Ronald Koeman

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Örülünk a menesztésének?

a. Igen
43
80%
b. Nem
3
6%
c. a
8
15%
 
Szavazatok száma: 54
Sonoma
Capitá del Barça
Hozzászólások: 607
Csatlakozott: 2021.05.25. 10:00:54

2021.06.03. 21:53:45

Kovbal88 írta:
2021.06.03. 19:23:52
Amennyiben maradnak a tavalyi játékosok plusz jön 3-4 ember meg az edző is ugyanaz marad, akkor mi fog változni? Nyilván semmi!

Hihetetlen, hogy maradhat edző azok után, amit az utolsó fordulókban produkált a csapattal együtt. Messi is, egy ilyen kudarc után még maradni akar, akkor ő se gondolja komolyan ezt a távozást.
Én sem reménykedem sok jóban a jövő szezonnal kapcsolatban.

Messivel kapcsolatban hasonló a véleményem. Sose akart elmenni. Évekig zsarolták a vezetőséget ezzel a magasabb fizetésért, cserébe nem kötötték teljesítményhez. Most is bepróbálkoztak, de nemet mondtak rá. Gondolom Laporta mondta, az kizárt, hogy ebben a pénzügyi helyzetben megmaradjon a fizetése, max. a fele. Most már az is megfelelő lenne.
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7417
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2021.06.03. 21:23:08

bence0330 írta:
2021.06.03. 19:28:58
Kovbal88 írta:
2021.06.03. 19:23:52
Amennyiben maradnak a tavalyi játékosok plusz jön 3-4 ember meg az edző is ugyanaz marad, akkor mi fog változni? Nyilván semmi!

Hihetetlen, hogy maradhat edző azok után, amit az utolsó fordulókban produkált a csapattal együtt. Messi is, egy ilyen kudarc után még maradni akar, akkor ő se gondolja komolyan ezt a távozást.

Messi esetében arról nem is beszélve, hogy neki még kevésbé van 1 éve elkótyavetélni, szemben magával a csapattal. 1-2 jó éve még tuti van, de hogy BL közelében legyen egyáltalán velünk, ahhoz bizony vérfrissítés kellett volna...
Tőle is több kellett volna, ha okokat keresünk. Ne varrjunk mindent Koeman nyakába, bár ahogy látom ez a legkönnyebb. Sok összetevője van ennek a dolognak. Valverde fele ennyi savat nem kapott, pedig a játékunk képe is gyengébb volt egy erősebb kerettel, de ami legfontosabb a klub 3 legnagyobb égése az ő nevéhez köthető, legalábbis amióta Barca szurkoló vagyok. (na jó, a 8:2 már Setien volt de nagyrészt az is Valverde szezonja volt)
Forca Barca!!!!
Sonoma
Capitá del Barça
Hozzászólások: 607
Csatlakozott: 2021.05.25. 10:00:54

2021.06.03. 20:37:24

Elolvastam a Koeman maradásáról szóló cikket. Maradtak bennem kérdések.
1. "Ez azt jelenti, hogy ha a következő évben Koemannal a kispadon legalább két címet nyer a Barcelona, úgy megnyerné magának a folytatás jogát 2023-ig."
Ha megnyeri a szuperkupát, meg a spanyol kupát, de megint csak3-4-k hely jutna nekünk, az is elég a folytatáshoz?

2. "Szakmai elvárás is kerülhetett a megállapodásba, mely szerint a következő évben támadóbb felfogású, jobban domináló Barcelonát szeretne látni a klub vezetése. Bizonyos sajtótermékek szerint ennek részeként még azt is várhatja a klubvezetés, hogy Koeman térjen vissza a 4-3-3-as játékrendszerhez."

Na, erre kíváncsi leszek, hogyan képzelik. Ebben Koemannak igaza van, hogy ez a keret (teszem hozzá- ahol egyesek 45 percet sem bírnak végig hajtani, de mégis végigjátszák a meccseket) erre nem alkalmas.
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 7254
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2021.06.03. 19:28:58

Kovbal88 írta:
2021.06.03. 19:23:52
Amennyiben maradnak a tavalyi játékosok plusz jön 3-4 ember meg az edző is ugyanaz marad, akkor mi fog változni? Nyilván semmi!

Hihetetlen, hogy maradhat edző azok után, amit az utolsó fordulókban produkált a csapattal együtt. Messi is, egy ilyen kudarc után még maradni akar, akkor ő se gondolja komolyan ezt a távozást.
A minőség javulhat, jobb lesz a csapat összetétele, és minden poszton komolyabb játékerő lesz szinte. Szóval egy bajnokság szerintem simán befigyelhet, de összességében nem látom hogy Koeman miért tenne bármit másképp, mint eddig.

Messi esetében arról nem is beszélve, hogy neki még kevésbé van 1 éve elkótyavetélni, szemben magával a csapattal. 1-2 jó éve még tuti van, de hogy BL közelében legyen egyáltalán velünk, ahhoz bizony vérfrissítés kellett volna...
ter Stegen; Cancelo - Cubarsí - Araujo - Koundé; Gündogan - Christensen - Pedri; Felix - Lewy - Raphinha
Kovbal88
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2181
Csatlakozott: 2013.07.17. 16:50:38

2021.06.03. 19:23:52

Amennyiben maradnak a tavalyi játékosok plusz jön 3-4 ember meg az edző is ugyanaz marad, akkor mi fog változni? Nyilván semmi!

Hihetetlen, hogy maradhat edző azok után, amit az utolsó fordulókban produkált a csapattal együtt. Messi is, egy ilyen kudarc után még maradni akar, akkor ő se gondolja komolyan ezt a távozást.
dani87
Jugador del Barça
Hozzászólások: 124
Csatlakozott: 2021.05.31. 11:15:35

2021.06.03. 13:56:46

davi10 írta:
2021.06.03. 11:59:12
Kalapos írta:
2021.06.03. 11:51:10
Ha ~0 a fizuja mé védjük azzal hogy ne vágjuk ki mert ki kéne kompenzálni az elvesztett 1 éves fizuját? :DD
Nem láttam a szerződését de azért na, ha egyiket mondjuk akkor másikat ne.

Én is szeretem a barcát és én is elvállalnám ingyen is, akkor lehetek edző? :D

Kevés az ember, ezen nem változat az hogy cuki meg legenda és szíve ügye a Barca. Sorry.
1. Ahogy én olvastam, eddig nem kapott egy forintot se. Gondolom nem így írt alá, és valami összeg csak szerepel a szerződésébe.

2. Attól függ. Klublegenda vagy, aki mondjuk többszörös holland bajnok és tavaly nemzetek ligája ezüstig vitte a válogatottját? :D
De ami még lényegesebb: Beszélsz spanyolul, ismered a ligát és megvan benned a Barca DNS? :D

3. Nem a kevésségéről beszélünk, hanem hogy már olyanok röpködtek (hála Istennek mostanában már nem), hogy alkoholista meg lelki terrorba tartja a játékosokat meg mittudomén még mi.
Ja meg kapott egy zsíros szerződést, élete lehetősége, stb.
Én azt olvastam, jelenleg 8-10 milliós éves fizuja van, aminek a felét vette fel, tekintve a klub gazdasági helyzetét. De nem mondott le róla.
Plusz, a mostani szerződése szerint ha idő előtt kirúgják, ~13 millió végkielégítést kaphat.
Ergo, ha most kirúgják, a klub fizethet neki kb. 20 millió eurot.
Kalapos
Capitá del Barça
Hozzászólások: 712
Csatlakozott: 2020.12.10. 09:48:11

2021.06.03. 12:35:29

davi10 írta:
2021.06.03. 11:59:12

De ami még lényegesebb: Beszélsz spanyolul, ismered a ligát és megvan benned a Barca DNS? :D
:lol:

Az ismerem a ligát azt jelenti tudom-e melyik bíró fúj nekünk, hol vannak a jó kocsmák idegenben, meg hogy melyik számon kell nőket keresni a hotelbe? :D

Nem baj Ronald, bízunk benned. Minden másodikunk legalább is bízik.

Legalább most már jókat derülök a sztorin. Innen szép nyerni :D

Kis taktikai elmélkedés...

Ha csak úgy maradhatott az edző hogy 4-3-3at játszunk akkor viszont tuti vége a világnak. Borzasztóak voltunk tavaly is 4-3-3-ban. A 3 védős dologgal voltak jó meccsek. Valverdének ment utoljára ""jól"" 4-4-2-ben. 4-3-3 utoljára 2016-17-ben működött, ha rá lehet fogni hogy az működött.

A 4-3-3 nem megy szélső támadók nélkül :DD Nekünk meg egyszerre nem lehet centerünk és jobbszélsőnk

8) Bal oldal oké lehet Fatival meg Depay.

:oops: Jobb Messi? Nem fog futni. Dembele? Akkor nincs center mert Messi az aki a felezőnél sétálgat.

=D> Center lehet Grizi :roll: , vagy Messi aki nem fog center munkát végezni, vagy Aguero de akkor Messi jobb szél ami nem megy, vagy Depay is lehet középen de akkor megint Messi jobb szél? Vagy hogy lesz?

:idea: Messi lehet center mint árnyékék, de akkor hirtelen 10 évet fiatalodnia kell hogy Casemiro ne egye meg és a két szélső támadónknak is össze kell kapnia magát. Akkor Grizinek esélye sincs pályára lépni és Agueronak se mert túl lassúak. Fati és Depay lehet, de Depay mennyire tud jobboldalról indulni? Dembelé lesz a jobb csatárunk aki a legjobb vonalszélső a keretben? :DD

:twisted: KP-n meg majd Wijnaldum-De Jong és Pedri <3 Jöhet majd a sírás hogy miért nincsenek mélységi indítások és kreatív megoldások :D Legalább az Essien-Muntari-De Jong világszégyene Milan KP-nál 1 fokkal jobbak leszünk.
Koeman legalább azt meglátta, az egyetlen jó ötlete volt, hogy 3-5-2 / 3-4-3 kell, mert a 4-3-3 nem megy Messi szabad pozijával. De ezt az ötletet is elveszik tőle. Grat Laporta, tényleg van még mélyebb.

Lesz egy keretünk, egy edzőnk és egy filozófiánk. És egyik se illik a másikhoz :D =P~
Peter
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3287
Csatlakozott: 2019.09.04. 02:22:17

2021.06.03. 12:07:29

Szerződésben biztosan van tisztes fizetése, ha elküldik akkor végkielégítése.
Az, hogy ebből még nem ragaszkodott a pénze felvételéhez, az csak fizetési haladékot jelent. Nem azt, hogy jótékonyságból csinálja amit csinál.
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6659
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2021.06.03. 11:59:12

Kalapos írta:
2021.06.03. 11:51:10
Ha ~0 a fizuja mé védjük azzal hogy ne vágjuk ki mert ki kéne kompenzálni az elvesztett 1 éves fizuját? :DD
Nem láttam a szerződését de azért na, ha egyiket mondjuk akkor másikat ne.

Én is szeretem a barcát és én is elvállalnám ingyen is, akkor lehetek edző? :D

Kevés az ember, ezen nem változat az hogy cuki meg legenda és szíve ügye a Barca. Sorry.
1. Ahogy én olvastam, eddig nem kapott egy forintot se. Gondolom nem így írt alá, és valami összeg csak szerepel a szerződésébe.

2. Attól függ. Klublegenda vagy, aki mondjuk többszörös holland bajnok és tavaly nemzetek ligája ezüstig vitte a válogatottját? :D
De ami még lényegesebb: Beszélsz spanyolul, ismered a ligát és megvan benned a Barca DNS? :D

3. Nem a kevésségéről beszélünk, hanem hogy már olyanok röpködtek (hála Istennek mostanában már nem), hogy alkoholista meg lelki terrorba tartja a játékosokat meg mittudomén még mi.
Ja meg kapott egy zsíros szerződést, élete lehetősége, stb.
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
Kalapos
Capitá del Barça
Hozzászólások: 712
Csatlakozott: 2020.12.10. 09:48:11

2021.06.03. 11:51:10

Ha ~0 a fizuja mé védjük azzal hogy ne vágjuk ki mert ki kéne kompenzálni az elvesztett 1 éves fizuját? :DD
Nem láttam a szerződését de azért na, ha egyiket mondjuk akkor másikat ne.

Én is szeretem a barcát és én is elvállalnám ingyen is, akkor lehetek edző? :D

Kevés az ember, ezen nem változat az hogy cuki meg legenda és szíve ügye a Barca. Sorry.
Peter
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3287
Csatlakozott: 2019.09.04. 02:22:17

2021.06.03. 11:46:29

bence0330 írta:
2021.06.03. 11:24:25
Jelen állás szerint, hogy Koeman mit gondol saját szakmai tudásával vagy meggyőződésével kapcsolatban, teljesen indiferens, mivel Laporta kezében volt a döntés joga.
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10105
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2021.06.03. 11:31:41

hajnesz írta:
2021.06.03. 10:45:30
MessiNeymarSuarez írta:
2021.06.03. 10:02:56
Ezzel szemben Koeman olyannak tűnik akit ilyen fizuért a főtérre is kirakhatnánk bohócnak hogy paradicsommal dobálja a jónép.
Ezt honnan veszed? Én azt olvastam, hogy kb semmi fizuért vállalt el minket tavaly, mert tudta, hogy nincs semmi pénzünk.
Lehet nem szeretni az embert, de valótlan dolgot nem kellene állítani róla.
Meg csak mondom, hogy ő is a mi legendánk, mint Messi, vagy Puyol, ha tetszik, ha nem, nem kéne bohócozni szerintem.
Azok alapján hogy az elnök konkrétan kimondta/megerősítette hogy mást keres és csak akkor marad ha nincs ló, és nem állt fel önként a végkielégítés feléért elég sokat elmond, de minimum lett volna hogy nyilatkozik az ügyben és kifejezi nemtetszését ha már a játékosokat kritizálni tudta az utolsó napokban.
Ezek után szinte biztos volt hogy megy, de végül marad és a hírek alapján erősen gyerekfelügyelet mellett.

Ne értsetek félre, túl erős volt a megfogalmazás én sem utálom(sőt tegnap pont hogy kiemeltem azt hogy pozitívumai is akadtak a szezon során a negatívok mellett), hatalmas legenda és a 92-es BEK döntős gólját 100 év múlva is mutogatni fogják, de én sokkal többet vártam tőle tökösség terén, ehhez képest bepucsított az öltözőnek és a szenteket nyomatja míg Puig-ot, Minguezát akik a legutolsók az öltözőben meg fenyíti.
Természetes hogy a klub sikereiért hajt, mint ahogy teszi ezt Robi és Piqué is, csak nem képesek beismerni hogy kevesek már ide.

Emellett rajta is kijött az hogy csak esélytelenként tud mit kezdeni a csapattal, amikor már halott volt a szezon jött a megkönyebbült játék, izgalmas volt nézni a meccseket de ahogy vissza kerültünk az esélyesek közé jött a betoji tesze-tosza 0 játék és vele a pontvesztés.
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 7254
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2021.06.03. 11:24:25

Nagyon, de nagyon nem bírom sem a képét, sem a munkásságát, de én sem csípem, ha valaki olyan miatt szidja, ami pont a pozitív oldala. Pénzt alig kap, ezt a kis fizuját is megvágják, és 100%, hogy szereti a Barcát, és mindent megtesz a maga keretein belül, amit tud.
Ezzel az egésszel kapcsolatban bennem annyi kérdés vetül csak fel, hogy ténylegesen mennyire tartja magát, mint edzőt, mert elég önhitt, de legalábbis magabiztos alaknak tűnik, de egy igazán magabiztos alak nem tudom, hagyta volna-e ezt, hogy ló nincs szamár is jó alapon maradjon kis bérért. Lehet, hogy amúgy tudatalatt nem tartja magát sokra, de persze az is lehet, hogy pont az ellenkezője, és olyan magabiztos, hogy őszintén úgy gondolja, hogy ő a legjobb a klubnak, és bármi pénz(telenség)ért ő akar emiatt lenni az edző. Ki tudja...
ter Stegen; Cancelo - Cubarsí - Araujo - Koundé; Gündogan - Christensen - Pedri; Felix - Lewy - Raphinha
Peter
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3287
Csatlakozott: 2019.09.04. 02:22:17

2021.06.03. 11:11:45

Szeretni egy klubot és valakinek a szakmaiságát megkérdőjelezni, egyáltalán nem zárják ki egymást. Az udvari bohóc is tisztes foglalkozás volt a királyok udvarában.
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6659
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2021.06.03. 11:03:52

hajnesz írta:
2021.06.03. 10:45:30
MessiNeymarSuarez írta:
2021.06.03. 10:02:56
Ezzel szemben Koeman olyannak tűnik akit ilyen fizuért a főtérre is kirakhatnánk bohócnak hogy paradicsommal dobálja a jónép.
Ezt honnan veszed? Én azt olvastam, hogy kb semmi fizuért vállalt el minket tavaly, mert tudta, hogy nincs semmi pénzünk.
Lehet nem szeretni az embert, de valótlan dolgot nem kellene állítani róla.
Én olyat is olvastam, hogy eddig egy büdös fillért nem kapott még a klubbtól.
Egyetértek, lehet nem szeretni, lehet vitatni a húzásait, de baromság lenne elvitatni, hogy szereti a klubot és a klub sikeréért dolgozik.
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
Peter
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3287
Csatlakozott: 2019.09.04. 02:22:17

2021.06.03. 10:47:52

Sok furcsaság és mégtöbb spekulációra okot adó tényező lehet az edzői kinevezés mögött.
Könyvet lehetne írni ezekről, nem néhány soros kommenteket.
A legrosszabb verzió az lenne nekünk szurkolóknak, hogy a Barto éra csak a főpróba volt, és az előadás csak most következik.... :mrgreen:
Mindennél van rosszabb és mindennél van lejjebb.
Szerintem az a verzió sem jó senkinek, ha időhúzó, taktikai lépés az egész és a szerződés módosítása volt a cél, majd a 3. vereség után menesztik üres pénztárcával.
Mindenesetre bizonyára sok sok szurkolótól elvett most Laporta jócskán abból a megmaradt kis reményből is, ami eddig élt..... #-o
Avatar
hajnesz
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1561
Csatlakozott: 2009.05.04. 19:45:30
Tartózkodási hely: Szeged

2021.06.03. 10:45:30

MessiNeymarSuarez írta:
2021.06.03. 10:02:56
Ezzel szemben Koeman olyannak tűnik akit ilyen fizuért a főtérre is kirakhatnánk bohócnak hogy paradicsommal dobálja a jónép.
Ezt honnan veszed? Én azt olvastam, hogy kb semmi fizuért vállalt el minket tavaly, mert tudta, hogy nincs semmi pénzünk.
Lehet nem szeretni az embert, de valótlan dolgot nem kellene állítani róla.
Meg csak mondom, hogy ő is a mi legendánk, mint Messi, vagy Puyol, ha tetszik, ha nem, nem kéne bohócozni szerintem.
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10105
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2021.06.03. 10:02:56

visca el barca írta:
2021.06.03. 08:54:04
Sinya22 írta:
2021.06.03. 08:02:51
Azért az durva, hogy nem találtunk edzőt,még akkor is,ha nem rózsás a klub helyzete. Nekem van egy olyan érzésem,hogy Koeman nem fogja megérni a következő szezon végét,de cáfoljon rám.
Realnal sincs penz, megis meg tudtak fizetni egy ancelottit. Az ertelmetlen emerson arabol, meg piké/sr fizetesenek a felebol idehozhatta volna allegrit, contet, flicket, barkit. Nem, nekunk inkabb ez a belterjes fhos kell. Meg a katalan nemzeti ontudat a pike/sr fele selejtekkel
Ehhez viszont az is kellett hogy Zidane úriember legyen és önként lemondjon újból a fennmaradó béréről(amit előző esetben is megtett, és így a 2 már valahol 30-40 millió euros összegről szólnak a hírek)

Ezzel szemben Koeman olyannak tűnik akit ilyen fizuért a főtérre is kirakhatnánk bohócnak hogy paradicsommal dobálja a jónép.

Amúgy nincs mese, Allegrire kellett volna rárepülni amíg a Juventus nem csábította vissza, egyetlen szabad top edző volt, lehet hogy nem "Barca DNS" de ha Valverdével lehúztunk 3 szezont akkor a hasonló stílust képviselő viszont pár fokkal magasabb kategóriájú társa megért volna egy próbát.

Vészesetben én még Laurent Blanc-t is elfogadtam volna, a PSG-nél nem végzett olyan rossz munkát amit árnyal a BL de a 4-5 szezonból 2-szer egy nem akármilyen Barca ellen estek ki
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2021.06.03. 08:54:04

Sinya22 írta:
2021.06.03. 08:02:51
Azért az durva, hogy nem találtunk edzőt,még akkor is,ha nem rózsás a klub helyzete. Nekem van egy olyan érzésem,hogy Koeman nem fogja megérni a következő szezon végét,de cáfoljon rám.
Realnal sincs penz, megis meg tudtak fizetni egy ancelottit. Az ertelmetlen emerson arabol, meg piké/sr fizetesenek a felebol idehozhatta volna allegrit, contet, flicket, barkit. Nem, nekunk inkabb ez a belterjes fhos kell. Meg a katalan nemzeti ontudat a pike/sr fele selejtekkel
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
SlowFlow
Barça C
Hozzászólások: 22
Csatlakozott: 2020.09.08. 08:10:13

2021.06.03. 08:43:46

Subinho írta:
2021.06.03. 06:52:40
Laportának nem volt edző jelöltje a kampány során???
Sajnos a kampánya során végig az látszott, hogy igazából semmire nincs terve, konkrétumokat nem nagyon hallottunk. Oltások, frappáns egysorosok, óriásplakát, inkább ezeken volt a hangsúly..
Marad ugyanaz az edző, ugyanúgy ő is térdel Leo előtt, az öreg legendák távozásáról kevés hír, gyakorlatilag egyik kulcsproblémában sem haladtunk eddig egy centit sem.
bunga
Capitá del Barça
Hozzászólások: 749
Csatlakozott: 2021.01.26. 21:13:33

2021.06.03. 08:25:12

Szerintem napnál világosabb, hogy Koeman maradása nem csupán a Club anyagi helyzete miatt vált elkerülhetetlenné, hanem azért is, mert az edzőnek még mindig nem akarnak szabad kezet adni egy sor fontos kérdésben, Így pedig valamire való edző nem jönne.
Avatar
Sinya22
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3302
Csatlakozott: 2017.08.21. 17:40:25

2021.06.03. 08:02:51

Azért az durva, hogy nem találtunk edzőt,még akkor is,ha nem rózsás a klub helyzete. Nekem van egy olyan érzésem,hogy Koeman nem fogja megérni a következő szezon végét,de cáfoljon rám.
Avatar
Barcaforever
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3973
Csatlakozott: 2004.10.13. 19:17:18
Tartózkodási hely: Barcelona/Budapest

2021.06.03. 07:21:54

Subinho írta:
2021.06.03. 06:52:40
Első körben azt mondom, hihetetlen ez a döntés és értelmetlen is! Laportának nem volt edző jelöltje a kampány során??? Erre marad a Bartomeu által kinevezett és leszerepelt edző.
Másrészről viszont nincs pénz, spórolni kell, elmondta Laporta, hogy 2 év legalább, mire helyre jövünk. Ebbe nem fért bele Koeman kifizetése távozás esetén és egy sztár edző bére. Koeman belemegy fizu csökkentésbe is.
Hát akkor ennyi. Messi utolsó 2 évéből 1 kuka.
Köszönhetjük ezt is Bartoeunak. Pénz nélkül senki nem jön ide.
Úgy érzem ezt az átmeneti idöszakot letolják Koemannal, hogy utána jöhessen Xavi.
És akkor a katalán SPORT, akik nem szoktak alaptalanul leírni semmit, azt írták, hogy Laporta egyik feltétele volt a folytatásnak, hogy Koemannak vissza kell térnie a Cruyff féle 4-3-3-hoz. Nekem kicsit ez is furcsa ebben a furcsa storyban.
Kép
Avatar
Subinho
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4184
Csatlakozott: 2005.03.17. 14:44:52
Tartózkodási hely: Budapest

2021.06.03. 06:52:40

Első körben azt mondom, hihetetlen ez a döntés és értelmetlen is! Laportának nem volt edző jelöltje a kampány során??? Erre marad a Bartomeu által kinevezett és leszerepelt edző.
Másrészről viszont nincs pénz, spórolni kell, elmondta Laporta, hogy 2 év legalább, mire helyre jövünk. Ebbe nem fért bele Koeman kifizetése távozás esetén és egy sztár edző bére. Koeman belemegy fizu csökkentésbe is.
Hát akkor ennyi. Messi utolsó 2 évéből 1 kuka.
Köszönhetjük ezt is Bartoeunak. Pénz nélkül senki nem jön ide.
Úgy érzem ezt az átmeneti idöszakot letolják Koemannal, hogy utána jöhessen Xavi.
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 7254
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2021.06.02. 23:29:41

Elképesztőnek tartom, hogy ez így mehet tovább. Nem vagyok túl öreg, de azért 13 éves korom óta szurkolok a Barcának (akkoriban Eto'o mezben focizva a grundon). Olyan még nem volt, mint az utolsó 1-1,5 hónapban: nem tudtam eldönteni, kinek szurkoljak egy Barca-meccsen. Gondoltam ha sorra kikapunk, akkor tán vége ennek az ámokfutásnak. Kikaptunk sorra/döntetlenezgettünk előnyökről, ráadásul nagyrészt az edző meccs közbeni döntései miatt, amik nem is árnyalatnyiak voltak, hanem kaptunk 2 gólt pl. a cseréjéről. Tehát még csak nem is az volt, hogy kifogtunk 1-2 rosszabb napot, hanem egyértelmű volt a felelős. Na mondom ez szomorú, de sebaj, mert a jövő így fog épülni - erre itt maradhatott.
Van egy kósza reménysugár bennem, hogy ősz végén újraértékelés lehet, ha ugyanígy megy minden tovább, és akár már télen is jöhet majd valaki a helyére, ha lesz rá ember.
Cáfoljon rám, építsen bajnokcsapatot jó focival.
ter Stegen; Cancelo - Cubarsí - Araujo - Koundé; Gündogan - Christensen - Pedri; Felix - Lewy - Raphinha
Válasz küldése