt és lesz ami lesz.

A játékosok is emberek, ki fog fellázadni az edző ellen kockáztatni a kezdő státuszát?
Busi, hogy majd az új edző hátha teljesen száműzi? Robi akinek szintén semmi keresnivalója nem lenne itt egy értelmes edzőnél?
A hanyagoltak hogy esetleges Koeman maradással csak tovább vágják maguk alatt a fát a lázadással?
Zsolti
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6151
Csatlakozott: 2004.10.12. 13:34:54
Tartózkodási hely: ,,!,.
Kapcsolat:

2021.09.30. 14:20:08

En Gallardot nagyon adnam! 2014 ota treniroz egy nagy csapatot, valoszinu jol kezeli a nyomast, kb isten titulusba van most a Rivernel, tud epitkezni. Tetszetos focit jatszik a csapata.
Probalom kovetni az argentin klubfocit, amennyire tudom, de kb a legjobb Del-Amerikai eddzonek tartjak. Sokan a valogatott elere kovetelik! Szerintem kezen fekvo lenne!
Avatar
Feast4
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3531
Csatlakozott: 2014.05.01. 21:54:54

2021.09.30. 13:52:14

Cseri írta:
2021.09.30. 13:40:36
...ami zavar, hogy a német vonal szóba se jött...
Bizony. Látjuk a fiatal német edzőket, a csapataikat, a hozzáállást. És a fiataljainknak pont most lenne időszerű, hogy valaki ezt beléjük verje.

Löw neve játszott, ami megint nem hülyeség (leszámítva, hogy egy gusztustalan péniszszaglászó figura), de baromi nagy kockázat tekintve, hogy 15 éve nem volt klubcsapat élén.
Kép
Avatar
Cseri
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1784
Csatlakozott: 2010.11.19. 08:58:48
Tartózkodási hely: Pécs

2021.09.30. 13:40:36

Feast4 írta:
2021.09.30. 13:14:33

Viccet félretéve és az előttem valókra is reagálva itt, való igaz, hogy egy edzőváltás nem csinál csodát, de ha lenne egy edző akinek legalább elképzelése és koncepciója van az legalább a jövőben vezethet valahova.

Mondjuk az ilyen Gallardo féle európán kívüli edzőktől, meg a mondjuk Pirlo aki szintén egy szétesőben lévő Juvét vitt még nagyobb gödörbe szintén irtózom.

Nem biztos, hogy rosszak lennének, de nah...
Azért csak lehet alapja az 'új seprű jól seper' mondásnak. :) Valóigaz, hogy nem feltétlenül veretes a névsor a szóbahozott edzők tekintetében. Pirlo-t hagynám, mint játékos a legnagyobbak között a helye, de edzőként? Dél-Amerikai vonalat is elengedném, ami zavar, hogy a német vonal szóba se jött. Koncepció, igen ez a kulcs szó!
„Az egyik oldalon van egy csapat. A másik oldalon is van egy csapat, amiben ott van Lionel Messi. Az úgy egy teljesen más történet. Amikor az emberek különböző csapatokat elemeznek, emlékeztetniük kell magukat arra, hogy ez az egy ember mindent megváltoztat. Vele másképp néz ki egy csapat.”
Avatar
Feast4
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3531
Csatlakozott: 2014.05.01. 21:54:54

2021.09.30. 13:14:33

Cseri írta:
2021.09.30. 12:31:19
Most ülj le, nézd meg a meccset újra, és látni fogod, hogy 2-0- ig jók voltunk, ha nem így látod, addig ismételd meg a folyamatod, amíg majd úgy látod!
Bakker lehet meg kell várnom akkor ameddig nekem is szívgyógyszer kell és arra borozok. :-"

Viccet félretéve és az előttem valókra is reagálva itt, való igaz, hogy egy edzőváltás nem csinál csodát, de ha lenne egy edző akinek legalább elképzelése és koncepciója van az legalább a jövőben vezethet valahova.

Mondjuk az ilyen Gallardo féle európán kívüli edzőktől, meg a mondjuk Pirlo aki szintén egy szétesőben lévő Juvét vitt még nagyobb gödörbe szintén irtózom.

Nem biztos, hogy rosszak lennének, de nah...
Kép
dani87
Jugador del Barça
Hozzászólások: 124
Csatlakozott: 2021.05.31. 11:15:35

2021.09.30. 13:02:03

DaVeR írta:
2021.09.30. 12:14:32
Egyébként szerintem sokat elárul a helyzetről, hogy viszont a játékosok (FDJ, Busi) nem gondolják, hogy az edző váltás segítene..

Gondolom azon a véleményen vannak, hogy kellene az állandóság.. Főleg, mivel új csapatot épít a klub.. Hogy építsünk új csapatot, ha mindig más és más az edző, akinek az elképzelése különbözik az elődjétől. ( Koeman legalább már ismeri a fiatalokat )

Nem tudom mi lenne a helyes döntés.. Ami a jövőre nézve jó lenne a klubnak.. Azt érzem jelenleg Guardiola sem tudna itt segíteni.. :/
Én még sose hallottam játékost nyilatkozni, hogy rúgjuk ki azonnal az edzőt. Nem illik ilyet mondani.
De mivel Busquets nem védte meg Koemant, szerintem egyértelmű jele, hogy elküldené.
De Jong már más, lehet ő is csak nagyon udvarias volt, vagy mint holland, szimpatizál vele, de az interjúja alapján nem tudhatjuk, hogy valóban mit gondol.
Ha a játékosok valóban kiállnának mellette, sokkal nagyobb hanggal védenék.
Avatar
grgly50
Capitá del Barça
Hozzászólások: 760
Csatlakozott: 2018.02.07. 21:37:09

2021.09.30. 12:45:00

DaVeR írta:
2021.09.30. 12:14:32
Egyébként szerintem sokat elárul a helyzetről, hogy viszont a játékosok (FDJ, Busi) nem gondolják, hogy az edző váltás segítene..
Az természetes, hogy ha a jelenlegi főnöknél az elsők között vagyok, nem akarom leváltani.


Nem kérdezték Puigot

Gondolom azon a véleményen vannak, hogy kellene az állandóság.. Főleg, mivel új csapatot épít a klub.. Hogy építsünk új csapatot, ha mindig más és más az edző, akinek az elképzelése különbözik az elődjétől. ( Koeman legalább már ismeri a fiatalokat )



Az ismeretség nem egyenlő a szakmai tudással!

Nem tudom mi lenne a helyes döntés.. Ami a jövőre nézve jó lenne a klubnak.. Azt érzem jelenleg Guardiola sem tudna itt segíteni.. :/
A helyes döntés függ a lehetőségektől. Erről nagyon keveseknek van pontos információja.
Minden esetre a váltás haszna, hogy nem rombolna tovább. Mert itt csak egyre lejebb.
Válasz küldése