Ronald Koeman

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Örülünk a menesztésének?

a. Igen
43
80%
b. Nem
3
6%
c. a
8
15%
 
Szavazatok száma: 54
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15431
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2020.12.30. 19:46:40

Olcha írta:
2020.12.30. 19:29:48

Jogos.. Bár az xG táblázat alapján nem vagyunk olyan rosszak. Bízom benne, hogy változik a szitu RP-vel és az eredményekkel kapcsolatban is.
xG táblázat is azóta fontos, mióta nincsenek eredmények.
statisztika, legfontosabb az eredmény.
hiába vagyunk vagányak xG táblázatban, ha nem nyerjük meg a meccseket:)

Puig biztos nem fog játszani, max ennyiket mint tegnap, néha egy két tibicsoki kupameccsre beteszik a 3.-4. osztályúak ellen, de ennyi.
Eredményekben lehet bízni, hogy elkezdenek bemenni a helyzetek, de ebben sem reménykednék annyira.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
Olcha
Jugador del Barça
Hozzászólások: 205
Csatlakozott: 2018.06.28. 19:31:15

2020.12.30. 19:29:48

csababarca írta:
2020.12.30. 19:13:16
Olcha írta:
2020.12.30. 18:43:27
A Riqui-s hozzáállásával én sem értek egyet, viszont sokkal jobb Focit játszunk, mint Valverde/Setien alatt.
azért az a sokkal jobb az elég erős kijelentés.
vannak periódusok amikor jobb focit tolunk, de ezek ritkán jönnek elő, 3-4 meccsenként 15-20 percre.

mondjuk felesleges edzőket hasonlítgatni, mert EV idején is már botladoztunk, Setien meg Koeman full kút.
most az, hogy egyik jobb mint a másik, hát nem tudom.
Setiennél minden idők szégyenét éltük meg augusztusban, Koemannal meg az utóbbi 15 év legrosszabb bajnoki formáját. (nem emlékszem ennél rosszabbra, de lehet 2007/08-as szezonban ennél is rosszabbul kezdtünk, bár kétlem)

Egyik kutya, másik eb tipikus esete.
Mindkettőnek van minimális pozitívuma, Setien betette Fatit meg Puigot.
Koeman is próbálkozik Pedri, Araujo, Mingu (kényszerből a védők)... mondjuk Setien egyik találmányát leépítette sikeresen.
Jogos.. Bár az xG táblázat alapján nem vagyunk olyan rosszak. Bízom benne, hogy változik a szitu RP-vel és az eredményekkel kapcsolatban is.
Avatar
Olcha
Jugador del Barça
Hozzászólások: 205
Csatlakozott: 2018.06.28. 19:31:15

2020.12.30. 19:25:48

MatyiG írta:
2020.12.30. 19:01:01
A Riqui-s hozzáállásával én sem értek egyet, viszont sokkal jobb Focit játszunk, mint Valverde/Setien alatt.
És ez miben nyilvánul meg? Mert szerintem Setiénnél élvezhetőbb volt a focink nagyrészt.
A letámadásban, az aggreszivitásban és a bemozgásokban. Ráadásul Setiennél sajnos jóval többször volt a kézilabdás-adogatás.
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15431
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2020.12.30. 19:13:16

Olcha írta:
2020.12.30. 18:43:27
A Riqui-s hozzáállásával én sem értek egyet, viszont sokkal jobb Focit játszunk, mint Valverde/Setien alatt.
azért az a sokkal jobb az elég erős kijelentés.
vannak periódusok amikor jobb focit tolunk, de ezek ritkán jönnek elő, 3-4 meccsenként 15-20 percre.

mondjuk felesleges edzőket hasonlítgatni, mert EV idején is már botladoztunk, Setien meg Koeman full kút.
most az, hogy egyik jobb mint a másik, hát nem tudom.
Setiennél minden idők szégyenét éltük meg augusztusban, Koemannal meg az utóbbi 15 év legrosszabb bajnoki formáját. (nem emlékszem ennél rosszabbra, de lehet 2007/08-as szezonban ennél is rosszabbul kezdtünk, bár kétlem)

Egyik kutya, másik eb tipikus esete.
Mindkettőnek van minimális pozitívuma, Setien betette Fatit meg Puigot.
Koeman is próbálkozik Pedri, Araujo, Mingu (kényszerből a védők)... mondjuk Setien egyik találmányát leépítette sikeresen.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2020.12.30. 19:01:01

A Riqui-s hozzáállásával én sem értek egyet, viszont sokkal jobb Focit játszunk, mint Valverde/Setien alatt.
És ez miben nyilvánul meg? Mert szerintem Setiénnél élvezhetőbb volt a focink nagyrészt.
Avatar
Olcha
Jugador del Barça
Hozzászólások: 205
Csatlakozott: 2018.06.28. 19:31:15

2020.12.30. 18:43:27

A Riqui-s hozzáállásával én sem értek egyet, viszont sokkal jobb Focit játszunk, mint Valverde/Setien alatt.

Szomorú, de engem már az is feldobott, hogy észrevette a csapat fizikai problémáit is és dolgozik rajta. Én még nem írnám le Koemant, de Puigot bedobhatná végre egyszer kezdőként is..
Avatar
vidra
Capitá del Barça
Hozzászólások: 739
Csatlakozott: 2018.05.06. 23:33:21

2020.12.30. 16:14:33

Koeman eléggé idegesítő, de azért mellette szól, hogy törekszik egy új csapat felépítésére a fiatalokból. Valószínűleg ezt tehetné sokkal jobban is.

2020-ra szerintem amúgy eljutottunk arra a szintre, ahol már nincs visszaút a régi, bevált, bajnokságokat megnyerő öreg csapathoz. Nem csak Suarez vagy Rakitic eladása miatt, hanem egyszerűen elfogytak, kiöregedtek a régiek. Messi még hozza a minőséget, de ő sincs már sehol a csúcs korszakához képest. Pénz nincs tapasztalt játékosok vásárlására, így egy dolog marad: az építkezés és a türelem.
Sokat segítene, ha Koeman mutatna némi nagyobb hozzáértést és nem rúgatná ki magát a következő elnökkel, mert akkor megint egy jó nagy felfordulás közepén találjuk magunkat.

Amúgy ha a fenti, általa is említett új csapat építési filozófiát toljuk, akkor jó lenne, ha nem utasítana el zsigerből tehetséges játékosokat, hanem mindenkinek adna esélyt, így Riqui Puig-nek is.
Mascherano14
Capitá del Barça
Hozzászólások: 657
Csatlakozott: 2018.01.04. 00:19:27

2020.12.30. 16:11:17

Hát igen, valverde-t azért ne sírjuk vissza. Egy sokkal jobb keretet fogott vissza 1:0-aknál, nem vette észre a fiatalokat, elszalasztotta a veretlen szezont, ÉS ő hozta be a renyhe edzéseket, ami megalapozta a világhíres vereségeinket a jobb kondijú csapatok ellen.
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7407
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2020.12.30. 16:01:38

Subinho írta:
2020.12.30. 14:20:35

Valverde egy semmilyen sótlan, unalmas edző volt, nem volt élvezhető a játék, de 2x bajnokok voltunk, ill. az élről adta át Setiennek a csapatot.
A 2 BL kudarc tényleg az ő sara, mert beszari módon álltunk ki, pedig sima továbbjutás lehetett volna az első meccsek.alapján. A 8-2 Setien műve, őt inkább ne keverjük ide, egy erőtlen senki volt.
Koemannal átlag a 10.-12. helyen tanyázunk, nem a liga megnyerése, már a kupa indulás (nem BL) is veszélyben van. Ez az ember teljesen szétveri, lenullázza a csapatot, ilyen cirka 20 éve nem volt. Valverdét csak azért hoztam fel, mert ettől a baromtól bárki jobb, még a közutálatnak örvendő Valverde is!!!
Mielőbb el kell küldeni, még mielőtt még mélyebbre zuhan a csapat!!! Utoljára ilyen Van Gaal 2. uralkodása hozott. Nem tartott sokáig. Az új elnök első lépésének Koeman kirúgásának kell lennie!!!
Valverdenek volt egy olyan Messije, aki ipari mennyiségű gólokat hozott szezononként és Suarez is termelt rendesen. Azokon a meccseken, amin Messi nem tolt 2-3 gólt bőven neccesek voltak. Plusz a mostani kiöregedő kulcsjátékosok még elég komoly szintet hoztak. (Alba, Iniesta, top Umtiti, Rakitic, de még Busquets is rendben volt)
Coutinhoval pl. ő sem tudott mit kezdeni. De ha a holland ellen felhozzuk Puigot, akkor Valverdenél is említsük meg, hogy tett rá magasan.
Arról nem is beszélve, hogy egy már-már megnyert bajnokságot sikerült csúnyán elveszíteni. (rendben, ez inkább Setien sara volt).
Nem mellesleg Valverde nem egy szétesőben lévő csapatot vett át.

Nem Koemant akarom ezzel felmenteni, de nem igazságos Valverdevel szembeállítani, mert a két szituáció ég és föld.
Forca Barca!!!!
Peter
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3278
Csatlakozott: 2019.09.04. 02:22:17

2020.12.30. 14:24:31

Koemannak nincs olyan játékosa a pályán, aki megértené az edző szándékát, akaratát és ezt élesben, meccsen képes lenne továbbadni a társak felé.
Ha nincs ilyen játékos, ettől függetlenül még működhetne a gépezet, amennyiben minden egyes pályára lépő játékos tudná, felfogná a konkrét feladatát.
Barcelonában jelenleg egyik verzió sem mutatja magán a működőképesség jeleit, ami az edzői tekintély hiányára utal.
Sajnos nézőként is látható az egész őszi szezonra jellemző esetlegesség, bizonyos tekintetben teljes következetlenség, bizonyos tekinteteben pedig az érthetetlen következetesség.
Tanácstalanság látszik az edzőn, látszik a pályán lévő játékosok tekintetén.
Avatar
Subinho
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4183
Csatlakozott: 2005.03.17. 14:44:52
Tartózkodási hely: Budapest

2020.12.30. 14:20:35

davi10 írta:
2020.12.30. 09:14:30
Subinho írta:
2020.12.29. 22:34:11
Valenciából asszem 5 vagy 6 hónap után elzavarták, mert teljesen lenullázta a csapatot, minden tekintetben. Itt már megtette! Remélem az új elnök első feladata az lesz, hogy azonnal kirúgja!!!!! Hozzuk vissza Valverdét inkább, mint ezt a barmot. :evil:
Rémlik Roma, Liverpool vagy a 8-2?
Mert ha igen, akkor nem is értem, hogy Koeman nullázta le a csapatot :D Ő már egy eleve lenullázott csapatot vett át.
Az más kérdés, hogy egyelőre nem igazán sikerül 1-ről a 2-re jutni...

De igen, hozzuk vissza Valverde-t, akinek a legutóbbi 3 BL-égésből 2-t köszönhetünk és az Ő ideje alatt olyan szinten lepukkantak a játékosok, hogy már a 60. percbe a seggükön vették a levegőt.

Valverde-t vissza, te jó Isten...
Valverde egy semmilyen sótlan, unalmas edző volt, nem volt élvezhető a játék, de 2x bajnokok voltunk, ill. az élről adta át Setiennek a csapatot.
A 2 BL kudarc tényleg az ő sara, mert beszari módon álltunk ki, pedig sima továbbjutás lehetett volna az első meccsek.alapján. A 8-2 Setien műve, őt inkább ne keverjük ide, egy erőtlen senki volt.
Koemannal átlag a 10.-12. helyen tanyázunk, nem a liga megnyerése, már a kupa indulás (nem BL) is veszélyben van. Ez az ember teljesen szétveri, lenullázza a csapatot, ilyen cirka 20 éve nem volt. Valverdét csak azért hoztam fel, mert ettől a baromtól bárki jobb, még a közutálatnak örvendő Valverde is!!!
Mielőbb el kell küldeni, még mielőtt még mélyebbre zuhan a csapat!!! Utoljára ilyen Van Gaal 2. uralkodása hozott. Nem tartott sokáig. Az új elnök első lépésének Koeman kirúgásának kell lennie!!!
Avatar
Cseri
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1796
Csatlakozott: 2010.11.19. 08:58:48
Tartózkodási hely: Pécs

2020.12.30. 13:32:43

davi10 írta:
2020.12.30. 11:24:27

Koeman is volt már bajnok... :D

De mindig kell valaki, akit utálni lehet, eddig Barto tehetett mindenről, most Koeman.
Spanyol nem volt😂(nem is lesz)
Nem őt utálom, hanem a munkásságát nem tartom sokra.
Off: azt hiszem a kaposvári kosárcsapat korábbi edzője volt az, aki az elmúlt hetekben lemondott, mert érezte, hogy több van a csapatban, és ő átadja a helyet másnak, hátha jobb lesz. Egy ilyen lépéssel a holland is sokat nőne a szememben😂
„Az egyik oldalon van egy csapat. A másik oldalon is van egy csapat, amiben ott van Lionel Messi. Az úgy egy teljesen más történet. Amikor az emberek különböző csapatokat elemeznek, emlékeztetniük kell magukat arra, hogy ez az egy ember mindent megváltoztat. Vele másképp néz ki egy csapat.”
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21120
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2020.12.30. 13:23:14

Valverde első szezonja volt az, amikor tényleg hozott pozitív változást, pl. összerakta a védekezést. A második szezonjára viszont ebből már nem sok maradt, a támadójátékunk pedig a majd Messi megoldja stratégiából állt.
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6642
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2020.12.30. 11:24:27

Cseri írta:
2020.12.30. 11:02:04
2x-s bajnok edzőről beszélsz, akit az élről rúgtak ki, akivel sok meccset a végén fordítottunk meg. Imádott holland edződ ezek közül melyiket tudja felmutatni?
Koeman is volt már bajnok... :D

Nem imádott holland edzőm, csak nem akarok mindent, ami [auto_cenzúra] az Ő nyakába varrni.
De mindig kell valaki, akit utálni lehet, eddig Barto tehetett mindenről, most Koeman.
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
Avatar
Cseri
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1796
Csatlakozott: 2010.11.19. 08:58:48
Tartózkodási hely: Pécs

2020.12.30. 11:02:04

davi10 írta:
2020.12.30. 09:14:30
Subinho írta:
2020.12.29. 22:34:11
Valenciából asszem 5 vagy 6 hónap után elzavarták, mert teljesen lenullázta a csapatot, minden tekintetben. Itt már megtette! Remélem az új elnök első feladata az lesz, hogy azonnal kirúgja!!!!! Hozzuk vissza Valverdét inkább, mint ezt a barmot. :evil:
Rémlik Roma, Liverpool vagy a 8-2?
Mert ha igen, akkor nem is értem, hogy Koeman nullázta le a csapatot :D Ő már egy eleve lenullázott csapatot vett át.
Az más kérdés, hogy egyelőre nem igazán sikerül 1-ről a 2-re jutni...

De igen, hozzuk vissza Valverde-t, akinek a legutóbbi 3 BL-égésből 2-t köszönhetünk és az Ő ideje alatt olyan szinten lepukkantak a játékosok, hogy már a 60. percbe a seggükön vették a levegőt.

Valverde-t vissza, te jó Isten...
2x-s bajnok edzőről beszélsz, akit az élről rúgtak ki, akivel sok meccset a végén fordítottunk meg. Imádott holland edződ ezek közül melyiket tudja felmutatni?
„Az egyik oldalon van egy csapat. A másik oldalon is van egy csapat, amiben ott van Lionel Messi. Az úgy egy teljesen más történet. Amikor az emberek különböző csapatokat elemeznek, emlékeztetniük kell magukat arra, hogy ez az egy ember mindent megváltoztat. Vele másképp néz ki egy csapat.”
Atis710
Jugador del Barça
Hozzászólások: 107
Csatlakozott: 2020.10.31. 21:54:02

2020.12.30. 10:33:43

Az a baj, hogy Guardiola és Luis Enrique óra nem volt egy karakteres edzőnk. Azóta mindig olyanok voltak akik a meccs 80-90 %-ban csak ülnek a padon esetleg állnak a taktikai zónában (volt aki gugolt) és nézik a meccset.
Úgy szeretnék már egy olyan edzőt mint pl Simeone aki együtt él a játékkal, űzi hajtja a csapatot és fel tudja tüzelni a játékosokat.
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6725
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2020.12.30. 10:25:48

Barcaforever írta:
2020.12.30. 10:03:01
Vajon felfogja, hogy mekkora szerencséje van, hogy nincsennek nézők!?
Mert, mi történne, ha lennének?

Pont ez a baj, h manapság csak nézők vannak Barcelonában, nem pedig szurkolók, valami nagyon elcsúszott itt is az elmúlt 10 évben. Valahogy nekem nem jönnek át a kínai turisták és szerintem a nézőszám esése is drasztikus. A jegyárak emelkednek, cserébe kapsz egy lerobbant stadiont, semmi hangulatot és sz.r focit, kb. itt tart most a klub.

Engem mindez azért zavar, mert szeretnék sok meccsre menni a jövőben, 2021-ben socio tagságot fogok igényelni és bérletet is szívesen vennék, ha földi halandó hozzájutna, de nem lehet. Szerintem már a bérletesek is arra használják a bérletet, h kölcsönözzék a turistáknak és pénzt keressenek belőle. Nem tudom, h mik a szabályok, de attól meg is vonnám a bérletet, aki a meccsek x %-ra nem megy ki.
Avatar
Barcaforever
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3973
Csatlakozott: 2004.10.13. 19:17:18
Tartózkodási hely: Barcelona/Budapest

2020.12.30. 10:03:01

Vajon felfogja, hogy mekkora szerencséje van, hogy nincsennek nézők!?
Kép
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6642
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2020.12.30. 09:14:30

Subinho írta:
2020.12.29. 22:34:11
Valenciából asszem 5 vagy 6 hónap után elzavarták, mert teljesen lenullázta a csapatot, minden tekintetben. Itt már megtette! Remélem az új elnök első feladata az lesz, hogy azonnal kirúgja!!!!! Hozzuk vissza Valverdét inkább, mint ezt a barmot. :evil:
Rémlik Roma, Liverpool vagy a 8-2?
Mert ha igen, akkor nem is értem, hogy Koeman nullázta le a csapatot :D Ő már egy eleve lenullázott csapatot vett át.
Az más kérdés, hogy egyelőre nem igazán sikerül 1-ről a 2-re jutni...

De igen, hozzuk vissza Valverde-t, akinek a legutóbbi 3 BL-égésből 2-t köszönhetünk és az Ő ideje alatt olyan szinten lepukkantak a játékosok, hogy már a 60. percbe a seggükön vették a levegőt.

Valverde-t vissza, te jó Isten...
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
Mascherano14
Capitá del Barça
Hozzászólások: 657
Csatlakozott: 2018.01.04. 00:19:27

2020.12.30. 08:02:40

Tuchel vállalná?
Avatar
geridoss
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2785
Csatlakozott: 2008.11.30. 23:00:46
Tartózkodási hely: Eger

2020.12.30. 02:23:46

Hazai pályán, az Eibar ellen egy kínkeserves 1-1-re futja tőle, ez minden, amit hónapok óta le tud tenni az asztalra. Valverde hozzá képest egy Sir Alex Ferguson, remélem magától szedi a sátorfáját és nem égeti tovább magát, kijelenthetjük, hogy totális csőd ez az ember és megbukott. Itt is.

Nem lenne akkora baj, ha ennyit tudna ez a csapat, egy harmadik hely bőven benne van ebben a csapatban, ehhez képest még a kötelezőket sem tudjuk hozni. Értem én, 1 pontra vagyunk a harmadik helytől, papíron ez jól is néz ki, de a valóság eléggé siralmas.

Az egyetlen érdeme, hogy minden mindegy alapon a fiatalokhoz nyúl, de még azt se tudja jól csinálni, mert makacs, mint az öszvér.

Viszlát!
"Látta a Real Madrid Villareal elleni 6-2-es győzelmét?" " Nem láttam, viszont emlékszek egy 6-2-re a Bernabeuból..." /Joan Laporta/

Visca el Barca!
Avatar
Subinho
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4183
Csatlakozott: 2005.03.17. 14:44:52
Tartózkodási hely: Budapest

2020.12.29. 22:34:11

Valenciából asszem 5 vagy 6 hónap után elzavarták, mert teljesen lenullázta a csapatot, minden tekintetben. Itt már megtette! Remélem az új elnök első feladata az lesz, hogy azonnal kirúgja!!!!! Hozzuk vissza Valverdét inkább, mint ezt a barmot. :evil:
aszim
Jugador del Barça
Hozzászólások: 173
Csatlakozott: 2019.02.11. 21:19:48

2020.12.29. 22:26:37

Bízom benne, hogy a szerződésében van kitétel a Liga félidejében elért helyezésről. Így a csapat is kirughatná. Ez tényleg nagyon gáz edző.
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13507
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2020.12.29. 21:24:50

Nem tudom, hogy maradt-e ennek az idiótának bármi esélye arra, hogy az elnökválasztás után a kispadon maradjon.
Még Valverdét is inkább visszahoznám, mint hogy ezt a pökhendi arrogáns barmot megtartsam.

Mégis miért játszhat még bármennyi perceg Griezmann? a nagyanyám is többet adna a csapatnak...

Azt sem értettem, hogy hogy lehetett inkább Minguesat fent hagyni Dest helyet... persze kicsit ütik egymás szerepkörét Dembelével, de középhátvédre meg még annyira se volt szükségünk, és ezt 99,9% bizonyossággal tudni is lehetett a csere pillanatában.

Miért Braithwaite lövi a tizenegyest??? Nem mintha az szerintem jogos lett volna, de ott van a pályán egy Pjanic, deJong, Pedri, Griezmann... de állított helyzetből még talán terStegennek is finomabban hangolt lába van, mint a kényszerkilencesnek. (amúgy nagyon nem bántanám, mert egy tabella tizedik csapat klasszikus centerét simán hozta)

Pedrinek már a 75. percben is a bokájáig lógott a nyelve, a tv-n keresztül is kiverte a szemem, Puig meg még melegíteni se ment el.

Dembelé a legjobb elérhető támadónk, friss játékengedéllyel ott ül a padon, de nehogy játszon, még a végén elcsípünk egy európa liga selejtezős pozíciót.

A szerencsétlenkedő 17es meg nem elég, hogy hónapok óta használhatatlan, most még gólkényszerben hozzuk be oda, ahol egy percet nem játszott eddig.

=D> =D> =D>
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2020.12.29. 21:23:56

Gerginho88 írta:
2020.12.29. 21:21:07
Nero. írta:
2020.12.29. 20:56:13
Takarodj
Riqui helyében köptem volna egyet és bemegyek az öltözőbe! Koeman remélem a februárt nem itt kezdi! Így megalazni egy 21 éves srácot aki el hal a klubbert...
Azért havi 100 000 euróért az kicsit meleg lenne, de az tény hogy túl sokat képzel magáról Koeman. Várnia kell a kölyöknek ameddig jön Laporta, igaz, ezt a klubot még Trump se tudná rendbe tenni szerintem, annyira nagyok a bajok.
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
Válasz küldése