Ronald Koeman

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Örülünk a menesztésének?

a. Igen
43
80%
b. Nem
3
6%
c. a
8
15%
 
Szavazatok száma: 54
Avatar
vinszentvega
Capitá del Barça
Hozzászólások: 831
Csatlakozott: 2016.09.13. 10:17:08

2021.09.26. 19:57:08

LG írta:
2021.09.26. 19:43:32
Szép győzelem volt, de ez nálam Koemant már nem mentené meg. Tavaly is voltak jó meccseink, de összességében kijött, hogy kevés.

A keretben van potenciál, messze nem olyan gyenge, ahogy pl. itt a fórumon a Koeman-védők előadják. Nagyon kíváncsi lennék, Xavi mit hozna ki belőle. Bízok benne, hogy hamarosan megszületik az egyesség. Így ezzel a győzelemmel valamelyest a holland sem búcsúzna olyan csúnyán, még ha nem is volt ott a padon.
Jol jatszottak tènyleg, de szerintem szàmtalanszor volt olyan, hogy nem tudtàk ki hova merre mozogjon.(ès ennek a megtanítását nem a Southampton kirugott edzöjènek kène megoldani, hanem egy Xavi-nak!!
A gyenge Levante asszisztàlt ehhez, (utàlom ezt kimondani) de ezèrt tünt ùgy hogy minden rendben.
Ami a tèny hogz az utolso 5 perc 11-et jó lenne ezek utàn kezdönek nevezni most màr….
It's the little differences. I mean, they got the same shit over there that we got here, but it's just...it's just, there it's a little different
Kalapos
Capitá del Barça
Hozzászólások: 712
Csatlakozott: 2020.12.10. 09:48:11

2021.09.26. 19:55:23

LG írta:
2021.09.26. 19:43:32
Szép győzelem volt, de ez nálam Koemant már nem mentené meg. Tavaly is voltak jó meccseink, de összességében kijött, hogy kevés.

A keretben van potenciál, messze nem olyan gyenge, ahogy pl. itt a fórumon a Koeman-védők előadják. Nagyon kíváncsi lennék, Xavi mit hozna ki belőle. Bízok benne, hogy hamarosan megszületik az egyesség. Így ezzel a győzelemmel valamelyest a holland sem búcsúzna olyan csúnyán, még ha nem is volt ott a padon.
Persze, nálam sem mentené meg ez Koemant. Sőt.

Nem akarok teljesen elvakult lenni.. de hogy nem volt ott a padon, és most hirtelen felszabadult a korábbihoz képest kreatív űrfocit játszottunk nekem fura. Puig ennyi percet kapjon? SR keretben se?
Nem akarom elhinni hogy a játékosok és egyes stábtagok egyszerűen fellázadtak de furi egybeesés ez így.
Pl Coutinho szélen volt eddig, most is jobb szélen kezdett aztán fogta magát és bement középre. Koeman találta ki vagy úgy érezték a pályán a fiúk hogy így jobb lesz?

Miért rövid passzokkal hoztuk ki és nem lövöldöztük fel LDJ-re mint eddig? Taktikai utasítás, vagy a fiúk fogták magukat és elkezdtek úgy focizni ahogy szeretnek, ahogy tudnak?

Nem mondom hogy ez egy puccs volt, de bele lehet látni. Egyszerűen összeegyeztethetetlen mindennel amit Koeman eddig képviselt, teljesen váratlan fordulat ilyen focit látni. Amikor pl tavaly jól ment, akkor sem ilyen focival ment jól.
Majd kiderül most élvezzük a pillanatot.
Avatar
Deluigi
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1828
Csatlakozott: 2021.06.08. 22:25:50
Tartózkodási hely: Szekelyudvarhely

2021.09.26. 19:51:07

nem lehetne, hogy a holland kerje meg a szovetseget, hogy hosszabbitsak meg a piros lapos eltiltasat? :)

viccet felreteve, ez a taktika nem mindenki ellen jon be, tetszetos volt, de a BM ellen ez haromnal sokkal tobb golos vereseget eredmenyezett volna
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21052
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2021.09.26. 19:43:32

Szép győzelem volt, de ez nálam Koemant már nem mentené meg. Tavaly is voltak jó meccseink, de összességében kijött, hogy kevés.

A keretben van potenciál, messze nem olyan gyenge, ahogy pl. itt a fórumon a Koeman-védők előadják. Nagyon kíváncsi lennék, Xavi mit hozna ki belőle. Bízok benne, hogy hamarosan megszületik az egyesség. Így ezzel a győzelemmel valamelyest a holland sem búcsúzna olyan csúnyán, még ha nem is volt ott a padon.
Avatar
Barcaforever
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3973
Csatlakozott: 2004.10.13. 19:17:18
Tartózkodási hely: Barcelona/Budapest

2021.09.26. 19:37:40

MessiNeymarSuarez írta:
2021.09.26. 19:26:24
Barcaforever írta:
2021.09.26. 19:20:23
És ilyenkor mi van? :lol:

Majd ha nyerünk akk nincs új edző keresés csak hq zakózunk? Kíváncsi lennék a vezetőségre. Tehát ameddig nem lesz pl 3 egymás utáni vereség addig néma csend?
Kíváncsi vagyok amúgy hogy a mai meccs mennyire Koeman felfogása és mennyire Schreuderé.
Szerintem teljes egészében Koeman, végig adta az instrukciókat meccs közben is.
Kép
Avatar
Olcha
Jugador del Barça
Hozzászólások: 205
Csatlakozott: 2018.06.28. 19:31:15

2021.09.26. 19:32:08

MessiNeymarSuarez írta:
2021.09.26. 19:26:24
Kíváncsi vagyok amúgy hogy a mai meccs mennyire Koeman felfogása és mennyire Schreuderé.
Pont ezen filóztam én is!
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10071
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2021.09.26. 19:26:24

Barcaforever írta:
2021.09.26. 19:20:23
És ilyenkor mi van? :lol:

Majd ha nyerünk akk nincs új edző keresés csak hq zakózunk? Kíváncsi lennék a vezetőségre. Tehát ameddig nem lesz pl 3 egymás utáni vereség addig néma csend?
Kíváncsi vagyok amúgy hogy a mai meccs mennyire Koeman felfogása és mennyire Schreuderé.
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6714
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2021.09.26. 19:24:08

Barcaforever írta:
2021.09.26. 19:20:23
És ilyenkor mi van? :lol:

Majd ha nyerünk akk nincs új edző keresés csak hq zakózunk? Kíváncsi lennék a vezetőségre. Tehát ameddig nem lesz pl 3 egymás utáni vereség addig néma csend?
Ma nem ő volt a kispadon, ezért nyertünk :mrgreen:
Avatar
Barcaforever
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3973
Csatlakozott: 2004.10.13. 19:17:18
Tartózkodási hely: Barcelona/Budapest

2021.09.26. 19:20:23

És ilyenkor mi van? :lol:

Majd ha nyerünk akk nincs új edző keresés csak hq zakózunk? Kíváncsi lennék a vezetőségre. Tehát ameddig nem lesz pl 3 egymás utáni vereség addig néma csend?
Kép
Peter
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3230
Csatlakozott: 2019.09.04. 02:22:17

2021.09.26. 14:58:57

Subinho írta:
2021.09.26. 09:12:07
Xavit 2-3 év múlva tudnám itt elképzelni, amikor az öregek lelépnek innen, teljesen új arcokkal
2 - 3 év mire az öregek lelépnek ?!
Minimum 3 - 5 éve már, hogy a klub a saját maga által teremtett valóság foglya.
Amíg Laporta is a kapitányok bűvkörében él, addig valóban teljesen felesleges edzőváltáson elmélkedni is.
Hiába bármilyen söprögetés az öltözőben, ha a port képző gócok maradnak.
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21052
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2021.09.26. 12:42:58

Subinho írta:
2021.09.26. 09:12:07

Xavit viszont nem szeretném. Most nem. Ez a keret nem alkalmas arra, hogy trófeákat nyerjen. Nem szeretném, ha idejönne, majd 1-2 év után bukott edzőként elküldenék.

Xavit 2-3 év múlva tudnám itt elképzelni, amikor az öregek lelépnek innen, teljesen új arcokkal tudna győztes csapatot építeni. Most ez szenvedés lenne mindenkinek, a nyugdíjasokkal és a 17-18 éves suhancokkal. Xavit ne tüzet oltani hozzuk.
Ezzel nem értek egyet. Pont, hogy a munka érdemi része a rendrakás. Az időt hiába emlegetitek, 2-3 év múlva sem lesz jó csapatunk csak úgy magától, azért tenni kell. Nem érezném korrektnek, ha valaki kikaparná a gesztenyét Xavinak. Azt neki kellene magának kikaparnia, ahogy Pep és Lucho is megtették. Persze most rosszabb helyzetben vagyunk, mint az utóbbiak idejében, viszont az elvárások is kisebbek. Biztos, hogy Xavi kapna időt az elképzelései megvalósításáoz. De ha egy, másfél vagy két szezon után sem látszik, hogy az ő koncepciója sikeres lehet a jövőben, akkor nincs miről beszélni.

Ha viszont valaki más vezeti ki a válságból a csapatot, akkor az illető meg is érdemli, hogy hosszabb távon is számoljunk vele.

Azt sem szeretném, ha úgy gondolkondánk, hogy Xavi jön a VB után, addig meg valami ideiglenes megoldást hozni, mert azzal csak ismét értékes időt pazarolnánk el.

Világos, hogy nem 1-2 nap alatt lesz újra BL esélyes csapatunk, de az építkezést igenis most kell elkezdeni. Időhúzó meg ideiglenes megoldásokból én nem kérnék, ha Laportáék ilyenekben gondolkoznak, akkor nagyon remélem, hogy belebuknak.
Avatar
baas11
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1232
Csatlakozott: 2007.08.02. 11:19:13
Tartózkodási hely: Közép-pálya

2021.09.26. 11:19:09

geridoss írta:
2021.09.26. 09:47:35
Ugyanott lennénk Martinezzel is, mint Koemannal. Válogatott teljesen más kávéház, mint a klubfoci. Hollandokkal Koeman se volt rossz, ellenben minden másik helyen megbukott.

Nem kell ilyen félmegoldás. Olyan edző jöjjön, aki már bizonyított.
Akkor Martinez es Xavi off … kérdés mit jelent a “bizonyított” ( mit?)es hogy akkor reálisan ki marad kalapba ?
Csak nem az öreg gall kakas Wenger mester ?!:-)
A védelemhez nem ert de a fiatalokhoz nagyon is … es ha van kivel parádés a foci filozófiája szerintem !!!
Mas kérdés h nem nagyon nyert vele semmit- de versenyképes volt mindig- vagy összerakna ismét egy veretlen bajnok csapatot ?! :D
"a nagyobbnak mindig igaza van, még akkor is ha téved..." Lefty ; Fedőneve: Donnie Brasco
Avatar
Rivaldo11
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8005
Csatlakozott: 2006.08.22. 11:44:15
Tartózkodási hely: Budapest

2021.09.26. 10:13:47

Továbbra is azt mondom, meg kell nézni mit műveltek a belgák az Eb-n. Nagyon nem kell ide Martinez. Ha már ennyibe kerül Koeman elküldése, ne hozzunk már egy hozzá hasonlót 1,5 évre.
Rivaldo-A Legnagyobb.
Vakmacska
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6345
Csatlakozott: 2012.08.26. 23:23:55

2021.09.26. 09:52:33

geridoss írta:
2021.09.26. 09:47:35

Nem kell ilyen félmegoldás. Olyan edző jöjjön, aki már bizonyított.
Ő már bizonyított máshol. Igaz, negatívan, de akkor is :D
Avatar
geridoss
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2785
Csatlakozott: 2008.11.30. 23:00:46
Tartózkodási hely: Eger

2021.09.26. 09:47:35

Ugyanott lennénk Martinezzel is, mint Koemannal. Válogatott teljesen más kávéház, mint a klubfoci. Hollandokkal Koeman se volt rossz, ellenben minden másik helyen megbukott.

Nem kell ilyen félmegoldás. Olyan edző jöjjön, aki már bizonyított.
"Látta a Real Madrid Villareal elleni 6-2-es győzelmét?" " Nem láttam, viszont emlékszek egy 6-2-re a Bernabeuból..." /Joan Laporta/

Visca el Barca!
Avatar
Subinho
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4183
Csatlakozott: 2005.03.17. 14:44:52
Tartózkodási hely: Budapest

2021.09.26. 09:12:07

Koemant le kell váltani, ez egyértelmű és minél előbb!
Xavit viszont nem szeretném. Most nem. Ez a keret nem alkalmas arra, hogy trófeákat nyerjen. Nem szeretném, ha idejönne, majd 1-2 év után bukott edzőként elküldenék.
Martineznek jobban örülnék most. Jobb szakember, mint Koeman? Egyértelmű. Katalán, vagyis megvan a sokszor szajkózót ragaszkodjunk a Barca dns-hez dolog is.
Xavit 2-3 év múlva tudnám itt elképzelni, amikor az öregek lelépnek innen, teljesen új arcokkal tudna győztes csapatot építeni. Most ez szenvedés lenne mindenkinek, a nyugdíjasokkal és a 17-18 éves suhancokkal. Xavit ne tüzet oltani hozzuk.
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7360
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2021.09.25. 22:03:35

Peter írta:
2021.09.25. 21:24:22
LG írta:
2021.09.25. 18:51:13
Ha nem tudnak normális edzőt hozni, akivel végre elindul valami pozitív folyamat a csapatnál, akkor ki kell mondani, hogy alkalmatlanok, és kell nézni, hogy Font többet tud-e kihozni a helyzetből.
Mikor volt itt utoljára normális szakmai vezetés?
Lucho volt az utolsó tökös és szakmailag is megfelelő edzőnk. Neki sem volt egyszerű az őszi szezonja, keményen megküzdött az öltözővel is és januártól indult el a szárnyalás.
Azóta minden kaotikusan és Pató Pál üzemmódban működik (Valverd célfocija is csak konzerválni próbált).
Elnököt nem lehet csak úgy csereberélni. Laportától komolyabb dolgokat vártam volna én is. Sokminden ködös, homályos, nem tetsző, de talán még nem késő, hogy legyen egy jó húzása. Koeman maradása egyértelműen az ő felelőssége.
Luchonak "volt" egy Xavija. Ez hatalmas különbség. Jó esély van rá, hogy Messi megette volna. Nem egy összezördülése volt vele amit Xavi segítségével tudott csak elsimítani.

De ha már Xavinál tartunk.Laporta erősen győzködi, hogy térjen vissza és vegye át Koeman helyét. A Mundo Xavihoz közeli forrásokra hivatkozva azt írja, hogy ő sem zárkózik el már el ettől, csak egyelőre az edző iránti tiszteletből és a még bizonytalan helyzet miatt nem erősítette meg.. Nyilván elég pletykaszagú, de egyelőre még nem is cáfolta a híreket.
Forca Barca!!!!
Peter
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3230
Csatlakozott: 2019.09.04. 02:22:17

2021.09.25. 21:24:22

LG írta:
2021.09.25. 18:51:13
Ha nem tudnak normális edzőt hozni, akivel végre elindul valami pozitív folyamat a csapatnál, akkor ki kell mondani, hogy alkalmatlanok, és kell nézni, hogy Font többet tud-e kihozni a helyzetből.
Mikor volt itt utoljára normális szakmai vezetés?
Lucho volt az utolsó tökös és szakmailag is megfelelő edzőnk. Neki sem volt egyszerű az őszi szezonja, keményen megküzdött az öltözővel is és januártól indult el a szárnyalás.
Azóta minden kaotikusan és Pató Pál üzemmódban működik (Valverd célfocija is csak konzerválni próbált).
Elnököt nem lehet csak úgy csereberélni. Laportától komolyabb dolgokat vártam volna én is. Sokminden ködös, homályos, nem tetsző, de talán még nem késő, hogy legyen egy jó húzása. Koeman maradása egyértelműen az ő felelőssége. Tavaly ősszel már látszott az edző alkalmatlansága és azt képtelenségnek tartom, hogy az elnökválasztást ne tudta volna felhasználni valamilyen alkuval az edzői stáb cseréjére.
Ugyanakkor semmi jót nem lehet elvárni egy bratyizós stílusú elnöktől, aki pl kikéri és ki tudja mennyire veszi komolyan a csapatkapitányok véleményét edzőkérdésben. Egy szóval sem kritizálnám ezt, ha példamutató, harcos, erejük teljében lévő kapitányaink lennének.
Nekem is kétségeim vannak és inkább csak reménykedhetünk Laporta szerencsés húzásában, mint sem tudatosan felépített szakmai választásában.
Azt egyáltalán nem gondolom, bármilyen is a helyzetünk, hogy önmagában " edzőtaszító " lenne a Barca kispad. A teljességhez ugyanakkor hozzátartozik, a körülmények - klubház, öltöző - már sok kérdőjelet vethetnek fel, ez igaz.
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21052
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2021.09.25. 18:51:13

Nem értem minek kéne még időt adni neki. Nem érdemli meg egyrészt, ráadásul ha menteni akarjuk ezt a szezont, akkor most kell cselekedni.

Az igaz, hogy hozzá hasonló középszerű edzővel nem leszünk sokkal előrébb. Itt jön ugye a vezetőség felelőssége. Ha nem tudnak normális edzőt hozni, akivel végre elindul valami pozitív folyamat a csapatnál, akkor ki kell mondani, hogy alkalmatlanok, és kell nézni, hogy Font többet tud-e kihozni a helyzetből.
Avatar
Olcha
Jugador del Barça
Hozzászólások: 205
Csatlakozott: 2018.06.28. 19:31:15

2021.09.25. 14:34:08

"Címeket is megpróbálunk nyerni, de realistának kell lennünk, és meg kell néznünk, hogy milyen csapatunk van, illetve a hiányzókat is."

Realistának kell lenünnk és meg kell néznünk, hogy milyen csapatunk van? Komolyan? Hirtelen eszembe jutott amikor Kovacot elbocsátották a Bayerntől (volt közben egy Frankfurt elleni 5-1-es égés) és ugyanazzal a kerettel Flick mindent besöpört.. vagy amikor Lampardot küldték el tavaly és Tuchel pedig megnyerte nekik a BL-t.

Ez a hozzáállás amit Koeman a kerettel kapcsolatban képvisel egy vicc. Szerintem sem olyan rossz a keretünk, csak tudni kéne, hogy ki mire képes illetve mennyit bír.
Bár amikor Pedrit sérülésig játszatja valaki úgy, hogy már a fél világ látja, hogy rég pihennie kellene...
Kovbal88
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2165
Csatlakozott: 2013.07.17. 16:50:38

2021.09.25. 09:59:32

baas11 írta:
2021.09.24. 19:59:28
2020 / 21 5 meccs utan egy hazai klassziko tasli utan:
10. Barcelona 5 2 1 2 9–5 +4 7
-
Griezmannal, Ansu Fatival , Messivel Dembelevel , Coutinhoval meg mindenkivel is stb….
Akkor az volt ugye h még nem tudta átadni az elképzeléseit …
-
Akkor most mit is várunk még ?
Értem h nincs pénz es “gyenge” a keret nem tud mit tenni … szerintem meg pont ilyenkor számít a legjobban h milyen az edző vagyis a jo edző !!!
-
Nezem a Real ismétlés , hurka csapat ez Mallorca de a madridi fiatalok Benzema vezetésével ugy mennek elore ( támadják a kaput)mint akik pontosak tudjak hogy mikor hova fognak megérkezni … … en csak ennyit szeretnek látni ! Valami játékot !
Ha ez megvan utána lehet agyalni (ha van pénz )hogy hol lehetne a Folyamatban még ügyesebb még hatékonyabb stb játékost használni !
Sajnos ez nagyon gyenge produkció tőle, minden szempontból.
De két-három nap alatt nem sok mindent tud változtatni, és azért nyári felkészülés se sikerülhetett valami jól. Fati, Coutinho, Dembelé sérült volt sőt még most is azok, Messi, Griezmann elment. Egyedül Depay érkezett, csak azért neki is vannak hiányosságai, jól kezdett, de nem tudta továbbvinni a dolgokat.
Szóval a jelenlegi helyzetben, adnék neki időt, decemberig mondjuk. Persze más kérdés, hogy nálam a tavalyi év után nyáron már ment volna.
Avatar
Subinho
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4183
Csatlakozott: 2005.03.17. 14:44:52
Tartózkodási hely: Budapest

2021.09.25. 09:55:34

Mondtam már sokszor: Ancelotti igenis jó szakember. Koeman meg.. ott volt előttünk a Valencia példája, de nem tanulunk belőle. 5 forduló és már -8 pont a különbség. Csak így tovább Mester!!! =D>
Kíváncsi leszek tényleg van-e Martinez. Minden adott hozzá. Megvan még a katalán dns is benne :)
Avatar
baas11
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1232
Csatlakozott: 2007.08.02. 11:19:13
Tartózkodási hely: Közép-pálya

2021.09.24. 19:59:28

2020 / 21 5 meccs utan egy hazai klassziko tasli utan:
10. Barcelona 5 2 1 2 9–5 +4 7
-
Griezmannal, Ansu Fatival , Messivel Dembelevel , Coutinhoval meg mindenkivel is stb….
Akkor az volt ugye h még nem tudta átadni az elképzeléseit …
-
Akkor most mit is várunk még ?
Értem h nincs pénz es “gyenge” a keret nem tud mit tenni … szerintem meg pont ilyenkor számít a legjobban h milyen az edző vagyis a jo edző !!!
-
Nezem a Real ismétlés , hurka csapat ez Mallorca de a madridi fiatalok Benzema vezetésével ugy mennek elore ( támadják a kaput)mint akik pontosak tudjak hogy mikor hova fognak megérkezni … … en csak ennyit szeretnek látni ! Valami játékot !
Ha ez megvan utána lehet agyalni (ha van pénz )hogy hol lehetne a Folyamatban még ügyesebb még hatékonyabb stb játékost használni !
"a nagyobbnak mindig igaza van, még akkor is ha téved..." Lefty ; Fedőneve: Donnie Brasco
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21052
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2021.09.24. 19:11:31

sansz írta:
2021.09.24. 15:53:16


Van alapja amúgy tényleg. Koemant nehéz kedvelni, de az a gyűlölethullám, ami ellene megy az túlzás. A Real és az Atleti is sokkal jobb helyzetben volt nálunk már tavaly is, mégis alig értek be előttünk. Akkor ott is rosszak az edzők?


Idén a Realnak egy jó meccse volt, sok-sok szerencsével, akkor ott is rossz az edző..?ja..mondjuk ezzel egyet is értenék.


Koeman meg miért mondana le. Mert válságban a csapat? A válság nagyrészéről nem ő tehet, talán ha Ő nincs, akkor még Depay se jött volna ide. Akkor még helyzetünk se lenne.
Mindenkinek vagy egy igazságérzete és ez sokszor nagyon eltérő. Szerintem ő úgy van vele, hogyha eladják alóla a teljes csatársort az utolsó pillanatban, miközben a másik része hónapokra, évekre sérült, és ezek után is engem tesztek mindenért felelősnek, akkor fizessetek érte. Ha most lemondana ingyen, jófej módon, akkor felvállalná, hogy igen, Ő tehet mindenről, a reputációja pedig semmivel nem emelkedne.
Csak ezekre reagálnék:

Szerintem az az erős antipátia amit kap, nem túlzás. Még a gyengébb eredmények után is könnyebben elviselnék őt az emberek, ha nem lenne egy nárcisztikus, pökhedni, utálatos alak.

Miért volt jobb helyzetben a Real meg AM? Ha Koemant a gyenge kerettel véditek, de két madridi csapaté sem volt erősebb.

A Realnak nem egy jó meccse volt a szezonban. Pont, hogy ott eddig nagyon úgy tűnik, jól sikerült az edzőváltás. Náluk is voltak mellényúlások: a Pincér, Lopetegui, Solari, de ők legalább időben felismerték ezekt, és váltottak. A Bayern sem húzta sokáig Kovac-csal, a Chelsea sem Lampard-dal.

Ha lemondana, azzal azt ismerné el, hogy ő nem tudja ezt a helyzetet megoldani. Ami már így is tény, kár tagadni.
Zozzy 5
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8563
Csatlakozott: 2006.11.04. 10:20:50
Tartózkodási hely: Debrecen

2021.09.24. 18:28:09

Én meggyozheto vagyok, de akkor elmondja nekem valaki pls, hogy Martinez miért jó edző? Én csak annyit látok h swansea wigan meg everton edző volt, van egy FA Kupája meg egy bronz a belgakkal 48 évesen. Egyáltalán nem látom első blikkre, hogy miért lenne benne fantázia nálunk, a középszer edzők a Barcanal című fejezet folytatásának tűnik. Az se egyértelmű, hogy a játékosok előtt mi alapján lenne respektje, milyen pluszt jelentene a személye mondjuk Koemanhoz képest.
Válasz küldése