Ronald Koeman

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Örülünk a menesztésének?

a. Igen
43
80%
b. Nem
3
6%
c. a
8
15%
 
Szavazatok száma: 54
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7208
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2021.05.28. 10:07:54

visca el barca írta:
2021.05.28. 09:28:23
True story

Voltam mar olyan munkahelyen, ahol nekem is megmondtak, hogy csak addig maradhatok, amig nem talalnak egy nalam joval tapasztaltabb munkaerot. Rohadt megalazonak ereztem, aznap fel is mondtam. Bar utana nagyon sokaig nem talaltam munkat, de sosem bantam meg h eljottem onnan.
De feltételezem a fizetésed kevesebb számjegyből állt,ráadásul nem is euróban.
Csak kibírja valahogy,még ha megalázó is. Ha meg nem,akkor fel kell mondani,megvan a lehetősége.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára daffy 2021.05.28. 10:09:44-kor.
Avatar
Feast4
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3537
Csatlakozott: 2014.05.01. 21:54:54

2021.05.28. 09:54:12

Barca_10 írta:
2021.05.27. 15:12:40
ameddig piké-roberto itt vannak-vagy játszaniuk kell-jöhet akárki, nem lesz változás.
Lehet, hogy ezt már írtam egyszer, de elmondom újra.

Van egy barátom aki idestova 15 éve él Katalóniában. Egyébként a menyasszonya is katalán, az összkép kedvéért.

Én életembe 2x voltam Barcelonában. Egyszer 1992-ben 7 évesen. (most elárultam hány éves vagyok :D ) Egyszer pedig felnőttként vagy 4 éve. Nekem az jött le, hogy a katalánok baromi kedvesek és közvetlenek, imádják az életet tipikus mediterrán ráérünk arra még, legyen rosé meg tengerpart győzön a a csapat és minden happy nemzet. Általába mindenki ezt látja egyébként aki Katalóniába megy. Na de ez csak a felszín.

A barátomtól halottak és az ő Van három nemzeti kérdés, amikor megszűnik a jófej katalán és kibukik a gonosz fajgyűlölő nacionalista. Ez a három kérdés igazából összefügg. Gyűlöljük a Spanyol Kormányt és mindenkit aki a kormányt támogatja. Gyűlöljük a baszkokat és a külföldieket csak megtűrjük és elbratyizunk velük elvégre ebből élünk. Végül pedig a Katalán nemzeti öntudatnak van három óriási jelképe. Az Espanyol (ez leginkább), a Girona ami kisebb, és ami egy kicsit nemzetközibb megengedőbb vegyük úgy liberálisabb a nacionalizmusában, a Barcelona.

Ehhez a katalánok nagyon tartják magukat és nagyon sokat kell tenned azért, hogy téged kívülállókét befogadjanak. Haverom pl. beszél katalánul, mert a lesz felesége nagyapja nem volt hajlandó spanyolul megszólalni. Érdekesség, hogy a leszfelesége is gagyog magyarul, hogy tudjon a saját nyelvükön beszélni a magyar anyósékkal. Ez egy amolyan elvárás abban a családban. Ha voltál olyan barom, hogy idegent hoztál a családba ismerd a kultúrájuk. (Egyébként nem hülyeség.) Azt mondja hatalmasat nőtt a család szemében emiatt. Vagy pl. egy anekdota. Bányamérnök létére, majdnem minden szombat hajnalban kimegy a lesz apósával a halászhajóval halászni, úgy hogy úszni is alig tudott amikor oda került. De ez kellett ahhoz, hogy elfogadják. Jó ez kicsit off a mondanivalómba de az összkép szempontjából lesz értelme.

És amit mondani akartam: Més que un club - Több, mint egy klub duma ez nem nekünk szól, hanem a katalánoknak. És a Katalán nemzeti függetlenség egy, hogy úgy mondjam burkolt üzenete.

Ezek a csapatok azok amikbe mindig kell katalán. Kell a vezetőségbe, kell a csapatba, kell a stábba. Így nálunk rendkívűl fontos az elfogadás. Nálunk a hollandokkal szemben megengedőbbek Cruyff miatt, illetve megengedőbbek a volt csapattagokkal. De ez a katalán kötődés meg ez az érezd a katalán nemzeti problémákat sokkal fontosabb szempont, mint bármi mert ugye ez nem fociklub hanem katalán nemzeti jelkép. Ha megnézitek, a csapatkapitányokat ők a katalán öntudat mintaképei, hősei. Elég csak arra gondolni a Mr. Üzletember mit művelt le az elszakadási próbálkozásnál.

Most mondok egy hülyeséget, ha idehozzuk Kloppot és mondjuk kellene neki vagy 8-10 meccs mire összerakja a csapatot és megváltoztatja a játékot és addig jönnek a bukták, telibe kikezdik. Ha pedig a csk-k nem állank mellé a legjobb edző is belebukik. De sokkal megengedőbbek egy volt, játékossal, egy katalán edzővel, valakivel akinek van barca kötődése. Ezért erőszakoljuk meg ezredjére is ezt a Barca-DNS dolgot és ezért nem lesz soha sikeredzőnk. Annyi ezzel a baj, hogy Pepnél meg LE-nél bejött, hogy találtunk a saját almunkból egy sikeredzőt, de erre baromi kicsi volt az esély, pláne 2x. De neki kell futni hátha sikerül harmadjára is 120. alakalommal is mert elvárják a katalánok. És elvárják azt is, hogy Mr. Üzletember és társai igen is befolyással bírjon, mert Ők azok akik.

Nem ők itt a gát. Hanem a mentalitás, ami a klub mögött van.
Kép
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2021.05.28. 09:28:23

True story

Voltam mar olyan munkahelyen, ahol nekem is megmondtak, hogy csak addig maradhatok, amig nem talalnak egy nalam joval tapasztaltabb munkaerot. Rohadt megalazonak ereztem, aznap fel is mondtam. Bar utana nagyon sokaig nem talaltam munkat, de sosem bantam meg h eljottem onnan.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6636
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2021.05.28. 08:39:26

Én is olvastam, igaz még csak twitteren, semmi komolyabb lap nem írta még meg, ha jól látom. Remélem minden okés vele.

Igen, Pep megkopaszodott, Lucho öregedett vagy 10 évet, Valverde megőszült (és róla is lehet ilyen pletykaszinten olvasni, hogy nem viseli jól még mindig a kirúgását), Setien meg valaki múltkor linkelte a twitterét, az is érdekes volt.
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2021.05.28. 08:20:52

Az éjjel kórházba kellett vinni pánikroham miatt.

Kemény meló lehet edzőnek lenni. Guardiola és Enrique arcán is meglátszott a 3-4 év stressz.
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
Avatar
fanbarca
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2162
Csatlakozott: 2010.05.15. 09:11:15
Tartózkodási hely: Szatmárnémeti

2021.05.28. 06:36:12

Sinya22 írta:
Én ezt a 3 opciót látom, most szabad Pochettino és Conte, egyik se fog szóba jönni,max az újságok leírják, hogy van rá esély,mert írniuk kell valamit.
Pochettino nem szabad. Bár a Spurs és Real is érdeklődik, a PSG állítólag marasztalja.
més que un club
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10093
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2021.05.27. 22:48:20

Sinya22 írta:
2021.05.27. 22:39:17
Kovbal88 írta:
2021.05.27. 21:57:40


Ha olyan nagyszerű munkát végzett volna, nem lenne kérdés a maradása, illetve akkor mindenki vinni akarná, itt ilyenről szó sincs. Viszont az is durva, hogy egy top csapat nem talál normális edzőt évek óta.
Az első mondatodat egyáltalán nem értem,hogy jött ide.

A másodikra meg annyit,hogy nem is akartunk normális edzőt találni. Amíg az elsődleges szempont az az,hogy az edző legyen katalán, vagy volt játékos, esetleg mindkettő,addig nem is lesz itt top edző. A Flick hír az szerintem abszolút kacsa volt,hol kell nekünk egy német edző ide? Vagy marad Koeman, vagy jön Xavi,vagy marad a B edzője. Én ezt a 3 opciót látom, most szabad Pochettino és Conte, egyik se fog szóba jönni,max az újságok leírják, hogy van rá esély,mert írniuk kell valamit.
Sajnos én is így látom hogy továbbra is használt Linglong gumit akarunk rakni a Ferrarira és majd csodálkozunk ha az első kanyarban kicsúszunk.
Nem tudom hogy mi kéne még ahhoz hogy erről leszokjunk.
Volt egy zseniális Guardiola aki csúcsra járatta az amúgy hihetetlen minőségű keretet, volt pénz az általa kért átigazolásokra és megtörtént a csodacsapat, azóta ezt kergetjük hogy majd megtaláljuk a Guardiola 2.0-t miközben azóta már se aranygeneráció se pénz nincs.
Avatar
Sinya22
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3254
Csatlakozott: 2017.08.21. 17:40:25

2021.05.27. 22:39:17

Kovbal88 írta:
2021.05.27. 21:57:40


Ha olyan nagyszerű munkát végzett volna, nem lenne kérdés a maradása, illetve akkor mindenki vinni akarná, itt ilyenről szó sincs. Viszont az is durva, hogy egy top csapat nem talál normális edzőt évek óta.
Az első mondatodat egyáltalán nem értem,hogy jött ide.

A másodikra meg annyit,hogy nem is akartunk normális edzőt találni. Amíg az elsődleges szempont az az,hogy az edző legyen katalán, vagy volt játékos, esetleg mindkettő,addig nem is lesz itt top edző. A Flick hír az szerintem abszolút kacsa volt,hol kell nekünk egy német edző ide? Vagy marad Koeman, vagy jön Xavi,vagy marad a B edzője. Én ezt a 3 opciót látom, most szabad Pochettino és Conte, egyik se fog szóba jönni,max az újságok leírják, hogy van rá esély,mert írniuk kell valamit.
Kovbal88
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2171
Csatlakozott: 2013.07.17. 16:50:38

2021.05.27. 21:57:40

Sinya22 írta:
2021.05.27. 17:18:01
Én attól tartok,ha Koeman marad,valóban nem lesz annyi tekintélye sem mint eddig,plusz biztos nagyszerű motiváció úgy dolgozni, hogy kb mindegy mit csinálsz vagy csináltál, csak azért tartottak meg,mert xy még nem tudott leülni a padra :D

Az meg még sokkal rosszabb,ha egy hasonló ősz után feláll, aztán szezon közben még annyi jelölt sem lesz,mint most. Bár én nem tudom kik a jelöltek, 3 napja még Flick volt az álom, ma már Pep. Gondolom még a következő napokban szóba fog jönni mindenki aki top bajnokságban vitézkedik. Nincs könnyű helyzetben a vezetés.
Ha olyan nagyszerű munkát végzett volna, nem lenne kérdés a maradása, illetve akkor mindenki vinni akarná, itt ilyenről szó sincs. Viszont az is durva, hogy egy top csapat nem talál normális edzőt évek óta.
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15420
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2021.05.27. 21:48:44

visca el barca írta:
2021.05.27. 21:45:31

Löwöt beprobalnam. Bar nem beszel spanyolul es nem ismeri a ligat :D
Na igen, még őt talán elfogadnám.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2021.05.27. 21:45:31

csababarca írta:
2021.05.27. 21:35:28
Nervo írta:
2021.05.27. 17:24:15
Laporta jelöltjei Koeman távozása esetén:
Löw, Henry, Gallardo, Pimienta, Xavi, Martínez.
#-o
Komoly névsor, illik a 2010es évek mintájába.

Ezek közül akkor inkább Xavi, akármennyi is a kérdőjel vele kapcsolatban.
Löwöt beprobalnam. Bar nem beszel spanyolul es nem ismeri a ligat :D
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Kalapos
Capitá del Barça
Hozzászólások: 712
Csatlakozott: 2020.12.10. 09:48:11

2021.05.27. 21:38:34

grgly50 írta:
2021.05.27. 21:22:35
Mit szóltok?
- Koeman Zidane helyére!
Ez óriási, cseréljünk edzőt a Reállal :lol:
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15420
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2021.05.27. 21:35:28

Nervo írta:
2021.05.27. 17:24:15
Laporta jelöltjei Koeman távozása esetén:
Löw, Henry, Gallardo, Pimienta, Xavi, Martínez.
#-o
Komoly névsor, illik a 2010es évek mintájába.

Ezek közül akkor inkább Xavi, akármennyi is a kérdőjel vele kapcsolatban.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
grgly50
Capitá del Barça
Hozzászólások: 767
Csatlakozott: 2018.02.07. 21:37:09

2021.05.27. 21:22:35

Mit szóltok?
- Koeman Zidane helyére!
Avatar
Nervo
Capitá del Barça
Hozzászólások: 536
Csatlakozott: 2014.03.07. 14:50:11
Tartózkodási hely: Home, Workplace.

2021.05.27. 17:24:15

Laporta jelöltjei Koeman távozása esetén:
Löw, Henry, Gallardo, Pimienta, Xavi, Martínez.
#-o
FCB: Stegen, Semedo, Piqué, Eric Garcia, Gaya, Riqui Puig, De Jong, Coutinho, Messi, Depay, Fati.
Oranje: Cillessen, Dumfries, De Ligt, Dijk, Aké, Van de Beek, De Jong, Wijnaldum, Depay, Malen, Bergwijn.
Kép
Avatar
Sinya22
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3254
Csatlakozott: 2017.08.21. 17:40:25

2021.05.27. 17:18:01

Én attól tartok,ha Koeman marad,valóban nem lesz annyi tekintélye sem mint eddig,plusz biztos nagyszerű motiváció úgy dolgozni, hogy kb mindegy mit csinálsz vagy csináltál, csak azért tartottak meg,mert xy még nem tudott leülni a padra :D

Az meg még sokkal rosszabb,ha egy hasonló ősz után feláll, aztán szezon közben még annyi jelölt sem lesz,mint most. Bár én nem tudom kik a jelöltek, 3 napja még Flick volt az álom, ma már Pep. Gondolom még a következő napokban szóba fog jönni mindenki aki top bajnokságban vitézkedik. Nincs könnyű helyzetben a vezetés.
Kalapos
Capitá del Barça
Hozzászólások: 712
Csatlakozott: 2020.12.10. 09:48:11

2021.05.27. 15:57:56

Chino írta:
2021.05.27. 15:51:12

Azt nem hiszem, hogy megéri megkockáztatni, hogy elküldjük Koemant és fizetünk egy rakat pénzt, utána hozunk egy Emeryt, akinek szintén cashelni kell és, hogy érdemi változást hoz-e erősen kérdéses. Ráadásul vele szemben sem lenne túl nagy türelem.
Ez volt az első kommentemben:
"Emery előrelépés lenne valszeg Koemanhoz képest, bár pénzügyileg nem biztos hogy megéri. Akkora előrelépés nem biztos hogy lenne, hogy megérjen egy új szerződést és Koeman kirúgását és kárpótlását.

De én hoznám őt is. Xavit inkább, de rajta kívül is inkább Emery mint Koeman."

Egyszerűen annyira nem bírom Koemant hogy inkább bárki. De egyetértünk a pénzügyi részen, meg a kockázatokon is :D Szóval kb teljesen :D
Ahogy valaki kifejtette, ilyen marad még 1 évet ha nincs jobb helyzetből már tényleg felesleges itt tartani Koemant, szóval valaki kell.

Nálam:
Xavi
Allegri/Conte
Emery
...
Várhidi
....
Koeman. Bocsi Ronald, de nem. Ha marad szorítok neki, de meccset nem nézek majd gyakran ha csak nem vesz 180-as fordulatot a munkássága.
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7402
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2021.05.27. 15:51:12

Kalapos írta:
2021.05.27. 15:35:04
Chino írta:
2021.05.27. 15:18:48

Emery nem tudom milyen választás lenne, de nagyon nem örülnék neki. Annyi előnye lehetne, hogy spanyol. A Sevillaval sem volt túl sikeres, a PSG-ben és az Arsenalban is bukta volt, nem hiszem, hogy itt egy komoly kezű edző lehetne.
Többiben igazad van, de a Sevillával nagyon is jó volt, 3 EL-t nyert zsinorban. PSG-vel se volt sokkal rosszabb mint bármelyik másik PSG edző :D

Igazat adok mindenkinek abban hogy az öltöző jó eséllyel felfalná, a Pellegrini Valverde hasonlatok is találók.
A véleményemen nem változtat, szerintem akár be is jöhetne, és valszeg jobb lenne mint Koeman.
De az ellenérvek jogosak és igazak. Ő se lenne tökéletes választás, ha van olyan egyáltalán.
Azt nem hiszem, hogy megéri megkockáztatni, hogy elküldjük Koemant és fizetünk egy rakat pénzt, utána hozunk egy Emeryt, akinek szintén cashelni kell és, hogy érdemi változást hoz-e erősen kérdéses. Ráadásul vele szemben sem lenne túl nagy türelem.
Forca Barca!!!!
Kalapos
Capitá del Barça
Hozzászólások: 712
Csatlakozott: 2020.12.10. 09:48:11

2021.05.27. 15:35:04

Chino írta:
2021.05.27. 15:18:48

Emery nem tudom milyen választás lenne, de nagyon nem örülnék neki. Annyi előnye lehetne, hogy spanyol. A Sevillaval sem volt túl sikeres, a PSG-ben és az Arsenalban is bukta volt, nem hiszem, hogy itt egy komoly kezű edző lehetne.
Többiben igazad van, de a Sevillával nagyon is jó volt, 3 EL-t nyert zsinorban. PSG-vel se volt sokkal rosszabb mint bármelyik másik PSG edző :D

Igazat adok mindenkinek abban hogy az öltöző jó eséllyel felfalná, a Pellegrini Valverde hasonlatok is találók.
A véleményemen nem változtat, szerintem akár be is jöhetne, és valszeg jobb lenne mint Koeman.
De az ellenérvek jogosak és igazak. Ő se lenne tökéletes választás, ha van olyan egyáltalán.
Peter
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3256
Csatlakozott: 2019.09.04. 02:22:17

2021.05.27. 15:19:30

davi10 írta:
2021.05.27. 15:08:13
Emery-t szerintem 1 nap alatt felzabálná az öltöző. Olyan csávónak néz ki, akinek kb. nulla tekintélye van.

Szerintem maradni fog Koeman, nincs más lehetőség.
Emery sosem lesz az edzőnk amúgy, de többek között amit írtál, pontosan felzabálás miatt kell megválni Piquétől. Koemant pedig már felzabálták....
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7402
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2021.05.27. 15:18:48

Kalapos írta:
2021.05.27. 14:40:50
Emery szerintem is jó ötlet.
Nem biztos hogy csak kis csapattal megy neki, és a nagy csapatokkal van problémája.
Lehet hogy nem azzal van baj hogy nagy a csapat, hanem hogy nem spanyol.

Koemannál mivel lehetne rosszabb? De komolyan? Mivel? A 6-1 nem érv Emery ellen, Koeman is simán kikapott 1-4-re ami csak azért nem lett 1-10 mert a fél PSG kezdő sérült volt. És a Real Atlético kettős ellen se nyertünk vele.
Emery előrelépés lenne valszeg Koemanhoz képest, bár pénzügyileg nem biztos hogy megéri. Akkora előrelépés nem biztos hogy lenne, hogy megérjen egy új szerződést és Koeman kirúgását és kárpótlását.

De én hoznám őt is. Xavit inkább, de rajta kívül is inkább Emery mint Koeman.
Koemant ezek után mindenképp váltani kellene. Így, hogy kimondva azért tartanák meg, hogy maradj még egy évet aztán bármi történik lécelsz még az a maradék motivációja sem lenne. Kb. telesz..ná a csapatot nem is hiszem, hogy annyira érdekelné mit és hogyan játszanának, tudja mi lesz a jövője.
Ten Hag nem lenne rossz, szakmailag talán a legjobb választás, de itt leginkább motivációs gondok vannak, azt pedig nem hiszem, hogy tudná kezelni.
Emery nem tudom milyen választás lenne, de nagyon nem örülnék neki. Annyi előnye lehetne, hogy spanyol. A Sevillaval sem volt túl sikeres, a PSG-ben és az Arsenalban is bukta volt, nem hiszem, hogy itt egy komoly kezű edző lehetne.

Azon egy kicsit csodálkozok, hogy Xavival nem vették fel a kapcsolatot (legalábbis nem volt hír róla) mikor már egy rakás név felmerült. Pedig már Barcelonaban volt/van Puyollal együtt.
Pepről nem hiszem, hogy visszajönne. Elég kockázatos a helyzet most, embereket sem nagyon kapna, könnyen lehet, hogy nem akarja ledönteni a szobrát, pénzt is sokkal többet kap, mint itt kereshetne. Pláne, hogy ezerszer és egyszer kijelentette, hogy nem kíván visszatérni.
Forca Barca!!!!
Barca_10
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1489
Csatlakozott: 2009.06.27. 15:50:43

2021.05.27. 15:12:40

Emery ugyanaz mint Valverde vagy Pellegrini. Középcsaptoknál ülnek az elképzelései, de a legmagasabb polcra kevés, és Leo sem lesz fiatalabb.
ameddig piké-roberto itt vannak-vagy játszaniuk kell-jöhet akárki, nem lesz változás.
“...I like the idea of a black sun; like a black hole is space, sucking everything into darkness, where we came from and where we’re heading...”
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6636
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2021.05.27. 15:08:13

Emery-t szerintem 1 nap alatt felzabálná az öltöző. Olyan csávónak néz ki, akinek kb. nulla tekintélye van.

Szerintem maradni fog Koeman, nincs más lehetőség.
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
Kalapos
Capitá del Barça
Hozzászólások: 712
Csatlakozott: 2020.12.10. 09:48:11

2021.05.27. 14:40:50

Emery szerintem is jó ötlet.
Nem biztos hogy csak kis csapattal megy neki, és a nagy csapatokkal van problémája.
Lehet hogy nem azzal van baj hogy nagy a csapat, hanem hogy nem spanyol.

Koemannál mivel lehetne rosszabb? De komolyan? Mivel? A 6-1 nem érv Emery ellen, Koeman is simán kikapott 1-4-re ami csak azért nem lett 1-10 mert a fél PSG kezdő sérült volt. És a Real Atlético kettős ellen se nyertünk vele.
Emery előrelépés lenne valszeg Koemanhoz képest, bár pénzügyileg nem biztos hogy megéri. Akkora előrelépés nem biztos hogy lenne, hogy megérjen egy új szerződést és Koeman kirúgását és kárpótlását.

De én hoznám őt is. Xavit inkább, de rajta kívül is inkább Emery mint Koeman.
Avatar
Nervo
Capitá del Barça
Hozzászólások: 536
Csatlakozott: 2014.03.07. 14:50:11
Tartózkodási hely: Home, Workplace.

2021.05.27. 12:46:11

mes írta:
2021.05.27. 12:38:42
Nervo írta:
2021.05.27. 12:26:07
Nem is értem, hogy Unai Emery neve pl. miért nem került még elő Laportáéknál? Ennyi trófea megnyerése, azért nem véletlen. Én pl.százszor jobb edzőnek tartom koemanál. Nagyon határozott, jó szakember már évek óta. Az eddigi években eddig semmit mutató Villarrealal is kupát tudot nyerni.

6-1?

Kozepcsapatokkal mukodik az elkepzelese, nagyobb helyeken nem igazan tudott alkotni
Hát igen, van benne valami. De én benne még mindig többet látok, mint egy koemanban vagy egy xaviban. Sajnos Pepre nem hiszem hogy lenne esély, tuchelre szintén, Flick kilőve, talán Emery jobban megszerezhető lenne. Sztem még mindig jobb lehetőség lehetne attól, mint ami most van.
FCB: Stegen, Semedo, Piqué, Eric Garcia, Gaya, Riqui Puig, De Jong, Coutinho, Messi, Depay, Fati.
Oranje: Cillessen, Dumfries, De Ligt, Dijk, Aké, Van de Beek, De Jong, Wijnaldum, Depay, Malen, Bergwijn.
Kép
Válasz küldése